Корабът на Кьоко

5 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Корабът на Кьоко - Page 2 Empty Re: Корабът на Кьоко

Писане by -bAzikA- Сря Мар 29, 2023 12:02 am

Tobiraya: Загуби закачливата битка срешу Braelor и редом с това загуби баланс от внезапната турболенция. Той си падна на гъза и изохка "като" старец. Охохох! Опашката ми! Погледна учудено към Бякурен. Пробием? Но аз само започвам! Състезателният му характер не му остави да се откаже толкова лесно и понече да се изправи, но веднага след като успя, пак падна зареди удвоената турболенция. Хъх какво по дяволите? Ако дупето ми е разклатил кораба първия път, то какво може да е това. Той се огледа, като спря погледа си на Annie, която гледаше през прозорец надолу. Разбирам. Значи е време...



(0:00 - AM07_10_Lachrimae)


Само по погледа ѝ, Тоби разбра кво стана. Деменцията му изчезна и той си бързо си припомни много скорошен евент - последните му думи към Сайгай:
Ти ще умреш от ръката на Тогами! "


Annie: Това е той. Тя посочи в далечината на земята как тичаше човек със скорост по-бърза от тази на звука. Необичайните струйни течения и буйните пориви на вятъра настрана, въздухат около този мъж сякаш трептеше. Самото му присъствие предизвика мараня в цялата област, дори около кораба. Кръвта на този мъж бушуваше толкова силно, че темепратурата на града започваше с бързо темпо да се повишава. Сезонът беше зима, но се усещаше по-скоро като ранна пролет. По-облечените герои започнаха да се потят. Турболенцията ставаше все по-силна и силна сякаш непрестанно земетресение се създаваше както на земята, така и на кораба. Всичко това се случваше докато мъжът не отмина кораба и продължи към Бялата Къща, право към позицията на Сайгай. След това напрежението започна бавно да спада. Няма грешка... Баща ми е тук... Annie се втренчи в червенокосия мъж и остана безмълвна. Тя изпитваше купища от различни емоции, смесени в блендер. По изражението ѝ човек не можеше да разбере радваше ли се или се струхуваше. Объркана ли е или се надяваше това да се случи. Обичаше ли баща си или напротив.


Tobiraya: Изведнъж стана сериозен и се отказа от безсмисления си двубой с Braelor. Той отиде при племеницата си и постави ръката си на рамото ѝ. Знаеш защо е тук, нали? Предстои тяхната битка. Няма сила на този свят, който да го спре, разбираш това, нали? Навремето с братлето водихме битките ни рамо до рамо, но сега само ще му се пречкам. Нека не се намесваме и оставим нещата такива, каквито са. По-важното е да се концентрираме над другите проблеми. 

Annie: Прав си.. Думите на Тоби изглежда оцелиха право в десятката и хубаво я успокоиха. Благодаря ти, чичо... Тя се взе в ръце и погледна решително Кьоко. Беше готова да действа. Киригири, какво се случва там? Мога ли с нещо да помогна?


Последната промяна е направена от -bAzikA- на Чет Апр 06, 2023 3:57 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Корабът на Кьоко - Page 2 Empty Re: Корабът на Кьоко

Писане by BGDodpul Съб Апр 01, 2023 1:29 pm

Тай: Щом усети тази позната за него енергия, Тай дори настръхна, но се осмели да погледне през прозореца. Няма съмнение...it's the red haired samurai..! Имам само лоши спомени с него, но поне съм сигурен, че може да задържи зает Сайгай..ще е най - добре да не му се месим в работата както каза дядката. Визираше Тоби. Той се доближи до Кьоко, като усети нейното притсенение и погледна към екрана. Какво се случва..?

Кьоко: Щом погледнат към екрана, те щяха да видят следната картина - стая, пълна с документи, които бяха съборени от рафтовете и пръснати навсякъде из стаята, която пламтеше в бурни пламъци. Навсякъде беше пълно с трупове на детективи, повечето брутално разчленени, като беше адски гнусна и грозна гледка. Това беше стаята, в която се намираше стажантката на Киригири - Мариса, която държеше камера в ръцете си и чрез нея Кьоко и останалите можеха да виждат това, което виждаше и тя. Мариса...слушай ме много внимателно. Приоритизирай твоят живот..остави тези документи.

Мариса: Лицето ѝ бе пълно със страх, като сърцето ѝ в момента туптеше сякаш щеше да се пръсне. Затрудняваше се да диша заради дима в стаята, като тя самата бе заклещена между два рафта, която бяха паднали върху нея. К-кьоко...не разбираш..Опитваше се да се надигне и да изблъска единият рафт от себе си, но нямаше силата. Нгх..! Дишаше тежко. Тя..не е тук заради нас...а заради теб..

Кьоко: Кой..?! Знаеш ли самоличността на отговорника..?!?

Мариса: Няма съмнение...има само един човек, който може да направи това..само някой, който може да прояви такава жестокост...чувах я по коридорите как изтръгва гръкляните на мои приятели..и се смееше в лицата им докато умираха..принцесата е..

Кьоко: Принцесата..? Тя веднага се сети именно за своята мащеха - жената, която се опита да ѝ бъде майчина фигура , но Кьоко винаги отхвърляше и не искаше да разговаря с нея. Жената, от която тя има полу-сестричка - Еделгард вон Хресвелг..


(Еdelgard's main theme)
RWBY - All Things Must Die (feat. Rena) 【Intense Symphonic Metal Cover】

В същият този миг, вратата на стаята бе брутално разбира от клон, който излезе от бравата и се разрастна до чудовищни размери. В стаята влезе Еделгард, като с бавна походка се насочи към една от купчината пламтящи документи. Зад нея веднага ѝ се изпречиха двама детективи, насочили автомати към нея, като откриха огън. В мига, в който цъкнаха спусъците обаче, корени на дървета излязоха от автоматите им, като полазиха по телата им през ръцете им докато те крещяха в агония. Влезнаха през носовете им и се разрастнаха рязко, пробивайки черепите им, убивайки ги на място. Тя се обърна към тях и ги погледна с отвращение.

Еделгард: Безполезни твари...нека поне в смъртта намерите покой..вие сте грозни създания, но във вашата гротеска се крие истинската ви красота. Именно това изречение бе причината Еделгард да е толкова безмилостна и брутална към своите врагове - тя смяташе, че всичко красиво на този свят е фалшиво и истинската красота се крие в грозните черни на човека - именно негативните неща. За разлика от Сай, тя се стараеше смъртта на хората край нея да е възможно най - грозна и кървава. Колкото по - отвратително изглеждаше тялото след смъртта, толкова по - красиво го намираше тя.

Мариса: Сложи си ръката пред устата, за да не я усети. Чуваше бавният ход на Еделгард и шума на високи токчета до себе си, като държеше камерата по такъв начин, че Кьоко и останалите да я наблюдават. У-успокой се...ако те усети си пътничка..докато флашката с backup-ите е в мен, всичко е наред..

Еделгард: Премина покрай Мариса, високият ѝ ток буквално на сантиметри от лицето на малкото момиче, но не я усети. Тя търсеше нещо конкретно из изгорените документи, специфично започващо с буквата "К". И за нейн късмет, тя го намери..в момента те се намираха в офиса на The Prodigy , където той държеше заключен рафт, пълен с информация за неговата дъщеря - Киригири Кьоко. Информация, която само и единствено тя имаше за себе си, сега беше в ръцете на врага. Прибирайки тази папка в себе си, тя се обърна и погледна към посоката на Мариса. Киригири...Кьоко..! Усмихна се дяволито. Войната започна, но теб никаква те няма. Не виждаш ли как близките ти страдат...? Или вече са толкова незначителни за твоята нова кауза...?

Мариса: Когато Едел погледна към нея, страхът ѝ се повиши още повече , но и адреналинът ѝ също..тя успя да се надигне и да се измъкне от капана, под който бе заклещена, като веднага се запъти да тича  към вратата, или по - скоро от това, което бе останало от нея. Бягай...бягай...!

Еделгард: Безполезно..Протегна ръка към нея ,като от нея излезе дървен прът, който се заби през глезена на Мариса, карайки я да падне.

Мариса: Извика от болка, като се спъна и погледна назад. Н-не..! Изправи се бързо заради adrenaline rush-a , но вече имаше огромна рана, която нямаше време да превърже. Тя излезе от стаята на бегом, като се затича към коридора право към стълбите. Всичко по пътя ѝ беше в пламъци..на където и да се обърне, пламтящи мебели падаха, а стените бяха омазани в кръв и вътрешности на хора, които тя познаваше..дори докато бяга, за крака я хвана детектив, чието тяло от кръста надолу липсваше и погледна към нея с очи, пълни с отчаяние. Тя се изплаши и измъкна крака си, като продължи да тича.

Еделгард: Излезе бавно от стаята, като започна да върви в посоката на Мариса. Провикваше се, за да може Кьоко да я чуе през камерата. Виждаш това, нали дъще..?!? За всичко това си виновна ТИ И САМО ТИ..!! Тя продължи да лее сеч, като на пътя ѝ се изпречкаха около 10-ма детективи. Тя размаха дясната си ръка, като от нея излязоха по 10 дървени пръта, които се забиха в сърцата на всички детективи пред нея преди дори да направят движение, забивайки ги в най - близката стена, оставяйки ги да изгорят от пламъците. Следващата камара детективи, която се изпречка на пътя ѝ пък тя накара дървени шипове да излезнат от земята и да набучат всички пред нея. Вече половината ѝ тяло беше опръскано с кръв, като тя се засмя зловещо. Всичката тази кръв...на тези невинни деца...Е НА ТВОЙ ГРЪБ, КИРИГИРИ...!! Не можеш да си представиш лицата , които видях...лицата на младежи, чиято заповед бе "умрете славно"..не те ли е срам, малката..? Да накараш толкова много хора да умрат..и то заради теб...твои приятели, колеги...не исках да го правя. Но ти ме накара..защо не ги накара да се предадат мирно..? Защото и ти също като тях вярваш, че има някаква надежда за този свят. Но ето до какво води надеждата ти...сега всички тези деца ще кървят за ТЕБ. И ти ще гледаш как те умират за една чужда надежда, на която те сляпо вярват..!

Мариса: Чуваше тези думи зад себе си, като не смееше да се обърне докато тича. Но за нея бе прекалено късно..преди да стигне до стълбите, тя се спъна в примка от корени, като шипове се забиха в крака ѝ, карайки я да извика от болка. Н-не..! Не..!!! С последни сили се опита да се измъкне, но беше късно..Еделгард я настигна и я хваназа косата и ѝ заби лицето в стената до тях. След това, тя я хвана за врата и вдигна, като започна да ходи към една от съседните стаи, която също гореше, но имаше огромна панорамна гледка към града. Тя я допря до стъкленият прозорец, през който се виждаше тази огромна гледка.

Еделгард: Момиче...защо го правиш..? Защо се жертваш за такъв човек..? Кьоко те използва за свои собствени цели..не виждаш ли това?! Давам ти шанс..спаси се. Ще те пусна да живееш..стига да ми кажеш къде по дяволите е тази негодница в момента. Никъде не я намирам..очаквах да е тук.

Мариса: Изкашля малко кръв, като се бореше срещу захвата на Еделгард, но беше безсилна и не можеше да го надвие. Кх..о-отказвам...Кьоко е..моята надежда, Еделгард...на нея..оставям..всичко...как мога да я предам..когато тя ми даде шанс..? Не ставах за нищо..но тя ме научи винаги да търся истината..и макар и да прекарахме много време заедно..Очите ѝ се насълзиха. Ще ми се да можех да я видя за последно..сбогом, Киригири..Усмихна се сякаш за последно, като докато тичаше бе намерила граната, която успешно бе скрила. Тя бавно надигна едната си ръка, в която беше гранатата без спусък, а Едел щом я видя веднага я пусна и се отдръпна, при което настана експлозия. Експлозията изблъска Мариса право през панорамното стъкло, разбивайки го на парченца. А тя започна да пада бавно към смъртта си от последния етаж на този огромен небостъргач, висок над 200 метра..докато падаше надолу, тя вида как едната ѝ ръка липсваше, а камерата падаше заедно с нея. Миг преди да се разбие в земята, тя обърна камерата към себе си и ѝ се усмихна за последен път.

Сбогом, приятелко...

Спаси..

Всички ни..

Аз вярвам, че т-

Преди да завърши изречението си обаче, тя падна на земята, умирайки на място. Камерата падна от ръката ѝ и се претъркули няколко пъти, но като по чудо не беше счупена изцяло. Почти нищо не се виждаше от нея, но Кьоко успя за миг поне да види лицето на приятелката си преди камерата да падне от ръката ѝ. Еделгард се подаде през дупката на сградата и погледна надолу, като имаше намръщена физиономия.

Киригири Кьоко...

Толкова много смърт на твоите ръце...

Обещавам ти, ще те убия, момиче..

Няма да ти простя, задето ме накара да убия толкова много деца..

Следващата...

СИ ТИ!


Кьоко: МАРИСА!!! Докато гледаше как всичко това се случваше, тя изпита огромна вина..сякаш знаеше, че цялата тази кръв бе на нейните ръце. Всичко това се случваше, защото тези детективи имаха заповед да пазят тази секретна информация с цената на живота си..но сега, всички те бяха мъртви. Цялата сграда на Detective Shelf Collection гореше в пламъци, а тя не можеше да направи нищо по въпроса..тялото ѝ се разтрепери, като за първи път тя показа пристъпи на гняв и удари по таблото пред себе си от яд, защото се чувстваше безполезна. Мамка му...мамка му...!! Защо точно ти...? Имахме толкова неща да правим заедно, Мариса..съжалявам..че трябваше да избирам между моята и твоята мечта..
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Корабът на Кьоко - Page 2 Empty Re: Корабът на Кьоко

Писане by Srooku Пон Апр 17, 2023 5:57 pm

Braelor: Преби се напред по лице, след като Тоби се отказа от битката им. Ох... Ако можем да избегнем битка, защо да не го направим? Силен ли е?
Srooku
Srooku
Moderator
Moderator

Брой мнения : 258
Join date : 11.12.2021

Върнете се в началото Go down

Корабът на Кьоко - Page 2 Empty Re: Корабът на Кьоко

Писане by BGDodpul Пет Май 05, 2023 7:05 pm

The Exorcist theme

Вече беше минало известно време от тази фатална развръзка за младата Мариса, и дълго време тялото ѝ стоеше смачкано изпод отломките , падащи от горящата сграда. Докато всичко това се споделяше навсякъде по медиите, полицейски хеликоптери, поражни, линейки, медийни екипи обикаляха мястото на атентатът срещу DSC. Измежду тях се прокрадна фигура, която нито един човек сякаш не успяваше да забележи. Дори не усещаше, че между тях се движи някой или..нещо. Това бе добре познатият на всички The Magician, който точно както на картинката бе облечен с тези алени дрехи. Докато ходеше измежду хората, които дори не го отразяваха, той подмина Мариса и внезапно се спря. Направи няколко крачки назад и се върна да огледа мъртвото ѝ тяло, бавно приклякайки към нея и докосвайки отломките, той ги смали и затвори в лимки, които метна настрани. Бавно понечи да погали лицето на умрялото момиче, като маската му се смени с такава с тъжно лице като от театъра.
The Magician: Оооо, бедна, бедна Мариса....така ли се държаха с теб, кукло моя...? Не мога да повярвам колко жесток е света...но ти...ти не заслужаваш този край, скъпа..заслужаваш много повече...и аз ще ти дам това, което заслужаваш..Постави ръка на лицето ѝ, като тя засия адски силно. На пръв поглед нищо не се случи, след което той просто се отдръпна от Мариса и се сля с тълпата, която гледаше как пожарникарите гасяха пожарите на най - горният етаж....

Meanwhile, на кораба Кьоко бе принудена да гледа от първо лице как най - добрата ѝ приятелка намира гибелта си. Но въпреки това, колкото и да ѝ беше мъчно, колкото и да искаше да се разплаче...тези емоции изобщо не се появиха на лицето ѝ. То остана непроменено, като можеше да се усети единствено нотка на гняв от нея, като тя леко тропна по бюрото и си пое дълбоко дъх..
Кьоко: Moving on...
Тай: Е-ей, Киригири..с-сигурна ли си..?
Кьоко: Reality is cruel. I'm already aware of this fact. Всеки един от вас може да умре в следващия миг. И съм наясно с това..така че, нека продължим. Пред нея се появи холограмен екран, на който бе показана планетата Земя, която непрестанно се въртеше, а на нея бяха маркирани няколко локации по целият свят. Докато вие се биехте срещу онзи самурай, аз и моят екип успяхме да уловим източници на извънземна енергия чрез сателитите ни, които за щастие не бяха повредени от пречупването на време-пространствените граници. И от тук, става ясна следващата мисия на този отряд..докато аз продължавам да набирам членове, всички вие тук се пръскате по целият свят в търсене на тези източници. Не знаем дали са стрелите, или нещо съвсем друго, но...ще се наложи да разберем. Енергията, която усетихме от тях спокойно може да се сравни с тези на стрелите, което означава, че или сме намерили тях, или сме открили нещо съвсем различно, което се е събудило наскоро. Каквото и да е...е ваша отговорност да научите.

На холограмата бяха изобразени няколко локации:
- ледената държава Атлас, намираща се на север от Beacon
- остров Silva, по - известен като домът на Синтия
- пустинята в Сахракаш
- дори Beacon, който се намираше директно под тях
, както и останалите локации, за които сме говорили. (all the places the new arcs gonna take place, except the new continents that haven't appeared yet)


Тай: Човечее...сериозно ли..? Трябва да се разделим..? Тъкмо се събрахме...
Кьоко: Нямаме избор. Целият свят се разпада малко по малко, от нас зависи дали ще можем да предотвратим Doomsday.
Тай: Погледна към Атлас. Хм, не съм бил на това място преди..бил съм в Сахракаш, Кагедома и много други места по целия свят, но там не съм..
Кьоко: Операцията започва още сега. Няма да губим никакво време.

Докато Кьоко обсъждаше планът с останалите, на една от многото камери, които гледаха какво се случваше в града. Тай погледна за секунда и сякаш се отдели от разговорът, който се водеше с останалите. На камерата, той видя The Magician в публиката как гледаше втренчено в камерата , след което мигна изведнъж и той вече го нямаше. Объркан от ситуацията, Тай се хвана за главата и си помисли, че или халюцинира, или всичко това му дойде малко в повече...
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Корабът на Кьоко - Page 2 Empty Re: Корабът на Кьоко

Писане by Emoran Съб Май 06, 2023 4:18 pm

Райт: Много жалко, как мога да изпусна такава сеч..? Тази жена ме накара да си спомня кървавото минало на Адрон с действията си Въздъхна Жалко, че това дете го отнесе и то.

Дейвид: "Това дете"? От кога ти пука за децата толкова? Половината армия на Адрон бяха кадети и пак ги пуснаха срещу тебе. Както колегата казва "ай сиктир".

Сахир: Засмя се Това беше препратка към мен нали хаха, тъжно...Погледна към Кьоко Наистина тъжно. Съжалявам за това което се случи. Погледна към картата Едно от местата е Адрон, коет-

Акира: Което е територия на Jester в момента.

Сахир: Да, благодаря ти че ме прекъсна. Тов-

Варис: Това е нашия дом, трябва отново да си вземем централата.

Сахир: Да, това исках да кажа и аз. И същ-

Акира: 5 пари не давам за глупавия бившо-милитализиран град. Корените на клоуна се разпростират където си пожелае. Ако ще ходят хора там, трябва да са хора, които да спечелят територия и да се размърдаме от Сахракаш. Погледна към Кьоко Киригири, имам план за действие как да разцепим питката.

Варис: Аааа не, от твоите планове най-много ме е страх.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Корабът на Кьоко - Page 2 Empty Re: Корабът на Кьоко

Писане by BGDodpul Вто Май 09, 2023 12:44 pm

Кьоко: Ще изслушам всички преди да взема решение...но това не означава, че и ще одобря всеки един план. Аз също имам идея, а нямаме много време за губене. С централата в ръцете на баща ми, те вече са с няколко крачки напред..колкото и да мразя да го призная, винаги съм губила на шоги от него. Добър стратег е..дори по - добър от мен. За да надвием такъв човек, ще трябва да използваме нестандартни методи на мислене.

Докато говореше, от контролния панел пред нея се надигна малка платформа, която надигаше нещо като механичен куб, в който бе затворено нещо. Кьоко получи обаждане от едното крило на кораба, като веднага го прие.

Кьоко: Докосна слушалката на ухото си и погледна към екрана. Какво е това..? Погледна към куба.
Пилот #1: Това е базата данни на централата, Киригири-сан! Мариса успя да се свърже с нас по време на нападението и успя да ни изпрати данните от чипа!
Пилот #2: В последния момент преди експлозията, успяхме да ги качим и да ги изпратим до главния щаб при вас!
Кьоко: Протегна ръка, като взе куба, който се промени в малък чип, който тя стисна с ръка и го абсорбира в тялото си под формата на материя, която достигна до чипа в нейния мозък. По този начин, информацията, която имам отново е възстановена..Мариса...ще намеря начин да ти се отблагодаря.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Корабът на Кьоко - Page 2 Empty Re: Корабът на Кьоко

Писане by -bAzikA- Сря Май 10, 2023 12:21 pm

Tobiraya: Застана пред Кьоко. Знам, че ме презирате, но позволете ми да ви асистирам. Все пак съм държал света в ръце и знам колко лесно може да се изплъзне по всяко време. Ако враговете ни са толкова убедени, че държат всичко под контрол, нека им покажа колко грешат. Отлично знаете на какво съм способен. Изпратете ме където ще съм най-полезен! Тоби насочи решителен и сериозен поглед към Кириги, с надеждата да я обеди в думите му.

Annie: Застана до Тоби. На едно мнение съм с чичо ми! Щом разполагаме с локации, нямаме време за губене. Забеляза на холограмата едно конкретно място. Остров Silva? Първото ни приключение с Тай! Кьоко, с Тай сме запознати с това място! Това е родния дом на Синтия!
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Корабът на Кьоко - Page 2 Empty Re: Корабът на Кьоко

Писане by Crimson_YaMi Пон Май 22, 2023 12:46 pm

Бякурен: Беше силно объркана от случващото се. Огромното количество информация, което тя трябваше да осмисли, със сигурност правеше нещата изключително трудни за нея, особено придружено от факта че тя беше тук, в напълно непознат свят, съвсем сама. бградена от напълно непознати хора. Мозъка и сякаш беше изключил напълно това което се случваше около нея, докато тя се опитваше да навърже всичко което се беше случило до този момент, започвайки от пристигането и, ситуацията със Скарлет, и сега - случващото се на кораба. Затова и също и отне толкова време да осмисли какво говореше Кьоко. Бякурен вдигна глава към нея, като и отне още няколко секунди да проговори. Пратете ме... където прецените. Не познавам това място. Не знам с какво ще се сблъскваме. Дори не се познаваме... Затова, оставям решението във ваши ръце. Пратете ме където решите че са нужни повече хора, или където не можете да си позволите да пратите някой, който е твърде ценен за вас.
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 301
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

Корабът на Кьоко - Page 2 Empty Re: Корабът на Кьоко

Писане by -bAzikA- Пон Май 22, 2023 1:42 pm

Tobiraya: Погледна към Бякурен и първоначално я съжали, защото усещаше как всичко ѝ се стоварва наведнъж и ѝ идва малко нагорнище. За това реши поне да се опита да я успокои. Насочи сериозен, но и видимо загрижен поглед към нея и си позволи да постави ръката на рамото ѝ. Млада дама като вас не трябва да поставя живота си в ръцете на други. Виждам, че искате да помогнете и това ме прави много щастлив. Настина! Но моля те, не казвайте така лекомислено, че ще отидете къде ви изпратят! Не решавайте това толкова лекомислено! Още сте млада! Не рискувайте живота си! Думите на дядото дойдоха out of nowhere, но Бякурен лесно щеше да усети, че загрижеността му е искрена, защото с поставането на ръката му на рамото ѝ, тя почувства как бива подсилена. Ако е имала някакви рани, то те щяха да се излекуват. Ако се изправи срещу по-силен от нея противник, то тя ще има по-голям шанс да го победи, зареди обилната жизнена енергия, която Тоби споделяше с всички свой другари. Той се обърна отново към холограмата. Моля избере място, с което сте запознати и се чувствате защитена. Аз примерно съм родом в Атлас и веднага мога да ви кажа, че това е едно от най-безопастните места. Стига да не сте престъпник или пират. Тогава това място и обитателите му стават най-големия ви страх. Атлас е леден континент. Почти цялото му население е съсредоточено в мегополис град-държава, носещо същото име. Хората там са свръх предпазливи и изолирани, но това означава и че мястото е супер охраняемо и безопастно. Ако някой от противниците ни е там, то бъдете сигурна, че ако се изправите срещу него, то ще бъдете подкрепена от армията на Атлас. Обърна се към Тай. Тай, това място е възможно най-лошата дестинация за теб. Отдалеч миришен на пират и веднага ще бъдеш погнат от специалните им отряди от пиратоубийци. Все пак това е най-амбициозната дестинация за тях, защото е и най-богатата държава. Единствено кралете на пирати са успявали да поставят в шепите си "атласко злато", като това се води като едно от неписаните правила, за това да бъдеш един истински крал на пиратите. Тай... почеса се по главата с лека усмивка. вярвам, че един ден ти ще постигнеш мечтата си и ще придобиеш тази титла, заедно с един екипаж пълен със силни, но и мили другари, но също така смятам, че е още рано да се мяташ в огъня. Нека първо спасим света и тогава се насочи към Атлас ^^" Слушайки за Атлас, Бякурен лесно би си направила заключение, че ако нейният приятел от друга вселена се намира също на този свят, то най-опасното място за него също би било Атлас.

Annie: Слушаше внимателно и без да прекъсва чичо си. Тя все още знаеше твърде малко за него и ѝ беше много интересно да чуе за родното му място.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Корабът на Кьоко - Page 2 Empty Re: Корабът на Кьоко

Писане by BGDodpul Пон Май 22, 2023 1:51 pm

Тай: Ооооооооо...! Очите му грейнаха като разбра за това какво място бе Атлас. Значи трябва да отидем там, дядка...! Хей, хей..! Ти си бил от екипажа на Шанкс по едно време, нали?!? Той сдобивал ли се е с атласко злато?!? Със сигурност се е...! Засмя се. Така да бъде! Някой ден, и аз ще отида в Атлас! Ще видиш, дядка! Ще бъда най - великият пират на света един ден!
Кьоко: Погледна към Бякурен, като след като чу информацията от Тоби, тя реши да я прати именно там. Ако това е най - безопасната дестинация, съм склонна да те пратя там, Бякурен. Погледна строго към Райт. Ей, ти..ти си бивш пират. Знаеш как да се оправяш в подобни места. Трябва ми някой, който да не прилича на пират, но и да е запознат с пиратските условия. В Атлас намерихме източник на много енергия, със сигурност една от стрелите е там. Изпращам теб и Бякурен там и искам да ми докладвате на секундата когато разберете повече. Разчитам на вас..
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Корабът на Кьоко - Page 2 Empty Re: Корабът на Кьоко

Писане by Emoran Пон Май 22, 2023 2:29 pm

Райт: Изпука си какалчетата Няма никакъв проблем. Знам как да разговарям с армията при евентуален проблем. Имайте в предвид, че ми се води лоша репутация, но няма награда за главата ми, така че..Сложи ръце в джобовете Обаче, аз и дамата няма да сме достатъчни. Атлас е коварно място, а нещата могат да ескалират. Винаги сме имали проблеми при нарко-трафика, когато още се занимавахме с това нещо.

Акира: Вземете Широ с вас. Допълнителен представител на антипрестъпна организация като гилдията ми няма да е в излишък за добрия имидж на групата Погледна към Широ Елизабет, ще се справиш нали? Там е студено, няма по-добро място за теб Погледна към Кьоко Или греша?
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Корабът на Кьоко - Page 2 Empty Re: Корабът на Кьоко

Писане by -bAzikA- Чет Май 25, 2023 5:17 pm

Tobiraya: Обърна се към Акира. Така е, Атлас е най-студенот място на Земята. Ако Широ има способността да се възползва от това, тогава не виждам защо да не бъде изпратена там. Обаче щом се отнася до Райт... Обърна се към него. Млади момко, уважавам смелостта ти, но бъди сигурен, че в момента, в който разберат, че си бивш пират, влизаш в hard mode. Знам, че се повтарям, но е важно да го разберете. Няма по-опасно място за престъпници и пирати от Атлас. За това младежо, не пропилявай живота си и бъди extra careful! След това се обърна към Кьоко. Чухте племеницата ми. О-в силва е познато място за нея и Тай и смятам, че е добро решение да ги изпратим именно там. Синтия също, щом това е родното ѝ място. Погледна надолу и след кратка пауза продължи: Киригири, осъзнавам колко егоистично би било да отправям молба към вас, но моля поне ме изслушайте. Знам, че казах да ме пратите където сметнете за добре, но искрено смятам, че о-в Силва е отлично място за мен. Преди да се опитам да превзема света, аз го опознах целия. Стъпил съм на всяко едно кътче на света и о-в Силва не е изключение. Това е уникално място с незабелижителна природа, а както вече знаете, аз съм способен да обменям енергия с природата и да я използвам в защита и офензива. Разбира се, няма как да отрека, че другата причина да искам точно там да ме пратите е за да мога да се подсигуря, че Annie и Тай ще са добре. Осъзнавам колко е егоитично, но искрено смятам, че това е правилния избор! Моля направете този избор! Надигна главата си и отправи сериозен и жертвоспособен поглед към Кьоко.

Annie: Чичо Тоби... Нямаше нужда да стигаш чак дотук зареди нас. Усмихна се тайно. Може да сме те изкарали от Greed-а, но изглежда никога няма да можем да изкараме Greed-а от теб. Наистина си голям егоист, чичо ^^"
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Корабът на Кьоко - Page 2 Empty Re: Корабът на Кьоко

Писане by BGDodpul Чет Май 25, 2023 5:32 pm

Кьоко: Изслушвайки всички внимателно, тя се замисли и за цяла една минута не продума нищо, а просто се беше вгледала през прозореца на кораба и наблюдаваше случващото се навън, а именно неконтролируем хаос навсякъде. Целият този апокалипсис, който се случваше я доведе до мисълта, че ако не направи своите ходове бързо, губи ценно време и веднага спря да се замисля и взе категорично решението си. Погледна към Акира веднага след това. Така да бъде, ще ти се доверя. Ще изпратя Широ и Райт там заедно с Бякурен. Но..Посочи Braelor. Ти също ще отидеш с тях. Наблюдавах на какво си способен и можеш да бъдеш добър щит за тях. Знам, че ще се случат неща извън моите изчисления, така че от теб очаквам да предпазиш всички когато това се случи. Атлас е идеалното място за вас тримата..а що се касае до теб, Х1...Тя погледна строго към Тоби, като нарочно не се обръщаше към него с името му. В нейните очи, той все още беше бивш враг, колкото и redeemed да е, тя не виждаше нещата така. Лично със своите очи видях на какво си способен и изпитах смъртта. Точно твоето мнение по въпроса не очаквам да послушам. Стисна юмрук. Но...нещо, което научих по време на битката ни там е, че трябва да имам безупречна вяра в моите другари. Аз все още ти нямам доверие...но имам на тях двамата. Погледна към Annie и Тай. Щом те ти вярват..значи и аз ти вярвам. Пращам те заедно с тях на остров Силва. От вас искам да намерите източникът на енергия и да възстановите балансът в природата там..от както небето се пречупи, жизнената енергия от това място е различна. Искам да разберете причината и да я оправите...разчитам на вас.

Тай: Хехее..! Удари си юмруците един в друг. Така да бъде! Това е мястото на първото ни приключение, йо..! Нямам търпение да се върна там, където всичко започна...!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Корабът на Кьоко - Page 2 Empty Re: Корабът на Кьоко

Писане by Srooku Пет Май 26, 2023 5:26 pm

Braelor: Вдигна палец, като се видя блясък на бронята, където би била устата му, като че ли се усмихва като олигофрен. You got it, boss lady-chick-dude-guy-thing! Тупна Тоби по рамото с юмрук, като се видя, че беше със сила. Юмрукът му се напука. Не го мисли този. Може и да е бил лош преди моето време тук, но сега е пълен сладур, който е на наша страна! Можеш да му се довериш! Tabun.


Последната промяна е направена от Srooku на Нед Май 28, 2023 11:05 am; мнението е било променяно общо 1 път
Srooku
Srooku
Moderator
Moderator

Брой мнения : 258
Join date : 11.12.2021

Върнете се в началото Go down

Корабът на Кьоко - Page 2 Empty Re: Корабът на Кьоко

Писане by -bAzikA- Пет Май 26, 2023 5:48 pm

Tobiraya: Чухкна обратното рамото на Braelor колкото и нависоко да беше то. Усмихна му се педалската и отговори: Хехе, кой го казва - най-големия чаровник тук! Направо ми идва да ти стисна железните бузки! Директно го прегърна, но след като се отдръпна го погледна сериозно. Сега тръгвай и умната! Искам те жив, за да може един ден отново да тупаме лошите заедно! Държа на това! Обърна се към Кьоко. Киригири! Добре го каза. Не вярвай на мен... вярвай на тях! Взе с двете си напомпани ръки Тай и Ани и ги вдигна нагоре. 

Annie: Ъ-хъ-ъ-ъ-хх..! Н-не м-мога да дишам..!

Tobiraya: Обещавам ти, че няма да съжаляваш! Ще победим лошите и ще ги върна живи и здрави! ОБЕЩАВАМ! Пусна ги на земята като постави ръцете си на главите им. Да вървим, Annie, Тай! Светът чака да го спасим! След като се вживя малко на герой, той се запъти към изхода. Ъмм, Киригири, сега се очаква от нас да скачаме ли?
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Корабът на Кьоко - Page 2 Empty Re: Корабът на Кьоко

Писане by BGDodpul Пет Май 26, 2023 5:59 pm

Тай: Съпротивляваше се на Тоби, като шаваше непрестанно. П-пусни ме, дядка..! Ще ме задушиш..! От тук усещам миризмата на старите ти кокали...! Щом бе пуснат, той си пое дълбоко дъх и погледна към Кьоко. Дядката те пита правилният въпрос тук..нали няма да скачаме..? ^^" Запъти се до изхода.
Кьоко: Разбира се, че не. Цъкна един бутон, като вратата внезапно се отвори, повличайки и тримата през нея.
Тай: ААААААААААААААААААААААААААААаааааааааааааааааааааааааааа! Буквално изхвърча през вратата все едно бе засмукан от прахосмукачка, като щом и тримата бяха yeet-нати от кораба, тя се затвори.


(Тай, Annie, Tobiraya)
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Корабът на Кьоко - Page 2 Empty Re: Корабът на Кьоко

Писане by Emoran Съб Май 27, 2023 1:06 am

Акира: Погледна към Акисе и погле към Кьоко Не можеш ли да направиш същото с него?

Акисе: Никога не ти омръзват такива шегички нали!?

Акира: Ти не беше ли полу-мъртъв? Жалко. Надявах се на чудо.

Широ: Гледайки към картата, това ще е подходящото място за мен да упражнявам своите умения и да ги развия. Тя реално не беше много съгласна да отиде там където Акира я праща. Тя знаеше, че за неговите методи да поставя хората си в опасност за да се научат и развият. Притеснението и си личеше на нейния така студен поглед. Стане ли въпрос за мисии, знае какво следва когато Акира разпорежда хората си. Имаме ли реално някакъв план за действие?

Райт: Погледна към картата и след това към останалите които ще идват с него. Като за начало..Оставете преговорите на мен. Ще се опитам да не стигаме до конфликт, докато стигнем до дестинацията си. Тези, които познаваха Райт знаят за неговата маниакална страна, в която като види кръв и откача. Тогава, Райт се превръща в своята луда персона Джак. Затова и Райт ще се опита да го кара пасивно, докато не се наложи да unleash-не този изкормвач в себе си. Освен това ще помоля за нещо...Обикновено аз върша дадена мръсна поръчка, не командвам какво се случва около мен. Но сега ще искам сигурна връзка с вас Направи знак с ръце като кавички "командващи". Никакво натрапване от ваша страна, но бърз отговор ако се свържа с вас. Ясно беше, че цитираше Кьоко, Акира, Варис, Джейкъб и всякакви тем подобни за него извинения за командири. Сега можем да сме на една страна, но слушам заповеди единствено от Сайкито. Докато него го няма, ме приемете като оръжие, а не като някаква си ваша пионка.

Варис: След това изкаване на Райт, настана леко неловка тишина. Райт..Не приемай нещата по този начин. Опитваме се да се организираме по такъв начин, че всеки да се чувства в свои води. Сигурен съм, че и ти мислиш същото, просто липсата на Сай от толкова много време те притеснява. Всички имаме тревоги, но въпреки това сега трябва да сме единни и да се държим като екип. Ако ние не спасим света, кой ще го направи? Усмихна му се като погледна Кьоко Направила ти е страхотен екип и съм сигурен, че ще се сработите.

Акира: Аз викам направо и тях да ги засмукваш към Атлас...
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Корабът на Кьоко - Page 2 Empty Re: Корабът на Кьоко

Писане by Crimson_YaMi Съб Май 27, 2023 11:02 am

Бякурен: Тя изслуша Tobiraya спокойно, след което се усмихна леко. Не се притеснявайте за мен, господине. опасните ситуации не са ми чужди. Тя много добре чу обяснението му за какво точно представляваше Атлас, тя веднага реши, че може би не е най-удачното място да пращат нея там. Все пак, в нейния свят тя бе част от екипажа на Тай, още повече, че мъжът каза, че е сравнително безопасно. Още преди да успее да каже каквото и да е по въпроса обаче, Кьоко реши, че това ще е мястото, на което ще я изпрати. А.... След като окончателно бе разпределена на това място, Бякурен вече нямаше сърцето да се противопостави на решението. Все пак последното, което тя искаше, бе да бе да обременява останалите. След сякаш твърде дълга пауза, тя най-накрая проговори.  Студа не ми пречи... Тя огледа хората, с които беше разпределена, като се опитваше да събере колкото се може информация за тях дори само от външния им вид още преди да бъдат изпратени. В най-лошия случай, това бе за да ги запомни достатъчно добре с цел "съквартирантката" и да знае, че тези хора не са в менюто.
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 301
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

Корабът на Кьоко - Page 2 Empty Re: Корабът на Кьоко

Писане by Emoran Съб Май 27, 2023 12:27 pm

Crimson_YaMi написа:Бякурен: Тя огледа хората, с които беше разпределена, като се опитваше да събере колкото се може информация за тях дори само от външния им вид още преди да бъдат изпратени. В най-лошия случай, това бе за да ги запомни достатъчно добре с цел "съквартирантката" и да знае, че тези хора не са в менюто.

Широ: Тя носеше зимни дрехи, като отлечитрлното нещо в тях беше черното и яке с белия пух около качулката. Това в допълнение към бялата и коса и синитеи очи, цялото и присъствие крещеше "ЗИМА". Освен това около нея беше една идея по-студено отколкото около другите. Изражението и беше студено, но се усещаше, че има някакви чувства в нея. За нея наистина Атлас беше перфектното място.

Райт: Точно като на арта му, той носеше зелена барета. На външен вид щеше да се впише доста с милитализираната обстановка в града. Ако някой можеше да усеща душевни присъствия, щеше да усети че има нещо гнило в него.  
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Корабът на Кьоко - Page 2 Empty Re: Корабът на Кьоко

Писане by BGDodpul Съб Май 27, 2023 8:52 pm

Kyoko: Ще ми се да можех, но сме твърде далеч за това..Въздиша, като игнорира напълно това, което Райт ѝ каза и погледна към него и останалите. Ще прелетим над Атлас скоро...ще останем незабелязани и ще ви дам сигнал да скочите когато времето наближи. За разлика от онези тримата, вие ще имате парашути. Надявам се да знаете как се използва. В Атлас открихме източник на енергия в прекомерно големи количества..балансът там също е нарушен. Не се учудвайте ако срещнете аномалии във време-пространството. Искам от вас да намерите този източник и ако е стрела, да ми я донесете. With all that being said..I wish you good luck.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Корабът на Кьоко - Page 2 Empty Re: Корабът на Кьоко

Писане by Srooku Нед Май 28, 2023 11:10 am

Braelor: Шлемът му се изчерви, като се засмя неловко. Стига! Аз съм голям сладур само по размер! Хвана се за корема. Трябва да спра алкохола, че усещам как коремчето се опитва да спука бронята. Засмя се по-силно, като щом Тоби стана сериозен, то той спря. Не се притеснявай. Като хлебарка съм. И няма да позволя на никой да умре докато съм с тях. Достатъчно пъти ми се е случвало, няма да позволя да се случи отново.
Srooku
Srooku
Moderator
Moderator

Брой мнения : 258
Join date : 11.12.2021

Върнете се в началото Go down

Корабът на Кьоко - Page 2 Empty Re: Корабът на Кьоко

Писане by -bAzikA- Съб Юни 03, 2023 12:23 pm

Fast-forward до Атлас.
Райт, Широ, Браелор и Бякурен бяха пуснати всеки с парашут към Атлас. Тяхната цел бе да открият източника на енергия и ако е стрела да я приберат. Най-напред обаче ще се наложи героите да се запознаят с това как функционира града и да осъзнаят мястото си на хранителната верига. Атлас е най-затворената и строго охраняема държава. Радарите им веднага щяха да засекат ако корабът на Кьоко премине над града, за това героите бяха пуснати в близката горичка, вместо направо в града. Докато падат обаче, точно както Кьоко ги предупреди, че ще се случи, героите срещната мултивселенни аномалии. Всеки оттях влезна в току що отворена дупка в пространството и бе изпратен на различно място из града. Още в началото героите бяха разделени и оставени сами да се оправят, но за тяхно щастие поне не бяха изпратени в различни години във времата линия.


Райт се появи на стотина метра над пристанището в Атлас и започна неконтрилуемо падане право към една от лодките, защото парашутът му отказа да се отвори...
(Райт)

Широ се spawn-а в някаква гигантска кралска зала, окрасена и изпипана до най-малкия детайл. В нея друго белокосо момиче се биеше срещу някакъв брониран титан...

(Широ)

Браелор също се spawn-на в си зала, но дори още по-голяма и изпипана. Това всъщност беше бална зала и навсякъде бяха наредени кръгли маси и столове...
(Браелор)

Бякурен продължи да пада дори и след аномалията, но обратното на случая при Райт, вместо тя да се окаже по-близо до земята, Бякурен открива себе си още по-нависоко дори от колкото като беше скочила от кораба. Предстоеше ѝ дълго падане, а дестинацията ѝ - центъра на града. Докато пада тя можеше да огледа целия град и веднага да се плени от красотата му. Цяло престъпление е, че тука не се допускат туристи. Градът имаше футуристически вид и беше покрит с високи небостъргачи с най-различни нестандартни форми. Всяка сграда сякаш сияеше в бели и сини цветове от покрита ледена обвивка, която допълнително заздравяваше постройките. Този древен и вкален с времето лед е причината никога да се разрушават сгради. Всъщност всичките тези непостъргачи от бъдещето са стари къщи, които постоянно биват upgrade-вани с нови етажи. Целият този мегаполис е построен около една гигантска планина с един връх, носещи същото име - кралското име Шний. На този връх бе издигнат именно масивния леден дворец на кралското семейство, излязъл сякаш от приказка, примесена с елементи от бъдещето. Дворецът е най-високата точка, като целия мегаполис е построен около него. Бякурен падаше право към двореца, където съдбата ѝ навярно ще бъде в ръцете на кралските пазачи. Тя обаче все още разполага с височината да отвори парашута си и да промени траекторията си на падане. Можеше да долети до където си поиска, включително пристанището. Обаче проблемът, който тя ще срещне ако реши толкова рано да отвори парашута си и да се задържи във въздуха толкова дълго е, че ще се появи на радарите на военните. Ако това се случи, Бякурен веднага ще стане тяхна мишена. Рискът си беше реален, но не по-малко от това да се преземи до най-охраняемото място - двореца. Това беше важно решение, което тя бързо трябваше да вземе.


Atlas Gallery:
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Корабът на Кьоко - Page 2 Empty Re: Корабът на Кьоко

Писане by Crimson_YaMi Сря Юни 07, 2023 1:32 pm

Бякурен: Щом бяха пуснати от самолета, тя беше силно объркана от получилата се аномалия. Първоначално се беше стреснала, защото се притесняваше че няма да може да поеме ново появилото се течение, но след време се нормализира и стабилизира във въздуха, като най-накрая погледна надолу към града. Щом стори това, тя се усмихна. Уха... Mania... Mania виж!!! Прекрасно е! Ахах, това място е по-красиво, отколкото си представях! Може би Skyrim също би изглеждала така, ако Tamriel нямаше задръжки относно технологичния прогрес! Мога да си представя High Hrothgar модернизиран, по-приветлив, за да може повече хора да могат да научат словото на драконите! Хина също би се радвала да види родината ни в разцвет...

(Бякурен)
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 301
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

Корабът на Кьоко - Page 2 Empty Re: Корабът на Кьоко

Писане by BGDodpul Сря Сеп 27, 2023 4:59 pm

След като минава известно време, една голяма част от тази коалиция вече е разпределена на различни места по света, но част от тях, като например Кьоко и Варис, остават да наблюдават случващото се на всички фронтове и да сформират планове спрямо получената информация. Кьоко тъкмо бе в процес да анализира какво се случваше в Атлас и бе готова да погледне към Варис за съвет. Тя се обърна към него, но единственото нещо, което видя е, как точно за един миг, докато тя стоеше на няколко метра от него, лилава светкавица просто присвятна в кораба и заслепи всички. След като тя си отвори очите, щеше да забележи как една огромна част от staff-a го нямаше, сякаш се беше изпарил (подобно на Thanos snap), включително и Варис...

Кьоко: Варис....? ВАРИС!!!! Тя започна паникьосано да го търси, но единствено намери част от дрехата му, като след като я анализира, тя не успя да намери информация за Варис...сякаш в момента го нямаше никакъв...
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Корабът на Кьоко - Page 2 Empty Re: Корабът на Кьоко

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите