Silva Island

3 posters

Страница 4 от 14 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next

Go down

Silva Island - Page 4 Empty Re: Silva Island

Писане by -bAzikA- Пон Мар 25, 2019 5:21 pm

Annie: Усмихна се на Синтия и и подаде ръка. Хайде, идваш ли ?
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 4 Empty Re: Silva Island

Писане by BGDodpul Пон Мар 25, 2019 5:27 pm

Разплака се, като ги прегърна и двамата. Благодаря ви.. - Синтия
Усмихна се. Добре дошла на борда, моряко.. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 4 Empty Re: Silva Island

Писане by -bAzikA- Пон Мар 25, 2019 5:30 pm

Annie: Зарадва се. Но преди това..хайде да ядем!! Тръгна към центъра на градчето.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 4 Empty Re: Silva Island

Писане by BGDodpul Пон Мар 25, 2019 5:34 pm

Кимна. Последва я. - Синтия
Хехе..Погледна към небето, като се позамисли леко, след което тръгна и той след тях. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 4 Empty Re: Silva Island

Писане by -bAzikA- Пон Мар 25, 2019 5:44 pm

След като хапнаха в едно чудесно ресторантче, се запътиха към скромния им кораб.
Annie: Е, Синтия по-добре бъди готова за всякакви приключения. Засмя се. Малко след това стигнаха до корабчето. Показа го с ръце. Е това е за сега кораба ни, моя собственост, но разбира се, в бъдеще ще намерим по-голям... Да се качваме!
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 4 Empty Re: Silva Island

Писане by BGDodpul Пон Мар 25, 2019 5:45 pm

Да знаете, имам морска болест, така че ако повръщам много, не ме винете..Качи се след тях. - Синтия
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 4 Empty Re: Silva Island

Писане by -bAzikA- Пон Мар 25, 2019 5:49 pm

Annie: Оо шит. Погледна към Тай. Това ме притеснява. Не искам корабът ми да бъде изцапан. Погледна сериозно към Синтия и последва кратка пауза. Шегувам се : D. Можеш да си повръщаш колкото искаш ^^.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 4 Empty Re: Silva Island

Писане by BGDodpul Пон Мар 25, 2019 5:55 pm

Ще го правя зад борда и без това, не се бой. Усмихна се. - Синтия
Спокойно, и да изцапаш аз ще почистя! И без това в началните ми дни с това се занимавах! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 4 Empty Re: Silva Island

Писане by -bAzikA- Пон Мар 25, 2019 6:03 pm

Annie: Смееше се. Минута по-късно се качиха на борда и се приготвиха за отплаване. Е моряци, време е за следващото ни приключение!
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 4 Empty Re: Silva Island

Писане by BGDodpul Пон Мар 25, 2019 6:13 pm

Отиде на руля. Е, екипаж от четирима ни е предостатъчен за купон, йо! Предпочитания къде да отидем? - Тай

(Annie, Тай, Cynthia и Vitale) 
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 4 Empty Re: Silva Island

Писане by BGDodpul Сря Юни 19, 2019 11:53 am

01.09.2024
(Chazz) ??? >>> Остров 'Silva'


Излезе от някаква къща само и единствено с мешка на гръб. Започна да върви към един кораб, който беше акостирал до острова и на него се качваха хора. Сега...Адрон ми се струва добра дестинация да намеря поле за изява. Качи се на кораба, като отиде до капитана. Ей, чичка! Карай към Адрон. -  ???
Погледна го. За какъв се вземаш да казваш дестинацията, хлапе? Хората тук не са за Адрон, а за- - капитана
Хвана го за яката. Слушай какво, проклета дядка! Ако не стигна до Адрон в порядъка на няколко часа, ще се погрижа да плуваш при акулите възможно най - бързо, схвана ли?! Пусна го, като го блъсна грубо назад. - ???
Кх..Погледна го. Момко, Адрон е опасно място! Мога да мина от там, но не е никак безопасно! Може да има и пирати.. - капитана
Това ме устройва. Обърна се, като отиде до парапета. Ще минеш от там. Аз ще се погрижа да стигнем безопасно. Усмихна се лукаво. Или да не се казвам Chazz. - ???/Chazz
Появиха се 3 летящи духчета до него.
Жълтият имаше най - мекият и лигав глас. Шефьеееееее! Радвам се да те видя! - жълтия
Черният имаше най - дебелият и нисък глас. Колко ни липсвашееее ;-; - черния
Зеленият беше винаги изплезен. Затъжи ли се за наааас? - зеленият
Започна да ръкомаха с ръка. РАЗКАРАЙТЕ СЕ ОТ ТУК, ИЗРОДИ! - Chazz
Шефьееее, ще ни разплачеш ;-; - жълтия
Искрено се надявам, нещастници! Тш..защо се залових да ловя духове..НЕ ЗНАЕХ, ЧЕ ЩЕ ПОПАДНА НА ТОЛКОВА БЕЗПОЛЕЗНИ СЪЗДАНИЯ КАТО ВАС! - Chazz
Оооо, той ни обича! - черния
Повече от всичко на света! - зеления
ИЗКАРВАТЕ МЕ ИЗВЪН НЕРВИ!!!! Удари ги и тримата, като това ги накара да изчезнат. Хъх..досадници..Обърна се, като видя как всички на кораба го гледаха странно. КАКВО ГЛЕДАТЕ ПЪК И ВИЕ, ГЛУПАЦИ!? - Chazz
Корабът потегли, като капитанът се беше навил да мине и през Адрон.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 4 Empty Re: Silva Island

Писане by BGDodpul Сря Юни 19, 2019 12:53 pm

Отивам да спя. Само някой от вас тримата глупаци да ме е събудил, ще се погрижа да не се покаже повече! Влезе в рандъм каюта, като заспа бързо. - Chazz
По едно време, след около 4-5 часа, и тримата се появиха над него.
Хораа, вижте шефа колко е спокоен докато спи... - жълтия
И колко е мъжествен! - зеления
Сигурен съм, че всички жени си падат по него от километри.. - черния
Толкова си готин, шефееее! - и тримата
Чу ги, като се ядоса и ръкомаха да ги удари отново. Събуди се рязко, като ги фрасна и тримата. ИДИОТИ!!!!! - Chazz
Бързо изчезнаха. - и тримата
Тш..Стана, оправи се набързо и се качи на горната палуба. Като се качи обаче видя, че корабът е бил завладян от пирати. Само и единствено той не беше пленен, защото каютата му беше на долната палуба в най - забутаният край. Кво по дяволите? - Chazz
Пиратите го погледнаха, като си насочиха оръжията към него.
Капитане, май сме изпуснали един. - пират
Няма значение, един не е проблем! Пленете го и го оберете бързо! - капитанът на пиратите
Коленичи или умри! Насочи си пистолета към Chazz. - пиратът
Появи се до Chazz. Шефьеее, какво ще правим? Май сме го загазили! - жълтия
Усмихна се лукаво отново. Беше адски уверен в себе си и имаше его до небето. Няма да коленича пред някой загубеняк като теб, смешко. Или да не се казвам Chazz! От него почна да се усеща голямо количество енергия. Spirits, hear my call! - Chazz
Навсякъде по цялата палуба се появиха духове на много слаби и странни на външен вид чудовища. Бяха доста малки по размер и летяха навсякъде. Те почнаха да пречат на пиратите и по - скоро да ги дразнят от колкото да ги нараняват. Това раздразни пиратите супер много. Разправиха се с духчетата набързо, като сега всички бяха ядосани на Chazz и тръгнаха да го нападат.
Не беше помръднал. Давам ви последен шанс да освободите всички на кораба, кретени такива. Ако не, ще бъда принуден да ви наритам задниците без дори да помръдна. - Chazz
Пиратите даже му се присмяха и не взеха думите му на сериозно, като го нападнаха.
Усмихна се лукаво.
Hell Knight: Reiha!!! От нищото се отдели огромно количество магическа енергия, като от небето се отвори огнен портал, от който излезе огнен демон. - Chazz
Какво ще бъде вашето желание, господарю? - Reiha
Хех, най - накрая някой, който няма да бъде безполезен за разлика от вас, глупаци! Рейха, изпепели ги! - Chazz
Вашето желание е заповед за мен...Angel of Hell! Разпери криле, като се надвеси над всички пирати и с един замах мина през тях. Беше адски бърз, като беше посякал абсолютно всеки един от тях, а от раните им излизаше огън. Пиратите гътнаха на място след атаката му. Поклони се. Надявам се да съм ви бил полезен, господарю. Изчезна. - Reiha
Разбира се, че беше, за разлика от тези трима тъпанари тук! Хахахаа!!! - Chazz
Само капитанът на пиратите беше оцелял, но беше на път да умре. Chazz се запъти към него.
Погледна към Chazz. Кой...си ти...?! Изкашля кръв. - капитанът на пиратите
Аз? Аз съм човекът, чието име ще чуваш за векове напред, тъпако! Вдигна се ръката високо, като сочеше към небето. Chazz Princeton! Запомни това име! И когато го чуеш, трепери от страх! ПХАХАХАХА!!! Изсмя се в лицето му, като изрита в океана. - Chazz
Въйййй...шефа не бил толкова мил с другите колкото е с нас...;-; - жълтия
Всички моряци ръкопляскаха на Chazz, като дори го аплодираха.
Момко, ти ни спаси..! - капитанът
Chazz, ти си най - великия!!! - моряк
Обърна се към тях. Слушайте, глупаци! Поздравът е само един..Вдигна отново ръка високо. Винаги сочеше небето с показалеца. Трио кретени, научете ги.. - Chazz
...Chazz..! Вдигна си ръката, като сочеше към небето точно както Chazz. - жълтия
...it...! Направи същото като жълтия. - зеления
...up...! Той също направи същото като тях двамата. - черния
CHAZZ IT UP! - и тримата
НЕ ВИ ЧУВАМ!! Качи се на мачтата, като се държеше за едно въже. CHAZZ IT UP! - Chazz
CHAZZ IT UP, CHAZZ IT UP, CHAZZ IT UP! - абсолютно всеки един на кораба
[b]Всички на кораба намираха Chazz за техен спасител и тъй като моряците са хипер лоялни, всички си заклеха животите в него. Продължиха да купонясват в негово име. За тях, Chazz беше нещо като бог, макар и да го срещнаха за пръв път днес. Това продължи по целия път до Addron.


Остров 'Silva'  >>>  Центъра на града (Addron)
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 4 Empty Re: Silva Island

Писане by BGDodpul Пет Май 26, 2023 6:09 pm

(Тай, Annie, Tobiraya)

Няколко часа преди Тай, Ани и Тоби да пристигнат тук....

В мига, в който Тай и компания бяха yeet-нати от кораба, те щяха да се озоват в доста неловка ситуация - падаха стремглаво от над 500 метра височина - почти наполовина от обикновената височина, на която скачат sky diver-ите. Насочваха се стремглаво надолу като снаряди, но щяха да забележат, че се намираха точно над пристанището в Beacon, където корабът на Тай стоеше и ги очакваше!

Тай: АААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА!!!! Падаше надолу, видимо изплашен за първите няколко секунди, но след това бързо се развълнува. Човечееееееееееееееееееееееее...! Това е толкова вълнуващо..! За първи път падам от такава височина, хахахахахааааааааааа! Хей, това там е The Rising Sun!! Липсваше ми много, приятел..! Започна да се върти из въздуха, като погледна към Тоби. Ей, ей, старче...! Можеш ли така, а, а..? От краката и ръцете му започна да излиза лед, като непрестанно генерираше ледена струя от тях и чрез нея се маневрираше из въздуха все едно кара сноуборд. Беше се насочил право към кораба си, развълнуван да потегли отново с него.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 4 Empty Re: Silva Island

Писане by -bAzikA- Пет Май 26, 2023 6:19 pm

Tobiraya: Падаше като парализиран надолу, като беше малко по-надолу от останалите зареди тежеста си. Масивните му ръце и крака бяха фиксирани назад зареди въздушното съпротивление. Обърна се назад и се скара на Тай. Ей калпазанин такъв, стига си си играл, а измисли landing strategy! Обещах нещо на шефката и не искам още сега да я разочаровам. Но след това осъзна, че такива моменти се случва веднъж в живота и се усмихна.

Annie: Хахах, Тай, толкова е толкова забавно! Annie се възползва от момента да се позабавлява с Тай преди неизбежните им битки. Тя се опита да маневрира до Тай и да го прегърне, но в последния момент се спря. Тай, внимавай. Изведнъж един черпак излетя право към лицето на Тай оцелвайки право в десятката. Тя се обърна към източника на тази изненадваща атака - Тоби, който държеше още готварски прибори в ръцете си. Хей, от къде за Бога ги взе тези неща, чичо?!

Tobiraya: Хехе, благодаря че попита, мила Annie. Обърна се с още по-мазна усмивка към Тай. Посетих майка му преди да се видим!
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 4 Empty Re: Silva Island

Писане by BGDodpul Пет Май 26, 2023 6:29 pm

Тай: Докато се забавляваше , изневиделица го уцели един черпак по лицето. ААААА!Ядоса се, като погледна към Тоби и го посочи. ТОВА БЕШЕ ПОДЛО, СТАРЕЦ! Да не го научи този трик в старческия дом?!? След това, Тоби отвърна с неговия your mom joke, което направо го вбеси до такава степен, че пара да излиза от ушите му. Хааааааах?!? КАКВО КАЗА ЗА МАЙКА МИ?!?!? Само да ти кажа, че майка ми е първият убиец на дракони, чичка..! Няма да говориш за нея така!! Насочи се стремглаво към Тоби, като щеше да го удари по лицето щом го доближи. Изяж това!!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 4 Empty Re: Silva Island

Писане by -bAzikA- Пет Май 26, 2023 6:57 pm

Tobiraya: Хохо, виждам че си се метнал именно на нея! Тоби отвърна на атаката на Тай по възможно най-неочаквания начин - той удари челото си в юмрука на Тай. Преди това, разбира се, беше концетирал енергия там, подсилвайки се, така че Тай да удари все едно на желязо.

Annie: О не, започва се. Мисля, че не беше най-умната идея тези 2мата да ги слагаме в един squad ^^" Well anyway.. Тя реши да се включи във веселбата, като изстреля две въздушни струй, отблъсквайки ги и двамата на поне няколко метра. Това щеше да промени траекторията им на падане и потенциално да miss-нат кораба. Хехе, не забравяйте, че и аз съм тук!
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 4 Empty Re: Silva Island

Писане by BGDodpul Пет Май 26, 2023 7:05 pm

Тай: Ще ти дам да се разбе-Ааах! Бива издухан назад от Annie, като погледна към нея. По дяволите..! Докато аз се разправям с този дъртак, тя се възползва от това..! Old man, ще ти го върна, но не сега..! Няма да бъда последен, хмпф! Спусна се право надолу, право след Annie. Чакай ме, хаха...! Засмя се, като вече и тримата бяха сравнително близо до кораба и скоро ще трябва да намалят скоростта, за да се приземят успешно.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 4 Empty Re: Silva Island

Писане by -bAzikA- Пет Май 26, 2023 7:10 pm

Annie: Браво, Тай, ти се върна! Просто те тествах, не се сърдиш, нали ^^

Tobiraya: Окей, хлапета сега сериозната, че да не стане от играчка плачка. Наближаваме кораба, така че отваряйте парашутите си! Тоби протегна назад, за да дръпне спусака от въображаемата си раница, но осъзна, че тя не съществува. Ъмм... Опалянка, напълно забравих, че ни изритаха като мокри кучета без да сме подготвени. Закашля се еднократкно, все едно си оправя гърлото като Тони и си пое дълбоко въздух, за да отприщи следното: ААААААХ!!! ПАДАМ И НЕ МОГА ДА СПРААА!!!
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 4 Empty Re: Silva Island

Писане by BGDodpul Пет Май 26, 2023 7:24 pm

Тай: Хаха, ни най - малко! Обичам състезанията! Погледна към Тоби зад себе си. Да му се невиди, старец..ама иначе си много отворен да се шегуваш с майка ми! Нацупи му се, като разпери ръце и крака и се издигна малко назад и хвана Тоби за гърба. Когато вече бяха на около 30 метра от кораба, той използва своето умение. Дръж се здраво и се подготви да се хванеш за мачтата..! Ice Devil Slayer's Cold Wind! Тай отприщи ледена струя от адски студен вихър, който щеше да отвее Тоби право надолу към мачтата, но с много по - бавна скорост, от колкото докато пада рязко надолу. Вихърът щеше да му помогне да се овладее на мачтата и да се приземи успешно на кораба. Преждевременно, Тай бе готов да се приземи точно до него чрез маневрите си из въздуха.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 4 Empty Re: Silva Island

Писане by -bAzikA- Пет Май 26, 2023 7:32 pm

Annie: Приземи се безопастно, като отприщи екплозия в последния момент, за да уБиЕееЕ цялата скорост. След това се обърна към другите. Добра работа, Тай! Чичо, дължиш му едно питие, за това че отърва кожата тъй леко, хехе.

Tobiraya: ГЛУПОСТИ! Щях и сам много добре да си се приземя. Браво, Тай, ти премина моя тест! Сега да се хващаме за работа. Той тръгна да се разхожда из кораба. Брей, че хубав кораб ни е приготвил шефката. Със сигурност си разбира от работата. Не знаех, че детективска организация като нейната притежава такъв добре оборудван пиратски кораб. He has no clue.

Annie: Ехх, ето ни отново на The Rising Sun. Щом сме тук, чудя се дали и Франки е наоколо.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 4 Empty Re: Silva Island

Писане by BGDodpul Пет Май 26, 2023 7:55 pm

Тай: Ей, ей..! Веднага щом се приземи, той се развълнува, че отново бе на кораба си. Обиколи горната палуба обстойно, като най - накрая се спря на руля. Този кораб не е на Киригири, чичка..! Това е кораб, построен от моят верен другар - Франки! С парите, които изкарахме от Beacon Arena си построихме този кораб! Засмя се. Същински звяр е..чудя се къде ли е Франки...от както премина битката му с онова момиче не съм го виждал..дано да е добре. Твърде много неща се случиха, но сега..сега ще събера екипажа си отново заедно! Посочи Тоби. Тоби..! Може и да си бил част от екипажа на Шанкс, но сега при мен си моята дясна ръка докато Зоро го няма! Ани, опъни платната, а ти чичка вдигай котва..! Това момиче не е плавало от твърде много време...!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 4 Empty Re: Silva Island

Писане by -bAzikA- Пет Май 26, 2023 8:01 pm

Annie: Тъй вярно капитане! Тя си постави опъната длан до челото все едно е в казармата, като шеговит жест. Изстреля се като изстребител и за нула време опъна платната. Тоби, изоставаш! Котвата няма сама да бъде вдигната! Хехе!

Tobiraya: Хмм? Тоби се беше онесал и за момент сякаш забрави как функционира един кораб. Той отиде и започна с голи ръце да вдига котвата на кораба. Така ли? Не бешо ясно дали наистина деменцията го хваща или просто иска да флексне, но ето че след десетина секунди дърпане, котвата бе успешно вдигната и The Rising Sun можеше отново да отплава.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 4 Empty Re: Silva Island

Писане by BGDodpul Пет Май 26, 2023 9:16 pm


One Piece OP 1 - We Are! Lyrics
(On repeat)

Тай: The Rising Sun, travelling once again! Here we go! Засмя се гръмогласно щом кораба потегли, като погледна право към хоризонта докато управляваше любимият си кораб. Той отдавна не беше плавал и може би това му напомни за онези хубави дни, в които екипажа все още се сформираше и побеждаваше препядствие след препядствие...

Неговият trip down memory lane започна точно на това място. Тай погледна зад себе си и си спомни за деня, в който сам дойде до тук с лодка чак от Bilgewater. Първата му среща бе с Кристина , с която спретнаха забавно състезание и срещнаха Vitale и Annie.

Кой би си помислил, че едно приятелско съперничество ще бъде причината за толкова много събития подред...Кристина! Където и да си, аз искрено вярвам, че следваш твоят път..надявам се някой ден отново да се засечем..

След срещата му с Annie и Vitale, Тай сформира първият си импровизиран екипаж с пристигането му тук. И първата им дестинация съвпада със сегашната - о. Силва. Точно там, компанията щеше да се срещне със Синтия и да победят заедно Крокодайл - един от най - свирепите пирати. Също така, там бе и мястото, на което е израснал един почетен член на екипажа - The Chazz.

Ах, остров Силва...магическо място, пълно с феи, духчета и прелестни животинки...родното място на Синтия и домът на Chazz. Точно тук бе едно от първите ни изпитания след като оцеляхме срещу бащата на Ани в онзи съдбовен ден. Свирепият пясъчен пират - Крокодайл...и до ден днешен ме побиват тръпки от него! Но Синтия се оказа много силен опонент дори и за някой на неговото ниво..нямам търпение да се върна и да видя това прекрасно място.

Разбира се, следващата част от приключението бе връщането на бандата в Beacon. Там, Тай и компания се срещнаха със Зоро - неговата дясна ръка от най - първият му екипаж в Beacon, Санджи - готвачът на екипажа и много добър fighter , използващ своите крака и Франки - механика, който построи този кораб, на който се возят. Всички те заедно се записаха в арената в Beacon , където всички се сблъскаха с едни от най - свирепите си противници до този момент. Ден преди това обаче, те станаха свидетели на атентат в града, предизвикан от няколко членове на терористичната организация TRASH GANG , сред които бяха Zero X, Suzuya и Ju Kisei. С помощта на Сайхара - член на организацията NEMESIS, която се бори срещу TG, те успяха да се измъкнат невредими. Но V също имаше противник и това бе не кой да е, а Chronostasis - неговото второ "Аз". След битката им, V успя да изтръгне от Chrono част от собствената си душа, превръщайки се в Shun. Макар и шокирани, екипажът го приветстваха с отворени ръце, защото за тях, това все още бе верният другар, когото познават. И дойде моментът на арената! Ани се сблъска с отровният дракон - Cobra. Битката им беше доста ожесточена, но накрая Ани успя да триумфира, надхитряйки своя опонент. Санджи от своя страна трябваше да се сблъска с Mercury, като тяхната битка беше highlight-a на арената до този момент, тъй като и двамата използваха подобна техника. А грандиозният финал на арената бе именно битката на Тай с непобедимата до този момент Виктория, която все още до ден днешен очаква своя реванш, тъй като битката им беше твърде близка...

Ah, Beacon Arena...първият ни сблъсък с реалния свят! Видяхме какви силни опоненти съществуват и как все още не можем да се сравняваме с тях..макар и да излезнахме победители, битките ни бяха прекалено близки. Кой знае, може би сега всички те са по - силни от нас..но и благодарение на тях, ние станахме по - силни! А ти, Виктория...хаха..! Нямам търпение отново да се сблъскаме някой ден..и да видя колко силна си станала! Както и този негодник с дъвката...ще го спукам от бой като го видя! По това време се срещнахме и със Сай и отблъснахме TRASH GANG за първи път..а V ни разкри истинската си същност - Yoshihara Shun..човек от друг свят. Shun...където и да си сега, не се тревожи..! Ще отговоря на чувствата ти подобаващо когато те срещна...и няма да те оставя!

След успорваните двубои в арената, мистериозен мъж на име Ерик видя потенциал в екипажа и изрищно ги помоли да помогнат на неговите приятели в Адрон да се изправят срещу тиранията на тогавашния лидер на града - Сай. Там, Ани се срещна с тогавашната Скарлет, която по това време бе нейн враг. След ожесточена битка, бащата на Ани направи своят ход и се възползва от състоянието на дъщеря си лесно да я залови и заведе в скривалището на TRASH GANG. Там, тя взима решението да тренира с баща си и да стане по - силна от преди. Именно той се свързва с Тай чрез гарван и му дава писмо, на което Ани обяснява как ще се завърне по - силна. Тогава, той взема решението да разпусне екипажът си и преди да се завърнат при Франки, всеки да поеме по своя път и да се върне в пъти по - силен!

Спомням си и за битката, която водих срещу Сай в Адрон...но заедно успяхме да го вразумим и да му покажем правилният път! Хах, сега Адрон е под контрола на онзи тъп клоун, но съм сигурен, че ще го освободим от него...Ани тогава се срещна както със Скарлет, така и с баща си...а аз се срещнах с Mystogan! Тогава не знаех колко силен магьосник бе той, но именно той ме тренира и ме научи на нови умения заедно със Селестия. Тренирах при чичо Металикана, който е нейн баща..и той ме научи как да владея стомана..! Когато се върнах, бях друг човек..
След битката в Адрон, 3 месеца отнеха на всеки член на екипажа да се развие и да се превърне в бойна машина. Франки през цялото време пазеше кораба и когато всички се върнаха, той бе готов отново да отплава! Първото предизвикателство на зрелите пирати бе бандата на Overhaul - The Eight Precepts of Death. Мафия, работеща директно за сегашният им враг - Киригири Джин...под ръководството на Кьоко, екипажът успешно победи тази мафия и предоврати апокалипсис, който би довел до премахването на специалните умения от света!

Все още помня срещата ми с Overhaul...и това което бе причинил на Ери. Тогава го мразех и исках да го убия, но това не беше правилният начин на мислене..добре че бяха моите другари да ме вразумят. Тогава се сбихме с много врагове...Ани успя да победи Ivy и да я вразуми, а преди това успя да пречупи и каменното сърце на Скарлет, която се присъедини към екипажа ни веднага след това. Аз и Акира победихме The Magician и The Shaman, a Shun успя да достигне до Хари и да станат едно...накрая, всички се изправихме срещу Overhaul и го сразихме веднъж завинаги.

Преди да имат време да празнуват, обаче..се случи атентатът, който разтърси цялата планета. Бомба бе стоварена върху Beacon и бе обявена война на държавата от терористичната групировка TRASH GANG. В Адрон, освен Ани, те отмъкнаха и Akira Kirai - приятелката на Chazz, която целят да използват като хост на Laplace's Demon за своята машина на времето. По това време се случиха едни от най - ожесточените битки...в града, Скарлет се сблъска с Genos , който бе Х2 - вторият най - силен в след шефа Х1. Изненадващо за всички, тя успя да го надвие. Друг highlight бе битката на Annie и Ivy срещу Маки и Аки. Annie бива отвлечена от терористите, но с помощ от предишен враг, тя успява да устои земята си и се сблъсква с едни от най - коварните опоненти..макар и пред лицето на смъртта, тя не се предава и набавя време на другарите ѝ да пристигнат с гръм и трясък. Raid-ът на базата на TG все още се помни от целия екипаж, защото всички те участваха в него. Chazz успя да спаси Шизука с помощта на NEMESIS, надвивайки чудовището Х5, а той самия се сблъска с Х3 - този, който бе отговорен за нейното страдание. Но най - трудната задача от всички имаше Тай...по това време, той бе разделил силата си на половина в клолинг и помагаше на гилдията на Акира да се разправи със злодея Драконит и едновременно с това тренираше, за да се подготви да се присъедини. Когато бе готов, Тай абсорбира клонинга и с новопридобитите си умения, започна ожесточена битка с Х1 - Тобирая Тогами..!

Raid-ът...помня го сякаш беше вчера, старче..когато все още бяхме смъртни врагове. Това бяха едни от най - тежките дни и за двама ни, но се радвам, че преминахме през тях..аз и Ани излезнахме в пъти по - силни след тези събития. Дори не мога да повярвам, че оцелях тогава...бих се с брат ми, след което срещнах и другия ми брат...и ми стана много трудно да асимилирам нещата. Видяхме истинската същност на Сайхара и видяхме до какво доведе неговият гняв...но тогава, най - голямото чудовище беше бащата на Ани..! Толкова страшен човек не бях виждал...а относно теб, Тоби...хех, битката ми с теб все още ми е любимата, you ugly motherfucker!

И с това...пътешествието на Тай из спомените му свърши. В настоящето, той бе изправен пред нови опоненти в лицето на Легиона, мафията на The Prodigy, и разбира се - Valentine. И точно в лицето на апокалипсиса, Тай се усмихна и отново заяви:

Без значение от това кой реши да застане на пътя ми...
Аз пак ще продължавам напред..
Докато не стана крал на пиратите!
Бъди готов, Shun...!
Ще те измъкна от всичко това...
Защото ти също си част от моят екипаж!!
Ани, Тоби...!
Приключението ни тепърва започва...
От сега нататък, ще става още по - трудно..
Но с вас до мен...
Съм сигурен, че няма какво да ми се изпречи!

I WILL BE THE PIRATE KING!!!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 4 Empty Re: Silva Island

Писане by -bAzikA- Пет Май 26, 2023 10:11 pm


RWBY OST - Indomitable

Annie:
Застана до Тай с уверена крачка и несдържана усмивка на лицето.

Както винаги, с теб съм, капитане! Казвал съм ти го безкрай пъти, но ето пак:
Като малка прокливах силите си, защото именно зареди тях майка ми загина, но също така благодарение на въпросните пламъци аз срещнах теб и успях да те последвам в редица опасни, но и незабравими приключения! Това ме прави истински щастлива! Никога не съм се смятала за специален човек или гении, но със сигурност бях дъщеря и внучка на специални хора. Осъзнавайки това аз си поставих за цел да използвам силите си за добро и да стана герой. Герой, който се смее в лицето на опасността и с усмивка спасява хора в нужда. В началото ми беше трудно и бях няколко пъти готова да се откажа. Повтарях си, че всичко това са измислици, които се случват само в приказките, но точно ти, Тай, ми даде сили да продължа напред. Зареди теб не се отказах от мечтата си и зареди теб сега съм тук, готова да отговоря на очакванията на милиардите хора по света, които в момента се страхуват от идния апокалипсис и са заложили надеждите си именно на нас. 
Хех, колко нереално само звучи. Ефекта на пеперудата наистина е изключително нещо. Все пак всичко това се случи само, защото направих първата крачка към първото ни приключение. Първоначално отплавах заедно с теб, Тай, за да науча повече за мистериозната огнена фигура, която хората наричаха Богинята на Слънцето. Истината е, че тогава това бе крайната ми цел и я изпълних - уверих се, че това е именно майка ми и дори успях да се срещна лично с нея. Ала това беше само началото. Преди да се среща с нея, се случиха безкрайно многото уникални приключения, които ме изградиха като човекът, който съм сега. И ето ме сега тук, готова да продължа напред към мечтата си, която е само на една крачка от мен. Спасим ли света, Тай, ние ще бъдем герой! Истински герой! Аз съм сигурна, че след това ти ще станеш за нула време Крал на пиратите, но във времето, което прекарахме заедно, аз се обедих в едно нещо, Тай. Не е важна крайната дестинация на общото приключение, а всички моменти по пътя натам. Всички тези сблъсъци на живот и смърт, всички нови места и хора, които видяхме, цялото забавление и щастие, което си споделихме. Това е важното! И знаеш ли кое е най-хубавото, Тай? То продължава!
Нашето приключение...
Тепърва започва...!


Tobiraya:
Слушаше с удоволствие думите на Тай и Annie и нямаше как да се сдържи от това да ги прегърне. Този път нежно с любов.
Обичам ви бе, хора! Наистина! Не знаете колкото щастливи ме правите, че сте тук с мен, че ми дадохте втори шанс и споделихте от щастието си с мен. 
Това ще бъде... първото ми приключние с вас..., 
като член от екипажа...
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 4 Empty Re: Silva Island

Писане by BGDodpul Съб Май 27, 2023 10:11 pm


Fairy Tail Happy Theme Ost - Extended

Тай: Засмя се, като прегърна Ани през кръста и погледна напред към хоризонта, на който вече малко по малко се виждаше остров Силва. Да...! И сега е време да върнем услугата на Синтия..все пак, именно тя ни помогна да се справим с Крокодайл тогава.

След тази емоционална разходка из миналото, най - накрая дойде и мига, в който кораба трябваше да акостира на острова. Но Ани и Тай ги очакваше изненада..цялото село, което бе около дървото, бе окичено с празнични герлянди. Хиляди феички и животинки прескачаха из полянките, готови да ги посрещнат. А на кея им махаше не кой да е, а самата Синтия, която с нетърпение очакваше приятелите ѝ да се завърнат. Тя бе напуснала екипажа тайно след като се случи аномалията, притеснена за родното си място. Но нямаше как да не усети промяна в жизнената енергия на мястото щом Тай и Ани наближиха..за няколко часа, тя успя да спретне тази изненада и да ги посрещне подобаващо.

Тай: Зарадва се като я видя отдалеч. Хей, това там е Синтия...! Хаха..! Помаха ѝ. Здрасти, Синтия..!
Синтия: Здравейте..! ^^ Синтия се радва да ви види..че сте добре..!
Тай: Веднага акостира кораба, като скочи и с нетърпение изтича до нея и я прегърна. Радвам се да те видя, Синтия...много се притеснихме след случилото се...!
Синтия: Прегърна го обратно. Синтия се извинява, че не успя да ви обясни къде отива...но беше спешно..но сега, всички тук се радват да ви видят!

Напред пристъпи и бабата на Chazz - баба Sanda! Макар и почти столетничка, тази баба беше много енергична за възрастта си, главно заради жизнената енергия на този остров. Тя веднага посрещна двете деца и Тоби, който беше с тях.
Баба Санда: Хооо, значи вие сте прелестните дечица, с които моят внук се забавлява..ееех, как ми се ще и аз да можех като едно време да се движа и да дойда с вас...^^ Малко хилавки ми се виждате...ядете ли..?! Погледна към Ани. Ами ти? Как ще носиш дете с това слабо тяло? Вече си в такава възраст, младо момиче..! Хохохоо..! Погледна към Тоби. А кой е този млад красив мъж с вас..? ^^
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 4 Empty Re: Silva Island

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 14 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите