Silva Island

3 posters

Страница 14 от 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Go down

Silva Island - Page 14 Empty Re: Silva Island

Писане by BGDodpul Нед Яну 28, 2024 4:32 pm

Тай: Лицето му веднага се изпълни с агония и ужас когато видя как атаката му уцели Annie. Тай нямаше как да знае какво се бе случило и как по дяволите това беше Annie, за която той все още нямаше информация какво става с нея на острова. Не...НЕ!!!! Тай се изстреля като светкавица право към нея, като клекна и започна с леда си да заледява раните ѝ. Молятемолятемоляте, недей...не ми го причинявай, точно ти....!! Сълзи започнаха да се стичат от очите му. Не умирай....не отново...!


Точно така....
Страдай, малчо....
Очевидно е, че пламъците ти са като на един определен индивид..
Но все още не знаеш как да ги ползваш!
Остави се на желанието ти да сееш разруха...
В нея се крие истинският смисъл на живота ти.
ХААХАХАХАХАХХ!
Жалко, че хората нямаме избор, освен да се родим без никой да ни-

В този миг, Тай си удари главата здраво сякаш искаше този глас да млъкне.

МЛЪКНИ, ТЪПАКО!!!
КОЙТО И ДА СИ, ПРОСТО МИ ПОМОГНИ!!!!
ЩЕ НАПРАВЯ ВСИЧКО...!!!!


Гласът обаче просто се появи в съзнанието на Тай под формата на личице и му се усмихна, като започна да му се смее зловещо.


Зловещият смях, който кънтеше в главата на Тай го изпълваше с огромни количества отчаяние, че колкото и силен да става, той все не можеше да защити хората, които най - много обичаше. А сега, подигравките на този рандом глас още повече го караха да страда...
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 14 Empty Re: Silva Island

Писане by -bAzikA- Нед Яну 28, 2024 4:56 pm

Съзнанието на Тай беше хаос. Започна да му се вие свят. Ушите му пищяха редом с демоничния смях, който не го оставаше дори една трезва мисъл да създаде. 
Това наистина ли е Annie?
Наистина ли така умира?
Това ли е краят?
Тук, сега?
Защо трябваше така всичко да свърши?
Има ли какво да се направи?
Тай, въпреки всичко, беше достатъчно умен, да се досети, че това е капан.., трик.., поредното умение на Азами, ала то беше ТВЪРДЕ ПОДЛО. Уцели го право в десятката и самата възможност Annie в момента наистина да лежи мъртва в ръцете му го порази психически. Тай беше достатъчно безпомощен, че дори да иска помощ от този неясен зловещ глас в главата му. И точно когато си помисли, че няма как да стане по-зле, то се случи. Тай отвори очи пълни със сълзи и видя обкръжението си. То беше изцяло променено. Коренно различно, но до болка познато. Мястото, където Тай се намираше беше именно това:


:

JJK OST - Malevolent Shrine

Тай се намираше отново в главната зала на TRASH GANG. Всичко беше в развалени. Буйни ветрове бързо го свестиха и го изправиха сякаш насила на крака. Той не можеше да повярва на очите си. Този който виждаше пред себе си беше не кой да е, а именно..:


:

ТААААААЙ!!!

Сега разбираш ли какво е чувството, Тай?!

Разбираш ли какво е чувството да изгубиш любимата си?!

Да изгубиш най-ценното си - това, на което най-силно си държал?!

...Да изгубиш смисъла на живота си?!

Да изгубиш всичко!!!

...

Започваш ли поне малко да споделяш моята болка?

Виждаш ли причините зад действията ми?

Все още не е късно, Тай!


Той отпусна юмрука си, който беше покрит с кръвта на Тай и му подаде ръка.


JOIN ME, TY!!!

ПРИСЪЕДИНИ СЕ КЪМ НАС И ЩЕ ВЪРНА ВСИЧКО ПОСТАРОМУ!

НЕЩО ПОВЕЧЕ, ЩЕ ИЗПЪЛНЯ ВСИЧКИТЕ ТИ МЕЧТИ И КОПНЕЖИ!!!

СЛОЖИ МАСКАТА, ТАЙ!

СЕГА ИЛИ НИГОКА!

JOIN US, OR DIE!!!

Нямаше грешка. Това беше спомен от главата му и то изключително подробен и изпипан. Тай трудно можеше да го различи от истинския. Маскираният мъж пред него може би наистина беше Тоби или по-точно X1. Отчаянието в сърцето на Тай се надигаше все повече и повече попречвайки му да действа и разсъждава рационално. Ако смърта на Annie му беше нанесал огромни психически щети, то X1 щеше да го пребие и физически, довършвайки го окончателно. Истинска трагедия...
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 14 Empty Re: Silva Island

Писане by BGDodpul Нед Яну 28, 2024 5:28 pm

Сякаш само като мигна и цялото пространство около него се измени с това на скривалището на TG. Тай бе объркан, но виждайки това доста добре познато за него място му стана ясно, че Азами си прави номера с него. Въпреки това обаче, той бе достатъчно емоционално повлиян, че да не може да игнорира случващото пред себе си. Виждайки Х1 отново, Тай избърса сълзите на очите си и застана в бойна позиция, точно както бе направил когато бе поставен в същият момент онзи съдбовен ден.

Мислиш си...
...че като унищожиш всичко, което тача и любя...
...магически ще се присъединя към теб...?
Не ме разбирай погрешно, Х1...
Разбирам болката ти....
Отвратително е...!!
Още сега искам да се самоубия...!!!
Но...ако аз сега умра...
Умират и мечтите на милиони други души, които вярват в мен...

Мислиш ли, че Annie би искала да се присъедния към теб, а?!?

Не!!!

A real hero...

Will always put others before himself..!

You were once my hero...

But I can see why they say "never meet your heroes"..

Ако сега се обърна срещу невинните...

За да мога да спася други...

Как това би било честно?!?

Животите не могат да бъдат разменяни един за друг...!!!!

ГРЕШНО Е, ЙО!!!!!

НИЩО НЯМА ДА СИ СТРУВА АКО ЦЕНАТА Е МИЛИОНИ НЕВИННИ ЖИВОТИ!!!!!!!!!!!

КАКВОТО И ДА СТАВА С МЕН....

АЗ ЩЕ ТЕ СПРА....

ТОБИРАЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ!!!!!!!!!!!!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 14 Empty Re: Silva Island

Писане by -bAzikA- Нед Яну 28, 2024 6:04 pm

X1: Хм. Жалко. Ти направи своя избор. За последствията можеш да обвиняваш само СЕБЕ СИ!! Тоби се наклони и в слевдащия миг се изстреля гръмоносно към Тай. Още с първия си удар сякаш го парализира и събори на земята. Качи се отгоре му, за да не му позволява да се изправи със своята тежест, и започна: кроше след кроше. Ляв, десен, ляв, десен. Нямаше край. Носа на Тай кървеше като фонтан. Той започваше бавно да губи съзнание, но от време на време чуваше някакъв глас..., външен глас, който едва не се губеше в далечината.


Тай, събуди се!
Събуди се копеленце!
Глава се усилваше.
Не се предавай толкова лесно!
Съвземи се, глупако!

Гласът се превърна във вик, който Тай вече ясно чуваше до себе си. Рязко, Тай надигна главата си, за да изкашля сумати кръв, а когато отвори бавно пребитите си очи, вместо да види Тоби над него, той видя него.



:

...или каквото беше останало от него. Половината му бинтове бяха или изгорени или разкъсани от гигантските ръце. Сега Тай ясно можеше да види причината, цялото му тяло да беше бинтовано. Всичко беше резултат от скорошна ужасточена битка - тази срещу Кенджи. Всъшност беше цяло чудо, че Гото е все още жив и способен да се бие. Белезите му тялото му бяха безброй. Някои рани бяха наново отворени от ръцете. Цялото му тяло кървеше:
Silva Island - Page 14 Tumblr15
Тай пое още едно кроше право в лицето от Гото, който изглежда не беше забелязал, че пиратът под него се е събудил.
СЪВЗЕМИ СЕЕЕ!!!!

Гото беше дори по-пребит и от Тай. Изглежда армията от ръце се е оказала доста по-упорита от очакваното. Ала Тай от своя страна беше поел психически щети. Всичко зареди Азами. Той самият стоеше настрани, леко приклекнал и дишаше тежко. Държеше се за рамото, сякаш беше ранен. Изглежда и това беше дело на Гото.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 14 Empty Re: Silva Island

Писане by BGDodpul Нед Яну 28, 2024 6:33 pm

Тай поемаше ударите на Х1 без да може да се съпротивлява, като започна бавно бавно да губи съзнание. Въпреки това обаче , той продължаваше да се опитва да се съпротивлява с него дори и да не можеше. Когато изпадна в безсъзнание, той започна да чува гласа на Гото, който го канеше да се събуди. Хъх..? Кой е това...? Чувам глас..! Тай се заслуша по - добре и най - накрая успя да чуе гласа на Гото, който ставаше по - ясен и по - ясен с всеки изминал миг. ...! По едно време, Тай рязко отвори очи и бе ударен от Гото, като рефлексивно му отвърна също с удар, колкото да го изблъска от себе си. Все пак, той не знаеше какво става веднага след като се събуди, но бързо осъзна. Гото...! Тай се надигна рязко и усети остра болка, която преглътна за момент, като изтича до него и щеше да му помогне да стане. Аргх..! Тялото ми и най - вече главата ми ме болят...съжалявам, бях хванат в капан..благодаря ти...! Дишаше тежко. Какво...ти се е случило...?
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 14 Empty Re: Silva Island

Писане by -bAzikA- Нед Яну 28, 2024 6:45 pm

Goto: Отказа му помощ, като се изправи сам. Тц! Можеше просто да кажеш, че си буден, тъпако! Anyway, изглежда Азами яко те е подредил. Не знам какво си сънувал, но бълнуваше за някаква Annie и някакъв си Тоби насън. Бас ловя, че това е причината! Посочи земята до Тай, където беше онази откъсната китка на Азами, която допреди малко беше здраво закрепена за рамото на Тай. Това е едно от по-сложните уменията на Complete Body Control - Memory Manipulation. Умение от този калибър няма как да има мигновенен cast time. Когато се намесих, заварих ей тази гнусна ръка, хваната за рамото ти. Ти се събуди малко след като я махнах от теб. Изглежда чрез нея е активирал умението си. Имал е нужното време, тъй като ръката му е останала по теб. Не прави повече тази грешка. Азами крие още стотици подли намерца в ръкава си. Той се обърна към Азами и зае бойна позиция. Битката ни още не е приключила. Не знам кои са Annie и Тоби, но ако ще се почувстваш по-добре можеш да ми разкажеш СЛЕД като приключим с този тук.

Azami: Изправи се изцяло, но си личеше, че беше уморен. Направи раздразнено изражение и започна да мрънка на висок тон. ААХ ОМРЪЗНА МИ!! Писна ми да се бия срещу вас. Това е толкова безмислено! Уморен съм!Отегчен съм! Искам си у дома!

Goto: Хъх? Тоя съвсем ли изперка?
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 14 Empty Re: Silva Island

Писане by BGDodpul Нед Яну 28, 2024 7:02 pm

Тай: С-съжалявам, бях в тотален шок и не успях да реагирам...! Изслуша това, което му каза Гото, като доста се стресна от възможните умения на Азами. Ееех..? Memory Manipulation?? Ама че лудост...! Погледна към Азами. Явно наистина не е добра идея да оставям каквото и да било свързано с този човек до себе си. Зае бойна позиция, но леко се учуди. Хъх..? Внимавай, Гото...! Нестабилните злодеи са най - опасни...! Нещо голямо може да се задава всеки момент, бъди нащрек!!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 14 Empty Re: Silva Island

Писане by -bAzikA- Нед Яну 28, 2024 7:10 pm

Azami: Нестабилен? Колко грубо! Е, предполагам не си далеч от истината.. Вижте какво, предлагам ви примирие. Считайте се за най-упоритите същества на света, щом ме докарахте дотук. Но нека разсъждаваме като зрели хора. За какво се бием всъщност?

Goto: Ти ташак ли си правиш? АА? Стисна здраво меча си и се изстреля с буйна експлозия към него. Най-много мразя такива двуличници като тебе! УМРИ АЗАМИ!!! Гото започваше малко по малко да се възвръща към предишното си Аз - това на X2. 


Azami: Отдръпна се леко встрани, но нямаше нито скороста, нито желанието да избегне напълно атаката. Замаха отряза дясната ръка на Азами, като той веднага си я хвана с лявата, преди да излети надалеч. Не се усещаше никаква вражда от него, но разбира се на това не трябваше да се вярва. Такъв беше персонажа Азами - никога не знаеш какво да очакваш от него. Сегашната ситуация също беше толкова абсурдна, като персонажа му - такъв човек като него - страстен и упорит до безкрая, сега искаше да преговаря? Що за лудост! Какво точно се случва в главата на този човек си оставаше завинаги загадка. Това успокои ли ти се или искаш и другата ми ръка? Хайде отговори ми на въпроса? Обърна се към Тай. Ти ми кажи тогава, Тай. Защо се бием в момента?
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 14 Empty Re: Silva Island

Писане by BGDodpul Нед Яну 28, 2024 7:17 pm

Тай: За какво се бием, казваш...? Намръщи му се. Нима не осъзнаваш действията ти..?! Заради теб, Вайпър направи купища поразии и застраши този остров, от чието съществуване зависи нашата планета! Докато ние се опитваме да възстановим дървото, ти и Вайпър се опитвате да развалите всичко! Норман ми заръча да те спра! Той ми каза за теб и какъв лош човек си! Не мога да ти позволя да избягаш, Азами! Твърде много хора искат да си получиш заслуженото, и тези два юмрука ще се погрижат това да стане! Защо изведнъж искаш примирие?!? ТИ трябва да ни кажеш какво изобщо целиш с всичко това!! Как действията ти помагат за целта ти?! Накарай Вайпър да спре още сега!!!!!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 14 Empty Re: Silva Island

Писане by -bAzikA- Нед Яну 28, 2024 7:33 pm

Azami: ГРЕШИШ!!! АДСКИ МНОГО ГРЕШИШ!!! ... Азами рязко извика сякаш беше директно наранен, но бързо се укроти имайки предвид ситуацията и това което се опитваше да постигне. Той си оправи гласа с лека кашлица и продължи с нормален, спокоен тон. Знам, че ще прозвучи странно и трудно за вярване, но грешиш за мен. Не съм виновен нито за действията на Вайпър, нито съм искал да ви нараня. Това не съм аз... или поне ВЕЧЕ не съм аз. Случи се преди няколко минути. Осъзнах нещо. Оттогва се бия срещу вас с едва единствена причина - да оцелея. Азами осъзнаваше колко абсурдни бяха думите му, но той беше интелигентен човек. За да си набави нужното време да доразкаже, той трябваше поне за малко да им спечели доверието. Това и смяташе да направи, но нямаше да успее без жертва. Така да бъде... Той стисна здраво откъсната му дясна ръка и я пръсна на кръв. Кръвта след това започна да се преобразува на някакъв обект. По време на процеса, Азами активира умението си, кървави светкавици започнаха да излизат от раната му, а той изрече следните думи:
Complete Body Control: Отказвам се от способността си да възстановявам дясната си до края на живота си. Не поставям никакви условия за връщане назад. Заповедта ми към тялото ми е категорична и необратима. Край.


Goto: Хъх? Тъкмо се канеше да отреже и другата му ръка, но се спря. Беше повлиян от действията на Азами. Ти наистина си луд човек. Осъзнаваш ли какво направи? Той свали меча си, като сякаш отложи убийствените си намерения. Хей Тай, понеже си нов в занаята, нека ти обясня какво означава това. Той използва за пореден път пълния потенциал на тялото си, същото умение, с което се докопа до мозъка ти и същото умение, което ти самия скоро научи. Това е подобно на Memory Manipulation. Чу какво каза, нали? Отказва се от дясната си ръка. Това не са просто думи. Кървавите светкавици са доказателство, че умението се активирало. Няма връщане назад. Тоз тъпак току що наистина перманентно си откъсна ръката. К'во правим ся? Изслушваме ли го или го убиваме на място?

Кръвта от ръката на Азами се преобразува в знаме..., бяло знаме. Той го вдигна с лявата си ръка и свали погледа си. Това беше очевиден знак, че се предава.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 14 Empty Re: Silva Island

Писане by BGDodpul Нед Яну 28, 2024 7:42 pm


Steins;Gate OST - Butterfly Effect

Тай: КАКВО?! Тай бе изненадан от действията на Азами, като изобщо не очакваше нещо подобно от Азами. Когато Гото обясни, че действията му наистина са накарали ръката му да не може да заздравее, Тай се замисли. Защо Азами би направил нещо подобно? До преди малко, той изобщо не зачиташе живота си, но сега, той се биеше само заради него. Ако думите му бяха истина, то този Азами имаше изцяло друго мислене, си помисли Тай. Той отново погледна към него. Когато ти..не..."предишният" Азами те накара да се появиш..аз си мислех, че той предава всичките си мисли и спомени на следващият Азами...и поради тази причина си мислих, че този негодник е безсмъртен. Не ти вярвах когато ми каза, че съм "убил" предишният Азами, защото за мен, ти нямаш разлика с него...но действията ти сега ме карат да се замисля..ти наистина не си този Азами, който е отговорен за действията на Вайпър. Ти се появи на този свят преди няколко минути.

Азами...
Имаш ли собствена воля...
Или си затворник на самият себе си..?
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 14 Empty Re: Silva Island

Писане by -bAzikA- Нед Яну 28, 2024 8:08 pm


Limitless OST - Tripy

Azami: Хъх?! Азами надигна глава с широко отворени очи към Тай. Беше изненадан. Приятно изненадан. Изглежда си доста по-мъдър за колкото те смятат, Тай. Анализира ме отлично само за един миг. Усмихна му се. Впечатляващо. Макар дори и аз да не съм наясно изцяло с това, което се случва с мен, смятам думите ти за истина. Както вече каза, аз се "родих" преди малко. Аз съм просто поредния вариант на Азами. Наследил съм всичките му спомени, а в това число и мисли, цели, чувства, характер, навици и дори умения. Напълно нормално е човек като мен, който е почти пълно копие на Азами, да се държи точно като него. Но нещо се промени. По-рано когато бях на косъм на умра от поредицата ви крошета, аз се поколебах да призова нов вариант. Тази секунда колебание ме заведе в дълбоки размисли. По всичко си личеше, че загубих и най-очевидната опция бе да предам битката ми на следващото ми Аз, но аз не го направих. Не исках да приключа тук. Не исках да изчезна. Почувствах... копнеж да живея. Може да се каже, че предобих... Его. Страхът от смъртта ми дади сили да продължа и ето ни тук. Оказахте се твърде упорити и издръжливи, че да ви победя сам. Като индивид съм твърде слаб. Това да съм част от една голяма общност ме прави силен. Не... Това прави Азами силен. Наклони затъжен поглед надолу. Аз все още споделям целите на Азами. Няма как. Те са неразделна част от мен. Ала друго, ново чувство се оказа по-силно от чувството на дълг.  Чувството за самосъхранение. Тай, аз... Надигна страстен поглед към Тай. ...не искам да умирам. Не искам да страдам. Напротив! Искам да живея! Искам да съм щастлив! ИСКАМ ДА ИЗЖИВЕЯ ЕДИН НОРМАЛЕН ЖИВОТ И ДА ИЗПИТАМ НОРМАЛНИ ЧУВСТВА. ИСКАМ ДА СЪЗДАМ СЕМЕЙСТВО. ИСКАМ ДА ПРОБВАМ ТОЛКОВА МНОГО НЕЩА!!! Погледна замечтано нагоре. Толкова ли е грешно да съм различен. Навярно ви занимавам с глупости, които няма как да разберете напълно, камо ли да ми relate-нете. Но думите са искрени. Щом не мога да ви победя, то тогава не ми остава друго освен да помоля за прошка. А ако приемте... ако ме пощадите и ме приеме такъв какъвто съм... то аз ви обещавам...
Че ще ви помогна срещу истинския Азами!
Погледна Тай и Гото с напълно сериозен и искрен поглед. Той наистина мислеше, това което казваше.
Вижте, такива като мен са голяма рядкост, но нито съм първия, нито ще съм последния. Такива като мен..., се наричаме провали. Много скоро ще бъда открит и елиминиран. Убит от самия себе си. Не бих позволил това да ми се случи. Искам да живея и съм готов да се боря, за оцеляването си. Ще се боря срещу Азами! Тай, Гото, ще приемете ли помощта ми?
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 14 Empty Re: Silva Island

Писане by BGDodpul Нед Яну 28, 2024 8:32 pm

Тай: Погледна към Гото леко осъмнено, сякаш все още не беше готов изцяло да се довери на Азами. Все пак, той бе направил огромна злина в очите на Тай и той нямаше как да му прости, макар и това да не е точният Азами, отговорен за действията на Вайпър. Въпреки това обаче, той видя това като възможност да се добере именно до този Азами, когото издирва. Виж...не мога да ти простя толкова лесно, йо. Дори на Тоби не успях мигновено да простя. Ще ми трябва време, макар и да не си този Азами, който търся, да се опитам да ти вярвам наистина. Но ако чрез действията ти ни докажеш, че можем да ти имаме доверие, то аз няма да се движа срещу теб. Усмихна се леко. Вярвам, че всеки има правото да мечтае, йо. Ако сега те спра от това, то аз ще движа срещу собствените си вярвания. Развявай собственият ти черен флаг. Ти си си ти, не си поредният Азами вариант. Скръсти ръце. Но...Азами. Ти спомена за "истинският" Азами. Точно той ми трябва да си плати за действията си!! Той ли е "първият" Азами, който контролира всичко това? С каква информация разполагаш за него? Ама че странна ситуация..
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 14 Empty Re: Silva Island

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 14 от 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите