Silva Island

3 posters

Страница 9 от 14 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14  Next

Go down

Silva Island - Page 9 Empty Re: Silva Island

Писане by -bAzikA- Вто Окт 24, 2023 3:03 pm


Tengen Toppa Gurren Lagann OST Sorairo Days

Saihara: Ех, доста неща се промениха. Усмихна му се като му подаде юмрук за поздрав. Радвам се да те видя, братко! Никога няма да забравя първата ни битка заедно в банката. Още от тогава знаех, че сме невероятно дуо! Когато Тай отвърна на жеста му, Сай го тролна и вместо да чукнат юмруците си, Сай му заби един задвратник. Много си се размекнал, Тай! Хаха, да се присъединя към екипажа ти ли? По-скоро ще си създам мой собствен! Хаха, точно така! Вече имам около 1000 последователи, които дължат живота си на мен! Визираше жертвите от The Constant, които Сай сега освобождаваше и му дължаха живота си. А ти колко последователи имаш, смотьло! Сай се бъзикаше с него, но го правеше приятелски. Това обаче не променяше, че беше също толкова досаден колкото преди, даже може би повече. Сега ако ме извиниш, ще наглеждаш ли тази змия вместо мен. Аз имам малко работа. Сай му даде задачата да наглежда Вайпър, който продължаваше да се гърчи от агония, обграден от непробиваема аура. Трябваше да се наглежда, защото щом процесът на освобождението престане, той ще си възвърне всичкия си и ще може да контраатакува или по-лошо да избяга в миналото и всичко постигнато сега в настоящето да бъде изтрито от историята на света. Сай от своя страна пък много бързаше да помогне на всеки, който изпитваше трудности да изпълзи от слузестите змии. Това беше изключително необичайно за Сай и най-вече за WRATH Сай. Тай би направило впечатление на Тай колко променено беше това момче Сай. Той с усмивка подаваше ръка на всеки в нужда и приемаше благодарностите им с радост и вълнение. Също така той сякаш наистина се познаваше с всички. С всички хиляди души. Незабележително... колко много може човек да се промени за толкова кратко време... Но всъщност колко време беше прекарал той в този свят без време?


Малко след задвратника на Тай, очите му срещнаха още един познат човек. Всъщност с този човек той се познаваше най-дълго от всички наоколо. Дори приятелството му със Сай е малко по-кратко отколкото с този човек. Ставаше дума аз 22-годишното момиче, което застана пред Тай.

Момичето:
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 9 Empty Re: Silva Island

Писане by BGDodpul Вто Окт 24, 2023 3:18 pm

Тай: Е-ей...! Може и да нямам 1000, но имам предостатъчно! Хм! Нацупи се щом му бе ударен задвратник, като се засмя леко след това. Гледката, която видя го накара истински да се зарадва, че Сай се е променил в толкова позитивна светлина. Наистина не знам какво си правил там, но ти си истински герой вече, йо! Кимна. Имаш го, partner! Хм? Преди това обаче, Тай видя неговият първи приятел, който направи с пристигането си в Beacon. Веднага в главата му изкочи спомен от първото им състезание заедно, като се усмихна широко и веднага се насълзи. Кристина...Здрависвайки се с нея, той усети огромната сила която имаше, като се усмихна още по - широко. У-уха..! Such power! Наистина си тренирала, йо...хъх?! Колкото повече се състезаваше по сила с нея, толкова повече усещаше умората му да изчезва и раните му да се възстановяват. Какво по дяволите си яла?!?! И на мен ми трябва от това месо! Засмя се заедно с нея, като той усети как цели реки от сълзи се стичаха от очите му. Истината беше, че Тай се разчувства толкова много в този момент, че почна да плаче, но бързо скри лицето си с ръка. П-по дяволите, йо...наистина мина твърде много време, my first rival..
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 9 Empty Re: Silva Island

Писане by -bAzikA- Вто Окт 24, 2023 3:34 pm

Kristina: Хаха, а си мислих, че аз съм се размекнала. Като го видя да плаче, тя отиде и го прегърна. Имам толкова да ти разправям, но съм сигурна, че ти имаш дори повече. Dragon Soul? Що за чудовище си станал, Тай, хехе ^^ Наблюдавах битката си срещу Шото. Всички я наблюдавахме. Може всичките тези жертва на змия да дължат живота си на Сай, то ти си този, които му позволи да ги спаси. Ти му даде тази възможност да използва силите си когато Вайпър е най-уязвим. И ако не друго то тази битка за дълго ще остане отпечатана в съзнанията им. Мисля, че лесно може да се заключи , че и ти също си спечели доста последователи :) Всички те станаха свидетел на твоята сила, упоритост, воля и идеал. Спечелил си уважението на всички от хилядата изядени, бъди сигурен! Дори и X-овете!
Крис и Тай продължиха своя буен разговор, като от вълнение и силни емоции, те се наприказваха един върху друг. Не можега да се сдържат просто. Ала по едно време друго момиче с розова коса се появи да каже здр на Тай.

AYY LMAOO:
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 9 Empty Re: Silva Island

Писане by BGDodpul Вто Окт 24, 2023 3:43 pm

Тай: Прегърна Кристина, като думите ѝ наистина го накараха да се разчувства още повече. Тай дори не си беше и помислял, че толкова много хора са го гледали и толкова много чужди мечти е успял да предпази по този начин. Престъпници, злодеи...всеки има правото да мечтае. Благодарение на вашите емоции стана всичко това..включително и моето развитие. Не мога да повярвам колко много хора са ме гледали...това истински ме прави щастлив...Изневиделица, Тай чу познат за него глас, който дори го караше да трепери от страх. И тогава, той видя един от най - страшните му опоненти от миналото. Е-Еми-чан! ^^" Р-радвам се да те видя, толкова много време мина! Започна да говори като Деку, който се притесняваше. Р-разбира се, сигурен съм, че имаш още по - големи бомби, йо! Засмя се леко, като си личеше притеснението в гласа му. Но вече съм обещал реванш на шампионката от Beacon..след като приключа с нея, ще се радвам отново да се сблъскаме! Дано да не взриви града, тази Еми..^^"
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 9 Empty Re: Silva Island

Писане by -bAzikA- Вто Окт 24, 2023 4:13 pm

Emi: Хихихи! Бутна се между Кристина и Тай, като отблъсна по груб начин Крис. Искаш ли още сега да видиш бомбите ми? Ахахахх, само кажи и ще ти покажа колко по-мощна съм от преди! ИМАМ ВСЯКАКВИ БОМБИ! Крещеше като маниак. ПОДСКАЧАЩИ БОМБИ, ЗАЛЕПВАЩИ БОМБИ, БОМБИ СЪС ЗАКЪСНИТЕЛ, БОМБИ БЕЗ ЗАКЪСНИТЕЛ!!! АААААААХХХ КУПИША БОМБИ!! Тай нямам ти демонстрирам колко съм порастнала. Едно време си мислих само как да взривя арената. Разбира се ти тогава ме спря. Аз това никога няма да го забравя. Ала не се притеснявай, Тай. Вече не съм същата. Вече не ме вълнуват такива глупави теми като взривяване на арени...
...
...
...
СЕГА ПЛАНИРАМ ДА ВЗРИВЯ ЦЕЛИЯ ОСТРОВ, АХАХАХАХХА!!!!!!!!!
Докато се смееше като истински маниак, тя започна да жунгрира с бомбички и да подскача насам натам, като се отдалечи на няколко метра от Тай и Крис. Внезапно една игла мигновено профуча между Тай и уцели една от бомбичките на Еми. Това я взриви, като изстреля Еми надалеч на безопастно място за хората с чувствителен слух.

Deidara: Беше станал свидетел на това и си помисли следното: Боже, наистина ли така изглеждам отстрани. Ужас!

Kristina: Усмихна се на Тай сигнализирайки му, че тя направи това. Ама, че шумно момиче. ^^" Да не ти разправям колко ни наду главата на всички в The Constant. Замисли се. Хм, всъщност ти все още не знаеш за The Constant, нали? Усмихна му се. Позволи ми тогава да ти обясня. Кристина обясни всичко подробно без да пропуска важни детаили:
Kristina написа:The Constant - свят, който съществува независимо от реалността, където времето е константно, не тече. Това е място, където можеш да останеш за цяла вечност.  Този свят е изработен от две от седемте вещици на смъртните грехове. Това са Witch of Gluttony и Witch of Sloth, като може да се каже, че The Constant е техния Domain Expantion. Тези 2 гряха преобладават в този свят под следната форма:
Sloth - В константен свят, в който не тече време, един греховник не е ограничен от времевите си задължения. В това число се включва работа, трениране, учене, но също поддържане на хигиена, чистене, хранене и въобще всичко свързано с движение и мислене.
Това е свят, в който човекът е способен да израходва нула калории на ден, но едновременно с това да приема безкрай калории на ден.
Gluttony - В константен свят, в който всичко е фиксирано и стои в едно и също състояние, ако влезнеш на празен стомах умирайки от глад, то гладът ти ще остане вечен. Коремът ти винаги ще е празен, апетитът ти винаги ще е вдигнат и човек никога няма да може да се насити - една мечта за чревоугодника, които намира удоволствие само и единствено в храненето и най-голямо му проклятие е, че коремът му се напълва след няколко хранения. В този констанен свят, това не се случва.
Engine-ът на The Constant, който работи на пълни обороти, за да поддържа този свят работи на жизнена енергия, която той константно точи от обитаващите. Engine-ът цени повече свръх хората, чийто енергиен запас е далеч по-богат.
Когато греховник притежаващ Gluttony Witch Factor-а изяде живо сещъство в процес на чревоугаждането си, той изпраща това същество в корема си, който всъщност представлява The Constant. По този начин коремът му никога не може да се напълни и следователно гладът му никога не може да се пребори. Това се нарича Адски глад, който в момента пържи мозъка на Вайпър и го е превърнал от благороден и възпитан дженталмен в най-голямото чудовище, което се нахвърля на всичко живо.
Добре, че беше Кристина да се сети да му обясни какво по-точно се случва. Сега Тай разбра много неща и беше на една страница с останалите. Когато разбра за The Constant той осъзна следните неща:
- Защо в неговите очи Сай се беше променил толкова много и защо е толкова близък с всички тези хора.
- Защо Вайпър изглежа по-различно от Beacon арената(Зареди отключването на Gluttony Witch Factor-a) и каква е неговата роля в цялата ситуация.
- Накратко кой е Азами и как той е отговорен Вайпър да е в това състояние, като следователно се изпълни с гняв към този манипулатор.
- Че съществуването на други смъртни грехове освен GREED и WRATH е факт и много скоро може да се сблъска с тях.
(Тай знаеше от Тоби за болеста на Сай и сега когато го вижда излекуван с удоволствие можеше да предаде добрата новина на Тобирая като дядото, който хвърли такива усилия да го fix-не.)

-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 9 Empty Re: Silva Island

Писане by BGDodpul Вто Окт 24, 2023 4:21 pm

Тай: Засмя се като видя случващото се с Еми. Някои хора не се променят..^^ Погледна към Кристина. Хм? The Constant? Това звучи страшно! Като термин по математика! Мразя математика, Игнийл никога не ме научи на математика! Тай внимателно изслуша обясненията на Кристина, като потъна в дълбоки размисли по време на обясненията. Хммм...значи ето защо Сай е толкова променен. Времето тук тече по различен начин в сравнение с там. А Вайпър...Погледна към Вайпър. Той е просто марионетка в цялата тази ситуация! Този Азами..никога няма да му простя, йо! Никога!! Трябва да спасим Вайпър! Сигурен съм, че той е невинен...този злодей просто го използва за своите цели!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 9 Empty Re: Silva Island

Писане by -bAzikA- Чет Окт 26, 2023 10:30 am

Kristina: Марионетка, казваш? Не можа да се изкажеш по-добре, Тай. Виж в The Constant всички ние живяхме в един безкраен свят без време, където обаче съзнанията ни бяха свързани. Първоначално си мислих, че сънувам или бълнувам, но не. В ума ми изкачаха стари потиснати спомени, които не бяха мои. Те бяха чужди. Те принадлежаха на останалите пленени, но в това лице и самия Вайпър. Тъжно е. От миналото му не е останало почти нищо запазено, ала от това, което видях и почувствах мога да ти кажа едно нещо, Тай. Вайпър e good guy! Нещо повече! Той е спасявал хора! Не знам как се е стигнало до това положение, но нещо ми подсказва, че този Азами е отговорен! Ти как мислиш?
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 9 Empty Re: Silva Island

Писане by BGDodpul Чет Окт 26, 2023 10:59 am

Тай: Стисна юмрук, като се ядоса. Този негодник...как смее!?!? Слушайки за това място се ядосвам повече и повече...не ми харесва! Трябва да разбера повече за него, йо...трябва да има причина защо някой би причинил нещо толкова зловещо на някого!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 9 Empty Re: Silva Island

Писане by -bAzikA- Чет Окт 26, 2023 11:16 am

Kristina: Съгласна съм! Той трябва да остане наказан! Даже имам идея как да го открием. Нещо ми подсказва, че ако победим Вайпър той сам ще се покаже. Все пак той е негова важна марионетка. Замисли се за кратко. Сега се сетих и за друг спомен, отново на Вайпър. Както вече казах, тази змия преди е била Норманлен човек, който е помагал на бедните. Basically Mr.Beast, но без да прави content. Освен това, той е бил в някаква... важна тайна организация. От спомените му, които достигнаха до мен, много от членовете на тази групировка са ми в тъмноно, ала двама оттях със сигурност мога да позная. Единия е Ammon Azami - известен готвач и бизнесмен. Точно той е този Азами, който е отговорен за всичко. Сега, когато знаем как изглежда по-лесно ще го открием! Но нека ти кажа и за другата фигура. Тя повече ми привлече вниманието. Кристина описа детайлно спомена за този мъж, докато Тай малко по малко започна да се досеща кой е той.


Мъжът:
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 9 Empty Re: Silva Island

Писане by BGDodpul Чет Окт 26, 2023 11:20 am

Тай: Хмммм...този Сайба наистина е голямо чудовище, йо..дори не искам да си и помислям на какво е способен! Дори се учудвам, че е бил добър човек, изобщо не ми приличаше на такъв! Ако той е свързан по някакъв начин с този Азами, не ми се и мисли какво би се случило с нас. Ами ако са съюзници?? Ако са били в една организация , ако се изправим срещу този злодей Азами, Сайба може и да му помогне ако са приятели!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 9 Empty Re: Silva Island

Писане by -bAzikA- Чет Окт 26, 2023 11:32 am


Steins;Gate - ''Christina I''

Kristina: Погледна напред с целоустремен поглед. Рано или късно аз отново ще се изправя срещу него. Последният път разликата в силите ни беше толкова голяма, че дори не можех да го докосна. Дори и да е баща на Annie..., дори и да загубя живота си..., аз ще убия този човек! Погледът ѝ се намръщи. Не бих позволива на това безмилостно чудовище да съществува нито секунда повече. ЩЕ НАКАЖА ТОЗИ ЧОВЕК ЗА ВСИЧКО, КОЕТО Е ПРИЧИНИЛ!!! След кратка пауза, Крис отпусна намръщенто си лице и дори се усмихна като погледна отново към Тай. Но не се притеснявай, Тай. Няма да позволя тази моя цел отново да ни раздели. Погледна встрани, сякаш се притесняваше от това, което имаше да каже. Тай, моля те позволи ми да се присъединя към екипажа ти. Но преди да ми отговориш трябва да чуеш защо го искам. Знам, че ще прозвуча като егоис и навярно наистина съм, но това са чувствата ми. През периода, в който ме нямаше аз прекарах всеки един момент от живота ми в ярост и жажда за мъст, която ми даваша енергия и мотивация. Мотивация да тренирам. Усвоих изключително много техники. За този кратък период от време смених много учители и попих всичките им знания. Не си починах дори и един ден. Дори когато мускулуте ми отказваха. Дори когато болката вече беше поносима. Аз можех да продължа само от мисълта, че това чудовище е още на свобода. И макар че силите ми идваха от негативни емоции аз успях да стана по-силна. Много по-силна! Но след битката ми срещу Сайба аз осъзнах едно нещо. Стотиците техники, които усвоих... не можах да използват нито една оттях както подобава. Защо ли? Защото ми липсваше опит. Опит от истински битки. Някой ще кажат, че това е добро нещо, но истината е, че аз почти не съм участвала в битки на живот и смърт. Битките, от които човек най-много се учи. И дори да има опасност за живота ми, Тай нека не само се присъединя към екипажа ти, но и се впусна в най-опасните приключения и битки, заедно с теб и Annie! Тай, това е единственият вариант, ние тримата отново да сме заедно! Какво мислиш?
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 9 Empty Re: Silva Island

Писане by BGDodpul Чет Окт 26, 2023 11:41 am

Тай: Скръсти ръце докато слушаше Кристина, като се усмихна от чутото. Хъх, значи искаш боен опит, а? Въздиша. Виж...ще бъде искрен с теб. Този твой път, по който вървиш...не съм му фен. Лично аз не харесвам отмъщението...но и...не съм някой, който ще тръгне да те спира. Ако това е твоята мотивация, то нека така да бъде. Всеки става силен по свой собствен начин. Лично аз се надявам някой ден да размислиш, но..до тогава..Подаде ѝ ръка, като се усмихна. Welcome aboard! Време беше да пътуваме заедно! Докато те нямаше доста неща се промениха и при нас, така че ще имаш с много хора да се запознаваш!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 9 Empty Re: Silva Island

Писане by -bAzikA- Чет Окт 26, 2023 11:48 am

Kristina: Усмихна му се и подаде ръка да се здрависат, ала точно преди да я хване, едно куче се появи от нищото и захапа китката на Тай. 


Pakkun, A Ninja Dog
Silva Island - Page 9 Pakkun10
Ей момче! Миришеш само на неприятности! Крис не те съветвам да се навърташ много край тоз. Мириши ми на проблеми...
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 9 Empty Re: Silva Island

Писане by BGDodpul Чет Окт 26, 2023 11:50 am

Тай: Когато кучето му захапа ръката, Тай се хвана за нея и започна да я развява, като извика от болка. ААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА!!! РАЗКАРАЙ СЕ ОТ МЕН, ПЕС ТАКЪВ!!!!!!!!!!! КАКЪВ ТИ Е ПРОБЛЕМА?!?!?!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 9 Empty Re: Silva Island

Писане by -bAzikA- Чет Окт 26, 2023 11:55 am

Pakkun: Вече беше пуснал ръката му и се приземи на земята. Какъв ми е проблема ли? Като започнем от дъха ти. Хлапе, носът ми е достатъчно развит, че да усетя жълтите ти зъбки оттук долу. Също така долавям миризмата на неприятности оттеб. В глутницата ми викат кучешката версия на Баба Ванга! Щом казвам, че нещо ще се случи в бъдеще, то със сигурност ще се. И от сега мога да ти гарантирам, че бая проблеми ще си имаш на главата.

Kristina: Засмя се от случващото се. Хаха, Пакун, радвам се че и ти си останал същия. Погледна към Тай с игрива усмивка. Ала това, което казва е самата истина, Тай. Пакун наистина може да усеща бъдещето само по миризмата на даден човек. Изглежда наистина няма да е лесно при теб, хм? No problem! Аз обичам предизвикателствата!

Pakkun: Глупачка! Ако ти пукнеш, кой ще ме призовава на този свят? Помисли за това, АА?!!
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 9 Empty Re: Silva Island

Писане by BGDodpul Чет Окт 26, 2023 12:02 pm

Тай: Човече, ама че досадно куче...! Голям комплексар, йо! Нищо не съм му направил! Въздиша. Права си! Винаги се забърквам в неприятности! Може да се каже, че и аз съм отговорен до някаква степен за мултивселената! Лично бях там когато се случи и не успях да го предотвратя..нещо, което все още не мога да си простя!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 9 Empty Re: Silva Island

Писане by -bAzikA- Нед Окт 29, 2023 10:33 am

Kristina: Направи знак с ръце, което dispawn-а кучето. Съжалявам, по-енергичен е от обикновено. Може да ти се струва груб, но поне е винаги искрен и полезен. Благодарение на него всъщност проследих Сайба до скривалището на TG. Ех, това вече е история. Къде къде по-интересни неща се случват сега. Мултивселена? А аз си мислих, че света се стеснява. Усмихна му се. Не съм се и съмнявал, че и ти си замесен в това. Но да си се провалил в това да победиш злодей? Това може да означава само едно - той е много по-силен отколкото мога да си представя, нали?
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 9 Empty Re: Silva Island

Писане by BGDodpul Нед Окт 29, 2023 10:36 am

Тай: Погледна към ръката си, като я стисна в юмрук, след което погледна към Кристина. Само по погледа му си личеше, че беше устремен да се срещне отново с човека, за когото говореше. Не...не е злодей. Той е член от моят екипаж...истината е , че Shun отвори този процеп. Но аз съм сигурен, че все още мога да достигна до него! Ако някой може да спаси мултивселената , то това е той! Но за едно си права...много е силен, йо. Дори аз и Annie изпитахме затруднения срещу него...
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 9 Empty Re: Silva Island

Писане by -bAzikA- Нед Окт 29, 2023 12:19 pm

Кристина не знаеше кой е този Шун. Когато той се присъедини към екипажа, тя вече беше left-нала. Тя познаваше Vitale, ала това нямаше как да ѝ послужи. Дори ти и Annie не сте могли да го спрете? Сигурна съм, че не ви е стигнало с малко, но не се притеснявай, Тай. Ще получиш втори шанс, предвиждам го! И тогава няма да сте само 2мата. Най-малкото аз ще съм там ^^ Както вече казах, не съм същата отпреди. Нямам търпение да ти покажа на какво съм способна. Всъщност бих се сбил още сега с теб... Обърна се назад. ала имам чувството, че скоро змията ще се съвземе. Преди това обаче да се служи, Сай се завърна със странен предмет под рамо.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 9 Empty Re: Silva Island

Писане by BGDodpul Нед Окт 29, 2023 12:24 pm

Тай: Усмихна се широко, като кимна в знак на съгласие. Със сигурност, йо! Твоята сила ще ни е от полза ако се изправим срещу Shun. А нашата битка може да почака, нека първо спасим Вайпър от конците на този манипулатор Азами. Погледна объркано към Сай. Йо, Сай, какъв е този бидон с алкохол, който носиш? Да не би да има ром вътре?!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 9 Empty Re: Silva Island

Писане by -bAzikA- Нед Окт 29, 2023 12:47 pm

Saihara: Хаха, ще ти се, Тай. Беше доста изпотен. Изглежда до сега беше тичал насам натам без почивка. Почти съм готов. Змиите са избити, а другарите ми - освободени. Останаха само те. Погледна направо, където левитираха три душички под формата на енергия. Крис ти му обясни вече за The Constant, нали? Виперът яде тела, заедно с душата им. Ала съществуват случай, в който успява да изяде само едно от двете. Ако изяде душата на даден човек, в която се състои спомените, навиците, чувствата, уменията и всичко свързано с тази личност, то тогава от него ще остане само празна черупка. Такъв е случая с шефката ми. Боса на Nemesis - Есмералда. Посочи към една от душичките. Тя беше червена на цвят. Това е тя, без съмнение. За това в момента изглежда все едно е в кома. Докато не върнем душата ѝ, тя никога няма да се събуди. Аз бях в The Constant и следователно бях в пряк достъп до чувствата ѝ. Изражението му беше сериозно, но гласът му стана леко напрегнат. Болеше го като говореше за нея. И преди го знаех, но кой би повярвал... Есмералда ти си невероятен човек! Възхищавам се на пълния ти dedication към организацията ти. Ти наистина ни третираш... като семейство. Направи т.наречената тъжна усмивка. Време е да върна жеста ти. Време е да се събудиш. Той избърса една малка сълза и се запъти към червената душа. Може би се подразбираше, че с в този странен "бидон", Сай щеше да складира душата ѝ, за да я пренесе до тялото ѝ.

Kristina: Разбирам. The Constant е дори по-сложен от колкото си представях. Невероятно е, че сам си достигнал до тези заключения. А останалите две души? Те на кого принадлежат. Едната беше в син цвят, а другата... тя беше прозрачна. Нямаше никакъв цвят.

Saihara: Никва идея... Но ще ги прибера и тях. Нищо няма да оставя в стомаха му. Аурата около Вайпър започна да намаля. Тц, ще трябва да побързам. Душите започна да се откъсват от групичката. Сай засили темпото и се затича към червената. Хей, наглеждайте ги другите две. Особено тази със син цвят. На нея има нещо като печат. Със сигурност е важна!
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 9 Empty Re: Silva Island

Писане by BGDodpul Нед Окт 29, 2023 12:56 pm

Тай: Хммм...Слушаше внимателно това, което Сай му казваше, като погледна към трите душички. Това е страшно, йо...значи това място The Constant може да прибира и едно от тялото и душата..? Това е още по - мъчително, йо...от както отключих потенциалът на тези две неща, със сигурност мога да кажа, че са пряко-свързани. И когато тази връзка се наруши, нещата могат да станат много пагубни...Тай огледа останалите две душички, като се опита да усети какъв тип енергия идваше от тях. Dragon Soul ми позволява да променям формата на моята душа..но все още не мога да променям чуждите форми. Но се чудя дали ще мога да се докосна до хората, на които принадлежат?
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 9 Empty Re: Silva Island

Писане by -bAzikA- Нед Окт 29, 2023 2:26 pm

Kristina: Тай, да се разделим. Ти поеми синята душа, а аз ще проследя прозрачната. Тъй като не беше 100% прозрачна, не беше и невидима за окото.
Душите се движеха бавно, сякаш бяха веени от вятър. Тай без проблем настигна синята енергия, а щом се докосна до нея, той видя на кого принадлежи. Именно Dragon Soul му позволи да го направи. А образът, който видя макар и непознат, той започнаше да придобива малка представа кой всъщност е. Образът бе на възрастен мъж с нежно лице. Дълга черна коса, която е вързана на опашка, досущ като Вайпър. Облечен с бяло яке върху синя риза, а на главата си носеше тази шапка.
Това, разбира се, беше...
Мъжът:


Последната промяна е направена от -bAzikA- на Нед Окт 29, 2023 2:36 pm; мнението е било променяно общо 1 път
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 9 Empty Re: Silva Island

Писане by BGDodpul Нед Окт 29, 2023 2:35 pm

Тай: Докосвайки се до душата, Тай започна малко по малко да разбира за нейният притежател. Не познаваше Норман лично, даже не бе чувал за него, но много бързо започна да му се възхищава само като усети какъв човек е. Всеки, който отдаваше живота си да помага на останалите, Тай го уважаваше и му се възхищаваше. Той с интерес продължи да explore-ва повече за Норман чрез душата му, но не стигна кой знае колко далеч в детайлите. Еха, каква личност само...този мъж е истински герой! Даже ме е яд, че този злодей Азами е посегнал дори на него, йо!! Чичка, дръж се...скоро ще те върнем и в твоето тя- Преди да завърши мисълта си, Тай чу гласа на Норман в главата си, като се стресна първоначално. К-кой е това?! Огледа се. Хъх? Това ти ли си, Норман?! Наистина съм объркан, йо...!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 9 Empty Re: Silva Island

Писане by -bAzikA- Нед Окт 29, 2023 2:42 pm

Norman: Малко е странно, но да. Името ми е Норман ^^ Приятно ми е да се запознаем, Тай, но боя се че времето ни е ограничено. Единствено Тай чуваше и виждаше образа на Норман на мястото на синята енергия, докато Сай и Крис преследваха другите две душички. Сигурен съм, че имаш много въпроси и ще се опитам да отговоря на поне някои оттях, но преди това нека аз те питам нещо. Тай, обичаш ли света, в който живееш? Харесваш ли живота си? Имаш ли някакви оплаквания? Мечтаеш ли си да промениш всичко от нулата? Мечтаеш ли си да станеш нещо повече от човек?
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 9 Empty Re: Silva Island

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 9 от 14 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите