Silva Island

3 posters

Страница 6 от 14 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Next

Go down

Silva Island - Page 6 Empty Re: Silva Island

Писане by BGDodpul Нед Сеп 10, 2023 12:18 pm

Тай: Отваряйки очи, той бе докоснат от светлината на Слънцето, което минаваше през огромните клони на дървото. Сякаш ставайки от сън, той постави ръката пред лицето си да блокира светлината, като си почисти очите и се огледа, зрението му леко замъглено. Ъ-ъх...какво се случи...? Той видя огромна черна сфера пред себе си, като вече бе запознат с Domain Expansion-ите. Domain техника...? Л-лошо..т-трябва да я разбия от отвън..и да помогна..на Ани..Опита се да се изправи, но изведнъж усети адска болка и се спря. Ааргх!! К-какво по..? Погледна краката си, но на тях нищо им нямаше. Сякаш имаше огромна мускулна треска. Не знам какво става..Стисна зъби, като се изправи. Веднага след това, той погледна към червенокосата жена, която стоеше до Тоби. Той усети, че нещо лошо бе напът да се случи, като малко трудно се запъти към нея. Х-хей...! С-стой далеч от дъртака...коя си ти..?
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 6 Empty Re: Silva Island

Писане by -bAzikA- Нед Сеп 10, 2023 12:35 pm

Докато ходеше към нея, Тай усети нещо необичайно. Той чувстваше тялото му леко като перце, сякаш ей сега ще полети, но в същото време когато стисне мускул усещаше, все едно е активирал стоманата си. Не разбираше какво се случва, но малко по малко ще осъзнае, че в момента е много по-силен, защото всяка една част от тялото му работи за нея в пълния си потенциал. Complete Body Control-ът му беше скрито активиран на нисни обороти, а това дали бели изкри се образуват зависи изцяло от типа му. Ако нормалният човек можеше да извлече само до 20% от потенциала на мозъка и тялото си, то сега Тай разполагаше с пълните 100%. Само трябваше да се научи как да контролира процентите, защото в момента те танцуваха между 20 и 50, като получаваше мускулни болки в зависимост от това.


Жената проговори с такъв глас:
Хееех.., значи това е ужасяващият терорист X1, за когото съм чувала толкова много. Пф.. какво разочарование. Такава слава за толкова малък човек? Изправи се като погледна към идващия Тай с това изражение. Както на арта тя направи 🤔 емоджито и го заговори: Хм? Аа, ти трябва да си Тай. Не се притеснявай момчето ми, нищо няма да му направя. Е, по-точно нищо не мога да му направя. Ако Тай посегне към нея, веднага щеше да разбере какво означават думите ѝ.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 6 Empty Re: Silva Island

Писане by BGDodpul Нед Сеп 10, 2023 12:41 pm

Тай: Е-ей...Запъти се бавно към нея, като му беше усилие да прави всяка една крачка докато не свикне. Нямам си и на идея какво ми става...хайде, тяло...! Работиш за мен, не против мен..! Малко по малко, той започна да върви по - бодро, като стигна до нея и щеше да застане в бойна позиция. Х1...е минало...аз го надвих! Well, not really, but...това там е Тоби, не Х1..! И бих те попитал от къде знаеш за мен..но съм сигурен, че bounty-то ми трябва да се е увеличило щом ме разпознават вече и стари жени!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 6 Empty Re: Silva Island

Писане by -bAzikA- Нед Сеп 10, 2023 12:59 pm


The Crawling - kensuke ushio


Жената: Ах каква загриженост само. Толкова много любов, но насочена към един провал. Каква загуба само... Загуби усмивката си, когато Тай я нарече стара жена. Подбирай си внимателно думите, младежо. Така е, достатъчно стара съм, за да съм ти майка, но годините ми изобщо не си личат! Това красиво лице не се поддържа толкова лесно. Ахх., но какво разбираш ти за страданията ми? Ти винаги си бил приет и винаги ще си обичан, независимо как изглеждаш. Заходи към него без изобщо да се сдържа. На практика всеки момент щеше да се блъснат. Преди да го стигне тя продължи да говори с прогресивно по-висок тон. Тези драконови сили. Този пламък. Тази аура и стомана. Родил си се с толкова много, но и продължаваш да получаваш нови сили като подарък от приятели. Не мислиш ли, че ставаш малко арогантен, да прибираш всичко за себе си? Знаеш ли колко хора искат да са на твое място? Как ще поемеш отговорност за това, Тай? Достоен ли си да имаш всичко това? Тай.., Още една крачка и щеше да се блъсне в него. ОТГОВОРИ МИ!! Тя извика и едновременно с това агресивно влезна в личното му пространство, ала всеки опит на Тай за отбрана щеше да е безмислен, защото в следващият миг, жената просто премина през него сякаш е призрак. Тя отново върна усмивката си. Обърна се към Тай и с леко подигравателен тон продължи: Хех, сладък си когато си напрегнат. Не се притеснявай, нищо не мога да ти направя. Виждаш ли? Тя протегна ръка към близкото дърво, като китката ѝ премина през него. Не мога да те нараня, защото всъщност не се намирам тук? Заслушай се. Използвай драконовите си сетива и ще разбереш за какво говоря. Ако Тай се заслуша, че чуе перките на дузина дронове, които прелитаха в областа. Те излъчваха прожекции, които се комбинираха в формата на жената. С две думи, тя беше холограма.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 6 Empty Re: Silva Island

Писане by BGDodpul Нед Сеп 10, 2023 1:07 pm

Тай: Думите ѝ го раздразниха, като той веднага се опита да я удари от ярост щом го доближи, но се изненада щом премина през нея. Хъх?! Обърна се, като я видя. Въпреки това , той я погледна ядосано, защото не считаше думите ѝ за достоверни. Не знам..кой ти казал нещо за миналото ми...но си в грешка, бабо..."подарък"...? Не..в грешка си...всяка една от тези сили, които имам...съм получил след усърдни тренировки...Игнийл, Металикана, Ур, Rai'Jin, Сиел...аз съм продукт на всички тях. Те ме научиха на много. Защото...от както съм се родил, не съм получил нищо наготово...трябваше да работя здраво за всичко, което сега имам...докато някои хора се раждат със сили, аз бях роден без нищо! Трябваше да почна от нулата..дори не живях сред хора, за да се науча да бъда като драконите! Очите му станаха драконови, като тялото му се разпали малко. Не смей да се подиграваш на хората, които са ме направили това, което съм сега!!!! Укротявайки емоциите си, тялото му спря да се пали, като направи знака за Ice Make и погледна нагоре. Дрони...ясно! Това е прожекция! Ice Make: Lance! От ръцете му излязоха многобройни ледени копия, които бяха насочени към дроните с цел да ги унищожат до един.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 6 Empty Re: Silva Island

Писане by -bAzikA- Нед Сеп 10, 2023 2:02 pm


Rok Nardin - The Mad Devil


Жената: Видя какво се опитва Тай да направи. Жалко, времето ни за приказки приключи, но преди това нека накратко ти кажа колко много грешиш за себе си. Усърдни тренировки? Не се и съмнявам, но бъди сигурен, че има хора, които са тренирали много повече от теб и са изпитвали много повече болка от теб, но са на светлини години от теб! Защо ли? Защото те са нямали шанс. Нямали са възможност. Нямали са... късмет. Навярно Тай щеше още повече да бъде засегнат, когато жената нарече продукта на всичките му усилия - късмет.


Не се самозаблуждавай! Няма готови неща на този свят. Дори и хора като теб трябва да се трудят! Това е нормално! Но твоите усилия са много по-възнаграждаеми от усилията на другите. Такъв е живота. НЕСПРАВЕДЛИВ!!! Tи си продукт на всички, които са ти помогнали. Ти сам ги изброи: Игнийл, Металикана, Ур, Rai'Jin и Сиел. От всекиго си взел по нещо, но какво е лично твое? Какво си постигнал абсолютно самостоятелно?
Кое е това нещо, което можеш да наречеш твое произведение?

Усмихна му се, защото знаеше, че със следдащите думи ще го изненада.
Пламъка на емоцията ли?
Този, с които победи това разочарование тук?
Погледна за секунда към Тоби, като дори му се изплю на лицето. Разбира се плюнката също беше холограма.
И ти и Тобирая сте продукт на късмета.
ЩАСТЛИВЦИ!!! ВЗИМАТЕ ВСИЧКО С ПЪЛНИ ШЕПИ И НЕ ОСТАВАТЕ НИЩО ЗА НАС, СЛАБИТЕ!, ЗА НАС, НЕНАДАРЕНИТЕ, ЗА НАС НЕЩАСТНИЦИТЕ!
Бъди сигурен, наивни ми младежо, положил съм ПОВЕЧЕ усилия от теб, изпитал съм ПОВЕЧЕ болката от теб, жертвал съм ПОВЕЧЕ от теб,  но въпреки това винаги ти обираш всички овации! Винаги хора, като теб! Ненавиждам те, Тай! Ненавиждам хора като теб и най-вече това, че искрено си вярвате, че сте постигнали всичко собственоръчно! В едно нещо съм на хиляда процента сигурна:
В този свят, вие живеете в най-голямата илюзия без изобщо дори да го осъзнавате...

Тай долавяше странно познат vibe от тази жена. Плямпането ѝ много наподобяваше всъщност на това на X1. И на двамата X1. Но вместо да усещаше GREED, той долавяше нещо ново. Нещо също толкова опасно и неконтрилуемо.
Тай този път се сблъска с нова болест - тази на ENVY.
Дроните започнаха един по един да бъдат свалени и образа на жената започнваше да се губи.

Жалко.. искаше ми се да имам повече време да ти разкрия трудната за приема истина за живота ти, Тай, но не се притеснявай. Ако смяташ, че греша, то още сега ще получиш възможност да ми го докажеш. Усети го, нали? Не случайно ти казах за дроновете. Исках да подостриш сетивата си, за да видиш какво се задава към теб. Странно познато присъствие, нали? Той идва за теб, Тай. Идва, за да ти покаже истината в думите ми. Да ти покаже колко много всъщност грешиш за себе си. За силите си. Нека те видя как ще използваш "собствените" си сили срещу този човек. Хехе, умирам от любопитство и нетърпение да видя тази битка.
Погледна нагоре, като видя как предпоследния дрон бе свален. 
Но изглежда, ще наблюдавам отдалеч. Хех, не че ще е нужно да се намествам. На него няма да му нужна моята помощ. Дай всичко от себе си, Тай ^^
Оо и нека все пак се представя. В случай, че оцелееш тази битка, Тай, нека се срещнем отново. 
Моето име е Serena Rose. Точно така, Rose. Аз съм леля на твоята скъпа приятелка, но не се притеснявай. Аз не съм имала късмета да наследя този страховит пламък, така че със сигурност ще съм елементарен противник, нали? Е, до нови срещи, Тай! Ако въобще оцелееш де ^^


С това последният дрон беше свален и образа на Серена изчезна. Ала в далечината измежду дърветата се виждаше и усещаше мъжът, който идваше. Тай все още не можеше да разбере кой е, но със сигурност го е срещал и преди. Докато го чакаше, напрежението се покачваше и Тай неконтрилуемо го побиха тръпки. Нещо ужасяващо предстоеше...
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 6 Empty Re: Silva Island

Писане by BGDodpul Нед Сеп 10, 2023 3:08 pm

Тай: Побиха го тръпки като слушаше как жената говори яростно пред него. Той не знаеше коя точно беше тя, но знаеше, че има защо да се страхува от нея щом така усещаше аурата ѝ. Изслушвайки това, което тя имаше да каже, той остана безмълвен, защото знаеше, че каквото и да ѝ каже, тя навярно бе от типа хора, които нямаше да го чуят, след което въздиша. Човече...защо всички ме мразят без причина...? Може и да съм късметлия, че открих такива великолепни хора, но...със сигурност не съм избрал лесният път, йо! Един пират като мен никога не поема по лесният път! Щом чу, че и тя беше от семейство Rose, изражението му веднага се измени и се изпълни с шок. Rose, казваш..!? Н-но...защо тогава ни нападаш...?! Ако си ѝ леля, трябва да ѝ помогнеш! Племеницата ти е в опасност! Нали сте едно семейство?!? Serena!! Когато и последният дрон изчезна, той се ядоса. Serenaaaa!!! Кх...Огледа се, като усети чуждо присъствие. Тя не е истинска...беше само холограма. Не я слушай...но кой, по дяволите, я създава..?!!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 6 Empty Re: Silva Island

Писане by -bAzikA- Нед Сеп 10, 2023 3:50 pm


Grand Project Music - Apocalypse 

Нещо ужасяващо предстоеше. Шестото чувство на Тай алармираше за това прогресивно по-силно, докато мистериозният мъж ходеше бавно към него. Редом с предстоящата мистерия за него, думите на Селена навярно щяха да останат за известно време в съзнанието му. Тай никога не е чувал нещо подобно. Неговите усилия за неизмерими. Тай е капитана на екипажа и винаги приема болката им вместо тях. Той е лидера. Той поема цялата отговорност. В това няма съмнение, но защо Серена беше толкова самоуверена в думите си. Навярно беше силно болна. Пълно психо. Точно така. Тя е тежко болна от ENVY. Точно като Тобирая с GREED. Тоест ако двамата се срещнат отново, Тай просто ще трябва да я излекува, така както направи с Тоби. Навярно това беше начина на мислене на Тай и надали би се притеснил от такъв човек като Серена, но какво ако в думите ѝ има капчица истина? Но това не бяха единствените мисли, които навярно се въртяха в главата му. Все още не си е отговорил на въпроса от по-рано. Какво по дяволите се случва с тялото му? Защо го чувства едновременно по-силно и по-слабо? Защо Тоби и Синтия са в безсъзнание? Дали Annie се справя сама срещу Едел? Може би последната мисъл му беше най-важна, ала точно да тръгне към Domain-а на Едел, за да ѝ помогне, той отново бе застрелян от това до болка познато присъствие.

Мъжът, за когото Серена говореше, приближиваше с всяка изминала секунда. Неговата аура все повече обземаше гората. Беше силен. Сис сигурност много силен. Тай можеше да се побърка от чакане, защото тази аура сякаш му беше точно толкова достатъчно позната да знае какво го чака, но едновременно и точно толкова достатъчно чужда, за да не може да се сети на кого принадлежи. Минаха 10 секунди.
Мъжът се намираше вече на опасно разстоение. Лицето му не се виждаше от тъмното.
Минаха още 10 секунди.
Когато мъжът премина дърветата и лъчове светлина паднаха върху лицето му, Тай можеше да види половината истина. Веднага ги позна. Тези до болко познати и зловещи зъби светеха още по-заплашително и от преди. Мъжът беше X. Нямаше спор, това което видя беше TG маска. Някой член на TG, с когото Тай със сигурност е срещал, но кой точно?! Зъбата маска и черна качулка добре прикриваха самоличността му, за това Тай навярно започна да търси отговори в тялото му. Носеше тъмно яке, което не разкриваше кожа, но на пръв поглед не изглеждаше много здрав. X като Гароу би имал много по-очевидна мускулатура дори и под якето. Не беше той. Беше някой друг. Но кой? И дали въобще е X или някой, който се преструва на такъв? Все пак оцелелите членове са затворени в специален затвор в Morugaya Jungle, нали? Има логика да е някой, който се преструва? Някой, който се опитва да хване Тай неподготвен? Независимо дали е истински или фалшификат, Тай е срещал този човек. Още повече, Тай се е бил с този човек. Тогава той го видя - лявото око на мъжът светна в червено. Това беше hint-а, който търсеше! Сега може би ще успее да разгадае кой се крие зад маската. Изведнъж целият му напрегнат процес на мислене спря, защото мъжът се засмя. Без нищо да каже и да разкрие гласа си, той се засмя за кратко от реакцията на Тай. Спря на десет метра от Тай и надигна ръце, с които бавно започна да си маха качулката. А след това... и маската. А мъжът, който се криеше зад него беше не кой да е, а именно:




Мъжът:
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 6 Empty Re: Silva Island

Писане by BGDodpul Нед Сеп 10, 2023 4:34 pm

(музиката продължаваше)

А.....?

Ш....
.
.
.
.
Не....
.
.
.
.
.
Шото....?!?!?!?????

ШООООООТООООООООООООО?!?!?!?

НО КАК?!?

АЗ ТЕ ВИДЯХ КАК УМРЯ!!!!!!

ЗАЩО СЕГА СИ ТУК И СИ СРЕЩУ МЕН?!?!?!?

Тай в момента бе адски объркан защо точно за неговият собствен брат говореше тази жена. Защо, по дяволите той беше тук сега когато в последните си мигове , той успя да се докосне до него мигове преди смъртта му? Дори някак си да е оцелял..би трябвало да са на добри начела, нали? Не...нещо много по - брутално се криеше от Тай под формата на болезнена истина, която той не разбираше. Още когато видя как този човек се приближаваше към него, той притрепна..сякаш това чувство му беше познато. С всяка изминала крачка, истината за Тай ставаше все по - ясна и по - ясна, до такава степен, че той искаше да я отрече...но бе длъжен да я приеме. Собственият му брат сега бе пред него и бе тук да отнеме живота му. Защо тази жена говореше по този начин за него? Какво общо имаха те двамата? Толкова много въпроси се въртяха през главата му, а това, че не знаеше какво става с тялото му, бе още един огромен Х за него.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 6 Empty Re: Silva Island

Писане by -bAzikA- Нед Сеп 10, 2023 4:49 pm

Shoto: Точно така, аз съм Шото. Загуби усмивката си. Изглежда никак не се радваше, че е тук и срещу брат си, но щом това е така, защо го прави? Така е, аз умрях. Бях изгорян до пепел, а последните ми мигове от живота... стисна гневно юмрук. ги помня идеално. Така са отпечатани в съзнанието ми, че имам чувството, че никога няма да ги забравя. Тай, доста неща се случиха от онзи ден. Доста се промених от тогава, но опасявам се съдбата отново ме постави срещу теб. Отново се засмя за кратко. Този път не на Тай, а на това което самият той каза. Съдба..? Що за измислена дума.. И отново загуби усмивката си и се насочи със сериозно изражение към Тоби. Страхотно. Все още е в шок. В такъв случай може и да избегна битка с него. Братко, грешиш за едно нещо. Не съм тук срещу теб. Не съм дошъл да се бием. Битка с брат ми е последното нещо, което искам. Но ако се изпречиш на пътя ми, боя се, че няма да имам друг избор. От действията му се подразбираше, че Шото беше тук зареди Тоби, тъй като се беше насочил към него. Когато го приближи ръцете му се възпламениха в черни като катран пламъци и навярно се готвеше да изпепели беззащитния дядо.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 6 Empty Re: Silva Island

Писане by BGDodpul Нед Сеп 10, 2023 5:05 pm

Тай: Хех...? Н-но как така си жив..? Не разбирам, Шото..! Виждайки, че той целеше да нарани Тоби, Тай нямаше как да не реагира и да не застане пред него. Веднага се досети, че е навярно гневен на Х1, че изостави всички Х-ове. Чакай...! Тоби...знам, че имаш проблем с него и предполагам се чувстваш предаден, но в момента само той може да спаси майката природа! Ако го убиеш, много други , да не кажа и една огромна част от планетата ни ще умре, Шото! Това дърво зад мен снабдява жителите не само на този остров, но и на голяма част от планетата с жизнена енергия и ги поддържа живи...! А в момента, Тоби се опитва да го излекува!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 6 Empty Re: Silva Island

Писане by -bAzikA- Нед Сеп 10, 2023 5:14 pm

Shoto: Въздъхна, когато Тай застана пред Тоби. Дръпни се, Тай. Това няма нищо общо с теб. Чувствам се предаден? Не, Тай. Предаден е изключително слаба дума да опиша моето разочарование. Не съм предаден само от него. Предаден съм от целия живот. Мръдни се, Тай. Няма да го убивам.. все още.. Имам нужда от него. Имам нужда от уменията му. Тц, да не би да казах твърде много? Но в същото време имам чувството, че не бях достатъчно обедителен. Тогава ще опитам това: Пое си дълбоко въздух и го погледна още по сериозен. Тай, ако се отдръпнеш от Тоби, обещавам ти че..., 
ще се присъединя към екипажа ти.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 6 Empty Re: Silva Island

Писане by BGDodpul Нед Сеп 10, 2023 6:29 pm

Тай: Пое си дъх, като издиша дълбоко след като чу какво Шото искаше да му каже. Шото...не! Отказвам да се присъединиш към моят екипаж...не, че не искам, даже обратното...но това не е начина, по който да го направиш. Това не е...някаква услуга, която трябва да изпълниш към мен, за да получиш това, което искаш. Нещо много повече е...трябва да си готов да отдадеш живота си в преследване на мечтата ти! А и...като гледам възлпаменената ти ръка ми е трудно да повярвам, че искаш да се разправиш с Тоби по мирен начин! Съжалявам, но не мога да ти позволя да достъпиш до него...и без това, не можеш да го събудиш...никой не може. Само той може да се пробуди...
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 6 Empty Re: Silva Island

Писане by -bAzikA- Съб Сеп 16, 2023 7:23 pm

Shoto: След кратка пауза, в която той не отмести сериозния си поглед към Тай, най-накрая му отговори с бавен и тих тон. 
I see...

.

.

.

This is unfortunate...


Шото отписа възможността да убеди брат си с преговори, защото добре познаваше неговия инат. Той директно премина към офензива и посегна с вече възпламенилата си ръка към лицето на Тай.
Тай, предложнието ми беше искрено и нещо повече... Аз наистина искам да съм част от екипажа ти. Наистина го желая, но смъртта на Тобирая е абсолютна и нищо няма да промени намеренията ми.. Жалко, че избра трудния начин, Тай... Наистина жалко...
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 6 Empty Re: Silva Island

Писане by BGDodpul Съб Сеп 16, 2023 7:30 pm

Тай: You don't have to do th-! Мигове преди Шото да посегне към него, шестото му чувство сякаш бе засилено петорно, като буквално го усети като внезапен шок. Дори преди Шото да беше замахнал, Тай вече бе готов да се отдръпне, сякаш самото му тяло само го направи. Той дори нямаше контрол върху това свое движение, като се учуди. Сякаш на забавен кадър, той се отмести встрани и щеше да посегне инстинктивно към лицето на Шото и да го удари. Хъх?!? Какво беше това..?!? Тялото ми от самосебе си се отдръпна!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 6 Empty Re: Silva Island

Писане by -bAzikA- Съб Сеп 16, 2023 7:38 pm

Shoto: Бързо постави другата си ръка на пътя на удара. Тъй като и двете му ръце бяха разпалени малко като Натсу, всеки удар и всяка блокада щяха да разпрострянат неговите смъртоности черни пламъци. Аматерасу пламъкът му ще продължи да гори вечно, докато не изпепели целта си до пепел. Шото реагира на време, но не можа да прикрие изненаданото си изражение. Той изобщо не очакваше Тай да контраатакува толкова скоро. Тай?! Нима наистина искаш да се биеш с мен...? Неговите впечатления бяха, че Тай все още изпитва слабост, когато се бие с ценен за него човек. Точно и това направи загубата му гарантирана в първата му битка срещу брат му. Но ето, че този път истинска битка може и да има. 
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 6 Empty Re: Silva Island

Писане by BGDodpul Съб Сеп 16, 2023 7:42 pm

Тай: Макар и да знаеше, че в тази битка везната не беше наклонена в негова полза, Тай имаше адски уверен поглед в себе си. В очите му можеше да се види пламък, който по време на предната им битка го нямаше. Шооото...!!! Той веднага се извъртя около тялото си, като светкавици плъзнаха по него. Знаеше , че що се отнася до скорост, той можеше да надвие Шото. Светкавиците забързаха следващото му движение, като той се позиционира бързо като Рок Ли зад Тодороки и щеше да го изрита надалеч , след което да заеме бойна позиция. Не искам да се бия с теб...но ако се налага...ЩЕ ГО НАПРАВЯ!!!!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 6 Empty Re: Silva Island

Писане by -bAzikA- Съб Сеп 16, 2023 8:21 pm

Shoto: На момента ледена стена се образува на гърба на Шото и блокира атаката на Тай. Той веднага се обърна готов да контраатакува, но преди това: Разбирам.. Мислиш си, че този път ще е различно от предния път. По-бърз си от преди. По-силен си също. Навярно и криеш някой друг коз в ръкава си. Ала предният път дори не беше близко до това да ме победиш, Тай. Сигурен ли си, че си успял да ме достигнеш за толкова кратко време? И още повече.. Погледна го с убийствен поглед.

Сигурен ли си, че аз съм същият Шото от тогава?

Ледници мигновено заеха пространството около тях, създавайки мини арена с радиус няколко метра, в която Шото продължи да атакува със смъртоности melee атаки. Тай можеше да скочи извън арената, но трябваше да скочи 3 метра, като Шото беше готов да реагира на това.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 6 Empty Re: Silva Island

Писане by BGDodpul Съб Сеп 16, 2023 8:31 pm

Тай: Учуди се , че Шото успя да реагира на атаката му, като веднага създаде експлозия от крака си да се отблъсне от леда, като зае защитна позиция, готов да го посрещне. Щом видя арената около себе си, той се усмихна. Хех! Искаш ли да ти кажа нещо...?

Не само съм те достигнал....

Аз съм те надминал!!!

Толкова бе уверен Тай в себе си, че изобщо не реши да бяга от арената, а даже посрещна атаките на Шото head-on. В близко разстояние до него, той започна умело да ги избягва с малки отскоци, като гледаше да насочи Шото към единият край на арената и да го накара да замахне право към стената, която той създаде. Натам, където замахва, Тай щеше да направи Fire Essence - концентрирана огнена енергия, която можеше да apply-ва на материя в близост до 10 метра. Щом някой докосне тази огнена енергия , тя щеше да избухне като огнена мина. Смяташе щом Шото замахне към стената, той да направи тази огнена мина точно на стената и да я накара да гръмне в лицето му.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 6 Empty Re: Silva Island

Писане by -bAzikA- Съб Сеп 16, 2023 8:37 pm

Шото влезна в капана на Тай, понеже нямаше как да го очаква. Експлозията го отблъсква направо към Тай, но мини арената остава непокътната. Ледът му беше прекалено здрав, за да може подобна експлозия дори пукнатина да направи.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 6 Empty Re: Silva Island

Писане by BGDodpul Съб Сеп 16, 2023 8:46 pm

Тай: Щом Шото бива изблъскан към него, Тай веднага се възползва ,като ръката му стана от стомана и замахна право към Тодороки, удряйки го с всичка сила, като щеше да го запрати да лети към леда му ако уцели и да се възползва от неговата здравина, обръщайки я срещу Шото.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 6 Empty Re: Silva Island

Писане by -bAzikA- Съб Сеп 23, 2023 10:31 pm


Berserk OST MY BROTHER Gut's Rage Metal Orchestra Cover

Shoto: Неочаквано докато лети към Тай, Шото "възвърна" съзнание от експлозията и умело се обърна с лице към Тай, за да поеме атаката му с ръката си. Тай сгромоляса своето мощно дясно круше в Шото, но той едва помдръна няколко сантиметра. Сякаш в момента Шото беше 2 пъти по-тежък от Тай дори със стоманата му. След като ударът му бе блокиран, той забеляза лицето на Шото - беше изцяло покрито с тънка обвивка от неговия иконичен диамантен лед. Ледът беше достигнал само 1см дебелина, но това беше достатъчно, за да неотрализира поне видимите щети от експлозията. Ледът беше достигнал и обзел и лявата част на тялото му, където беше значимо по-дебел и тежък. Именно с лявата си ръка, той блокира юмрука на Тай. Диамантената обвивка по тялото и по лицето му започна да се пропуква и разпада подобно на бронята на Garaa. Шото издиша видимо леден въздух пред Тай и му каза следното:

Silva Island - Page 6 Giphy
Станал си по-непредвидим, Тай.
Не смятах, че това е възможно, но изглежда съм грешал.

Ледът по лявата ръка на Шото не беше дори близо до това да се счупи от удара на Тай, но без проблем бе разтопен от черния му пламък. Той обви ръката му и съответно тръгна и към юмрука на Тай.


Този път те хванах! По-силен си, но все още си далеч от мен!

Усмихна му се, но не като надсмешка, а по-скоро като на два братя, които шеговито се боричкат. Но в двубоят им нямаше никаква шега. Ръката на Тай предстоеше да бъде изпепелена веднага след като стоманата му бъде разтопена до няколко секунди. Аматерасу пламъкът нямаше да спре докато не изпепели до пепел своята мишена, а в случая тя беше Тай. Разбира се, да те хванат в този пламък не означава dead end, но малцина са тези, които притежават нужното като умения и акъл, за да се откъснат от това бедствие. Ала Шото нямаше толкова лесно да му даде тази възможност. С лявата си ръка държеше здраво дясното му круше и изобщо не възнамеряваше да му остъпи. Шото не просто разполагаше с по-силна версия на пламъка и леда на Тай. Шото не му отстъпваше и по физическа сила и тежест. Ала едно от качестата, в които Тай превъзхожда брат си беше скоростта. Може би той виждаше в нея ключа към победата. Дори и да е така обаче Шото не се притесняваше от тази своя слабост. Докато го държеше в плен със силния си захват и свободна дясна ръка, готова да блокира или контраатакува, Шото продължи разговора с доволна усмивка.

Може би вече си наясно, че по скорост значително ти отстъпвам. Твоите рефлекси са по-развити, без дори да вписвам шестото ти чувство в арсенала. Умението ти да маневрираш във въздуха също е впечатляващо. Да си призная на състезание по бягане, нямам шанс срещу теб. Ала както вече казах... Аз не съм същия Шото от преди. Не си единственият, които е усъвършенствал уменията си оттогава. Може би вече забелязваш някои неща. Ледът. Прехвърлил съм цялата си скорост на ледовете ми. Но те не само развиват двуйно по-голяма скорост от преди. Мога да ги отприщя достатъчно мигновено, че да се защитя от подобни изненадващи атаки. По-рано тялото ми не разполагаше с нужните рефлекси и скорост да избяга взрива, ала ледът ми... там вече е друга история. И това дори не е цялата истина, Тай. Предстои ти много скоро да разбереш... ако въобще оцелееш дотогава...
Изражението му стана по-сериозно и competitive. Ледът по горната му част вече се беше разтопил, когато стъпалата му се заледиха и с бързо темпо започнаха да прехвърлят лед и по земята. Скоро подът на арената също щеше да бъде от хлъзгав диамантен лед, които Шото лесно можеше да манипулира със скорост непозната на Тай. Ледът също така му пречеше да използва Ice-Make на територията на арената. Буйни ветрове се създадоха около двамата, сигнализирайки че голямо количество аура се отделя, при което Шото се развика:


ТАЙ!!!
Ако преди просто съм те победил, то сега изцяло ще те разгромя!!!
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 6 Empty Re: Silva Island

Писане by BGDodpul Съб Сеп 23, 2023 11:31 pm

Тай: Кх-?! Внезапно ръката му бе хваната от Шото след като го удари, като се учуди, че не го запрати да лети назад. Диамантеният лед бе достатъчно издръжлив, че да попречи на Тай да го разбие и най - вече позволи на Шото да го надвие дори по сила. Тай бе адски изненадан, и навярно той нямаше начин да избяга ако бе попаднал в тази ситуация по времето на битката си с Шото в TG скривалището. Той леко се усмихна, като се зарадва, че брат му е станал по - силен, като погледна надолу. Той знаеше, че има мигове преди да бъде изпепелен от неговият черен огън.

Хаха...
Станал си силен, братко...
Не очаквах да си ме надминал отново...


Видимо, Тай се беше предал. Той много добре знаеше, че не може да бие Шото нито с ледовете си, нито с огньовете си, а сега, дори и със стоматана си. Единственото му оръжие в момента бяха светкавиците, но бе хванат здраво от Шото и бе напът да бъде изпепелен от него. Тай си помисли, че трябва да направи дързък ход...и да си отреже ръката. Стискайки зъби, той щеше да понечи да създаде ледено острие от другата си ръка и да отреже ръката си, но...точно в този миг, светкавица отново премина през съзнанието му, сякаш отключи спомен, за който не се беше сещал.


Revengers
В съзнанието на Тай се появиха не кой да е, а Тоби и Синтия, сякаш и двамата бяха все още в дървото. Този спомен нарочно бе направен да се trigger-не когато Тай бе напът да бъде overpower-нат, защото именно този спомен ще бъде неговото спасение от тази ситуация. Фалшив или не, Тай не знаеше за този спомен. Но мозъкът му го интерпретира като реалност, която се бе случвала...и изведнъж, той започна да чува гласовете на Тоби и Синтия в унисон в главата си.

Тай...
Човешкото тяло е като една кола.
А мозъкът е неговият шофьор!
Усети всеки един мускул..
Всяка една кост...
Всяка една тъкан...
Всяка една клетка в твоето тяло...!
Възползвай се от пълният потенциал на човешкото тяло, Тай!!!
Енергията, която минава през твоите вени заедно с кръвта ти...
Ти си нейният господар!!!!
Ние отключихме твоят скрит потенциал...
А сега от теб зависи как ще го използваш!
Името на тази сила е..............


В този миг, Тай рязко отвори очите си и имаше широка усмивка на лицето си. Точно тези думи му трябваха, за да може да надвие брат си в този миг. Докато беше в дървото заедно с Тоби и Синтия, той не си спомняше, че премина през цяла вечност в Ада, за да научи това умение...но всичко това бе напът да се отплати!

Тай: Хаха...значи заради теб, дъртак такъв, съм усещал тези болки в тялото! Било е мускулна треска! Хахахахаха! ХАХАХАХАХАХАХАХААХАХА! Проклет да си, дърт старец...накарал си ме да забравя всичко това и точно сега си спомних всичко...да, така е...усещам цялата енергия в тялото си...усещам как мога да се движа по различен начин...по - бързо от всякога! Бели светкавици започнаха да излизат от тялото на Тай, но само за миг. Не мога да го контролирам все още изцяло...все пак, това е като кола. Все още съм начинаещ...ако използвам 100% с цялото си тяло, ще катастрофирам и ще се самоунищожа..и ти много добре знаеш това ,дъртак. По време на нашата битка, ти раздели силата на тялото ти по твой собствен начин...това трябва да направя и аз....но аз не мога да използвам клонинги. Не ми и трябват! Защото...имам друг начин да го направя! Тай погледна право в очите на Шото, мигове преди огньовете му да го достигнат.

Шото...
Онзи дъртак зад мен...
Ме научи на един много важеш урок...
Когато си напът да умреш...
.
.
.

Е НАЙ - ДОБРЕ ДА ВЗЕМЕШ НАЙ - ГЛУПАВОТО РЕШЕНИЕ, ЗА ДА ОЦЕЛЕЕШ!!!!!
МАЙНАТА ТИ, СТАРЧЕ...!!!
100% НЕ МИ СТИГАТ...
НУЖНИ СА МИ.....


1 000 000%!!!!!!!!!!!!!!!!!

В този миг, Тай използва ПОВЕЧЕ от 100% от тялото си и го концентрира в една единствена точка - своят юмрук, който бе свит. Целият му юмрук започна да излъчва бели светкавици сякаш държеше бомба, след което Тай намали още повече зоната и ги концентрира в своят пръст. Реално, той използваше към 120%, но тъй като намали зоната, единствено пръстът му в момента можеше да се движи. С усмивка на лице, Тай здраво разтвори юмрука си докато го държеше Шото и създаде адски силна ударна вълна , която щеше да изблъска Шото назад от него. Макар и да каза 1 000 000%, той нямаше как да достигне до това ниво. Това бе по - скоро да се надъха да направи дръзкото движение. Силата на атаката обаче бе достатъчно силна, че да счупи пръста му.

Silva Island - Page 6 814effad38f958a83d36c0e449445a37

АААААРГХ!!
Боли...хахаха...
Но не мога да спра...!
Тялото е като една кола...
Трябва да сменя gear-a...!

Въпреки болката обаче, той се затича бясно към Шото, който нямаше да има време да реагира на следващото му движение. Тай прехвърли цялата си енергия в краката си, като използваше по 50% с всеки един. Това изискваше огромна концентрация обаче, защото при всеки допир със земята, Тай променяше потокът на преливащата енергия от него във всеки крак. При миг невнимание, щеше да си ги счупи и двата. Но беше достатъчно да достигне до Шото и да направи следващото си движение. Тай леко отскочи от земята с единият си крак и се усмихна, защото сега знаеше, че свободно може да прехвърли цялата енергия в десният си крак. Той направи 3 последователни ритника към Тодороки, всеки един със 100% от максималната му сила, която бе концентрирана само и единствено в долната част на десният му крак, позволявайки му да нанесе 3 чудовищни ритника, които да запратят Шото право назад и дори да потрошат част от диамантеният му лед.

Silva Island - Page 6 Jujutsu-kaisen-yuji-itadori

След атаката си, Тай бе задъхан, но се усмихна, като погледна към ръката си и стисна юмрук, след което погледна към Шото. Точно в този миг, споменът от по - рано отново се тригър-на и Тай щеше заедно със Синтия и Тоби да го завърши..

Името на това умение е.....
.
.
.
.
.
.
.
COMPLETE BODY CONTROL......

GEARSHIFT!

Тай най - накрая успя да усвои, макар и частично, новото си умение. С него, той можеше свободно да прехвърля целият потенциал на тялото си под формата на енергия и да го разпределя равномерно в тялото си, което той си представяше като сменяне на предавки на автомобил. Но най - вече, той успя да докаже, че винаги може да извади нещо от джоба си, буквално и преносно, правейки го най - непресказуемият опонент, срещу когото Шото се бе изправял! Стоейки в бойна позиция, тялото му най - накрая започна да произвежда бели светкавици, като той разпредели енергията в тялото си равномерно този път успешно, позволявайки му да се движи по - лесно от всякога. В момента, тялото му използваше 20% от потенциала си във всеки крайник, а останалите 20% Тай ги концентрира в своите пръсти на ръцете. Тази форма току що щеше да получи и своето наименование....с CBC под ръка, Тай щеше да обърне посоката на развитие на битката на 180 градуса:




Gear....SECOND!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 6 Empty Re: Silva Island

Писане by -bAzikA- Нед Сеп 24, 2023 9:30 pm

Here we go again:

Shoto: 
Тай отново хвана брат си неподготвен и успешно го контраатакува. Благодарение на новото си умение, Тай успя само чрез пръста си да създаде толкова силна ударна вълна, че успя да издуха Шото, дори когато тежеше 1/4 тон зареди диамантите. Той се блъсна в стената и падна на едно коляно с главата надолу. Косата му направи сянка, която прикри очите и реакцията му, но не скри устата му. Преди да го достигне Тай можеше да я види - неговата усмивка.
Шото беше приятно изненадан...
но развълнуван...!
И РАЗГОРЕЩЕН!!!

Тай...
???:
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 6 Empty Re: Silva Island

Писане by BGDodpul Нед Сеп 24, 2023 10:04 pm

(Музиката продължаваше)
Тай: Усещайки как атаката му уцели, адска болка последва, която усети с всяка една клетка от цялото си тяло. Сякаш усети електрически поток как минава през тялото му и биваше изгарян от отвътре. АААААГХ!! Краката му отказваха, сякаш беше парализиран напълно. Той дишаше тежко, но в следващия миг погледна към Шото и видя, че дори с тези силни атаки, неговият лед отново бе ненадминат, което го накара отново да се усмихне леко. Ааах, мътните ме взели, Шото...хаха...да, така е...боли ме...боли ме толкова много, че искам да умра в този момент....

НО...!
Това е част от бремето на един капитан...
Всичката тази болка...
Това е цената на нашите мечти...!
Ако не се науча на издържам на тази болка...
То аз няма да мога да овладея СВС...
А без него, няма да мога да те надвия..!
Това няма как да го позволя...
Няма да предам мечтите...
На всичките ми приятели...!!!
Тази болка...
БЛЕДНЕЕ пред това, през което всички те са минали...
И от мен сега зависи да не ги разочеровам!
Нека ти покажа какво може Gear Second...!
Няма да ми трябва да мърдам от мястото ми дори...!

Използвайки Gear Second, това бе най - балансирания state на СВС, който Тай можеше да използва. Сега, потенциалът на тялото му се разпредели равномерно из цялото му тяло, но Тай направи така, че това да не включва краката му. Сега, потенциалът му беше концентриран в горната част на тялото на две равни половини, които той концентрира в пръстите си на дясната си ръка. Насочвайки ръката си към Шото, той изстреля още една мощна ударна вълна чрез flick, който счупи пръста му, но щеше да го изблъска назад и да му набави нужното време краката му да се възстановят. Въпреки всичко, Тай му трябваха още няколко мига преди да може отново да се развихри и да влезе в офензива. Болката, макар и непоносима, беше само и единствено стимул за него в този момент да надмине себе си.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 6 Empty Re: Silva Island

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 6 от 14 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите