Центъра на града

4 posters

Страница 4 от 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Центъра на града - Page 4 Empty Re: Центъра на града

Писане by Emoran Чет Фев 04, 2021 11:48 am

Отвори очи леко повече Сетсуно-сан..? Не, усещам че не си ти..Грр Ядоса се като си запретна ръкавите. Всички видяха татусите по ръцете му Това няма да ме накара да ти върна стрелата изчадие..! Ако е толкова силна колкото и важна за вас, тя няма място при злодей като теб! Прати ги всичките ако искаш, хората ми са непокътнати в лунната прегръдка! - Масару
Непокътнати..? Чакай малко, той току що уби човек..Не разбрам Масару.. - Широ
Щом приключа с тях ще стигна и до теб. Крайно време беше да се бия на страната на доброто! - Масару
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Центъра на града - Page 4 Empty Re: Центъра на града

Писане by BGDodpul Чет Фев 04, 2021 11:53 am

Убий го. - ???
Сетсуно се затича към Масару, като извади огромният си легендарен меч, който изглеждаше като този на Забуза. От него дори се усещаше същата демонична аура.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Центъра на града - Page 4 Empty Re: Центъра на града

Писане by Emoran Чет Фев 04, 2021 12:14 pm

Затича се и той към него, като погледна към меча му. С поглед анализира уменията на оръжието. Легендарният му меч му беше познат Жалко, че това произведение на изкуството ще отиде на вятъра.. Щяха да се клашнат, като лявата ръка на Масару започна да свети в пурпурна енергия, комбинирана с магическо мастило. Дори да се сблъскат, Катаната на Масару беше неунищожима, а силата му беше достатъчна за да не може Сетсуно да го надделее само с големината и тежестта на меча - Масару

Не знам какво си намислил, но така да бъда..Ще те послушам и ще се успокоя. Все пак, ледът ми черпи сили от студа в сърцето ми. Следователно..! Отскочи във въздуха, като по тялото и се появи броня от черен лед. Беше като бронирания титан, като единствено на гъвкавите и части нямаше броня. Беше готова да почне да убива наред. The Ice Age is here! Замахна с катаната си, като щеше да заплати със замаха си синя енергия, която щеше да заледи няколко от маскираните - Широ
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Центъра на града - Page 4 Empty Re: Центъра на града

Писане by BGDodpul Чет Фев 04, 2021 12:25 pm

Сетсуно замахна към Масару, но преди да се сблъскат, той го затвори заедно със себе си в огромно поле от мъгла, през която не можеше да се погледне по никакъв начин. Дори и Масару да използва маската си, то той ще може да вижда само предишните локации на Сетсуно в мъглата, но никога и истинската му. Истинската му локация може да бъде видяна само миг преди да бъде нападнат, давайки му минимално време за реакция. В мъглата на Сетсуно, всяко посичане, което той направи се запаметява от неговата мъгла и тя може да го отприщи повторно стига той да поиска. None escape the mist of sorrow...Щом се сблъскаха, Сетсуно беше замахнал един път предварително в мъглата си, за да може докато надделява, Масару да получава по едно посичане по тялото си през няколко секунди. Макар и едно посичане през няколко секунди, то е много болезнено, защото този меч се използва главно за екзекуции и е мега остър. - Сетсуно

По време на замаха на Широ, трима от жителите излезнаха от синя мъгла до нея и блокираха катаната ѝ преди тя да завърши замаха си. Те тримата контролираха едно умение, а това беше гравитация, но до много малка степен, колкото само да я застопорят на място щом те самите се доближат до нея. Това позволи на четвърти човек да я нападне отгоре с огнена струя.
Окамару се затича към нея, като щеше да изблъска един от маскираните далеч от нея.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Центъра на града - Page 4 Empty Re: Центъра на града

Писане by Emoran Чет Фев 04, 2021 1:29 pm

Пое посочването Гхах..! Съсредоточи се Масару, това умение се доближава до Mind Games-а на Акисе. Ти много добре знаеш как да се изправиш с него. При сблъсъка им, Катаната на Масару отдели мастило, което полепна по Сетсуно. Раната му се превърна в татус, който започна да изчезва. Докато изчезваше обаче го болеше всякаш отново му го наняся Гр....! - Масару

Макар и ледът и да беше черен и да можеше да издържи на огъня, той щеше да направи сериозни изгаряния по лицето и всичко останало Мамка му, не мога да се движа..! С всички сили се опита да си докосне бронята за да я промени по начин по който тя да блокира огъня, но не можеше - Широ

Awake to my voice..!

Щом всички чуха този глас, останалите които Окамару не премахна от Широ, както и този със струята бяха простреляни в главата и убити на място. Приземи се като се огледа и след това погледна към ??? Какво по дяволите беше това..?
Силна лунната струя от светлина се стовари пред Широ като щом изчезна, тя забеляза някого. Той беше клекнал Кой е там..? - Широ
Отвори очи, като погледна към ??? докато беше клекнал - ???
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Центъра на града - Page 4 Empty Re: Центъра на града

Писане by BGDodpul Пет Фев 05, 2021 12:16 am

Изрита го силно в корема. Започна да върти меча си над главата, създавайки вихър от посичания в цялата мъгла с цел да накара Масару да получава щети от всички посоки. - Сетсуно

Хъх? Кой си ти, йо..?! - Тай
Погледна към ???, като протегна ръка встрани, карайки трима от маскираните си войници да го нападнат от 3 различни посоки. Те бяха много по - бързи от останалите и щяха да направят 3 бързи даша към него, като всеки целеше да го посече с нож през жизнено важен орган, а именно белите дробове, сърцето и трахеята. - ???
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Центъра на града - Page 4 Empty Re: Центъра на града

Писане by Emoran Пет Фев 05, 2021 11:40 am

Бива изблъскан, но отскочи като се завъртя към Сетсуно. Докато го правеше, той стисна катаната си с едната ръка. Принципно трябва да си стисне ръката, но тъй като държеше катаната с нея, стисна нея. Така накара мастилото да се втвърди по ръцете на Сетсуно за да не може хем да се отбрани, хем да завърти меча Хаааа! - Масару

Sabertooth

??? се изправи, като си изпука единия от пръстите, като в ръката му се появи това Той замахна пред себе си, като тримата бяха мигновено прерязани през гърлата - ???
Чакай кво!? Той дори не ги докосна..! На наша страна си, така да го разбирам..? - Широ
Погледна я през рамо, като кимна и след това се обърна към ??? Под прицел си на боговете и на съзвездията. Като техен пратеник съм тук да те сразя..! Гласът му беше като на млад мъж, който току що бе мутирал. Беше изпълнен с решителност и строг тон - ???
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Центъра на града - Page 4 Empty Re: Центъра на града

Писане by BGDodpul Пет Фев 05, 2021 1:53 pm

The Boss концентрира силата си, с която движи Сетсуно там, където ръцете му бяха вкаменени и apply-на достатъчно сила, че да го счупи. Макар и хипер издръжливо, енергията му, с която задвижваше Сетсуно можеше да достигне много големи нива на налягане. Сетсуно направи вертикален замах, с който посрещна Масару, спирайки го да се върти. Тъй като обаче замахваше от отгоре, гравитацията щеше да му помогне и да направи замахът му по - тежък и силен, което със сигурност щеше да създаде една ударна вълна, защото катаната на Масару е неунищожима. Отново се опита да надделее над него докато използваше мъглата си да го посича докато те двамата напираха един към друг. - Сетсуно

Почакай! Окамару видя, че когато някой умре, не само неговото тяло бива наранявано, но и неговата душа. Явно трикът зад контролът от маските бива свързан и с душевния контрол. Погледна към ???. Лоша идея е да посягате на живота на тези хора..не наранявате само телата им, но и душите им. - Окамару
Не вярвам в божества. Протегна ръка към ???, като отприщи лазер от енергия подобно на Obito от Storm 4, само че енергията му беше примес от всички елементи. Видя се как няколко от маскираните които контролираха елементите чарджваха тази атака, а ??? я изстрелваше през ръката си. - ???
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Центъра на града - Page 4 Empty Re: Центъра на града

Писане by Emoran Вто Фев 09, 2021 11:08 am

След като се сблъскаха, той беше във въздуха като се приземи на краката си. Изумително беше колко силен е той всъщност, че да не поддаде от приземяването. Гр... Сблъсъкът освободи още мастило от катаната му покрай тях Ink Creation: Black Spikes От мастилото излязоха шипове които щяха да нанижат Сетсуно и да го издигнат във въздуха - Масару

Хмм..? Душите им не отиват на луната..? Това е лошо, в такъв случай.. Хъх!? Отскочи встрани от лазера тъй като видя как го чарджа макар и за малко. Слайдна се като застана в тази поза : https://pin.it/4qQE74T , а в ръката му се появи ново оръжие: https://pin.it/17zFBm7

Gravitum

Той отново нападна със Sabertooth хората си които бяха отговорни за лазера, като вместо да им пререже гърлата, той замахна извъртайки се докато се изправя и ги преряза през гърдите. По този начин ги маркира и се извъртя отново, изстрелвайки по една мини черна дупка, която беше самонасочваща към маркираните. Ако бъдат уцелени, щяха да бъдат завлечени в джобно измерение - ???
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Центъра на града - Page 4 Empty Re: Центъра на града

Писане by BGDodpul Пет Фев 19, 2021 12:26 am

Mistwraith! За една секунда тялото му стана мъгливо с цел да не бъде уцелен от шиповете, но за сметка на това прекъсна и цялата си атака. Щом се сформира отново, той щеше да бъде зад Масару и да използва умението си, с което му отмъква оръжието. Щеше да се опита да го посече през врата с двете оръжия, но точно в този момент, той просто спря на място..и изчезна заедно с цялата си мъгла. ??? погледна към едната си ръка и се намръщи, тъй като умението му изтече. Мъглата обаче започна да се завихря и да оформя друга фигура.. - Сетсуно

Явно толкова ми е лимита с този човек...по - силен е от колкото си мислех..Направи знак с ръка, като 3 гръмотевици се стовариха от небето и изпепелиха черните дупки на ???, тъй като тези гръмотевици имаха енергия точно колкото тези на Rai'Jin. Това накара богът на гръмотевиците да се учуди. - ???

Невъзможно..! Огледа се. Не...никой от онези, които са отвън и ни гледат не направи това. Този беше...Погледна към него. Кой си ти..?!?? - Rai'Jin
Хех...никой. - ???
Ядоса се, като остави тялото на Fu'Jin. Погледна напред. Ей, ей...не можеш просто да идваш, да обявяваш война и да казваш..ЧЕ СИ НИКОЙ!!! Толкова много се ядоса, че тялото му се разпали цели 5 пъти. Тай зае бойна позиция, като най - накрая беше готов да се включи. - Тай
Хоооо...? Това драконово дете...има потенциал. Хехех..Предизвика Тай с ръка. Ела ми, дете на дракон.. - ???
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Центъра на града - Page 4 Empty Re: Центъра на града

Писане by Emoran Пон Фев 22, 2021 10:37 am

Той изчезна..? Погледна към ??? Значи не можеш да го правиш вечно с по-спицифичните..! Тогава, Масару забеляза и ??? а.к.а Тадаки, ти си тук..!? Къде са останалите? Имаме нужда от Подкрепления срещу този. - Масару

Усмихна се Къде да съм, мое задължение е да пазя този град. Ейс изпрати само мен. Това било добра тренировка според него. - Тадаки

Гр..Ейс и неговият начин на мислене винаги ме изнервят до ента степен..! Забеляза как друго нещо се заформя от мъгла Хъх..? Зае болна позиция като проговори на останалите докато гледа маглата Трябва да се разкараме от тук. Единствено хората на Кагедома го отнасят. Не сме на добър терен - Масару

Защо просто не му дадеш глупавата стрела..!?!? - Широ
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Центъра на града - Page 4 Empty Re: Центъра на града

Писане by BGDodpul Пон Фев 22, 2021 11:20 am


Като че ли думите на Масару буквално това и направиха - неговото желание да промени терена се изпълни, но само в неговите очи. Той отново се пренесе пред работилницата си в миналото. Но този път, неговият Despair щеше да се покачи до небето..Мъглата се завихри и заформи човекът, който Масару може би най - малко очакваше. Едва ли е очаквал да се изправи точно в този момент...срещу собственият си син. Да, точно така - тя се превърна в Kiyoshi, който стоеше седнал до едно дърво на работилницата на Масару. След като той го видя, той се намръщи и извади катаната си. Най - накрая те срещам, злодей...нямаш си и на идея от колко време чакам този момент...Тези думи за съжаление бяха истински. Kiyoshi хипер много мразеше Масару. Той дори не знаеше, че му е баща. Но омразата, която таеше към него беше може би най - голяма от всички наоколо. Той застана в бойна позиция, като с едно плавно движение махна горницата си, разкривайки огромният татус на дракон, който имаше. Същинско творение на изкуството. Той светна по тялото му, показвайки, че Kiyoshi ще се бие на пълни обороти. Не като творец, а като истински войн - познат още като The Dragon of Kagedoma заради своят боен стил. - Kiyoshi

Meanwhile, ??? извика още двама от своите легионери и ги запрати към Тай, който бясно се беше запътил към него. Тай обаче с лекота ги помете докато тичаше, като отскочи към ??? и замахна с всичка сила към него. Атаката му бива хваната обаче, като Тай напираше здраво към ???, като в момента, в който атаката му беше хваната дори се отприщи ударна вълна.
Впечатляващо..от всички присъстващи тук, ти имаш най - голям потенциал, малчо..защо не се присъединиш към нас? - ???
Не ме баламосвай, копеле!!!! Толкова много хора си накарал да страдат...не си с нищо по - различен от терористите...! - Тай
Хех...няма значение колко хора ще умрат. Project Doomsday може да си позволи животът на цялата планета. - ???
В този момент, Окамару се дашна от другата страна на ??? и го срита в корема, изблъсквайки го към 15-на метра назад. Той погледна към Тай. Хлапе, не прибързвай..този е доста силен както разбра. - Окамару
Да, усетих... - Тай
Гледаше отдалеч с лек ужас на очите си. Нима някакъв човек просто успя да репликира количеството гръмотевици на най - силният гръмотевичен user..? Това наистига накара Rai'Jin да се замисли над това кой беше този човек. Не, няма начин да е той..но трябва да проверя..Беше приклекнал, като се изправи и застана най - отпред. Тай, Широ, Окамару-сан, Тадаки. Моля Ви, следвайте инструкциите ми от сега нататък..Огромна светкавица падна от небето върху Rai'Jin, наелектризирвайки го мощно. Енергията му можеше да се сравнява с тази на Сиел когато беше сериозен, като богът на гръмотевиците материализира 6-те си катани и ги държеше като нокти. - Rai'Jin
Хехехех...безполезни са действията ти, Иказучи...нямаш шанс срещу мен. Откажи се и ми предайте стрелата. - ???
Той знае името ми...?! - Rai'Jin
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Центъра на града - Page 4 Empty Re: Центъра на града

Писане by Emoran Пон Фев 22, 2021 2:20 pm

Когато това се случи, Масару потъна в транс. Не можеше да осмисли какво се случва. Маската му се разшири до очите му като така виждаше че само той вижда работилницата. Много се надяваше и човекът пред него да е илюзия, но за жалост, не беше... Кийоши.. Лицето му потъна в мрак - Масару

Щом казваш Очите и просветнаха като и се появи бронята от лед Само моля те внимавай.. - Широ
Удоволствието е мое, Рай'Джин-сан. С теб съм - Тадаки
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Центъра на града - Page 4 Empty Re: Центъра на града

Писане by BGDodpul Пон Фев 22, 2021 3:20 pm


Kiyoshi вървеше бавно към Масару, като от катаната му се стичаше мастило. То течеше по земята по такъв начин, че все едно Kiyoshi направи изображение на разцепена земя, а мастилото му беше дупката между двете страни. Веднага след това, той я насочи към Масару и го погледна с презрение. Още от дните, в които баща ми ми разправяше за теб те смятах за легенда...но в последствие разбрах, че си поредният злодей, който е отговорен за моето страдание и това на семейството ми...и днес, най - накрая ще получа шансът да си отмъстя..и да отсъдя присъдата ти, Масару...! - Kiyoshi

Направи знак с ръка, като светкавица премина сякаш през умовете на всички тях, свързвайки мислите им. Сега всички знаеха какво си мислят останалите и щяха да бъдат координирани без дори да изричат и думичка. Едновременно с това той създаде електрически mark върху всеки един от тях, като можеше да ги сменя един с друг с цел да ги предпази. Няма да ти позволя да отнемеш животите на следващото поколение..! От небето буквално почнаха да валят светкавици към ??? като това. Lightning Rain! Тай, Широ, не го оставяйте да диша..! Тадаки-сан, разчитам на теб да ме прикриваш..! Дашна се към ???, като щеше да го посрещне ако случайно оцелее атаката. Six Sword Style! - Rai'Jin
Беше протегнал ръка нагоре, като образува свой собствени светкавици, които да се сблъскат с тези на Rai'Jin. Хехехех...много скоро, Иказучи..ще те сполети нещастие. - ???
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Центъра на града - Page 4 Empty Re: Центъра на града

Писане by Emoran Пон Фев 22, 2021 3:35 pm

Той не знаеше какво да отговори. Масару никога не е споменавал за своята връзка с Кийоши именно за да не го замесва в плана на клоуна. Джестър със сигурност щеше да си го вземе от него ако знаеш. Масару погледна Кийоши, събра сили и с много болезнен глас го попита: Как се казва баща ти..? - Масару

Затича се към него Аз ще създам опенинг Отскочи във въздуха и си изпука пръстите, като в ръката му се сформира базука с няколко извивки като украса подобни на рога на овен и глава с отворена уста в края Aries: Energy Launcher Той изстреля енергиен снаряд към ???, който щеше да създаде огромна експлозия - Тадаки
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Центъра на града - Page 4 Empty Re: Центъра на града

Писане by BGDodpul Пон Фев 22, 2021 3:51 pm

Намръщи му се още повече. Човекът, който се грижеше за мен се нарича Иказучи Нишикияма. Това, между другото е много познато на Масару. Това е пълното име на Rai'Jin. Той..той ме отгледа от дете. И ме научи на всичко, което знам днес. И..и ми каза, че е познавал лично истинският ми баща. Че той е бил...легендарен творец. Може би най - великият на всички времена. Стисна юмрук от ярост. Но аз знам, че той отдавна е мъртъв!!! От твоите ръце, Масару..Иказучи-сан ми каза, че истинският ми баща отдавна е умрял, а човек с твоят псевдоним се е опитал да заеме мястото му..Погледна го хипер ядосано. Навярно Kiyoshi не е разбрал същността на тези думи, а ги е приел по коренно различен начин. Предишният му "баща" наистина е вече мъртъв - това е бил Масару преди да бъде замесен с Jester. Сега, към него няма връщане. Но за Kiyoshi, това означаваше, че Масару е убил неговият истински баща. Ти...ти....ТИ ГО УБИ, МАСАРУ...!!! - Kiyoshi


Отскочи назад малко преди да бъде уцелен с цел да не поеме щети от експлозията, като бива принуден да отстъпи леко. Пфю, за малко..хъх? Видя как Rai'Jin просто профуча към него с пълна скорост, като инстинктивно пред него се Spawn-наха поне 10-ма легионира, които бяха издухани встрани от насъбраната енергия на богът на гръмотевиците. Явно си тренирал..! В ръката му се материализира катана, покрита с черна материя, като блокира първият замах на Rai'Jin, който идваше от лявата му ръка. - ???
Започна яростно като звяр да замахва пред себе си ето така, само че много по - бързо, разпръсквайки светкавици навсякъде. Dragon's Claw! - Rai'Jin
Интересното беше, че ??? блокираше абсолютно всеки един замах без дори да се напряга много с катаната си. Явно и той беше умел войн с оръжието. Няма да се получи..! - ???
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Центъра на града - Page 4 Empty Re: Центъра на града

Писане by Emoran Вто Фев 23, 2021 3:08 pm

За жалост си прав, той наистина е мъртъв Кийоши. Но не съм аз човекът който е наранил баща ти. Гледаше го в очите Свали оръжието си момче, не се забърквай в това. Твърде опасно е Това и беше именно причината, поради която Масару не го беше споменавал на клоуна. Този разговор беше изключително тежък за него. Беше му ясно че ще се стигне до тук. Беше се подготвил, или поне така си мислеше. Трудно възприемаше, че собственият му син иска да го убие. Собственото му творение. Единственото му творение, което прави НЕГО щастлив, а не някой друг. - Масару

(Масару, Кийоши)
Центъра на града > > > Masaru's Vision

Докато ??? се занимаваше с атаките на Рай'Джин, Широ беше тръгнала да заледява земята докато не стигна до него и не му замрази краката за нея. Ледът тръгна нагоре по тялото му Тай, Тадаки. Вие сте! - Широ
Както е във въздуха, той си изпука пръстите а на небето се появи съзвездието на бика Taurus: Axe Hammer То се сформира в ръката му, като го завъртя няколко пъти и започна да го dive-a с мощен замах от страната на чука - Тадаки
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Центъра на града - Page 4 Empty Re: Центъра на града

Писане by BGDodpul Пет Фев 26, 2021 1:30 am


Бива заледен. Усмихна се много широко под маската си, защото обичаше да се бие. Оо, я ги виж как се опитват...да работят в екип. Получава им се. Но..Отприщи от аурата си, като тъмна материя избухна под краката му, унищожавайки леда и покривайки земята със слой тъмна материя под себе си точно там, накъдето се беше насочил Тадаки. Това се случи чрез експлозия, която го изблъска назад. Единият е мъртъв. - ???
В този момент, Rai'Jin задейства умението си и се размени с Тадаки, като той падна на негово място в тъмната материя, но тялото му беше станало на светкавица, избягвайки изцяло нейното действие. Щом се приземи, той се претъркули настрани и стана отново в човешка форма. Както казах..няма да позволя да отнемеш живота на новото поколение..! - Rai'Jin
Хехехех...този...наистина иска да се раздам...!! Докато се усети обаче, от двете му страни се бяха насочили Окамару и Тай. Тай беше разпален хипер много в сини пламъци, а Окамару бликаше от чудовищна енергия. И двамата започнаха да замахват в синхрон към него, но той започна да блокира ударите им така. Хахахахаха!!!!! - ???
Този тип не се дава, малчо!!! - Окамару
Виждам, старче! Хааааааа!!! Тай се разпали още повече, като удари с всичка сила този път, изблъсквайки ??? на 10 метра назад, нанасяйки му сравнително големи щети. - Тай
Кх...не можете да победите, не ви ли стана ясно...но все още се опитвате...Беше приклекнал леко, като си поемаше дъх. През това време той spawn-на трима легиоера, които запратиха огромна вълна тип тсунами от лава към останалите. Кажете сбогом на Кагедома...! - ???
Не си познал..! Пое си дъх. Lightning Flame Dragon's....ROOOOOOOOOAR!!!! Тай избълва огромна светкавична струя към вълната, която я раздели на две по - малки части. - Тай
Това хлапе... - ???
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Центъра на града - Page 4 Empty Re: Центъра на града

Писане by Emoran Съб Фев 27, 2021 12:37 pm

center]------------- The Ice Age is Here -------------[/center]

Тш..На косъм Приклекна като обърна внимание на случващото се Тай.. Рай'Джин-сан..Вие сте невероятни Също така стана свидетел на огромното лава цунами Тази огромна струя не беше достатъчна..!? Изпука си единия от пръстите като този път го заболя страшно много Грр..Така той спауна базуката си и се насочи към едната част. Трябва да опитам да ги залича и две- Хъх..!? Беше прекъснат като видя как някой отскача до него - Тадаки


Това беше не кой да е, а Елизабет а.к.а Широ. Тя отскочи право към двете части на цунамито Кагедома..Защо усещам всякаш съм се върнала вкъщи..? Усещането е толкова странно. Всякаш винаги съм била от тук. Нима защото в момента съм от гилдията на Акира? Не, чакай, как изобщо ги свързвам без да се замисля? Това място ме плаши, но ме кара да остана..Каквото и да е..аз..аз.. приятелите ми.. Изведнъж всички усетиха рязък спад в температурата. Всякаш от 20 градуса стана -15 или нещо от сортаАЗ ЩЕ ПРЕДПАЗЯ ТОВА МЯСТО И НЕВИННИТЕ МУ ХОРА Катаната и се покри с ледена енергия, като щом набра височина тя я прибра в саята Avalanche...Широ си пое дъх и издиша. От устата и излезе пара. Затвори очи и изчака малко. След няколко секунди тя ги отвори. Красивите и светли очи светеха OF THE LATE WINTER!!! Широ извади катаната си от саята като със замаха си създаде снежна виелица. Изведнъж, след като всички осъзнаят какво се е случило, те ще изпаднат в шок. Два огромни ледника във формата на огромни лава вълни бяха сформирани, но този път имаше и още. Целият град зад вълните независимо дали беше здрав или не, беше покрит сняг и лед. Всякаш градът е на половина лято, на половина зима. Това разбира се беше добре познато на всички най-силно умение на Широ, което е способно за замрази всичко, дори енергия. Очевидно тя беше подобрила своето имение до такава степен, че да превърне цял град в снежна приказка, но така и не беше усвоила контрола си на енергия. Затова и тя Хора.. Тя изпадна в безсъзнание и започна да пада надолу от опасна за живота и височина. Със самото и падане, ледниците започнаха да се пропукват с голяма скорост като започнаха и да се рошат на огромни бучки черен лед, който падаше заедно с Широ - Широ

Това.. момиче..Тадаки беше изумен от силата на това момиче. Той остана безмълвен. Макар и нещо нормално за него, той се разконцентрира, което е нещо ненормално. Щом започнаха да се напукват, той осъзна какво се случва и започна да обстрелва бучките за да не направят още щети Каква невероятна сила. Каква красота имат нейните умения.. - Тадаки
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Центъра на града - Page 4 Empty Re: Центъра на града

Писане by BGDodpul Нед Фев 28, 2021 5:27 pm


Зарадва се след като видя, че Широ успя да спре огромната атака. Супер си, Широ! Де да можех и аз да отприщя толкова много лед! Тай направи Ice Make: Lance и запрати купища ледени копия към отломките от лед. - Тай
Добра работа! Но..Rai'Jin се дашна във въздуха и хвана Широ, като се приземи и я остави до брат си, който лежеше в безсъзнание. Това, което щеше да забележи обаче бе навалицата легионери, които го бяха обградили. На негова помощ тогава се притече Окамару, който отприщи отново големи количества душевна енергия и зае мястото на Rai'Jin. Окамару..! - Rai'Jin
Аз ще ги одържа..! Остави децата на мен, ти помогни на дракона..! - Окамару
Кимна. Имам ти пълното доверие, стари вълк...Затича се обратно към Тай. - Rai'Jin

Хехехех! Един по - малко. Но мисля, че е време да се развихря..Вдигна ръка нависоко, като около тях започна да се образува буря. Calamity Bringer: Storm!! Изневиделица, всички попаднаха в окото на бурята буквално - огромни ветрове започнаха да се образуват около всички, като бойното поле заприлича на нещо като това. Към всички започнаха да падат светкавици, пълни с купища енергия. - ???
Точно в този момент обаче се намеси Rai'Jin. Той си пое дъх, като вдигна високо меча си. Lightning Rod! Той активира своето умение, с което започна да привлича светкавиците към себе си. С това, той щеше да поеме сигурно над милиард волта през тялото си, като дори за него това щеше да е много трудно. Аргх.......аааах! - Rai'Jin
Чудно ми е до кога ще можеш да предпазиш всички, гръмотевичен човеко...Насочи си ръката към него. В сравнение с моите гръмотевици, твоите са отживелица..! Отприщи огромен светкавичен лъч към Rai'Jin. - ???
По дяволите, не мога да избягам..! - Rai'Jin
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Центъра на града - Page 4 Empty Re: Центъра на града

Писане by Emoran Пон Мар 01, 2021 1:13 am

Изведнъж Масару се появи пред Рай'Джин и със замах блокира лъча Аз се върнах, копеленце.. - Масару
Масару..Чукът му се махна, като ръцете му трепереха от пукането на пръстите си. Освен това беше и изморен - Тадаки
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Центъра на града - Page 4 Empty Re: Центъра на града

Писане by BGDodpul Пон Мар 01, 2021 1:24 am

(музиката продължаваше)
Масару успешно успя да блокира атаката на ???, но на цената на големи щети, като неговите светкавици бяха по - мощни дори и от тези на бога на гръмотевиците поради някаква причина.
Масару... - Rai'Jin
Хъх, твърде късно..вече почти всички вие останахте без никаква енергия. Нямате ша- - ???
Още преди ??? да си довърши изречението, Тай замахна встрани от него да го удари с всичка сила, но ??? успя да блокира само и единствено като си вдигна дясната ръка без да мърда. Той бавно наклони глава към разярения Тай, като макар и с маска, Тай усети ядосаното му изражение.
Ей, ей...не са ли те учили на възпитание..? Грубо е да прекъсваш другите докато го- Кх! Бива ударен всякаш от невидим удар веднага след като блокира атаката на Тай, като се slide-на назад 15-на метра. Какво беше това..? С какво ме удари? Сигурен съм, че спрях атаката му! - ???
Аааа, млъкни вече!!! Почна да ми писва..! Огънят по ръката му дефакто нанесе повторно удара на Тай, правейки атаката му доста нестандартна и трудна за блокиране ако не бива усетена предварително. Усмихна се коварно. Хехе.. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Центъра на града - Page 4 Empty Re: Центъра на града

Писане by Emoran Пон Мар 01, 2021 1:33 am

Хаа...? Какво беше това? - Масару
Всякаш го удари отново..Без да прави нищо..? - Тадаки
Хм Усмихна се Ей, маскарат. Все още имам това което искаш Изправи се след блокираната атака, като мастилото по тялото му се видя как запълва раните му бавно бавно Ъгх..Все още я искаш нали? Давай, прати всичко което имаш! - Масару
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Центъра на града - Page 4 Empty Re: Центъра на града

Писане by BGDodpul Пон Мар 01, 2021 1:55 am


И до там ще стигна, Масару...но първо..Видя как Тай тичаше към него. Ти май наистина си просиш боя..Изпука си врата. Добре, забавлявай ме! Танцувай още! Започна да анализира държанието на Тай и да добива представа за уменията му. Аурата ти ми казва, че си Enhancer, който може да увеличава всичките си величини няколкократно. Огънят ти гори нестандартно, нетипично за човек..хмхмхм...ама че интересно. На този етап, мога да го издухам с една атака, но и без това съм дошъл..ще се позабавлявам. - ???
Едва започвам, копеле!! Започна да замахва към ??? с всичка сила, като изневиделица отприщи хипер подсилен замах за завършек. I'll show you..! - Тай
??? с лекота блокираше атаките на Тай. Може да се каже, че дори не се напрягаше. Последната му атака обаче я хвана, като си отдръпна главата рязко встрани. По този начин избегна двойния impact от огъня му. Един и същ трик не работи срещу мен два пъти, малкия. - ???
Кх, този ме хвана неподготвен! Явно го подце- ГХААААААААААААГХ!!! Тай усети как през цялото му тяло мина огромен поток от електричество, който му нанесе хипер големи щети. Веднага след това бива изритан от ???, който го предизвика с ръка. - Тай
Хайде, хайде, какво стана..? Беше много енергичен, малчо... - ???
Усмихна се, като от устата му текна кръв. Огледай се... - Тай
(0:42)
Погледна нагоре към бурята си, като тя беше станала изцяло огнено торнадо. Сега разбрах...нарочно искаше да избегна атаката ти, защото тя съдържаше енергията от замаха ти, но в чиста енергийна форма...така огънят ти отиде в бурята ми без аз да разбера..умно..а те мислех за идиот. Но.. - ???
Тай направи знак с ръка. Ей, чичка! Току що..електричеството, което премина през мен ми казва, че разчиташ много на гръмотевичните си сили..е, аз имам също мои! Steel Essence! Направи тялото на ??? да бъде третирано като стомана. Така абсолютно цялата му буря се обърна срещу него и започна да се привлича към него самия. Така, огненият капан започна да се сгъстява около ???. Шах и мат! - Тай
Усмихна се. Пораснал си..за толкова кратко време.. - Rai'Jin
Направи поредица от знаци с ръце, като започна да каства голямо умение. - ???
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Центъра на града - Page 4 Empty Re: Центъра на града

Писане by Emoran Пон Мар 01, 2021 2:29 am

Масару, нещо се задава.. - Тадаки
Усещам..Погледна към Окамару Вълчо, съветвам те да се отдалечиш. Наостри поглед Заедно с тях - Масару
С нас ли? Ей, това, че Широ и Фу'Джин са ранени не означава, че не мога да се бия. Масару дал съм живота си за този град - Тадаки
Това е твоят задача да, но този срещу нас е някой от калибъра на Ейс. Осъзнаваш ли го това? Не си готов още Тадаки. Благодаря ти все пак, че ни помогна..Повярвай ми. Има си причина да не искам да се намесваш. В момента не искам никой друг освен мен да се бие. Причината е много дълбоко в сърцето ми Тадаки. Каквото и да съм правил през живота си те моля. Този път. Послушай ме. Тази битка е моя.. - Масару
Думите на Масару грабнаха Тадаки. Щом той се изразява по такъв начин, Тадаки се съгласи. Наистана е важно за теб а..? В такъв случай..Хвана го за рамото Аз и вълка ще се погрижим за тях. Вие направете така, че да има защо да отворят очи Усмихна му се - Тадаки
Благодаря ти хлапе..Докосна лицето си като маската му на Они отново се появи. Надигна се, като погледна към ??? Kiyoshi..Here we go.. Стисна катаната си като се дашна към ??? - Масару
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Центъра на града - Page 4 Empty Re: Центъра на града

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите