Центъра на града

4 posters

Страница 3 от 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Центъра на града - Page 3 Empty Re: Центъра на града

Писане by BGDodpul Чет Яну 28, 2021 7:25 pm

Отказвам...няма да нося отговорност за толкова много животи на своите рамене. - Окамару
Видяло се е, че няма да ни каже, йо.. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Центъра на града - Page 3 Empty Re: Центъра на града

Писане by Emoran Чет Яну 28, 2021 7:39 pm

Така да бъде Погледна към стрелата която държеше Отговорите сами ще дойдат при нас - Масару
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Центъра на града - Page 3 Empty Re: Центъра на града

Писане by BGDodpul Чет Яну 28, 2021 7:45 pm

Съветвам те да я унищожиш щом намериш начин как преди да е прекалено късно. Това е творение, което кара човешкото любопитство да погубва всичко останало. - Окамару
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Центъра на града - Page 3 Empty Re: Центъра на града

Писане by Emoran Съб Яну 30, 2021 5:37 pm

Значи.. независимо от обстоятелствата, хората които имат също такава ще дойдат за тази. Нали така? - Масару
Масару, навличаме си още неприятности така..! - Широ
Навличаме си още задачи, които ни се полагат като хора на правдата! - Масару
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Центъра на града - Page 3 Empty Re: Центъра на града

Писане by BGDodpul Съб Яну 30, 2021 6:15 pm

Точно така. Усети се силно земетресение, като се огледа. Нещо наближава..! - Окамару
Ей ей, това често ли се случва тук..?! - Тай
Не мисля..! Точно сега ли има земетресение..!? - Rai'Jin
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Центъра на града - Page 3 Empty Re: Центъра на града

Писане by Emoran Нед Яну 31, 2021 3:19 pm

Хмм..!? Излезе извън къщата, като се огледа - Масару
Сега пък какво..? - Широ
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Центъра на града - Page 3 Empty Re: Центъра на града

Писане by BGDodpul Нед Яну 31, 2021 3:39 pm


Това, което те щяха да усетят щом излезнат навън беше много, ама много зла аура. Навсякъде около тях имаше нещо като синя мъгла, която ги обграждаше, а човекът, който беше отговорен за това стоеше пред тях и ги гледаше зловещо. Той изглеждаше по този начин, като останалите лесно щяха да усетят злата му аура. Той фиксира погледа си на стрелата, като погледна към Масару.

Дай ми това и никой в този град няма да пострада. Имаш 3 секунди да решиш. - ???
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Центъра на града - Page 3 Empty Re: Центъра на града

Писане by Emoran Нед Яну 31, 2021 5:29 pm

Широ си извади катаната, но Масару протегна ръка пред нея. А ти си..? О, чакай. Хвърли погледна на Окамару Един от тези хора нали? Добре това беше бързо - Масару
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Центъра на града - Page 3 Empty Re: Центъра на града

Писане by BGDodpul Нед Яну 31, 2021 5:38 pm

Всъщност....не знам...за първи път го виждам.. - Окамару
Времето тече. - ???
Ръката му се възпламени. Ей, усещам опасност..! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Центъра на града - Page 3 Empty Re: Центъра на града

Писане by Emoran Нед Яну 31, 2021 6:10 pm

Хората започнаха да се плашат, няколко нинджи наскачаха по сградите около тях, но Масару беше наясно че те нямат шанс срещу този човек. Така го усещаше и реши да направи нещо по въпроса Твоето време изтича Направи знак с ръка Black Ink: Curtain! От въздуха се разшири от нищото появило се мастило: https://static.wikia.nocookie.net/jujutsu-kaisen/images/5/56/Screen.png/revision/latest?cb=20190323032140 което започна да се стича надолу https://static.wikia.nocookie.net/jujutsu-kaisen/images/3/33/Satoru_Gojo_using_Curtain_to_begin_training.png/revision/latest?cb=20200606201900 докато не образува бариера която да ги затвори с него. Разпръснатото мастило по земята започна да се издига нагоре за да забърза процеса. Изглеждаше така отвътре https://static.wikia.nocookie.net/jujutsu-kaisen/images/8/8e/Screen_2.png/revision/latest?cb=20190323032435 Няма да ти позволя да всяваш ужас и страх в моя град..! Искаш това нали? Показа му стрелата Ела и си я вземи! - Масару
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Центъра на града - Page 3 Empty Re: Центъра на града

Писане by BGDodpul Нед Яну 31, 2021 6:38 pm


Изневиделица, Масару като че ли се пренесе години години назад в миналото, много отдавна дори, сигурно малко преди да се срещне с Jester. Още от миговете, в които той и Rai'Jin са правили оръжия заедно. Той започна да вижда спомените си един по един като че ли на кино лента. Странното беше, че и Rai'Jin беше до него и двамата заедно наблюдаваха какво се случва. Те гледаха буквално как те двамата като деца са се забавлявали заедно. Нищо не можеше да обясни случващото се. Не и нещо нормално...а нещо свръхестествено , което човешките познания нямаше как да разберат.
Масару...и ти ли виждаш това..? Къде сме..? - Rai'Jin
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Центъра на града - Page 3 Empty Re: Центъра на града

Писане by Emoran Нед Яну 31, 2021 8:14 pm

Хъх..? Хуй!? Започна да се оглежда Изглежда..на нашето минало..? Това със сигурност трябва да е няква илюзия! Или някакво времево умение ли не знам, този де ебава с мен..! Посегна към маската на лицето си като щеше да я издължи до очите си за да вижда през това умение, но като че ли спомените му го спряха. На него му липсваше това време - Масару
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Центъра на града - Page 3 Empty Re: Центъра на града

Писане by BGDodpul Нед Яну 31, 2021 8:21 pm

(0:50)
Пред тях се появи същият човек, който отново носеше тази синя мъгла със себе си. Това...е въплъщение на най - съкровеното нещо за вас. Този град. Спомените ви. Предишните поколения. Всичко това за вас е свещено. И вие трябва да го закриляте с всичките ви сили..Хайде, погледни през маската си. Но направиш ли го, ще се сблъскаш с реалността, която най - вероятно няма да можеш да понесеш. Давам този шанс само на вас двамата, защото това място е свещено за вас. Аз също имам дом, който е свещен за мен и разбирам вашите чувства. За това...изберете дали искате да живеете в щастливата илюзия на вашите съзнания... - ???

...

Или...

Болезнената реалност...

BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Центъра на града - Page 3 Empty Re: Центъра на града

Писане by Emoran Нед Яну 31, 2021 8:33 pm

Погледна го с леко ръмжене така като си докосна маската и все едно я издърпа със своята магия до очите си. Сега, подобно на импровизираната му битка с Тай, той можеше да вижда през уменията на противника - Масару
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Центъра на града - Page 3 Empty Re: Центъра на града

Писане by BGDodpul Нед Яну 31, 2021 8:49 pm

(1:40)
Щом Масару погледне през маската, той ще види как ??? беше вдигнал високо ръка нагоре, готов като че ли да отприщи някакво умение.
Пазете се, задава се нещо..! Този тип...усещам, че той вижда формата на душата ми..и може да е опасен..! Кой си ти..?! Малцина са онези, които могат да го направят..! - Окамару
Не и ако го спра..! Ice Make: Freeze! Тай заледи земята, както и цялото тяло на ??? адски бързо. Но като че ли на него не му пречеше. Леда по тялото му просто се пречупи. Хъх?! - Тай


Вашият свят....


е наистина прекрасен.


Но...


Аз ще разруша..


Всички, които ми се противопоставят.

(0:17)

Изведнъж, силна гръмотевица като че ли падна от небето и се размножи на хипер много такива. Случи се буквално ето тази сцена. Всички жители на града изневиделица получиха от нищото Legion маска и излязоха от къщите си, вперили кървави и убийствени погледи към добрите. Всеки един жител в този момент притежаваше някакво свръхестествено умение, като сигурно дори и Масару би се затруднил да поеме всички тях. Все пак, това е един огромен брой хора...и то неговите хора. Всички ги гледаха от покривите. И чакаха подходящ момент да нападнат. Навярно това беше съдба. Никой в този свят не е спасен докато на него бродят чудовища..чудовища в човешки тела. Този човек беше едно такова. Той не се поколеба в това да жертва цял град за собствени цели. Явно моралните му ценности не съществуваха. Какво може да се каже за един такъв индивид..?
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Центъра на града - Page 3 Empty Re: Центъра на града

Писане by Emoran Пон Фев 01, 2021 2:25 pm

Лицето на Масару бе изпаднало в ужас, той снижи ръката си като остави остави само частта от маската му на устата. Това беше място където ??? не трябваше да удря - Масару
Ей, Масару, Рай'Джин, какво се случва отвън..!? - Широ
ТОКУ ЩО СИ ПОДПИСА СМЪРТНАТА ПРИСЪДА! Отскочи към ??? като бариерата се пръсна на огромно количество мастило което полепна по всеки един маскиран жител в обсега им. Мастилото им направи татуси по телата, които парализираха хората. Масару през това време замахна към него - Масару
Огледа се Това е.. прекалено..те нищо не са направили..Те си живяха в мир и хармония!! - Широ
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Центъра на града - Page 3 Empty Re: Центъра на града

Писане by BGDodpul Пон Фев 01, 2021 2:32 pm

Дори да биват парализирани, ??? ги движеше подобно на кукли, но чрез телекинеза. Той накара единият от жителите да се появи през синята мъгла и да дашне бясно към Масару и да се изпречи на пътя му, блокирайки атаката му с нож. Масару щеше да се учуди как този човек манипулираше тези хора макар и сферата и татуировките му да им пречеха да го прави.
Тялото му се наелектризира.
По дяволите...!!!! Дашна се към ??? в опит да помогне на Масару. На пътя му обаче се изпречи малко момиченце с тази маска, което го принуди да спре. Кх! Малкото момиченце отприщи от ръката си силна ударна вълна, която щеше да изблъска и двамата. А през цялото време, жителите на Кагедома ги дебнеха от отвън и чакаха бариерата да падне, за да могат вместо един по един да им се нахвърлят наведнъж. - Rai'Jin

Този...този е чудовище...ей, ти!!! Защо го направи?!?! - Тай

Защото ви предупредих. Дайте ми стрелата и ще си получите хората обратно. - ???

BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Центъра на града - Page 3 Empty Re: Центъра на града

Писане by Emoran Пон Фев 01, 2021 2:46 pm

Докосна земята като от нея изскочиха ледени пързалки които да застанат на пътя на Масару и Рай'Джин - Широ
Слайдна се като приклекна на края Не..Не и докато не опитам по друг начин..! Очите му просветнаха и докосна леда на Широ, като накара телата на татуираните да се вцепенят все едно са замръзнали - Масару
Масару дай му проклетата стрела! Спаси хората си! - Широ
Изправи се като погледна към него и отново се Дашна към него От къде да знам, че ще ги освободи и не го казва просто за да му я дам!? Тръгна да прави ranged атака, но се спря тъй като се досети че въпреки замразени, той може да ги телепортира на пътя на атаката му - Масару
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Центъра на града - Page 3 Empty Re: Центъра на града

Писане by BGDodpul Пон Фев 01, 2021 2:53 pm

Ядоса се. Той също много мразеше някой да посяга на хората му, като се затича след Масару и Rai'Jin. Тай остана назад да пази тялото на Fu'Jin. Аз ще се погрижа да ви отбранявам! Вие измислете начин как да се доберете до него! Изричайки това, пред него от синята мъгла излезе още един жител, който замахна да го наръга с нож, но Окамару му хвана ръката и го удари силно зад врата в опит да го приспи. Разбира се това не направи абсолютно нищо защото ??? ги контролираше с ума си. Изневиделица този жител се събуди и заби ножа си в ръката на Окамару , която започна да се заледява. Явно този човек имаше някакъв контрол над леда. Ледена манипулация..?! Явно това не е просто кукловод..той им придава или от своите сили, или им създава такива..! - Окамару
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Центъра на града - Page 3 Empty Re: Центъра на града

Писане by Emoran Чет Фев 04, 2021 1:00 am

Чакай малко..Спря се във въздуха "Спаси хората си!"? Това е, знам как да ги спася! Погледна към ???[b] Покажи ми какво можеш! [b]Дашна се към него като започна да се върти около остта си Ink Creation: Flying Kunai! Докато се въртеше той образува магически мастило около себе си, което прие формата на кунаи, които се изстреляха към ??? докато Масару в същото време замахваше към него. Точно тогава, за изненада на всички, Масару деактивира бариерата си - Масару
ТИ ПОЛУДЯ ЛИ!? Заби си катаната в земята ХааааАААААА!!!! От земята започнаха да излизат ледени стени, които целяха отново да ги затворят от огромната тълпа зомбита на ???. Това обаче нямаше да стане толкова бързо и със сигурност ще претърпят първата вълна от нападения - Широ
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Центъра на града - Page 3 Empty Re: Центъра на града

Писане by BGDodpul Чет Фев 04, 2021 1:07 am

Макар и бариерата да беше премахната, огромната армия на ??? не предприе действие. Те бяха изцяло под негов контрол, като той нямаше да ги запрати всички наведнъж да атакуват, не и когато не се налага. Той протегна ръка настрани и накара един от жителите да се дашне пред него и да създаде силова бариера. Едновременно с това той обърна посоката на силовата бариера и щеше да привлече Масару към себе си подобно на Force Pull. От ръката му се подаде прът, като щеше да го намушка подобно на Пейн. Безполезно..! - ???
Дашна се към Масару, като щеше да го докосне по рамото и да хвърли катаната си настрани. Flying Rai'Jin, level 1! Той телепортира Масару на катаната си, но това му коства много енергия, за това падна на едно коляно. - Rai'Jin
Беше готов да се отбранява, но единствено погледна му се срещаше с този на всички маскирани жители. Ей, ей..те..не ни нападат..но въпреки това ме е страх, че всеки момент ще го направят..! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Центъра на града - Page 3 Empty Re: Центъра на града

Писане by Emoran Чет Фев 04, 2021 1:16 am

Бива телепортиран Хъх..? Погледна към Рай'Джин Не трябваше да го правиш. Не съм малко дете. Погледна към жителя с пръта Съжалявам брато..Макар и Масару да беше телепортиран, кунаите се бяха забили в жизнено важни органи на човека, които щяха да го убият на място - Масару
Ти току щи уби един от хората си..! Бариерата беше на половина готова, но Широ я спря нарочно. Тя знаеше, че нямаше да е от полза, тъй като той просто може да ги телепортира в нея. Явно тя щеше да я използва за друго - Широ
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Центъра на града - Page 3 Empty Re: Центъра на града

Писане by BGDodpul Чет Фев 04, 2021 1:25 am

Погледна към ???. Няма значение...не се знае какво умее този все още. Не е хубаво да рискуваме.. - Rai'Jin
Зае бойна позиция. Тш, този играе мръсно, а..? Затича се към него. Пробвай да се биеш с мен..! - Окамару
Протегна ръка към него. Devour him..От синята мъгла излезнаха двама жители, които дашнаха бясно към Окамару. Интересното беше, че всеки жител щом изпълни точно една функция бива телепортиран обратно. Явно макар и огромна армия, всеки един от тях биваше лимитиран по някакъв начин на това колко дейности можеше да извършва. Може би и това беше причината ??? да не праща цялата си армия наведнъж. Двамата жители отприщиха струи от вода и електричество към Окамару. - ???
Beast Soul: Eagle! Превърна се в орел, който се извиси над струите и се озова над ???, като го Dive-на и се върна обратно в собственото си тяло, след което замахна към него. Thousand Wolf Slashes! Атаката му щеше да накара душата на ??? да стане хипер чувствителна и да почувства нормален удар като хиляда такива. - Окамару

??? протегна ръка към Окамару, като щеше да го хване и да го спре на място във въздуха. Това щеше да учуди вълка, защото по някакъв начин ??? успя да докосне душата му и по този начин да спре атаката.

Невъзможно..за да направя тази атака, аз трябва да изкарам душата от тялото си и да я концентрирам в юмрука си. Той успя да я хване..?! Веднага след това, той бива изритан от двамата жители, които се телепортираха обратно щом го уцелиха. Те обаче не му нанесоха щети, защото за разлика от ???, те не можеха да ударят душата му, която беше извън тялото му в този момент. Тш..не успях да го докопам.. - Окамару

Започна да върви бавно към тях. - ???

Ей ей, какъв е плана..? Този е чудовище! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Центъра на града - Page 3 Empty Re: Центъра на града

Писане by Emoran Чет Фев 04, 2021 1:32 am

Планът е много прост, дайте всичко от себе си и не се тревожете да убивате хората под негов контрол! - Масару
Чакай, какво!? Масару те са невинни! Не ме интересува какви идеали е наблъскал клоуна в главата ти, но това няма да стане! - Широ
Широ, охлади страстите. Това не си ти. Успокой се Усмихна ѝ се, като застана пред останалите и погледна към ??? Те ще бъдат добре. Доверете ми се. Кагедома крие своите тайни..! - Масару
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Центъра на града - Page 3 Empty Re: Центъра на града

Писане by BGDodpul Чет Фев 04, 2021 1:39 am

Намръщи се на Масару. Това е отвратителен план..! Не ме интересува дали си намислил нещо, но аз отказвам да го спазвам..! - Окамару
Съжалявам, Масару, но аз само ще се отбранявам, за да пазя Fu'Jin..! Не мога да посегна на животите им..! - Тай
Човечността ви ви прави слаби..но това е и ваша очарователна черта...за жалост, всичко за вас приключва тук и сега..Накара един от жителите да се появи от синята мъгла, като си сложи ръка на главата му. Mask Change..Това, което ??? щеше да направи щеше да накара всички да изпитат доза отчаяние и страх. От маската на този човек излезе абсолютно същият демон, който беше дал на Сетсуно втори шанс и неговите нови сили. Всъщност не беше същия, но може да се каже, че е от същата раса демони. Този демон трансформира маската на човека в тази на Сетсуно и като че ли оформи тялото на Сетсуно около новата маска. Единствената причина това да се случи беше, че Сетсуно явно има същият източник на сили както и хората с Legion маските. Това, което се появи пред тях не беше истинският Сетсуно разбира се, а негова тъмна версия. - ???
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Центъра на града - Page 3 Empty Re: Центъра на града

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите