Центъра на града

4 posters

Страница 5 от 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Центъра на града - Page 5 Empty Re: Центъра на града

Писане by BGDodpul Пон Мар 01, 2021 2:44 am

Няма накъде..! Приклещени сме, ще трябва да отстоявам тази позиция..! - Окамару
Погледна към Масару. Точно по план..малкият си е изпял всичко. За сега всичко върви по план, "Boss"...ъргх, колко отвратително се чувствам да приемам заповеди от хлапе. Calamity Bringer: Harrowing! Изневиделица, иззад него се издигна същата синя мъгла, която в началото той използваше, за да призовава своите легионери. Тя буквално обгърна торнадото и запрати тъмна материя навсякъде по огъня на Тай, карайки цялата буря да се разпадне. Обаче краят на едното бедствие бе началото на друго. Мъглата се насочи към Масару, като всичко, през което мине тя бива покривано в тъмна материя. - ???
Мамка му, планът ми не проработи..! Тш, ей, Масару! Не ме интересува колко много искаш да се забавляваш сам с този, но няма да стоя и гледам повече, йо..! Затича се заедно с него към мъглата. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Центъра на града - Page 5 Empty Re: Центъра на града

Писане by Emoran Пон Мар 01, 2021 2:51 am

Хах, няма кво да стане Тай. И без това те искам в готовност когато трябва да се изправиш срещу едно от творчествата ми. И не говоря за маските на клоуна Усмихна му се. Mid-dash Масару се извъртя като стъпи на земята и с катаната си я посече, запрайки огромно количество мастило по цялата земя. Протегна ръка към Тай, като и двамата изчезнаха. Ink Creation Изведнъж той и Тай се сформираха от мастило от двете страни на ??? Portrait! По този начин, те избегнаха опасността от идващата към тях мъгла - Масару
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Центъра на града - Page 5 Empty Re: Центъра на града

Писане by BGDodpul Пон Мар 01, 2021 3:03 am


Масару и Тай успешно избегнаха мъглата, но тя се насочи веднага след това към останалите. Rai'Jin забеляза това и се изправи, като застана на пътя ѝ. По тялото му почнаха да преминават огромно количество светкавици, като всички те се вляха в меча му. Lightning Temple of The Dragon...ETERNAL SPLIT! Това беше едно от топ 3 най - силните му умения, като за него той използва почти цялата си енергия. Пред мъглата се появи сякаш магически кръг с формата на дракон, който започна да се съпротивлява с нея. Тъмната материя щеше да го унищожи след време, но това нямаше да има ефект много скоро - Rai'Jin направи едно огромно промушване с меча си, като то изстреля светкавичен лъч, способен да раздели планина на две. Приличаше на ето това, като се образува светкавична експлозия, която заличи мъглата заедно със себе си. Rai'Jin дишаше тежко, като падна на крайниците си. Казах ти...че няма да ти позволя..да нараниш..децата... - Rai'Jin

Погледна зад рамото си. Rai'Jin се справи..! Не съм се и съмнявал..Обърна поглед към ???. Поеми товаа......!!! - Тай
Тай започна заедно с Масару да налага ??? от едната му страна докато партньорът му го нападаше от другата, подобно на тази сцена. За разлика от нея обаче, ??? се отбраняваше много прецизно, като атаките на Тай ги блокираше с една ръка, а физически атаки от Масару щеше да блокира с катаната си, покрита с тъмна материя.
You will never win.. - ???
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Центъра на града - Page 5 Empty Re: Центъра на града

Писане by Emoran Пон Мар 01, 2021 3:12 am

Леле...Каква сила..! Нищо чудно, че е бог..! За жалост тялото му няма да издържи още дълго, ако не се намесим..! Изправи се, като застана до Рай'Джин и постави ръка на рамото му Добра работа, Рай'Джин-сан. Моля те, почини си..Възстанови силите си, аз и Окамару поемаме от тук! - Тадаки

Не съм се и съмнявал, Рай'Джин..! С всяка една атака, неговата катана се сблъскваше с тази на ??? и от сблъсъка се отделяше мастило. Масару можеше с мисълта си да променя свойството на мастилото си и неговата форма. Мастилото което се отделяше обаче левитираше във въздуха Ink Creation: Chains and Spikes! Мастилото в земята се сфомира във вериги, които щяха да оковат ???, а левитиращото се превърна в шипове, които щяха да се забият в окования ( може би ) ??? - Масару
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Центъра на града - Page 5 Empty Re: Центъра на града

Писане by BGDodpul Вто Мар 02, 2021 1:57 am


Не...няма време за това...Надигна се бавно, като се хвана за сърцето. Аз...знам кой се крие зад маската...но...не мога да го повярвам...защо...? - Rai'Jin
Стараеше се да издържа навалицата легионери, които го нападаха. 10-тима от тях направо му се метнаха на гърба в опит да го съборят на земята докато останалите го ръгаха с ножовете си отпред. В този момент, Окамару нададе огромен боен рев и издуха всички, които го бяха нападнали. Дишаше тежко. Тези негодници, някои от тях нараняват душата ми.. - Окамару

Хмхмхм...Бива окован, но в този момент той накара тъмна материя да се отдели от тялото му и да унищожи мастилото изцяло. От предишните му блокади на катаната на Масару, във въздуха той също разпръсна тъмна материя, която да се сблъска с неговото мастило от въздуха. След като се освободи, той протегна ръка към Тай, като накара въздуха около него да се втвърди все едно, lock-вайки го намясто. Той щеше да протегне и другата си ръка, но към Масару и да ги локне и двамата. Въздуха започна да се сгъстява, правейки го все по - трудно за дишане в този въздушен затвор. Дефакто беше като Дарт Вейдър, който ги душеше, но без да ги вдига във въздуха. - ???
Аргх..този...негодник ме спипа! - Тай
Кажи ми, Тай..не смяташ ли, че този свят е прогнил още преди много години? - ???
Дишаше трудно, но реши да му отговори. Р-разбира се, че не...това е...нашата Земя..! Нашият дом, йо..никога няма да си и помисля такова нещо.... - Тай
Ние смятаме, че е време за промяна. Време е за рестарт. Твърде много хора са корумпирани от жажда за пари и власт. Твърде много свръхчовеци като твоят приятел Масару са опасни за нашето съществуване. Присъедини се към нас, Тай..и заедно, ще спасим света..от самите нас! - ???
Кх...! В никакъв..случай... - Тай
Намръщи се през маската. Тогава...ти ще умреш...заедно с всички вас... - ???
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Центъра на града - Page 5 Empty Re: Центъра на града

Писане by Emoran Вто Мар 02, 2021 2:14 am

Мамка му! Изблъскваше легионерите с чука си колкото се може повече. Не смееше да смени оръжието си, защото той знаеше, че това са неговите хора. Макар и вече да не са нормални. Те не са виновни с нищо. Не знам още колко ще издържа..! Все някога ще надделеят и ще се наложи да ги убия. А АЗ НЕ ИСКАААААМ! Изведнъж от земята излязоха пипала от мастило, които награбиха легионерите и ги забиха в земята Хъх..? Какво по..? Погледна към Масару, Тай и ??? - Тадаки


Не ме..не ме..Едвам говореше заради задушаването Гх..Гх..! Отвори очи пълни с ярост, които светеха НЕ МЕ СРАВНЯВАЙ С ТЯХ! Масару изкрещя с пълно гърло, освобождавайки огромно количество енергия, която изблъска ??? от тях двамата: https://youtu.be/WKbcjZfyPrQ?t=60 Масару се наведе, като стисна катаната си и вдигна лявата си ръка. Над нея се появи палитра, като Масару надигна глава към ??? с извратено бесен поглед и се извъртя създавайки огромна посичаща вълна от мастило. Със самото извъртане, неговия дракон разкъса ръкава му и се появи на бял свят, подобно на Генджи, когато си пуска улта. ААААААААААААААААААААААААХХХХХХ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Масару
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Центъра на града - Page 5 Empty Re: Центъра на града

Писане by BGDodpul Вто Мар 02, 2021 2:28 am

Хъх? Явно Масару се опитва да се намеси и тук..това е лоша идея, не е добре да изразходва енергията си срещу този..! - Окамару
Легионерите биват съборени на земята до един, но заради огромният им брой и набор от специални умения, те започнаха да унищожават пипалата, които ги държаха pin-нати и след около 20-на секунди щяха отново да се изправят.

Бива изблъскан, като си сложи ръката пред себе си и отприщи огромна сфера от тъмна материя, която да унищожи посичащата вълна. Не искаш да приемеш истината, а? Човечеството никога няма да ти прости. Затова най - добре си тръгни..не си нужен на никого, Масару.... - ???
Изкашля се. Пфю, благодаря..за малко да се задуша..! Негоднико, сега ще ти го върна тъпкано..! Масару, нападни с мен! Пое си дъх. Flame Dragon King's Roar!!!! Отприщи огромна струя огън към ???, която дори създаде лека ударна вълна от отприщването си. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Центъра на града - Page 5 Empty Re: Центъра на града

Писане by Emoran Вто Мар 02, 2021 2:41 am

/ музиката продължаваше /
Пипалата обаче, не спираха да се съпротивляват Масару има огромен резерв от енергия..Трудно ще я изразходи. Притеснява ме обаче, че той в момента е нестабилен! Тадаки завъртя своя чук и започна да удря легионерите дето са на земята по главите така, че да ги накара да изпаднат в безсъзнание Съмнява ме да проработи, но поне си струва опита..! - Тадаки

ЗАМЪЛЧИ! Масару отскочи, като влезе в самата струя и започна да се върти докато се беше дашнал към. Въртеше се около остта си подобно на това, само дето се беше насочил към ??? в права линия заедно с вълната на Тай: https://youtu.be/ZIv4moDpva0?t=144 Драконът също започна да се върти с него, но той го правеше по краищата на струята. Масару отделяше мастило всяка секунда, като струята започна да придобива и черни нюанси. ??? си нямаше и напредстава какво го чака, но със сигуреност щеше да се досети, че най-малкото което ще направи това комбо е да подсили струята. Останалото е загадка Никой не карам да ми прости изчадие! ТУК СЪМ ЗА ДА ОПРАВЯ НЕЩАТА, АКО ЩЕ И ЦЕЛИЯТ СВЯТ ДА МЕ МРАЗИ! - Масару
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Центъра на града - Page 5 Empty Re: Центъра на града

Писане by BGDodpul Вто Мар 02, 2021 2:52 am

Твърде късно...целият свят ще ти бъде разсърден, защото няма да получиш тази възможност. Изсмя се като типичния злодей, като протегна двете си ръце встрани, създавайки две огромни сфери. When the lightning of the gods meets the dark matter of the outer world...Calamity Bringer: Dark Lightning!!! ??? отприщи огромна сфера от тъмна материя и светкавици, която буквално просто изпаряваше всичко по пътя си. Неговите светкавици в комбинация с тази тъмна материя можеше и да няма равен на бойното поле поне за сега. Приличаше на ето тази сцена. - ???

По дяволите...! В този миг, Rai'Jin буквално дашна сигурно километър разстояние за стотна и извади Масару от струята на Тай, събаряйки го на земята встрани. Той погледна към него, като се надигна леко и го удари в лицето. Масару, осъзнай се..! Не позволявай на този да..Изкашля кръв. Да ти влиза в главата...трябва да мислиш разумно...не и когато този може да ни заличи от лицето на планетата ако не сме внимателни...Едвам се изправи, като на пътя на огромната сфера той беше отпришил огромен светкавичен дракон, подобна на Кирин, който се сблъска с нея и изчезнаха заедно. Струята на Тай беше просто заличена от света, което драстично отслаби сферата, но отново трябваше свръх мощно умение, че да я спре. Едната му ръка беше изцяло парализирана обаче заради прекомерното използване на умението си. - Rai'Jin
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Центъра на града - Page 5 Empty Re: Центъра на града

Писане by Emoran Вто Мар 02, 2021 3:05 am

/ следващите два диалога, стават горе долу в един и същи момент /
Това не върви на добре..! Масару излезе извън контрол..Колкото и да се радвам, че той е на наша страна, това не може да продължава Удари един последен по главата, като накара чука му да изчезна. Погледна нагоре към небето като зебеляза луната Ейс, къде по дяволите си точно в този момент..? - Тадаки

Грр..!! Удари земята като се изправи и хвана Рай'Джин за яката като го надигна Рай'Джин, направи достатъчно! Нима забравяш аз кой съм и на какво съм способен? Нима забравяйш заради кого целия свят страда? Заради кого приятелите ви са в кома? Аз съм човекът който сътвори хаос в този свят! Пусна го Затова не ми се пречкай! Обърна се към ??? Искаш да танцуваш!? Тропна с крак като цялото мастило от под земята се надигна. Това буквално я разби цялата, създавайки множество кратери. То започна да рисува във въздуха, като първото нещо което бе нарисувано, беше..Слънце? Та, точно така. Масару създаде слънце, което всъщност имаше силата на пламъците от Тай умножени по няколко такива. Слъцето започна да обстрелва ???, докато Масару се беше дашнал към него да го посече, ето така: https://youtu.be/3VAGKfD5qbs?t=8 - Масару
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Центъра на града - Page 5 Empty Re: Центъра на града

Писане by BGDodpul Вто Мар 02, 2021 3:16 am



Усети нещо нередно. Интуицията му беше най - силното оръжие заради животинския си характер. Хъх...не..не! Масару, СПРИ!!! Затича се към Масару, но вече беше прекалено късно... - Окамару

Това, което ??? направи бе да създаде купища на брой светкавици от едната си ръка, които да започнат да отскачат по изстрелите на слънцето и заради огромната си мощ, те се равняваха с тази на изстрелите на Слънцето, заличавайки и двете атаки в процеса. Но под маската си, ??? се усмихна много коварно. Шах..и мат..Той направи знак с ръка, като до сега всички се бяха досетили, неговите умения бяха много сходни с тези на самият бог на гръмотевиците. А това означаваше, че той може да ползва дори и неговото уникално умение. ??? размени позицията си с тази на Rai'Jin, оставяйки го на пътя на атаката на Масару. - ???

Той се намираше в момента пред Тай, като Тай буквално се изплаши и падна назад. ??? бавно приклекна към него и се взря буквално в душата му. Очите му присветнаха през маската му. И му рече един урок, който щеше да бъде важен за абсолютно всички тук.

Понякога, Тай...

Както виждаш...

Емоциите...

Са нашият най - голям враг...

Х..ъ..х...? От устата му текна още повече кръв, като видя, че най - добрият му приятел си беше забил катаната право през него. Това беше може би най - тежката рана, която е получавал през живота си, като със сигурност нямаше да му се отрази добре. Това беше резултатът от отказът на Масару да се вслуша в съвета на Rai'Jin. И наистина се случи едно бедствие, което никой от тях не беше очаквал..в опита си да спаси своя приятел от самия себе си, Rai'Jin се постави в смъртна опасност след като именно собственото му умение беше използвано срещу него.- Rai'Jin

Тай погледна с очи, изпълнени с ужас гледката пред него. СЕНСЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЙ!!!! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Центъра на града - Page 5 Empty Re: Центъра на града

Писане by Emoran Вто Мар 02, 2021 3:43 am


Точно както в клипчето, след като Масару посече Рай'Джин, той не спря до там. Напротив. Масару прибра катаната си в саята, а Рай'Джин претърспя екплозия от мастило по себе си. Тогава, Масару наостри поглед. Присви очи и щом катаната му щракна в саята, той проговори с гръб към ??? Нали не очакваше..Аз просто да го убия..? О не, напротив. Ти точно това искаше..Маскарат. Видял съм твърде много, че да ме сравняваш с невнимателните хлапета с които работя! Екплозията беше татуирала цялото тяло на Рай'Джин, всякаш е член на Якудза и разбира се най-важното беше, че огромното количество мастило по тялото му беше излекувало раните му А с теб...Масару още беше с гръб към него, на няколко метра. НЕ СЪМ ПРИКЛЮЧИЛ! Изведнъж, Масару извади катаната си отново от саята със страничен замах. Точно когато замахнва, изведнъж всички се изненадаха как ??? изчезна и беше поел атаката на Масару. Всякаш се беше телепортирал. Атаката беше направила огромен хоризонтален разрез по гърдите на ??? и беше толкова силна, че го изблъска назад. Всички забелязаха обаче, как със самият замах, на гърба на Масару му светна татуса с рибите Кои. Освен, че плуваха из води пълни с розови листенца, около тях във формацията на кръг имаше 7 японски символа от които единият беше светнал. А именно този The Second Virtue of Bushido: Ink Symbolism of Respekt: Rei! Масару току що разкри и причината поради която може да унищожи легендарният Акисе. Силата на Масару идва от самата същност на Акисе, а именно..Мечоносец. Самурай на честта. Масару е изградил своя боен стил по начин по който да се различава от неговия и по начин по който да не може никой самурай да му се опре. Той контролира 7те добродетели на Бушидо със своето изкуство и ги представя с рисунки, които стават реалност. В случая, Rei символизираше "Respect". Един истински самурай никога не подценява своя противник и винаги се изправя лице в лице с него в ожесточена битка на сила и умение. Именно това направи и Масару. Накара ??? да изпита респект към опонента си, като го телепортира пред него за да поеме атаката му като истински войн, а не като страхливец. - Масару

Тадаки остана безмълвен. Той напълно забрави за Ейс, защото му светна лампичката относно уменията на Масару в момента в който той изрече името на едно от тях. Това накара Тадаки да се разтрепери, все едно му е студено като падна на земята. Всякаш кракате му не го държаха. Той за първи път изпита страх от Масару. По-скоро от неговите сили. Тадаки осъзна, че той не само е умел боец. Той осъзна и същността на силите му. Те не са просто живи рисунки. Те разказват история. История която обединява хората. По същия начин по който умението на Масару накара ??? да изпита респект към него, в момента в който бива посечен тежко и изблъскан назад. Злодей като него, човек който не би се спрял пред нищо да всява ужас и да тероризира света стига да постигне своите цели. Едно истиснко чудовище изпита някаква форма на респект към...някой който се считаше за герой? Е, точно там е работата. Масару е злодей, точно като ??? и това е нещото което ги свързва. Нещото с което си приличат.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Центъра на града - Page 5 Empty Re: Центъра на града

Писане by BGDodpul Вто Мар 02, 2021 4:54 pm

Изневиделица бива посечен от атаката на Масару, като остана наистина изненадан от неговото умение. Но за съжаление на Масару, точно ??? очакваше подобно умение. ??? беше напълно запознат с Бушидо бойния стил, който Масару използва. Даже го беше изучил много добре. Кх...това заболя...доста добре използва Rei...наистина съм изненадан, Масару. Получи уважението ми. И нека сега те науча аз на истинско УВАЖЕНИЕ! Захвана катаната си след атаката на Масару, като от него започна да се отделя тъмна материя. Хех..твърде си млад още, Масару. Не можеш да се мериш с истински самурай..- ???
Човече, ама че силно умение! Не мога да повярвам, колко силен е Масару..чак ме е страх! - Тай
Изправи се непокътнат. Пфю, това премина по план..но другия път не ме хващай за яката ако не искаш да ти отсека ръката по инстинкт. Засмя се леко. - Rai'Jin

Като че ли за момент, надеждата се беше върнала в очите на всички. Огромната атака на Масару накара лицата на всички да грейнат изпълнени с надежда. Но всички отново забравиха, че когато надеждата е голяма, отчаянието е двойно по - голямо.


МУАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХААААААААААААА!

YOU WILL NEVER WINNN!!!

Изневиделица, над ??? се появи ето този символ, но от тъмна материя. ??? всъщност беше също привърженик на Бушидо кода, но изцяло го беше загърбил, за да постигне целите си. Той е от типа хора, които биха посекли някого в гръб, за разлика от един истински самурай. Но ??? беше може би най - умелият легионер. Навярно силата му се равняваше и с тази на Боса, като той изневиделица рече "Slash" и премина през всички на бойното поле мигновено по един път, нанасяйки им по едно посичане, след което прибра катаната си и падна на колене. Навярно използва огромно количество сила, но Масару щеше да се учуди. Той току що използва Makoto - Honesty. Един самурай винаги прави това, което е обещал да направи. И точно това се случи - ??? спази своето обещание да посече всички. Навярно обаче, той беше dishonest - той не е истински самурай за разлика от Масару , защото той отдавна бе загърбил Бушидо кода. Въпреки това, той не спира да използва неговите бойни способности в битките си. Хахахахах...Явно това ми беше лимита..трябва да си почина малко. Не че тези могат да ми направят нещо през това време де... - ???
Кхааах! Бива посечен, като залитна поне 20 метра назад с огромна рана на корема си. - Тай
Опита се да реагира със светкавичните си рефлекси, но дори той не успя да избегне атаката. Невъзможно...по - бързо и от самия мен..?! Падна на земята. - Rai'Jin
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Центъра на града - Page 5 Empty Re: Центъра на града

Писане by Emoran Сря Мар 03, 2021 1:07 pm

Тадаки закри тялото на Широ съ своето като пое и нейното посичане, така той пое две сериозни рани. Тялото му много бързо изгуби сили след атаката и просто падна по лицето върху Широ. Главата му беше до нейната и изглеждаше все едно я прегръща - Тадаки

Бива посечен, но се задържа на мястото си и просто падна на едно коляно Кхъх..Не.. ПРИЯТЕЛИ!!!!  За Масару такова посичане, не беше кой знае какво, но това което се случи с приятелите му го изкара извън нерви. Точно тогава той се уснихна. Чакай, усмихна? Кое по дяволите му е смешното!? Усмихна се, докато целия беше в кръв Ти се оказа още по-голямо изчадие от колкото си мислех, че да използваш кода на прадедите ми по този неуважителен начин..Но..Както казах, не съм приключил с тебе. Няма да бъдеш този, който ще ме спре да унищожат клоуна, каквото и да става! Защото моето страдание в момента ми се полага, а твоето е на път да се стовари върху теб заради това което причини на близките ми и всички хора в Кагедома Масару надигна катаната си, като ??? забеляза как тя започна да събира пурпурна енергия под формата на дим, от всички посоки The Seventh Virtue of Bushido: Ink Symbolism of Duty and Loyalty: Chu! От Масару с всяка секунда се усещаше все повече и повече енергия. И това стана много ясно за ???, че става въпрос за умение което имаше силата да го убие Ще платиш за действията си изчадие. Ако ти не следваш кода, то аз ще те накарам да разбереш какво изпускаш! ТИ СИ СЪЩОТО ЧУДОВИЩЕ КАТО МЕН И ПЪРВИ ЩЕ ПЛАТИШ ЗА СТОРЕНОТО!

Масару приклекна, като се подготви за даш. А защо Масару се смееше..? Ще стане ясно щом изрече думите на един много познат злодей на всички Ay, chill out. Let me see your smile. SMILE BECAUSE IT CONFUSES PEOPLE Масару току що изрече думи на човек който мрази най-много. А именно, Джестър. Това щеше да накара всеки в състояние да си задава хиляди въпроси. За ??? също не беше нормално. Той изведнъж усети рязко повишение в присъствието на Масару. Той знаеше за Джестър. Знаеше и защо Масару го мрази толкова. И именно за това не можеше да си обясни поведението му. Клоунът е извън категорията на ??? и само неговото споменаване и неговия рефънрънс бяха достатъчни да всеят объркване и страх в околните. - Масару
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Центъра на града - Page 5 Empty Re: Центъра на града

Писане by BGDodpul Сря Мар 03, 2021 1:40 pm

Посичането на ??? не му направи много щети, защото то не беше насочено директно към душата му, но го накара да се поразтресе малко и да се остави да бъде уцелен от куп други атаки на легионерите преди отново да ги разхвърли и да се подготви за следващата вълна. Той застана до Широ и Тадаки. Децата...защити...децата..! - Окамару

Отново се изсмя по същия начин по който беше в началото на предишния ост. ??? се подсилваше в зависимост от това колко повече despair изпитваха всички край него. Той с ръка предизвика Масару. Години не ти достигат да ме надминеш, момче! Отприщи своето присъствие, което започна да се равнява с това на Масару когато бе на пълни обороти. Но грешиш..аз не съм чудовище като теб. Аз съм още по - голямо чудовище, Масару...Бушидо код? Не можеше да не ми пука по - малко за подобни глупости...това нещо не е начин на живот, а източник на сила. И колкото и да се опитваш с чужди сили да се превърнеш в по - голямо чудовище от мен...невъзможно е. Хайде, покажи ми твоето отчаяние! - ???
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Центъра на града - Page 5 Empty Re: Центъра на града

Писане by Emoran Сря Мар 03, 2021 3:20 pm

Години ще ти трябват да ме настигнеш, маскирано келеме..! Жалко, че ние ще ти ги отнемем! Дашна се към него като за миг щеше да стигне до него и да го повече. Катаната му от преди това с умението му беше абсорбирала всъщност енергиен фрагмент от телата на мъртвите. Същите които загубиха живота си щом паднаха под оковите на умението на ??? В момента, всяка една атака, всяка едно порязване на Масару ще съкратява живота на ??? Дори да не го убие, то умението му няма да го остави жив за дълго. Благодарение на Chu, всеки плаща за това което е сторил и в момента мъртвите кагедомци са до Масару и му помагат. Всяко едно посичане придава страданието и болките на една от жертвите. С всеки замах, Масару всякаш напада с различен човек до себе си. Независимо дали е мъж, жена или дете. Те всички са тук за да помогнат на своя герой - Масару
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Центъра на града - Page 5 Empty Re: Центъра на града

Писане by BGDodpul Сря Мар 03, 2021 3:27 pm

Грешиш..отдавна съм те надминал..??? Започна майсторски да блокира всяка една атака на Масару. Той с лекота виждаше неговите движения и макар и с помощта на мъртвите, Масару успя да му пробие защитата само 3 пъти преди да бъде изблъскан от самия него. Той обаче поемаше и страданието на всички жертви без да показва каквито и да било признаци на съжаление или болка. Отчаянието на смъртта не може да се мери с моето отчаяние...! - ???
Затича се към ???. Дръж се, Масару!! - Rai'Jin
Пак ли ти..Иказучи, не можеш да ме победиш! - ???
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Центъра на града - Page 5 Empty Re: Центъра на града

Писане by Emoran Сря Мар 03, 2021 3:32 pm

Щом бива изблъскан, той се разпадна на мастило. Изведнъж се усети силен трус, а след от земята изригнаха гейзери от мастило, които сформираха Масару над ??? Той се въртеше и беше замахнал към него. Докато се въртеше около него танцуваше мастило все едно е течност в космоса - Масару
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Центъра на града - Page 5 Empty Re: Центъра на града

Писане by BGDodpul Сря Мар 03, 2021 4:07 pm


---------------------------------------------- All Out Attack -----------------------------------------

Направи около 40 знака с ръка за точно 2 секунди. Lightning Cutter! Мастилото, което се въртеше заедно с Масару се наелектризира, създавайки буквално заради неговата огромна скорост още по - опасен бръснач. - Rai'Jin
Хм! Блокира отново с катаната си, но комбинирата им атака буквално му я избута от ръцете встрани и той бива посечен по дланите, след което отсъпва назад. Малки негодници... - ???
Беше се затичал към него с пълна скорост, като отскочи и наелектризира юмрука си. Wrath of the Thunder God!!! Изглеждаше ето
така. Замахна към него, като в юмрука си имаше насъбрани около 500 гръмотевици.
- Rai'Jin
Хвана му атаката, като отприщи от своите гръмотевици, но ултимативно бива навдит и поема удара на Rai'Jin право в лицето. Маската му се напука, явно беше много издръжлива, като едно парче падна от нея, но беше много, много малко. Тези двамата са по - опасни от колкото изглеждат..сами, нямат шанс. Но така дори аз се затруднявам когато съм изморен.. - ???
Гледаше отдалеч с грейнало лице, пълно с щастие. Тай обожаваше да гледа свирепи битки на силни хора, които дават всичко от себе си. Значи това са сенсей и Масару на пълни обороти..лелеее..дори не мога да ги проследя..! Дано някой ден и аз да съм като тях! Усмихна се широко, като душата му се изпълни с надежда. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Центъра на града - Page 5 Empty Re: Центъра на града

Писане by Emoran Чет Мар 04, 2021 2:54 am

Щом ??? отстъпи, Масару отново се беше сформирал по същия начин, като го причака и го посече. Ако това стане, той щеше да намали lifespan-а му, както и да го нареже на няколко места заради мастилото му около него, което беше като бръснат заради Рай'Джин. Масару след това, ако беше стигнал до тук щеше да се опита да изрита ??? към Рай'Джин Отдавна не го бяхме правили това..Рай'Джин-сан..! - Масару
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Центъра на града - Page 5 Empty Re: Центъра на града

Писане by BGDodpul Чет Мар 04, 2021 3:04 am

(музиката продължаваше)
Кимна му, сякаш разбра какво искаше да му каже Масару. ??? пое изцяло неговата атака и бива изритан към Rai'Jin, който материализира шестте си катани. Six Sword Style! Тялото му стана на светкавица, която премина през ??? общо 10 пъти, нанасяйки му 60 посичания, като последното го изрита във въздуха, защото той се материализира тогава и го удари с ръка. Направи знак с ръка, като размени Масару с част от мастилото във въздуха, поставяйки го право пред ???. Давай, Такаши..!! - Rai'Jin
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Центъра на града - Page 5 Empty Re: Центъра на града

Писане by Emoran Чет Мар 04, 2021 3:20 am

(музиката продължаваше)
Масару го посече един път, след което втори път и на третия мастилото се вля в тялото на ??? и щеше да изригне от вътре под формата на шипове, които щяха да го нанижат по цялото тяло. След това, те щяха да се превърант във вериги които да държат ??? на едно място пред Масару. Масару отново се завъртя около остта си подобно на Тибериус от Паладинс, но този път и двамата падаха към земята. Всяка секунда докато падаха, Масару го посичаше с въртенето си. Може би това беше едно от нещата в което не можеше да е по-добър от Акисе - въртенето. Въпреки това обаче Масару драстично съкрати живота му с толкова много посичания, докато накрая не хвана катаната си наобратно. Тогава беше и момента не последното посичане с което след като го направи, той се извъртя от засилката на посичането и удари юмрук в лицето на ??? запраяайки го към земята с огормна сила - Масару
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Центъра на града - Page 5 Empty Re: Центъра на града

Писане by BGDodpul Чет Мар 04, 2021 3:36 am

Докато летеше надолу към земята, Rai'Jin се появи встрани от него и го срита в корема, запращайки го настрани. Той веднага след това го догони и щеше да започне да замахва към него с юмруци. ??? обаче се овладя във въздуха макар и с хипер тежките си рани, които получи от тях двамата и започна да блокира. В този момент, той получи малко енергия тъй като си беше отдъхнал много и се сдържаше, като отприщи тъмна материя от тялото си към всичкото мастило наоколо, заличавайки го. Започна да блокира атаките на Rai'Jin, като изневиделица му хвана ръката и му я изви свръх болезнено, захвърляйки го настрани. Миг преди това да стане, Rai'Jin хвърли собствената си катана нависоко, като тя щом стигна определена височина, започна да пада.

Гхах! Падна на земята , видимо изтощен и ранен. Издръжливостта му беше в пъти по - слаба от тази на ???. - Rai'Jin
Най - накрая стигна лимита си, а, Иказучи..? Спокойно, няма да ви позволя да ви се размине след това, което ми причинихте...Огледа се, като протегна ръка към Масару. Стрелата ще бъде мо- - ???

(1:47)
Това, което ??? видя обаче беше Тай. Буквално Тай, протегнал ръка назад, се намираше на сантиметри вече от него. Това буквално го накара да си ококори очите под маската от изненада. Кога успя...?! Това дете..сигурен съм, че беше извън битката...как може да ме е хванал неподготвен..?!? В този момент, той се сети много важен детайл - катаната на Rai'Jin. Той изчака подходящ момент, в който тя е на едно ниво с ???, че да я размени с Тай. Мамка му...не мога да блокирам..! - ???

Усмихна се въпреки раните си. Съжалявам..но аз никога не съм си мислил, че мога да те победя..това го оставям, в ръцете на новото поколение...! Кх..Извика с всичка сила. ДАВАЙ, ТАЙ!! - Rai'Jin

Тай в този момент се разгорещи в ярко сини пламъци, като от телата на всички присъстващи, най - вече на Широ и Rai'Jin, излизаха струи магически частици, вливайки се в юмрука му. Тай в момента черпеше от силата на своите приятели и ги сформираше в енергия. Той изкрещя бясно, като замахна с всичка сила към ??? и го удари право в маската.

(2:40)
КОЙ ПО ДЯВОЛИТЕ....

СИ ТИ...?!?!?!?

Тай с всичка сила удари ???, пръскайки маската му на парчета, след което се създаде ударна вълна, която изблъска всички назад. ??? беше останал на крака въпреки силния удар, но се беше вдигнала димна завеса. А маската му беше на парчета на земята.

Кхг! Падна на земята, като погледна към ???. Успях..уцелих го..! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Центъра на града - Page 5 Empty Re: Центъра на града

Писане by Emoran Чет Мар 04, 2021 3:42 am

Масару се приземи, като изпъхтя. Той стисна зъби и падна на колене Ъгх..Тшхах..! Дишаше тежко. Беше се изморил страшно много. Той погледна със заострен погледн към ??? Стрелата..Насочи катаната си към него ЕЛА И СИ ВЗЕМИ ПРОКЛЕТАТА СТРЕЛА ИЗЧАДИЕ!!! Щом Масару го taunt-на по този начин, той замахна силно докато е клекнал, освобождавайки мощен черно-лилав вятър, който да издуха димната завеса. Вятърът имаше цвета на мастилото му ПОКАЖИ СЕ! - Масару
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Центъра на града - Page 5 Empty Re: Центъра на града

Писане by BGDodpul Чет Мар 04, 2021 9:23 am

Маската на ??? вече беше свалена, като след като се разсея димната завеса, всички погледнаха право към него. Това, което обаче те видяха, щеше да ги вкара в известен шок, защото човекът пред тях не беше кой да е..той сложи ръка на лицето си да го прикрие, но бързо след това се изсмя и я свали, след което погледна към останалите и най - вече към Rai'Jin.

Rai'Jin погледна към него и изпита може би най - голямото отчаяние някога. Той буквално се изправи бавно само и само да падне отново на колене, безпомощен.
Аз...аз знаех...но просто...не исках да го повярвам...как е възможно....? - Rai'Jin

Мъжът:

BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Центъра на града - Page 5 Empty Re: Центъра на града

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 5 от 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите