Masaru's vision

2 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Masaru's vision Empty Masaru's vision

Писане by BGDodpul Сря Фев 24, 2021 1:56 am

Умението на мистериозният легионер поставя Масару в илюзия, в която той вижда своето минало. А именно своята стара работилница. А за капак на всичко..своят син.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Masaru's vision Empty Re: Masaru's vision

Писане by BGDodpul Сря Фев 24, 2021 2:14 am

--------------------------------- Twin Dragons --------------------------------

Kiyoshi вървеше бавно към Масару докато го слушаше как говори. Но с течение на времето, което минаваше докато Масару говореше, Кийоши успя да спре своят гняв и да мисли рационално. Той искаше да се разправи веднъж завинаги с човекът пред него, като си пое дълбоко дъх и издиша, след което погледна сериозно към Масару. Съжалявам, но моят избор вече е направен отдавна. Ще вървя по пътя на дракона. Изричайки тези думи, той захвърли дрехата си настрана. Катаната му беше покрита с мастило, като от джоба си той извади клечка кибрит и я запали, което последва в разпалване на катаната му, защото мастилото му беше силно запалимо. Или поне го беше направил такова - Кийоши можеше да променя свойствата на мастилото си стига да е по катаната му или той самия да е близо до него. Това дали ти си убил баща ми или не...това е минало. Но едно е факт. Твърде опасен си да вървиш тези земи. Дори да си легенда в моите очи, дори да си бил герой някога...вече не си. Това дори не е истинското ми тяло. Усещам, че онзи там ме контролира, но не ме интересува. Дал ми е достатъчно свобода. И колкото и да ме боли...ще отнема живота на любимият ми творец. Защото това е правилното решение. Кийоши вдигна меча си, като освободи огромни количества енергия, която се вля в дракона на ръката му и го направи още по - черен все едно го доочерта. Това показваше неговото желание да се движи към успеха. Незавършеният дракон на ръката му със сигурност беше знак на това, че е още млад и има много неща, които трябва да научи преди да стане същински дракон. Но на пътя му със сигурност стоеше още един дракон..


(музиката стои пусната през цялата битка)

Kiyoshi бавно надигна катаната си...

Масару...

Има място...

Само за един дракон!

След тези наистина символични и силни думи, Kiyoshi се дашна към Масару и щеше да последва огромен C L A S H..между два дракона.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Masaru's vision Empty Re: Masaru's vision

Писане by Emoran Сря Фев 24, 2021 2:30 am

По време на клаша, Масару погледна в очите на Кийоши. Усмихна се през маската ( която поради някаква причина не искаше да сваля ), като дрехите му започнаха да се веят. Изведнъж ръкават му на дясната ръка се скъса, докато тя не се оголи изцяло, като не нея се видя нещо очаквано вече от Кийоши. ЗАВЪРШЕН ТАТУС НА ДРАКОН със сумати и детайли. Едно истинско предизвикателство за всеки татуист и художник. От татуса се надигна ПУРПУРЕН ДРАКОН https://i.pinimg.com/564x/ed/98/41/ed98412aa6ecd797bc37049916a8d540.jpg и кървава енергия комбинирана с тъмно-лилаво мастило. И двамата напираха, но по-скоро Масару просто не отстъпваше. Не гледаше да надделее. Двата дракона излязоха от своите хора и изръмжаха един на друг преди да се увият един в друг и да се клашнат и те. Това ставаше по време на всичкото отгоре което написах. Макар и да ме притеснява факта, че маскирания доведе точно него и сигурно знае какъв ми се пада, сега имам по-важно нещо да свърша..Най-накрая да прекарам време със сина си..! Гущерът ти е все още изгубен някъде по течението Кийоши..Има много да се катери по стълбите на успеха за да се нарече ДРАКОН! - Масару
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Masaru's vision Empty Re: Masaru's vision

Писане by BGDodpul Сря Фев 24, 2021 2:36 am

(0:42)
Огромна ударна вълна изблъска и двамата на около 20 метра един от друг след клаша им, като това сигнализира и на двама им, че двубоят им започва в този момент. Kiyoshi отново се затича към Масару, но този път запрати около 30 посичащи вълни от огън заради запалената му катана към Масару с мега бързи замаси, сигурно за 3 секунди вече беше отприщил цялата атака, като последната беше вертикална и много по - голяма от останалите, сигурно достигаше 5 метра височина и 3 дебелина. Отстрани буквално приличаше на рев на дракон, който бълва огън. Ще ти покажа кой е драконът на Кагедома...!!!!! - Kiyoshi
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Masaru's vision Empty Re: Masaru's vision

Писане by Emoran Сря Фев 24, 2021 2:49 am

Масару разкъса ризата си, като огромно количество мастило излезе от татусите му по тялото му. Мастилто всякаш оживя и подобно на щита от пясък на Гаара от Наруто започна да блокира огнените посичащи вълни. Последната обаче щеше да бъде по-трудна заради големите си размери, затова Масару замахна напред запращайки своя посичаща вълна, която да премине през всичкото мастило което го предпази от по-малките за да стане огромна и да се сблъска с тази на Кийоши. Тъй като тези две действия и на двамата станах супер бързо, Масару нямаше време да каже нищо и затова го изрече след клаша на атаките им Tattoo Creation: Body Suit..! Накрая, Масару беше застанал в ето тази поза - Масару
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Masaru's vision Empty Re: Masaru's vision

Писане by BGDodpul Сря Фев 24, 2021 3:25 pm

Kiyoshi вече беше близо до Масару, като започна да замахва яростно към него в опит да намери opening в защитата му. В момента той използва само уменията си с меча и нищо друго. Това, което той направи бяха 3 последователни замаха, след което щеше да хване катаната си на обратно, да приклекне и с две ръце да отприщи много силно вертикално посичане, което да разсече част от атмосферата край тях и да направи дупка във въздуха подобна на това. Щом последният му замах бъде отприщен, Масару ще бъде посрещнат от ударна вълна от хипер близко разстояние. Ink Creation: Air Shatter! - Kiyoshi
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Masaru's vision Empty Re: Masaru's vision

Писане by Emoran Чет Фев 25, 2021 11:40 am

Масару без проблем се справи с атаките на Кийоши заради уменията си с меча. След това той бе изблъскан назад от ударената вълна като се slide-a по земята. Държеше катаната си встрани, като така със замах се беше справил с последното посичане на Кийоши Не е зле синко..! Това го каза докато се слайдваше, като отскочи преждевременно във въздуха Ink Creation: Flight of Steel! Спря се във въздуха като надигна катаната си, а от нея започна да се пръсна мастило във въздуха, квото се превърна в ЦЯЛО ЯТО от птици, което се втурна към Кийоши, който беше на земята - Масару
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Masaru's vision Empty Re: Masaru's vision

Писане by BGDodpul Чет Фев 25, 2021 11:53 am

Усмихна се, като протегна свободната си ръка встрани и създаде една огромна верига в нея. Тя беше покрита с неговото мастило и беше огромна на размери, като той дори прибра катаната си и я хвана с две ръце. Ink Creation: Harrowed Chain! Kiyoshi замахна с огромната си верига и започна да я върти, разпръсквайки от своето мастило навсякъде по птиците. Щом мастилото му попаднеше по някоя птица, то се превръщаше в шип, който я намушкваше. Продължи да размята веригата докато не очисти всички птици на бойното поле. - Kiyoshi
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Masaru's vision Empty Re: Masaru's vision

Писане by Emoran Чет Фев 25, 2021 4:24 pm

От атаката на Кийоши, огромно количество мастило се разпльока по земята идващо от птиците, които бяха унищожени. Масару се завъртя във въздуха като се приземи на земята докато го казваше Ink Creation: Chain Trap Мастилото което беше около сина му се превърна в множество вериги, които за секунда - две щяха да го омотаят и да го оковат за земята. Това щеше да направи впечатление на Кийоши, че Масару не цели да го нарани и грам. Можеше да превърне мастилото буквално във всичко, но той реши да са вериги - Масару
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Masaru's vision Empty Re: Masaru's vision

Писане by BGDodpul Чет Фев 25, 2021 4:40 pm

Бива окован, но мастилото от собствената му атака също се беше разпръснало, като Kiyoshi направи абсолютно същата атака, но с една идея по - добра. Ink Creation: Fire Chain Trap! Докато е окован, той накара собственото си мастило да стане на вериги и да окови Масару, но той втри ръцете си, чиито ръкавици бяха направени от материал, който като се втрие в себе си създава искра. Така той запали веригите , с които беше оковал Масару. Каквото и да направиш, аз ще го направя по - добро..! - Kiyoshi
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Masaru's vision Empty Re: Masaru's vision

Писане by Emoran Съб Фев 27, 2021 11:39 am

Синко.. Бива окован, като почна да гори. Кийоши забеляза обаче как вместо реални изгаряния, той получаваше татуси по тялото си Радвам се, че се видяхме но.. градът ми ме чака. Време е да стане сериозен Tattoo Creation: Dragon's Fury Драконът излезе от дясната му ръка, като пръсна веригите. Кийоши видя как татусите му са живи и как се движеха по тялото му за да го регенерират. Body Suit: Aftercare Aftercare e английски термин който татуистите изпозлват когато говорят за поддръжка на татуса с мазила и тем подобни.В случая обаче, самото мастило по кожата му действа като мазило, което възстановява раните му, докато татусите му от едните не изчезнат Впечатлен съм, баща ти би се гордял с теб Масару надигна главата си като през носа на маслата си започна да извлича енергията от мастилото наоколо под формата на мирис. - Масару
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Masaru's vision Empty Re: Masaru's vision

Писане by BGDodpul Съб Фев 27, 2021 1:09 pm

Kiyoshi накара собственият му дракон да освободи огромни количества енергия, с които да разруши веригите по себе си, като погледна към Масару. Тялото му почна да премига обаче, защото беше напът да изчезне много скоро. Само толкова малко време..? Човече, явно онзи навън ще спре това умение скоро. Говориш сякаш си го познавал. Не ти ли е жал, че си отнел живота му? - Kiyoshi
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Masaru's vision Empty Re: Masaru's vision

Писане by Emoran Съб Фев 27, 2021 1:23 pm

Отпусна се Познавам го, даже твърде добре. Познавах, по-точно..Няма как да не ме е жал. Отнел съм човешки живот. Но.. трябваше. Съжалявам, но трябваше - Масару
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Masaru's vision Empty Re: Masaru's vision

Писане by BGDodpul Съб Фев 27, 2021 2:04 pm

Намръщи му се. Трябваше, а...? Изобщо помисли ли за мен? Аз съм резултатът от последствията на това твое действие. Тежкия живот, който прекарах е именно заради теб. - Kiyoshi
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Masaru's vision Empty Re: Masaru's vision

Писане by Emoran Нед Фев 28, 2021 1:32 am

Точно там е проблема. Помислих за теб и въпреки това, това беше единственият начин - Масару
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Masaru's vision Empty Re: Masaru's vision

Писане by BGDodpul Нед Фев 28, 2021 1:35 am

Ще те убия, дори и да е последното нещо, което ще направя...ще си отмъстя за баща ми..!! В моите очи, не си нищо по - различно от злодей..човек, който би направил и най - големите жестокости, за да изпълни целите си! Що за човек си ти изобщо..ако не зачиташ чуждия живот?!? - Kiyoshi
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Masaru's vision Empty Re: Masaru's vision

Писане by Emoran Нед Фев 28, 2021 1:38 am

Не зачита чуждия живот? Тези думи накараха Масару да замълчи. Именно неговия живот е затвор в момента. Именно той зачита живота на Кийоши най-много и затова не е казвал на никого какъв му се пада. Дори на самия него Ки..Кийоши..Каква е фамилията ти..? - Масару
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Masaru's vision Empty Re: Masaru's vision

Писане by BGDodpul Нед Фев 28, 2021 1:39 am

Не знам..! Затова и нося фамилията на Иказучи-сан. Никога не съм знаел истинското име на баща си..а ти го знаеш, нали?! Най - малкото нещо, което можеш да направиш за мен е да ми кажеш каква по дяволите е фамилията ми...!!! - Kiyoshi
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Masaru's vision Empty Re: Masaru's vision

Писане by Emoran Нед Фев 28, 2021 1:43 am

Ти си един истински войн хлапе. Само това мога да ти кажа..Истината боли много повече от това което знаеш в момента и те яде отвътре. Както виждаш, не искам да те убивам. Имаш цели, които следваш. Оценявам това. Бори се, това ти е в кръвта - Масару
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Masaru's vision Empty Re: Masaru's vision

Писане by BGDodpul Нед Фев 28, 2021 1:59 am



------------------------------------------- Family -------------------------------------------

Kiyoshi стисна зъби и отново захвана катаната си. Очевидно не беше доволен от отговора на Масару. КАКВО ЗНАЕШ ТИ...ЗА МЕН...?! ТИ СИ....ТИ СИ..Затича се към него с бясна скорост. Буквално беше готов да го убие в този момент. Но щом го стигна...той го прегърна. Какво му стана на Кийоши в този момент? В неговите очи, Масару беше най - големият злодей на света. Но както след малко баща му ще разбере, това е много, много далеч от истината. Kiyoshi в този момент се разплака много, много силно. Прегръщаше изцяло баща си и не искаше да го пусне.

Знам, че си моят баща, глупако...!

Все пак най - добрият ти приятел..

Ме е отгледал..!

Сам се досетих...

Kiyoshi много емоционално прие този момент. Той от началото се преструваше да се държи враждебно за да види дали Масару наистина е истинският му баща. Той го знаеше дълбоко вътре в себе си, но това беше и неговият тест към баща си. Тест, който той успешно премина. Никога не съм те мразил..та ти си...ти си моят герой! Никога не съм се съмнявал в теб както всички останали...знам всичко, глупако! Знам абсолютно всичко..за творенията ти. Никой не ми каза, аз сам се досетих. Знам...Избърса си сълзите. ТАТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ....!!! Прегърна го още по - силно. Kiyoshi беше толкова щастлив, че вижда баща си, че чак в началото едвам се сдържа да се престори на враждебно настроен. Съдбата като че ли за първи път се усминха и на двамата..като те най - накрая изпитаха неземно щастие. - Kiyoshi
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Masaru's vision Empty Re: Masaru's vision

Писане by Emoran Нед Фев 28, 2021 2:20 am

/ музиката продължаваше /

Щом Кийоши го прегърна, Масару притръпна. След малко забавяне, той също го прегърна и пророни сълзи. [3:02] Ти си знаел..Кийоши..Масару не крещеше от щастие. Напротив, той беше тъжен. Той знаеше сега какво следва. Ако клоунът разбере, ще застраши живота на сина му. Но това в момента нямаше значение, защото той за първи път прегръща сина си от години. Години. Много, много години. Макар и млади на външен вид, те ходят по тези земи на Кагедома много отдавна. Подобно на своя баща, Кийоши също е успял да се извиси по някакъв начин, за да е жив в момента. Това са десетилетия в които не са се виждали. Масару беше изключително емоционален в този момент, но не искаше да го показва. Кийоши Такаши. Името на Кийоши всъщност означаваше "Pure Warrior". Макар и майка му да му беше дала второто име, Масару беше този, които избра собственото му име. Кийоши. Чист. Точно като едно бяло платно за рисуване. Мисълта, че той сам ще нарисув своето бъдеще и няма да се продаде на някой друг като баща си. Радвам се, че се придържаш към името си синко..Лично го избрах за теб, за да бъдеш едновременно четката и платното на своя живот. Машинката и кожата. Палитрата и окото. Цялото ти съществуване едно изкуство. Не го разваляй със своите сълзи..Моля те..Беше изключително тежко за него да сдържа емоциите си до някаква степен. Масару знаеше, че това разкритие ще доведе до много беди и въпреки това гледаше да се наслади на момента с момчето си - Масару
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Masaru's vision Empty Re: Masaru's vision

Писане by BGDodpul Нед Фев 28, 2021 2:30 am

Тате...аз съм..много силен..! Избърса си отново сълзите, като го погледна в очите. Аз съм твоят наследник...и ще ти дам причина да се гордееш с мен! Отдадох цялото си съществуване да стана силен, за да те освободя от оковите ти..! Ще се превърна в истински дракон и ще ти дам свободата, която заслужаваш! Обещавам ти, тате...ще те спася на всяка цена!!! Смятам да започна още сега. Kiyoshi бръкна в джоба му, като извади златната стрела и му я подаде. Това чудо..е всъщност мое творение, тате. Но ми беше насилствено отнето преди много години и за жалост спомените ми вече отдавна ги няма за тези неща. Знам, че силите зад тях не идват от мен..от мен идва само външният им вид. Дори не помня кой ми ги отмъкна..но помня едно. Бяха точно 10. И всяка от тях имаше свое собствено предназначение. И щом всички 10 се съберат на едно място, светът ще се промени завинаги такъв, какъвто го познаваме. Трябва заедно да не допускаме това да се случва..на никаква цена! Аз ще намеря този, който се опитва да използва моето изкуство за неговите цели и ще го спра. Но първо, смятам да помогна на приятелите ти. Тай и всички останали..те са тук при мен. И се бият в момента в смъртоносна битка. Но не се тревожи...ние ще спечелим! Това е моето обещание към теб. Вие трябва да продължите напред на всяка цена.. - Kiyoshi
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Masaru's vision Empty Re: Masaru's vision

Писане by Emoran Нед Фев 28, 2021 4:59 pm

Взе стрелатаЗначи ми казваш, че някой използва творчеството ти за да създава хаос..? Познато ми е до краен предел. Но не мисля, че ще се случи. Няма да ти позволя да се замесваш във войната ми с клоуна..! Освен това..Погледна го сериозно Ако се набиеш между шамарите като мен, ще си създадеш враг за цял живот. И не говоря за клоуна..Позволи ми на мен да приключа започнатото както и да върна спомените и да разбера какво се случва зад тези стрели. Просто за теб е твърде опасно и не искам да рискувам живота ти. - Масару
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Masaru's vision Empty Re: Masaru's vision

Писане by BGDodpul Нед Фев 28, 2021 5:03 pm

Удари го в корема, като го погледна ядосано. Глупако..! Аз съм единственият ти съюзник в тази война. Целият свят в момента е срещу теб. Но не и аз. И малцина други, които ще останат верни на теб. Цял живот липсваше в моят живот като бащина фигура, сега ли реши да се намесиш..? Ще ти помогна, дори да не ти харесва. Тялото му почна да изчезва. Както и да е, тази илюзия ще свърши всеки момент. Татко, обещай ми, че каквото и да става, ще останеш на моя страна! Защото аз също ще съм до теб във всеки един момент. - Kiyoshi
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Masaru's vision Empty Re: Masaru's vision

Писане by Emoran Нед Фев 28, 2021 5:08 pm

Хвана се за стомаха като се наведе леко Аз винаги ще съм на твоя страна.. - Масару
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Masaru's vision Empty Re: Masaru's vision

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите