Cyber World

2 posters

Страница 4 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Cyber World - Page 4 Empty Re: Cyber World

Писане by Emoran Пет Юли 30, 2021 6:07 pm

Интересно..Затова тя беше толкова обсебена от тези държава. Хм Усмихна се Сестричке, сестричке..Колко си задълбочена в информацията само - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 4 Empty Re: Cyber World

Писане by BGDodpul Пет Юли 30, 2021 6:13 pm

Точно така. Това е най - голямата лъжа в историята на човечеството. Лъжа, която не е била разбулена от 100 години насам и само малцина знаят истината..в това число вече влизаш и ти. Какво правиш с нея е изцяло твой избор. Но това, разбира се, не е всичко..Valentine е първият от The Patriots. Той е този, който преди 100 години създава тази организация и в нейно име става пионка на останалите членове. Той е изкупителната жертва, за да може градът да се развие. Любим негов пример е кърпичката, която той държи постоянно в себе си, за който ще ти разкажа. Навярно се питаш как все още е жив и изглежда толкова млад..? Хех, това се дължи на силата, която той получи от артефактите на вашият приятел Shun...но ще стигнем и до него. Той също е важна част от тази история. Навярно вече чу историята за появата му на нашият свят.. - Вай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 4 Empty Re: Cyber World

Писане by Emoran Съб Юли 31, 2021 2:18 pm

Значи той хем е създал организацията, хем е президент. Как така е и в сянка и на светло. Не може да има двама Валентайн нали? Не го знам каква сила е получил, но изобщо възможно ли е..? - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 4 Empty Re: Cyber World

Писане by BGDodpul Съб Юли 31, 2021 2:45 pm

Идеята е, че никой не знае кой стои зад The Patriots. Но точно неговата му сила му позволява това. Той може да се предвижва през пространството, което му позволява дори да достигне далечни вселени, за които ние не знаем, че съществуват. Навярно, той е непобедим..една армия от един и същ човек. Убиеш ли го, идва още един и така до безкрай..Можеш да го сравниш с този твой любим враг Jester..но за наше щастие, той не е опасност за човечеството. Тоест може да има двама Валентайн...постоянно.. - Вай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 4 Empty Re: Cyber World

Писане by Emoran Съб Юли 31, 2021 2:47 pm

Защо..Защо ми казваш всичко това..? Реално можех да го разбера от сестра си - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 4 Empty Re: Cyber World

Писане by BGDodpul Съб Юли 31, 2021 2:52 pm

Хех, и до там ще стигнем, Варис. Това е важна история , която ще ти покаже моята гледна точка. А и не мисля, че сестра ти би могла да ти каже. Поне...не все още. Има неща, които тя също не знае и трябва първо да научи. Та, след като Valentine сформира The Patriots, в градът избухва гражданска война. Война, която е най - кървавата в историята на държавата. Милиони бунтари са били убити от правителството с помощта на мафиотската организация...кланът Кагамине...начело на който стои човек, който ти вече си виждал...The Prodigy. Той помага на Valentine да поеме контролът на града обратно. И той е и причината, поради която той отключва своите сили...след тази война, той му дава една от златните стрели, които отключват потенциала в него и го превръщат в този свръхчовек, който е днес. - Вай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 4 Empty Re: Cyber World

Писане by Emoran Съб Авг 21, 2021 2:00 pm

Тези...златни стели. Знаеш ли нещо за тях? От къде по дяволите идват? И още нещо, ти живееш в киберпространството. Сестра ми саботира tracking умения с присъствието си. Реално ти през нейното оборудване ще можеш да я откриеш. Попаднал ли си на нея..? - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 4 Empty Re: Cyber World

Писане by BGDodpul Съб Авг 21, 2021 2:06 pm

И да бях попаднал на нея, мислиш ли, че щях да ти кажа? Все още не сме на една страна, че да го направя..а и тя не ми влиза в плановете. Търси си я на воля..относно стрелите. Мислех, че The Boss вече ви го спомена, но ще ти припомня. Това са 10-те свещени артефакта, които Shun издирва. Глупакът не знае, че те не се съдържат в хората, а са разпръснати из целият свят. Те са ключът към изпълнението на Doomsday. - Вай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 4 Empty Re: Cyber World

Писане by Emoran Пон Авг 23, 2021 11:16 pm

Няма как да не си я засичал..Знаеш повече от колкото ми казваш за нея В този момент Варис издаде още повече колко слабо му е мястото, сестра му. Знае, че го слуша, но стане ли въпрос за нея се разсейва. И затова шефът ги търси..да..Реално, знаеш ли кой е? Едва ли ще ми кажеш, но..Ако клоунът е решил да се забавлява преди да си изсипе геноцида, то нека се заема с него. "Заема" ? Не "Заемем" ? Интересно. Нима Варис толкова си вярва или властта му дадена от Джейкъб му е завъртяла главата - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 4 Empty Re: Cyber World

Писане by BGDodpul Пон Авг 23, 2021 11:32 pm

Усмихна се подло. За съжаление обаче си нямам и на идея кой е този негодник. Никой не е виждал лицето му. Но честно да ти кажа, не ме и интересува. Той е просто пионка...всички сме пионки на The Patriots. Valentine и останалите искат да ни контролират от сенките, да пренаредят целият свят и всички поколения, които ще се родят от този момент нататък..така ще си подсигурят, че светът ще се развива само по определен ред от тях. И това ще се случи ако някой не направи нещо по въпроса. Искаш ли света да има предопределена съдба, Варис? - Вай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 4 Empty Re: Cyber World

Писане by Emoran Вто Авг 24, 2021 12:53 pm

Единственото което искам е светът да е едно по-добро място, където човекът да не е чудовище и да не се самозабрави като същество, заради технология, супер сили и така нататък..С всеки един изминал ден започвам да се съмнявам в тази моя мечта..Освен че Варис се пречупва, той и си противоречи. Иска всичко това, докато в същото време се опитва да превърне бунтарите в нещо, което не са Може би..Погледна дясната си ръка и след това погледна към тавана наистина не съм бунтар вече.. - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 4 Empty Re: Cyber World

Писане by BGDodpul Вто Авг 24, 2021 11:59 pm

Засмя се след като го чу. Точно в това се опасявах! Ти си същият като тях...станал си същият като The Patriots, Варис! Не си истински бунтар. И точно заради това, съдбата на света може да се промени. Чрез информацията, която вече манипулира цяла една държава, а скоро може би и целият свят, те ще са единствените, които ще решават какво да се случва с бъдещето на човечеството. Ще елиминират всички пречки на пътя им. Включително мен и теб. Само и само за да може светът да е по - добро място..как ти звучи? Имаш предопределена съдба, знаеш как ще свърши живота ти от самото ти начало, но и...това гарантира, че ще има вечен мир. Това..изобщо свят ли е? Хората няма да са чудовища, ще са си най - нормалните хора. Няма да има суперзлодеи, защото няма да има суперсили..или дори и да има, хората няма да ги ползват, защото тази група хора няма да им позволи. Намръщи се. Имаш същата мечта като тези негодници... - Вай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 4 Empty Re: Cyber World

Писане by Emoran Вто Авг 31, 2021 12:19 am

Не...Братле...Грешиш Реално, Варис никога не използва думи като "брат, братле, брато". Случва се изключително рядко, единствено и само за наистина близки за него хора, пред които може да покаже своята по-мека страна Никога не съм изкал такава преопределена съдба за човечеството. Това не е живот. Животът никога не се е градял на претупана информация. По-скоро...На информацията която мозъкът обработва на момента. Стисна юмрук

Всеки един момент който ние хората изживяваме. Не, всяко едно живо същество изживява. Всеки един спомен разкрасен с топли емоции пораждани от неизвестното. Дори студените...ДОРИ ТЕ СА НЕЩО СПЕЦИАЛНО! Вай малко по малко започва да усеща как бунтарът във Варис започва да дълбае да излезе ИНФОРМАЦИЯ Е ОТРОВА, ТЯ Е БОЛЕСТ! FIGHT POISON WITH POISON! Това изречение на Варис още повече стопли душата на Вай, защото това е бил и все още е отговорът му на въпроса "Защо изкарваш хората от кибер света с технология?" Това че превръщам бунтарите си в супер хора никога не ми е било приоритет или желание Вай! НЯМА ДА ПОЗВОЛЯ ДА УМРАТ КАТО КУЧЕТА САМО ЗАЩОТО СА НЕЩО ПО-МАЛКО ОТ НЯКОИ НАДАРЕНИ ИЗЧАДИЯ! Дори ти..! Посочи го като присви очи пълни с омраза, но не омраза спрямо Вай, а омраза спрямо Glitchtrap ДОРИ ТИ СЕ НУЖДАЕШ ОТ ЛЕЧЕНИЕ. ОТ ПРОТИВООТРОВА! ЗНАЕХ СИ, ЧЕ ТИ СИ ВАЙ ОТ МИГА В КОЙТО СЕ СБЛЪСКАХ С ГЛИЧТРАП. Почуствах го защото..

. . .
. . .
. . .
. . .
ЗАЩОТО НИКОЙ...
НИКОЙ:
Варис беше напълно сигурен, че това което се е случило с Вай, всъщност е било за добро. Вай бе отровен от най-големият враг на Варис - технологията. И сега...СЕГА ТРЯБВА ДА СЕ БОРИ ЗА ДА ИЗЛЕКУВА ПРИЯТЕЛЯ СИ, БРАТ СИ, ЗА ДА МОЖЕ С НЕГО ДА ОПРАВИ ТОЗИ ГЛУПАВ СВЯТ Вай..Варис завъртя пръстена на часовника си, като от него започна да излиза енергията на Кайто, която.......започна да корумпира тялото му. Варис се затича към Вай ЛИЧНО ЩЕ СЕ ОТРОВЯ. ЛИЧНО ЩЕ СЕ РАЗБОЛЕЯ ОТ ТАЗИ НАПАСТ И ЗАЕДНО С ТЕБ ЩЕ ПРОБИЕМ ПРЕЗ СЪЩНОСТТА НА СВЕТОВНИЯ ПРОБЛЕМ ЗА КОЙТО ГОВОРИШ ОТ ЯДРОТО НА ЗАРАЗАТА! Той отскочи към Вай и замахна към него ЩЕ СЕ БОРЯ ЗА СВОБОДАТА НА ЧОВЕСТВОТО РАМО ДО РАМО С ТЕБ ВАЙ! НАЙ-НАКРАЯ ИМАМ ВЪЗМОЖНОСТТА ДА БЪДА СЪС СВОЯ БРАТ ОТНОВО! ТОЧНО КАКТО КОГАТО ОПРАВЯХМЕ ПРОБЛЕМИТЕ НА АДРОН! Часочникът му започна да се рони от случващото се - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 4 Empty Re: Cyber World

Писане by BGDodpul Вто Авг 31, 2021 12:59 am


Dystopia
В мига, в който Варис нападна Вай, той буквално мина през него и разби стъклото зад него на хиляди парчета, като започна да пада от сградата. Въпреки това обаче, всичко се случваше на много, много бавен кадър. Сякаш Варис пропадаше в безкрайна бездна и не знаеше кога ще стигне краят ѝ, защото такъв нямаше. Той обаче можеше да види отражението на Вай във всяко едно от стъклените парчета. Той все още стоеше седнал в сградата и говореше на Варис, който в момента падаше.
Казах ти още в самото начало, че това не е реалност, че аз и ти се намираме все още на покрива на онази сграда. Всичко е една илюзия, една лъжа...хахаха...но думите ти не са лъжа. Думите ти са истината, която исках да чуя от теб. Макар и Варис да изпита толкова много емоция, Вай не показа никаква, но вътрешно, той крещеше от радост, защото планът му беше успешен. Явно си бил бунтар, признавам, сгреших. Да се бориш на всяка цена срещу този обречен свят е нещо впечатляващо. Дори да излизаш от собствените си предели е наистина нещо, което един бунтар би направил. Да, аз наистина съм болен! Точно както ти направи сега, аз направих същото в миналото..сам се заразих! Така че, добре дошъл в клуба...това, което каза за спомените е също вярно. Ако The Patriots успешят да осъществят плана си, те ще манипулират дори нашите спомени...и нашият характер. Това е свещеният ред, който те искат да създадат..и ми трябваше точно един истински бунтар, който да каже "Не! Никой не решава моята съдба освен аз!" Изправи се от стола си. Е, моята работа е свършена. Събудих бунтарът в теб. Но с всяка свършена задача...нова се появява..Протегна ръце встрани докато наблюдаваше града от високо. Варис, макар и да падаше сякаш безкрайно, виждаше всичко в реално време. Той чуваше и виждаше всичко, което Вай казва заради разбитото стъкло. - Вай

На този свят...

Му трябват хора...

Готови да се борят срещу статуквото!

На всяка цена!

Истински бунтари!

Моята цел, Варис..

Е да създам отряд от хора, които да спрат The Patriots!

Glitchtrap бе създаден с тази цел..

Той е чудовище, което за да победите, ще трябва да се обедините.

Но той е нужен, за да продължим да живеем..

Glitchtrap е създаден да унищожи реда!

Да унищожи утопията..

И ДА СЪЗДАДЕ ДИСТОПИЯ!!!

В този момент, тялото на Вай започна да се променя в така добре познатият на всички Glitchtrap. Щом маската му се появи на лицето, червени светкавици започнаха да излизат от тялото му.

Понякога, Варис...

Трябва да се превърнеш в злодей.

За да може светът да продължи да съществува.

Е, ако толкова много искаш да ме спасиш...

Ела и ме спаси.

Хахахахахахаха!!!

Докато Варис падаше, Глича му помаха с ръка от високо и вече времето сякаш се нормализира.

(6:56)

Sayonara...

Dystopia....

В мига, в който Варис падна на земята, тази мини-илюзия приключи и той отново се върна на сградата, но вместо Вай, пред него стоеше Глича, от който се усещаше все така враждебна аура.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 4 Empty Re: Cyber World

Писане by Emoran Чет Сеп 09, 2021 12:18 am


Варис присви очи, като се хвана за лявата ръка, на чиято вени започнаха да пулсират от енергията в часовника му. След малко, той си откопча часовника Ще те спася Вай...Дори ако се наложи да унищожа вируса Тук той визираше себе си и вирусът който обсебва човечеството Тук вече говореше за желанието за сила. В този момент, часовникът падна на земята и се строши Ако не те победя тук и сега...Ако не те спася от тази отвратителна черупкаПосочи го ТО ЩЕ УНИЩОЖА И ДВАМА НИ ГЛИЧТРАП! ( 0:12 ) Варис стисна ръката си карайки я да се пръсна на части. Огромни количество кръв се пръсна във въздуха, което бе поето под контрола на синята енергия на Кайто която беше в ръката му. Нишки от разрушената му ръка се навързаха с по-големите капки кръв във въздуха, които ги превърнаха в малки дрони във формата на мини изстребители, които се насочиха към Гличтрап. Дрончетата бяха направени от плът и кръв като по-този начин Гличтрап не можеше да влезе в тях да им разбие системите. През това време, Варис се затича към него. Това просто показа на Гличтрап, че Варис наиста е готов да жертва всичко, ДОРИ И СЕБЕ СИ за да го спаси. Беше готов да умре преди да СПАСИ СЕСТРА СИ ОТ КЛОУНА, за да може отново да се събере със своя брат от миналото - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 4 Empty Re: Cyber World

Писане by BGDodpul Чет Сеп 09, 2021 12:31 am

За разлика от човешката ти плът...аз съм безсмъртен..Бавно протегна ръка към дроните, като отприщи огромни количества червени светкавици към тях с цел да ги разруши преди да го достигнат. Той насочи и другата си ръка, в която държеше пистолет към Варис, като се опита да го простреля в краката, за да го спре. - Glitchtrap
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 4 Empty Re: Cyber World

Писане by Emoran Чет Сеп 09, 2021 12:32 am

Бива прострелян, като падна на колене. At this point, Варис не беше в състояние да се бие. - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 4 Empty Re: Cyber World

Писане by BGDodpul Чет Сеп 09, 2021 12:35 am

Бавно отиде до него, като клекна и го погледна. Не те разбирам, човеко...имаш нещо, което те прави уникален. През целият ти живот, ти си успявал да се справиш в този нечестен свят без да си надарен с нещо по - специално както мутантите...смятах, че заради това се наричате "бунтарите". Защо си готов да жертваш дори себе си, за да станеш по - силен..? - Glitchtrap
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 4 Empty Re: Cyber World

Писане by Emoran Чет Сеп 09, 2021 12:39 am

Точно, че заради това се наричахме бунтари. Защото имахме нещо, което останалите нямаха. Човечност. Аз погубих тази човечност. Както моята, така и на приятелите си. Аз изгубих бунтарството в себе си и поддиках и останалите да направят същото. Кай Асара, ме накара да повярвам в това..Беше грешка..Погледна го в очите Време е за прераждане! По челото му се появи от енергията на Кайто, като го си удари главата в неговата. Със самия удар, цялото лице на Варис се напълни с кръв от раната на челото му и косата му избеля от корените нагоре. - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 4 Empty Re: Cyber World

Писане by BGDodpul Чет Сеп 09, 2021 12:41 am

Бива ударен, като маската му се напука и му падна едно парче, като се видя окото на Вай под маската. Бива изблъскан назад, но се задържа на земята и погледна към Варис отново, като си насочи ръката към него и започна да генерира електричество. Твърде късно..! - Glitchtrap
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 4 Empty Re: Cyber World

Писане by Emoran Чет Сеп 09, 2021 1:03 am

Никога не е твърде късно брато..Ще погубя Варис, само и само за да успея да го върна Усмихма му се топло като на приятел, с кървищата по лицето си - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 4 Empty Re: Cyber World

Писане by BGDodpul Чет Сеп 09, 2021 1:22 am

Усмихна се под маската. Харесва ми на къде отиват нещата...ще продължа с тази персона..Хоооо...? Явно си имал скрит коз..а през цялото време си мислех, че ще си лесна мишена...ще се отървеш от Варис? Аз мислех, че разговарям с Варис.. - Glitchtrap
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 4 Empty Re: Cyber World

Писане by Emoran Чет Сеп 09, 2021 1:54 am

------------------------CALL MY NAME------------------------

Варис както знаеш беше маска..Една персона зад която се криеха тайни. Така е, Варис беше нищо повече от една лъжа. Никой нищо не знаеше за него. Един персонаж направен да изглежда като божество в Адрон. Един персонаж напълно сринат от истини разкрити от Гличтрап. Изобщо, ако твоето съществуване е изградено от лъжи, ти живееш ли някакъв живот? Една стена от лъжи. Вече...Няма лъжа, няма измамаПодаде ръката си напред, всякаш иска да се запознае с него. Тук вече на Гличтрап или по-скоро на Вай му стана ясно, че едва сега той ще се запознае със стария си приятел. Най-накрая той ще разбере нещото, което до сега не е могъл да намери. А именно.. Приятно ми е да се запознаем Вай, името ми е Адам Точно тук, Гличтрап заби. В главата му се навързаха толкова много неща и разбра още толкова много лъжи за Варис. Не, за Адам. - Варис / Адам
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 4 Empty Re: Cyber World

Писане by BGDodpul Чет Сеп 09, 2021 1:59 am

Хъх...? Учуди се. Вай рядко не успява да намери информация от първият път. Махна маската си, като наистина изглеждаше учуден. Вай беше планирал как ще се развие тази тяхна среща, но това със сигурност не влизаше в плановете му. Но той леко се засмя. Ах, иронията...ти си това, което най - много обичам и мразя едновременно в една личност..Вай визираше това, което той беше казал по - рано - че целият свят е пълен с лъжи и той най - много ненавижда това. Ироничното беше, че и той самият разчиташе на лъжата, за да изпълнява целите си. Стисна ръката на Адам. Това е странно...все едно се върнах години назад. - Glitchtrap / Вай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 4 Empty Re: Cyber World

Писане by Emoran Чет Сеп 09, 2021 2:26 am


Значи си на път да се върнеш дори и още..Няма лъжа, няма измама. Името ми е Адам. И за жалост, не ми е дадено от моите родители, а от...Родителите на Ерик. Нашият Ерик. ( Чакай какво!? ) Точно така, Адам всъщност се води доведен брат на Ерик. Осиновен е от родителите му, когато те губят Ерик по време на войната в Адрон по време на милитаризацията. Това се случва по време на властта на бащата на Сай. Ерик е бил взет от малък да бъде превърнат в супер-войник. Същата тази програма в която постъпил и Виджил от дете. Тъй като не могли да го намерят, те осиновяват малко момче, което много им приличало на Ерик. Кръстили го Адам, тъй като както знаем, Адам е първия човек създаден от Бог. Вярвали, че така ще заменят своето биологично изгубено дете и ще живеят в лъжа, че Ерик никога не се е бил раждал, докато в същото време Адам прилича на него. Всичката тази информация, Вай я получаваше в главата си Прокълнат съм да живея в лъжа и в един изскуствено създаден свят от доведените ми родители. Осиновили са ме с цел да ги излъжа за съществуването на техният биологичен син. Не е било направено от любов. Не е било направено с мисълта аз да имам семейство. Ако не изглеждах по този начин, сигурно са щели да ме оставят на произвола на съдбата! Протегна ръка встрани, като посочи нищото все едно сочи външният свят, където е и Ерик Той си няма и напредстава. ТОЙ СЪЩО ЖИВЕЕ В ЛЪЖА ОТНОСНО МИНАЛОТО СИ. НЕ ЗНАЕШ НИЩО И ЗА ЕРИК НАЛИ? Нормално...Той, Браян и абсолютно всяко едно дете което е преминало през този ад наречен S.O.S НЕ ЗНЕ НИЩО ЗА СЕБЕ СИ. В това число влизам и аз БЕЗ ДА СЪМ БИЛ ТАМ. Как се очаква да намериш информация относно това как се казвам и кой съм, когато аз самият не знам истинското си име. Моето първо име. АЗ САМИЯТ НЕ ЗНАМ КОЙ СЪМ ВАЙ! МИСЛИШ, ЧЕ АЗ РАЗПРОСТРАНЯВАМ ЛЪЖИ? МНОГО СИ ПРАВ. ЖИВОТЪТ МИ НЕ Е БИЛ НИЩО ПОВЕЧЕ ОТ ЕДНА ТАКАВА ПИТАНКА, В КОЯТО НЕ ПОЗНАВАМ ДОРИ СЕБЕ СИ! Варис беше създаден по същия начин по който и Адам. ДА ИЗЛЪЖЕ ЗА СЪЩЕСТВУВАНЕТО НА ЖИВО СЪЩЕСТВО! Реално всички са забелязали приликата между двама им, но разликата в годините била и причината никой да не подозира нищо. Реално тяхната прилика е наистина случайна, но обстоятелствата правят тази случайност една лъжа. Лъжата...Научаваш се да живееш с нея.. Варис е моят вирус, Вай.. - Варис / Адам

Варис: https://i.pinimg.com/564x/22/74/f8/2274f844031702f49d82a3e4d6581182.jpg
Ерик: https://i.pinimg.com/564x/fc/bc/4a/fcbc4a2009c1492232b815227f99339c.jpg
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 4 Empty Re: Cyber World

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите