Cyber World

2 posters

Страница 5 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Cyber World - Page 5 Empty Re: Cyber World

Писане by BGDodpul Чет Сеп 09, 2021 6:50 pm


Retry and Retry again
Въздиша след като изслуша това. Личеше си леката тъга в погледа му. Но... Е, било ти е тежко, а...човече, ама че объркан свят..животът е нечестен понякога и то жестоко...Въпреки това обаче, Вай погледна адски сериозно към Адам. Сякаш беше направен от камък, този човек просто не можеше да изпита съпричастие..или поне не го показваше. И какво? Очакваш да заплача? Да те прегърна? И да ти кажа, "всичко ще е наред, приятел?" НЕ! Удари го в лицето, но не с всичка сила, колкото да го изблъска леко назад. Животът е тежък за всички ни, Варис...! Оценявам, че си искрен с мен когато дори аз не бях..нямах си и на идея! Но...не си помисляй, че си жертва в цялата тази ситуация...животът е такъв, какъвто ти сам си го направиш! Не можеш да промениш миналото, Варис!!! Но със сигурност можеш да промениш настоящето и бъдещето..! Ако искаш да живееш цял живот в лъжа, бъди мой гост, няма да те спирам! Не си сам, "Адам"...не само твоят живот е лъжа...моят също. Миналото ми е нещо, което не мога да променя...но съм устремен да изпълня целта си до край. Истината е, че съм стар, Варис. Живял съм сигурно два твои живота, но все още продължавам. И няма да спра докато не завърша договора, който направих с "онзи човек". - Вай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 5 Empty Re: Cyber World

Писане by Emoran Нед Сеп 12, 2021 12:34 pm

Залитна леко назад Заедно с теб можем да се съюзим за да изчистим света от лъжите, които го управляват. Не искам съпричастие, искам просто да ти покажа колко сме еднакви с тебе. Разбирам болката ти Вай..Протегна ръка напред Довери ми се, можем да оправим нещата Присви очи, като я стисна в юмрук Но преди това..Какъв договор по дяволите си сключил..? На Варис му бе дошло до гуша от договори. То не беше Макима, то не беше Джестър, то не беше Саманта и сега му се изтърсва и това В беда ли си..!? - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 5 Empty Re: Cyber World

Писане by BGDodpul Нед Сеп 12, 2021 12:39 pm

Намръщи му се. Не, не съм в беда. Както казах, аз не съм от това време. Сключих този договор, защото знаех, че един живот няма да ми стигне да изпълня целта си. Сключих го с човекът, който организира целият този хаос...и който беше моят ментор в миналото...The Prodigy. В замяна на малко мръсна работа, той ни даде вечност. Бащата на това момиче владее сила, подобна на нейните, но я е овладял изцяло. И да направи някой имунизиран от времето е нещо лесно за него. - Вай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 5 Empty Re: Cyber World

Писане by Emoran Нед Сеп 12, 2021 12:40 pm

Усмихна се като си прибра ръката Какво искаш? - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 5 Empty Re: Cyber World

Писане by BGDodpul Нед Сеп 12, 2021 12:45 pm

Да унищожа The Patriots! Ще унищожа онези, които искат да провъзгласят ред в целият свят и да контролират бъдещето! Но преди това...трябва да си върна това, което изгубих..Варис. Бунтарите не са първите ми другари. Преди вие да станете част от моят живот, на ваше място бяха други хора. Хора, които днес са вманиачени по сила и измамени от The Patriots да участват в тази игра. Те вече не са онези, които познавах..и онези, с които създадохме нещо велико в миналото. - Вай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 5 Empty Re: Cyber World

Писане by Emoran Нед Сеп 12, 2021 12:49 pm

Добре, тези твои мотиви ми допадат. Ако не включваш контролирането на света от твоя страна в края на плана, с радост ще ти помогна да изпълниш целта си - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 5 Empty Re: Cyber World

Писане by BGDodpul Нед Сеп 12, 2021 12:54 pm

Съжалявам, не мога да гарантирам какъв ще бъда в бъдеще..за разлика от тези негодници, аз не знам как ще се развият нещата. Мога да се превърна във вманиачен мегаломаниак, който да иска целият свят за себе си. Мога да се превърна в герой. По дяволите, мога дори да стана новият президент! Мога да бъда какъвто аз реша в бъдеще...но нищо не е сигурно. Ти ще бъдеш принуден да решиш дали да се довериш на бъдещият "аз". И да не ми помогнеш, аз винаги намирам начин да изпълня целите си. И първата от тях ще е да върна моите хора обратно. - Вай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 5 Empty Re: Cyber World

Писане by Emoran Нед Сеп 12, 2021 1:01 pm

Ще ги върнем заедно. Както ти така и аз искам да си върна семейството. Затова...Ще ти се доверя братле. Остава само ти да ми се довериш на мен. На човекът който до преди малко си мислел, че те е предал, а всъщност е търсил цял живот някаква информация за теб. Човекът който разкри тайните си пред теб и този, който е заразен от Варис. Е, ще ми се довериш ли? Не на Варис...На Адам! Защо според теб ти казах всичко това? За да знаеш, кой всъщност стои пред теб вместо Варис. Варис е вирус, лъжец, измама. Адам е истински. Той ще ти помогне да изпълниш целта си - Варис / Адам
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 5 Empty Re: Cyber World

Писане by BGDodpul Нед Сеп 12, 2021 1:06 pm

Хмпф. Усмихна се. Ще реша дали да му се доверя щом го видя в действие и как работи на моя страна. До тогава, не се доверявам. - Вай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 5 Empty Re: Cyber World

Писане by Emoran Нед Сеп 12, 2021 1:07 pm

Не те виня, затова....Кажи ми с какво мога да ти помогна. От къде да започна? - Адам
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 5 Empty Re: Cyber World

Писане by BGDodpul Нед Сеп 12, 2021 1:09 pm

Първо аз трябва да започна...и да ти разкажа някои неща. Или по - скоро ще те оставя да видиш сам за себе си. Протегна ръце встрани, като светът отново започна да се изменя. След около 10 секунди, Варис се намираше на мотор, карайки към Beacon. Малко пред него бяха още петима души - две момичета и три момчета, които караха черни мотори право напред. И единият от тях беше Вай , но сравнително по - малък и млад. Сигурно тук беше на 15 години. Но изглеждаше супер, супер щастлив. - Вай


Последната промяна е направена от BGDodpul на Нед Сеп 12, 2021 7:58 pm; мнението е било променяно общо 1 път
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 5 Empty Re: Cyber World

Писане by Emoran Нед Сеп 12, 2021 1:11 pm

Беше объркан, но реши да се остави по течението. Искаше да разбере всичко за своя приятел и изгубен брат Покажи ми всичко..Вай - Адам
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 5 Empty Re: Cyber World

Писане by BGDodpul Нед Сеп 12, 2021 1:47 pm

------------------------------------- Delinquents -----------------------------------------------


(on repeat)
Беше ден, като на небето нямаше никакви облаци. Beacon бе все така жив град, навсякъде кипеше динамика и движение на висока скорост. Всички се движеха в производна посока, като човек се чувстваше , че няма нищичко, което да стои на едно място. Дори сградите сякаш се движеха щом човек погледне към тях. Такъв беше този огромен град..караше човек да се замисли над живота и да визуализира всичко онова, което не можеше да види. Скорост...тази дума описваше този град прекрасно. И това беше неговият роден град - Вай беше заедно с 2 момчета и 2 момичета, като всеки един от тях притежаваше мотор, чисто черни бяха и петте. Облечени изцяло в черно, с черни кожени якета и каски, Вай, заедно със своите приятели караше на висока скорост своят мотор в покрайнините на града. Усещаше жаждата за живот и обожаваше когато се движи срещу вятъра. Изневиделица, бандата се изкачи на един много висок хълм и спряха моторите, като отидоха заедно да гледат града. Момчето до Вай беше малко по - ниско от него, с татуйровка на тигър на врата си. Изглеждаше ето така. Момичето от своя страна имаше дълга, розова коса и винаги държеше нож от едната страна на колана си. Каквото и да ставаше, тя беше с този нож. Когато не носеше кожено яке, тя предпочиташе да е облечена с нейният любим анурак, който ѝ бе подарък от майка ѝ - имаше Jolly Roger на гърба, за да ѝ напомня на нея. Тя много я обичаше...а тя самата изглеждаше така. Другото момиче беше уникален, нараден мечоносец, който сам си беше направил своите оръжия, в които бе сложила стихийни камъни, позволявайки ѝ да Enchant-ва катаните си с елемените. Изглеждаше ето така. Последното момче беше спокойно и винаги имаше по някоя лепенка на лицето, защото той най - много защитаваше останалите и се биеше вместо тях. Изглеждаше ето така. Точно то отиде до Вай, като си сложа ръка на рамото му и се усмихна.

Хей, Вай! Тези мотори са уникални, братле! Чувствахме се жестоко докато карахме. От къде изкара толкова много пари, че да ни ги подариш? - момчето с лепенката
Почеса се зад врата, като се засмя. Амииии...с Казутора ги откраднахме от компанията на нашите. Семейство Princeton имат твърде много хубави коли и мотори, които не ми позволяват да карам.. - Вай
Моля?!? Откраднал си ги?!? Вай, това не е морално! Ами хората, които са се трудили за тях? Трябва да им ги върнем! - момичето с катаните
Тори, няма да се наложи! Семейството ми е от лоши хора...Робин Худ е крал от богатите, за да дава на бедните! Аз също съм като Робин Худ! - Вай
Въздиша. Удари го леко. - момчето с лепенката
Ядоса се. Ей, това за какво беше, Мукуро!?! - Вай
Направил си нещо грешно. Но..Усмихна се. Си го направил за приятелите си. Ще запазим моторите. - момчето с лепенката / Мукуро
Хеееех?!? - всички
Шефе, сигурен ли си?! - момичето с розовата коса
Разбира се, Сузи. Вай и Казутора са се потрудили за нашето щастие. А и щом семейството на Вай е от лоши хора, предполагам няма проблем. - Мукуро
Извинявам се, че ви прекъсвам, но...знаете какво означава това, нали? Казах го на Вай преди да откраднем моторите. Семейство Princeton са партньори на най - големият якуза клан - Кагамине. Щом разберат за нас, лошо ни се пише... - момчето с татуса / Казутора
Хм, не се тревожи, Казутора. Ние също сме силни. И от днес нататък, ще сме банда от гангстери. И няма да стоим със скръстени ръце. Ще се изправим срещу Кагамине! - Мукуро
В този момент, всички онемяха от смелостта на това малко момче. В техните очи, той беше лидерът на тази малка банда - Мукуро винаги е бил онзи, който ги е предпазвал.
Мукуро... - момичето с катаните / Тори
Хех! Усмихна им се. - Мукуро

Насилието трябва да бъде използвано само, за да защитаваш тези, които обичаш.

Аз ще ви защитя, защото вие сте всичко за мен.

Тези думи накараха всички да се усмихнат и да погледнат към града. Вятър вееше косите им и якетата им, като всички си мислеха за бъдещето им като банда. В този момент, Вай каза нещо, което накара всички да се замислят.

Хей, трябва ни име! Някой да има идеи? - Вай
Аз имам! The Phantoms! Ще сме толкова бързи и невидими, че ще сме като фанто- - момичето с розовата коса
Сузи, няма да стане..това звучи тъпо. - Казутора
Нацупи му се. Тораааааа!!! Започна да се боричка с него. - Сузи
Засмя се. Ей ей, гаджетата! По - внимателно! - Тори
Усмихна се. Аз имам идея..Гледаше към Beacon. Обърна се към Вай. Вай, ти ще си нашият хакер. Ти ще си човекът, който ще ни набавя нужната информация за враговете ни и как да ги сразим. Обявявам те за капитан на нашата първа дивизия. - Мукуро
Разбрано, шефе! - Вай
Обърна се към Сузи. Сузи, ти ще си нашата stealth учителка. Умението ти да се криеш в сенките и да преследваш непрестанно мишените ти ще ни бъде от полза. Провъзгласявам те за капитан на втората ни дивизия. - Мукуро
Ще се постарая, шефе! - Сузи
Обърна се към Казутора. Тора, ти ще си нашият булдозер. Знаем, че нищо не може да ти се опълчи щом активираш тигърът в теб. Провъзгласявам те за капитан на трета девизия. - Мукуро
Кимна, като се усмихна. Така да бъде. - Казутора
Обърна се към Тори. Торияма, ти ще си нашият стратег. Умът ти е ненадминат, а шантавата история, че си дъщеря на въздушен бог понякога се замислям, че може да е истина. Ти ще ни съставяш бойните планове. Провъзгласявам те за капитан на четвъртата ни девизия. - Мукуро
Така да бъде! Ще ви създам най - добрите стратегии! - Тори
Усмихна се. Приятели... - Мукуро

Ще сме като един легион от суперхора...

Легион, който няма да бъде спрян от каквото и да е...

Ще сме...

The Legion!

Хоооо? Това име звучи яко! - Вай
Легионът! Йееееее! - Сузи
Засмя се. Мукуро, винаги си бил страхотен в имената. - Казутора
Звучи наистина интересно! - Тори
Ами ти, Мукуро? Каква ще бъде твоята роля? - Вай

В този момент, Мукуро каза думи, които и четирите деца щяха да запомнят...до края на живота си.

Свобода...

Не е ли прекрасна тя?

The Legion ще бъде банда, която ще иска само това.

И ще търсим истински свободни хора.

Ще покорим всеки един връх!

И ще сме навсякъде...

Точно като един легион!

(3:00)

А аз...

Аз ще бъда лидерът.

И вие, моите най - добри приятели, ще сте до мен!


Вай в този момент се обади..

Но ще ти трябва псевдоним!

Да...

От днес нататък...

Аз съм...

The Boss!!!

BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 5 Empty Re: Cyber World

Писане by Emoran Пон Сеп 20, 2021 9:25 pm

Вай..значи това са били твоите приятели преди да се запознаем..? Изглеждате наистина частливи тук. Но..Чакай малко това момиче Загледа се в Сузи Знам това момиче! Тя отвън..! А другата...Другата е дъщеря на Фу'Джин? Какво по дяволите След като чу изкарването на Мукуро, Вай го побиха тръпки "The Boss" ey..? Този ли е отговорен за случващото се отвън? - Адам / Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 5 Empty Re: Cyber World

Писане by BGDodpul Пон Сеп 20, 2021 9:28 pm

Беше скръстил ръце, като стоеше отстрани и ги обикаляше един по един. Те , разбира се, не го виждаха, защото всичко това беше просто една холограма. Казах ти, никой не знае кой е онзи отвън...Мукуро беше първият. Той промени цялата система...може да се каже, че бяхме просто хлапета, които искаха да са заедно, да са едно цяло. И до какво доведе това? Както и да е...тези тук са истинските ми приятели. Но скоро ще видиш и други лица, които сигурно си виждал и преди. - Вай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 5 Empty Re: Cyber World

Писане by Emoran Пон Сеп 20, 2021 9:33 pm

Покажи ми всичко което искаш и което трябва да видя за да ти помогна Вай! Казах ти, аз съм твой приятел - Адам
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 5 Empty Re: Cyber World

Писане by BGDodpul Пон Сеп 20, 2021 9:48 pm


Картината изневиделица се смени. Изведнъж, всички бяха в нещо като шивачница, като Сузи внимателно шиеше униформите на всички. В началото, те изглеждаха нещо като това - черни худита, досущ като тези, които легионерите носят днес. Но на тях имаше и надписи - беше изписано с Kanji "свобода" и "легион" - двете най - важни неща за тази банда от мотористи. Сузи беше изключително добра в шевната работа. Тя доста добре разбира от нишки, възли и конци. Щом тя приключи, всички пробваха новите си дрехи.
Човече, чувствам се уникално..! Добра работа, Сузи! - Мукуро
Хехе, мама ме научи да шия. Може да се каже, че обожавам да го правя и ми е като хоби.. - Сузи
Потупа я по главата. Добра работа, мъник. - Вай
Нацупи му се. Не ми е притрябвала благодарността ти! - Сузи
Тш, досадница в такъв случай. - Вай
Беше по - добре като си мил! - Сузи
Потупа го по рамото. Жени, братле, никога няма да ги разберем. - Мукуро
Хей, моето ми е малко голямо..ех, все тая. - Казутора
На мен ми стои перфектно, приятели! ^^ - Тори
Усмихна се, като ги огледа всички. Изглеждате невероятно...от днес, The Legion официално си имат своята първа униформа! Пазете ги чисти. А сега..е време за първото ни събрание. - Мукуро
Събрание? Какво ще рече това, шефе..? - Вай
Последвайте ме..Излезна навън с останалите. Качи се на мотора си. Харесал съм ни хубаво местенце, на което да отседнем! Запали мотора си. И най - важното....сестра ми ни чака там! - Мукуро
Имаш сестра? - Казутора
Защо не си ни казвал до сега? - Тори
Хехе, ще ви запозная днес. Тя е по - добър моторист и от мен, хах. ^^ - Мукуро
Усмихна се, като се качи на мотора си. Това искам да го видя...няма по - добър моторист от теб, шефе! - Вай
Качи се и тя заедно с останалите. Хайде, стига толкова приказки! Да вървим, легионери! - Сузи
Легионери...звучи жестоко! - Тори
Всички се смяха радостно като 5 малки хлапета, които се наслаждаваха на дните си заедно. В следващият момент, двигателите на моторите заедно зашумяха, като групичката потегли на дълъг път някъде из града...
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 5 Empty Re: Cyber World

Писане by Emoran Сря Окт 13, 2021 11:38 am

Варис започна да навръзва нещата. Вече имаше предчуствие какво ще му покаже Вай Нека позная..Сестра му ще се окаже онзи мистериозен моторост отвън, който в момента помага на Джейкъб и Дейвид, нали? Тогава друга мисъл го сполетя. Нещо не се връзваше Чакай чакай, ако това се окаже вярно, защо по дяволите напада хората на боса, който ѝ е брат. Някакви кавги ли са имали, че да се развият така нещата? Присви очи Освен ако този не е някой друг..? Варис се загледа сляпо в някаква точка, все едно беше забил. В момента в главата му всъщност минаваха милиони сценарии - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 5 Empty Re: Cyber World

Писане by BGDodpul Вто Ное 02, 2021 12:06 am


When I Can Spend Time with You
Мотористите пристигнаха на същия хълм, от който гледаха Beacon - гледката беше наистина убийствено хубава. Нищо на света не можеше да замени тази гледка, която приятелите споделяха един с друг. На това място ги чакаше мотористка, облечена изцяло в черен костюм и носеше каска с котешки дизайн. Изглеждаше ето така и се беше облегнала на мотора си. Щом тя чу гостите да идват, тя се обърна към тях и им помаха.
Момчетата и момичетата слезнаха от моторите си , като отидоха до мотористката.
Хей, сестричке! Прегърна я. Очевидно не я беше виждал от много време и се беше затъжил. Липсваше ми. Надявам се си се адаптирала към големия град. Знам, че е трудно. - Мукуро
Поклати глава. Гласът ѝ беше нежен и плътен, като това създаваше усещането за едно мило и доброжелюбно момиче, което се криеше под тази каска. Не се притеснявай за мен. Достатъчно голяма съм, че да се оправям сама вече. - ???
Засмя се леко. Едва на 14 си. - Мукуро
Гррр! А ти си на 16! - ???
Хахаха! Погледна към останалите си приятели. Запознай се. Това са Тори, Казутора, Вай и Сузи. Моите капитани. - Мукуро
Приятно ни е! - Тори
Значи вие сте сестрата на Мукуро? За мен е чест. - Вай
Аз съм Сузи и съм ааадски доволна, че имаме още едно момиче в клуба! - Сузи
Хех. Усмихна се дружелюбно. Казутора..но можеш да ме наричаш Тора. - Казутора

Бандата в този момент прекара един наистина щастлив момент, далеч от реалността, наблюдавайки града от далеч. Всички стояха на моторите си и гледаха към това тяхно любимо място, наречено Beacon. За съжаление обаче, това бе един от последните дни, в които те щяха да изпитат тази радост..В този момент, когато бяха изминали няколко минути пълна тишина, Мукуро я разруши с думи, които щяха да привлекат вниманието на приятелите му.

Трябва да ви кажа нещо... - Мукуро
Какво има, шефе? - Вай
Най - големият клан в града - кланът Кагамине, разбра за нашата малка банда. А знаете какво правят те с конкуренцията...дават ни няколко месеца да се подготвим. И точно на Хелоуин, ще имаме сражение с тях. - Мукуро
Кагамине?! Че защо им е да се разправят с деца като нас?! - Сузи
Не знам...за първи път чувам нещо подобно..да обявяват война на новосъздадена банда. Усмихна се. Но нека това не ви тревожи. За тези няколко месеца, ще сформираме най - добрият отбор! - Мукуро

В този момент, Вай проговори на Варис да му припомни именно за това събитие.

В историята на Beacon, този Хелоуин бе наречен "Кървавият Хелоуин" заради жертвите, които загубиха живота си в този ден...над хиляда души бяха убити, някои дори от нас самите. Това беше първото сражение на легионерите. - Вай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 5 Empty Re: Cyber World

Писане by Emoran Вто Ное 02, 2021 3:24 pm

Варис веднага позна мотористката. Ето я и нея..Значи тя е сестра му? Знаех си, че има нещо общо и затова напада хората на Боса. Ама..Замисли се Или се мразят, или Боса изобщо не е Мукуро Погледна към Вай Вай..Всичките ти приятели ли са мъртви..? Това беше двустранен въпрос, тъй като Варис които Вай познаваше отдавна е "мъртъв". - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 5 Empty Re: Cyber World

Писане by BGDodpul Чет Ное 18, 2021 12:30 am

Вай като че ли изцяло игнорира въпроса на Варис и просто надигна рамене. Като че ли не искаше да му казва, или не можеше. Странното, което Варис обаче усети бе как Сузи, която беше от тази реалност изневиделица се блъсна в него. Тя падна назад, като погледна раздразнено към него.
Ей! Не виждаш ли, че сме се събрали заедно да изпитаме емоционален момент?! Чупката! - Сузи
Отиде да ѝ помогне. Хей, къде са ти маниерите? Погледна към Варис. Извинявам се от нейно име, понякога е такава...с какво можем да ви помогнем, господине? - Тори
Усмихна се широко, като стоеше зад всички тях, но те сякаш не го забелязваха. В този момент, Варис щеше да забележи, че това, което се случваше, не беше Domain Expansion-a на Вай...той държеше стрела. Стрела, светеща в ярко червено. - Вай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 5 Empty Re: Cyber World

Писане by Emoran Вто Ное 23, 2021 12:10 am

Тя се блъсна в мен..? Не..Това е някакъв трик пак на Вай Вай, престани с игрич-... Загледа се в стрелата му От къде имаш това..? - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 5 Empty Re: Cyber World

Писане by BGDodpul Вто Ное 23, 2021 12:20 am

За голямата изненада на Варис обаче, останалите не виждаха нищо странно. Сякаш дори не забелязваха Вай, а неговата по - млада версия, която беше с тях.
Хм? На кого говориш, брато..? - Вай
Тоя май си е фраснал главата.. - Сузи

Истинският Вай в този момент се облегна на едно дърво близо до тях, но другите не го забелязваха. Това ли..? Може да се каже, че си го намерих сам. Шефа ми позволи да го запазя. Уникално е, нали? Това е The Reality Arrow, една от десетте..Мислеше си, че това, което ти показвах е спомен, нали? Засмя се. Всъщност, прав си! Това е мой спомен. Но благодарение на тази стрела..вече е реалност. Не се ли учудваш как постоянно сменях всичко, което се случваше докато сме затворени в моят домейн? С това....Погледна към стрелата си. Реалността може да бъде такава, каквато аз си поискам...Погледна към компанията си. Хей, внимавай..ще те помислят за луд. - Вай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 5 Empty Re: Cyber World

Писане by Emoran Вто Ное 23, 2021 9:50 pm

The Reality Arrow..? Нищо чудно, че ги искат всичките. Ако една стрела е способна на това, Бог знае какво ще могат всичките на едно място. Погледна към тях Извинете, не съм от тук - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 5 Empty Re: Cyber World

Писане by BGDodpul Вто Ное 23, 2021 11:08 pm

А от къде си? Намръщи му се. Приличаш на някое богато хлапе. - Казутора
Ей, ей, Тора...кротко, тигре. Усмихна се, като отиде пред Варис. Няма значение кой от къде е. Подаде му ръка. Аз съм Мукуро, приятно ми е. Организираме си нещо като малка банда. Искаш ли да се присъединиш? - МУкуро
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 5 Empty Re: Cyber World

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 5 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите