Cyber World

2 posters

Страница 1 от 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Cyber World Empty Cyber World

Писане by BGDodpul Нед Юни 13, 2021 10:18 am

Cyber World 0dea0655e9f66211ed31bc23731164a5
Domain Expansion-a на Glitchtrap представлява един огромен кибер свят, който беше пуст. Място, пълно с технология до ненасита.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Cyber World Empty Re: Cyber World

Писане by Emoran Нед Юни 13, 2021 10:27 am

(Glitchtrap, Варис, Блейк)


Варис се спря, като щом се обърна разбра, че е отново в Domain Мамка му, тука вече ни е разката фамилията.. - Варис
Блейк познаваше този поглед на Варис. Когато Варис е объркан и разтревожен по едно и също време значи нещата наистина не вървят добре Варис, ако ще правиш нещо сега е моментът, докато този го няма Протегна ръка към Варис Давай! - Блейк
Ако искаш да умреш и да ти се прецакат системите, ще го направя да. Стой мирен за момент..! Варис тогава запретна ръкава на лявата си ръка като часовникът му започна да свети в синята богата енергия на Кайто. Нещо като това Това за жалост е битка, която ти не можеш да водиш Блейк - Варис
Варис, омръзна ми технологията да ме ограничава от това да бъде полезен. Мамка му аз съм един от първите бунтари, ако мислиш, че и сега ще стоя и ще бездействам жестоко се лъжеш, ако ще и да умра! - Блейк
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Cyber World Empty Re: Cyber World

Писане by BGDodpul Нед Юни 13, 2021 10:41 am

Докато Варис се справяше с това да помогне на Блейк, недалеч от двете момчета , буквално на съседният покрив от техния, стоеше и друг човек. Той гледаше към огромният свят пред себе си и стоеше на ръба на покрива седнал. Варис и Блейк щяха да забежелат, тъй като го виждат в гръб, че на гърба си, той имаше така добре познатата им маска на Глича. Да, нямаше съмнение - този човек беше Glitchtrap. Но този път, беше "човек", а не странното нещо, което е самият Глич. Той сякаш напипваше лицето си и се усмихна щом го усети.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Cyber World Empty Re: Cyber World

Писане by Emoran Нед Юни 13, 2021 10:44 am

Варис..Погледни..Кимна му в посоката на Гличтрап - Блейк
Погледна на там Без съмнение, това е той..И маската му е на гърба. Имам много лошо предчувствие.. - Варис
Не съм виждал Варис да гледа по този начин никога. Все едно вижда призрак - Блейк
Блейк беше изключително прав, само дето не беше призрак. В Гличтрап той виждаше своето отражение. Лошата си фигура
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Cyber World Empty Re: Cyber World

Писане by BGDodpul Нед Юни 13, 2021 10:56 am

Глича усети, че Блейк и Варис бяха дошли, но не се обърна директно към тях нарочно. В момента той беше зает да се радва - да се радва, че не беше вирус вече, а беше човек. Поне за малко, докато е в собственият си домейн. Все пак той показва вътрешният свят на този, който го използва, а в него, Глича се виждаше като човек.

Йо, Варис...добре си дошъл в моят свят. Знам, че не ти допада тук, съжалявам..но това е моят свят. Моят киберсвят. - Glitchtrap
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Cyber World Empty Re: Cyber World

Писане by Emoran Нед Юни 13, 2021 11:13 am


Грр......Стисна юмрук като наостри поглед към него. Очите му чак трепереха от гняв както и ръката - Варис
В-В-Варис? Погледна към него докато заекваше. Да, Блейк беше сигурно 2 пъти по голям на размери от него и му беше като огромен бодигард. Буквално можеше да го счупи и въпреки това, навеждаше глава пред гнева на Варис. Тогава осъзна какво го кара да се държи така - Блейк
Гличтрап бъркаше там където не трябва да се пипа при Варис. В миналото му. Знаеше как да си играе с него, как да го изкара от равновесие, как да обърне хората му срещу него и как да направи това което Варис приемаше като кошмар. Един огромен кибер свят. Нещото което Варис беше направил и за което съжаляваше от дъното на душата си и нещото което го изкарваше извън нерви, а именно..
ХОРАТА ДА ЖИВЕЯТ В КИБЕР СВЕТА
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Cyber World Empty Re: Cyber World

Писане by BGDodpul Нед Юни 13, 2021 11:17 am

Засмя се леко. Хахах, да, знам как се чувстваш...не е приятно сигурно да виждаш резултатът от собствените ти действия. Но не се бой. Тук няма никой друг освен нас. Това е светът, който ти създаде..Изведнъж обаче, гласът му стана малко по - дълбок и сериозен. Светът, заради който се роди Glitchtrap..а аз бях оставен на заден план. Може да се каже, че ти прецака целият ми живот. По ирония на съдбата обаче, той не може да влезе тук. Поне не и докато аз не го извикам. - Glitchtrap
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Cyber World Empty Re: Cyber World

Писане by Emoran Нед Юни 13, 2021 11:29 am

Пое си дъх през носа като леко си надигна главата и издиша Навярно действията ми са провалили много животи. Може да си първия, но със сигурност няма да си последния който ще дойде да съсипе моя. - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Cyber World Empty Re: Cyber World

Писане by BGDodpul Нед Юни 13, 2021 11:31 am

Хохо...жестоко се лъжеш..ще съсипя твоят живот, Варис. Ще се погрижа да останеш сам. Честно казано...трябваше да умреш още тогава..щеше да умреш като герой. А сега, ще умреш като злодей в очите на света. Свят, който няма да съществува още дълго време..така че няма много значение.Изправи се, като беше стиснал юмрук. - Glitchtrap
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Cyber World Empty Re: Cyber World

Писане by Emoran Нед Юни 13, 2021 11:43 am

Кой по дяволите си ти..? - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Cyber World Empty Re: Cyber World

Писане by BGDodpul Нед Юни 13, 2021 12:37 pm

Кой съм аз..? Въздиша. Значи времето дойде и за този момент....Варис. Но готов ли си да приемеш истината? Детективите винаги са се стремяли към нея...но когато я научат, някои от тях не могат да я приемат и не могат да се изправят срещу нея лице в лице. - Glitchtrap

Тези думи буквално щяха да накарат целият свят край тях да започне да се гличва. На заден план се показа Адрон, и по - скоро гетото. Беше като филмче. Гледната точка постоянно се сменяше, но в един миг, просто се спря. Спря се върху Джейкъб, който говереше с някое момче, тепърва навлязло в света на възрастните. Глича в момента връщаше времето назад за Варис и Блейк и това не беше напразно. Това момче беше самият той. Варис и Блейк нямаше как да се сетят обаче, но самият факт, че Глича преди е говорил с Джейкъб щеше много да ги озадачи.

Ах, я виж ти...това е Джейк. Помня този момент..беше най - щастливият момент от живота ми тогава. - Glitchtrap
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Cyber World Empty Re: Cyber World

Писане by Emoran Нед Юни 13, 2021 12:46 pm

Джейкъб..!? Какво общо имаш с него..!? - Блейк
Страшният му изнервен поглед бързо се ококори щом видя Джейкъб - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Cyber World Empty Re: Cyber World

Писане by BGDodpul Нед Юни 13, 2021 12:58 pm

Soul Extract - Specter

Glitchtrap щракна с пръсти, като целият свят край тях отново се върна така както беше. Спомените обаче на Варис и Блейк щяха в този момент да се върнат много много назад в миналото, когато всеки един от тях е ставал част от бунтарите. Все пак, този glitch в света това показваше - как някой ставаше бунтар. Но кой беше това, си оставаше още загадка...която щеше да бъде разбулена.

Аз и ти бяхме причината легионът да се покаже на света, Варис. С твоето изобретение, аз им дадох това, което им липсваше..дом. Но все пак е трябвало да стигнат до мен по някакъв начин...навярно е имало..пробив в системата? - Glitchtrap

Тези думи, които Глича изричаше в момента щяха много да изненадат Варис. В момента той чуваше сякаш други думи..на човек, когото познава. Това изречение нямаше как да му звучи по - познато. Пробив в системата, заради който легионът са достигнали до някого. Glitchtrap в този момент леко се засмя, а край тях заваля дъжд и се чу мощна гръмотевица. Във вътрешният му свят в този момент се случваха смущения, защото собственото му сърце се бунтуваше срещу действията му. Но да се бунтува беше нещо типично за него...той най - накрая се обърна към Варис...именно неговият най - добър приятел стоеше зад тази маска..

А това бе...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

Glitchtrap:
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Cyber World Empty Re: Cyber World

Писане by Emoran Нед Юни 13, 2021 1:24 pm

/ 2:57 - до края /
Не...Замълчи...Спри...! Варис падна на колене. Не издържа. Гличтрап още не беше довършил изреченията си и на Варис ми светна лампичката кой по дяволите не човекът срещу него ЗАМЪЛЧИ!!! Варис крещеше. Варис изпитваше толкова много отчаяние в момента. Блейк който стоеше до него беше в шок - Варис
ВАРИС! Хвана го за раменете като го изправи, но усети как краката на Варис бяха умекнали. Единствено той го държеше изправен, като щом го пусна той не падна, а приклекна и се хвана за главата като се сви ВАРИС КАКВО ТИ СТАВА!? ОСЪЗНАЙ СЕ! КАКВО СЕ СЛУЧВА!? ГОВОРИ! Реакцията на Блейк беше съвсем нормална, той никога не е виждал Варис така. Никой не е виждал Варис по този начин до сега. Това лидерът ти, който до сега си го виждал винаги...винаги толкова сериозен и сигурен в действията си просто да се сгромоли като чувал с картофи беше пълен ужас. Варис, какво става..!? - Блейк

"Здравей отново..."

"Мой любими хакер..."



Здравей отново ли..? Варис това ли е този който си мисл-.. - Блейк

"Йо..."
"Мина много време"
"Блейк..Варис.."

Моят най-добър приятел и другар от миналото. Бивш бунтар.. Бивш колега..Варис се изправи като избърса сълзите от лицето си. Пое си дъх, колкото да може да му каже името и да го приветства. Да му каже, едно здравей. Вай Принстън.. Моят помощник който бе заловен от теоритически cybersecurity отдела на S.O.S Работили сме винаги перфектно. Какво по дяволите се случи тогава Вай..? Чия беше грешката да бъдеш заловен. Мислих те за мъртъв..Само не ми казвай, че сестра ми ти го е причинила..Варис беше изпаднал в емоционална криза. Не знаеше да се смее ли, да се радва ли, да плаче ли. В момента беше щастлив, но беше и съкрошен. Той знаеше, че вината може да е била и негова, но нещото което го яде и до ден днешен е, че не знае какво точно е объркал. Варис гледаше Глич- Вай, гледаше Вай ето така със сълзи в очите и просто му продума Вай, какво ти се е случило братле..? - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Cyber World Empty Re: Cyber World

Писане by BGDodpul Вто Юни 15, 2021 7:22 pm

Вай поклати глава, като на лицето му беше изписано и разочерование освен и непукизъм. Той очакваше Варис да е разбрал причината..че това беше самият той. Но това вече далеч не го вълнуваше. Вай беше загърбил своето минало и не мислеше особено за него. "Вай Принстън", когото познаваш умря в мига, в който го видя за последно...когато ме отмъкваха. Погледна го с презрение. Грешката беше твоя, Варис...мислех, че точно ти щеше да знаеш..показаха ми, че се е получил пробив в системата точно от твоята локация..натопил си ме. Явно за бунтарите, по - важно е да си най - добрият от колкото да си сред семейството...толкова ли си ме мразил..? Отне ми всичко...е...сега ще усетиш какво е чувството... - Вай

Да бъдеш сам...

Да бъдеш отрепка...

Да трябва да започнеш отначало...

Заради хора, които си мислил, че са ти семейство!

Тези думи бяха истина - Вай наистина се чувстваше по този начин. Изоставен, сам, предаден..за него, бунтарите бяха повече от семейство. Повече от приятели..те му бяха целият живот. За това да бъде предаден от тях го беше съкрушило изцяло. И навярно, прошка вече нямаше..а в очите му се виждаше единствено и само омраза и отчаяние.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Cyber World Empty Re: Cyber World

Писане by Emoran Вто Юни 15, 2021 7:29 pm

Вай..Избърса сълзите си Трябва да е станала някаква грешка! И не говоря от този тип! Никога не бих те натопил за каквото и да било. Мамка му ние изградихме обществото на бунтарите с тебе..! Как очакваш да причиня нещо такова на човек който, който имах за свой брат!? Помисли, Вай...ПОМИСЛИ! - Варис
Брато, загубата ти беше съкрушителна. Сериозно ли очакваш Варис да те предаде!? Макар и не толкова близък с него, в очите на Блейк Вай беше истински гений. Всеки който бива признат от Джейкъб и Варис за него е като брат. Точно как Ерик. Тази групичка винаги е била на първо място в сърцето му и точно тази тяхна загуба го беше накарала да се засрами, че не е бил там да помогне - Блейк
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Cyber World Empty Re: Cyber World

Писане by BGDodpul Вто Юни 15, 2021 7:37 pm

Замълчи...наистина ли очакваш да повярвам на лъжец като теб, Варис..? Мисля, че ти си този, който трябва да помисли...ние двамата изградихме това общество, прав си...и заради това никой друг освен нас не можеше да го разруши. Точно както стана и със системата...сериозно ли очакваш да повярвам, че има по - добър от теб, който да е пробил системата..? Не ме баламосвай..! Ръцете му започнаха да се наелектризират. Никой друг не може да го направи...затова, кажи ми...къде по дяволите бяха бунтарите когато аз имах нужда от тях..? "Семейството" ми ме остави като умряло куче..!! - Вай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Cyber World Empty Re: Cyber World

Писане by Emoran Вто Юни 15, 2021 7:56 pm

Наведе глава Прав си, не бяхме до теб тогава..Надигна я като го погледна сериозно Но никога не бих те предал! - Варис
Когато видя лал руцете му се наелектризирват, той застана по-напред от Варис като протегна ръка встрани, която се падаше пред него Варис, приготви се..! - Блейк
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Cyber World Empty Re: Cyber World

Писане by BGDodpul Вто Юни 15, 2021 8:15 pm

Засмя се. Думите ти не значат нищо вече...! Не можеш да промениш миналото! Отскочи на тяхната сграда, като щом се приземи, цялото му тяло вече беше наелектризирано. Започна да обикаля бавно около тях като хишник, а от тялото му изкачаха светкавици, които се привличаха към технологиите наоколо и го зареждаха непрестанно с енергия. Ще унищожа бунтарите..и всичко, което сте обичали.. - Вай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Cyber World Empty Re: Cyber World

Писане by Emoran Вто Юни 15, 2021 10:23 pm

Вай, помисли! Можем да оправим нещата..! Ще измисля начин да оправя всичко! Надигна си часовника Погледни! Тази богата енергия е способна на всичко, стига да знаеш как да я ползваш. Мога да ти се реванширам за всичко! Посмили на чия страна си! - Варис
Опитваше се да следи Вай през цялото време, като обикаляше с него и гледаше да е на пътя му между него и Варси - Блейк
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Cyber World Empty Re: Cyber World

Писане by BGDodpul Вто Юни 15, 2021 10:28 pm

Научих, че в този свят, човек е винаги сам. Не принадлежа на ничия страна докато Doomsday не се изпълни. А в момента...ти стоиш на пътя ми. Казваш да оправим нещата...хъх. И после какво, ще ме предадеш отново? Не ме заблуждавай...но със сигурност ще използвам тази твоя енергия щом приключа с теб..! Вай насочи ръката си към земята под Варис и Блейк, като щеше да отприщи светкавица от ръката си, която да наелектризира полето под тях. - Вай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Cyber World Empty Re: Cyber World

Писане by Emoran Пет Юни 18, 2021 3:01 pm


Не брато..Грешиш. Никога не си сам..Винаги намираш семейство и хора на които да разчиташ и които да ти пазят гърба. Тези които си намерил ти в момента само те използват. Такъв гениален ум като твоя..Нищо чудно, че Джейкъб ти имаше такова доверие..Щом Блейк застана пред него, той го докосна по гърба Вай..Точно тогава и беше моментът в който Вай изстреля светкавицата. Тогава се случи нещо неочаквано. - Варис
Огромно количество синя енергия озари позицията на Варис и на Блейк, като тя се сблъска със светкавицата и я нулира. Това вдигна страшно много пушек. Щом пушекът започна да се разсейва, Вай можеше да види зелени лъчи светлината които прозираха през него. От там, първи излезе Блейк - Блейк
...обещавам да ти покажем правилният път! Тогава и димът се разсея, като се видя как часовникът на Варис с енергията на Кайто светеше, а Блейк излгеждаше ето така Не мога да повярвам..Получи се..Подобрих технологията на Блейк..! - Варис
/ 1:05 /
Направи крачка напред, като погледна ръцете си и си огледа тялото. По целият му костюм течеше зелена енергия която всъщност беше неговият Mazushi ефект, а по устройството на главата му, което продължаваше по целия му гръб имаше синьо, което не беше точно енергията на Кайто, а по-скоро софтуера на Варис дето бе направил от контакта му с вируса на Вай. Това беше единственото нещо което предпазваше Блейк от това Глича да не му промие мозъка Чувствам се..Чувствам се в неведение.. Тогава Блейк погледна към Вай, като беше също толкова объркан колкото и Варис, че това всъщност се получи - Блейк
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Cyber World Empty Re: Cyber World

Писане by BGDodpul Пет Юни 18, 2021 3:12 pm

Мислиш ли, че имам против да ме използват..? Нека осъществят целите си. И без това само така ще се излекувам...!! Стига ти да страдаш, не ми пука дали ще бъда чужда пионка..Думите, които Вай изрече в момента със сигурност щяха да наранят Варис, защото те бяха изцяло истина. Вай не му пукаше дори и да умре стига бунтарите да са нещастни и да страдат. И затова, той щеше да се погрижи изцяло да съсипе всичко, което те веднъж са били изградили като връзки. Усмихна се коварно. Дори да подобри твоят приятел, това няма да спре моят вирус...Макар и светкавицата му да беше нулирана, това , което беше в нея не беше - вирусът. Умението на Вай е да може да създава всякакъв вид вируси, било то истински или кибервируси. В този случай, той придаде вирус на земята под Варис и Блейк, като с щракване на пръсти, той можеше да го активира. А в този случай, този вирус щеше да направи огромна експлозия. Begone..! Вай щракна с пръсти, като се отделиха малки светкавички от ръката му, след което последва огромна електрическа експлозия под Варис и Блейк. - Вай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Cyber World Empty Re: Cyber World

Писане by Emoran Пет Юни 18, 2021 3:39 pm

Последва екплозия, която запрати Варис и Блейк във въздуха. Като се приземиха чак на 2 сгради от тази. Щом се приземиха, на Блейк почти му нямаше нищо заради дебелината на бронята му. Беше нарен, но в сравнение със състоянието на Варис беше доста добре. Той от друга страна беше на ръба на смъртта. Целият ранен, покрит с изгаряния и с няколко счупени кости от приземяването. Щом Блейк се освести, от гърба му изскочи капсула, която се разпери във въздуха и образува дрона от новия му арт F.S.A Drone Deployed! Дронът, който мязаше на бухал/сова образува нещо като холограмно поле под себе си със своите очи. "F.S.A - Friend, Stay Alive" полето караше за следващите 8 секунди, всички в радиуса да не могат да умрат, а след като изтекът той да се взриви и да образува healing shock wave от енергията на Кайто - Блейк
Щом дронът се deploy-на, Варис си пое дълбоко въздух, всяка до преди малко се е давил във вода. Все още не можеше да се изправи и беше със затворени очи - Варис
Живей копеле..Не ме оставяй точно сега! Обърна се към посоката в който е Вай - Блейк
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Cyber World Empty Re: Cyber World

Писане by BGDodpul Пет Юни 18, 2021 5:50 pm

Вай бързо отскочи на тяхната сграда, като почна да върви бавно към тях двамата. Семейство, казваш...къде бяхте когато имах нужда от вас тогава..? Рано или късно, човек остава сам, Варис..и ти много скоро ще го разбереш...Насочи ръка към Блейк, като започна да генерира огромни количества електричество в нея и скоро щеше да ги отприщи в една огромна вълна. - Вай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Cyber World Empty Re: Cyber World

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите