Cyber World

2 posters

Страница 7 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Cyber World - Page 7 Empty Re: Cyber World

Писане by BGDodpul Чет Яну 20, 2022 10:12 pm

Мукуро: Сузи..! Изтича до тях двамата, като приклекна до нея. Добре ли си..? Всичко това е моя вина..
Вай: Докато гледаше собствената си реалност как се развиваше, той беше седнал на една от сградите, но сега реши да се изправи и се протегна. Явно му стана скучно и реши да се позабавлява. Боже, боже, боже...това почна да става скучно. Време е да им покажа на тези реалността...Тялото му се глична, като замени тялото на по - младата си версия със своето собствено, сякаш буквално го изтри от вселената и зае мястото му. Беше облечен точно като Глича в момента, но без маската му - със същите черни дрехи и ръкавици и същата червена енергия.
Мукуро: Погледна към променения Вай изненадано. Очевидно той беше много пораснал. В-Вай...? Какво се слу-
Вай: Замълчи, глупако..! Погледна към него, след което го посочи с ръка и изпрати червена светкавица към него, запращайки го да лети назад.
Сузи: Мукуро...!!! Погледна ядосано към Вай. Защо?!? Той е наш приятел!!
Вай: Мукуро е слаб, Сузи...! Никога не е бил наш приятел..я го погледни! Ползва ни само да се добере до върха...това копеле ще ни захвърли всичките на улицата ако можеше..!
Сузи: Какво ти става, Вай..?! Сякаш си напълно друг човек..!
Вай: Въздиша. Глупаво момиче си ти, Сузи...никога не би разбрала някого като мен. Затова..Протегна бавно ръка към нея, като я чарджна с електричество. Ще те очистя още сега...Усмихна ѝ се вманиачено. Сякаш в момента беше изцяло различен човек.
The Shaman: Гледаше от високо объркано. Хм...? Какво стана с това момче..? Усети енергията на The Reality Arrow , идваща от Вай. Да не промени реалността..? Изведнъж сякаш порасна с няколко години и е съвсем друг човек...да не би...
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 7 Empty Re: Cyber World

Писане by Emoran Нед Яну 23, 2022 11:30 pm

Вай не! Протегна ръка към него да го спре - Варис
Изведнъж се оказа до него, като му хвана лявата ръка със своята лява ръка, поглеждайки го през рамо СЕГА ЗАБАВНО ЛИ ТИ Е!? Все още ли мислиш, че мултивселената ще донесе по-добро от това което е в момента в твоя свят!? - Alt. Варис
СУЗИИИИИ!!!!!! - Варис
Бяха му останали сили след това нещо колкото да отскочи леко и да застане пред Сузи. Надигна си леко главата като се усмихна на Вай с маниакално кръвожадна усмивка Ще те изкормя хакерче!! -Alt. Райт
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 7 Empty Re: Cyber World

Писане by BGDodpul Пон Яну 24, 2022 12:03 am

Вай: Погледна към него сякаш гледаше към някой толкова незначителен, че даже се срамуваше, че погледът му попада върху него. Ти? Да изкормиш мен? Я се огледай..намираш се в моят свят. Ти си създаден от мен. Всичката тази реалност е създадена от мен. АЗ СЪМ ТВОЯТ СЪЗДАТЕЛ! Усмихна се леко. Но всичко това звучи като лудост, нали? Всичките спомени, всичките чувства, които имате, АЗ ви ги дадох! И също толкова лесно мога и да ви ги отнема..Посочи с ръката си The Shaman, като изстреля червена светкавица към нея, която толкова бързо я уцели, че дори тя, която имаше Godlike контрол над светкавиците бе уцелена и почувства тази болка, което я накара да се сгромоляса на една сграда. След като знаеш всичко това...все още ли искаш да се изправиш срещу мен?!?! ОТГОВОРИ МИ!
Сузи: Вай...Очите ѝ се насълзиха като го слушаше. Тя не искаше да приеме, че това бе нейният приятел, защото изобщо не си приличаше с него в момента.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 7 Empty Re: Cyber World

Писане by Emoran Чет Яну 27, 2022 10:18 pm

Това още повече ме възбужда! - Райт
Варис се ядоса, изправи се и се сдърпа със своята алтернативна версия. И двамата започнаха да се млатят и да се таркалят ТИ НЕ СИ ТОВА, КОЕТО ИСКАМ ДА БЪДА! - Варис
НОРМАЛНО! АЗ НЕ СЪМ ТИ! - Alt. Варис
Застана върху другия Варис, като започна да го млати. Apperantly, тъй като другия не е бил често с хора като Ерик, от към близък бой Варис беше много по-умел от него. Щом го натупа, той се обърна към Вай и извика ДОСТАТЪЧНО! СПРИ С ТОВА! ВИДЯХ КАКВО СЕ ОПИТА ДА МИ КАЖЕШ! - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 7 Empty Re: Cyber World

Писане by BGDodpul Чет Яну 27, 2022 10:29 pm

Вай: Посочи Варис. Ти да мълчиш! Тук аз командвам..! Но щом искаш всичко да свърши...нека свърши! Вай вдигна стрелата, която държеше и я издигна високо във въздуха, където тя отприщи огромен червен лазер право към върха на целия Domain. Парчета почнаха да падат, а самата реалност, в която те се намираха се рушеше - време-пространството ставаше нестабилно и всичко край тях почваше да се glitch-ва. Всичко и всеки, който Вай беше докарал в тази реалност почваше да изчезва все едно системата биваше срината. Glitchtrap създава и унищожава всичко..и е въпрос на време да мога да правя това, което мога тук и в реалният свят! Ще се видим пак отвън, Варис! Ако оцелееш...хахахахахаха!!! Изсмя се като психопат, след което тялото му се глична и изчезна. А целият domain започна да се разрушава, като дори земята под тях се разцепваше. Единственият изход от тук сега беше през процепите, които се създаваха в домейна на Вай.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 7 Empty Re: Cyber World

Писане by Emoran Чет Яну 27, 2022 10:34 pm

Ах, мамка му и психопат! Надигна се като тръгна към един от процепите, но беше хванат отново от своят алтернативна версия Хъх!? - Варис
If I die here, I am taking you with me! Усмихна му се. В този момент, ръцете и се залепиха една за друга - часовниците им като магнити се залепиха един за друг и това крещеше гибел за Варис - Alt. Варис
Мамка му! Започна да се опитва да си махне часовника, но не можеше. Какво ти става по дяволите..!? Адреналинът му се покачи, той започна да дерзае към един от процепите, като влачеше своята версия след себе си. Едва в последният момент, той успя да се измъкне, оставяйки алтернативата си назад, точно преди да се затвори - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 7 Empty Re: Cyber World

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 7 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите