Cyber World

2 posters

Страница 6 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Cyber World - Page 6 Empty Re: Cyber World

Писане by Emoran Вто Ное 23, 2021 11:11 pm

Искам ли да се присиединя към банда, която не съществува вече? Банда..? Не мисля, че ще съм ви от полза. Дори не мога да карам мотор Засмя се Реално мога, но....ВАРИС СЪСРЕДОТОЧИ СЕ. Какво значение има!? Те не са истински! Здрависа се с него Името ми... Мамка му, кво да им кажа..? е Варис, приятно ми е да се запознаем - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 6 Empty Re: Cyber World

Писане by BGDodpul Вто Ное 23, 2021 11:23 pm

Доста интересно име..Обърна се към града. Надявам се Beacon да ти достави това, което търсиш, Варис. Знам какво е да си далеч от дома. - Мукуро
Да...аз също...понякога се чудя какво правят баща ми и братовчедка ми... - Тори
Не можеш да караш? Удари го по рамото. Усмихна му се самонадеяно. Ще трябва да се научиш. Погледна към Мукуро. Този ми харесва. Хайде да го вземем. Имам добро усещане. - Вай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 6 Empty Re: Cyber World

Писане by Emoran Вто Ное 23, 2021 11:30 pm

Баща ти и братовчедка ти..? Усмихна се И аз понякога се чудя какво прави сестра ми..Щом Вай каза тези думи, Варис наведе за малко глава, колкото да не събужда въпроси у останалите Щом е задължително, ще се постарая! - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 6 Empty Re: Cyber World

Писане by BGDodpul Вто Ное 23, 2021 11:43 pm

В мига, в който Варис каза това, всичко пред него започна да се разпада на червен прах подобно на тази сцена. Пред него стоеше само Вай, който му ръкопляска. Явно те харесах и там...е, вече си част от една друга вселена. Как се чувстваш? Доста интересно, нали? Сега ще разберем дали твоето участие в събитията от моят живот е променило нещо. - Вай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 6 Empty Re: Cyber World

Писане by Emoran Вто Ное 23, 2021 11:48 pm

Чакай, току що да не би да ме върна в миналото? Че как иначе, това нещо ще промени живота ти? Не си играй с времето Вай! Реално погледнато в миналото тогава аз и сестра ми сме били на друго дереже, а аз дадох информация от бъдещето, че тя не е до мен. Осъзнаваш ли какви последствия можеш да създадеш по този начин!? Ще нарушиш пространствено времевия континюм - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 6 Empty Re: Cyber World

Писане by BGDodpul Вто Ное 23, 2021 11:50 pm

Засмя се. Нищо подобно няма да се случи...The Reality Arrow създава друга реалност, не променя настоящата. Това, което твоите действия ще променят, е моят живот в тази нова реалност, която само аз и ти виждаме. Нищо фатално, нали...? Усмихна се. Животът на онзи Вай, който те хареса, ще се промени. Мисля, че това е перфектният начин да ти покажа...Тонът му стана леко сериозен. Какво е напът да се случи в настоящето. - Вай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 6 Empty Re: Cyber World

Писане by Emoran Вто Ное 23, 2021 11:52 pm

Присви очи, като леко си изви главата и го погледна с недоверие като че ли Не разбирам на къде биеш братле.. - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 6 Empty Re: Cyber World

Писане by BGDodpul Вто Ное 23, 2021 11:55 pm

Започна да върви около него. В началото на всичката тази бъркотия....един човек обяви едно грандиозно състезание, което ще обхване целият свят..тогава не знаех какво значи..но сега знам.Стрелата отново светна, като започна да променя реалността край тях. В момента, Варис и Вай се намираха на реч на Валентайн от далечното минало, в която той говори за грандиозно състезание, което ще се състои в бъдещето. Тези събития са се случили преди Вай да се е срещнал с Мукуро и останалите, като те двамата можеха да видят негова детска версия, на около 9 години как стоеше отдалеч и слушаше Валентайн. - Вай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 6 Empty Re: Cyber World

Писане by Emoran Вто Ное 23, 2021 11:57 pm

Грандиозно състезание..? Направено от Валентайн? Как така не знам за него? Как мога да съм пропус-...Тогава на Варис му светна, че всъщност Ментира се е занимавала с всичко около Валентайн Знаеш ли, забрави какво тръгнах да казвам! - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 6 Empty Re: Cyber World

Писане by BGDodpul Сря Ное 24, 2021 12:06 am

Учудващо е , нали...? Такова важно събитие, изтрито от нашите глави...Присви очи, като погледна към Валентайн, който изнасяше реч. - Вай
Президентът на Beacon беше обсипан от журналисти, които енергично подаваха микрофоните си към него и го питаха какви ли не въпроси за това, което той току що бе обявил - състезание, което ще включва целият свят.
Господин Президент, каква ще бъде наградата за победителя?! - журналист 1
Ще има ли изисквания за участие?! - журналист 2
Кога планирате да се случи?! - журналист 3
Какво ще представлява?!? - журналист 4
Смятате ли, че управлението ви до сега движи Beacon в правилната посока на развитие?! Обществото ни е разделено на класове, никой не зачита по - бедните! Отговорете, господин Президент! Сега ли му е времето за някакво си състе- АААХ! - журналист 5
Журналист 5 просто бе завлечен като че ли от някакви мутри, които му казаха "Много ти знае устата" и започнаха да го пребиват в забутана уличка, далеч от погледите на останалите.
Валентайн с усмивка на лице погледна към журналистите и започна да отговаря на техните въпроси. Моля Ви за ред, дами и господа. Не е нужно да се блъскате, ще отговоря на всички ви. Това състезание ще представлява възможност за всеки един човек на планетата ни да промени своят живот. Не мога да разкрия детайлите за това състезание, но победителят ще може да промени....

....всичко

Мисля, че всеки заслужава втори шанс в своят живот. И аз имам всичко нужно да им го предоставя. Парите, които спечели Beacon от това състезание ще бъдат дарени на благотворителни каузи по целият свят и няма да бъдат използвани от правителството ни. Смятам да дам възможност на всеки един човек да промени живота си. И съм сигурен, че не е нужно да има един победител - всеки ще може да спечели. Всеки ще има тази възможност. Но тук, дами и господа, трябва да акцентирам, че... - Валентайн

Това състезание...

Няма да бъде на световен мащаб
.

Това последно изречение накара още по - голяма навалица от журналисти да се запъти към него с купчина въпроси. Повечето от тях си мислеха "Е как така всеки ще има шанс но няма да е на световен мащаб!?". Но малцина знаеха, че Валентайн нямаше намерението да съкращава мащаба..

За него...

Световен мащаб..

Е твърде малко.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 6 Empty Re: Cyber World

Писане by Emoran Съб Ное 27, 2021 7:34 pm

Състезанието ще бъде време-пространствено нали..? По дяволите сега пък какво..? За кое да мисля по напред? За стрелите? За клоуна? За мафията в Бийкън? За Боса? Кое по-напред? Не мога да огрея навсякъде! Ами сестра ми..? Какво да правя Вай!? - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 6 Empty Re: Cyber World

Писане by BGDodpul Съб Ное 27, 2021 7:51 pm

Време-пространствено..? Не, глупако...нещо по - лошо ще е. Ще се наложи да се биеш срещу хора, идващи от всички вселени. Вай се обърна, като погледна към небето, което започна да става леко лилаво. Можеш ли да си представиш нещо на такава скала изобщо...? Мултивселената...е била истина. Това състезание няма да е между нас...ще е между нас и други нас. Най - големият враг можеш да се окажеш самият ти, Варис. Може и да съм аз. Никой не знае...това...това ме плаши. - Вай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 6 Empty Re: Cyber World

Писане by Emoran Съб Ное 27, 2021 11:12 pm

Всъщност...Тази идея започва да ми харесва Усмихна се, като погледна с празен поглед към нищото Това напълно ще разтърси тази отвратителна ситуация в която се бием на няколко фронта. Да, отново ще го има този проблем, но някои от проблемите ни могат да се решат заради тези "други нас". Тези наши врагове всъщност могат да бъдат най-добрите ни приятели! Това тотално ще промени ходовете на събитията и плановете на злодеите в момента! Стисна юмрук, като погледна към Вай Да, плашещо е, но като се замислиш това може би е единствената ни опция да оправим нашия свят! Стига той да остане цял след цялата тази суматоха, реално погледнато злодеите ще се насочат сами срещу себе си! Да, малко е на кантар кой ще спечели и кой ще умре, което важи и за нас но..ТОВА Е ШАНС ЗА РЕСТАРТ НА СИСТЕМАТА ВАЙ! - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 6 Empty Re: Cyber World

Писане by BGDodpul Съб Ное 27, 2021 11:15 pm

Прекъсна го преди да си завърши последното изречение, като го погледна. Да оправим нашия свят с чужда помощ? А техния..? Ако искат да им се реваншираме щом сме готови? Кой знае какви други проблеми ще си навлечем. Посочи го. Мултивселената е нещо, за което знаем твърде малко, Варис...с това шега не бива. Нашите проблеми са си наши за оправяне. А ние имаме предостатъчно ресурси на тази планета да се справим с тях. Аз лично няма да позволя за нищо не света реалността да се пречупи и да си навлечем хора от всяка една вселена! - Вай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 6 Empty Re: Cyber World

Писане by Emoran Съб Ное 27, 2021 11:19 pm

Виждаме нещата по различен начин Вай. Колкото и да ми се иска това нещо да се случи и КОЛКОТО и да си прав, че с това шега не бива Направи крачка напред, като пръстът на Вай се удари в гърдите му Аз съм с теб! Макар и да виждаме нещата по друг начин с теб, аз ти казах. С теб съм! Аз имам да ти се реванширам повече от колкото всеки един друг Адам Варис в която и да е друга вселена! - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 6 Empty Re: Cyber World

Писане by BGDodpul Съб Ное 27, 2021 11:26 pm

В такъв случай се надявам да имаш топките да ме убиеш когато му дойде времето, малчо..Дръпна се от него , като реалността край тях започна да се променя. Защото съм напът да ти покажа колко точно е опасно..да се пипа тъканта на реалността... - Вай

Небето зад тях сякаш буквално се счупи на парчета, подобно на тази сцена. В момента, сцената беше следната - the Legion бяха сформирали най - голямата банда от мотористи, които бяха разбили на пух и прах кланът Кагамине в съдбовният кървъв Хелоуин, за който Вай говореше. Дори Варис можеше да види второ себе си в реалността на Вай, защото тя беше просто бъдещето на реалността, в която Варис се запозна с останалите. В същата тази реалност, небето просто се пропука и започна навсякъде да се разпространява тази пукнатина.
К-какво става...?! Сузи гледаше с ужас към гледката и видимо беше изплашена. Думи не описваха страха в очите ѝ. - Сузи
Силен вятър задуха, който блъскаше всички надалеч от тази дупка в небето. Мукуро се опита да се придвижи напред, но беше блъснат в кола.
Мукуро..!!! Изтича до него, като го надигна. - Rider
Д-добре съм...Имаше буквално забит железен прът през корема, който се намираше до колата. Беше резултат от битката им по - рано. - Мукуро
По дяволите...изобщо не си добре..! - Rider
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 6 Empty Re: Cyber World

Писане by Emoran Нед Ное 28, 2021 8:19 pm

Ако това наистина е бъдещето, то реално Варис не можеше да се разпознае, защото за в бъдеще ще търпи промени. Адам гледаше с удивление към това което се случва, но и с капка страх По дяволите..това изглежда непоправимо..! Погледна към Мукуро Мукуро! Изтича до него Чакай, това не е реално...Или е..? По-дяволите Вай! - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 6 Empty Re: Cyber World

Писане by BGDodpul Нед Ное 28, 2021 8:47 pm

Rider тръгна да маха този прът от него, но Мукуро я блъсна надалеч. Н-недей...ако го извадиш, ще се отвори раната...ще търпя така... - Мукуро
Преди обаче Мукуро да изрече още една дума, огромна светкавица се стовари край всички тях и ги изблъска надалеч един от друг, а от нея започна да се формира човешка фигура - фигура, която щеше да бъде позната на Варис. Но и...доста променена. Като че ли прекалено променена.

фигурата:
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 6 Empty Re: Cyber World

Писане by Emoran Нед Ное 28, 2021 9:07 pm

Шаманът е жена!? Ясно...Добре Адам, успокой се. Няма от какво да се притесняваш. Това е просто холограма която Вай иска да ти покаже. Да, страшно е, да, срещу това ще се изправиш, но дишай.. - Адам

Щом шаманката погледна към Сузи и си довърши изречението, от нищото всякаш нещо я простреля с обикновенни куршуми Надявам се това да ти привлече вниманието вуду изверг..! Тези думи идваха от не кой да е ами от алтернативен Варис, който тъкмо излизаше от портал на тази мултивселена Най-накрая стигнах и до теб! - Alt. Varis
КАКВО!? Това е моят глас! - Адам
Докато си държеше пистолета насочен към шамана, той погледна встрани към Адам Hello there handsome..! Усмихна му се, защото му беше пределно ясно кой беше всъщност той. Колкото до него, това беше алтернативна версия на Варис където той САМИЯТ Е УБИЛ СЕСТРА СИ и емплантирал в мозъка си чип с цялата информация, която Ментира има, ВКЛЮЧИТЕЛНО И ТАЙНАТА НА КЛОУНАЦялото това знание разбира се изисква и кибер модификация на тялото му, за да може да поддържа и саботажа на Ментира да не му прецака мозъка - Alt. Varis
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 6 Empty Re: Cyber World

Писане by BGDodpul Нед Ное 28, 2021 9:40 pm

Сузи гледаше изплашено към шаманката, като просто вървеше назад от страх, но по едно време се спъна. Тя протегна ръка да запрати светкавица към нея, но в този момент алтернативна версия на Варис се появи от пробива на вселената и я уцели с куршум. Електрическата аура по тялото ѝ просто щеше да отблъсне куршума, насочен към нея, като тя се обърна към Варис. Хм, я виж ти..малък червей. Тя генерира огромно количество светкавици в двете си ръце. Не си ври носа там, където не му е мястото..! The Shaman запрати струя от светкавици от двете си ръце към Alt. Varis, без да я интересува за бягащите цивилни навсякъде. - The Shaman

Едновременно с това обаче, над 40-на коли бяха захвърлени към близките сгради и включително и Варис и The Shaman. Една от тях беше огромна цистерна, която щом се разби на земята предизвика адски грамадна експлозия, която запали всичко наоколо. Купчина от коли беше захвърлена и към Мукуро и компания.
Внимавайте..!!! Той пристъпи напред, като кръстоса ръце и направи костна обвивка около всичките си приятели, която изблъскваше всякакви коли идващи към тях. Всички добре ли са..?! - Мукуро
От земята под тях обаче започнаха да се чуват тръсове. Изведнъж, 4 каменни ръце започнаха да излизат от нея подобно на тази сцена, които почнаха да размятат още коли и отломки навсякъде. Земята под тях се разтвори, като след като се махна димната завеса се видя и кой стои зад тази опустошителна атака.

човекът:
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 6 Empty Re: Cyber World

Писане by Emoran Нед Ное 28, 2021 10:07 pm

Червей..? Протегна ръка напред като завихри лилаво електричество пред себе си, което светкавиците и ги завъртя в обратна посока Particle Accelerator! Енергията от светкавиците ѝ и електричеството му стана нестабилно, като той го запрати към нея във формата на електрическа екплозия Ти си като поток от информация, има мога просто така да те оставя!? Извенъж бива прекъснат щом усети идващите коли Сега пък какво? С другата си ръка запрати електрически снаряд, който наелектризира колите идващи към него и шаманката. Варис тогава стисна ръка, карайки ги да се придърпат една към друга и да се потрошат - Alt. Varis

Кръстоса ръце от идващите коли, но изведнъж се усети как е цял и невредим Е, ама разбира се. Това не е реално все пак След това веднага забеляза костите идващи от Мукуро Ой...ой ой ой, ти от къде и ЗАЩО МОЖЕШ ТОВА!? Земята под него се разтрепери и идването на Чисаки, като той падна назад Оф...Мамка му..! Тогава той се загледа в фигурата причинител на това нещо Чисаки!? - Адам

Виж ти, виж ти..Кой реши да се появи!? Усмихна се И това ако не е човекът чиито план беше основата на подобрението, на саботажа, на Престори се, че си бърше сълзите ПОКОЙНАТА МИ СЕСТРИЧКА! - Alt. Varis

ТОЗИ ЩЕ ГО УБИЯ! - Адам
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 6 Empty Re: Cyber World

Писане by BGDodpul Съб Дек 04, 2021 9:58 pm

Протегна ръце встрани, като запрати светкавици, които придадоха магнитни свойства на купища коли, с които ги издигна и ги захвърли напред, за да блокира с тях. Чрез левитация, тя се насочи към Overhaul и щом се доближи до него, вкамени ръката си и рязко се приземи зад него, забивайки ръката си в земята. Това създаде земетръс, карайки купища сгради да паднат край тях двамата. - The Shaman

Използва огромните си ръце в мига, в който усети отломките да падат към него, като всяка, която падаше, той я унищожаваше и си създаваше повече броня. Някой от вас глупаци да има идея как дойдохме тук? - Overhaul

Въпросът му леко я заинтригува, като погледна към хлапетата и за миг се концентрира върху тях. Тези тук са местни..и са от тази вселена. Лично аз смятам да взема отговори от тях..! Насочи се към Сузи, като прелетя над нея и я хвана за ръката, след което се издигна нависоко. - The Shaman

Не може да реагира по никакъв начин, като бива хваната. Аргх...! Опитваше се да се съпротивлява. Пусни ме...!! - Сузи

Усмихна ѝ се, като застана на една сграда и я хвана за врата, надвесвайки я над 50 метра височина. Пак си помисли дали това искаш, момиче.. - The Shaman

Сузи...!!!!! Беше ранена, като следа от катаните ѝ нямаше никъде. Агх...някой..Протегна ръка към тях двете. Спасете Сузи...! - Тори
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 6 Empty Re: Cyber World

Писане by Emoran Нед Дек 05, 2021 2:02 am

Как да я спася, аз съм извън категорията на тоя..! От друга страна обаче..? Погледна към алтернативната си същност Ей, Адам! Да, точно ти! Направи нещо! Ако имах способностите ти, аз не бих стоял просто така и да бездействам когато някой е в беда! - Варис

Чуваха се стъпки от някъде, все едно някой пристигаше.

Само дето аз, не съм точно "ти", Адам. Варис отдавна го няма. Този който си мислиш, че познаваш е просто една твоя извратена гледна точка относно онзи "хакер герой". Да, добре. Ние се борим за себе си, не ме интересува и грам за онова момиче там - Alt. Варис

Сузиииииии! Тръгна да тича към нея - Варис

Изведнъж, докато Варис тичаше към тях видя с периферното си зрение как от една от сградите някой скача. Този някой се метна на гърба на летящата шаманка и с много психопатски глас изрече следните думи, докато допря ножа си в гърлото ѝ. Само щом си надигна главата през рамото на шаманката, на Alt. Варис му стана ясно, че нещата ще загрубеят. Скоро и на останалите също, щом загреят кой е той За първи път...Качулката му падна от вятъра нависоко ЩЕ ИЗКОРМЯ ШАМАН! - Райт

ЕТО ТЕ И ТЕБЕ НЕНОРМАЛНИКО! Къде се губиш бе?! Не съм те виждал от последната ни битка с бунтарите! - Alt. Варис

Вай, достатъчно! Спри го това! - Вай
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 6 Empty Re: Cyber World

Писане by BGDodpul Чет Дек 16, 2021 11:59 am

Заради умението си да контролира стихии на божествено ниво, светкавичните ѝ сили ѝ даваха почти нечовешки реакции, като тя спокойно в последния момент се обърна и блокира атаката на Райт с ръката си, която беше покрита с купчина камъни. Не и днес..Създаде се лека светкавична експлозия, която щеше да изблъска Райт до върха на близка сграда. Лудото да не е новото нормално? Всички тук сте някакви психопати. Явно само моят мозък не е пострадал. - The Shaman

Кх...! Докато шаманката я държеше с едната си ръка, Сузи бързо извади счупена дървена дъска и се опита да ѝ я забие в ръката. - Сузи
По ръката ѝ потече ток, който парализира момичето. Тя ѝ се усмихна, като се изсмя и я пусна от 100 метра височина. - The Shaman
Гх..нее...! ААААААААААААААААААААААААААААААААХ!!!!!! П-Помощ...!! Малкото момиче очевидно беше изплашено до смърт. И кой не би? Ако падне на земята, с нея бе свършено. - Сузи

Малко преди това да се случи, към Варис бяха хвърлени 3 коли от приближаващия към него Overhaul, който щеше да му препречи пътя. И трите щом паднат ще се запалят и гръмнат.

А какво правеше Вай през цялото това време..? Истинският Вай просто наблюдаваше и се смееше отдалеч.

Нали това искаше, Варис?! Ето, дойдоха нашественици! И какво от това..? Единствено милиони ще загинат от техните действия. Но теб това не те интересува...все пак ще ти помогнат да се справиш с легиона и клоуна...побеждаването на враговете няма висока цена, нали? Хахаха! Готви се за тази реалност! - Вай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 6 Empty Re: Cyber World

Писане by Emoran Сря Дек 29, 2021 11:13 am

Спря се на метри от колите като бива изблъскан от експлозията. Претърколи се няколко пъти Мамка му..Погледна нагоре докато си надигаше главата Сузи! - Варис

Докато Сузи падаше обаче, от тялото ѝ излезе червен дух, който ѝ се изсмя. При самото изблъскване, Райт обсеби Сузи за да не бива запратен към сградата Падаме ли си? Споко бе, земята ще ни хване! Засмя се, като превърна тялото на Сузи в дух, който да може да левитира. Райт тогава си хвърли ножа по нея, като той премина през нея и се заби в земята. Ножът тогава я изсмука в себе си и я върна обратно от другата му страна във физическата ѝ форма - Райт

Райт, разочарован съм! Още е останало нещо добро в тебе.. - Alt. Varis

Да, за разлика от теб..мен..нас. Разбра ме! Погледна към Вай Виждаш ли!? Ако се сприятелим отново с нашите приятели, те няма да имат шанс Погледна към Overhaul Факт, такива изроди отново ще трябва да сразим ако се наложи..Но това не променя факта, че.. Погледът му изведнъж стана празен. Замисли се за нещо По дяволите, някви ги дрънкам..? Започвам да приличам на тази моя алтернативна откачена версия.. - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 6 Empty Re: Cyber World

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 6 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите