Cyber World

2 posters

Страница 2 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Cyber World - Page 2 Empty Re: Cyber World

Писане by Emoran Пет Юни 18, 2021 6:15 pm


Беше застанал пред Варис, като се изправи и кръстоса ръце пред себе си Грр..Къде бяхме ли? Мислихме, че си мъртъв! - Блейк
Грешиш..! Обърна си главата към Вай докато беше на земята Не съм спирал да те търся. Преди сестра ми да изчезне, ти ми беше на фокус през всичкото това време Вай. Информация за теб просто нямаше. Всички ми казваха, че си мъртъв Закашля се Но аз не спрях! По цели дни и нощи в онази стая се рових за да те намеря. Сигурен съм, че знаеш. Можеше да се покажеш по всяко време тъй като си едно цяло с мрежата. Мрежата която ние създадохме. Но ти си си решил да не го направиш, защото тежестта на миналото е твърде голяма за да забравиш..Честно..Започна да се опитва да се изправя Ако бях на твое място, щях да направя същото, но и щях да се замисля дали наистина си струва да отмъщавам на семейството си заради миналото вместо да се опитам отново да изпитам радостта от тяхното присъствие... - Варис
Дронът тогава се взриви, освобожавайки шокова вълна, която беше healing wave за Блейк и Варис. Вълната щеше да изблъска Вай леко назад, колкото да му отвее ръката от тях за секунди Послушай го брато..! Единственото нещо за което Варис би излъгал е имато му. Много добре го знаеш това! - Блейк
Защото не след дълго S.O.S заловиха и нашия лидер Джейкъб и след това АЗ ИЗГУБИХ СЕСТРА СИ! Мислиш ли, че ми е приятно да губя постоянно хората около себе си!? В момента цялата пропаганда срещу Jester-а тежи на моите рамене! Мисли ли, че и аз не искам да залича всичко и да се приключи!? Искам го..Но въображението ми ме кара да продължа напред. Мечтата и мисълта за бъдещето в което всичко ще приключи и ние отново ще бъдем щастливи. НЕ ПОЗВОЛЯВАЙ ТОВА ДА ПРЕЧИ НА МИСЛЕНЕТО ТИ ВАЙ! Протегна леко ръце встрани Тъкмо те намерих брато, имам всичко необходимо да оправя нещата. НИЕ ВСИЧКИ МОЖЕМ ДА ТИ ПОМОГНЕМ! ЗАЕДНО СМЕ ВЪВ ВСИЧКО ТОВА! - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 2 Empty Re: Cyber World

Писане by BGDodpul Пет Юни 18, 2021 6:35 pm


Вълната го изблъска леко назад и му развали фокуса, затова започна да чарджва атаката си наново. Погледна към Варис с омраза, но думите му леко го докоснаха. Дълбоко в себе си, Вай искаше да чуе, че са го търсили и не са спирали да мислят за него, но от друга страна, животът му се промени драстично заради една чужда грешка и това той много трудно щеше да го преглътне. Макар и все още старият Вай да беше там, по - голямата част вече я нямаше. Затова, той намръщено отговори на Варис със студения си глас. Не смей да казваш, че можеш да ми помогнеш след всичкото това време, Варис!!!! Никой друг не може да ми помогне освен аз самият..сам трябва да се излекувам от чудовището, в което съм се превърнал и сам ще го направя...като осъществя Doomsday..! Протегна ръка към Варис, като се прицели към него. Скоро всичко ще свърши , обещавам да заживеем отново в свят, в който никой от нас двамата няма да помни за това..там, може би нещата вече ще се развият различно. А и...Намръщи му се още повече. Не смей да твърдиш , че знаеш защо не съм се показал пред теб...мислиш ли, че когато осъзнах, че съм жив, не ми мина през ума..? Да се върна при старото си семейство..хех. Разбира се, че се опитах да се върна. Но тогава, аз ви видях...видях ви през една проклета камера как всички бяхте продължили напред. Не видях тъгата в очите ви. В моите очи, вие вече ме бяхте забравили...!! От ръката му започнаха да изкачат още по - големи количества светкавички. Няма връщане назад, Варис...заради това няма да се върна! Вече съм друг човек! Не съм бунтар..боря се за друга цел..!

Аз...

Съм...

GLITCHTRAP!!



Извиквайки тези думи, изражението на Глича се показа на всеки един екран в света му. Чудовището се бе събудило, или по - скоро бе извикано и вече навсякъде всичко стана ярко червено. Дъждът, който валеше също изглеждаше червен. Около тялото на Вай започнаха да се появяват червени пикселчета, което само по себе си показваше, че той бе далеч от това да е човек. Моят съвършен вирус...и аз..сме едно..!! Вай отприщи огромни количества електрическа енергия от ръцете си към Блейк и Варис, като заради многото технологии наоколо, той събираше непрестанно енергия от тях и ставаше по - силен с всяка изминала секунда в домейна си. Технологиите из града спираха, което показваше, че Вай черпи от тяхната електрическа енергия, за да се подсилва. - Вай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 2 Empty Re: Cyber World

Писане by Emoran Пет Юни 25, 2021 3:03 am


Какво по дяволите значи, че всички сме продължили напред..!? Ти ни беше като брат, идиот такъв! Не съм спирал да търся информация за теб, ако трябва за трети път ще ти го извикам! Посочи го Ти.. / 0:18 / В момента ТИ захвърляш всичко което можеш да си върнеш. Дава ти се шанс да си върнеш семейството брато! Не е нужно да си бунтар все едно е някаква титла. Дори в момента си си такъв без да го осъзнаваш! Всички живеем с това нещо, и именно това е нещото което ни прави силни заедно! Няма да се бия на твой терен, Вай, нито на свой...ОТКАЗВАМ ДА СЕ БИЯ С ПРИЯТЕЛ! Най-накрая те намерихме..След толкова време..НЯМА НАЧИН СЪДБАТА ДА НИ Е СЪБРАЛА ОТНОВО ЗА ДА СЕ ИЗБИЕМ БРАТО! ОСЪЗНАЙ СЕ!  - Варис

Тогава, с цялата обстановка създадена от Гличтрап, Блейк погледна към него докато си чарджваше атаката към тях. Това за него беше признак на агресия. Блейк хвърли поглед към Варис, като след това погледна Гличтрап сериозноВарис..Присви очи докато гледаше към него Аз..Аз..Макар и едър и строен мъж като него се затрудняваше да изрече думите които щеше да каже Аз ще го убия! - Блейк
Блейк не, да не си луд!? Престани да говориш глупости..! - Варис
Ще убия Гличтрап, за да остане само Вай. Той е като една черупка..Ще трябва само да го Извади автомата, който се преобразува на гранатомет ДА Я ПРЕЧУПИМ! - Блейк
Блейк, Вай Протегна ръка напред, но беше твърде късно НЕ! - Варис
Точно тогава и Вай изстреля своята атака към тях, като Блейк дръпна спусъка изтрелявайки десетни енергийни гранати. Щом двете атаки се сблъскаха се създаде мощна екплозия от електричеството на Вай и зелената Мазуши енергия на Блейк идваща от бластера му, в комбинирана със синята на Кайто. Сблъсъкът беше достатъчно силен да разруши сградите в околността - Блейк
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 2 Empty Re: Cyber World

Писане by BGDodpul Съб Юни 26, 2021 6:45 pm

Учуди се, като бива изблъскан назад от огромната експлозия. Пушек се вдигна навсякъде, като енергията и от двете атаки беше достатъчно голяма да разруши сградите край тях. Това обаче щеше да окаже лоша шега на Блейк щом той види по - внимателно какво се случваше - малко след сблъсъка, Вай излезе ранен от пушека, но целият присвяткаше в червено. Беше се заредил с огромни количества енергия от разрушените сгради, които бяха пълни с технологии, а тази енергия се превръщаше в електрическа и навсякъде обикаляше тялото му. Вай погледна сериозно към тях двамата, като започна отново да ходи към тях и да изстрелва продължителни електрически бластове от ръцете си все едно ги замеряше с огнени топки. Отказваш ли се , Варис..? Хъх, по - лесно за мен тогава..казах ти глупако, няма да се върна! Не го правя, за да ви видя как страдате..просто най - накрая ми се изпречихте на пътя...честно казано предпочитам да ви оставя живи, за да можете да гледате как унищожавам всичко останало освен вас. Тогава ще разберете какво е страдание... - Вай

Защото този свят...

Е пълен с лъжи!!!

Ерата на технологиите е сред нас, Варис! Ерата на информацията! А знаеш ли какво идва с това..? Безброй много лъжи! Лъжи, които контролират животите ни без да го осъзнаваме! Информацията е нещо, което може да се манипулира лесно..виж сестра ти, виж самият себе си...вие двамата сте пример за това, което почнах да ненавиждам... - Вай



Лъжата...



Вирусът Glitchtrap бе създаден да елиминира всякаква фалшива информация, която попаднеше на пътя му! Но дори той не може да елиминира всички лъжи...невъзможно е. Осъзнаваш ли какво означава това, Варис..? Човечеството може да бъде манипулирано много лесно..и точно това възнамерявам да направя, за да го спася от регресия..! Регресия, породена от фалшива информация, примесена с истинска! Прекаленото много информация...води до нулева такава. Ние ще умрем заради тези технологии в бъдещето, Варис...освен ако някой не направи нещо и не ни спаси. - Вай


И това ще бъда аз!!

Има нещо в човека, което не може да бъде манипулирано...неговият характер, неговите спомени..неговата култура. Но точно това, аз възнамерявам да направя. Чрез Doomsday, ще залича всичката ненужна информация и ще освободя истинският потенциал на човека. Смятам да изтрия всичката информация от този свят чрез Doomsday и да започна да я манипулирам аз..ще дам на човечеството това, от което се нуждае..! Ще съм първият, който ще манипулира техните желания, спомени, характер, култура...чрез информацията...! Погледна ядосано към Блейк. Сега разбираш ли защо нямаш шанс срещу Glitchtrap..?!? Той е много повече от вирус... - Вай

Навярно, това което Вай казваше щеше да шокира Варис и Блейк. Това бяха неговите истински желания и цели - да спаси човечеството. Но той беше болен...беше болен не от какво да е, а от собствената си гордост. Смятайки, че той е единственият, който може да спаси човечеството, той си постави за цел да го промени от самите му корени. Да изтръгне плевелите, които за него бяха ненужната информация и да я пренапише наново преди хората да затънат в информация и да изгубят същността си...
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 2 Empty Re: Cyber World

Писане by Emoran Съб Юни 26, 2021 8:16 pm

Блейк жертва себе си за да спаси Варис от екплозията. В случая, неговата нова броня и технология вече бяха много тежко повредени, защото беше покрил тялото на Варис със своето за да го спаси. Поне пое по-смъртоносните за него, но все пак и двамата бяха ранени. Когато Гличтрап излезе и започна да действа, докато той ги доближаваше, Блейк поемаше всяка една атака и бавно бавно биваше повалян на земята Варис, няма да се справя без твоята помощ, осъзнай се. Няма да издържа още дълго..! С всяка атака, костюмът му биваше разръшаван, докато не падна по лице и въпреки това той си изправи главата докато Гличтрап дърдореше- Блейк

Варис беше свидетел на тази унизителна гледка. Приятелят му го пазеше като писано яйце, а той самият не правеше абсолютно нищо по въпроса. Блейк.. Стисна юмрук, като протегна другата си ръка към Вай. Изведнъж, снаряда който щеше да доръвши Блейк го нацепи право в главата, но се видя как някои от раните му бяха излекувани Вай..! Нямаш си и напредстава колко си прав. ЗА ВСИЧКО! От ръката му се виджаше как излизаше синя енергия, с която беше обстрелял снаряда на Вай. На пръв поглед, Вай би си помислил, че това е енергията на Кайто, но не е. Това беше..ЕЛЕКТРИЧЕСТВО Сблъсъкът между атаките на Блейк и Вай бяха захранило устройството на гръбнака му което беше свързано с мозъка му. Работа е там, че Варис може да променя свойствата на елементите с някои от джаджите си, но много лимитирано. Примерно да направи така, че водата да не е проводник на електричество и тем подобни. Но сега, с лявата си ръка където му е часовника, той можеше да изстрелва това електричество заедно с енергията на Кайто и да променя свойствата на уменията вместо само да ги заключва, докато с дясната си ръка може да отприщва по-свирепи атаки. Технологията наистина ще ни унищожи. Тя дори в момента остави много от хората без работа. Всичко един ден ще приключи, но мамка му...НЕ МОГА ДА ПОЗВОЛЯ ДА СЕ ДЪРЖИШ ПО ТОЗИ ПСИХАРСКИ НАЧИН С ТАЗИ ФИКС ИДЕЯ ДА ПРОМЕНИШ СВЕТА В момента, Гличтрап виждаше Варис хем по нормалния начин, хем като онзи синия който беше програма създадена по шаблон на Гличтрап, с идеята да оправя това, което той разрушава Превръщам се в чудовище заради теб Вай, само за да те избавя от този път. Губя човещината си, глупако! Психиката на Варис в момента беше напълно разбира, и въпреки всичко което му се насъбира и му се случва, той се усмихна на Вай Ще направя всичко за да си върна приятеля, Вай..Ще се боря за теб по същия начин по който ще се боря за приятелите ми и сестра ми. - Варис

ТИ СИ МОЯТ ЕКВИЛИБРИУМ
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 2 Empty Re: Cyber World

Писане by BGDodpul Съб Юни 26, 2021 10:06 pm


Гледаше с изумление към Варис след като най - накрая видя на какво е способен. Вай винаги е бил заинтересован от неговият лимит и знаеше, че евентуално ще трябва да се изправи в подобна смъртоносна битка. И това му харесваше. За него, Варис беше всичко, което той мразеше и обичаше в един човек - неговият най - добър приятел, но и човек, който поддържа връзките си само и само защото не е разкрил лъжите си. Това беше една от причините Вай да иска да го разубличи - да покаже на останалите истинският Варис. И сега той най - накрая го виждаше. Хмм, значи най - накрая реши да си признаеш. Време е да ти покажа в този случай..моето най - велико творение! Изричайки тези думи, Вай протегна ръка встрани и започна да генерира огромни количества електрическа енергия. Тя започна да се преобразува в човешка фигура, която се появяваше все едно излизаше от матрица. Виждаше се как данните от Glichtrap вируса създаваха вместо да разрушават - точно както Варис можеше този трик, така и Вай. И двамата бяха еднакви, но и коренно се различаваха. - Вай


A.N.T.I!!


Последва огромна експлозия от енергия, от която се създаде човек..или поне така изглеждаше. Напред излезе с механични звуци момиче с бяла коса, което застана пред Вай и погледна сериозно към Варис. От нея се усещаше плът...макар и да беше изцяло от информация, тя беше жива. Но погледът ѝ беше сякаш тъжен, отегчен и най - вече празен. Усещаше се, че тя не харесва съществуването си, но е принудена да се подчинява на данните и командите в главата си.

Момичето:

Вай се облегна на рамото ѝ като погледна с наперен поглед към Варис. Хех. Това е АНТИ. Първият човек, чийто мозък успях да манипулирам чрез Glitchtrap. Много скоро, всички ще станете като нея. Цялата информация беше изтрита от главата ѝ и беше заменена с данни, превръщайки я в първият човек AI. Хех, звучи невъзможно, нали..? Но аз правя нещата от невъзможни - възможни...това е моето умение..Virus Induction! Протегна ръце встрани все едно притежаваше целият свят. И навярно, той донякъде наистина го притежаваше в този домейн. Беше ужасяваща гледка...това е проява на нечовешка жестокост. Това момиче, което до вчера е било просто гражданин на Beacon, днес е превърнато в смъртоносно оръжие , подчиняващо се на неговите заповеди. Но това за Вай беше напълно нормално..той не виждаше проблем в това. През своите очи, той беше освободил това момиче от всякакви лъжи и ще може да я командва както пожелае, за да е гражданин в неговият собствен свят, където само той властва. За него в това се изразяваше спасението на хората...защото той смяташе, че само и единствено той може да ги спаси от сигурна смърт. Хахах..Варис! За да се добереш до мен, ще трябва да минеш през най - величественото ми творение първо! Побутна ANTI напред докато той застана назад и щеше да наблюдава отдалеч с коварна усмивка на лице. Хайде, покажи ми какво толкова знача за теб..докажи ми, че не си просто лъжецът, за когото те мисля. - Вай

Бива избутана напред, като погледна към Варис и застана в бойна позиция. Тялото ѝ макар и от плът се движеше чрез електрическа енергия, но сърцето ѝ туптеше. За разлика от него обаче, мозъкът ѝ беше изключен. Тя не следваше командите на тялото си, а командите на Glitchtrap. Беше същинска кукла на конци, но беше и жива..тя усещаше всичко, чуваше всичко, но не можеше да се съпротивлява и да каже абсолютно нищо. Беше най - огромната проява на жестокост, която можеше да се направи - да се отнеме човешката свобода и да се превърне човек в оръжие... - A.N.T.I
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 2 Empty Re: Cyber World

Писане by Emoran Нед Юни 27, 2021 7:14 pm

Какво по дяволите си направил Вай..? Как можеш да говориш протих технологията, всякаш е табу и след това да използвам невинни деца като нея за собствените си облаги!? Това е между мен и теб брато, пусни я! Варис изглеждаше видимо ядосан - Варис
Присви очи, като започна да се изправя бавно бавно Варис..Не се опитвай, само с действия ще го вразумиш. Остави момичето на мен..! - Блейк
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 2 Empty Re: Cyber World

Писане by BGDodpul Нед Юни 27, 2021 7:17 pm

Засмя се. Не разбираш ли..? Моята технология я спасява...! Тя е първата сред многото...изтрих всичко ненужно от мозъка ѝ с наномашините, които имплантирах там...Протегна ръце встрани отново. Само АЗ мога да спася човечеството, Варис!! Само аз знам от каква информация се нуждае то, за да продължи напред! Ще съм първият, който ще контролира характерът на хората, желанията им и мислите им...! Само по този начин ще мога да спася всички! Какво още не разбираш?!? - Вай

BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 2 Empty Re: Cyber World

Писане by Emoran Нед Юни 27, 2021 7:31 pm

Прав си за едно..Ще спасиш човечеството именно защото ще превърнеш хората в зомбита. Точно както в момента са зомбирани в технологията, кибер света и социалните мрежи. Това аз не мога да го позволя! За мен това не е спасение Вай! - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 2 Empty Re: Cyber World

Писане by BGDodpul Нед Юни 27, 2021 7:39 pm

Погледна го намръщено. Вай не харесваше когато някой се изпречва на пътя му. Той виждаше само своите цели като върховни и за които си струва някой да се бори. Затова той мразеше всички свои опоненти, защото ги смяташе за недостойни да живеят в неговият свят, който иска да създаде. И навярно заради това беше готов на всякаква жестокост като например да отнеме свободата от невинни. А това, което изрече бяха думи на един обсебен от гордост и алчност човек.

Единственият начин човечеството да бъде спасено е да бъде контролирано.

Свободата, която всички приемате за даденост е онова, което ще ви убие...Стисна юмрук. И ако единственият начин тази раса да продължи да живее е да бъде контролирана, то така да бъде..! Ще живеят в свят без технология, без нищо...единствената технология , която ще съществува ще бъде МОЯТА! За да мога да ги предпазя от самите тях..нима ще застанеш на пътя ми, Варис..? Цял живот аз чакам този шанс..да спра да се крия зад маска. Да спра да съм Glitch...по дяволите, искам да бъда себе си!!!! Толкова много ли искам?!? Единственият начин това да стане е да унищожа всичко свързано с миналото си...да изтрия Glitch от реалността и историята!!! С премахването на технологията, ще остана само и единствено АЗ! Човекът...а не духът в празна черупка...Въздиша. Разбирам...хората не искат да приемат, че трябва да бъдат контролирани. Но друг начин няма..! - Вай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 2 Empty Re: Cyber World

Писане by Emoran Съб Юли 03, 2021 9:20 pm


Вай...Стисна юмрук Ти никога не си спирал да бъдеш Вай. Просто не си могъл да се покажеш..Протегна същата ръка встрани показвайки околността докато го гледаше в очите с детерминиран поглед Ако това те спира да бъдеш себе си в реалния живот или ако това те кара да бъдеш себе си само тук..ЩЕ ГО УНИЩОЖА! Знаеш, че ще намеря начин да върна твоята самоличност, дори ако това означава да унищожа Глича..ще го направя..Защото ти си ми като брат! Човечеството отдавна не е това което беше. Ако няма свободата е под робство, ако я има се превръща в болест за себе си. Няма правилен начин братле, просто няма..Ръката с която показваше я насочи към него, все едно му подава ръка Ела при нас, пътят е един. Той ми го показа "Дълбай, страдай, плачи, крещи, бесней, унищожавай, но след всичко това..Гледай да си изградил себе си. Направиш ли го, вече ще можеш да построиш бъдещето на близките си, ако те не са почнали да го правят като теб." Този човек..Варис затвори очи щом го каза това, като получи флашбак за секунда, на не кой да е а на него Той ми показа пътя Вай. От тогава не спираме да се борим. Позволи ми да ти го покажа, дай ми шанс да изкупя греховете на хората които ти причиниха това, включително и на тези които не ти помогнаха..ДОВЕРИ МИ СЕ БРАТКО! Вай усети determination-а на Варис от далече. Всякаш вятър го продуха. Той виждаше, че Варис не се е отказал от него още от както го изгуби. Той също така вижда, как Варис е сериозен да намери начин да му върне свободата. Остава само да го пожелае. - Варис
Блейк от друга страна знаеше за кого говори Варис. Вижданията на Акира никога не са му допадали. Смятал ги е за too much, за неща които карат близките му да страдат. Едно е факт обаче, Акисе и Сиел които са едни от най-ценните оръжия на анти-клоунската коалиция са в гилдията му. Да, има ги бунтарите и специалния отряд но..Не могат да се мерят с тях двамата. Джейкъб обаче вижда светлина в тези действия и затова и Блейк се примирява, още повече че и Варис вярва и върви по този път Варис.. Гледаше го отстрани, хвърляше и тук там поглед на момичето Ти самият вече не приличаш на човек.. Усмихна се Хм, никой от нас не е За да се биеш с чудовища, трябва да станеш чудовище Обърна се към Вай да чуе отговорът му - Блейк
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 2 Empty Re: Cyber World

Писане by BGDodpul Съб Юли 03, 2021 9:56 pm


(on repeat)
Вай внимателно изслуша това, което Варис искаше да му каже. Макар и Вай да знаеше, че на Варис наистина му пука за него, вече беше прекалено късно да се върне. От неговите действия зависиха над милион чужди животи, които той също намираше за семейство. Той поклати глава към Варис докато го гледаше сериозно. Не мога да се върна, Варис. Да, бунтарите ми бяхте семейство...но сега, аз имам друго семейство, което не мога да изоставя. Ако дойда на ваша страна, как ще се почувства моят лидер, към когото отдадох толкова много от своят труд..? Който и да е този човек, аз също имам такъв в моят живот. И това е The Boss... От ръцете му се  отдели в този момент свръх много енергия, като домейн-ът му се промени - Вай конструира една огромна холограма, която обхвана целият свят за секунди и в момента, Варис, както и Блейк се намираха в тази холограма и наблюдаваха какво се случва - бяха и двамата с легионерска маска и се намираха някъде из милионите легионери, които се бяха събрали да наблюдават The Boss, който изнасяше реч. Вай също беше там и Варис можеше да види лицето му през неговата маска - той слушаше с удоволствие и истински вярваше в думите, които чуваше. - Вай

The Boss се намираше в огромната си база, която беше пълна с легионери. Половин милион души се бяха събрали само и само да чуят какво има да каже този величествен за тях човек пред тях. Намираше се на една огромна платформа, като маскираното му лице се виждаше на огромни екрани , а думите му се чуваха навсякъде.

Ние ще предадем нашите държави.

Ще напуснем родините си и ще се бием за една обща цел - нашият общ дом, който всички ние искаме да видим отново.

Ние нямаме държава. Нямаме философия. Нямаме идеология.

Отиваме там, където сме нужни.

Биейки се не за държава, не за правителство.

Биейки се за нас самите..!

Бием се защото сме нужни..!

Нужни на Holoterra..!

Ние ще сме спирачката за тези, които нямат къде да отидат..!

Ние сме войници без граници..!Ще трябва понякога да продадем нашите услуги за другите...

Ако времената изискват да сме терористи, ще бъдем такива.

Ако изискват да сме герои, ще бъдем такива.

И със сигурност всички сме се запътили към Ада.Но всичко ще си струва щом най - накрая осъществим нашата цел.

Holoterra...Нашият Ад и нашият Рай.


НИЕ...

СМЕ...

THE LEGION!



След тази реч, всички заобичаха още повече своят нов шеф. Тази огромна част от легионерите са навярно новаците, които са били recruit-нати, защото това, което се случваше е било отдавна. Времената се менят, както и легионерите. Нови идват, стари си отиват. Но всички те се бият за една обща кауза..за свят, наречен Holoterra. Място, където никой не принадлежи на ничия държава, а всички принадлежат на света. Място, където човечеството съществува като едно. И заради това, те са готови на всякакви действия да го постигнат. Дори в очите на другите да са терористи, престъпници, в техните очи... - Вай

Те са герои.

След тези думи, Варис и Блейк се върнаха обратно извън холограмата и се намираха на същите си позиции.

Сега разбираш ли, Варис..? Не мога да се върна. Не мога да предам този човек...той ми даде вторият шанс. Да започна отначало..да изградя собственото си бъдеще. В мой собствен свят...Стисна юмрук, като червени изкри започнаха да излизат от ръката му. Искаш ли да разбереш тайната за легионерите...? Ще ти я кажа..! Голяма част от тях са там заради мен..!!! Това са деца, точно като A.N.T.I! Ние ги освободихме...ние им дадохме нов живот, който те заслужават...! Всички имат едно общо нещо...и това е, че са деца на войната! Всички те са оцелели ужасяващи сцени от войните по света...но това не е всичко... - Вай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 2 Empty Re: Cyber World

Писане by Emoran Съб Юли 03, 2021 10:15 pm

Сериозно ли приемаш този твой затвор като втори шанс глупако!? Погледни се, какво по дяволите са ти причинили за да бъдеш пионка в неговата схема! Нима това е свободата която търсиш? Затворен в кибер пространството докато някой си играе на шеф. Това ли означава свободата за тебе Вай!? - Блейк
Блейк.. - Вай
Не ме блейк-освай Варис! Протегна ръце встрани Като на тях се виждаш как от задната им страна, от трицепса надолу са наредени капсули покрити с метала от бронята, за да не бъдат счупени. Едната от тя се видя как се заби в ръката му, като това стана ясно защото те светеха и изведнъж едната изгасна защото зелената теченост влезе в тялото му. Вените му изкочиха по тялото като станаха зелени. Имаше 3 на всяка ръка, като това всякаш му сложи адреналин и той се затича към момичето Достатъчно се наслушах на глупости! - Блейк
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 2 Empty Re: Cyber World

Писане by BGDodpul Съб Юли 03, 2021 11:34 pm

Не говори сякаш знаеш нещо, глупако..! Дори не знаеш причината да съм затворен тук! Разговорът ми не е с теб, а с Варис...A.N.T.I! - Вай
Затича се надалеч, като ако Блейк искаше да я догони, ще трябва да тръгне да я търси из града, защото тя скочи от сградата и започна да се слайдва по нея чак до земята. - A.N.T.I
Погледна към Варис с лека шеговита усмивка. Сериозно ли този е заместника ми..? - Вай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 2 Empty Re: Cyber World

Писане by Emoran Нед Юли 04, 2021 4:01 pm

Не говори глупости, никой не ти е заместник..Промили са мозъка ти с техните глупости за перфектния свят. Дори тази Халотера да се пресъздаде, очакваш всичко да бъде наред? НЕ, НЯМА ДА БЪДЕ! Ей такива като клоуна няма да спират да ви тормозят. Дори шефът ти е извън калибъра му. Вместо да се опитвате да създадете нов свят, помогнете ни да оправим този от измет като него! - Варис

Блейк тръгна след нея, като докато и той се слайдваше започна да я обстрелва със своя автомат, който стреляше зелени енергийни снаряди - Блейк
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 2 Empty Re: Cyber World

Писане by BGDodpul Нед Юли 04, 2021 4:07 pm

Промили са ми мозъка..? Такъв съм от както се помня. За разлика от вас, те ми помогнаха когато бях най - слаб. Когато този клоун стане мой проблем, тогава ще се разправям с него. Първо ще създам своят нов дом, в който хората ще се подчиняват на моята и само на моята воля, за да могат да просперират...тогава, каквито и проблеми да ми се изпречат, аз ще се справя с тях..за това се разкарай от пътя ми веднъж завинаги, Варис!!!!! Удари земята, като създаде електрическа вълна към него. Не ме карай да разкривам още от лъжите ти пред приятелите ти..! - Вай

Отскочи от сградата в мига, в който той започна да стреля към нея, като от гърба ѝ излезнаха механични криле, с които тя с лекота отбягваше куршумите му във въздуха. Спускаше се надолу, като щом достигна земята, крилете ѝ се прибраха и се запъти към града. - Анти
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 2 Empty Re: Cyber World

Писане by Emoran Нед Юли 04, 2021 4:17 pm

Отскочи във въздуха с предно салто, като се boost-на с електричеството по себе си и след това се приземи щом я избегна. Всичко изглеждаше така, като на Вай му направи впечатление, че това движение го е взел от Джейкъб Давай..Ти вече разруши доверието им към мен. Нямам какво повече да изгубя, говори каквото си искаш. Няма да ме спреш да стигна до теб! - Варис

Тш..Няма да я бъде на твоята..!Отскочи от сградата като deploy-на отново онзи дрон, като се хвана за него и полетя към върха на сградата към Варис и Вай Няма да те изоставя Варис.. - Блейк
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 2 Empty Re: Cyber World

Писане by BGDodpul Нед Юли 04, 2021 4:22 pm

Стари трикове няма да ти помогнат..дори и чужди. Дори нямаш причина да ми опозираш, негодник...! Искам същото каквото и ти...свят без технология...! Остави ме да го постигна веднъж завинаги!! Затича се към него, като тялото му беше буустнато от електрическа енергия и буквално беше като The Flash. Щеше с адски бърза скорост да достигне до Варис, който тъкмо се приземяваше и щеше да го удари. - Вай

Изневиделица, върху дрона на блейк се образува Анти, която в момента се намираше върху него. Тя имаше умение подобно на Вай заради наномашините в тялото си - можеше да се появява под формата на холограма от всякакъв вид технологии. В този случай, тя използва огромните екрани в града, които осветяваха бойното поле и през погледа на огромният Glitchtrap на екрана се появи върху дрона на Блейк. Само с появата ѝ, дронът му щеше да започне да се бъгва и двамата щяха да почнат да падат към земята. Безполезно е. - Анти
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 2 Empty Re: Cyber World

Писане by Emoran Нед Юли 04, 2021 4:37 pm

Когато Вай замахна, атаката му мина през холограма, като щом я удари тя се пръсна на данни, които сформиаха Варис над Вай вече с чарджаната атака. Беше си протегнал просто ръката към него. Това с холограмата веднага щеше да го сети за Акира. Може да не са се виждали, но няма как Варис да не знае за Акира имайки се в предвид всичко което се пише за него в интернет пространството. Още повече, че ръководи Shadow Step която също е доста известна Particle Accelerator! Той отприщи огромна вълна от синята енергия на Кайто и своето синьо електричество към него, която беше толкова силна че щеше да изблъска и него нагоре. Това беше една от главните му офанзивни атаки и щеше да разруши сградата на половина, тъй като черпи сила от електричеството наоколо докато се чарджва - Варис

Добре, това е лошо.. Пусна се като той започна да пада отделно и простреля дрона си, карайки го да избухне с мисълта екплозията да нарани Анти - Блейк
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 2 Empty Re: Cyber World

Писане by BGDodpul Нед Юли 04, 2021 4:45 pm

Щом атаката му пропусна, той бързо постави ръката си зад себе си, защото познаваше Варис достатъчно добре, че да знае, че ще се опита да го удари когато той не очаква. Ръката му започна да свети в червено, като електричеството се насъбра около нея. Reverse Virus! В мига, в който Варис отприщи вълната от синя енергия, вирусът на Вай се задейства и накара ударната вълна да се обърне изцяло срещу Варис и да изблъска него в мига, в който тя достигна ръката му. Вай пое електричеството и щетата от атаката, но нито сградата, нито той бяха изблъскани, а само Варис. Колкото по - мощна е ударната вълна, толкова по - силно ще се удари Варис в някоя сграда. - Вай

Експлозията успешно я уцелва, но тя остава почти непокътната или по - скоро с минимални щети. Щом димът се разсея, тялото ѝ се беше покрило с наномашини като тези. Само на места беше наранена, но като цяло беше непокътната. Наномашини. Втвърдяват се при физическа травма, намаляйки щетата до минимум. Започна да пада към Блейк с голяма скорост и ако го достигне, ще го удари в опит да го забие в земята. - Анти
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 2 Empty Re: Cyber World

Писане by Emoran Нед Юли 04, 2021 4:53 pm

Хъх..!? Тъй като Варис беше точно над него, той бива изстрелян високо в небето, където нямаше къде да се забие Тш..! Силната ударна вълна му беше нанесла щети, като щом стигна някаква височина, Варис започна да пада надолу За първи път използвам подобни атаки, не съм свикнал да се бия по този начин мамка му.. - Варис

Когато я видя, че се е запътила към него, от лявата си ръка той изстреля 6 мазуши гранати които щяха да направят огромна верижна еплозия и да я вкарат под Мазуши ефекта. Екзплозиите още повече го изстреляха надолу като Блейк се заби в земята с огромна сила създавайки кратер и страшно много пушек от разрухата - Блейк
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 2 Empty Re: Cyber World

Писане by BGDodpul Нед Юли 04, 2021 5:00 pm

Какво има, Варис..?! Все още ли се опитваш да се адаптираш..? Хехехехехехе...ХАХАХАХАХАХАХ!! Посочи Варис с пръст, като на върха на пръста му се образува електрически куршум. Умри! Изстреля го с добра прецизност право към Варис докато той падаше. - Вай

Тъй като падаше с бърза скорост, тя успя да грабне 2 от гранатите миг преди да гръмнат и чрез умението на Глича да ги обезвреди, което драстично щеше да намали експлозиите и Мазуши ефекта по нея. Приземи се успешно, като наномашините вътре в тялото ѝ започнаха бавно да я регенерират. - Анти
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 2 Empty Re: Cyber World

Писане by Emoran Сря Юли 07, 2021 12:58 am

Образува електрически щит около себе си, който пое куршума и се пръсна след това И до това ще стигна..Яд ме е..Събра електричеството около себе си, като започна да се върти около остта си надолу с главата. Изведнъж се спря като с това въртене беше насъбрал достатъчно енергия около юмрука си като се беше насочил към Вай със замах ЧЕ ТРЯБВА ДА ТЕ НАРАНЯ ОЩЕ ПОВЕЧЕ ОТ КОЛКОТО ВЕЧЕ СЪМ ГО НАПРАВИЛ! - Варис

Мазуши ефектът се задейства върху Анти, като изцяло премахна нейните сетива. Слух, мирис, зрение, всякакво усещане по тялото включително и болката. Мазуши ефектът също така накара тялото ѝ да поема повече щети. В следващия момент тя щеше да се осъзнае, но вече щеше да е забита в една от близките сгради. В случая, тази в/у която бяха Вай и Варис. Блейк как беше оцелял от това падане? Бронята му беше напуката цялата, но се виждаше как още една от спринцовките я нямаше, а целият беше покрит със зелени вени. С тази остана с още 4 такива. Въпреки само на втората, той дишаше тежко защото тялото му отиваше много над лимита на един човек. Седеше с нисък гард, тъй като си поемаше дъх от удара който ѝ беше причинил, че да я запрати чак в сградата. Тя щеше да разбере, че Мазуши ефекта е всъщност огромна пречка ако се използва правилно и всъщност сега щом се осъзнава ще изпита цялата болка от удар и сблъсъка + това, че тялото ѝ щеше да е получило много повече щети заради ефекта. - Блейк
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 2 Empty Re: Cyber World

Писане by BGDodpul Сря Юли 07, 2021 1:04 am

Ядоса му се. Около ръката му се завихри огромна доза електричество, като го посрещна с всичка сила. Не ми е притрябвало съжалението ти, Варис!!!!! Изчезни веднъж завинаги....!!! - Вай

За съжаление на Блейк обаче, Анти намали една огромна доза от щетите, които тя щеше да поеме именно заради наномашините по тялото си. Те се втвърдяват всеки път, в който тя изпита физическа травма и намалят щетите драстично. Дори Мазуши ефекта нямаше да проработи срещу нея изцяло, защото тя е контролирана от вируса в нея - Гличтрап. Той е нейните сетива, затова когато нейните се изключат, неговите се включват. Очите ѝ в този миг светнаха в червено и щом тя бива ударена в сградата, в следващия миг тя се дашна и удари Блейк с абсолютно същата сила, с която тя беше ударена право в гърдите. Тя не изпита болка, защото огромна част от тялото ѝ вече го нямаше и беше заменено от метал, а единственият орган в нея беше сърцето ѝ. Наномишини..Тялото ѝ леко се глична след удара и започна да се смущава, но се нормализира. Втвърдяват се в отговор на физическа травма. - Анти
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 2 Empty Re: Cyber World

Писане by Emoran Нед Юли 11, 2021 9:53 pm


И двамата се clash-наха, освобождавайки огромно количество електричество около тях си Вай..! Варис се опитваше да надделее, но изведнъж енергията на Кайто стана по-голяма от тази на електричеството му, като тя премина през ръката на Вай и достигна до главата му ОСЪЗНАЙ СЕ КОЕ Е СЕМЕЙСТВОТО ТИ! Енергията всякаш вкара Варис в подсъзнанието на Вай, като той стоеше право пред него със скръстени ръце Вай. Ти винаги си бил част от нас, толкова много години съм търсел информация за теб. Не знам какво се е объркало, че да го понесеш това всичкото страдание. Никога не бих те предал и не бих позволил някакъв пробив в системата да ни раздели. Ти ми беше като брат. Не, само на мен..Когато стигна до тази част, около него започнаха да се появяват Джейкъб, Ерик и Блейк Тепърва ще разбереш колко много близки можеш да имаш в този отвратителен и жесток свят. Но заедно..Около тях започнаха да се появяват още хора за които Вай само имаше информация. Като почнем от Акира и гилдията му, Сай и отряда му, Тай и екипажа му заедно с Ани и нейните близки ЗАЕДНО МОЖЕМ ДА ОПРАВИМ ВСИЧКО ТОВА БЕЗ ДА ИМА НУЖДА ОТ ПОВЕЧЕ РАЗРУХА! Варис извика това, докато беше протегнал вече ръка към него докато Вай гледаше как хората се появяват ВАЙ, ПОВЯРВАЙ МИ! - Варис

Просто

ПОВЯРВАЙ

С ТЕБ СМЕ


Блейк се заби в срещуположна сграда като изплю кръв Кхах..! Грр..Мамка му..! - Блейк
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 2 Empty Re: Cyber World

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите