Cyber World

2 posters

Страница 3 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Cyber World - Page 3 Empty Re: Cyber World

Писане by BGDodpul Пон Юли 12, 2021 1:28 am

---------------------------------------It Has To Be This Way---------------------------------------

При сблъсъка с Варис, умението му се задейства и той започна бавно да обръща енергията на Кайто срещу Варис , което щеше да кулминира в една огромна експлозия, която да ги запрати и двамата назад. Това щеше да се случи за един миг, но разговорът, който провеждаха, можеше да продължава и с години. Поне те така щяха да го усетят. Щом Вай видя хората край себе си, той повдигна ръце и се засмя. Не се засмя с типичният си зъл смях, а с приятелския си глас, с който беше известен. Вай никога не е бил студена личност и всички го познават като добър и загрижен приятел, който винаги е искрен. Такъв беше и в момента. Варис...аз никога не съм забравял кой съм и от къде съм тръгнал. Не съм забравил къде е семейството ми..но имам много добри причини, поради които не можех да се върна при вас през цялото това време...хех, ако го бях направил, мисията ми щеше да отиде по дяволите. Погледна към ръцете си, които гъмжаха от електричество, след което към него. Нека ти кажа една тайна...предполагам на теб мога. Аз винаги съм си бил Вай. Това, че не мога да съм себе си в истинският свят е лъжа. Просто..избирам да не съм. Иронично, нали? Мразя лъжите пък аз самият лъжа. Лъгал съм всъщност много повече хора, от колкото можеш и да си представиш. Но е за добро.  Glitchtrap е нужен...тази моя персона трябва да продължи да съществува поне още малко..след което най - накрая ще мога да сваля маската. Не си мисли, че мисията ми е да ви спирам...Усмихна се коварно.


Защо по дяволите бих спрял някой със същата цел като моята..?


Изричайки тези думи, той му стисна ръката и му се усмихваше все така широко. Гледаше го ту със злодейското си изражение, ту с приятелското, което Варис познаваше по - добре.

Варис...

Ти винаги ще си останеш моят любим хакер.

И моят най - добър приятел.

И брат.

Миналото не може да се промени.

Но бъдещето...бъдещето може.

И това целя аз.

Макар и да сме на различни страни..

Ти ще си останеш мой другар, каквото и да става.

Някой ден ще разбереш защо правя всичко това..

Но до тогава...!

В този момент, по ръката му плъзна огромно количество електричество, като го погледна в очите устремено.


It Has To Be This Way..!!!


Последва огромна експлозия, която изблъска и двамата на равни разстояния. Тя беше примесена с вирус на Вай, който беше подобен на Sabotage-а на Ментира, който запушва всички пори по тялото, по които тече енергия, както и по машините. Беше комбинация от биовирус и софтуерен вирус, който спира всякакви източници на енергия временно. Само че, за да го придаде , Вай трябва да го поеме и в себе си. След като бива изблъскан, той си пое дъх и дишаше тежко от щетите, като зае бойна позиция и с жест предизвика Варис.

Чаках този момент с години, Варис...!! Остави всичко настрана в момента и ми дай битката, която жадувам от години насам...!!! - Вай


THERE IS NO OTHER WAY NOW!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 3 Empty Re: Cyber World

Писане by Emoran Пон Юли 12, 2021 1:58 am

Бива изблъскан, като докато се приземяваше на петите си и се слайдваше, видението в главата на Вай се синхронизира с реалността и се върнаха отново на покрива. Варис надигна глава, като присви очи и погледна към него Твоята мисия..? Не ме баламосвай брато, това не е твоята цел, а нечия друга! Изправи се Не мога да те виня, че искаш да промениш света, всички искаме..Но това не е начина! По тялото му течеше вируса на Вай, като щом го усети, той погледна към часовника си за да види състоянието на Блейк. Тогава обаче, той се изключи Мамка му, Блейк е в беда..! Погледна към Вай, когато той изрече "Чаках този момент с години, Варис" Защо..Защо не спираш да повтаряш, че това е единственият начин!? СЛЯП ЛИ СИ!? ОТВОРИ СИ ОЧИТЕ И СПРИ С ТАЗИ ЛУДОСТ, КОЯТО НАРИЧАШ ЦЕЛ! Ако ме имаш за толкова близък, защо по дяволите продължаваме с всичко това!? Всъщност, аз ще ти отговоря..Защото няма да те оставя да вървиш по този път просто ей така! - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 3 Empty Re: Cyber World

Писане by BGDodpul Пон Юли 12, 2021 2:05 am

(0:52)
Ти си отвори очите, глупако..! Може би тогава ще разбереш защо продължаваме просто ей така...през цялото време, аз се бия за моя собствена цел. Никога не уточних за каква мисия говоря..! Не мога да ти го кажа лице в лице, затова ще трябва сам да се сетиш..не всичко е лесно, Варис..! Да видим дали можеш да разбереш всичко преди да е дошъл денят, в който аз да ти го разкрия..! Затича се към него. - Вай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 3 Empty Re: Cyber World

Писане by Emoran Пон Юли 12, 2021 2:17 am

Сам каза, че искаш единствено твоята технология да съществува накрая и чрез нея да контролираш хората! Чакай малко..Не ми казвай, че искаш подобно бъдеще за да не може Боса да контролира хората. Но, не..Това няма смисъл..Не би работил за него в този случай..Освен ако не го правиш за да събираш информация, както..както мен и сестра ми. Изобщо..С колко хора работиш..? Не, какви глупости говоря!? Дори така да е, няма да ти позволя да отнемеш свободата на хората. Това е нещото, заради което се борим и срещу него и срещу клоуна! Зае бойна позиция - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 3 Empty Re: Cyber World

Писане by BGDodpul Вто Юли 13, 2021 5:14 pm

Колкото и да ти говоря, нищо няма да разбереш..! Следвай насляпо идеалите си и си мисли, че си прав, Варис...ще разбереш как никога не е имало прави и грешни хора...! Това настрана...в една битка, такива работи не са от значение! Победителят е този, който е прав! Независимо от неговите идеали, силният печели в края на деня...! Това е законът на джунглата..! Щом стигна до него, Вай замахна с дясната си ръка право към лицето му. - Вай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 3 Empty Re: Cyber World

Писане by Emoran Съб Юли 17, 2021 3:13 pm

Корумпирали са мозъка ти..Явно ще се наложи..
Отдръпна се, като отиде отстрани на юмрука му. Тогава му хвана ръката с лявата си ръка като с цялата си тежест овисна на нея. Това беше движение от изкуството Крав Мага в което нападателят е принуден да се съревновава с тежестта на другия само с една ръка. След като Варис овисна, движението следва налагане в лицето, но Варис му наби само 2 юмрука и с третия го запрати назад. Щеше да му разбие носа ВСИЧКИ НИЕ да те върнем обратно вкъщи! Докато се случваше това, Вай видя на мястото на Варис не кой да е, а Ерик. Ерик като бивш член на S.O.S беше обучен във супер войник със стотици бойни техники за ръкопашен бой. Можеше спокойно да се съревновава с Виджил в това начинание. Макар и Варис да е бил зает да работи с Вай, той все пак е попил някои движения - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 3 Empty Re: Cyber World

Писане by BGDodpul Съб Юли 17, 2021 3:22 pm

Както и очаквах, нищо от това, което казах не достигна ушите ти...не разбра ли, че няма да се върна колкото и да го искаш..? Явно просто ще трябва да те убия..! В мига, в който бива ударен, Вай залитна само няколко метра назад, като дори не падна назад. Това се дължеше на stance-а, който той зае преди да бъде ударен, в който той изпъва цялото си тяло напред, за да може да абсорбира по - голямата част от удара. Хехех, предвидливо..! Няма да ме биеш с техниките на приятелите ти, познавам ги до една..! Отскочи отново право към Варис, като този път направи салто във въздуха и щеше да го удари с петата си след като изпъна напред крака си. - Вай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 3 Empty Re: Cyber World

Писане by Emoran Пет Юли 30, 2021 12:08 pm

Разбирам те че се чувстваш предаден от Бунтарите, поисках ти прошка вече. Мамка му не съм спирал да те търся! С теб можем да променим света към по-добро. Със знанията и опита на двама ни, бунтарите ще могат да се доближат до свръхестествено и най-накрая да донесат мир! Кръстоса си ръцете над главата пред лицето в опит да блокира атаката му НЕ ЗАХВЪРЛЯЙ ВСИЧКО ЗАРАДИ МИСИЯТА НА НЯКОЙ ДРУГ! Планът на Варис не звучеше никак лошо, но му липсваше най-важното. Самата същност на това на бъдеш бунтар - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 3 Empty Re: Cyber World

Писане by BGDodpul Пет Юли 30, 2021 12:24 pm

Какво знаеш изобщо за моята мисия, Варис...?! Нищо не разбираш...никога не съм се бил за целта на Шефа, а заради моята собствена...!! Атаката му дори и блокирана щеше да пробие през защитата на Варис заради голямата му засилка и да го срита , но доста по - отслабено. След като се приземи, щеше да започне да замахва бързо към него в опит да го издигне във въздуха с атаката си подобно на тази сцена и да го запрати назад. Искаш да се доближим до свръхестественото...?! Варис..с нищо не си по - различен от глупавият ми шеф....!!! Удари го силно. Макар и всички от легиона да споделят тази твоя цел и да искат да превърнат всички в свърхестествени оръжия на унищожението, аз съм против...никога не съм се стремял към нещо подобно. Даже обратното. Усмихна се леко. Doomsday...няма да се осъществи както шефа иска. Кой сега е по - големият бунтар от нас двама ни...? Ти , който се опитваш да бъдеш като всички останали или аз, който се бори срещу света, защото съм по - различен. Разбираш ли вече...? Ти изобщо не си бунтар, Варис!!!!!!! - Вай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 3 Empty Re: Cyber World

Писане by Emoran Пет Юли 30, 2021 12:52 pm

Бива ударен по главата като се замая леко, първите няколко удара ги пое, но следващите ги блокира. По този начин не беше издигнат във въздуха, но заради замайването не успя да блокира ритника и той бива запратен назад Ъгх..Претъркули се, като след това ПУ думите на Вай. Те го оставиха без дъх. Нима той наистина толкова много си прилича с онова чудовище шефа му..? Говориш глупости, ние нормалните трябва да се борим за нашето оцеляване..! Независимо как, ние се борим! Това ни прави бунтари! Не ме сравнявай с шефа си по какъвто и да е било начин Вай Посочи себе си като се удари в гърдите Ние ще сме вирусът който ще промени човечеството да не се подчинява на свръхестественото което го заплашва и ако ти не ми помогнеш ще се наложи сам да го направя..! Аз се боря за спокойствието. Това ме прави бунтар! Дори след тези думи, на Вай му беше ясно за методите на Варис. Той ще използва Кайто и неговата богата енергия като батерия за бъдещи проекти, един от които беше неговия часовник. Върши работа, но дори на човек на клоуна не трябва да ми е писано да бъде като морско свинче на колело - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 3 Empty Re: Cyber World

Писане by BGDodpul Пет Юли 30, 2021 1:03 pm

Започна да се смее веднага след като чу това, което Варис каза. Абсолютно същите сте, и двамата..! Все едно си говоря с него..! И той ми разправя абсолютно същите глупости..! Протегна ръце. "Doomsday е единственият шанс ние да оцелеем и да си върнем нашият дом"..Пълни глупости!!! Посочи Варис. Не се бориш за абсолютно нищо подобно! Бориш се само и само да оцелееш...също като шефа и неговите хора. Ти самият си подчинен на свърхестествените сили, Варис. Не си никакъв бунтар..!! Огледай се..и виж по - внимателно твоите приятели..мислиш ли, че налагането на твоята гледна точка те прави лидер? Нищо подобно..ако ме питаш мен, всички предпочитат Джейк пред теб. Просто никой не смее да ти го каже...бодигардът ти влиза в тази категория! Виж в какво се опитваш да превърнеш хората ти само и само за да се доближиш до мутантите на света! Струва ли си..кажи ми, Варис!!! Колко е голяма цената, която трябва да платиш, за да изпълниш тази твоя цел!!! Ахахахахах....!!! - Вай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 3 Empty Re: Cyber World

Писане by Emoran Пет Юли 30, 2021 1:05 pm

Колко е..голяма цената..? - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 3 Empty Re: Cyber World

Писане by BGDodpul Пет Юли 30, 2021 1:07 pm

Ахахах!!!! Спря да се смее ,като си пое дъх и го погледна сериозно. Струва ли си...да жертваш човечността на останалите...само и само за да изпълниш своята цел? За разлика от теб, аз искам да си върна това, което ти толкова искаш да жертваш...човечността ти. - Вай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 3 Empty Re: Cyber World

Писане by Emoran Пет Юли 30, 2021 4:17 pm

Вай...За теб човечността е нещо повърхностно, защото си изгубил своята същност и носиш маска..Тя всъщност Сложи ръка на сърцето си е ето тук. Даде чистият пример с Джейкъб. Той е на 90% робот а всъщност се държи по-човешки от който и да е Погледна го Дори той ще иска да се върнеш щом разбере за теб - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 3 Empty Re: Cyber World

Писане by BGDodpul Пет Юли 30, 2021 4:22 pm

Не ми пука, глупако...! Ти си най - малко човечният човек на тази планета в момента...точно от теб не бих искал да вземам лекции по тази тема...някой, който иска да загърби всичките си ценности и дори да накара останалите си приятели да го направят НЕ МОЖЕ ДА СЕ НАРЕЧЕ ЧОВЕК, ВАРИС! Усмихна се коварно. Никой от нас не е човек. Извършили сме твърде много непростими неща. Излиза, че никой от нас тук не е добър...това е едно събрание на злодеи. Всички сме злодеи, както и да го погледнеш...Погледна към Анти. Ще ти задам един въпрос..има ли начин характерът на човека, историята на човечеството, културата му...да се предава по същият начин, по който гените се предават? - Вай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 3 Empty Re: Cyber World

Писане by Emoran Пет Юли 30, 2021 4:50 pm

Не ме хипербулизирай само защото се опитвам да превърна приятелите си в достатъчно компетентни опълченци на свръхестественото. Аз не целя да ги променям, а да им дам нещо с което да се отбраняват! Погледна към Блейк Блейк е в беда, трябва да измисля нещо. Незабавно..! Какви глупости ми говориш..? Характерът се изгражда с течение на времето, освен ако не е зомбирана кукла като онова твое творение долу.. - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 3 Empty Re: Cyber World

Писане by BGDodpul Пет Юли 30, 2021 4:53 pm

Колко глупаво и наивно от твоя страна да мислиш по този начин...характерът може да бъде контролиран, Варис..както и културата на човечеството. И всичко, което си мислиш, че не може. Можеш да насочиш посоката на развитие на човечеството..както ти си пожелаеш. Стига да контролираш потокът от информация, всички тези неща могат да бъдат контролирани. Как ти звучи свят, в който не може да бъде роден нито един злодей? Това е нещо, което аз мога да постигна. Мога да направя бъдещето безопасно за всички хора...!! Нима смееш да ми се опълчиш сега..? - Вай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 3 Empty Re: Cyber World

Писане by Emoran Пет Юли 30, 2021 4:58 pm

Тези думи встаписаха Варис Нито един злодей..? Ако целиш да превърнеш всички в такива като нея то единствения злодей на тези земя ще си ти! - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 3 Empty Re: Cyber World

Писане by BGDodpul Пет Юли 30, 2021 5:11 pm

Разбира се, че не..! Тя е просто първата стъпка...първият ми опит, който уви, макар и зловещ, се получи. Но повярвай ми, нито един човек няма да бъде контролиран по този начин. Тя..ще се превърне в един от четири главни изкуствени интелекта, които ще контролират потока на информация. Стисна юмрук. Бих искал това да съм аз...аз да съм този, който да контролира хората. За да съм сигурен, че никой няма да се превърне в злодей. Но един човек...може да се промени по всяко време. Дори аз самият не мога да гарантирам какво ще стане в бъдещето с мен. И не мога да си имам доверие..но един изкуствен интелект, направен да прави едно и също нещо през цялото време...той ще успее. Протегна ръце. Нека ти разкрия истината зад моя план, Варис...!! - Вай

В този момент, умението на Вай изтече, което върна неговото умение и това на Варис. Ръцете му чарджнаха огромна червена светлина, която щом той отприщи, домейн-ът му се промени изцяло. Варис бе заслепен за няколко секунди, като изведнъж, той и Вай се намираха в кабинета на Валентайн, от който се виждаше целият Beacon. Това разбира се беше просто отражение на начина, по който Вай виждаше града тъй като все още се намираха в неговият Domain. Можеше да се каже, че беше просто холограма. Но градът беше видим изцяло от високата кула, в която бе офисът на президента.

Вай седна на президентския стол и се обърна към Варис. Усмихна му се. Добре дошъл. - Вай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 3 Empty Re: Cyber World

Писане by Emoran Пет Юли 30, 2021 5:16 pm

Огледа се. Веднага разпозна Бийкън. Предположили чии кабинет е този Какво правим тук..? Къде е Блейк!? - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 3 Empty Re: Cyber World

Писане by BGDodpul Пет Юли 30, 2021 5:22 pm

Успокой се, Блейк и момичето са все още там, от където ние си тръгнахме..Анти в момента не е под мой контрол, така че бодигардът ти има предостатъчно време да си поеме дъх преди да се върнем и системите ѝ да заработят..както и да е. Ще ти обясня какво правим тук. Това е Бийкън..моят втори дом. И като всеки един нормален човек, аз искам това място да има хубаво и проспериращо бъдеще. И за това, аз и група от хора създадохме план, в който включихме неговото развитие като наш първи приоритет..любовта ни обаче към този град прерастна в нещо повече. Прерастна в любовта ни към целият свят..и всеки един град заслужава да е толкова прекрасен. Наостри поглед към него. - Вай



Чувал ли си...

За The Patriots...?


Считайки умението на Варис, той със сигурност бе виждал името на тази организация в мрежата. Само че, тя е на над 100 години. The Patriots е била група от хора, които в началото на развитието на Beacon след гражданската война са контролирали всичко извън погледа на хората - дори самият президент тогава е бил просто тяхна пионка. Това са били хората ,които са отговорни за развитието на този град.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 3 Empty Re: Cyber World

Писане by Emoran Пет Юли 30, 2021 5:25 pm

За жалост съм..Това са били хората зад кулисите на управлението. Никой не е знаел кои са и какво целят - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 3 Empty Re: Cyber World

Писане by BGDodpul Пет Юли 30, 2021 5:33 pm

Музиката продължаваше.

Напълно си прав. Преди сто години, група от най - богатите хора създадоха организация, целяща да контролира развитието на града зад сенките с цел просперитет. Те направиха всичко по своите сили това място да се превърне в един същински мегаполис..и успяха. Изглежда прекрасно, нали..? Град, изпълнен с безброй възможности...всеки е свободен тук. Всеки може да бъде какъвто си пожелае. Стандартът за живот е много висок тук. За да не бъдат разкрити техните действия, те избират своя пионка, която да покажат на човечеството и в която всички те да вярват..Усмихна се широко. И това е Valentine...сегашният лидер на тази държава. - Вай


Това щеше много да озадачи Варис. Valentine бе най - скорошният избран президент на страната. Тя има богата история и над 50 исторически личности, които са били начело на нейният главен пост. Това, което Вай казваше нямаше смисъл имайки напредвид историята на града.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 3 Empty Re: Cyber World

Писане by Emoran Пет Юли 30, 2021 5:44 pm

Присви очи Валентайн..? Но той е последният избран..Преди него нали е имало и други. Как така от най-новия се превърна в най-стария..? Знам че има нещо гнило в него но..Варис не знаеше много за Валентайн тъй като не го е смятал за някаква заплаха. Тези която се е занимавала с него докато Варис е поемал отряда на Сай е била Ментира Сестра ми знае повече за него от мен.. - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 3 Empty Re: Cyber World

Писане by BGDodpul Пет Юли 30, 2021 5:50 pm

Поклати глава. И ето тук, всички като теб ще кажат точно това когато им съобщя нещо подобно. Не, Варис..грешиш. Може би единствено сестра ти знае за това, но разбира се, няма как да ти каже. Никой не би повярвал на подобно нещо.. - Вай

Valentine..

Е единственият президент на тази страна.

Нямало е други.

Никога не е имало.

Информацията е манипулирана по такъв начин от The Patriots, че хората да си мислят, че това е истина.

Но не е....


Това, което Вай се опитваше да покаже на Варис бе колко лесно човек може да бъде манипулиран. Неговата история, неговата култура, че даже и характер...всичко това, чрез потока на информация може да бъде манипулирано. Създадена е фалшива история на една страна, в която всички до ден днешен вярват, защото информацията е закодирана в главите им още от самото им запознаване с тази страна. Никой не би си и помислил , че това е истина. Всеки като малък сигурно някъде е чел за величествената история на тази държава. Но такава не е имало..поне не изцяло. Всички събития са истина - гражданската война, създаването ѝ, формирането на The Patriots. Но не и хората, които стоят зад тяхното осъществяване..всички събития, свързани с предишните лидери на страната са лъжа. Всички тези събития са били осъществени от един единствен човек, който и до ден днешен ръководи тази държава.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Cyber World - Page 3 Empty Re: Cyber World

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите