Индустриалната зона

3 posters

Страница 1 от 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Go down

Индустриалната зона Empty Индустриалната зона

Писане by BGDodpul Пон Яну 25, 2021 12:26 am

Индустриалната зона MMAQSSHq0ijw676-cQgBIKuldadQY52coQs8mSZQYUs
Инудстриалната зона е най - напредналата част от цял Beacon. Точно тук се случва целият прогрес, който движи държавата напред откъм икономика. В тази зона се намират най - големите сгради, най - богатите квартали и като цяло тук животът е най - приятен. Наподобява на New York - градът, който никога не спи. Това може да се каже и за тази част. Макар и много развита, част от нея също бива покатена от огромният атентат в града, но зоната е и най - малко ощетена заради голямото ѝ разстояние от пристанището на града.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона Empty Re: Индустриалната зона

Писане by BGDodpul Пон Яну 25, 2021 1:01 am



Не след дълго време, от Сахракаш пристигнаха бандата герои, слизайки от джет, който ги докара тук за нула време като пълните гангстери. Ходейки направо, Overhaul щеше да забележи в далечината човек, когото той очакваше да види. Едновременно с това, обстановката около тях беше на град, непокътнат от атентата - тази зона беше все така жива и игнорираше живота в останалите части на този масивен мегаполис. Хората дори не отразиха идващите от въздуха герои, тъй като всеки жител беше зает с нещо. Животът тук никога не спеше..
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона Empty Re: Индустриалната зона

Писане by Emoran Пон Яну 25, 2021 1:03 am

Това място е огромно! Получавам Адрон вайбове..! - Блейк
Чисаки, човек на 12 часа.. - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона Empty Re: Индустриалната зона

Писане by -bAzikA- Пон Яну 25, 2021 1:13 am

???: Застана на пътя на новодошлите сякаш ги очакваше. Bonjour, madames ^^ Този човек имаше вид на богат и прилежен бизнесмен, който добре си разбира от работата, каквато и да е тя. Беше тук по молба на Overhaul, но и също по свое желание. Докато ги чакаше да пристигат беше запалил цигарка и тъкмо я привършваше. Подобно на Overhaul, този мъж също носеше ръкавици, като те бяха комплект с целия му официален outfit. Не че има повод да се облече по този начин, а просто този човек само това носи. Мъжът погледна към Overhaul с усмивка. Е дойдох, Чисаки. Слушам. За какво толкова силно искаше да ме видиш, бизнес партньоре?
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона Empty Re: Индустриалната зона

Писане by BGDodpul Пон Яну 25, 2021 1:21 am

Не беше тайна, че Overhaul се познава с този човек. В миналото той е правил купища сделки с него ту за пари, ту за нелегални средства. Може да се каже, че е един от любимите му бизнес партньори. Да, този човек е от нашите, не се тревожи..Ей, Азами...все така подраняваш, а..Застана до него. Колкото и да искам да си поговорим по сделки, имаме важна работа..и се нуждая от твоята помощ. В този момент, Overhaul извади от палтото си постер..

Постерът:

Ако останалите се огледат, те ще забележат, че този постер се намираше навсякъде из града, залепен на сгради, коли и какво ли още не. Но никой минувач не му обръщаше внимание, защото никой не знаеше какво точно означава.

Това е знак от бившият лидер на организацията преди мен..преди време, той попадна в затвора и от няколко години насам бе считан за мъртъв. Тези постери са поставени от неговите хора. В миналото, това се е поставяло на апартаменти, чиито собственици имали точно 24 часа да изплатят дълговете си към него преди той да ги похити. А сега, те са поставени на целият град. Което значи, че...Наостри очи. Той се е завърнал. Разбира се, има и още нещо, което трябва да ви разкажа. Това е само част от мисията, заради която съм те извикал. - Overhaul
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона Empty Re: Индустриалната зона

Писане by -bAzikA- Пон Яну 25, 2021 1:28 am

Азами: Зад него беше паркирана черна лимозина, с която навярно е пристигнал на мястото. Негов навик беше да подранява за оговорките, но на него това не му пречеше. Той мрази да кара хората да го чакат. Един от хилядите му икономи беше до него и държеше пепелник в ръка. Там, Азaми си тръскаше цигара, защото все пак не искаше да замърсява квартала си, който междупрочем е най-богатия в цял Beacon. След като изпуши цигарата си, той я метна в пепелника и застана пред Overhaul, подавайки му ръка да се здрависат. Имам известна информация за него. Личеше си, че този човек е доста добре информиран. Всъщност той можеше и да познае някой от хората зад Overhaul, просто защото винаги проучва в детайли нещата, преди да се заеме с тях. Съгласен съм, най-вероятно този човек е вече на свобода. Та, каква е тази мисия, която спомена? Вече успя да привлечеш вниманието ми.


Последната промяна е направена от -bAzikA- на Пон Яну 25, 2021 9:52 am; мнението е било променяно общо 1 път
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона Empty Re: Индустриалната зона

Писане by BGDodpul Пон Яну 25, 2021 1:38 am


Здрависа се с него. Това беше много голяма рядкост за Overhaul, тъй като той мрази да докосва или да бъде докосван от когото и да било. Това, което той извади този път от палтото си беше нещо друго - на вид стара, като че ли антична златна стрела със закодирана 8-буквена дума, започваща с буквата К на нея. Традиция е когато някой стане лидер на Осемте Смъртни Прегрешения да получава такава стрела. Това, което баща ми ми каза когато я получих бе, че тази стрела е най - голямото предизвикателство на лидерската позиция. Той..посвети цялото си съществуване да разгадае нейните мистерии и все още не знаем нищо за нея. Боя се обаче, че надпреварата за това познание ще се състои между всички бивши лидери на организацията ми. Извади телефона си, като беше готов да покаже новина от преди година насам..събитие, което точно на тази дата, петък 13-ти, навършва 1 година - статията се казваше "Beacon Prison Break"...в нея беше написано подробно за избягването от затвора на 6 престъпници по едно и също време, но поради някаква причина, статията не даваше информация за техните самоличности. Как би било възможно това? Няма логика да не се знаят кои затворници липсват когато са точно шестима. - Overhaul
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона Empty Re: Индустриалната зона

Писане by -bAzikA- Пон Яну 25, 2021 1:47 am

Азами: Хм, впечатлен съм. Продължавше да се усмихва и едвам се сдържаше да не се оближе от вълнение, тъй като бе напът да научи нови неща. Това беше неговия най-голям turn on - новите познания. Като човек, който е прекарал целия си живот в изочавайки на всичко, което го интересува, този човек вече трудно открива нова информация, която до сега да не е знаел. Дочух за този т.н. "Prison Break" и си имам своите хипотези за случилото се. Но нека първо чуя твоите мнение по въпроса. Тези 6 неизвестни престъпници, знаеш ли кой са те? Очите на Азами гледаха право към Overhaul и за секунда бизнесменът не отмести погледа си. Очите му бяха способни само като се взира в даден човек, да го подлуди, ако беше обикновен, разбира се, а Overhaul със сигурност не беше такъв.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона Empty Re: Индустриалната зона

Писане by Emoran Пон Яну 25, 2021 11:08 am

Манипулиране над информацията господа. Със сигурност има причина да не е казано кои са. Аз мога да се погрижа за това however. Ако информацията им е все още някъде там в пространството, когато са постъпили в затвора мога да я намеря за минути. Дори ако е съществувала но е била премахната също. Стига да знам къде да търся - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона Empty Re: Индустриалната зона

Писане by BGDodpul Пон Яну 25, 2021 11:14 am

Присви очи. Ако теорията ми е вярна, тези шестимата са точно хората, които едно време са били считани за мъртви, а именно бившите лидери на организацията..Погледна към Варис. Потърси досиетата на престъпниците от Beacon. - Overhaul
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона Empty Re: Индустриалната зона

Писане by Emoran Пон Яну 25, 2021 11:24 am

Това е като да търсиш игла в купа сено но добре, ако имаш някаква представа кои са Задейства холограмните си клавиатура и мониитор като за няколко минути намери нужната информация и я записа в малка джаджа която я даде на Чисаки. Тя щеше да проектира досиетата в списък по който Чисаки да си търси това което му е нужно - Варис
Гледаше го изумен Да взема и аз да стана хакер ли..? - Сахир
Имаш бая да учиш - Дейвид
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона Empty Re: Индустриалната зона

Писане by -bAzikA- Пон Яну 25, 2021 12:22 pm

Азами: Гледаше към холограмата с любопитство. Хм, колко заинтересуващо умение. Интересни хора си довел, Чисаки. Е, нека не седим навън прави. Заповядайте в лимозината ми. Просторна и луксозна, ще има място за всеки. Нека там на спокойствие обсъдим тази т.н. мисия, Чисаки. Постави акцент върху думата спокойствие, като посочи с поглед околоността. Жителите на този квартал, които минаваха наоколо се заглеждаха в тази необичайна сбирщина от хора. Най-вероятно някои от тях дори познаха Overhaul като престъпник на свобода, а на Азами не му харесваше случайни хора да го виждат в компанията на подобен човек. Слухове можеха да плъзнат. Все пак той имаше репутация в този квартал, а и не само. Всъщност той е известен из целия свят, но с различни имена и никой не знаеше точно колко слава и власт притежава този човек.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона Empty Re: Индустриалната зона

Писане by BGDodpul Пон Яну 25, 2021 12:34 pm

Той кимна към Азами, като влезе заедно с всички в лимозината му след като даде знак с ръка да го последват. Взе джаджата на Варис, като я задейства , която проектира холограмен екран пред всички тях. Това, което обаче щеше да учуди Чисаки бе, че мигновено от нея се пусна запис. Запис, направен в същият час, точно по това време преди 1 година на тази дата. - Overhaul



"To you, 1 year in the future"
13.12.2023


Видео записът започна с това как човек вътре в затвора на Beacon намества някаква камера и я слага пред себе си. Това, за учудването на Чисаки, беше първият лидер на Осемте Смъртни Прегрешения - The Prodigy. Този млад мъж излъчваше като че ли успокояваща аура и всеки около него се чувстваше като че ли се намира до Бог...той се намираше в затвора, но беше облечен със своите си официални дрехи и беше застанал точно като на снимката, гледайки камерата, усмихвайки се. Но едно беше факт - намираше се зад решетките на затвора. Интересното бе как имаше камера на свое разположение и как не отделяше поглед от нея.

След точно една година, това видео ще бъде намерено от теб, Варис. Здравей, радвам се да се запознаем..можете да се обръщате към мен с Prodigy..Усмихна се. Както всички останали ме знаят. Радвам се да се запознаем..добре дошли в моята надпревара. Предполагам Чисаки вече ви е разкрил за нейните детайли..От джоба си, The Prodigy извади абсолютно същата златна стрела, като я показа на камерата. Това е моята награда за тези, които успеят да намерят локацията ми първи и да ми донесат всички останали златни стрели. Традиция е в нашата организация от както аз постъпих, всеки нов лидер да получава по такава стрела. Ако си забелязал, Чисаки, на нея се съдържа 8-буквена дума, която ще трябва да дешифроваш...ето я и първата ти стъпка как да стане това. В стрелите на твоите колеги се крият всички останали букви, нужни да намериш ключа. Щом го разгадаеш, ти веднага ще разбереш моята локация и ще дойдеш при мен като победител. Но не забравяй..останалите също знаят това и искат тази награда. Сигурно се питаш, какво толкова ѝ е важното на тази стрела, че от поколения насам да се търси нейното значение? Е...аз мога да ти кажа, че знам вече всичко. Знам всичко от както разгадах нейните тайни..и съм готов да ги споделя с този от вас, който ме намери пръв. Навярно все пак искаш да разбереш на какво е способна стрелата щом някой знае тайните ѝ, нали..? Усмихна се подло. Е...така да бъде. Нека ти покажа. - The Prodigy

Makima...

...

Release my real body.


В същия този момент, камерата леко се разтресе, като из целия затвор започнаха да се чуват писъци и крясъци. На стената зад The Prodigy се видя сянка на момиче как протяга ръката си сякаш имаше въображаем пистолет и как застрелва някого пред килията. Видя се как този някого пада на земята и лек blood splatter, идващ от него. Тогава се чу и женски глас - глас на младо момиче на външен вид, но като че ли много, много дяволски настроено момиче. Това беше именно Макима[/url] - вторият лидер на Осемте Смъртни Прегрешения.

Makima:

Е, време е да излизаме от тук както по план, сър. Само с поглед, тя накара решетките от килията на The Prodigy да се огънат до толкова, че той да може да излезе през тях. Излизайки, той щеше да обърне камерата и да покаже Макима на нея. Освен младото момиче, зад нея се виждаше пълният хаос, който беше настанал в затвора - всяка една килия беше отворена, а престъпниците излизаха побеснели, носейки същите маски, каквито останалите видяха на постерите. Интересното беше, че всеки един от тях имаше по някакво специално умение, което използваше да отблъсне с лекота идващата съпротива. - Макима

Радвам се да те видя, Devil. Извикай и останалите..трябва да покажем на Чисаки неговата конкуренция като най - скорошен лидер все пак. - The Prodigy

Разбрано, сър. Нещо обаче не беше наред. Очите на Макима погледнаха право към камерата, всявайки ужас като че ли във всеки, който директно гледаше към нея. Ще се видим след година, Чисаки. Обръщайки се на другата страна, тя с поглед уби няколко guard-а и започна да върви заедно с The Prodigy към изхода на затвора, който беше бая далеч. Светът ни, Чисаки..е пълен със страх. Страх, който ние всяваме сами в душите ни. Страх ни е да не закъснеем за работа, страх ни е от миналото, страх ни е от настоящето...но най - вече ни е страх от бъдещето. Представи си свят, в който хората не се страхуваха от нищо. Щяхме да сме могъщи, не мислиш ли? Щяхме да преодолеем всичките ни слабости. Надявам се победителят да създаде свят, в който ние нямаме страхове. - Макима

Достигайки до определено място, тя спря и погледна към друга решетка, изкривявайки я само с поглед. От нея излезе огромен на ръст човек, който погледна с леко презрение към младото момиче. Видът на този човек наподобяваше на същински гигант като го погледне човек заради огромният му размер от 2 метра и половина. Аурата му сякаш караше огромно налягане да се стоварва върху раменете на този, който го погледне. Това беше Окамару - третият лидер на мафиотите, по чието управление са били най - мирните времена. Явно е човек, мразещ насилието.

Окамару:

Здравей, Wolf. Нека излизаме от тук. - The Prodigy
Ей, малката..значи ти си вторият..? Не си ли твърде млада..? - Окамару
Гледаше го право в очите без да трепне със своят все така хипнотизиращ поглед. Доста често го чувам. - Макима

В това време, тримата мафиоти биват нападнати от всички страни от полицаи, като по ирония на съдбата единият от тях беше Hawks. Той с невероятна скорост се изстреля към Окамару и с едно от перата си целеше да го обезглави. Няма да избягате живи от тук..!!! - Hawks
Въздиша. В този момент, перото на Hawks премина през тялото на Окамару, но като че ли не му нанесе никакви щети. В този момент, Hawks изпита огромен Despair и ужас поради някаква причина, като мигновено бива забит от земята от огромна доза налягане на раменете си. Това се случи и с всички останали полицаи без Окамару да е помръднал.Съжалявам, момко..още си млад, затова няма да отнема живота ти. Не си сред тези, които могат да докоснат формата на моята душа. - Окамару

Продължавайки напред, бандата мафиоти стигнаха до друга килия - тази на четвъртият лидер на мафиотите. Беше на външен вид неописуемо красива жена, чийто поглед можеше да се съревновава с този на Макима. Щом я видя, тя я погледна с презрение. Явно двете не се харесваха много. Името на тази дама беше Edelgard и тя беше известна освен със своят чар, и със своят ловък ум.

Edelgard:

Макима. - Еделгард
Едел. - Макима
Тези дами да нямат някаква вражда?  - Окамару
Може да се каже. Еделгард, би ли ни помогнала да излезем? - The Prodigy
Разбрано, сър. Тя погледна към гардовете, като от всеки един от тях започнаха да излизат буквално клони на дървета по такъв начин, че да ги разчленят. Явно уменията ѝ бяха подобни на тези на Синтия, но Еделгард ги използваше по много по - коварен начин. Ако Синтия караше природата доброволно да я слуша, то Еделгард насилствено използваше нейните сили. Появиха се отровни растения навсякъде из затвора, изсмуквайки живота от всеки, който се намираше близо до тях. Така, тя им проправи път до следващата килия. Да вървим. Тръгвайки напред, единствено само шумът от токчетата ѝ всяваше страх в сърцата на хората. Това беше комбинация от нейното присъствие и това на Макима - явно заедно тези двете са чудовщина комбина колкото и да се мразят. - Еделгард

Малко по - напред се намираше килията на петият лидер. Лидер, който всички останали и особено Overhaul познаваха. Щом достигнаха до неговата килия, те щяха да видят как тя е обрисувана навсякъде със шаманистични символи. Това беше килията на добре познатият на всички шаман - The Shaman.

The Shaman:

Щом Макима отвори неговата килия, той като че ли изказа някакво заклинание, което даде на всички мафиотски лидери нещо като благословия. Все пак той имаше божествени сили, които вземаше на сила от боговете със своите заклинания. Задължен съм ви, но не разчитайте на това да ви се отплатя когато вие имате нужда. Единствено той уважи само The Prodigy като му се поклони. Едновременно с това, от ръцете му излязоха светкавици досущ като тези на Rai'Jin, с които той изпепели следващите полицаи. - The Shaman
Усмихна се. Остана само още един, Чисаки...досещаш се кой е той, нали? - The Prodigy

Достигайки до финалната килия в целия затвор, те щяха да забележат, че е празна. Но по стената ѝ навсякъде бяха облепени постери като този в града, който останалите видяха. Това беше килията на The Boss, който навярно е направил своят ход много преди останалите. Пред килията му обаче се намираше жена с неговата маска, която държеше табела, на която беше написано с кръв D O O M S D A Y и зачеркната думата с огромен Х. Явно The Boss се опитваше да каже нещо на The Prodigy - нещо, което той навярно бе разбрал. Но в далечината можеше да се види как хора от The Legion избиваха полицаи със своите ножове.



(2:08)
Хмхм..надявах се да се видим и с теб..е, свободата ни е вече пред нас, дами и господа. Чувствайте се свободни. След точно една година, надпреварата ще започне. - The Prodigy
Усмихна се. Нямам търпение.. - Макима
Нека най - добрият победи..Жалко, че отново ще се наложи да проливаме ненужна кръв. - Окамару
Надявам се същинската красота да спечели на края. - Еделгард
Благословен да бъде победителят в това да ни покаже пътят към истината.. - The Shaman

И с тези финални думи, всички тръгнаха по своя път. Но не и преди някой познат на компанията да им се изпъчи на пътя..единственият войник, който дръзна да се изправи в лице пред всичките мафия лидери наведнъж беше не кой да е, а...Kirigiri Kyoko..

Kirigiri Kyoko:

Облечена със специална бойна екипировка, тя заедно с подкрепление бяха насочили оръжията си към всички лидери на мафиотската организация. Никой да не мърда! По дяволите, ако знаех, че така ще се обърнат нещата срещу нас, щях да искам да ви екзекутират.. - Кьоко
Усмихна ѝ се. Мила, мила Киригири..радвам се да те видя лице в лице. - The Prodigy
Щом го погледна, тя като че ли онемя за секунда. Не...и ти ли си тук..? Ти не трябваше ли да си мъртъв...Киригири- - Кьоко

Кьоко в този момент бива пратена в несвяст, а Макима се намираше точно до нея. Спи спокойно, детективе..твърде рано ти е да разбираш още. Прошепна ѝ на ухо. Първо трябва да намериш Detective Rose преди да стигнеш до истината...това е нашият договор, не помниш ли..? Хмхмхм... С поглед, тя уби останалите полицаи преди дори да са ги нападнали. Don't look..or it'll kill you.. - Макима
Тш, фукла.. - Еделгард

Е...нека надпреварата започне, Чисаки..вече знаеш кои са твоите опоненти..но ще бъде глупаво светът да разбере преди теб, нали..? За това..Извади стрелата от джоба си, като се усмихна. Смятам да изтрия това събитие от човешката история. От човешкия разум..и спомен. - The Prodigy

Стрелата в този момент светна ярко, като заслепи всеки, който гледаше към записа в този момент за секунда. Щом светлината се махна, камерата гледаше към човек, намиращ се много надалеч, който държеше маска в ръката си. Това беше The Magician, който погледна към камерата от голямо разстояние, но силуетът му се виждаше над пламъците на опожарения затвор. Той този път беше без маска..но лицето му явно беше леко затъмнено.



BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона Empty Re: Индустриалната зона

Писане by Emoran Пон Яну 25, 2021 12:50 pm

Блейк гледаше с ужас това което беше показано на видеото. Той и Варис може би бяха единствените които имаха човешки черти от групаа, но само той се изплаши. Варис беше изключително спокоен, кой знае какви други неща е намирал в мрежата, че това да го накара да стои така В-В-Варис? Мислиш ли, че това е добра идея? - Блейк
Ако се уплашим от това Блейк, какво ще направим в борбата ни с клоуна..? Погледна към останалите като се усмихна Точно това и очаквах да видя Варис видя как Сахир и Дейвид бяха все едно безчувствени. Дейвид не трепна, а Сахир даже се беше усмихнал защото намери нови умове с които да си играе. Джейкъб макар и скептично настроен беше готов да се бие - Варис
Чисаки, само ми ги посочи къде са! - Сахир
Този Wolf, явно трябваше да вземем Райт after all.. - Дейвид
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона Empty Re: Индустриалната зона

Писане by BGDodpul Пон Яну 25, 2021 8:19 pm

Чисаки гледаше към холограмата с поглед, изпълнен с ужас и отчаяние. Той като че ли знаеше изцяло мотивите на останалите лидери до болка и знаеше, че всеки един от тях е еднакво опасен за света. Сигурно и те се чувстваха така по този начин за планът на Overhaul - все пак, идеите им за световният мащаб се различават драстично и повечето не са съгласни едни с други. Това е невъзможно..той е изпратил това видео преди една година и е знаел, че Варис ще го открие...? Какво по дяволите..? - Overhaul
Този човек...нима вижда бъдещето? - Flash
Не знам...но първият лидер е опасен човек..който в момента има твърде много козове в ръкава си. Трябва незабавно да съберем тези стрели. - Overhaul
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона Empty Re: Индустриалната зона

Писане by Emoran Вто Яну 26, 2021 1:01 pm

Само кажи от къде започваме! Удари си юмруците - Джейкъб
Преди това обаче Извади малко кубче, което стисна и то се уголеми в огромен куфар Малко подаръци да раздам - Варис
Това пък как стана? - Сахир
Нанотехнология, по същия начин по който работи тялото на Джейкъб Отвори куфара като вътре имаше смарт часовници. По един са всеки Налазвайте - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона Empty Re: Индустриалната зона

Писане by -bAzikA- Вто Яну 26, 2021 10:41 pm

Азами: След като видя видеото на The Prodigy, вълнението и любопитството му още повече се засилиха. Тази стрела... Облиза се незабележимо. ..Може да ми свърши чудесна работа. Задължително трябва да се добера до нея. Той погледна към Overhaul. Радвам се, че се обърна за помощ към мен, Чисаки. С радост ще ти помогна в откриването на стрелите. Имаш думата ми! След това се обърна към Варис. Охо, подараци ли са това?! Каква е тяхната функция?
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона Empty Re: Индустриалната зона

Писане by BGDodpul Вто Яну 26, 2021 11:59 pm

Взе часовника на Варис. Не се самозалъгвайте...не отиваме на война. Нямам намерението да убивам тези негодници, защото шансът ни за това е най - малък от всички останали опции. Най - добрият ни вариант е да си намерим съюзници сред тях, защото все пак всички са в надпревара. - Overhaul
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона Empty Re: Индустриалната зона

Писане by Emoran Сря Яну 27, 2021 12:11 am

Затова и сме тук точно ние, точно тези хора. Отрядът който съм избрал се фокусира в/у контрола на бойното поле от колкото на разрухата му. С това и ще помогне новото ми изобретение което влиза в сила сега Сложи си своя часовник С тези неща, аз ще виждам на моя през цялото време вашето състояние. Умственно и физически. Освен това, през тях аз мога да пращам сигнали които да действат благоприятно на фашата физика и психика. - Варис
Тоест? - Блейк
Тоест, носи го и ще ти помагам където и да си - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона Empty Re: Индустриалната зона

Писане by BGDodpul Сря Яну 27, 2021 12:16 am

И все пак, моли се да не се стига до разправия. Отвори телефона си. Имаше обаждане от Макима. Това ще е досада...Щом ѝ вдигна, лицето ѝ се появи на холограмен екран, на който всички я виждаха. - Overhaul
Привет, Чисаки. Виждам, че си получил видеото, което обяви стартът на надпреварата. - Макима
Заостри поглед. Макима... - Overhaul
Радвам се да те видя след толкова много години. Как върви мафията ти? Сигурна съм, че хората ти са добре в твоите ръце. - Макима
Не продума нищо. Явно макар и безкрупулен, той чувства голяма вина за загубата на животите на своите мафиоти. - Overhaul
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона Empty Re: Индустриалната зона

Писане by Emoran Сря Яну 27, 2021 12:19 am

Виж, не търсиме неприятности. Не искаме да проливаме кръв - Блейк
Макима? Започна да търси информация за нея - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона Empty Re: Индустриалната зона

Писане by BGDodpul Сря Яну 27, 2021 12:23 am

Имаше твърде много безполезна информация за нея, която я представя като публична личност. Тя самата си и беше такава, но пред медиите тя е невинен човек, който управлява верига от бизнеси на нейната млада възраст. Единствената информация, която останалите не знаеха беше разбира се, че е бивш лидер на Осемте Смъртни Прегрешения. Варис лесно можеше да намери и снимки на last wills от нейни жертви в миналото, които не са си изплатили дълговете, в които я описват като същински дявол. О, аз също. Не мисля, че някой от останалите иска..все пак сме бивши колеги. Предлагам ви среща очи в очи. На нея ще обсъдим това, което имам да ви казвам. - Макима
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона Empty Re: Индустриалната зона

Писане by Emoran Сря Яну 27, 2021 12:24 am

Това не мисля, че е добра.. - Блейк
Приемаме! - Варис
Моля? - Дейвид
Място и час само ни кажи - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона Empty Re: Индустриалната зона

Писане by BGDodpul Сря Яну 27, 2021 12:29 am

Facepalm. Изобщо не му се занимаваше с глупости. Това изобщо не е добра идея.. - Overhaul
Усмихна се. На екрана се изписаха координати, които дефакто щяха да ги заведат до нейната бизнес сграда. Чакам ви след 30 минути. О, как щях да забравя..честит рожден ден! - Макима
Не ми напомняй... - Overhaul
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона Empty Re: Индустриалната зона

Писане by Emoran Сря Яну 27, 2021 12:31 am

Брато имаш рожден ден? Трябва да отпразнуваме. Варис черпи - Блейк
Изключено ченьо..Ти пиеш като за трима а си атлет. Имаме задача в момента - Варис
Варис, имам лошо предчувствие за това.. - Дейвид
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона Empty Re: Индустриалната зона

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите