Индустриалната зона

3 posters

Страница 11 от 12 Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Go down

Индустриалната зона - Page 11 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by -bAzikA- Пет Ное 19, 2021 10:45 pm

Sunny: Продължи с лазерите, като отблъскваше концетрирани светлинни лъчи от длантите си към стоножките. Тя раздели няколко стоножки на две, като това ги размножи. Щом потвърди тезата си тя спря да действа по този начин. Прав си Таки. Така няма да стане. Трябва да спрем този Фузен преди да е призовал още. Знаеш, че аз съм специалиста в промъкването, но ще можеш ли да се справиш с тези напасти. Рано е да заключваме, че няма друг начин освен да ги избягваме. Бас ловя, че още един дъжд от копия ще изчисти по-голямата част оттях. Но ще ми трябва време, за да го възпроизведа отново. Какво мислиш Таки? Опция едно: да разсейваш стоножките, докато се промъкна и заколя учителя си или да ме защитаваш, докато cast-на дъждът от копия. И в двата случая няма да ти е лесно, така че ако имаш друга идея сподели!

Feed Me - Lonely Mountain



Dmtry: Изполва умението си, за да си създаде опасно голяма мотивация да избие всичките си врагове - Фузен и Азами. След като метна меча си към Азами, той взе копие от един от locker-ите до него. Това бе копие на победен от него противник в Доджото. Дмитрий винаги взимаше оръжията на победените си врагове и ги използва за следващия си дуел. Сраженията, които е побеждавал в Доджото са хиляди, тоест оръжията, който може да използва също толкова. Дмитрий, като един stickman fighter започна да прави мигновени и дълги dash-ове и jump-ове, редом със замахове. Разрязваше по 3 стоножки на секунда и за нула време си изчисти пътя към Азами.


Azami: Притеснен, че не се е възстановил достатъчно, че да се бие сам срещу full power Dmtry, той се обърна към Фузен. Хей, приятельо ^^" ще ми е нужда още малко помощ тук. Дмитрий избива стоножките по-бързо от колкото се размножават. Добре е това, че ще ги удвои, но може да не съм жив до тогава ^^" Това е същото момче, което ти изгуби един милиард, когато се хванахме на бас дали ще завърши, помниш ли? Сега можеш да му отмъстиш за това хехе.

Dmtry: Метна копието си и взе два меча от две капсули. Switch-ваше оръжия супер бързо и интензивно подобно на този клип. Уби последните стоножки по пътя си към Азами и продължи към него. Първо искаше помощ от змийското ти момче, а сега и от авера ти. Хаха, колко жалък си станал, щом не можеш сам да се справиш с проблемите си. Остаряваш сенсей. Може да не ти личи, но вече си дядо! Сега ще съжаляваш, че не си се пенсионирал все още, задето си толкова заслепен от лакомията си. УМРИ! Скочи с пълна скорост, като започна да се върти около себе си с двата меча, подобно на един нисък герой от едно аниме с гигантски голи хора.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 11 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by BGDodpul Пет Ное 19, 2021 11:12 pm

Да му попреча? Мисля, че моите стоножки ще са предостатъчни, Азами. Но, нека ти помогна малко...!! Замахна от разстояние с едната си ръка към Дмитрий, което щеше да издигне огромна, ледена стена под наклон към него почти мигновено. Единствено някой като Дмитрий с пълен контрол над тялото си би могъл да реагира на подобна почти мигновена атака. Стената целеше да го наниже докато той се върти и да го заледи след това, за да могат стоножките да го разкъсат. - Fuzen

Такуми кимна към Съни, като започна да се предвижва навсякъде около стоножките с цел да им привлече вниманието. Не за първи път съм принуден да играя плячката...но честно да ти кажа, трудно се свиква..така че побързай, Съни! Всички стоножки край него започнаха да го гонят, а той бягаше непрестанно от тях. Проблемът беше, че стоножките причиняваха огромна разруха и щеше да става трудно придвижването в града. - Такуми
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 11 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by -bAzikA- Сря Дек 01, 2021 8:20 pm

Азами: Хъх?! Гледаше със свити зеници към ледената стена на Фузен. Тя беше счупена. Не е за вярване... Усмихна се, но очите му продължиха да треперят. Никой не може да опише как точно се чувства този човек, но сякаш в момента той изпитваше страх за живота си, редом с гордост. Дмитрий... Той погледна към Дмитрий, който се приземи след разбиването на стената, и сълза започна да се образува в едното му око. ... Ти продължаваш да надминаваш очакванията и най-смелите ми мечти за теб. Шлифовал съм един истински диамант...

The Sleeping - Don't Hold Back


Dmtry: Завъртвайки се с двата меча в ръката си, изглежда Дмитрий е успял да счупи стената на Фузен, но не и без поражения. Той се приземи и погледна ръцете си. И двата му меча бяха счупени и покрити с кръвта на Дмитрий. Всъщност по цялото си тяло, той имаше забити ледени късчета, които бързо се оцветиха в червено. Тц..! Той чувстваше цялата тази болка, но гигантската мотивация, която си създаде по-рано нямаше да му позволи да се откаже от това да хване Азами. Не и сега, когато е толкова уязвим, че да моли за помощ. Азамиииии... Дмитрий изстреля най-заплашителния си поглед към сенсея си, редом с ауратата му, която силно подсказваше убийствените му намерения. Това е за родителите ми...!!! Нещо необивайно се случваше с Дмитрий и точно това предизвика гордостта на Азами. Въпреки, че беше толкова ранен, той дори не се поколеба да продължи атаката си. От всичките му, рани започна да излизат бели изпарения. които заеха форма, подобно все едно аурата на Дмитрий се пробужда. Изглеждаше подобно. ...И за всички жертви на садисткото ти шоу, което наричаш Доджо! УМРИ...! Дмитрий се подготви за отмъщение, като се наведе и застана в кучешка позиция. Нещо опасно предстоеше.

Azami: Азами много добре разбираше какво се случва с Дмитрий и какво да учаква. За това той избърса набързо сълзата си и се рязко се обърна, започвайки да бяга за живота си, подобно на Joseph. Nigerundayoooooo!!! Той тръгна да бяга към най-близката сграда, която все още някак си основите ѝ я държаха. Изглеждаше като Спортната зала във Варна и покривът ѝ бе пропаднал. Азами целеше да се опита да се скрие там, докато се регенерира напълно. Но това нямаше да е толкова лесно. Азами беше поел огромни щети по-рано от Съни, а ръката му, която метна към Такуми, за да го спре, все още се възстановяваше. Очите му отново се насълзиха, сякаш това наистина е края за него. Той пробяга първите десетина метри, но след това раните му си казаха думата и го забавиха. Започна да ходи с бърза крачка, държайки рамото си, от което излизаха изпарения, все едно Азами е Titan Shifter. Сцената изглеждаше подобно на тази. Тези бели изпарения? Заприличал е на онзи дядо. Невероятно, толкова е млад, но вече го е постигнал. С това темпо, той ще надмине Тобирая Тогами в собственото му умение! Азами бягаше с трепереща усмивка на лицето си, защото беше горд. Все пак той е отговорния Дмитрий да е този, който е сега. Дмитрий Алексеев, макар че това не е истинското ти име, това име ще бъде запомненто като името на най-добрият боец в Кървавото Доджо и не само. Та ти вече си известен като най-впечатляващото хлапе в подземните арени...

Dmtry: Аурата по тялото му започна да образува бели светкавици, много подобни като тези на Тобирая Тогами. Ледените къстчета, забити навсякъде по тялото му, сякаш абсорбираха част от светкавиците и станаха десеторно по-твърди и остри. Те излязоха бавно от тялото му и сега левитираха над гърба му. Дмитрий все още беше в кучешка позиция и в следващия момент, той изстреля ледените шипове, точно като тази сцена: Gra Fight V - [Stickpage.com][HD] [0:40]

В следващия коментар, Съни щеше да се погриже за стоножките, освобождавайки Такуми от това да бяга от тях.


Viper: Гледаше замръзнал на едно място към Азами. Погледът му беше вцепенен, може би от страх да не изгуби учителя си. С-сенсей..?
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 11 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by BGDodpul Сря Дек 01, 2021 8:38 pm

Докато Такуми успешно разсейваше стоножките, макар и вече на два пъти да се разминава на косъм от това да не бъде изяден, той погледна към Дмитрий, който макар и да му беше усложнил работата като наразя стоножките, сега се справяше доста добре срещу Азами. По дяволите, Дмитрий..! Не очаквах толкова добре да можеш да затрудниш Wizyou...ама че скукаа...Такуми беше отчаян, тъй като ролята му беше да разсейва големите създания, а той обичаше да се вихри. Толкова много мразя такива буболечки, а сега аз трябва да се разправям с тях...Съни, побързай, моля..!! - Такуми

Не е зле, момче..! Фузен се учуди, че Дмитрий успя да използва леда по този начин. Той все още не знаеше какво да очаква от него, но точно заради това беше много, много нащрек. Усмихна се, като хвърли 5 фигурки на пътя на ледените късчета. Expand! Той направи знак с ръка, като фигурките се превърнаха в реални хора, които щом бяха разкъсани от леда, се превърнаха на 5 огромни стоножки, които сега стояха точно пред Дмитрий, давайки му минимално време да реагира. Всички се бяха насочили към него да го изядат и бяха малко по - големи от останалите. - Фузен
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 11 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by -bAzikA- Сря Дек 01, 2021 9:10 pm

Дмитрий: Пф, отрепка. Ако не беше приятелчето ти, до сега да си мъртъв. Не се притеснявай, след теб веднага се заемам и с него. Цялото му тяло заблестя в бели светкавици, които се вляха в ледовете, избистряйки ги. Complete Body Control: PLUS ULTRA 200%!!!!! 

The Fox and the Wolf (feat. Josh Scogin)


Дмитрий активира тялото си на двойни обороти от максимума си, счупвайки лимита си. Ледниците вече бяха изцяло под негов контрол и сияеха заслепително. Те уголемиха размера си и се закрепиха към ръцете му, образувайки му смъртоносни крила, с които той рязко излеятя право към стоножките, като премина през стомаха на първата без проблем. Изглеждаше подобно. Сякаш ледовете, които абсорбираха хем кръвта му, хем аурата му, се сляха изцяло с тялото му и станаха едно цяло с него. Дмитрий започна да прозивежда още от тези ледени остриета, като веднага щом отряза главата на втората стоножка, той замахна във въздуха с крилете си, изстрелвайки цял дъжд от остриета към Фузен и Азами.


Azami: Тъкмо щеше да влезне през главния вход в Спортната зала, когато тези остриета му се изпречиха на пътя и едвам не го наръгаха. ААААХХ!! НЕ МИ СЕ ПРЕЧКАЙ ДМИТРИЙЙЙЙ!!!! Изключително рязка промяна на настроението му доведе до отчаяние и оглушителни писъци. След това той погледна към Viper и му се развика и на него. Reference: ГЛУПАКООООО!!!!!!! VIPER, ЗАЩО НЕ МИ ПОМАГАШ, ГЛУПАКООО!!!!! СПРИ ДА СЕ ЕБАВАШ С МЕН!!! РАЗМЪРДАЙ СЕ ВЕДНАГА ЗАДНИКА!!!! Азами звучеше като истински психопат, които е способен в един момент да се просълзи от щастие и гордост, а в следващия да крещи отчаяно и да презира всички.


Viper: Веднага се размърда и се затича с пълна скорост към Азами, но беше спрян по пътя.


Sunny: Не толкова бързо, змия... ;) Съни най-накрая завърши подготовката за умението си и се свърза с всички светлинни лъчи, които падат от Слънцето в околонстта. Тя преобвазува хиляди оттях в солидни обекти: копия, точно като по-рано. Веднага след трансформацията, те губят светлинната си скорост, но продължават да падат буйно, зареди тежестта си. Бяха тежки колкото спартанските копия. Съни насочи 1000 копия към Фузен и около него, като направи същото и с Viper. Всичко свърши за вас, злодей. Таки, благодаря ти, че ми спечели време. Аз ще се справя с тях оттук насам, ти върви и помогни на Дмитрий. Погледна го сякаш с кървясали очи и му каза с хладнокръвен поглед. Извърши най-копняното ти убийство...!
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 11 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by BGDodpul Сря Дек 01, 2021 10:09 pm

Хм, това е лошо...Centipedes, protect me! Фузен разпери ръце, като изневиделица всички стоножки просто му се нахвърлиха. Заради огромното им количество, те успешно щяха да могат да предпазят Фузен да не бъде наръган от светлинните копия, но това щеше да избие почти всички стоножки на терена. - Фузен

Такуми видя това като своята възможност да се включи в битката. С бърза крачка, той се насочи към Азами и Дмитрий, изваждайки своето танто. Всичко приключи за теб, Wizyou!!! Такуми се беше забързал толкова много, че изневиделица, той не забеляза как от една от страничните улички излезе момиче, което той подмина. В мига, в който я подмина, той усети как времето за него сякаш се забави, макар и да се движеше адски бързо. Хъх...?! - Такуми

Такуми се обърна веднага назад и единственото, което видя, бе нейната фигура как се бе втренчила в него и гледаше дълбоко в душата му. Странното бе, че усещаше и сърцето си как бие и сякаш щеше да изкочи от гърдите му. Сърцето ми...Хвана се за сърцето, сякаш нещо много го стягаше отвътре. Сякаш верига беше бе оковала сърцето му и щеше да го изтръгне. - Такуми

Фигурата:
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 11 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by -bAzikA- Сря Дек 01, 2021 10:40 pm

Sunny: Веднага след като видя, че Такуми го боли, тя се затича към него, но се спря по пътя. След cast-ването на толкова масивно умение като дъжд от хиляди копия, тя бе израходвала цялата си стамина и в момента не можеше да бяга. Трябваха ѝ няколко минутни да си почине преди да може да се бие отново. Таки, какво ти има? Насочи презиращ поглед към новодошлата. Ти ли направи това, изчадие? Сложи си ръката на слушалката. Кьоко, коя е тази пикла, знаеш ли? Изглежда силничка. Такуми сякаш е ранен, както и Дмитрий. Аз също не се чувствам много добре. Не знам как да го опиша точон, но все едно тя държи сърцето ми в ръцете си. Ще ни трябват подкрепления, ако е възможно!

Dmtry: Какво по дяволите?! Дмитрий постепенно започваше да се чувстваш по-тежък и по-тежък. Напомня ми на едно от уменията на Сайхара. Коя е тази жена?! В крайна сметка, Дмитрий се сгромоляса на земята и вече не можеше да използва крилете си да полети отново.

Azami: Макима?! Веднага щом я видя, той се успокой, макар че нямаше за какво. Азами може да смята Макима за негов съюзник, но не беше ясно дали все още е взаимно.  Вече никой не знае на чия страна е Азами и какво въобще дири тук той. Радвам се, че дойде!
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 11 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by BGDodpul Сря Дек 01, 2021 11:06 pm

Кьоко веднага се свърза със Съни, като през слушалката се чуваха големи шумотевици при нея. Явно се подготвяше да направи нещо голямо. О, със сигурност я познавам...каквото и да правиш, не стой в обсега ѝ, Съни! Тази жена спипа ли те веднъж, трудно можеш да ѝ избягаш! Уменията ѝ са ми добре познати...умее да лимитира останалите умения до такава степен, че може да накара и най - бързият човек на света да бяга на едно ниво с някой цивилен. Каквото и да правиш, не ѝ позволявай да се доближи!! - Кьоко

Гхааах!! Такуми се разби бясно през няколко сгради, като беше много тежко ранен. Макар и кръвта от раните му да беше в негова полза, то счупените му кости не беше. По дяволите...ще ми отнеме време да се възстановя...Стисна юмрук от яд. Защо точно сега..!!! Wizyou беше в обсега ми...! Аааргх...ДЯВОЛ ДА ТЕ ВЗЕМЕ, ЖЕНО!!! - Такуми

Усмихна се щом погледна в какво състояние бе оставила Такуми, като погледна към Съни и насочи ръка към нея. Тя бявно започна да се движи към нея, като спря на около 5 метра от нея и я гледаше с усмивка. Като една убийца знаеш колко е важно да изпълняваш мисиите си докрай. В такъв случай ще ме разбереш ако ти кажа, че моята мисия е да ви елиминирам, за да намаля конкуренцията, нали? Нищо лично, но...честно казано, мразя блондинки. - Макима

Червенокосата villain-ка отново щеше да генерира тази шокова вълна и да я отприщи към Съни, а навярно тялото ѝ едва ли би издържало на тази атака. За съжаление обаче, беше твърде късно...Макима вече беше надигнала ръка към нея и ѝ оставаше да изрече само думите.

...

...

...

Ban-

Fate/Stay Night OST's - Roar of The Heaven & Earth(天地咆哮)
Чу се адски мощен изстрел в мига, в който Макима изрече тези думи. Изведнъж, цялата ѝ ръка просто бе откъсната от тялото ѝ и тя не успя да завърши атаката си. Лицето ѝ прие изненадан вид, като тя се обърна и погледна нагоре. Веднага след това, тя възвърна своята усмивка.

Източникът на тази атака бе именно нейната сестра, която чрез снайпер успя да прониже ръката на Макима докато падаше от самия кораб. Този адски труден за правене трик, Кьоко успя да направи от първия път заради информацията, която имаше за своето оръжие. Щом тя се приземи на далечна сграда, тя сложи снайпера на гърба си и изглеждаше сякаш различно.

Киригири Кьоко:

Хммм...я виж ти кой реши да се появи. Вторият най - малък член от всички ни е тук. Радвам се да те видя, Кьоко! Липсваше ми! - Макима
Млъквай, кучко..Насочи си оръжието към нея. Далеч от Съни. - Кьоко
Ооо, сега като си тук, със сигурност ще ти обърна внимание...защо носиш дрехите на Rose? - Макима
Това е екипировка, специално направена да се сработи с твоите умения, Макима. Заклех се никога да не ги обличам, никога да не се връщам към тази персона, но...специално заради теб съм готова на всякакви жертви. Ще те убия, тук и сега! - Кьоко
Хооо...? Колко грубо посрещане... - Макима
Фузен протегна ръка през стоножките, които бяха върху него и разкъса стомаха на едната от тях, излизайки от вътрешностите ѝ, покрит със всякакви слузести течности. Той погледна към Кьоко и се зарадва да я види. Сестро, вече и ти си тук! Да не правим семейно събиране? - Фузен
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 11 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by -bAzikA- Съб Дек 18, 2021 4:48 pm

Bring Me The Horizon - Chelsea Smile




Дмитрий, който все още не беше изгубил зловещата си мотивация от умението си, продължаваше упорито да напредва към Азами:
Ааззаамиииииииии....! - гласът му беше пресипнал и изпълнен с омраза. (Reference: Re:Zero Subaru проклива Betelgeuse.)
Ще те убия...! Ще те убия...! Ще те убия...! (...)
Макар и целия в кърви и рани, и това, че чувства тялото си десетина пъти по-тежко зареди Макима, Дмитрий не се спря дори за момент. Отмъщението му беше пред него. Той само трябваше да се протегне и да го вземе. Покуцвайки, той се доближаваше все повече и повече до Азами. Ледовете, забити в тялото му един по един изпопадаха, образувайки кървата патека зад момчето. Умението му се върна на това да използва 100%, вместо 200% от потенциала на тялото му, което пак е цели 10 пъти повече от нормален човек, който използва само до 10%. Въпреки това изглеждаше все едно е на предела на силите си. 
Проклятие! Само ако не беше това дяволство момиче да омагьоса тялото ми вече щях да съм те убил, Азами! Вървете по дяволите, всичкитееее..!!
аааАААХХХххх...!!!! - Дмитрий изкара последното забито парче лед от тялото си, с което той посегна да наръга Азами, който беше претиснат до стената. Дмитрий направи това с последните си сили, но тогава Viper се намеси.


АААХ, СЕНСЕЙ!!! - Viper се метна като хишник и събори Дмитрий на земята. На четири крака върху него, Viper се подотвяше да изяде момчето, като дори лигите си не сдържаше и те падаха на лицето на руснака.

ИЗЯЯЯЯЖ ГООО!! ИЗЯЖ ГО СЕГА, VIPER! ПОБЪРЗАЙ, ГЛУПАКООООО!!!!! - Азами веднага заповяда на подчинения си да засити глада си, но главна искаше просто да се спаси. В момента се интересуваше само единствено от живота си и това ясно се виждаше по отчаяното му изражение. Но ето, че положението за него започва да се оправя - Viper е претиснал Дмитрий, Макима тотално обърна везните, а ръката му вече се регенерира, заедно с повечето му сили. Време беше Азами да се върне в играта, ако въобще е неубходимо.


Sunny: 
О не! ДМИТРИЙ, ВНИМАВАЙ!!! Отчаянието на Азами сякаш се прехвърли изцяло на нея. Веднага щом видя Viper как се е насочил като вълк към Дмитрий, тя се опита да го предупреди, но беше вече късно. Тя се изправи, защото сърцето ѝ вече не я болеше, сега когато Макима беше поела "леки" поражения. Тя се зарадва, когато видя че самата Кьоко е решила да се намеси в битката и веднага се свърза с нея:
Кьоко, радвам се че си тук. Дмитрий и Такуми са в смъртна опасност, моля те прати подкрепление ако въобще има останало. Може би е егоистично да те моля за толкова много, когато се изправящ сама срещу сосбствената си сестра. Кой да предположи, че сестра ти може да е такова чудовище. Макима..., каква е твоята история? Не...! Глупаво е да мисля за това сега. По-важното в момента е, че...
Очите на Съни светнаха в ярка жълта светлина. Няколко секунди, след като ръката на Макима бе откъсната, към другата ѝ ръка, Съни насочи едно слънчеви копия, което тъй като се оформи само на няколко метра над Макима, тя имаше част от секундата за реакция. Reference: (Flower and Chainsaw - Chainsawman fan animation)
...Кьоко не е сама!
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 11 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by BGDodpul Съб Дек 18, 2021 5:33 pm


Макима не успя да реагира на атаката на Съни, като копието прониза ръката ѝ. Тя в този момент се усмихна, като по чудо тя хвана светлината и можеше да я държи в собствената си ръка. В този момент, тя показа на всички едно от своите умения - контрол над абсолютно всичко. В този случай , щом енергията напусна тялото на Съни, тя влезе в обсега на нейното умение, което ѝ позволи да направи копието на свое собствено оръжие. Ще взема това..Тя замахна хоризонтално, създавайки светлинна вълна с копието си, която щеше да ги разреже и двете ако ги уцели. Разбира се, тъй като тя не беше Съни, тази вълна беше със същата скорост като на нормално посичане, но и много, много по - голямо. - Макима

Съни, няма да проработи..! Glitchtrap е прецакал устройството на ухото ми и ще ми отнеме време, за да го поправя..а сега не можем да си го позволим! Сами сме за сега! Но да..Такуми и Дмитрий са ранени..и от мен зависи да се погрижа за тях! Кьоко отскочи с предно салто, като заради костюма си тя можеше да скача много по - нависоко от нормален човек. С двете си оръжия, които държеше в ръка, тя започна да обстрелва Макима непрестанно. Със собственото си умение, тя създаде booster-и на краката си, от които излизаше реактивна енергия подобно на Jetpack, с които тя вече летеше във въздуха. Докато стреляше към Макима, изневиделица се сформира ръка от енергия, която захвана снайпера на гърба ѝ. Тази ръка стреля със снайпера право към Вайпър, но тъй като нямаше време да се прицели, щеше да го уцели в крака. Това щеше да е изненада за всички, защото Кьоко уж беше с гръб към случващото се, но и уж не беше.. - Кьоко

Хахаха, я виж ти..! Костюмът на Detective Rose бива използван от глупавата ми сестричка..! Макима наистина се радваше, че се бие със сестра си, която не бе виждала от толкова много време. В този момент, тя разкри и друга част от нейните умения - договорите. Shield Devil! Пред нея се материализира огромен щит сякаш от демонична плът, който блокира всичките куршуми на Кьоко. Те дори не успяха да пробият през него, като той беше голям цели 5 метра. Тя се покри с него от едната страна и погледна към Съни. Теб ще те убия първо. - Макима
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 11 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by -bAzikA- Съб Дек 18, 2021 7:10 pm

Most Wondrous Battle Music Ever: "God Mode" by @Sons of Amon


Sunny: 
Как е възможно? Съни направи задно кълбо, за да избегне слънчевата вълна на Макима. Използва собствено ми оръжие срещу мен. Не е за вярване. Що за чудовище си ти, Макима? Тя се скри зад една отломка, като тайно създаде два слънчеви клонинги, които изглеждаха точно като нея самата. Единият клонинг тръгна назад към Такуми, за да му помогне. Другият се разкри и taunt-на Макима: 
Ще ме убиеш ли? Изглежда си в грешка, защото... Съни насочи убийствен поглед към Макима. ...убийствата са моята специалност, скъпа.
В същото време истинската Съни стана невидима и се затича към Дмитрий с всички сили, за да му помогне. Дано успея на време! Дано! Дано! Дано! Данооо...!
Докато се разминаваше с Макима, Съни настръхна и се обърна към нея. Буквално бяха на един метър разстояние, като тя я гледаше в профил, защото тъкмо минаваше до нея. Изглежда Макима си нямаше на идея, че истинската Съни току що я подминава или поне така изглеждаше. Но в този момент, Съни усети сякаш огромна тежест се стоварва на раменете ѝ. Краката ѝ започнаха да треперят, сякаш всеки момент можеше да умре. Сякаш животът ѝ изобщо не зависи вече от нея. Дали тя ще живее или умре, това вече е извън нейният контрол. Времето се забави за нея и за кратко тя се видя в съзнанието си, все едно танцува със самата смърт. И всичко тово само, защото се размина с Макима. Когато вече се отдалечи малко от нея, състоянието ѝ се нормализира и успя да си отдъхне. Пфу, това момиче излъчва ужасяваща аура. Не ми се иска отново да се доближа до нея. Кьоко, късмет момиче. Аз имам друга задача. Дмитрий издръж още малко, идвам! Такуми и Дмитрий бяха най-ценните хора за нея на бойното поле, за това, тя веднага им се притечи на помощ. Макар че тя бе в пъти по-добра в това да убива хора, отколкто да ги спасява, Съни сякаш не беше събрала достатъчно смелост да се изправи срещу Макима. Пък и спасяването на Дмитрий е очевиден приоритет за нея, за това тя насочи меча си към Вайпър.

Azami:
Хм? Азами сякаш успа да забележи Съни, въпреки невидимостта ѝ. Той по-скоро видя трудно забелязващите ѝ се стъпки по земята. Отново тази невидимост ли, момиче? До кога си мислиш, че ще се хващам на номера ти. Той се приготви да спре Съни в следващия ми коментар.

Dmitry:
По дяволите, изчесни от мен изчадие такова! Дмитрий се опитваше да отблъсне Вайпър от себе си, но безуспешно. Той дълбоко беше впил ноктите си в него и силно напираше към лицето му, за да го изяде.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 11 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by BGDodpul Съб Дек 18, 2021 7:55 pm



----------------------------------------- Over The Limit ----------------------------------------
Макима лесно усети, че Съни беше направила клонинг, тъй като той беше направен от светлинна енергия, а тя можеше много добре да усеща енергиен източник. Дори усети когато истинската Съни профуча покрай нея и имаше възможност да я нарани, но не го направи, защото беше твърде развълнувана да се бие със сестра си.

Meanwhile...

Щом клонинга на Съни пристигна при Такуми, него го нямаше. Имаше само разкъсана част от неговата дреха и дълга, кървава пътечка. Очевидно беше, че макар и да беше наръган и със счупени кости, момчето някак си е намерило начин да продължи да се бие. И в момента, той яростно тичаше към Азами. Единственият начин Такуми да може да продължи битка когато бе на ръба на смъртта бе неговият таен коз.....

Изневиделица, той профуча над Дмитрий и се спря в защитна позиция пред Азами, готов да се изпречка на пътя му. Това се дължеше на факта, че той знаеше, че Съни ще се разправи с Вайпър и ѝ имаше пълно доверие, че ще помогне на техният другар. А той, през това време, беше влезнал в Killer Killer Mode. Кръв излизаше от цялото му тяло под формата на енергия, а той държеше катана в защитна позиция, която беше попила от кръвта му. В този Mode, сърцето му тупти точно на границата на възможностите си, като дори би се пръснало ако той не е внимателен, но той не се притесняваше от това, защото имаше достатъчен самоконтрол. Тук..той бе спокоен, точно както един убиец трябва да е. Не се влияеше от емоциите си както до сега и имаше пълен контрол. Ако за хора като Тай гневът е най - голямата сила, то за Такуми, ултимативният убиец, това е спокойствието. В момента той не чуваше никакви странични звуци освен нужните , за да хване мишената си. Не усещаше нищо освен трепета на вятъра и въздуха. А катаната му , Азами щеше да я разпознае - това е най - силното оръжие на Fuzen. Нещо, което той бе завещал на своят ученик. Тази катана има подобни умения като на Fuzen и е демонична, като може да създава какви ли не чудеса. Макар че Такуми вече е намерил начин да я приспособи към собственият си боен стил, той я използва само когато е в Killer Killer Mode...и когато се бие на повече от 100%.

Yo, Wizyou...

Сега е мой ред да танцувам с теб.

Кажи ми, честно..

Какво ще кажеш...

На родителите на всички деца..

Чиито деца ти си развалил?

От твоят отговор зависи дали ще намеря начин да ти простя за всичко.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 11 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by -bAzikA- Съб Дек 18, 2021 9:41 pm

Azami:
Азами тъкмо се канеше да спре Съни, но тогава Такуми се появи. Намесата му попречи на бизнесмена да атакува момичето и тя продължи към Дмитрий. 
Тц! Такуми, какво говориш, простосмъртнико? Никога не съм карал насила децата да влизат в Доджото ми. Или те сами пожелават или родителите им ги продават на мен. Аз въртя бизнес тук, момко, какво въобще разбираш ти? Единствено можеш да убиваш и само в това ще си останеш добър. Усмихна му се. Но това е напълно достатъчно, хехе, все пак твоята задача в момента е да ме позабавляваш. Tой шракна с пръсти с новата си ръка. След това се обърна назад и когато видя изражението на Съни усмивката му зае още по-голяма част от лицето.

MYTH & ROID - theater D (FalKKonE remix)



Sunny:
Не.. Не..! Как се случи това? Съни беше клекнала до Дмитрий и го държеше за раменете. Но той не ѝ отговаряше. Лежеше изцяло в покой, сякаш е мъртвец, като дори очите си не беше затворил. 
Дмитрий, събуди се! Събуди се, моля те! ДМИТРИЙ!!! Не може да се случва това... Вайпър стоеше острани и се облизваше, все едно добре се е нахранил.
Има пулс! Той диша! Съни си беше допряла главата до сърцето на Дмитрий. Очевидно той е жив, но е в безсъзнание. 
Целия кървиш, ужас..! Хайде събуди се, Дмитрий! Ако не го направиш ще ти ударя шамар!

Azami:
Вече е късно, малката. Насочи усмивката си към нея. И да го удряш, той никога няма да се събуди повече. Така е, той все още диша и е жив, но каква ползва от това, когато единственото останало от него е тялото му. Дмитрий вече е празна черупка...
Всички млъкната и последва кратка пауза.

Viper:
ХАХАХАХХХАХАХАХАХХА!!!!!
Избухна изтеричен и психопатски смях на Вайпър, който рязко наруши тишината. След това той продължи:
Невероятно! Това ястие беше превъзходно! Душата му струваше поне колкото 10 000 души на цивилни. Не мога да спра да мисля за чудния му вкус! ААААХХ, ВСЕ ОЩЕ Е В ГЛАВАТА МИ!!! ИСКАМ ОЩЕЕЕЕ!!!!
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 11 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by BGDodpul Съб Дек 18, 2021 10:06 pm

Намръщи му се ,но продължи да говори със спокоен тон. Кой говори за смотаното ти доджо, глупако..? Убивал си милиони хора..много от тях, са били родители. Какво ще кажеш на децата, с чиито родители ти си експериментирал? С които си правил неща, непонятни на човешкия мозък..? Само един луд психопат като теб би искал да прави нещо подобно..и да изпитва удоволствие от него. Знаеш ли причината, поради която аз убивам..? Това е, за да не се налага други да го правят...но какво разбираш ти? Ти си просто един злодей! И аз си резервирам мястото да бъда този, който ще сложи край на живота ти! Такуми завихри кръвта, излизаща от тялото си и я отприщи от близко разстояние чрез катаната си под формата на кървави демони, които приличаха на Banshee-та. Те можеха да преминават през твърда материя и щом преминат през Азами, те ще влеят от кръвта на Такуми в неговото тяло, а той ще накара кървави шипове да се появят отвътре и да му причинят много, много болка. Съни! Ще намерим начин да го върнем обратно, концентрирай се върху задачата! - Такуми
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 11 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by -bAzikA- Съб Дек 18, 2021 10:49 pm

Mirai Nikki  Volume1 Track8 OST


Sunny:
Тя се изправи и както се очакваше от опитен хладнокръвен убиец, тя запази пълно спокойствие. Издиша бавно и отвори очи към Вайпър. Насочи своят типичен убийствен поглед, който вцепенява всеки обикновен човек. Но Вайпър не беше такъв. Той премина всякакви граници и крайно време бе да си плати.
Така е, Таки. Ти поеми Wizyou. Аз ще върна Дмитрий обратно...


Рязко тя изчезна от полезрението на всички, навярно защото стана невидима, и се появи до Вайпър, отваряйки ми първата рана. 
Нека видим колко кръв ще е трябва да пролея, докато ми върнеш приятеля. Започваме! И така започна сражението между Съни и Вайпър. Тя щеше да се възползва максимално от невидимостта си, тъй като за сега изглежда Вайпър няма counterplay. Доближаваше се до мишената си само за миг, колкото да му направи още един разрез и веднага отстъпваше. Не искаше да рискува крехкото и тяло да бъде в обсега на това чудовище за твърде дълго. Бавно, но сигурно, тя щеше да отслаба Вайпър, докато кръвта му в един момент не изтече. Подходяща мъчителна смърт за злодей като него. Съни не проявяваше вече никаква милост, особено когато вече знае, че Вайпър не е момче, а възрастен.

Eternal Eclipse - The Game Is Afoot


Azami:
Обърна се към Такуми и го обгърна от вниманието си. Азами все по-заинтересован се чувстваше от преследвача си и нямаше търпение тяхната игра на котка и мишка да продължи. Той му отговори със спокоен тон, без да премахва мазната усмивка на лицето си.
Че какво имам да им казвам на тея деца? Дал съм втори шанс на толкова много хора да започнат да са полезни с нещо, но тези които въпреки усилията ми си останаха за нищо неставащи безделници и маймуни, които с абсолютно нищо не допринасят за развитието на човечеството, тях не мога да пощадя. Те са по-добре мъртви отколкото живи, а най-добре са като опитни зайчета. Така поне ще са полезни в последните си мигове, помагайки на мен и моите експерименти, които водят човешката раса напред. Ние, хората, имаме толкова много мистерии да разгадаваме, толкова много чудесии да изучаваме. Нали не си мислиш, че това е лесен процес, който не изисква жертви? Всеки безделник, който нищо не прави за развитието си е враг на човечеството. Единствено заема пространство и ресурси, без нищо да предложи в замяна. Толкова много хора просто искат да си направят семейство и да живеят скромно без кой знае къв труд да положат и кой знае каква болка да устои. Това са страхливци, бягащи от неизвестното. Това са егоисти, които мислят само за себе си и близките си. Ами целия този труд, положен за да стигне човечеството дотук? Всички тези жертви в историята? Ако не бяха страдали толкова много хората в миналото, в опитите си да улеснят бъдещите поколения чрез нови открития, никога нямаше сега да водим толкова лесни животи. Повечето хора приемат всичко за даденост и навярно ти не забелязваш колко много неща получаваш наготово. Всички тези изобретения, които улесняват живота ти нямаше да ги има ако не бяха се раждали смели и жертвоспособни хора. Всеки човек трябва да продължи тяхното дело малко или много. В противен случай той си остава една маймуна. Представи си свят без тези открития. То тогата ти също ще си просто една маймуна. Този свят няма нужда от повече безделници и страхливци! За това подкрепям Макима, която копнее да премахне страха в сърцата на всеки. Сега, разбираш ли, младежо? Разбираш ли кое БЕЗСПОРНО оправдава всичките ми действия?! Отговори ми!
Такуми навярно щеше да опреличи mindset-а на Азами, като този на неговия учител - Фузен. И двамата изпитват неизмерима омраза към хората, който смятат за "маймуни" по своите лични критерии. За Фузен маумуни са бездарниците, а за Азами - страхливците и безделниците.
Азами изпука отново пръста на новосъздадената си ръка, като буквално го счупи. Сега когато коста не го крепеше, той преобразува тъканите, които го свързват с китката в желе, което лесно се отчупи. Той замахна с ръка и метна показалеца си към атаката на Такуми. Но защо? Отново никой не знаеше какво се върти в неговата глава, но навярно в този случай просто иска да види на какво е способна тази кръв на Такуми. Веднага след това той отскочи настрани, избягвайки banshee-то, като пръста му пое атаката и от него излязоха кървави шипове.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 11 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by BGDodpul Чет Яну 13, 2022 2:40 pm


Такуми: Такуми проследи Азами и щеше веднага да се насочи към него, а от катаната му извираше кръв все едно беше гейзер. Толкова много енергия имаше в нея, че той вече можеше да използва кървавите си умения без да пролива от собствената си кръв. Именно това правеше Killer Killer формата му толкова опасна - тук той комбинира забранените summoning техники, които неговият стар учител го е научил и ги използва в комбинация с кръвта си. Този път, от катаната му се сформира огромно чудовище тип ghoul, което обгърна Такуми сякаш го предпазваше. То беше подобно на Stand, който беше видим през цялото време и можеше да напада ту от разстояние, ту от близко разстояние. Чудовището замахна с дългите си крайници към Азами в опит да го удари в главата и да го забие в земята, за да може Такуми да го посече. Какво знаеш ти за историята, злодей..?! Хората не са умирали, за да може ти да убиваш когото ти падне!! Всеки..всеки има правото на избор. Не си никакъв да задължаваш хората да правят това, което ти искаш! Всеки има правото да води спокоен и нормален живот, биз никакви задръжки..защото малцина са тези като мен, които могат да убиват. Не искам да причиня това, което причиних на себе си, избирайки тази професия на всички останали..Намръщи му се. Експериментите, които ти вършиш са нехуманни и неморални..! Действията ти...не могат да бъдат оправдани...!!! Същият си като Fuzen...и сега се радвам, че единственото нещо, на което този негодник успя да ме научи, е как да убивам такива като него!!

Докато Такуми се биеше с най - големият си враг, неговият учител посегна именно на неговата приятелка - огромна стоножка щеше внезапно да излезе от земята пред Sunny, все едно акула изкочи от морето. Стоножката беше 10 метра и веднага щом се извиси над нея, тя издаде писклив звук и са насочи надолу към нея с устата си в опит да я изяде наведнъж. Fuzen се показа отстрани, държейки в ръка кост на стоножка, която той беше уголемил и превърнал в нещо като меч.
Fuzen: Виждам , че ученикът ми се забавлява, но винаги ми е било интересно да науча повече за неговото гадже...Усмихна се коварно. Защо не се присъединиш към легионът, малката? Имаш достатъчно добри умения да се изкачиш в ранговете доста нависоко..
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 11 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by -bAzikA- Чет Яну 13, 2022 4:39 pm

Azami:
Действията ми са нехуманни казваш...? Усмихвката му веднага напусна лицето му. Думите на Такуми успяха да му повлияят по един или друг начин. Азами сякаш се отегчи и погледна Такуми с Levi Face, докато падаше след отскока си.


Mirai Nikki Opening (REMIX) Ic Wolff




Азами въздъхна със затворени очи. Преди атаката на Такуми да го достигне, той го погледна с полу затворени отегчени очи и изразително с много добър немски акцент изрече следното:

Immer unterbricht mich jemand bei der Arbeit...
(Someone always interrupts my work...)

You really don't understand anything, huh..? Питаш ме точно мен какво знам за човешката история и дори смееш да спориш с мен..? Именно с мен..?! Момче, теб не са ли те учили да не спориш с възрастните?
След като каза това, той рязко отвори очите си и насочи убийствен поглед към Такуми:


ЖИВЯЛ СЪМ ДЕСЕТ ТВОЯ ЖИВОТА, МЛАДЕЖО!!!
НЯМАШ СИ И НА ИДЕЯ КАКВО СЪМ ВИДЯЛ И НАУЧИЛ!!!
НЯМАШ СИ И НА ИДЕЯ КОЛКО ЖИВОТИ СЪМ СПАСИЛ!!!
НЯМАШ СИ И НА ИДЕЯ КОЛКО МНОГО СЪМ ДОПРИНЕСЪЛ ЗА ЧОВЕЧЕСТВОТО!!!
НАИВНОСТТА ТИ ЩЕ ТЕ ПОГУБИ!!!
ПАДЕНИЕТО ТИ Е СИГУРНО ПРЕД МОЯТА МЪДРОСТ!!!
... уви маймуната винаги ще си остане диво животно, каквото и да направя.

Юмрукът на такумовото чудовище беше на сантиметри от лицето на Азами. Рязко вратът на Азами се счупи и се завъртя на 90 градуса, dodge-вайки атаката. Изглеждаше подобно на Betelgeuse Subaru. Азами разбира се можеше да се излекува след това, но болката си остана. Той отново започна със своите извращения: Скоростно опашката му започна да се удължава и проби кожата му. Самата кост се разшири и от нея започнаха да излизат многобройни краища. Накрая заприлича на това. С нея много по-лесно можеше да маневрира във въздуха. Целеше чрез нея той да достигне до Viper по-лесно. Щом това се случи може би краят ще настъпи. Той мигновенно замахна с опашката си към чудовището, в резултат на което се изтласка рязко от него. Азами полетя към Viper, но по пътя си предприе мерки, които да забавят ядосаният Такуми. Той създаде на всяка своя ръка по още 20  пръста, които поникнаха навсякъде от китката му. След това замахна няколкократно с ръцете си, изстрелвайки всичките си 50 пръста, навсякъде по терена между Такуми и Вайпър. Те веднага придобиха форма на новородено бебе с бели кичури. Всяко едно бебе, веднага щом се сгомоляса на земята, започна да расте с невероятна скорост. За секунда-две вече влезнаха в пубертета, придобивайки външен вид като на Азами, когато е бил дете. До десетина секунди всяко едно бебе щеше да порастне и да се превърне в клонинг на Азами, с който Такуми да трябва да се разправя. Разбира се, Азамовците бяха чисто голи, като оттях излизаха горещи изпарения, все едно са titan shifter-и.
Вайпър, дръж се! Веднага идвам при теб!


Sunny: 
Гигантската стоножка на Фузен изкочи от от неизвиделица и застана между Съни и Вайпър.
По дяволите, разкрита съм! Отново тези досадни пищялки, наистина ли? Тя приклекна и насочи енергия в краката си, за да може в последния момент рязко да отксочи встрани, избягвайки устата на стоножката - прави това, след което се приземява в близост до Фузен и го поглежда. 
Закъсня отрепко! Отворил съм десетина дълбоки рани на момчето-змия. Въпрос на време е да умре от загуба на кръв, ако въобще ти пука де. Върна за момент погледа си към Вайпър, които се гърчеше от болка, но имаше нещо странно в него. Психопат като него не би се гърчил немощно от разрязванията ѝ. Сякаш беше прекалесно лесно. Сякаш имаше друг източник на болката преди Съни да го нападне - мислеше си тя. Хм, това наистина е странно, но както и да е. Момчето на страна, време е да се разправям с тази отрепка. Погледна отново към Фузен и този път му показа убийственият си поглед. 
Не се притеснявай, изчадние, ще разбереш на какво съм способна, щом толкова ти е интересно. 
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 11 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by BGDodpul Чет Яну 13, 2022 5:42 pm

Bleach TYBW - Number One (PV Remix)

Такуми: Възрастен или не, Wizyou, няма спор, че съществуването ти вече се е проточило твърде дълго...! Такуми веднагически се обърна към Азами в мига, в който той отскочи от неговия Ghoul и започна да се движи след него, макар и да се движеше по земя. Такуми беше бая бърз, отприщвайки от енергията си в краката си, за да се изтласква. Движеше се подобно на тази сцена. По едно време, Азами използва умението си да създаде свои клонинги по доста травмиращ за Такуми начин, като дори си ококори очите широко щом разбра, че по този начин е изглеждал като малък. Отврат..като буболечки са..! Няма да мога да се промъкна между тях толкова лесно..не и ако не направя това..! Такуми заби катаната си в земята, като отдели голямо количество от енергията си под нея. Тази cursed енергия прие формата на големи стоножки, подобни на тези на Fuzen, но бяха едва 2 метра. Всяка една стоножка изневиделица излезе под някой клонинг на Азами и започна да го напада. Самите стоножки не бяха летални и не можеха да убият клонингите тъй като бяха много много слаби, но целта им беше просто да им отвлекат вниманието. По този начин, Такуми премина през клонингите и вече имаше директен ъгъл към Азами. В този момент, неговият Ghoul се вля в катаната му и яростно започна да отделя енергия от нея, подготвяйки голяма атака.

Fuzen: Ооо, нямам никакво търпение..но..за твое съжаление, малката, вече попадна в капана ми!



Welcome to the Shark's Den!

1000 Souls: Landshark Centipede!


Направи знак с ръка, като от земята под Sunny започнаха да lurk-ват като акули над 40 огромни стоножки, чиито гърбове се виждаха на повърхността на земята. Бяха точно като landsharks и всички те обикаляха около Sunny и дори разружаваха сградите наоколо заради огромните си тела. Второто ми любимо животно е акулата! Да видим как ще се справиш с опонент, до който слънчевите ти лъчи не могат да достигнат! Едновременно с тези Lurk-ъри, на повъхрността около нея се появиха 10 10-метрови стоножки, които я обкръжиха изцяло. Беше наистина коварен капан , като тя нямаше посока, на която да поеме без да я очаква някое грамадно чудовище.

Такуми: Видя какво се случваше при Sunny, като погледна и към Азами. По дяволите , Fuzen..точно сега ли реши да се намесиш...все тая. Тези стоножки-акули под земята ще са проблем, но поне ще ти помогна с тези на повърхността...! Такуми отскочи към една от сградите встрани, която все още беше здрава и от нея се изтласка, за да се озове на пътя на Азами. Катаната му в този момент извираше от много тъмно-червена енергия, като Азами вече щеше да види как Такуми се насочва към него. Поеми това, Wizyou..!! (2:47)Сякаш точно на бавен кадър, той замахваше с голямата си атака към Азами, или поне по този начин го усещаше Такуми. Все пак, това бе момент, в който той щеше да уцели своят най - голям враг.



2000 Souls!

Dark..

EXPLOSION!!

Такуми посече Азами през кръста, като щеше да раздели тялото му на две отделни части и да спре цялата му инерция, която беше насъбрал. Това предизвика и огромна експлозия във въздуха, а от нея се създаде и ударна вълна от тъмно-червената му енергия. Изглеждаше подобно на тази сцена. Ударната вълна щеше да достигне дори до Fuzen и Sunny, като тя мигновенно ги изблъска леко и двамата, но по - важното - унищожи изцяло стоножките на повърхността. Това накара Fuzen да се учуди. Той прикри лицето си от ударната вълна и погледна към Такуми, който падаше от въздуха.

Fuzen: Two Thousand Souls...?! Такуми, лимитът ти до вчера беше 500..ама че си пораснал! Засмя се. Ще те оставя на саме с Азами..смятах да се намеся и да те убия, но ми показа, че си ме надминал дори в някои отношения...Отново погледна към Sunny. Мечът на Такуми съдържа в себе си душите на онези, които той е погубил с него по време на тренировките ни..изненадан съм, че до сега не искаше да използва най - силното си оръжие..а именно онова, което аз му дадох!

Хахаха!

Признавам ти, Такуми..!

От всички мои ученици, които съм имал през годините..


YOU ARE NUMBER ONE!!

Такуми: Ако атаката му е успешна, той щеше бавно да се приземи, видимо изтощен, стоейки на пътя на Азами от Вайпър. Щеше да падне на едно коляно и подпирайки се на катаната си да погледне към него с лека усмивка.

Бягай колкото искаш, Wizyou...

Но на този свят..

Има две неща, от които не можеш да избягаш..

Едното от тях е съдбата ти да умреш от моите ръце..

А другото...

Съм аз!!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 11 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by -bAzikA- Съб Яну 15, 2022 6:58 pm

Death Note Theme by Yoshihisa Hirano & Hideki Taniuchi



Azami: 
Такуми нанесе сериозни щети на Азами, разделяйки тялото му на две. Това му спря летенето към Вайпър и отложи немислимото. Краката му излетяха на майната си, а горната половина падна точно пред Такуми. Азами едвам успя да надигне лице от земята и погледна с грозно кървясали очи към момчето. Само с погледът си можеше да убие обикновен човек - беше изпълнен с омраза и гняв, а зениците му сякаш трепереха от свирепост и лудост. Зъбите му бяха изпочупени, а устата му на нищо не мязаше. Все пак успя да я отвори и след като изплю цяла локва кръв пред себе си, той си пое дълбоку въздух и се развика раздразнително:
ААААААААААХ, БОЛИ МЕ!!!!! 
АДСКИ МНОГО МЕ БОЛИ!!!!!
ТАКУМИ МАМИЧКАТА ТИ, ЩЕ СИ ПЛАТИШ ЗА ТАЗИ БОЛКА!!!
Изплю още малко кръв, след това пак се опита да крещи с цяло гърло, но гласните му струни не издържаха. Започна прегряхнало да проклива Такуми:
Боли ме, но няма значение! Болката е само временна, докато победата ми ще бъде вечна! Използва цели 2000 души, за да ми причиниш всичко това, хъх? Нищо чудно, че едвам се държиш на крака. Не ми се усмихвай така мазно, малчуганино! Ще видиш ти какво те чака! 
С последни сили, той отново извика:
ВАЙПЪЪЪР!!! КАКВО ПРАВИШ, ПОМОГНИ МИ! ЕЛА И РАЗКАРАЙ ТОЗИ ХЛАПАК ОТТУКА! НАПРАВИ ГО ДОКАТО Е ОЩЕ НА КОЛЕНА!
Но Вайпър не реагира на заповедите на Азами. С него продължаваше да се случва нещо странно. Първо го забеляза Съни, но сега Азами и Такуми също можеха да го видят. 


Viper:
Блъскаше си главата в земята и крещеше от болка. Навсякъде по тялото му имаше разрязвания от многобройните атаки на Съни, но сякаш това не беше източникът му на болка. Пое едно време той посегна към катаната на Дмитрий, която беше до него, но бързо с другата ръка се спря. 
AAAAAAAAХ, МАХНИ СЕ ОТ ГЛАВАТА МИ!!!! ААААААХХ!!! Той стискаше ръката си с всичка сила в опит да не вземе катаната. 
Какви са тези спомени?! Това аз ли съм?!

Meanwhile...
Sunny:
Знаех си, че нещо не е наред с този проклета змия. Дмитрий, това си бил ти! Прехвърлил си спомените си на него, точно както направи със Suzuya. Невероятен си. Такуми същото се отнася и за теб, продължаваш да ме впечатляваш всеки изминъл ден. Каква беше тази атака? Не само че успя да повалиш Азами, но и унищожи стоножките около мен. Длъжница съм ти за това, но не си мисли че ще остана по-назад. 
Тя приклекна с фиксиран поглед върху Фузен. 
Иска ми се да ти помогна да довършиш това чудовище, но в момента имам друго изчадие, за което да се погрижа. 
Фузен, това да си остане между нас, но съм ти благодарна че си научила на всичко това Такуми. Вярно е, че тези умения го вкараха в ужасния свят на убийците, но именно зареди това ние се запознахме! Благодаря ти Фузен! А сега..., бъди така добър и остани там където си...
Тя абсорбира колкото се може повече слънчеви лъчи и тялото ѝ започна да сияне. Заедно с това ангелски криле ѝ порастнаха.




Съни постави ръцете си върху земята и увеличи прозрачността ѝ до 90%. Целият регион под формата на полукръг, в центъра на който стоеше Съни, бе прозрачен и сега ясно се забелязваха всички подземни стоножки.
Толкова много? Изглежда няма да е лесно. 
Съни замахна рязко с крила и се издигна на десетина метра над повърхността, след което полетя към Фузен. Тя изглежда не възнамеряваше да се занимава със стоножките и директно реши да убие отговорния за тях. Прозрачната земя ще ѝ позволи да реагира навреме на изкачащите стоножки и чрез крилете си да маневрира умело във въздуха, dodge-вайки всяка една тяхна атака.
Идвам за теб, Фузен!
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 11 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by BGDodpul Съб Яну 15, 2022 7:30 pm

(музиката продължаваше)
Такуми: Ах, този Дмитрий..дори когато си помислих, че е умрял, той не е...наистина не знам как го правиш..хахаха..дръж това хлапе само за още малко, my friend..Дишаше тежко заради загубата на енергия. Тази огромна атака го постави на предела на силите му, като сега щеше да му е много трудно да се бие. Затова, той изключи Killer Killer mode-a, за да не изразходва още повече енергия. Дори той изкашля малко кръв. Хех..2000 души са прекалено много..явно избързах. Погледна към Азами, като започна бавно да ходи към него. Боли ли те, а?!! НЕКА ТЕ БОЛИ..! Това е нищо..в сравнение с болката, която ТИ си причинил на МИЛИОНИ, WIZYOOOU!!! Щом достигна до него, Такуми си заби яростно катаната през китката му, след което падна назад на задника си. Азами можеше да усети колко голямо количество душевна прокълната енергия минаваше през тази катана вече ако тя пробие ръката му. Бавно започна да се изправя, поемайки си дъх..явно дори самото замахване с катаната му щеше да му е трудно. Извади адски бавно тантото си, като се поряза леко с него. Всичките му действия бяха много, много бавни..но си личеше в погледа му, че Такуми въпреки, че беше бавен, все още си оставаше същият ловец. Поиграхме си на котка и мишка, старче..всичко свършва тук и сега! В Ада има две отредени места за нас..и ти ще отидеш там преди мен! Ръката му трепереше, Такуми дишаше тежко...личеше си, че е уязвим. Но тук, това не го интересуваше. Единствената му цел в момента бе смъртта на човека или по - точно съществото пред него.


Hunter X Hunter 2011 Ost 3 Riot Extended
Fuzen: Хмхмхм..ти имаш много повече потенциал от Такуми, драго момиче..и ще те накарам да ми го покажеш ако искаш да излезеш цяла от тук. Огледа се след като Съни направи земята прозрачна. Ооо, интересно. С това ти непременно ще можеш да избягаш от атаките на моите акули...Усмихна се коварно, след което погледна към нея със сериозен поглед. Костта от стоножка, която той държеше се раздели на две, като той вече имаше нещо като две меча от тази кост. Той протегна ръце встрани и приветства Sunny в този океан от стоножки-акули, който той беше създал. Това би било така ако не съществуваше един интересен факт за тези създания! Я да те поизпитам малко...знаеш ли какво означава Hive Mind, мило момиче? Ще ти подскажа..! Когато една стоножка види нещо, тази информация се предава не само в нейния мозък, но и в мозъка на всички останали стоножки! Те са координирани..знаят всяко движение на всеки свой приятел. Не всеки хищник е толкова първичен колкото Такуми..някои са много по - организирани и умни.

Изяжте я!

Изневиделица, стоножките започнаха да изкачат от земята и достигаха чак до нивото на Съни и правеха опити да я захапят. Тя лесно щеше да избягва тези атаки, но в мига, в който тя поеме към някоя посока, стоножка вече щеше да се е метнала натам и да се опита да захапе или нея , или крилете ѝ. Fuzen през това време точно като един диригент размахваше ръце сякаш насочваше с мислите си стоножките към нея. Тези огромни създания с лекота изкачаха от земята и пак се впускаха в дълбочините ѝ точно като пирани. А заради техният Hive Mind, всяко следващо тяхно действие щеше да е още по - координирано от предходното.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 11 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by -bAzikA- Нед Яну 16, 2022 12:03 am

xai - live and die



(0:00-1:30)


Sunny:
Какви ги дрънкаш, дядка? Не виждаш ли тези големи криле? Докато ги имам, няма начин тези дяволски изчадия да ме достигнат. 
Съни започна да маниврира във въздуха към Фузен. Тя се изненада, че стоножките можеха да я достигнат до тази височина, но бяха прекалесно лесни.
Хаха, с тази скорост никога изобщо не представляват опасност за мен. Ще те убия преди да се осъзнаеш, дядка! Хъм?!
Накрая на думите си, тя рязко трябваше да се дръпне от пътя си към Фузен.
Случайност ли беше това?
Сякаш времето ѝ за реакция този път беше двойно по-малко. Съни отново бе нападната от една стоножка, за това тя прилетя няколко метра в страни, dodge-вайки опасността, но точно тогава тя забеляза, че друга стоножка вече се беше изстреляла натам, накъдето се бе насочила Съни.
Не е възможно! Няма начин толкова бързо да е дошла тук. Нима реагира едновременно с мен? Абсурд, та това е просто една буболечка!
Всеки път когато тя се насочваше към Фузен, стоножки ѝ се изпречват на пътя, които не само ѝ пречат да достигне до целта си, но и я застрашават.
Не е за вярване! Тея стоножки стават все по-организирани. Дори биха надминали хората в това отношение.
Ей дядка стига си размахвал тези ръце и ми кажи какво си им направил на тея стоножки? Сякаш имат един общ мозък. За това ли плямпаше преди малко? Нима очакваш да повярвам, че това е пречината тези бавни стоножки изведнъж да ми се сторят двойно по-бързи?
Прихапа си устната. За нея нямаше и секунда спокойствие вече. Кординацията на стоножките скочи толкова драстично, че Съни бе принудена да оцелява, вместо да атакува. Вече нямаше време и да говори.
Проклятие! Ако това продължава ще умра от умора. Не мога да продължавам да летя насам натам като муха без глава. Целях първо да елиминирам създателят им с вярата, че това ще ги спре, но плановете ми отидоха по дяволите. Тц! В крайна сметка май ще се наложи да избия всички тези изчадия. Мога да го направя с още един слънчев дъжд като този от преди малко, но това ще ми е третия за тази битка. Енергията ми е на привършване. Ако го направя то със сигурност ще остана уязвима за минутка - предостатъчно време той да ме довърши. Мамка му имам ли друг избор?! 
Прихапа си устната още по-силно, че чак кръв текна. Личеше си, че е силно раздразнена от безсилието си.
Ако навън не беше тъй ясен ден, отдавна да бях гушнала букета. Не мога да продължавам с това темпо! Ще го победя! Ще го убия, каквото и да ми струва! Зареди Такуми! Точно така, ако не беше ти, Такуми, никога нямаше да стигна толкова напред. Ти спаси живота ми, макар и да не го осъзнаваш, за това ще дам всичко от себе си, за да видя усмивката ти още един път.
Съни започна да събира всички слънчеви лъчи в тялото си за трети пореден път. Идваше и да припадне от умора всеки момент, но тя трябва да продължи да се бори. Зареди Такуми!


(1:30)
Viper:
Виковете му спряха и тонът му стана спокоен и сериозен: 
Стига Си Крещял Ве, Азами!

(I was the King under the Control ♫)
(I was the King tonight let it go )

Той взе катаната на Дмитрий и се изправи се на крака, като погледна към Такуми и Азами.
Такова нищожество си! Винаги ли ще молиш за помощ другите, когато оплескаш нещата. Сега сериозната я загази, Азами!
Вайпър се запъти към Азами и се размина с усмивка покрай Такуми. Нещо странно се случваше, но Такуми веднага би се досетил какво е.

(Let me free, I Live and Die ♫)
(Burn my Soul, sparking in the Dark ♫)

Дмитрий успя! Той избута спомените на Вайпър и ги замени със своите. Човекът се определя главно от спомените си, нали така? Следователно в голяма степен в момента Дмитрий управлява тялото на Вайпър, точно както до сега управляваше на Сузуя. Истинското тяло на Дмитрий е под контрола на волята на VIRM, но това не му пречи той да продължи да живее и да променя света като пренася спомените си на други хостове. Изумителен човек е Дмитрий Алексеев. Очевидно той се беше запътил към Азами, за да го убие веднъж за винаги. Смъртта му не е тъй силно комняна само от Такуми. Дмитрий също иска да постигне отмъщението си, за това че му отнел детството и навярно убил родителите му.
Твоят край настъпи, Азами...

Azami:
Крачките на пристигащия Дмитрий в тяло на Вайпър се чуваха изключително шумно в неговата главата. Сякаш смъртта крачи бавно към него, за да му отнеме живота. Той не само че загуби цялата си воля да крещи и ругае, но и сякаш изпадна в кома. Азами не можеше да приеме действителността. Беше замръзнал на място и не предприемаше нищо преди последните си мигове. Последни думи - нямаше. Такъв човек не заслужава да има такива, така или иначе. Той погледна с празен поглед нагоре, където видя ръката на Вайпър, която всеки момент щеше да замахне с катана на Дмитрий да посече самият него.


Azami:
Татко?

Azami:
Какво става, татко?

Azami:
Защо не се бориш?

Azami:
Защо не отстояваш мотивите си?

Azami:
Не обеща ли, че ще стигнеш до самият край?

Azami:
Нямаше ли да научиш цялата истина за този свят?

Azami:
Татко, само ти можеш да го направиш! Не се предавай точно сега! МОЛЯ ТЕ!

Това бяха гласовете на клонингите на Азами, които дефакто бяха и негови деца. След като се справиха със стоножките на Такуми те пристигнаха тук и обградиха всички. Погледът на всеки клонинг беше насочен към истинския със сълзи в очите...


Azami:
Татко...
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 11 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by BGDodpul Нед Яну 16, 2022 12:29 am

Такуми: В мига, в който Вайпър премина покрай него, той инстинктивно замахна да му отреже главата, но се спря и ококори очи когато видя усмивката му. Дмитрий..? Досети се какво беше станало, като леко си отдъхна. Мътните те взели, за малко не те убих..Обърна поглед към Азами. Не те знам как го правиш, но винаги намираш начин да се върнеш от мъртвите. Нека убием този негодник веднъж зави- Хъх? Огледа се щом чу клонингите на Азами да викат и да плачат за него. Но и не прояви никакво съчувствие. В ума на Такуми, Азами заслужаваше далеч по - гадна съдба дори и от тази. Мамка му, точно сега ли се сетиха да дойдат..? Ах, Азами...не те знам дали имаш семейство и най - вече деца, но...да караш собствените ти клонинги да те наричат "татко"? Яд ме е за детето ти ако имаш такова..то не заслужава такъв баща!

Date a Live ost - Pride

Fuzen: Точно като един диригент размахваше ръцете си докато следеше Съни с погледа си. Истината е, че и без тези движения стоножките му можеха да се оправят, но той харесваше когато се преструва на диригент. The Hive Mind...едно любимо мое умение. Не ти ли напомня на нашата организация..? С едни очи, всички виждат. Всички са едно...моите стоножки са един легион, малката! Точно както тях, The Legion също имат Hive Mind! Виждам какви прелестни и хубави криле имаш..но дори птиците биват изядени щом прелетят твърде ниско до океана, пълен с какви ли не зверове! Тази битка ще донесе много важна информация за вас, нашите врагове..за което съм ти благодарен, че се раздаваш толкова много! Нооо...Усмихна се коварно. Въпреки че искам да видя това твое прекрасно умение още и още, не бих си и помислил да се отпусна...гордостта е нещо опасно..то е сила, но и проклятие. Смяташ се за силна, защото в твоята организация си на челна позиция..? Реалността е различна, малката...!! И най - гордите хищници умират от хиени..!

Стоножките не спираха да изкачат от земята и да карат Съни непрестанно да се движи. Въпреки че Fuzen знаеше, че тя събира светлината в себе си, той целеше да я накара да се измори до толкова, че тя да колабира след като използва атаката си. Хайде..и двамата с Такуми се имате за силни. И сте такива, със сигурност...но той използва прекалено много от силата си именно поради тази негова гордост и сега е напът да умре. А ти...?

Покажи ми..как контролираш твоята гордост!!


Макар и той самият да беше болен от PRIDE, Fuzen го осъзнаваше. Той знае кога егото е пречка и кога не трябва да се разчита на него. Може би единственият легионер, който знаеше за собствената си слабост най - добре от всички бе самият той. И знае много добре как да го използва срещу опонентите си.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 11 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by -bAzikA- Пон Яну 24, 2022 8:19 pm

Azami:
Секунда преди смъртоносния замах към врата му, Азами свали поглед надолу, скривайки очите си в сянка. В последния момент той измърмори следното, като само Дмитрий можеше да го чуе:

Fine. I'll do it myself...

Като чу това, очите на Дмитрий се отвориха рязко в шок, но въпреки това катаната му успешно разряза врата на Азами. Главата му хвъркна във въздуха и признак на живот от злодея повече не се усети, но Дмитрий го побиха тръпки, сякаш това не беше края...

Meanwhile...

xai - the sky falls

Sunny:
Непрестанните ѝ усилия да се доближи до Фузен останаха напразни. Не само това, но Съни в момента едвам смогваше на темпото на стоножките. Въпрос на време беше да падне от умора и тя добре осъзнаваше това.
Няма друг начин! Ще трябва да го направя сега! Ще изпепеля отново всичките ти твари, Фузен!
Като погледна към него, след чутите приказки за Pride, тя сякаш видя друг човек на негово място. Там беше James Lee - нейния баща. За момент тя го припозна с него, именно защото и той бе тежко болен и обладан от PRIDE. Именно гордостта на баща ѝ унищожи семейството в миналото и това е причината тя да го ненавижда до ден днешен.
Тц! И дватама сте еднакви с баща ми! Отвращавате ме! Заслепени от гордостта си, вас никога не ви е било грижа за другите! За да призовеш тези стоножки, колко хора си убил?! Сигурно десетки хиляди... и защо? Само защото не са били дарени със сила като теб? Само защото за теб те са нищо повече от маймуни? Защото като стоножки са по-полезни от колкото като хора? Нехуманно! Фузен ти отдавна си престанал да бъдеш човешко същество. Ти си просто едно чудовище! ТОЧНО КАТО БАЩА МИ! МЯСТОТО ТИ Е В АДА!!! 
Думите на Фузен провокираха Съни и най-вече нейният гняв и нейната гордост. Тя изпрати първата заплашителна вълна от само десетина копия. Те прилетяха с невероятна скорост и намушкаха едната стоножка, умъртвявайки я. Цялата Съни кипеше от насъбраната слънчева енергия и се канеше да я отприщи наведнъж, предизвиквайки още един дъжд от копия, но направи ли го с нея е свършено. Фузен навярно знаеше това. Забелязал е, че тя е на предела на силите си и точно зареди това реши да я провокира. За сега всичко вървеше по план, като победата му беше в кърпа вързана, но тогава някой се намеси...

???:
Съни, ако го нападнеш с всичко наведнъж сега, ще направиш точно това, което той иска. Ще загубиш не само своя живот, но навярно и на приятелите ти. Ела на себе си!

Sunny:
Хъх?! Какъв е този глас? Коя си ти?
Част от цялата слънчева енергия, която Съни беше абсорбирала от Слънцето, сякаш принадлежеше на тази мистериозна жена, която Съни чуваше в главата си.
Въобразявам ли си? Не, не е това. Как е възможно това?
Време се забави за Съни, като пред очите ѝ тя видя детайлен образ на източника на гласа. Погледът ѝ замръзна върху нея. Не можеше да погледне встрани. Гледката беше прекалено красива за Съни. Цялата омраза от преди малко изчезна от сърцето ѝ. Когато гледаше към мистериозната женска фигура, тя сякаш постигаше пълна хармония с чувствата си. Въпреки всичко, тя все още нямаше идея коя е тази жена. 
Красива си...
Сълза се пророни от едното и око. Не осъзнаваше защо, но тя се почувства едновременно тъжна и щастлива.


???:
Видя реакцията на Съни и ѝ се усмихна. За съжаление тя не разкри нищо за себе си. Коя е тя и защо се появи от енергията на Съни остава мистерия за сега. Може би защото бе притисната от времето или защото не желаеше, тя не отговори на въпросите на Съни, но вместо това ѝ каза друго:
Не очаквах да те видя толкова рано. Това е доказателство, колко силна си станала. Цялата тази слънчева енергия, която ти събра, тя е причината аз да се появя тук.
Погледна надолу към Фузен.
Труден опонент имаш.
Върна сериозен поглед към Съни.
Съни, трябва да разбереш нещо. Няма нужда да се биеш срещу него. Той не ти е враг. Ти нямаш врагове. Никой няма. Истинската ти същност не е на убиец. Никога не е била... Слушай сега, ще ти каза точно какво да направиш! (...)

Sunny:
След като изслуша инструкциите, тя реши да се довери насляпо на жената и започна да действа според думите ѝ. Времето се върна към нормалното и към Съни отново летяха непрестанно стоножки. Следващото нещо, което тя направи не беше пореден опит да се доближи до Фузен, в същото време да опази кожата си, а да отстъпи: Тя направи пълен замах с крилата си, политвайки нагоре. Така тя се отдалечи от целта си, но и от опасността. Стоножките имаха лимит, до който можеха да скачат и Съни набързо го достигна. След това, тя реши да отприщи цялата насъбрана енергия. По време на charge-а си, Фузен виждаше, че нещо голямо се задава и навярно щеше да предприеме защитни мерки. Той добре знаеше, че отприщването на толкова много енергия ще повали Съни на земята. Ако оцелее последната ѝ атака победата е негова, а това навярно не звучеше като трудна задача за него. След като Съни се издигна нависоко, цялото небе заблестя ослепително, все едно Слънцето е 10 пъти по-близо. Последва следното: гигантски beacon от светлина, която премахна всички облаци по пътя си. Съни изпрати цялата енергия просто нагоре във въздуха, създавайки масивен лазер, който можеше да се види дори от Morugaya Jungle. Beacon-ът продължи само десетина секунди, без реално да има някаква мишена. Веднага след това крилата на Съни се разпаднаха и тя започна бавно да пада към смъртта си. Това бяха инструкциите на мистериозната жена и въпреки че Съни за пръв път я вижда, тя не се поколеба да я послуша. Сърцето ѝ биеше спокойно сякаш няма от какво да се страхува. Тя започна бавно да затваря очи, приемайки съдбата си, каквато и да е. В последния момент, преди да изпадне в безсъзнание, тя видя интересен образ в небето. Той идваше за нея.

OST:

То бе гигант. То разпери криле големи колкото футболни игрища и зае цялото небе с тях. То заблестя точно като Слънцето. Това бе MOTHRA.
Мотра изпрати пристъните си навсякъде. Околността пое цялото ѝ присъствие. Всяко едно живо същество спря на място и погледна нагоре. Всяка една мравка, всяко едно разстение дори и всяка една стоножка включително. Аурата ѝ облекчи падането на Съни, придавайки ѝ усещане че си е легнала на удобен матрак и е време да поспи. Тя се справи добре, време беше Мотра да поеме оттук. Тя замахна гигантическите си крила, които осветиха още повече цялото небе. Редом с това оттях се отприщи цялата слънчева енергия, която Съни беше събрала, че дори и повече. Мотра изстреля хиляди слънчеви лъчи, подобно на тази сцена, които се впиха във всяко живо същество под сянката ѝ. Този дъжд не разруши нищо, както копията на Съни. Той зареди всяко живо същество с волята на Мотра. Волята на мира. Фузен и стоножките му щяха да загубят всяко желание да убиват и да се бият. Волята на Мотра беше по-силна от тяхната воля. Този ефект щеше да продължи поне един час. След като отприщи енергията си, Мотра миротворецът полетя отново в небесата, изчезвайки от зрението на всеки. Тя свърши работата, зареди която бе призована. Съни вече бе в безопастност, защото враговете ѝ бяха принудени да отстъпят.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 11 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by BGDodpul Пон Яну 24, 2022 11:03 pm

Такуми: Свърши се...Падна назад. За пръв път, Такуми се почувства истински свободен и щастлив, че най - накрая мъчението му свърши. Wizyou е мъртъв...изпълних целта си...хехехех...Изсмя се, като си вдигна кървясалата ръка във въздуха и стисна юмрук. Казах ти, че ще те хвана...вече няма да тормозиш никого..хъх...? Изведнъж обаче, огромна сянка просто покри всичко наоколо, а Такуми усети нещо наистина гигантско. Ей ей ей...какво по..? Огромният молец прелетя над всички тях и пръсна навсякъде от своята миротворна светлина, която достигна до почти всички наоколо. Най - вече до Fuzen, който щеше да despawn-не своите стоножки след това. Такуми не усети ефектът от молеца, защото той самият вече не искаше да се бие щом уби целта си най - накрая. Това трябва да е дело на Fuzen...само той би създал някакво гигантско летящо създание..

Fuzen: Нормално е на първо място да поставям собствените си интереси..все пак, аз съм най - важният в моят живот. Не би ли трябвало да е така за всички? Fuzen гледаше действията на Sunny с удивление, като я гледаше с вманиачения си поглед. Да...да..!! О, малката, де да бяха всички като теб...трябва да си по - горделива!! Имаш невероятни сили..жалко, че всичко приключва в този момент..Когато я видя как пада безжизнено, той заповяда на една от стоножките му да скочи и да я изяде. Изведнъж обаче, той също усети голямото присъствие на бубата. Чакай малко..това...не може да бъде! Погледна нагоре, като внезапно над него и стоножките му се извиси MOTHRA, който не изчака ни миг преди да ги обсипе със своята светлина. Стоножките сами започнаха да се изпаряват, а Fuzen да отстъпва. Той не знаеше какво се бе случило, но вече целият интерес, който имаше за Съни, вече го нямаше..Тш! Трябва да се връщам..твърде много си играх с тези деца..! Погледна нагоре към птицата си, с която дойде на бойното поле, но за негова изненада, Сузи я нямаше на нея. Сюзън...? Смееш да бягаш от мен...? Хмхмхмхм...Усмихна се подло, като птицата му се спусна към него самия, а той се хвана за краката ѝ, при което тя отлетя. Сбогом, Съни и Такуми...! Надявам се нашите пътища да се пресекат много, много скоро...!!!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 11 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by -bAzikA- Вто Яну 25, 2022 12:14 am

Viper(Dmitry):
Дмитрий заповяда на тялото на Вайпър да замахне с катаната към врата на Азами. В следващия миг главата му полетя във въздуха и той я хвана за косата.
Това трябва да е достатъчно, за да те убия, но какво е това ужасно предчувствие?
Той завъртя китката си, така че да обърне главата му с лицето към него и веднага се стресна като го видя: очите на Азами рязко се отвориха и той насочи убийствена усмивка към Дмитрий, парализирайки го на място от страх.

Orochimaru Fight Theme



Azami:
ХАХАХАХАХА!!! 
КАКЪВ ГЛУПАК СИ, ДМИТРИЙ!!!
НИМА СИ ПОМИСЛИ, ЧЕ ТОЛКОВА ЛЕСНО ЩЕ УМРА?!
НЕВЪЗМОЖНО Е ДА МЕ УБИЕШ!!!
ТРЯБВА ДА ТИ БЛАГОДАРЯ ДМИТРИЙ!!!
МНОГО ЛЮБЕЗНО БЕШЕ ОТ ТВОЯ СТРАНА ДА МИ ДОВЕДЕШ ВАЙПЪР ПРИ МЕН!!!
НАЙ-НАКРАЯ ЩЕ МОГА ДА АКТИВИРАМ ПЛАНА СИ!!!
ХАХАХАХАХАХА!!!

Viper(Dmitry):
Хъх?!!
Веднага се опита да пусне говорещата глава на Азами, но безуспешно. Клетките му започнаха да се сливат с тея на ръката му. Той започна да я мята насам натам с цел да разкара тоз паразит, но усилията му бяха напразни.
РАЗКАРАЙ СЕ ОТ МЕН, ВЪШКО ТАКАВА! КАК МОЖЕ ДА СИ ОЩЕ ЖИВ ВЕ ИЗРОД?!!
Дмитрий не можеше да предприеми никакви враждемни мерки срещу него, защото все още беше под ефекта на Мотра. Всъщност всички наоколо бяха, което правеше ситуацията за Азами перфектна.


Azami:
ХАХАХАХАХХАХ!!!
ВСИЧКИ СТЕ ТАКИВА ГЛУПАЦИ!!!
ПЪРВО ТИ, ДМИТРИЙ, А СЕГА И ОНОВА МОМИЧЕ!
И ДВАМАТА НЕУСЕТНО МИ ПОМОГНАХТЕ, БЛАГОДАРЯ ВИ ОТ СЪРЦЕ!!!!!
Веднага щом видях гигантски молец, разбрах че тва е не кой да е, а великата Мотра, миротворецът! Кой да предположи, че това момиче Съни е способна да призове такъв звяр. Наясно съм какво се случва, когато попаднеш под лъчите ѝ, все пак аз имам безкрайни познания за този свят. Изгубих всякаква мотивация да ти се противопоставям и бях готов да се предам. Мотра е такова чудовище, че за момент наистина се бях отказал от всичко. Добре че винаги мога да си създам изкуствена мотивация, хаха! Все пак тя е просто химически процес в мозъка ни! Аз, за разлика от вас маймуни, мога да използвам пълният му капацитет. Complete Body Control не е умение, което ти си създал Дмитрий...

Viper(Dmitry):
C-Complete B-Body C-Control ли каза току що?
Краката му се разтрепериха. Беше матиран отвсякъде. Обаче когато чу, че Азами говори за неговото умение, той веднага разбра как Азами се е освободил от силата на Мотра. Веднага се зае да направи същото.
Нима и ти си способен на това? В такъв случай нека видим кой е овладял тялото си по-добре. Complete Body Contro-
Дмитрий се опита и той да си създаде фалшива мотивация, с която да довърши Азами, но бе прекъснат.


Azami:
Твърде късно е вече, Дмитрий!
Дмитрий забеляза, че от главата на Азами излиза тънка змия, която се е впила в ръката на Вайпър и си проправя път към мозъка му. Движеше се с невероятна скорост и до минута щеше да го достигне. През това време, тя изпускаше отрова по пътя си, която парализира цялото тяло на Вайпър.
Мислиш ли, че не знам на какво си способен, Дмитрий? Все пак аз те отгледах! Всеки, който оцелее на смъртоносните тренировки и битки в Доджото ми получава това умение. Сега разбираш ли? Това бе моят подарък към теб, Дмитрий! Изкарах те от гетото и попречих бъдещето ти да е като на една обикновена безполезна маймуна. АЗ НАПРАВИХ ЧОВЕК ОТ ТЕБ, ДМИТРИЙ!!! Колко наивно от твоя страна да си мислиш, че с това умение ще можеш да ме победиш. Та ти дори все още не си на нивото на онзи смешник Тобирая Тогами, камо ли на моето! КАКВО СИ ВЪОБРАЗЯВАШ! Отдавна съм минал всякакви човешки граници и лимити. Вече не съм простосмъртен като вас, отрепки! Вие сте нищожества сравнение с мен и най-вече с него. Точно така. Сравнение с него, дори аз съм нищо. Текнаха му лиги само при мисълта за този човек. Има само един човек, който е True Unlimited. Който не знае що е това лимит. Единствено той може да ме победи!
Неговото име е Joichiro Togami!

Азами насочи очи размечтано нагоре и започна да си припомня времето, което е прекарал със Сайба. Разполагаше с още половин минута, докато не превземе мозъка на Вайпър. Случи ли се това - край с Дмитрий. Докато чакаше змията да достигне до главата му, той получи flashback за Сайба. (...)
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 11 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 11 от 12 Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите