Индустриалната зона

3 posters

Страница 3 от 12 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Go down

Индустриалната зона - Page 3 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by BGDodpul Чет Яну 28, 2021 7:24 pm

Страхът е онова, което пречи на човечеството да отключи пълният си потенциал. Страхът от неизвестното е причината все още да не сте победили този Jester..страх ви е. Но ако нямаше Jester, нямаше да ви е страх...всеки има нещо, което поражда страх вътре в него. Аз ще премахна всички източници на страх у човечеството, хората ще достигнат пълният си потенциал..! - Макима

Варис...няма свят, в който да няма зло. Но предпочитам човечеството да продължи, а не да бъде унищожено от такива като този смотан клоун..ако нямаше специални умения, светът щеше да е по - добро място и ти го знаеш.. - Overhaul
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 3 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by -bAzikA- Чет Яну 28, 2021 7:33 pm

Азами: Гледаше към Чисаки с усмивка и си мислеше: Искаш да изтриеш всички специални умения на хората. Неп, това в никакъв случай няма да го позволя, парньоре. Това ще рече, че стрелата в никакъв случай не трябва да попада в твойте ръце. В противен случай, светът ще стане едно отегчително и скучно място за живеене. Предпочитам да умра, отколкото да живея в такъв свят. След това погледна към Макима и продължи с размислите си. От друга страна, нейната цел доста ми допада. Свят без страх? О, това означава, че човекът ще загуби главния си защитен механизъм на цената на по-интересен живот. Човечеството ще се развие за нула време ако страхът бъде изстрит. Харесва ми тази идея. Ако човек чуе мислите му, то ще си помисли, че този човек си прилича с Jester. Той поставяше забавлението на първо място. Но нещата не бяха толкова прости.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 3 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by Emoran Чет Яну 28, 2021 7:38 pm

Страхът от неизвестното? Това мислиш, че е причината да не сме успели до сега? Ако ни беше страх нямаше и да се опитваме! Просто никой не осъзнава колко опасен е той човек. Ако изобщо е човек..Имаме синовете на Сатаната на наша страна. Нинджата боговете. Най-развитата технология в света И ВСЕ ОЩЕ НЕ Е ДОСТАТЪЧНО! Изправи се като тропна по масата с ръце за да се подпре Мислиш че смелостта е това което ни липсва!? Не, не ни е страх. Просто нямаме нужното за да успеем. Казвам ти го като анализатор. Това което имаме не е достатъчно да победи хората му, които между другото още не са се показали всичките, камоли пък да се изправим срещу него..! Погледна Чисаки Ами ти? Очакваш като премахнеш всичко, всичко да се оправи!? Кои по дяволите и с какво ще го спре тогава!? - Варис

Варис.. - Джейкъб
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 3 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by BGDodpul Чет Яну 28, 2021 7:43 pm

Намръщи му се. Глупако, ако той няма с какво да ви посегне, няма да има нужда да се изправяш срещу него..ще затрия както останалите, така и неговите сили...само гледай щом се добера до стрелата. - Overhaul

Усмихна се. Хмхмхм..А знаеш ли какво става, когато нямате нужното да го спрете, Варис..? Ставате част от него. Ако някой ден, този Jester предложи на някои от твоите хора вечна закрила само и само да изпълняват заръките му, колко от тях мислиш, че ще приемат..? Наистина ли си мислиш, че не ви е страх..? Страхът е заложен много, много надълбоко във всеки един от нас..дори и в теб самия. - Макима
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 3 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by Emoran Чет Яну 28, 2021 7:46 pm

Дори не си сигурен дали тази стрела ще има някакъв ефект върху него по дяволите! Обърна се към нея Нямаме нужното и затова го търсим. Защото след 3 месеца, ще се лее кръв. Много кръв..! Нямаме никакво време за губене! - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 3 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by -bAzikA- Чет Яну 28, 2021 7:51 pm

Азами: Хахаха! Засмя се след изкаването на Макима. След това погледна към Варис. Преди малко каза, че си нормален човек, нали така? Е то в такъв случай е по-добре да се вслушаш в мадамата. Всеки човек изпитва страхове, независимо дали ги потиска или не. Особено хората, които не притежават специални умения и не се чувстват защитени. Те са най-големите шубета in fact. Той се изправи също и погледна с оптимистична усмивка към Макима. Макима, харесвам твоята цел. Не бих имал нищо против стрелата да попадне в твой ръце. Свят без страх, казваш... Погледна замечтано през прозореца. ...Не знам за теб, Чисаки, но на мен това ми звучи прекрасно. Намести си стола и пак седна. Чисаки, ще подкрепя решението ти, ако решиш да се съюзиш с Макима. Ако стрелата попадне в ръцете на някои от вас дватама, няма да имам против. Азами отново не беш искрен. Той не искаше стрелата да попада нито в ръцете на Overhaul, нито на Макима. Той искаше стрелата за себе си. Но ако това се окаже невъзможно, ще предпочете Макима да използва нейната сила, за да изтрие страха от човечеството.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 3 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by BGDodpul Чет Яну 28, 2021 7:55 pm

Мислех, че ще си по - оптимистично настроен да се опиташ да намериш начин да го спреш...нима не си готов да поемеш подобен риск, а..? Защото аз определено съм. И ще спася света от вас, болни глави такива.. Погледна към Азами. С удоволствие бих работил с нея...докато не останем само двамата. - Overhaul
Както каза Чисаки, нека тази стрела да бъде първата ви възможност. Нека се съюзим и елиминираме останалата конкуренция. Това ще приближи всички ни до това, което има шанс да изпълни всички наши цели. Усмихна се дяволито. Сделка...или не..? - Макима
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 3 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by Emoran Съб Яну 30, 2021 5:41 pm

Какво печелим ние ако приемем? - Сахир
Глупав ли си, това е съюз - Блейк
Млъкни по дяволите..! Погледна към Макима със светещите си очи Това което казваш е истина, но защо външният ти вид лъже..? - Сахир
Погледна го учудено Той може да вижда дори това..? Невероятно. Всичко свързано с лъжата той го вижда. Сахир, защо не сме се запознали по-рано Погледна към Макима Съжалявам, за това сме го взели Очакваше отговор на въпроса на Сахир - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 3 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by BGDodpul Съб Яну 30, 2021 6:13 pm

Усмихна им се. Печелите ме като приятел, а не като враг. Обърна се към града. Ще използвам връзките, които имам в целият град да ви снабдя с информация за всички останали конкуренти. Не би трябвало да е трудно. Ако ви снабдя с тази информация, нещата ще станат много по - лесни за всички ни. - Макима
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 3 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by Emoran Нед Яну 31, 2021 3:23 pm

Въпрос..Не мислиш ли, че и аз мога да се справя с намирането на информация? Освен това, какви точно са ти уменията с които ще разполагаме като екип? Хората които съм взел със себе си не са случайни, именно защото знам какво правят и какво могат Погледна към нея Изненадай ме - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 3 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by BGDodpul Нед Яну 31, 2021 3:34 pm

Ако толкова много настояваш, бъди мой гост. Но не мисля, че ще успееш без да имаш глава на раменете ти..Извади пистолет от джоба си, като се простреля в ръката. Болката обаче, както и раната, се пренесоха на Overhaul. - Макима
Кх..! Хвана се за ръката, като я погледна с презрение. - Overhaul
Още в мига, в който чухте песничката на малката Ери, вие всички сключихте договор с мен против вашата воля. Договор, който току що премахнах като се прострелях в ръката. Това беше и клаузата за неговото прекратяване..а цената я плати Чисаки вместо някой от вас. Споразумяхме се всяка щета, която аз поема да се пренесе на някого от вас на произволен принцип, а щом се застрелям веднъж, той да бъде прекратен. Ключът към него беше песничката на Ери..но кой знае какъв ще е ключът към нов договор другият път? Навярно помните речта на Valentine...когато целият свят гледаше, аз сключих договор чрез него с всеки, който гледаше телевизията по това време. А той гласи...че щом моят живот бъде поставен в опасност, един от тези, които е гледал ще пострада вместо мен. Винаги мога да променя клаузата да бъде някой специфичен човек...е, питам ви. Все още ли мислите, че е добра идея да ме имате като враг, а не като приятел? - Макима
Не те наричат дявола без причина... - Overhaul
Хмф...Забеляза, че сградата ѝ бива наблюдавана от поне 10-ма други под прикритие в далечината. Явно и останалите имат уши навсякъде като мен. - Макима
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 3 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by Emoran Нед Яну 31, 2021 4:24 pm

И очакваш ние да вярваме на човек, който е сложил животите ни на произвола на съдбата? Леджит ако пострадаш някой от нас може да го отнесе. И да не е от нас. Някой невинен..Как очакваш да ти се доверим? - Сахир
Погледна към нея - Варис
Не, сериозно. Аз съм съм супер разочарован. - Сахир
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 3 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by BGDodpul Нед Яну 31, 2021 4:43 pm

Значи очакваш аз да се доверя на хора, които за първи път виждам..? Доверие се гради взаимно. Както вашият приятел насочи пистолет към мен, така и аз бях готова да се отбраня. Очакваш да покажеш готовност да убиеш някого и той да ти има пълно доверие? Глупак. Това е война, драги мои гости. А вие май не знаете как работи войната ако си мислите, че няма да има невинни жертви. - Макима
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 3 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by Emoran Нед Яну 31, 2021 5:28 pm

Погледна към Блейк като поклати глава Знаех си, че не биваше да те вземам..Въздъхна Всичко се прецака - Варис

Как ме нарече..? Погледна я намръщено Миличка, предлагам ти да не съдиш за всички ни по действията на един човек. Ако намеренията ни бяха такива, нямаше да го спираме. Плюс това, не ние връзваме животите си с твоя и ти казваме "ако някой ми посегне, вие ще го отнесете". Ся..малко не върви.. - Сахир

Наведе глава като седна и я подпря д ръцете си на масата, колкото да си скрие очите - Блейк

Седна до Блейк като постави ръка на рамото му Охлади страстите пич, не са ти в категорията някои хора.. - Дейвид
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 3 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by -bAzikA- Пон Фев 01, 2021 10:07 pm

Азами: Той се изправи и насочи двете си ръце към Сахир и Макима. Достатъчно се беше наслушал на този bullshit разговор. Той не беше дошъл тук, за да търпи подобни детинщини, за това реши да се намеси. Веднага щом насочи ръцете си към Макима и Сахир, присъствието му в стаята скочи многобройно. Ако тези двамата имаха шесто чувство, то със сигурност щеше да се активира, усещайки че Азами не е случаен готвач с твърде успешен бизнес. Той беше опасен. Сахир и Макима добре щяха да се усетят това, вглеждайки се в ръката му, сякаш всеки момент щяха да бъде смачкани от юмрукът му. Но Макима, като самото въплащение на думата страх, вероятно наместо да се оплаши щеше да се развълнува. Все пак в този момент тя ще осъзнае, че още един човек от калибъра на Overhaul ще работи за нея, а именно Азами. В следващия миг той намали заплашителното си присъствие, което междупрочем без да иска отприщи като по навик, и рече: Хайде не се карайте сега! Нека не си губим времето с подобни глупости. Каквото имахте да казвате, казахте го, чухме го. Картите са поставени на масата, дами и господа. Навярно вече знаете моето решение. Погледна към Сахир и компания. Какво е вашето решение, имайки предвид ситуацията, господа? Ще играете ли играта с нас или не? Този човек криеше доста подла усмивка на лицето си. По всичко си личеше, че работата му не е чиста. Но за сега Overhaul и Макима нямат истинска причина да не му се доверят.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 3 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by BGDodpul Пон Фев 01, 2021 11:07 pm

Погледна учудено към Азами. Беше учуден от чудовищното му присъствие. Азами...изрод такъв...не знаех, че в теб се крие подобна мощ...явно...и ти си болен... - Overhaul
Усмихна се подло тъй като се зарадва от присъствието на Азами. Ооо, ти си интересен...ще те държа под око. Няма нужда. Мисля, че за сега вие сте единствените, които не знаят, че стрелите съдържат съобщение в себе си, което можете да видите по всяко време. - Макима
Съобщение? Мислех, че е закодирано зад някаква дума. - Overhaul
О, закодираното съобщение зад ключа е главната улика, която търсите. Но до нея има и по - малки. Макима надигна своята стрела, като се загледа в нея. Дори и да откажете моите предложения, ще ви покажа как можете да видите това съобщение. Иначе..не би било интересно , нали? Днес съм по - щедра от обикновено, затова ще ви покажа и моето. Интонацията на гласа на Макима подсказваше, че тя говори за сериозни неща. Навярно тя знаеше от преди някак си, че тези стрели освен главното закодирано съобщение съдържат 8 по - малки такива, които също играят важна роля в разгадаването на мистерията. Човек с просто око не би забелязал, но в самата стрела има гравиран миниатюрен баркод. Да, баркод. Антично оръжие има гравиран в себе си баркод, който се появява чак с технологическата революция? Това няма никаква логика...как би било възможно подобно нещо? Тя сканира този баркод с телефона си, който възпроизведе холограмен екран, който всички видяха. Това, което всички видяха...остави всеки един човек в стаята изумен и учуден. Никой не знаеше какво току що видя...никой не можеше да си го обясни...а просто..просто се задаваха въпроси....- Макима


13.12.1464
To you, 560 years in the future

На екрана се показа The Prodigy , който отново стоеше седнал в обичайната си поза, пушейки цигара. Ако заглавието на видеото е истинско, то през тази година е нямало цигари. Намираше се сред природата, като се вглеждаше като че ли в камерата на модерен телефон.

Здравей, дъще. Това съобщение е за теб, 560 години за напред. Тук съм да ти разясня това, което ти самата ми каза да ти кажа. Нашето семейство...ние сме специални хора, мила моя. Още в предишните поколения години, години назад, ние сме се борили срещу света. Срещу тези, които властват над нас. В моят случай, това е човек, който не се е родил. Той ще контролира целият ми живот и ще ме накара да направя неща, които аз сам никога не бих направил. Ще нараня много хора. Ще видя как милиони страдат. Ще видя дори как един цял свят загива. Това са неща, които със сигурност ще се случат след 560 години. Дъще...обръщам се към теб в опит да те накарам да размислиш дали това, което правиш си струва. В момента се намирам в спомените на мой прароднина. Питаш ме, как записвам спомени на видео? Хех...ти самата знаеш как, дъще. Все пак..ние с теб сме чудовища, които имаме силите както да унищожим света, така и да го пресъздадем. Аз се върнах тук в тези спомени, за да намеря отговори. Отговори на въпроси, които ти зададе към мен, дъще. С нетърпение очаквам деня, в който ти ще се родиш. И ще видиш това съобщение на бял свят. Тогава...от този момент нататък, ти ще се промениш и ще станеш дъщерята, която промени и мен самия. Ти ще ни водиш към един по - добър свят..или ще го унищожиш, дъще моя. Прости ми...прости ми, че смятам, че не трябваше да се раждаш. Че животът ми нямаше да бъде този ад, който е ако не беше ти и не беше се появила в съзнанието ми..това е само част от всичко, което искам да ти кажа. Смятам да използвам моето съобщение за теб и да обвържа хора, които все още не познавам..в едно огромно състезание за власт и мощ. Ще използвам това, което ти ми предостави като въпроси и отговори, мила дъще..за да изпълня моята част. Вече животът ми бе променен от теб драстично и няма връщане назад...ще се опитам да ги насоча. Да ги насоча към съкровище, което ние с теб не можем да притежаваме..защото сме чудовища, дъще. Ние..ние с теб ще погубим света някой ден..и знаем всичко. Ще си отмъстим, дъще...до тогава, вече ще си се запознала с Overhaul, Варис, Тай и всички останали. Които и да са те. Пази ги..защото те ще играят ключова роля. - The Prodigy


С нетърпение чакам деня...

...

В който ще се родиш...

BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 3 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by Emoran Нед Фев 07, 2021 12:32 pm

След проекцията, Варис се загледа в нищото. Разтърка си очите с пръстите на едната си ръка. Главата го заболя Този договор който си направила по времето на съобщението на Валентайн с хората, изобщо не ми вдъхва доверие. Разбирам, че искаш да сключиш сделка с нас, но няма да се съгласим, докато не чуеш нашите условия.. - Варис
Варис? - Дейвид
Вдигна си леко ръката, като даде знак на Дейвид да замълчи Е Макима..Как точно работят твоите договори? Докато и задаваше този въпрос, Сахир я гледаше със светещите си в жълто очи Няма да работя с толкова потаен и манипулативен човек без да знам какво ме чака. - Варис
Погледна към Сахир Сега разбирам, Варис..Не искаш да си създаваш излишни главоболия в бъдеще ако нещата се объркат..- Дейвид
Джейкъб през цялото време беше онова добричко малко кученце което просто кротуваше. Той имаше пълно доверие на Варис и макар над него, той не се намеси - Джейкъб
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 3 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by BGDodpul Нед Фев 07, 2021 1:17 pm

О, думите ти наистина ме нараняват..но добре, ще ти разкажа. Моите договори имат trigger, който може да е всякакъв - в повечето случаи, той е дума. Стига да гледате източника, който казва думата, вие насилствено сключвате договор с мен, който аз мога да манипулирам. Всеки договор има и клауза за прекратяване, която ако научите, вие ще можете да излезете с лекота от него. - Макима
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 3 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by Emoran Пон Фев 08, 2021 2:50 pm

Ти можеш ли да си променяш тази клауза без другия да знае? - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 3 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by BGDodpul Пон Фев 08, 2021 2:56 pm

Не, не мога. Ще трябва да създам нов договор изцяло. - Макима
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 3 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by Emoran Пон Фев 08, 2021 3:34 pm

Звучи обещаващо..Много обещаващо наистина. От къде мога да съм сигурен, че ако нещо не те устройва можеш просто да създадеш такъв без ние да знаем и пак животите ни да са под твоя контрол? - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 3 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by BGDodpul Пон Фев 08, 2021 3:38 pm

Не бих имала причина да го направя освен ако не разбера, че не се опитвате да ме измамите. - Макима
Почна да ми писва...Варис, побързай.. - Overhaul
Отиде до Блейк, като му подаде парче торта. - Ери
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 3 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by Emoran Пон Фев 08, 2021 3:49 pm

Погледна към Чисаки Виж кво, искам накрая да не си прецакан. Поклати глава Ние причина няма да ти дадем със сигурност. Самият факт, че можеш да си правиш каквото искаш не ме топли. Добре тогава, нека сключим договор, на които искам да знам всяка една точка и начина по който да можем да го прекратим, без след това "ха прецакан си". - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 3 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by BGDodpul Пон Фев 08, 2021 4:08 pm

Договор с мен означава да сте все едно част от семейството. Да сте якуза...предполагам знаете какво означава това, нали? Ще изисквам от вас пълно доверие към мен и да следвате стриктно заръките, които ви поставя. Които ще бъдат насочени към побеждаването на останалите семейства в Beacon.. - Макима
Ей, Макима, нужно ли е да ги завличаш в това..? - Overhaul
Нужно е. Поне докато работим заедно. Ако нещо не ви хареса, или искате да се откажете, ми го казвате докато ме гледате директно в очите. Това е начинът, по който ще можете да прекратите договора с мен. Но и ако го направите, няма да сме от едно семейство..което ще означава, че ще бъдете заплаха за мен. - Макима
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 3 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by -bAzikA- Вто Фев 09, 2021 9:31 am

Азами: Следеше внимателно разговора. Той целеше повече да попива информация от разговорите на другите, отколкото той да дава информация. В този случай той би помогнал на тези хора, а това никога не е била целта му. Макима успя да спечели пълният интерес на Азами. Като влюбен второкласник, той се взираше в нея и искаше да разбере всичко за нея. Но разликата беше в това, че Азами не би се влюбил в човек, а по-скоро в това, което може да научи от него. Веднъж щом сметне, че този човек е изчерпал всичките си знания и Азами няма какво ново да научи от него, този човек става безполезен за него и Азами не би се разпоколебла да го изхвърли от живота си. Поведението на Азами беше необичайно и това щеше да направи впечатление на Overhaul, ако реши да го наблюдава. Макима..., как точно работи твоето умение...? Искам да знам всичко...! Ще разбера всеки детайл! На всяка цена!
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 3 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 12 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите