Индустриалната зона

3 posters

Страница 2 от 12 Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Go down

Индустриалната зона - Page 2 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by -bAzikA- Сря Яну 27, 2021 6:07 pm

Азами: След като чу разговора между Макима и Чисаки, той се обърка към него и рече: Работиш дори и на рождения си ден, а Чисаки? Нужно ти е почивка скоро, според мен. Само казваш кога и ще организирам купона. Ястията ще са лично от мен, все пак знаеш, че съм един от най-добрите готвачи в целия свят. Шеф Азами също така беше и най-прочутия готвач в света, но уменията му бяха добри колкото на един друг добре познат герой - Сайба Роуз. Но тъй като Сайба често си прави почивки, макар и също световно прочут, кариерата му бе по-надолу от тази на Азами. Не съществува човек на света, който да не изпадне в екстаз, след като опита някое от ястията ми.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 2 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by BGDodpul Сря Яну 27, 2021 6:12 pm

Е, радвам се, че си поговорихме. Чакам ви. Изчезна от екрана. - Макима
Въздиша. Мразя рожденния си ден..затова ще откажа. - Overhaul
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 2 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by -bAzikA- Сря Яну 27, 2021 6:18 pm



Азами: Глупости! Знаеш ли какво? Още сега ще ти сготвя нещо. Приеми го като подарък за рождения ти ден. Той взе дистанционното, с което имаше достъп до всяка функция на лимозината и натисна едно бутонче. На задните седалки беше просторно, все едно е каравана. Изведнъж от пода се надигнаха всякакви готварски изделия. Буквално току що се появи кухня в лимозината. Тя беше достатъчно висока, че човек да се изправи на крака и да се разходи в нея. За това Азами стана от предната седалка и се премести отзад при останалите гости. Той нагъна ръкави и пред очите на другите той започна да прави своята магия - готвенето си. Веднага се усети във въздуха прелестен аромат. Чисаки, докато чакаш да сготвя за теб и приятелчетата, ти въведи кординатите на Макима и времето, за което искаш да стигнем до опрделената точка. Лимозината ще изпълни прецизно своята функция на автопилот. А пък аз до десетина минутки съм готов.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 2 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by BGDodpul Сря Яну 27, 2021 6:25 pm

Ти си ненормален, Азами...Overhaul въведе координатите, които Макима му беше изпратила на екрана, като тя се намираше около 30-на минути път от тях, точно колкото и тя самата им каза. - Overhaul
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 2 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by -bAzikA- Сря Яну 27, 2021 6:28 pm

Азами: Усмихна се на Чисаки. Хм, дори и да беше написал 1 минута, лимозината щеше да стигне до там за точно една минута. Какво казах, няма значение какво време напишеш, лимозината ако трябва ще се трансофмира в космически кораб, за да стигне дотам и за секунда при необходимост. Но се радвам, че въведе 30 минути, защото сега разполагам с достатъчно време да създам най-прекрасното ястие, което някога сте опитвали. Не само вкусът му ще бъде незабравим, а ѝ ще boost-не особено вашите физически и психически характеристики. След като спря да флексва с лимозината си и готвенето си, той продължи да върши работата си.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 2 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by BGDodpul Сря Яну 27, 2021 6:37 pm

Нима създаваш храна, която подсилва човека, който я консумира? Не знаех, че имаш подобно хоби. От това може да стане добър бизнес. - Overhaul
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 2 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by Emoran Сря Яну 27, 2021 6:37 pm

Предлагам да вървим. От сега казвам Обърна се към Сахир и Блейк Нито думичка. Оставете нещата на мен и Чисаки - Варис
Имаш му повече доверие на него от колкото на мен? - Блейк
Защо не каза нищо за Дейвид? Засмя се - Сахир
Знаеш много добре.. - Дейвид
Не, Блейк, просто вие сте по емоционално и енергично настроени към нещата. Освен това мисл- - Варис
Прекъсна го Варис, шегата на страна. Кой мислиш води следните за наркотици на Сай? - Сахир
Усети промяната в поведението му Ама.. - Варис
Мисля че ако стане нещо, можеш да ми имаш доверие.. - Сахир
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 2 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by -bAzikA- Чет Яну 28, 2021 11:50 am

Азами: Не се карайте не развалите вкуса на храната ми, хаха ^^ . И също така, Чисаки, това не е хобито ми. Това е главният ми бизнес. Печеля стабилни пари от всеки трети ресторант из целия свят, защото е моя собственост или защото ползва моите рецепти. И тъй като нямам потомци, които да наследят богатството ми, навярно съм доста напред в класацията за най-богати хора в света, хехе.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 2 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by BGDodpul Чет Яну 28, 2021 12:02 pm

Това обяснява много..трябва да си призная, изненадан съм. Не вярвах, че можеш да станеш толкова богат само с верига ресторанти. - Overhaul
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 2 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by Emoran Чет Яну 28, 2021 12:19 pm

Варис, довери му се. Не можеш да го излъжеш и да искаш. Той може също да води преговорите - Дейвид
Въздъхна Добре.. Погледна към Азами можеш ли да ни закараш? - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 2 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by -bAzikA- Чет Яну 28, 2021 1:09 pm

Азами: Погледна към Варис и отговори: Вече сме се запътили към Макима. Скоро ще стигнем, но преди това ... Азами тъкмо приключи с готвенето и извади сумати ястия, които ухаеха прелестно. Цялата лимозина се напълни с тази миризма и на всеки изведнъж му се вдигна апетита. ... нека първо се наситим с моят обяд. Той ще увеличи настроението ни, продуктивността ни и оптимизма ни. Заповядайте! От пода излязоха масички, по една за всеки. Върху тях, Азами сервира чинии с ястията му. За всеки имаше. Това, което последва беше типична Shokugeki no Souma сцена, където всеки се наслаждава неземно много на неземно ястие. Всеки изпадаше в кратък транс, дори и да не го показва. Чисаки ето и за теб, рожденико! Азами сервира и на рожденика с наслада. Всички ястия бяха ометени за нула време, защото хората не можеха да престанат да се хранят. И след като изядоха и последната троха, лимозината изведнъж спря. Изглежда 30те минути минаха за нула време и вече пристигнаме при Макима. Ах, превъзходно. Лимозината ми вече ухае на позитивизъм и оптимизъм, а не на негативизъм и песимизъм както по-рано. Сега, нека излезем и посрещнем мадамата с увереност. Вратите на лимозината се отвориха автоматично.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 2 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by BGDodpul Чет Яну 28, 2021 1:25 pm

Щом всички излезнаха от лимозината вече нахранени, те щяха да забележат , че се намират пред eдна огромна бизнес сграда. Това беше седалището на компанията на Макима, в която се създават едни от най - добрите детективи. Може да се каже, че в тази компания са израстнали най - великите детективи някога като дядото на Киригири. Разбира се, Макима не беше нейната създателка, но е сегашният шеф.

Ама че досада...единственото хубаво нещо днес беше храната..е, да не губим повече време и да влизаме, предполагам.. - Overhaul
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 2 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by Emoran Чет Яну 28, 2021 4:14 pm

Без да губи време, Варис влезе вътре последван от останалите - Варис
Варис, какво мислиш..? - Джейкъб
Мисля, че ще бъде изтощително - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 2 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by -bAzikA- Чет Яну 28, 2021 4:28 pm

Азами: Движише се до Overhaul. Двамата заедно щяха да влезнат. Той погледна към сградата и си помисли: Не е зле. Разбира от бизнес мадамата.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 2 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by BGDodpul Чет Яну 28, 2021 4:42 pm

Щом всички влезнаха заедно в сградата, първата им работа беше да се насочат към кабинета на Макима, който се намираше на последният етаж. Това щеше да стане бързо тъй като асансьорът не беше претъпкан. Макар и сумати детективи да ги подминаваха, те се учудваха от това, че Overhaul е в сградата им, но не предприемаха никакви действия поради някаква причина. Това направи впечатление на Flash, който беше зад Overhaul и го наблюдаваше внимателно.

Стигайки до кабинета на Макима, Overhaul ѝ почука на вратата с видимо отегчен поглед от останалите. Макима, аз съм...отвори. - Overhaul
Вратата се отвори, но те бяха посрещнати от едно момиченце, което изглеждаше на около 15-16 години и държеше торта в ръцете си. Макима стоеше на стол пред бюрото си и се беше обърнала към тях с усмивка на лице.

Хайде, давай.. - Макима

Момиченцето изпя като че ли с натъжено изражение "Happy Birthday" докато през цялото време гледаше надолу от срам..и лека доза страх. Самата песен беше в ето тази тоналност. А когато момиченцето свърши, то си изправи главата и погледна към групата. И тогава, всички те щяха да се досетят кое беше то..а именно Ери.

Ери:

Ч-Честит рожден ден, Чисаки... - момичето

Overhaul гледаше с удивление и не можеше да повярва на очите си. Какво по дяволите ставаше тук? Защо Ери, момичето, което той използваше да изпълни злите си цели му изпя тази песен...? Ери....това си ти... - Overhaul

BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 2 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by -bAzikA- Чет Яну 28, 2021 4:45 pm

Азами: О, колко мило момиче. Да не се познавате?
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 2 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by Emoran Чет Яну 28, 2021 4:52 pm

Е-е-р-р-и? Какво по дяволите правиш тук!? - Варис
Извади си пистолета като го насочи към Макима Обяснявай! - Блейк
Щом влезе в стаята се беше подпрял на стената със скръстени ръце. Щом видя как Блейк вади оръжието си, той си надигна пръста. От пода излязоха вериги които оковаха Блейк - Дейвид
Извинете го за държанието Погледна към Блейк с презрение Понякога избързва със заключенията Очите ми просветнаха щом го каза, като пистолетът на Блейк се разтопи като беше пред очите на всички - Сахир
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 2 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by BGDodpul Чет Яну 28, 2021 5:06 pm

Усмихна им се. Не се тревожете, радвам се, че поне му спасихте живота. Погледна към Азами. О, не ви е разказвал..? Overhaul използваше това прекрасно момиче като свое оръжие в опита си да изпълни плана си. Но не мисля да обяснявам през какви мъчения я накара да премине.. - Макима
Намръщи ѝ се. Защо Ери е при теб? - Overhaul
Сключих сделка с момичето, което я отглеждаше. Тя имаше..кхъм.."неотложна работа" и ми позволи да я гледам. А и майка ѝ сигурно се е притеснила.. - Макима
Майка ѝ...? Къде е тя? - Overhaul
Не искам и да знам, ненавиждам я..та така де, хайде да говорим по работа..Покани ги да седнат на огромната маса пред нея, на която тя заедно със своят екип обсъждат работата си. - Макима
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 2 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by Emoran Чет Яну 28, 2021 5:13 pm

Седна като удари едно рамо на Блейк да се успокои - Варис
След като Дейвид го освободи и пистолетът му се оправи, той и Дейвид се доближиха и застанаха зад Варис прави - Блейк
Седна до Варис, като погледна към Макима Предполагам няма да се лъжем. Надявам се Гледаше я с презрение, а очите му светеха - Сахир
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 2 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by -bAzikA- Чет Яну 28, 2021 5:21 pm

Азами: Не се поколеба да седна на един от столовете. След като чу казаното от Макима той погледна към Чисаки рече: Използвал си едно малко момиче? Вероятно притежава полезни умения, но чак да я измъчваш за лични цели. Ах колко си greedy. Усмихна му се. Всъщност Азами не го критикуваше. Той си потвърди теорията, че партньорът му е готов на всичко, за да изпълне целта си. Точно това и искаше Азами да чуе.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 2 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by BGDodpul Чет Яну 28, 2021 5:34 pm

Нима имам полза от лъжи? Все пак се опитвам да ви покажа, че в тази надпревара, аз съм най - добрият ви съюзник..хмхмхм..нека ви разкажа накратко за цялата тази надпревара и нейната цел. Нашият първи лидер създаде Осемте Смъртни Прегрешения с целта всеки един от нас да може да оформи света по негово собствено желание..На холограмен екран пред тях се показа Footage от преди сигурно 100 години как The Prodigy просто използваше силата на стрелата, която държеше в ръката си да затрие град, който преди се е намирал във война с Beacon, а на следващия ден, буквално на отделен запис, този град вече празнуваше победата на Beacon във войната. Някак си, от нищото като че ли, този град вече беше част от Beacon. Буквално The Prodigy пренаписва историята с едно единствено използване на златната стрела. А footage-a е от една от старите външни камери, която съществува и до днес. Странно как не се е повредила за толкова много време..Малцина знаят това , но този град е това, което е днес главно заради Осемте Смъртни Прегрешения и действията на нашият лидер. - Макима
Но това е недопустимо..! Той е жертвал милиони за да изпълни целите си! - Flash
Не отричам. Много хора са загинали. Също така не казвам и че подкрепям неговите действия..но не забравяйте, че той е действал по време на война. А тогава, загиват много хора и от двете страни.. - Макима
Тш.. - Flash
Вече знаете на какво е способна тази стрела..Извади собствената си златна стрела и я остави на масата. Не говоря обаче за точно тази стрела, или тази на Overhaul..Усмихна им се. Нашите ето тук са ключ към намирането на съвършената стрела. Приемете ги като отделни нейни части..щом се съберат на едно място, те ще образуват истинското оръжие. И този, който го притежава може да промени всичко..та, въпросът ми към всеки един от вас е...какво ще направите вие ако имате тази сила? - Макима
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 2 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by Emoran Чет Яну 28, 2021 5:40 pm

Варис, Сахир, Дейвид, Блейк и Джейкъб казаха не синхрон: Jester Не помислиха за собствените си желания, а просто първото нещо за което се сетиха. Този човек им беше влязъл в умовете и до толкова искаха да се отърват от него
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 2 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by -bAzikA- Чет Яну 28, 2021 6:22 pm

Азами: Хм, аз ли останах? Аз съм тук да помогна на моят приятел Overhaul. Аз не желая стрелата за себе си. Аз си имам всичко нужно, мадам. Вярвам, че мога да си позволя всяко нещо на този свят, но стига толкова за мен. Обърна се към Overhaul, за да чуе неговото желание. Но Макима вероятно щеше да забележи, че Азами не е напълно искрен. Той не би отказал да използва стрелата, но не пожела да сподели за какво.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 2 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by BGDodpul Чет Яну 28, 2021 6:50 pm

Интересно, значи все пак имате някакъв мотив..ами ти, Чисаки? - Макима
Наостри поглед. Ще изтрия всички болести от света, които в бъдеще със сигурност ще са причината, поради която светът ще загине..така наречените специални умения, които твърде голяма част от хората притежават, ще бъдат затрити щом аз спечеля. - Overhaul


Тези думи много се харесаха на Макима. Във всеки един от тях, тя видя наистина целеустремени хора, които има за какво да се борят. А тя точно такива хора искаше да намери. Чудесно..Погледът ѝ стана ето този. В такъв случай...нека ви разкажа за моята цел..Изправи се, като погледна през прозореца. Ще създам свят без страх...без онова чувство, което ни спира да се развием до край. Чисаки, не мислиш ли, че еволюцията на специалните умения е породена от страх? Страх за оцеляване? Преди милиони години, дали хората не са били принудени да се адаптират към тази специална планета и да развият свръхсили? Именно заради техният екзистенциален страх...никой не иска да умре от незнайното. Но...светът щеше да е по - добро място без да има нещо, което да ни плаши, нали така..? - Макима

BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 2 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by Emoran Чет Яну 28, 2021 7:19 pm

Седеше си мирно и кротко Този страх.. Страхът пази хората от това да не правят глупости. Не всеки може да бъде като нас. Даже, по-скоро вас. Аз съм просто един обикновен човек с някакви знания. Нямам специални сили. Аз съм един прост инженер-хакер. - Варис

Някои хора нямат нужните сили да се борят. Това поражда страх. Нямат и средствата да се изучат като Варис. Или просто нямат желанието - Сахир

Какво очакваш да направи един безстрашен и обикновен човек срещу злото което погубва животи? Мислите си, че след като сбъднете тези ваши мечти всичко ще се промени? Ами ти Чисаки? Очакваш като излекуваш всички злото да излезне? В момента сте се насочили към нещо което ще бъде безсмислено когато клоунът победи. Ние нямаме нищо. Нищо с което да променим света. Вашите мотиви са нищо пред него. - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 2 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 12 Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите