Тайното скривалище на Shadow Step

2 posters

Страница 13 от 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next

Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 13 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Пет Яну 22, 2021 2:05 pm

Но...светът страда..повече от всякога преди...не може ли да се направи изключение...? - Атсуки

Погледна към него. Какво искаш..? - Overhaul
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 13 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Пет Яну 22, 2021 4:12 pm

Няма сила на света която да ме накара да те пусна, Атсуки..Не мисля, че това е битка за начинаещ - Акисе

Ще използваме тези няколко месеца да реставрираме гилдията в Адрон. От теб искам да знам тези твои "колеги" от къде са. Знаеш ли нещо за тях? - Сиел
Това пък от къде го взе като решение? - Широ
Докато брат ми е в кома, аз командвам Погледна към Тай за момент и след това отново се обърна към Широ - Сиел
Ти луд ли си? Адрон е свърталище на клоуни зомбита - Широ
Така е, макар и той да не може да ни напада, клоуните зомбита са си на своя глава. Ще сме непрестанно в битка - Вероника
Аз и Широ ще се погрижим за това по много лесен начин Погледна Чисаки Ти просто ни дай нещо за което да се хванем - Сиел
Аз съм навит - Джейкъб
Аз също, цялата ни advanced техника е там - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 13 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Пет Яну 22, 2021 4:25 pm

Но...Наведе глава. Това е мечтата ми.. - Атсуки

Честно казано, с голяма част от тях не съм говорил лично. Нямам си и на идея къде са и кой какво прави в момента. Но знам, че предишните лидери идват от различни места. Баща ми, аз и Макима сме от Адрон. Единият от предишните е бил от тяхното родно място..Визираше Rai'Jin и Fu'Jin. До колкото знам, мафията при него е била много по - различна от колкото днешната. Ама че болни глави..има и хора от Beacon, тъй като това е мястото, на което първият лидер е основал мафията преди стотици години. Интересно ми е защо голяма част от тях са живи като са управлявали преди години..това ще трябва да го разбера сам. - Overhaul
Е-ей, как така е в кома..? - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 13 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Пет Яну 22, 2021 4:46 pm

Докато гледаше уморено към Акисе и Атсуки, той прихвана разговора между Сиел и Чисаки Да Тай, вината е изцяло моя, но нямах друг вариант. Силите на Кай нарастват с неговата омраза. Прекратих трансформацията му като го вкарах в кома за да си рестартира подсъзнанието един вид.. - Масару
Reboot and try again I guess - Варис
Кагедома? Това е моят роден град също..Нима там също има? - Масару
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 13 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Пет Яну 22, 2021 4:49 pm

Наведе тъжно глава. Разбирам.. - Тай
Навсякъде има. Това не е второстепенна зла организация, както вие си мислите, че е. Това са хора, способни да жертват всичко, за да постигнат целите си. Дори и света. - Overhaul
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 13 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Нед Яну 24, 2021 7:25 am

Ако искаш все пак Тай, ела с мен до Кагедома да видим какво се случва. До колкото разбрах, ти и Как сте съперници. Може пък да научиш нещо за него Усмихна се дружелюбно - Масару
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 13 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Нед Яну 24, 2021 4:18 pm

Ееех, но това ще е нечестно , йо...не искам да научавам нови трикове когато той няма тази възможност.. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 13 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Нед Яну 24, 2021 10:42 pm

Тай, не ме разбирай погрешно, но имаш бая бая нови неща да научаваш за да го настигнеш. Ще ти го кажа така. Във вашата надпревара той играе нечестно. Видя на какво е способен, само с очите си пък камо ли ако го бях оставил без да го вкарвам в кома Засмя се леко Нека помогна и аз с нещо - Масару
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 13 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Нед Яну 24, 2021 10:51 pm

Нацупи се. Аз съм по - силен..! Просто той е започнал да тренира преди мен! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 13 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Нед Яну 24, 2021 10:55 pm

Арсеналът му е по-голям от твоя на този етап. Мисля, че това посещение на Кагедома ще ти се отрази добре. Тъкмо ще ти покажа някои от картините ми! Усмихна се дружелюбно. Това бяха едни от най-добрите му творби и със сигурност Тай щеше да се надъха от тях - Масару
Може ли и аз да дойда? Много искам да видя твоята представа за изкуство - Широ
Хоо? И ти ли си художник? - Масару
Ако замръзяването на хора се брои за творчество..Да що не? - Широ

Атсуки. Докато аз не реша, че си готова, няма да стъпваш на бойното поле - Акисе
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 13 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Нед Яну 24, 2021 11:01 pm

Почеса се зад врата. Ееех, предполагам няма да ми се отрази зле. - Тай

Погледна през прозореца. Тогава..ще ме подготвиш ли? - Атсуки
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 13 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Нед Яну 24, 2021 11:05 pm

Ще ходите до Кагедома? Хм, Широ, кажи ми всичко което Масару ти каже - Варис
Кимна Разбира се, ще те държим под око, Масару.. - Широ
Повдигна рамене Не съм при вас със зли намерения така, че..съвестта ми е чиста - Масару
В такъв случай, джетът ви чака отвън - Варис

Аз..да те..подготвя..? - Акисе
Засмя се Пхах, Акисе пак ли ще си играеш на треньор? Хах! - Сиел
Стисна зъби Млъквай, отрепка.. - Акисе
Ооо, знам, че тази тема ти е болна. Но я стига! Виж в какъв боец се превърна Широ заради теб! - Сиел
Широ..Премина през доста.. - Акисе
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 13 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Нед Яну 24, 2021 11:12 pm

Супер, да вървим! Нямам търпение да видя това място! - Тай
Отиваме си вкъщи? Ооо, нямам търпение да видя лицата на всички негодници отново. - Fu'Jin
Хайде, хайде..сигурно са ти простили вече. - Rai'Jin
Никога не съм бил виновен, че си слаб! - Fu'Jin
Намръщи им се. Не отивате за развлечение, идиоти. - Overhaul

Ако ти не се съгласиш...ще си намеря кой да ме обучи. - Атсуки
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 13 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Пон Яну 25, 2021 12:05 am

Който и да намериш няма да постигне това, което аз искам от теб за да съм спокоен. Въздъхна Ще се заема аз щом трябва - Акисе
Това е то! Атсуки чу ли, Акисе ще те научи да се биеш! Сиел по-скоро се заяждаше с Акисе, че ще става отново учител от колкото се радваше за Атсуки. Е, радваше се разбира се, но повече обичаше да го дразни. Така му го връщаше- Сиел

Добре, Чисаки..От къде да започнем? Предполагам от Beacon? - Варис
Beacon? Там в момента не цари ли тероризъм и разруха? Плюс това хората ни са там - Дейвид
Дейвид, това е чудесна възможнот Удари си юмрука в дланта да помогнем на Сай! - Виджил
Пак ли ще се бием.....? - Бела
ЯШААААА! - Джейкъб
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 13 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Пон Яну 25, 2021 12:14 am

Да..Усмихна се. Радвам се за което... - Атсуки

Погледна към Виджил. Никакъв шанс. Но да, ще започнем от Beacon. Само че няма да помагате на никого освен на мен..приятелите ви ще се справят и сами. Работата ни е еднакво спешна колкото атентатът там. Но щом свършим, чувствайте се свободни..Извади си телефона, като написа съобщение на някого. Варис, събирай си хората и да вървим. - Overhaul
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 13 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Пон Яну 25, 2021 12:30 am

Да събера хората си казваш. Чудя се, и аз ли да дойда? - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 13 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Пон Яну 25, 2021 12:32 am

Зависи от теб. Наметна си палтото, като излезе отвън. Не се бавете. - Overhaul
Тш..не мога да повярвам, че ще трябва да помагам на изчадие като теб.. - Flash
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 13 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Пон Яну 25, 2021 12:48 am

Варис, ако искаш върви. Аз ще отговарям за хората тук. Ако има нещо, извикайте ме. Ще дойда веднага..Погледна встрани към Акира и Акисе Няма да оставя братята си когато са най-уязвими Погледна отново към Варис Но ми обещай да се обадиш ако стане напечено..! - Сиел
Аз също ще остана. Райт не се е възтановил напълно. Докато Сай го няма аз отговарям за спокойствието на отряда и хората му - Виджил

В такъв случай..Хмм..Блейк, Сахир, елате тук ако обичате Щом се върнаха, Блейк вече беше охладил страстите Добре банда, не знаем какво ни очаква затова ще играем на сигурно..Отрядът ще се стъстои от Започна да описва хората
- Джейкъб като glass cannon, той ще бъде нашето копие и силата която ще движи останалите напред.
- Сахир ще добавя нужното ни време за действие със своите илюзии.
- Блейк ще се погрижи с това опонентите ни да бъдат по-лесни мишени с мазуши ефекта.
- Дейвид ще бъде нашият support.
Погледна към Флаш Ако мислиш, че е правилно, ти също можеш да дойдеш. Не те насилвам - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 13 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Пон Яну 25, 2021 12:51 am

Ще ми се, но не мога..дългът ми като войник е да помагам на хората. Колкото и да ненавиждам онзи негодник, ще го направя заради онези, които имат нужда от помощ. - Flash
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 13 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Пон Яну 25, 2021 12:53 am

Значи е решено Удари си юмрука в дланта Team Varis, да вървим! Излезе с останалите през вратата - Варис
Успех войници. Имате нашата подкрепа ако стане нещо! - Виджил
Явно за нашата организация няма почивка..Пазете се - Сиел
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 13 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Нед Апр 11, 2021 3:34 pm

И така, Масару, Тай, Фу'Джин, Рай'Джин и Широ се завърнаха от Кагедома. Първият който ги посрещна обач, не беше този който искаха да ги посрещне след наученото. А именно, Акира. Беше буден, но все още седеше седнал на леглото си и внезапната поява на този куп пт хора му стана интересна Къде по дяволите сте ходили..? - Акира
Хей, Асара. Добре ли си..? - Широ
Добре е, все още му се вие свят обаче и вижда леко размазано - Акаме
Нормално, използва очите си твърде много в битката срещу Кайто - Масару
Е, как мина в Кагедома? - Сиел
Кагедома..? - Акира
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 13 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Нед Апр 11, 2021 6:30 pm

Зарадва се, като изтича до Акира и започна да обикаля около него. Хей, ти си буден! Добре ли си? Естествено, че да! Знаеш ли колко много се притесних, йо?! - Тай
Въздиша. Зле. Загубихме от внезапна атака. - Rai'Jin
Представяш ли си? Дори с Rai'Jin сенсей, брат му и Масару! Здраво ни натупаха, йо... - Тай
Аз изпуснах всичко заради ОПРЕДЕЛЕНИ ИНДИВИДИ! Само да го видя този вълк.. - Fu'Jin
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 13 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Вто Апр 13, 2021 12:32 am

Какво по дяволите сте търсили в Кагедома..? - Акира
Ами..Запознах ги с историята на града - Масару
Страхотно, значи все пак са разбрали какъв боклук си - Акира
Удари шамар на Акира Акира! Защо..? Остави го малко да си отдъхне - Акаме
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 13 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Вто Апр 13, 2021 12:37 am

Ей, ей...това си беше грубо, йо. Погледна към Масару. Акира явно не ти е фен. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 13 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Вто Апр 13, 2021 12:43 am

Как очакваш да съм му фен, заради това което е направил..? В момента се мразя, че съм част от неговото изкуство - Акира
Чакай, а ти от къде знаеш? Присви очи Асара...От къде знаеш за произхода на Кагедома..? Не е възможно Shadow да ти е казал! Маските могат да говоря за Кагедома само за неща като Ниндо! Пристъпи към него, като видя как Акира се изправи. Очите им се срещнаха Отговори ми..! - Масару
Широ усети напрежението и реши да зададе въпрос, с мисълта поне малко да ги отдалечи от случващото се Хей, къде е Вероника? Тя добре ли е? Не я виждам.. - Широ
Какво съвпадение..Отново си седна Вероника към отиде до Кагедома. Не знам защо.. - Акира
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 13 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 13 от 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите