Тайното скривалище на Shadow Step

2 posters

Страница 8 от 14 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next

Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 8 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Съб Ное 21, 2020 11:34 pm

Тай, целият град е подвластен на Jester. Не помниш ли какво стана с едни от най-силните от нас? Акисе и Фу'Джин бяха на ръба на смъртта ако не беше Чисаки да им стабилизира състоянието..Стисна юмрук Не мога да си позволя отново животите ви да висят на косъм заради мен и това, че съм ви пратил там - Варис
Хвана се зараменете Страх ме е.. - Бела
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 8 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Съб Ное 21, 2020 11:37 pm

Оу...прави сте. Но не остана нито едно друго място... - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 8 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Съб Ное 21, 2020 11:43 pm

Ако решат да нападнат Сахракаш ще им отнеме време заради илюзиите на пустинята. Навсякъде другаде биха се появи просто при нас. Самият град просто не им позволява да го направят. В момента сме като мишки..Имаме по-големи шансове докато стоим тук, но и сме в капан. - Сахир
Не искам отново хората ми да страдат. Няма да пусна никого, докато нямаме някакъв план - Варис
Тогава, след тези думи Тай се сети за нещо. Сети се за това с което всички се съгласиха. Той, заедно с Ани докато Акисе го няма, Акира и Варис, който заема мястото на Джейкъб имат най-голяма власт върху хората от S.O.S, бунтарите и гилдията. В случая той се сети, че може да командва хората и че всъщност има някаква власт и тежест в/у думите си вместо да следва заповеди на сляпо
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 8 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Съб Ное 21, 2020 11:55 pm

Хмммм...не знам, Варис. Но.. Погледна го сериозно. Аз отивам. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 8 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Съб Ное 21, 2020 11:59 pm

Какво..? Ти да не си луд? Няма да ти позволя да отидеш. Твърде опасно е..! - Варис
Тай..Недей, моля те Погледна го плахо Не искам всичките ми приятели да са на легло.. - Бела
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 8 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Нед Ное 22, 2020 12:06 am

Думите ти нямат власт над мен. Спри ме със сила. Писна ми да се крия...ако аз не съм на легло, кога ще победим клоуна? Ще взема един негов подчинен със себе си ако умра! Като един капитан...не мога да застраша живота на екипажа си!! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 8 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Нед Ное 22, 2020 10:41 am

Усмихна се за момент Добре, да приемем, че отидеш. Какво ще направиш? Ще крещиш с пълно гърло да се биеш..? Тва е самоубийство.. - Акира
Нямаме достатъчна информация за членовете им, а Масару не ни каза нищо. Може и да ни е излъгал, но аз залагам на тва, че Джестър го е наказал.. - Варис
Удари стената Значи пак удряме на камък.. - Акаме
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 8 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Нед Ное 22, 2020 12:44 pm

Кимна. Точно това ще направя! Само гледай. Ако никой от вас няма да действа, аз ще действам! Удари си юмруците. Ще изтръгна сам нужната информация! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 8 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Нед Ное 22, 2020 9:06 pm

Варис не може да го направи та ти ли? Ще отидеш там като жива боксува круша и ще те унищожат..Усмихна се Брой ме и мен.. - Акира
Какво? Братко? Hello? Нормален ли си? Ти, да не ти свършиха батериите изведнъж? - Сиел
Сиел, гилдията ми я е страх с изключение на теб и Акисе. Бела трепери, Широ е объркана, Акаме губи надежда, Вероника не е продумала и дума..Ъм, хора? За какво сме гилдията? Да браним хората. Когато хората ги няма, браним света. Затова отивам и аз, за да мога като лидер да ме последвате и да си кажете "Ей и аз мога." - Акира
Гилдията изпадна в мълчание. След малко, Акаме просто се изправи и прегърна Акира Моля те, пази се.. - Акаме
Кимна, като погледна към екрана и се замисли Дообре..Имаме проблем. Ще се наложи да унищожим Драконит отново - Акира
Пак ли..?! - Бела
Отново..Последният път в който Акисе го наряза, сещате се, когато Джейкъб умря.. - Акира
... - Блейк
Джестър го върна все едно е нищо. Щракна с пръсти и ей го на, на следващия ден отново се биеше. Трябва да има начин да не може да ги връща..Трябва да има нещо, което да не му даде да го прави и мамка му Удари пулта Масару знае какво е - Акира
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 8 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Нед Ное 22, 2020 10:56 pm

Йо, Акира ще дойде с мен? Супер! Нас двамата няма какво да ни спре, нали "партньоре"? Засмя се. Драконит значи. Заемам се! Аз съм по - силен и без това! - Тай
Най - накрая поне някой друг ще се отърве от вас..Закашля се. - Overhaul
Това не беше мило. Усмихна се. Харесва ми. - Fu'Jin
Сигурни ли сте? Едва ли ще можем да ви помогнем този път. - Rai'Jin
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 8 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Нед Ное 22, 2020 11:26 pm

Може да е всеки, може да е Драконит, може да е и някой, който не сме виждали до сега.. - Акира
Ще дойда с вас. Няма да позволя нещо да ви се случи..! - Сиел
Не братко, ти оставаш тук. Докато ме няма, ти командваш от мое име. Ще пращаме по по-малко - Акира
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 8 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Нед Ное 22, 2020 11:27 pm

Не се тревожи, сенсей! Ще се върна жив, обещавам! И Акира ще донеса жив, имаш моята дума! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 8 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Нед Ное 22, 2020 11:30 pm

Въздъхна Нямам думи честно..Джетът на Ерик ви чака отвън.. - Варис
Имате ли нужда от моята помощ? Ще сте в безопасност покрай мен - Виджил
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 8 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Нед Ное 22, 2020 11:33 pm

Поклати глава. Няма нужда, Виджил. Сахракаш както всички казаха вече е опасно място и за вас, така че на вас също ви трябва защита. Но ако нещата при нас загрубеят, не бих отказал помощ! Засмя се, като го потупа по рамото и го подмина. Хайде, Акира! Последният до джетът на Ерик е прегорена скумрия! - Тай
Защо това хлапе е винаги толкова весело? - Fu'Jin
Преди Тай да излезе, малката Атсуки отиде до Акира и го погледна изплашено с насълзени очи. Все още се страхуваше от него. В ръцете си, тя държеше плюшена играчка на Акисе, която беше доста разпокъсана, но я стискаше като плюшено мече. Кога...ще се събуди...Акисе...? - Атсуки
Погледна я натъжено. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 8 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Пон Ное 23, 2020 1:09 am

Погледна я, като я подмина и продължи към джета Когато му дойде времето малката.. - Акира
Отиде го нея Спокойно, всичко е наред. Той така си говори. Не се притеснявай за Акисе, просто стискай палци и си казвай, че ще се събуди всеки момент Усмихна ѝ се - Широ
Момчета, успех. Моля ви върнете се победоносно.. - Акаме
Успех войници. Ще ви пазим гърбовете ако нещо стане - Виджил
Усмихна им се Покажете ни как се прави - Сиел
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 8 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Пон Ное 23, 2020 8:17 am

Хехе! Ще ги помета! - Тай
Погледна я натъжено, като ѝ подаде играчката си на Акисе. Искаше някой да ѝ я поправи. - Атсуки
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 8 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Пон Ное 23, 2020 12:36 pm

Акисе и Райт стояха все още на легло в безсъзнание. Варис отиде до тях Сахир, има ли как да ги събудиш в твоите умения..? - Варис
Разбирам, че се притесняваш, но моля те остави хората да си почиват. В момента само от това де нуждаят. Ще се събудят, спокойно.. - Сахир
Послушай го, Чисаки оправи щетите им. Направиха достатъчно. - Блейк
Въздъхна, като погледна към Атсуки какво върши Май много харесваш този човек а..? Усмихна се - Варис

Качи се на джета с Тай, като той зае автопилотен режим. Не сме дълго се насочиха към Адрон, отново. Акира се беше подпрял на страната със скръстени ръце - Акира
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 8 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Пон Ное 23, 2020 12:40 pm

Кимна плахо. - Атсуки
Погледна я с презрение. Напомняше му на Ери, а той не харесваше това. - Overhaul

Тичаше в кръг от вълнение. Виж колко съм бърз! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 8 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Пон Ное 23, 2020 12:50 pm

Не се страхувай да говориш с нас, ние сме добрите - Широ
Да, не се затваряй в себе си Усмихна и се - Бела
Ако толкова уважаваш Акисе, приеми ме като твоя по-голям сестра. На времето ме учеше да се бия. Беше тежко докато не намерихме начин да правя нещата като него Засмя се леко - Широ
Приемай "НИ", като твои по-големи сестри . Напомняш ми на мен като малка - Акаме

Успокой се по дяволите..Не мога да те гледам - Акира
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 8 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Пон Ное 23, 2020 12:57 pm

Д-Добре.... - Атсуки
Ех, колко приятно щеше да е и ако твоята дъщеря беше тук, братко..Усмихна му се лукаво. - Fu'Jin
Погледна го с презрение. Още една дума по този въпрос и ще забравя, че някога сме били братя.. - Rai'Jin

Но толкова много се вълнувам! Кого си мислиш, че ще пратят да ни спрат? - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 8 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Пон Ное 23, 2020 1:06 pm

Колко сладко и ти ли имаш дъщеричка!? Усмихна се радостно - Бела

Бих ти секнал, ама в момента няма смисъл. Не знам наистина..Като се има напредвид, че не знаем все още кои са другите членове, може да е всеки Тай усети от отчаянието на Акира, че той не е тук за да даде пример както каза. Поради друга причина реши да се включи - Акира
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 8 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Пон Ное 23, 2020 1:10 pm

Не ми се говори за това..Хвана се за сърцето. - Rai'Jin
Супер, тогава аз ще кажа. Хмхм... - Fu'Jin
Да не си..! - Rai'Jin
Дъщеря му е прокълната да носи нещастие на всички, които са около нея. Може да се каже, че аз го направих, хехе. И въпреки всичко, горкият мой брат цял живот се опитва да я намери..Усмихна се лукаво. Колко тъжно, нали..? Хлапето дори не иска да го вижда. - Fu'Jin

Еееех...но тогава защо дойде с мен, йо? Мислех, че ще пратиш някой друг, като например Сиел с мен. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 8 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Пон Ное 23, 2020 1:14 pm

Това е ужасно.. Съжалявам, че попитах.. - Бела
Мога да се опитам да я намеря. Няма информация, която да се измъкне от мен.. - Варис

Нали казах, да дам пример на момичетата - Акира
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 8 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Пон Ное 23, 2020 1:20 pm

Няма да помогне...многократко съм я намирал, но тя не позволява на когото и да било да я доближава. Надявам се просто да е добре.. - Rai'Jin
Оооо, стига, ще ме разплачеш, братко. Почти ме караш да съжалявам. Пхахах! Как ли пък не. - Fu'Jin

Да, но не е в твой стил. Само заради това ли? - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 8 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Пон Ное 23, 2020 3:41 pm

Защо би причинил такова нещо на племенницата си!? - Бела
Ако проклятието я притеснява, мога да се погрижа за това. Сестра ми саботира свръхестественото, докато аз мога да му кажа как да работи - Варис

Погледна през прозореца Разбира се.. - Акира
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 8 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 8 от 14 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите