Тайното скривалище на Shadow Step

2 posters

Страница 7 от 14 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next

Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 7 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Вто Ное 17, 2020 2:02 pm

Хъх? Наистина...? С-Съжалявам..просто...видях как всички умират от Jester...а той сякаш беше пред мен и го нападнах.. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 7 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Вто Ное 17, 2020 2:04 pm

Идеята беше моя, Сахир, готов ли си за втори дубъл..? - Сиел
Значи това било..Това е твърде пресилено. Няма ли друг начин..? - Широ
Усмихна се Само кажи кога - Сахир
Широ, Рай, Фу. Ще ви помоля да се отдръпнете.. - Сиел
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 7 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Вто Ное 17, 2020 2:08 pm

Отдръпна се с останалите. Не ми харесва тази идея...здравето на малкия е в опасност.. - Rai'Jin
Хъх? Какво имаш предвид под твоята идея, йо? Погледна към него ядосано. Сиел..! Това не е готино, йо..! Не е приятно да гледаш как всички твои познати умират, а ти не можеш да направиш нищо.. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 7 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Вто Ное 17, 2020 2:10 pm

Това е единственият начин да се научиш да контролираш емоциите си Тай. Аз ще съм твоя боксова ръкавица, докато това не стане Изправи се - Сиел
Рай'Джин каза, че Тай може да пострада! - Широ
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 7 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Вто Ное 17, 2020 2:11 pm

Ядоса се още повече. Няма да го позволя..! Застана в бойна позиция. Няма да ме поставите в тази глупава илюзия отново, каквото и да ми коства..! Това е нещо, което няма да позволя да изпитам, НИКОГА! Защото аз никога няма да позволя те да умрат.. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 7 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Вто Ное 17, 2020 11:24 pm

Това е единственият начин да се справиш с тази твоя слабост. Трябва да си готов, когато нещо подобно се случи да не излизаш извън контрол. Мислиш ли, че на Акира не му се плаче? Мислиш ли, че не му се крещи? Не..напротив. Иска, но чувствата му за заровени толкова дълбоко, че да може да държи нещата под контрол - Сиел
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 7 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Вто Ное 17, 2020 11:26 pm

Аз няма да съм като Акира, йо..! Предпочитам да покажа моят гняв, моята тъга, моята ярост от колкото да ги задържа в себе си..! Иначе..с какво бих се различавал от него?! - Тай
Усмихна се. - Rai'Jin
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 7 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Вто Ное 17, 2020 11:38 pm

Сахир, продължавай Изправи се - Сиел
Направи същото, но този път, не накара Тай да повярва - Сахир
Сиел не! - Широ
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 7 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Сря Ное 18, 2020 12:08 am


(0:46)
Застана в бойна позиция, като гневът му отново го обвзе. Не...не..!!! Гррр...!! С едната си ръка се хвана за главата, като огънят му нарастваше, но Тай се бореше да не излезе извън контрол, знаейки, че Широ и останалите още са отвън. - Тай
Какво става? - Fu'Jin
Fu'Jin..? Какво правиш тук..?! Разкарай се от главата ми...! Ще го убия....! - Тай
Хлапе...в момента водиш битка със самият себе си. Прав си. Видя как някой уби близките ти. Ще го оставиш да се измъкне като спреш да мислиш рационално? - Fu'Jin
Не...не мога да го позволя..! Аааааргх..!!! Бореше се със себе си да не излезе извън контрол. - Тай
Спомни си договора ни, хлапе! Извикай ме..! - Fu'Jin
Нгх...не знам..как! Не мога....! - Тай
Заслушай се в съзнанието си...Fu'Jin се появи пред Тай в съзнанието му, като пред него сякаш бяха забити стотици мечове. Само един от тези мечове ще ти позволи да отключиш твоят потенциал , Тай. - Fu'Jin
Защо...защо го правиш..защо ми казваш всичко това..?! - Тай
Защото...имаш потенциал, хлапе. Аз уважавам силните, а ти можеш да станеш по - силен от всеки мой предишен опонент. Дори и от брат ми. Затова много се надявам..сега да надминеш себе си! - Fu'Jin

Тай се оглеждаше вътре в съзнанието си, като почна да мисли. Всички мечове са еднакви...но са свързани с мен, нали? Значи с душата ми..трябва да открия как изглежда моята душа и ще открия правилният меч..Тай се огледа. Всички мечове край него бяха едни и същи, но имаше един единствен в далечината, чиято дръжка гореше. Тогава, Тай се сети, че неговата душа имаше формата на пламък - пламък, който постоянно излизаше извън контрол. Точно този меч символизираше това. Всички останали мечове бяха отделните му емоции, чувства, сетива и всичко, което го правеше едно цяло. Тай в този момент изтича до този меч и го извади, след което го вдигна нависоко. Мечът изчезна сякаш се вля в Тай, а той от своя страна погледна към Fu'Jin, усмихвайки се. След това, истинският Тай затвори очи и знак, подобен на този на Тигъра.

Fu'Jin-сан...

Сиел...

....


всички....


....Благодаря ви.


Казвайки своите благодарности, Тай рязко отвори очи.

RYU NO KEN...!!!! (Dragon Fist)


От Тай излезе цял Beacon от енергия, извираща право нагоре, като количеството енергия беше унищожително голямо. След като тази енергия изчезна, в центъра на този огромен гейзер стоеше Тай, но с нов външен вид. В този вид, той беше се слял с Fu'Jin, за това и него го нямаше там. От него се усещаха вятърните сили на Fu'Jin, както и всичките му елементи, този път отприщени едновременно. Тай си беше ядосан, но различното беше, че не беше извън контрол. Това беше най - силният му mode до сега, защото всичките му елементи присъстваха едновременно. При активацията му, всички негативни ефекти по Тай изчезват мигновено, в този случай само илюзията на Сахир ще бъде прекратена. Ей, Сиел...адски много съм ядосан, йо. Но....няма да те нападна. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 7 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Сря Ное 18, 2020 12:20 am

Усмихна се Значи можело и да ми се довериш, а..? - Сиел
Тай, чувствам те..Различен. What's with the new look..? - Широ
Фу'Джин в момента е осъществил контакт с него. Не очаквах така да преодолее слабостта си, но щом това работи Прибра си катанта в саята Нямам нищо против - Сиел
Ама че главоблъсканица.. - Сахир
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 7 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Сря Ное 18, 2020 12:23 am

Излезе от тялото му, като старият външен вид на Тай се върна. Тш..Погледна с презрение към Тай. - Fu'Jin
Радваше се. Успях! Хаха! Най - накрая! - Тай
Братко...явно това хлапе те е разчувствало. - Rai'Jin
Не говори глупости, глупако! Не съм му помогнал защото ми е симпатичен. Даже напротив..помогнах му, защото съм длъжник на баща му. Това е. Нищо друго.. - Fu'Jin
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 7 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Сря Ное 18, 2020 12:31 am

Не съм сигурен това до кога ще работи, но поне за сега е стабилен.. Катаната му изчезна За днес мисля, че ни стига. Да се връщаме при другите, може пък да имат информация - Сиел
Съгласна съм, днес прекалихме с обучението но поне стигнахме до резултат - Широ
Даде команда на програмата да се изключи и да ги върне в стаята - Сиел
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 7 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Сря Ное 18, 2020 12:35 am

Изтича до Сиел. Ей, Сиел! Сега като си ми сенсей, искаш ли да отидем на приключение заедно някой път с моят кораб, йо? Когато най - накрая победим Jester и TRASH GANG и светът е едно по - добро място! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 7 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Сря Ное 18, 2020 12:38 am

Тръгна с останалите към Акира, Варис и компания Стига да сме живи след това..С удоволствие..За жалост не можем да го гарантираме. Всичко срещу което сме се изправяли до момента не може да се мери със сегашните ни противници - Сиел
Сиел.. - Широ
Съжалявам, че звуча така, но просто и аз не виждам хубав изход от тази ситуация. Много ще измрат.. - Сиел
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 7 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Сря Ное 18, 2020 12:40 am

И въпреки всичко, не трябва да позволяваш на тези лоши мисли да замъгляват съзнанието ти, йо. Може и такава да е реалността, но..това не е причина да не гледаш към бъдещето, пълен с надежда! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 7 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Пет Ное 20, 2020 3:24 pm

Надявам се в скоро време да видя тази капка надежда, която ми трябва за да се отпусна. В момента човечество виси на косъм и аз като Акисе съм натоварен със задачата да победя и да ви опазя.. - Сиел
Да ни опазиш ли..? Не сме малки Сиел - Широ
Така нареди Акира. По-силните да бранят по-слабите - Сиел
Чакай това Акира го е казал..!? Не го вярвам - Широ
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 7 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Пет Ное 20, 2020 3:29 pm

Нацупи се. Не ми трябва някой да ме пази, йо. Не ме интересува какво е казал Акира, мога сам да се грижа за себе си! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 7 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Пет Ное 20, 2020 3:31 pm

Щом си толкова сигурен в това, накарай него и Варис да те пуснат в следващата битка Почти бяха стигнали до контролната стая - Сиел
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 7 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Пет Ное 20, 2020 3:35 pm

Със сигурност! Удари си юмруците. Ще победя когото и да било! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 7 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Съб Ное 21, 2020 11:14 pm

Не след дълго те се върнаха в командната стая. Със самото влизане, по изражението на Акира той разбра, че има нещо Братко, какво става? Има ли нещо..? - Сиел
Има да..Варис, обясни му - Акира
Въздъхна Трябва да се махаме от тук.. - Варис
Какво? Пак ли..? - Широ
Ако останем още дълго, ще застрашим животите на хората от Сахракаш щом клоуна ни нападне.. - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 7 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Съб Ное 21, 2020 11:16 pm

Но...къде ще отидем? - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 7 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Съб Ное 21, 2020 11:19 pm

Там е проблема, тук е хем най-безопасното място, хем най-опасното. В безизходица сме.. - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 7 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Съб Ное 21, 2020 11:21 pm

Не може ли да отидем в Адрон? - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 7 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Съб Ное 21, 2020 11:23 pm

В момента в който го каза това, всички се обърнаха към него
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 7 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Съб Ное 21, 2020 11:25 pm

Какво? Защо ме гледате сякаш ще ме убиете? - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 7 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 7 от 14 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите