Mt. Moon

4 posters

Страница 3 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Mt. Moon       - Page 3 Empty Re: Mt. Moon

Писане by Emoran Сря Май 26, 2021 11:24 pm

Кимна като отиде отново да си легне - Вероника
Пое си дълбоко дъх и след това издиша. И двете през носа Какво ще правим от тук нататък, Мизуки..? - Ейс
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Mt. Moon       - Page 3 Empty Re: Mt. Moon

Писане by BGDodpul Сря Май 26, 2021 11:37 pm

Почна да му сменя превръзката, което сигурно щеше да е бая болезнен процес за него. Ще правя това, което винаги съм правила...ще наглеждам хората от високо. Но ще обърна внимание на моите синове...притеснявам се, че наближава съдбовният им сблъсък с баща им.. - Мизуки
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Mt. Moon       - Page 3 Empty Re: Mt. Moon

Писане by Emoran Съб Юни 26, 2021 6:43 pm

Ейс търпеше на болката, но от време на време трепваше Фу'Джин и Рай'Джин нали..? Съдбовният им сблъсък ще разтърси цяла Кагедома.. - Ейс
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Mt. Moon       - Page 3 Empty Re: Mt. Moon

Писане by BGDodpul Нед Мар 06, 2022 2:33 pm

Мизуки: Кимна. Сайгай...моят съпруг..навярно е моя вината, че той все още е жив. Трябваше да скъсам всички връзки с него, но...не можах..
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Mt. Moon       - Page 3 Empty Re: Mt. Moon

Писане by Emoran Нед Мар 06, 2022 2:54 pm

Знаех си, че трябваше да дойда. Ако бях по-силен от този Йору, в момента нямаше цяла Кагедома да е на това дереже. Сайгай...Този нещастник! Срам и позор за предците ни самураи! Макар и Ейс да беше тръгнал по пътя на нинджата, в Кагедома и те и самураите са почитани. Макар и да има различни "племена", те винаги са приемали съществуването на другите. Нещо като Северна и Южна Корея ако не се мразеха. Човек като него няма право да стъпва в Кагедома! Обърна се към нея Мизуки-сама, кой ти помогна да се справиш с натрапниците, когато мен ме нямаше? - Ейс
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Mt. Moon       - Page 3 Empty Re: Mt. Moon

Писане by BGDodpul Нед Мар 06, 2022 2:56 pm

Мизуки: Разказа подробно битката им със Сайгай, но и загубите, които претърпяха. Не мисля, че можехме да се справим по - добре..получихме и помощта на вълка, но не бе достатъчно да сразим съпруга ми. Не мисля, че някой може, дори..от както той се върна, силата му е неизмерима..
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Mt. Moon       - Page 3 Empty Re: Mt. Moon

Писане by Emoran Нед Мар 06, 2022 3:01 pm

Масару...Той също е бил тук? Онзи Масару който е изградил града и неговата култура? Хах Усмихна се Не мога да повярвам! Той е бил тук!? След толкова много години е решил да се върне!? Щастието му беше до небето, но това щеше да приключи веднага щом разбере, че и той не е могъл да се справи със Сайгай, толкова лесно колкото Ейс си мисли - Ейс
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Mt. Moon       - Page 3 Empty Re: Mt. Moon

Писане by BGDodpul Нед Мар 06, 2022 3:07 pm

Мизуки: И дори така, ние бяхме победени..моралът е нещо, което съпругът ми ще използва постоянно срещу нас..и ще се опита да пречупи психиката ни. Човечността понякога е слабост, която ни пречи да взимаме решения.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Mt. Moon       - Page 3 Empty Re: Mt. Moon

Писане by Emoran Пон Мар 07, 2022 1:38 pm

Музики-сама, с нашите способности не мисля, че можем да се наречем хора. Духът обаче е нещото което ни оприличава с останалите. А този...Получи flashback-ове от encounter-a му с Йору той нямаше такова нещо. Хвана се за главата Искам си окото майко! Моля те, благослови ме със силата на луната да си го върна за да пазя Кагедома! Мизуки знаеше, че Ейс е най-силното оръжие на града и нямаше какво повече да му даде. Не му беше проблем да надгражда себе си без окото. Въпросът е, че когато не са двете, всяко негово бойно действие го изтощава многократно. В момента не може да си позволи да се бие - Ейс
В този момент Тадаки, Вероника и Велвет нахлуха в стаята. На Мизуки ѝ беше ясно защо са тука. Тя усеща всичко в нейния град и знае, че Йору се е завърнал
Майко! - Тадаки
Върнал се е! - Вероника
Какво!? Кой се е върнал!? Изправи се Ейс - Ейс
Тогава удари гръмотевица, която освети стаята откъм прозореца. На втората такава вече на прага имаше фигура.
Щом го видя, краката ѝ омекнаха Той...Той...Падна назад на земята ЙОРУ! Шлемът на бе оставил отпечатък в подсъзнанието ѝ. Черепът беше ужасяващ. - Велвет
Йору седеше на прозореца, като си беше подпрял главата. Изглеждаше много спокоен и в същото време ужасяващ We really should talk.. Kagedoman semi-gods.. Щом изрече тези думи отново удари светкавица. Явно дори Рай-Джин беше усетил това нещо и отдалече пускаше сигнали за опасност - Йору
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Mt. Moon       - Page 3 Empty Re: Mt. Moon

Писане by BGDodpul Сря Мар 09, 2022 2:46 pm

Мизуки: Отприщи от силната си аура, като застана пред всички останали и дори сложи ръка на меча си. Аз ще говоря..твоето присъствие тук обаче е нежелано..Йору. Ако имаше някакво уважение към тези земи, щеше да ме извикаш да говорим на друго, не толкова свещено място..
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Mt. Moon       - Page 3 Empty Re: Mt. Moon

Писане by Emoran Пет Мар 11, 2022 10:02 pm

Така като ме гледаш, интересува ли ме колко е свещено това място..? Кагедома не е толкова важен културен център за колкото ги мислите. Кагедома е основан на въображението на един психясал творец с четка. Градът не заслужава нищо повече от проливане на кръв, защото е основан и воден от убийци. Тук съм да го върна към основите му Не може да има град с Bloodline-а на чудовище за унищожение и в същото време да ми обяснявате колко свещено и мирно място е - Йору
Не говори глупости! - Тадаки
Тадаки.. Замълчи, моля те.. Плахо помисли си Велвет. Тя беше изплашена до смърт от Йору и не смееше да му се противопостави на думите - Велвет
Масару превърна творението си в град на традиции, изкуство и..и..Абе! Тропна с крак и удари стената КАГЕДОМА МОЖЕ ДА Е ГРАД В КОЙТО СЕ ПРОЛИВА КРЪВ ЗА ДА СЕ РАЖДАТ УБИЙЦИ, НО НИКОГА НЕ Е БИЛА ВЪВ ВОЙНА СЪС СВЕТА! - Тадаки
Посочи го Внимавай на кого говориш момче Неговият deep Obito voice беше изключително заплашителен Нещата, които говориш за верни, но не променят корените на вашето съществуване - Йору
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Mt. Moon       - Page 3 Empty Re: Mt. Moon

Писане by BGDodpul Пет Мар 11, 2022 10:32 pm

Мизуки: Не мисля, че мнението ти е добре дошло сред нас..всеки е свободен да има своя гледна точка, но действията са онези неща, които аз не мога да прегълтна. Мисли каквото си искаш. Но..каквато и да е причината ти да нападаш тези земи, аз отказвам да стоя безучастно..Намръщи се, като отприщи от своята аура със заплашително изражение. Аурата ѝ бе достатъчно голяма, че да окаже огромна душевна тежест на всички около нея. Колкото и добросъвестна да бе тя, беше и безпощадна към враговете си. Ако се опиташ да нараниш когото и да е..ще съм там да те спра.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Mt. Moon       - Page 3 Empty Re: Mt. Moon

Писане by Emoran Съб Мар 12, 2022 12:27 pm

От тежестта си подпря главата с ръката както беше седнал. Тоест лакътят му беше опрян в крака Не беше там когато превърнах сина ти в циклоп Визираше Ейс Къде беше тогава? - Йору
Ах ти долно копеле! Тръгна да му скача - Ейс
Хвана Ейс за ръката и извика със сълзи Ейс спри! - Велвет
Усмихна се Е..."майко". Премести робата си, като разкри част от роботизирания си костюм. На кръста му имаше капсула в която правеше ниндогана на Ейс. Имаше още 5 такива слота ще успееш ли да предпазиш и останалите си братя и сестри заедно с тях и техните черупки? Под синове и дъщери визираше Shadow, Smoke, Kitsune, Venom, Mira и техните host-ове, които нарече черупки - Йору
Как можеш да колекционираш очите на нашите богове? Как смееш!? - Тадаки
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Mt. Moon       - Page 3 Empty Re: Mt. Moon

Писане by BGDodpul Съб Мар 12, 2022 12:40 pm

Мизуки: Това е грешка, която няма да повторя. Усмихна се леко. С удоволствие бих гледала как плана ти се проваля пред очите ми. Да ме направиш твой враг ще се окаже голяма грешка..луната вече ще следи всяко твое движение. Стане ли нощ, знай, че не можеш да избягаш от мен. Където и да се криеш. Така че..опитай се да ги нараниш..и ще изпиташ цялата ми сила така както никой до сега.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Mt. Moon       - Page 3 Empty Re: Mt. Moon

Писане by Emoran Съб Мар 12, 2022 1:08 pm

Тези думи нахъсаха Тадаки до такава степен, че да застане до Ейс, който беше зад Мизуки. По тоя начин те двамата бяха пред Велвет. - Тадаки
Хм..Усмихна се под маската си Наистина сте много сладки. Ще ми бъде много жал щом изкормя кагедомското ви семейство.
Каква ти е идеята..? Какво целиш щом вземеш всичките тези очи..? Това е жестоко..Как очакваш ние да видим гледаха ти точка като ни отнемаш зрението?? - Велвет
Велвет.. - Тадаки
Какво целя? Много просто. Едно единствено нещо. Надигна се като в кухините на черепа му светнаха две червени светлини като очи Да завърша играта на клоуна веднъж завинаги - Йору
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Mt. Moon       - Page 3 Empty Re: Mt. Moon

Писане by BGDodpul Съб Мар 12, 2022 2:11 pm

Мизуки: Както казах, не ме интересува мотивацията ти..моя отговорност е да пазя всички хора на тези земи. Скръсти ръце. Затова те питам отново..какво търсиш тук? Ако искаш разбиране, няма да го получиш.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Mt. Moon       - Page 3 Empty Re: Mt. Moon

Писане by Emoran Вто Мар 15, 2022 2:05 pm

----- ( HATRED AGAINST EVIL ) -----
Щом това е твоята отговорност, Мизуки, ще ти се наложи да ме слушаш и да проявиш малко интерес към мислите зад моите действия. Какво търся ли? Вашето съдействие - Йору
Нашето съдействие ли!? Ти си луд! Това няма как да стане след всичко което причини на приятелите ми! Изведнъж тя падна на колене - Вероника
Замълчи, леке...Точно на теб не искам да ти чувам гласчето, противно леке.. - Йору
Рони! Отиде до нея КОПЕЛЕНЦЕ! ГОВОРИ! КАКВО ИСКАШ! - Тадаки
Каква е моята цел? Какво искам? Все въпроси на които вие сами можете да намерите отговора. Но, виждам, че се затруднявате и реших, че ако ви споделя всичко най-приятелски..Хмм Усмихна се под маската си Ще ми се доверите и може би ще се замислите как това ще бъде най-лесният изход от ситуацията в момента. Каква е ситуацията? Докосна шлеа си, като от очите му започна да излиза холограмна прожекция на нещата за които ще говори. Тва е напреднала технология, която презентира мислите му под формата на холограма. Светът е във война. Адрон е превзет от Jester, коалицията срещу него се бори на няколко фронта срещу хората на Boss-a. Кагедома претърпява жертви заради глупавите стрели, които имат силите да променят света. Какво остава за вас? Или ако мога вече да се изразя..НАС Изключи холограмата - Йору
Нас? Какво ти дава правото да ни слагаш под общ знаменател..? След това което ми причини!? - Ейс
Ейс, ти и останалите нинджа богове трябва да платите малка такса за благото на цялото човечество! Ти плати своето..Погледна към Мизуки Останахте вие. Или по-точно, останалите освен теб Той визираше Shadow, Smoke, Kitsune, Venom и Мира. На тукашните им става ясно, че Йору преследва очите им, но защо? - Йору
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Mt. Moon       - Page 3 Empty Re: Mt. Moon

Писане by BGDodpul Вто Мар 15, 2022 2:14 pm

Мизуки: Останалото човечество..или ти? Защото не виждам как помагам на хората, които ти си наранил, за да ни покажеш колко правилна и свята е гледната ти точка. Виждам начин да помогна на теб да изпълниш целта си. И тогава какво? Как хората, които страдаха толкова много от твоите действия ще бъдат възнаградени, че са преминали през всичко това..?
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Mt. Moon       - Page 3 Empty Re: Mt. Moon

Писане by Emoran Сря Мар 16, 2022 1:50 am

----- ( YORU'S MISSION ) -----

Слезе от парапета, като протегна ръце встрани Нима смъртта на клоуна не е достатъчно възнаграждение за всички ни Ти целиш мир и спокойствие за Кагедома Мизуки. Това е факт. Как обаче го постигаш когато твоите братя и сестри в момента се сражават с всеки изминал ден? Или още по-лошо. Някои от тях са намерили host-а си в деца на Кагедома. Твоите деца. И ти много добре го знаеш това и въпреки това как им помагаш? Никък, грижиш се за тези тримата тук. Разбирам те, но в тази битка няма как да пожертваме нещо за да я спечелим.. - Йору
А ти като толкова много си готов да жертваш от чуждите, какво ще дадеш от себе си!? - Велвет
Какво? Хм..Свали си ръцете си Аз вече изгубих себе си заради него - Йору

Какво искаш да кажеш с това..? Гласът ѝ трепереше но истински надникна в думите му. Тя се замисли, че Йору може да не е злодей, а просто някой който е изгубил всичко заради клоуна Й-Й-Йору..Какво си изгубил заради него? Как така си изгубил себе си? - Велвет
Jester, човекът заради когото Кагедома съществува. Човекът заради който бе създаден бога убиец от Масару за да бъде сразен и да подхрани тези земи с кръвта си. Човекът заради който в момента по вените ви тече кръвта на убиец. Онова чудовище което застрашава целия свят да играе в неговия спектакъл на смъртта не беше нищо повече от просто едно обикновено момче! - Йору
Чакай, ти си познавал този човек? Този който стои зад маската му!? - Ейс
Разбира се, че го познавах глупако. Аз го изградих като същност. АЗ! И сега той ми отне всичко. Той ми отне свободата! Той ми отне семейството И сега аз...Искам да му отнема живота. - Йору
Хм Усмихна се. Ейс обожаваше когато някой толкова много започне да се надценява, макар и да е някой който му е сритал задника от бой И как възнамеряваш да го направиш? Не ме разбирай погрешно, но къде се слагаш ти след като нашият създател не е успял да го срази. НЯКОЙ КОЙТО Е СЪЗДАДЕН ДА МОЖЕ ДА УБИЕ ВСИЧКО. А ти? Къде се наместваш толкова близо до него. Нямаш никакъв шанс. Ама никакъв. Цялата тази твоя мисия е просто една загуба на време, Йору.. - Ейс
Въздъхна Ах..Ейс..Явно не си никак образован относно собственото си родно място.. - Йору
Моля!? - Ейс
Изплюй камъчето! - Тадаки

За да бе отново роден ужасяващият Shikami "от думите за "God" и "Death", са нужни всичките очи на вашите толкова почитани нинджа богове. Едното е вече тук. Nindogan-ът ти Ейс притежава силата да създава умения от нищото. Умението да се приспособява към всяка обстановка и да направи способности, които да бъдат перфектно екзекутирани без никаква нужда от тренировки и упражнения. Едно такова око по себе си те превръща в машина на бойното поле, но без второто, енергита която губиш е твърде много за който и да било. Загубите на Ниндо се оправят в продължение на дни, ако не и седмици - Йору
И как очакваш да се справиш с това нещо без да- - Тадаки
Без да взема и другото? Не е нужно, енергията от Ниндото е достатъчна да компенсира, Тадаки.. - Йору
Това не обяснява- - Тадаки
Как той ще успее този път да убие Jester? Навярно сте се досетили за мисията ми, но има нещо за което дори вие не знаете. С всяка следваща генерация, очите на боговете на Кагедома попадат при различен човек. Това е ясно, но явно не знаете, че experience-а се пренася от човек на човек Стана му смешно Съжалявам, не мога да се сдържа колко е объркана цялата ви схема с това лунно извисение. Да накараш такива сили да останат с теб за столетия, без да еволюират. Без някой нов да сложи нещо ново от себе си. Ейс, имаш късмет, че си първия който има Ниндогана. Ако очите ти не бяха толкова напреднали, щях да те размажа на секундата. Що за глупава традиция е този ваш толкова почитан лунен ритуал всъщност да пречи на развитието на силите които са изградили Кагедома като град. Засмя се Това е просто нелепо! - Йору
Думите на Йору накараха Ейс, Тадаки, Велвет и Вероника да си глътнат езиците. От къде по дяволите този човек знаеше толкова много за тези сили. От къде по дяволите имаше информация, която дори Мизуки нямаше. Бълнува ли? Лъже ли? Как можеха да разберат това?
Какво ме кара да си мисля, че това е генерацията, която ще промени всичко ако върне Shikami към живот? Мизуки, ти най-добре трябва да знаеш отговорът на това. Цяло чудо е на какви хора са попаднали тези богове и НИЩО ЧУДНО, ЧЕ СА ПРЪСНАТИ НЯКЪДЕ ИЗ СВЕТА ДА ТЪРСЯТ РАЗВИТИЕ ВМЕСТО ДА СЕДЯТ ТУК! - Йору
Велвет седна на леглото зад нея и се хвана за главата. Вероника се опита да я успокои, но не можеше. Тези думи бях съкрошителни. Тадаки от друга страна наведе глава и слава Богу Ейс беше там да го хване за рамото и да му повдигне настроението. Да почувства подкрепа от своя идол.
Shadow намери себе си в Кай Асара, един от най-влиятелните хора в света на борбата със злото. Методите му са тотално out off и много хора го мразят, но не променя факта, че притежава гилдията с едни от най-смъртоносните хора в света и 2ма от боговете. Сериозно, Кай буквално си е направил мини Кагедома която да развива талантите на хората му. Колко жалко спрямо града ви наистина..Някой го прави по-добре от вас. Smoke откри Браян, който идеално си пасва с неговото чувство за мир. Smoke никога не е обичал да се бие и заедно с Браян разработиха уникалния по себе си Isolation който изцяло променя хода на битките. Браян е идеалният кандидат за това умение със своите Super Soldier умения да пази хората си. Кицуне не мисля, че има смисъл да я коментирам. Предишната Акаме е легенда в цял свят която поради НЯКАКВА СЛУЧАЙНОСТ е майка на Кай. Сегашната Акаме освен името ѝ има и потенциала не само да я достигне но и да я надмине! Момичето идва от култ, който е почитал Акаме нали, Мизуки? Венъм намира своя хост в момиче което го е страх да убива, докато той самия открива красотата в това да гледа как противниците му се разлагат пред очите му. Какво да кажа? Противоположносите се привличат нали така? Бела е може би хостът който най-много експерименитра със силите си за разлика от предишите притежатели на Венъм. И накрая но не на последно място, Сахир и Мира. Тяхната връзка е толкова напреднала, че чак е романтична. Не виждам друго дуо, което толкова много да се подкрепя и толкова много да се пази взаимно колкото те двамата. Точно този bond превръща Сахир в един отвратителен мираж на смъртта, който си играе с умовете на противниците си, докато диктура правилата на битката. И всичкото това много скоро..ЩЕ ГО ПРИТЕЖАВАМ АЗ! АЗ ЩЕ УНИЩОЖА КЛОУНА И ЕДНОВРЕМЕННО С ПОЛУЧАВАНЕТО НА СВОЕТО ОТМЪЩЕНИЕ ЩЕ ИЗДИГНА КАГЕДОМА В ОЧИТЕ НА ХОРАТА! Нима останахте без думи!? Това не е всичко. Shikami както аз му викам, ще бъде ПОД...МОЙ...КОНТРОЛ С неговите сили, Кагедома ще бъде под моя власт и ти Мизуки ще стоиш и ще гледаш отстрани заедно с децата си как мирът в този град изригва в диктаторство на целия свят. Страхът от това да умреш ще бъде оръжието на Кагедома в политическия контрол на света. ЗАЩО? Защото ще мога да убия ВСЕКИ Как ще го направя ли? Как това зло ще бъде под моя контрол!? Хм Усмихна се през маската си Има точно два компонента, които правят всичко това възможно. Единият от тях е името на бога. Нещо, което ще получа от Масару щом взема очите на Сахир и Мира. И вторият компонент...От броняата си извади малка капсула. Това което щеше да им покаже, щеше тотално да ги вкара в джаза. Той надигна ръката си и я протегна към тях. Капсулата съдържаше пурпурна течност, която бушуваше в нея СЕГМЕНТ...ОТ...КРЪВТА...НА...БОГА...УБИЕЦ! - Йору
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Mt. Moon       - Page 3 Empty Re: Mt. Moon

Писане by BGDodpul Сря Мар 16, 2022 12:29 pm

Мизуки: Слушаше го много внимателно със скръстени ръце, като някои от думите му много я обидиха, до такава степен, че тя да си прехапе устната от гняв. Въпреки това обаче, тонът ѝ остана спокоен, но и вече леко заплашителен. Йору...наистина ли това искаш? Разочарована съм...в крайна сметка, единственият начин да "пожертваш" каквото и да е е нещо, което дори не ти принадлежи..кой си ти..? Отговори ми на момента..що за личност смята заличаването на всички земи отвъд Кагедома за СПРАВЕДЛИВОСТ!?!? Толкова ли са ценни нашите животи, че да жертваме всички останали?!? Що за глупост!! Предпочитам да жертвам себе си, за да може Кагедома да просперира, но целият свят..? Да, ще спечелим битката..но на каква цена? Побеждаването на клоуна няма да има смисъл ако животът спре да бъд е такъв, какъвто го познаваме днес. Ще го победиш..и тогава какво? Ти самият ще се превърнеш в същество с толкова много сила, че да властва над всичко..? Стисна юмрук, като го погледна с убийствено намерение и освободи част от енергията си.

You're bat shit insane if you think that's gonna happen.

Дори мисията ми да е да защитя Кагедома, аз няма да го направя като залича всички останали..това не ме прави с нищо по - различна от съпруга ми. Колко голям егоист трябва да си..че да мислиш, че можеш да направиш такава голяма жертва...!?!?! ОТГОВОРИ МИ! Не, ти не искаш отмъщение..искаш целият свят за себе си. И си мислиш..че когато дойдеш тук и ми кажеш всичко това, аз заедно с теб ще обявя война на света с претекст, че "го правя за родината си"? Моля те..аз никога няма да съм като теб! Кагедома не трябва да е под прожектора..тя трябва да е сянката на света. А ти целиш точно обратното. Това, аз няма да позволя, Йору. Ако обявиш война на света, то повярвай ми, собственият ти дом ще се обърне срещу теб самия! Това ли искаш?!?!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Mt. Moon       - Page 3 Empty Re: Mt. Moon

Писане by Emoran Чет Мар 31, 2022 11:06 am

Йору: Хммм Усмихна се Не съм и очаквал да стане толкова лесно, но се замисли над едно. Нима има нещо което да го победи? В момента на фона на целия тоя хаос той просто чака. Чака да се справим с моментното, да получим някаква капка надежда и накрая да ни съсипе с отчаяние. Когато Кагедома е в сянка тя не може да блести с целия си потенциал. Най-добрите убийци се раждат тук! Да убиваш е изкуство и това изкуство трябва да го покажем на света с цялата му красота. Който реши да бъде с нас, ще бъде. Ще се превърне в част от семейството на смъртта. Не го правя за власт. Правя го за доброто на човечеството след като се отървем от тази напаст и за доброто на Кагедома. Скръсти ръце като погледна надолу Не ви карам да ми се подчините. Ако не искате да съдействате за просперитета на Кагедома, няма проблем. Сам ще ги издиря и ще ги размажа. Един след друг, следващия ще е по-лесен. Накрая..Щом пролеем кръвта на клоуна, ще се прероди отново надеждата на хората за по-добър живот.
Велвет: Йору, не виждаш ли..?
Йору: Хмм..?
Велвет: Кагедома не се нуждае да е в центъра нa всичко..Йору, моля те. Искаш Кагедома да блести.. Присъедини се просто към..
Йору: АЗ СЪМ НА ВАША СТРАНА ОТРЕПКА ТАКАВА! Щом Йору извика тези думи, се чу мощен тръс. Беше не какво да е а самото счупване на небето и време-пространството.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Mt. Moon       - Page 3 Empty Re: Mt. Moon

Писане by BGDodpul Пет Май 27, 2022 11:42 am

(Музиката продължаваше)
Мизуки: Като богиня на луната, небето бе нейният дом, мястото от където тя наблюдаваше цялата страна. Свещеното място , от което години наред бе пазила Кагедома, сега бе напът да се срине за един миг. Тя получи странно видение, сякаш милиарди гласове просто затихват в един единствен миг. На лицето ѝ се изписа ужас дори преди небето да се бе сринало. В следващите секунди, немисилимото се случи - огромна ударна вълна се освободи, която премина през цялата държава и навярно успя да унищожи онова, което Мизуки смяташе за недостижимо. Тъй като нейните сили идваха именно от небето, тя получи силно сърцебиене и падна на колене, тъй като усещаше как силите ѝ я напускаха. Кръв се стече от устата ѝ, като тя не можеше да повярва какво се случи. Не...това..не е истина...Закашля се. Кой...би направил...подобен грях......?
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Mt. Moon       - Page 3 Empty Re: Mt. Moon

Писане by Emoran Пет Май 27, 2022 12:42 pm

Ейс, Тадаки и Велвет също се сринаха на земята, тъй като тяхната богиня е отслабена. За интерес на всички обаче, Вероника не помръдна за няколко секунди и след това направи същото.

Ейс: Като човекът с най-големия резерв на нкндо, който Кагедома някога е изкарвала, той беше паднал на колене, за разлика от останалите. Грр..Какво направи този път изчадие!?
Велвет: Мизуки, не мога да дишам!
Йору: Погледна през прозореца Не може да бъде..Случи се.. Обърна се към тях Кой би предположил, че лунно извисените са толкова зависими от своята майка. Нищо не съм направил, Ейс. Току що вашата планета, вашият свят и ваш дом е на прага на интергалактическа мулти-вселенна война!
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Mt. Moon       - Page 3 Empty Re: Mt. Moon

Писане by BGDodpul Сря Юни 22, 2022 11:58 pm

Мизуки: Бавно се изправи, като с трепереща ръка извади мечът си. Погледът ѝ беше замъглен, но знаеше, че ако не направи нещо, всичките ѝ деца можеха да пострадат. Деца мои...това място не е безопасно вече...Ейс, изведи всички от тук...
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Mt. Moon       - Page 3 Empty Re: Mt. Moon

Писане by Emoran Сря Юни 22, 2022 11:59 pm

Майко..Погледна притеснено към нея Ами ти? - Ейс
А окото на Ейс!? - Тадаки
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Mt. Moon       - Page 3 Empty Re: Mt. Moon

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите