Mt. Moon

4 posters

Страница 2 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Mt. Moon       - Page 2 Empty Re: Mt. Moon

Писане by BGDodpul Сря Апр 07, 2021 11:51 pm

Не мога да помогна..това ще зависи изцяло от вас. Аз ще мога да ви помагам само да се развивате от тук нататък. - Мизуки
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Mt. Moon       - Page 2 Empty Re: Mt. Moon

Писане by Emoran Сря Апр 07, 2021 11:57 pm

Как да се развия повече от това без помощта на Ниндогана си..? - Ейс
Ейс, не губи надежда. Тя е пред теб все пак Визираше Мизуки - Велвет
Ще се бием през нощта..! - Тадаки
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Mt. Moon       - Page 2 Empty Re: Mt. Moon

Писане by BGDodpul Чет Апр 08, 2021 12:02 am

Ейс..надявам се да не те нараня с това, което ще кажа, но..ако разчиташ само на ниндогана си, то трябва да се научиш да се биеш и без него. Защото по този начин не го заслужаваш. Мисля, че ще се справиш и без него. Ще намериш начин да се развиеш стига да не се предаваш. - Мизуки
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Mt. Moon       - Page 2 Empty Re: Mt. Moon

Писане by Emoran Чет Апр 08, 2021 12:05 am

Мизуки е права, представи си, че си все едно на училище. Макар и...с едно око по-малко.. - Тадаки
Въздъхна като затвори очи Искам..Да поспя.. - Ейс
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Mt. Moon       - Page 2 Empty Re: Mt. Moon

Писане by BGDodpul Чет Апр 08, 2021 12:08 am

Най - добре да го оставим да си почива..Погледна към Такади и Велвет. Вие най - добре също да поспите..хубаво е да възстановите и мозъчната ви дейност освен физическото ви състояние. - Мизуки
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Mt. Moon       - Page 2 Empty Re: Mt. Moon

Писане by Emoran Вто Апр 13, 2021 12:48 am

Така и стана, Тадаки и Велвет послушаха Мизуки и решиха да си починат. Не след дълго обаче, спокойствието им щеше да бъде нарушено, но този път, от техен човек. Слава Богу, нямаше да бъде опасност. Като за начало, Мизуки чу глас в главата си. Един много познат. Галещ душата, като кадифе. Мизуки..Мизуки..Мизуки! Отвори вратата..! Това беше и не кой да е, а нейният личен вестоносец и massenger. Кагедомския Хермес, само че гласът беше женски. - ???
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Mt. Moon       - Page 2 Empty Re: Mt. Moon

Писане by BGDodpul Вто Апр 13, 2021 12:52 am

Хъх? Учуди се, като бързо отвори вратата притеснена. Какво има..? Нещо случило ли се е..? - Мизуки
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Mt. Moon       - Page 2 Empty Re: Mt. Moon

Писане by Emoran Вто Апр 13, 2021 1:00 am


Тя веднага влезе, като огледа своите приятели от лунния орден и след това се обърна към нея и я прегърна. Толкова се радвам, че сте добре..! Какво по дяволите се случва с Кагедома..!? Всичко си беше толкова, спокойно! Тя наистина беше притеснена за родния си град. До сега никога не ѝ се е налагало да се връща заради подобни новини. Всъщност тя е една от малкото, които имат позволението да напускат лунния орден, а именно за да наблюдават притежателите на нинджа боговете какво правят с тях. А коя беше тя? - Вероника
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Mt. Moon       - Page 2 Empty Re: Mt. Moon

Писане by BGDodpul Вто Апр 13, 2021 1:07 am

Усмихна ѝ се, като я прегърна. Рони..всичко е наред. Е, наред е наистина трудна дума да изрека след това, което се случи, но..за сега, всичко изглежда по - спокойно.. - Мизуки
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Mt. Moon       - Page 2 Empty Re: Mt. Moon

Писане by Emoran Вто Апр 13, 2021 1:12 am

Наблюдавах Кагедома отдалече. Беше ужано..Хората умираха..По принцип описанието ѝ щеше да е много по-детайлно, но щом каза това тя веднага затвори очи Ох, не мога повече. Кагедома ми е на сърце. Беше ужасно наистина..Сложи ръце на лицето си - Вероника
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Mt. Moon       - Page 2 Empty Re: Mt. Moon

Писане by BGDodpul Вто Апр 13, 2021 1:17 am

Помилва я нежно по бузата, като се опита да я успокои с нежния си допир. Знам...наистина беше ужасно. И е още по - ужасно когато собственият ми съпруг беше отговорен за това..това кара сърцето ми да се къса още повече. Но важното е, че сега всички сме добре..оцеляхме и това изпитание. - Мизуки
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Mt. Moon       - Page 2 Empty Re: Mt. Moon

Писане by Emoran Вто Апр 13, 2021 1:19 am

Мизуки-сама..Как винаги си толкова спокойна..? - Вероника
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Mt. Moon       - Page 2 Empty Re: Mt. Moon

Писане by BGDodpul Вто Апр 13, 2021 1:21 am

Засмя се леко. Това се изисква от мен. Ако аз не съм спокойна, хората, които вярват в мен също няма да са. Аз съм тази, към която всички се молят когато нещо се случва. И защото никога не губя надежда. Вярвам , че точно това поколение, вашето поколение ще има щастлива развръзка. В нито един момент не съм си и помисляла другояче. - Мизуки
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Mt. Moon       - Page 2 Empty Re: Mt. Moon

Писане by Emoran Сря Май 26, 2021 10:41 pm

Минаха няколко часа, в които всеки се беше отдал на почивка. Ейс обаче не можеше да се наспи като хората. През цялото време се въртеше от болката в окото му. Накрая, той се събуди и застана в седнало положение на леглото, след което се хвана за главата Мизуки..Все още ли си тук..? - Ейс
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Mt. Moon       - Page 2 Empty Re: Mt. Moon

Писане by BGDodpul Сря Май 26, 2021 10:43 pm

Отвори се вратата, като Мизуки влезе след като беше извикана и седна до него. Разбира се, че съм тук. Какво те притеснява..? - Мизуки
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Mt. Moon       - Page 2 Empty Re: Mt. Moon

Писане by Emoran Сря Май 26, 2021 10:46 pm

Боли ме..Не само главата или факта, че изгубих окото си. По-скоро това, че Кагедома страда, а аз не мога да направя нищо. Не МОЖАХ да направя нищо. Онзи ме издебна точно когато тя имаше най-голяма нужда от мен. Той е знаел, че съм щял да създам проблеми на натрапниците затова и сега ми отне най-ценното..Поклати глава, си беше подпрял главата и гледаше към пода Мисълта, че бе причинено толкова много страдание на хората ми ме побърква..! - Ейс
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Mt. Moon       - Page 2 Empty Re: Mt. Moon

Писане by BGDodpul Сря Май 26, 2021 10:49 pm

Погледна надолу към пода, като и тя се натъжи. Мизуки страдаше всеки път когато някой от нейните близки страдаше. Знам какво е чувството..и аз не бях там когато им трябвах. Това обаче няма да ме спре..ще поправя грешката си. Не можеш да позволиш на това да ти пречи да вървиш напред. Трябва да намериш сили да не се поддаваш на отчаянието. - Мизуки
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Mt. Moon       - Page 2 Empty Re: Mt. Moon

Писане by Emoran Сря Май 26, 2021 10:56 pm

Мизуки, той ще тръгне след останалите..! Мисля, че знам какво се опитва да направи.. Мизуки щеше много лесно да се досети. Ако този човек е тръгнал да събира очите на нинджа боговете, той ще може да върне към живот Богът Убиец. Това е нещо, което не може да се позволи да стане - Ейс
Вероника беше първата която чу разговорът им. Тя не беше в дълбок сън като Тадаки и Велвет, които възвръщаха силите си. Без да чака тя отиде при тяхи клекна пред двама им на земята С нещо да помогна..? Гласът ѝ беше нисък, слаб. Тя усещаше тъгата им - Вероника
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Mt. Moon       - Page 2 Empty Re: Mt. Moon

Писане by BGDodpul Сря Май 26, 2021 11:01 pm

Погледна към Вероника, като я потупа по рамото да я успокои. Не тъгувай, Рони. Ще измисля нещо да ви защитя..няма да търпя това. Ако този се опита да тръгне след останалите, аз ще му се изпреча.. - Мизуки
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Mt. Moon       - Page 2 Empty Re: Mt. Moon

Писане by Emoran Сря Май 26, 2021 11:04 pm

Не, твърде опасно е! - Вероника
Аз ще ѝ помогна.. - Ейс
Ти нормален ли си..!? Той ти разказа играта докато беше и с двете си очи. В момента не си в разгара на силите си Ейс..Колкото и да ме боли, че го казвам, това е истината. Не мога да ви позволя да пострадате. Което и око да вземе ще бъде фатално - Вероника
Всичко това е вярно, но не можем просто да го гледаме как изпълва целите си. Мизуки, знаеш ли кои са притежателите на нинджа боговете? - Ейс
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Mt. Moon       - Page 2 Empty Re: Mt. Moon

Писане by BGDodpul Сря Май 26, 2021 11:08 pm

Кимна. Разбира се, че знам. Наблюдавам земляните от високо от много време, знам ги до един кои са те. - Мизуки
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Mt. Moon       - Page 2 Empty Re: Mt. Moon

Писане by Emoran Сря Май 26, 2021 11:11 pm

Трябва незабавно да ги съберем тук за да ги опазим..! Мизуки много добре знаеше, че това щеше да е много трудна задача. Те всичките са част от коалицията срещу клоуна и в момента си имат и други проблеми. Съществуването на този мистериозен Йору просто усложнява нещата още повече - Ейс
Вероника замълча. Тя беше част от гилдията в която са почти всички останали и разбира се част от коалицията. Работата е там, че тя също беше безсилна пред думите на Акира и точно в момента едва ли ще иска той и Ейс да се срещнат Мизуки.. - Вероника
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Mt. Moon       - Page 2 Empty Re: Mt. Moon

Писане by BGDodpul Сря Май 26, 2021 11:13 pm

Поклати глава. Разбирам как се чувстваш, Ейс. Но те не са безсилни срещу този...и със сигурност не са сами. Ако ги съберем тук, ние няма да ги предпазим, а ще ги отслабим...нужни са приятелите им, за да се справят с този противник. Нашата цел е да ги пазим от сенките. Все пак, светлината не може да съществува без тъмнината. - Мизуки
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Mt. Moon       - Page 2 Empty Re: Mt. Moon

Писане by Emoran Сря Май 26, 2021 11:15 pm

Тези думи на Мизуки накараха Ейс да настръхне. Не от страх, а от надежда. Той беше забравил за тях. Това го накара да се усмихне Права си..Рони, ще смениш ли превръзката ми? - Ейс
Сигурен ли си..Знаеш, че много не ме бива в тези работи.. - Вероника
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Mt. Moon       - Page 2 Empty Re: Mt. Moon

Писане by BGDodpul Сря Май 26, 2021 11:17 pm

Аз ще се погрижа..това не е момичешка работа все пак..Усмихна се. Рони, отивай да спиш... - Мизуки
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Mt. Moon       - Page 2 Empty Re: Mt. Moon

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите