The Moon Shrine

2 posters

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Go down

The Moon Shrine Empty The Moon Shrine

Писане by Emoran Пет Ное 17, 2023 9:58 am

The Moon Shrine 58cfee91db3873880fd5a183ff3a24af The Moon Shrine E78e33feb62ca19063dbb2e708faaf0f


Последната промяна е направена от Emoran на Пон Фев 05, 2024 3:46 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2689
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

The Moon Shrine Empty Re: The Moon Shrine

Писане by Emoran Пет Ное 17, 2023 10:12 am

Ейс: След като се телепортира с Йоуму тук, той застана точно под Тори портата и разпери ръце. Реално малко след него се намираше и самия храм. Добре дошла в един от храмовете посветен на Луната! Човек, много ще ти хареса! Погледни всичките тези прекрасни нацъфтели дървета! Макар и неговият огромен ентусиазъм, Йоуму може би щеше леко да се притесни от внезапната промяна в Ниндото наоколо. Енергията тук, заради храма посветен на Луната беше силна, почти толкова, колкото и когато бяха на върха или в The Moon Order.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2689
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

The Moon Shrine Empty Re: The Moon Shrine

Писане by Crimson_YaMi Пет Ное 17, 2023 12:05 pm

Йоуму : Тя кимна тихо, след което се огледа. Това, което тя усещаше, я накара да настръхне. Цялата тази енергия... Не мога да повярвам, че съществува друго такова място. Ако това е положението... Тя най-накрая проговори. Наистина е красиво, но... Не мисля, че е добра идея да прекрача тези порти.
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 300
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

The Moon Shrine Empty Re: The Moon Shrine

Писане by Emoran Пет Ное 17, 2023 1:06 pm

Ейс: Няма какво да се обърка, все пак аз съм тук ^^ Протегна дясната си ръка към нея, а другата я протегна отвъд портите. Трябва да направиш тази крачка. Пък и...все пак...Твоят сенсей те очаква Усмихна се. Виждаш ли ей тази там онази малка там там сенчица до ей там оня ихии да не казвам къде си храм? Добре де, близко е. Ама все пак. Това е той. Хайде, нямам търпение да ви запозная! Изведнъж, Йоуму започна да усеща как спира да се чувства на земята. Тя започна да левитира и тръгна да се носи зад Ейс. Я виж ти!? Той също няма търпение! Засмя се.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2689
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

The Moon Shrine Empty Re: The Moon Shrine

Писане by Crimson_YaMi Пет Ное 17, 2023 3:30 pm

Йоуму : Използва въздушната си енергия за да може да стъпи отново на земята. Радвам се да го чуя, но... Предпочитам да отида сама. Тя пристъпи, като отиде до Ейс. Със следващата стъпка, тя прекрачи портата. В момента,, в който тя премина от другата страна, тя усети болка,, но въпреки това продължи към мястото, което той беше показал. Щом стигна, тя спря и се огледа за човекът,, който се очакваше да продължи нейното обучение.
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 300
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

The Moon Shrine Empty Re: The Moon Shrine

Писане by Emoran Съб Ное 18, 2023 11:27 am


Dark Japanese Fantasy Music - Yomi no Samurai

Когато Йоуму продължи напред и евентуално изкачи малкото стълби, тя забеляза фигура, която седеше седнала и гледаше към Луната. Фигурата се намираше точно пред шрайна си, като беше изключително спокойна. Отзад, Йоуму можеше да види единствено и само кимоното на въпросния човек и черната му коса, която от едната му страна беше по-дълга. От него се усещаше неописуемо количество енергия, която беше в хармония в тялото му.

Ейс: Йо, отдавна не сме се виждали! Сенсей! Чувайки тези думи, Йоуму щеше да се изненада, че Ейс я запознава със своя учител на времето. Фигурата тогава се обърна към тях и Ейс щеше да ги запознае. Йоуму, това е един мой доста стар сенсей от миналото, от когото научих почти всичко за Ниндо и как да го контролирам. Той е един от най-силните войни познати на Кагедома. Някои хора смятат, че той може да победи дори Акаме, което си е почти невъзможно в нейния Prime. Аз дори бих се затруднил Засмя се. На твоето вниманиет...

?????:
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2689
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

The Moon Shrine Empty Re: The Moon Shrine

Писане by Crimson_YaMi Съб Ное 18, 2023 4:38 pm

Йоуму: Щом чу титлата му, Йоуму се засмя леко. Tsukuyomi, значи... съдбата наистина има лошо чувство за хумор. Но щом и двамата носите това име... бих искала да ви задам няколко въпроса. Първия е дали името Tsukuyomi-no-mikoto ви говори нещо. Inari Okami също. Вторият... Тя взе катаната си в ръце, след което бавно я извади от саята. Щом острието се подаде, то сякаш отрази лунната светлина. Самото оръжие беше създадено с концентрирана лунна енергия. дали това оръжие ви познато. И третият ми въпрос е дали имената Hiroari и Hou Yi ви говорят нещо. Тя зададе въпросите си още преди да се беше представила пред този човек. Очевидно титлата, която и двамата използваха беше събудило нейното любопитство достатъчно, че за нея всичко това да е приоритет.
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 300
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

The Moon Shrine Empty Re: The Moon Shrine

Писане by Emoran Съб Ное 18, 2023 6:03 pm

Ейс: Ама, можеше поне да се представиш преди това, Йоуму ^^.

Тоума: Няма нужда, Ейс. Аз вече знам как се казва и без това, още откакто пристъпихте на територията на този храм. Усмихна и се. Директно с въпросите, директно с отговорите ^^. Tsukuyomi-no-mikoto е цялото име на нашата титла, но е малко дълго и затова се е общо прието като Tsukuyomi. Въпреки това, някои хора продължават да се шегуват с нас и да ни викат "Цуку" Засмя се леко.

Ейс: Малеее, само като го чуя тва Цуку! angry-face2 face-with-look-of-tr

Тоума: Инари е лисичата богиня на смъртта при нас. Тя е най-често асоц-

Ейс: Тя вече я е виждала, нали така Йоуму? Визираше Акаме.

Тоума: Не ме прекъсвай Ейс...

Ейс: Извинявай!

Тоума: Както казвах..Инари е лисичата богиня на смъртта при нас. Тя е най-често асоциирана с кръвопролитието, хищничеството и лова. Ако реално вече си я виждала и знаеш за нея, ще знаеш и за Акаме. Въпросната Акаме е толкова мила по-душа, че възприемането на Инари коренно се променя след нея и вече я асоциират с чая, ориза и успеха. Тоума се загледа в острието на Йоуму. Това, не знам какво е...Не ми изглежда като изработка на Масару. Hiroari....Не ми говори много особено. Hou Yi...Oт къде знаеш за това име?
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2689
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

The Moon Shrine Empty Re: The Moon Shrine

Писане by Crimson_YaMi Съб Ное 18, 2023 6:39 pm

Йоуму: След като Ейс спомена, че тя можеше поне да се представи първо, тя видимо се почувства зле. Съжалявам... беше по инерция. Тя ги изслуша внимателно. Ясно... значи не знаете кой е направил това... Тя прибра катаната обратно в саята, след което я върна на мястото и. Интересно... наистина не очаквах нещата да са толкова различни. Идвам от място, наречено остров Hourai. Там хората почитат Tsukuyomi като техен бог покровител. Инари винаги е била почитана като богиня, която олицетворява мир. Както Вие казахте - чай, ориз, плодородие, успех. Покровител на занаятчиите. Относно имената... Това са имена на герои, които са получили благословията на Tsukuyomi, съответно са родоначалниците на двете династии на Hourai. Лена е последния оцелял наследник на Hou Yi. Относно мен... всъщност... няма значение.
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 300
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

The Moon Shrine Empty Re: The Moon Shrine

Писане by Emoran Съб Ное 18, 2023 7:15 pm

Тоума: Защо се изненадах? Разбрах, че не си от тук и ми беше интересно от къде знаеш тези имена. При нас Hou Yi не се ползва често. И ще ти кажа защо.

Ейс: Тоума, не мислиш ли че...?

Тоума: Не, мисля, че тя трябва да знае, за да се почувства удома си. Присъствието и заслужава да знае. Тоума погледна Йоуму по такъв начин всякаш виждаше право през нея. Той, вече знаеше тя на кого е наследник и Йоуму можеше да види и усети този факт.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2689
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

The Moon Shrine Empty Re: The Moon Shrine

Писане by Crimson_YaMi Съб Ное 18, 2023 7:31 pm

Йоуму: Заради връзката му със слънцето по един или друг начин, предполагам... На Hourai също с годините влиянието на неговата династия затихна, докато Кагуя не обвини Лена в това, че е замесена с еликсира на безсмъртието.Последните думи на Тоума обаче я учудиха. Да се почувствам като у дома си..? Не виждам как едното има общо с другото... За разлика от Лена, която беше далечен наследник на Hou Yi, Йоуму беше дъщеря на Tsukuyomi и Inari. И съдейки по начинът, по който Йоуму питаше за тях и осмисляше информацията, тя нито знаеше каквото и да е за тях, нито ги беше виждала.
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 300
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

The Moon Shrine Empty Re: The Moon Shrine

Писане by Emoran Съб Ное 18, 2023 9:19 pm

Тоума: Така...Hou Yi, е част от по-специфична група от титли. Масару, който е реално създателят на цялата култура на Кагедома е изобразявал нашите титли като Цукуйоми, Хачиман, Инари и така нататък по-често в изкуството си отколкото останалите. Тези "останалите" са така наречените "скрити лимонки" на Кагедома. Това са хора, които имат потенциал като моя и този на Ейс, но не са прието от обществото като по така извисени фигури. Там както казах спада Hou Yi, заедно с Ne Zha, Nu Wa, Ao Kuang и така нататък. За жалост за тях все още не знаем нищо и все още ги издирваме кои са. Погледна към Луната и след това към ЙоумуЙоуму. Имаш правото да се почувстваш като у дома си, заради начинът по който те виждам Йоуму. Ние като Ейс виждаме хората и техните чакра пътища. Тяхното Ниндо. Тяхната енергия. Твоята енергия се доближава на цвят много до нашата. Което означава, че ти си дъщеря на Цукуйоми от твоя свят.

Ейс: Знаех си!
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2689
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

The Moon Shrine Empty Re: The Moon Shrine

Писане by Crimson_YaMi Съб Ное 18, 2023 10:00 pm

Йоуму: Кимна. Да, така е. Поне по думите на Лена, Аматерасу и Сусано. За мен обаче това не означава нищо. До скоро не знаех кои са родителите ми. Съответно умряха преди да имам възможността да ги видя или да разбера повече за тях. За мен, името Tsukuyomi Youyomu не означава нищо. Някой, който никога не е съществувал. Съответно, всичко свързано с това име за мен е без особено значение. До момента в който не започне да се проявява по някакъв начин, разбира се. Тя погледна нагоре към Луната. Наясно съм, че е част от мен. Но не знам какво да правя с тази информация. Това е нещо, с което дори Лена не може да помогне.
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 300
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

The Moon Shrine Empty Re: The Moon Shrine

Писане by Emoran Съб Ное 25, 2023 1:16 pm

Тоума: Луната е част от теб, ти сама го каза. Ейс не случайно избра мен да бъде твой тренер. Имаш потенциала да станеш един шедьовър на това поколение от войни, както един наш приятел визираше Масару обичаше да казва. Нашата задача е да развием твоя потенциал, защото си изключителен феномен някой да има такава близост с Луната. Та ти си дъщеря на бог асоцииран с нея!

Ейс: Усмихна се като погледна към Йоуму. Разбира се, ще те превърнем в уникален боец и символ на Кагедома, само ако ти си съгласна с това нещо и решиш да оставиш сърцето си тук.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2689
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

The Moon Shrine Empty Re: The Moon Shrine

Писане by Crimson_YaMi Съб Ное 25, 2023 5:03 pm

Йоуму : Успокои се след като ги изслуша, като даже се усмихна. Не мисля, че мога да проумея оптимизма ви... Истина е, че не знам много за самата себе си. Ако сте сиге, че това няма да попречи на тренировката, това ми е достатъчно. Последните думи на Ейс обаче я притесниха. Разбирам какво имате предвид и защо го казвате... Но както знаете, тази земя не е моя родна. Не знам дали съм способна да динпаве нещо подобно за място, на което не принадлежа. Пък и... Приятелите ми ме чакат обратно вкъщи. Не знам дали съм способна да спазя подобно изискване.
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 300
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

The Moon Shrine Empty Re: The Moon Shrine

Писане by Emoran Пет Дек 01, 2023 8:54 pm

Тоума: Ейс..Това няма да е-

Ейс: Глупости, Йоуму ни е нужна. Погледна към нея. Йоуму, няма да те задължаваме да оставаш тук. Макар и да ни бъдеш нужна, няма да те спрем да отидеш обратно при близките си. Както и това няма да ни спре да пишем истории за теб в Кагедома от които хората да се гордеят.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2689
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

The Moon Shrine Empty Re: The Moon Shrine

Писане by Crimson_YaMi Пет Дек 01, 2023 9:06 pm

Йоуму: Беше силно объркана от цялата ситуация, като все още нямаше идея какво точно се случваше. Наистина не разбирам за какво точно съм ви нужна... нито какво точно намирате за важно в мен. Още повече, че присъствието ми е заплаха за всички.
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 300
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

The Moon Shrine Empty Re: The Moon Shrine

Писане by Emoran Вто Дек 05, 2023 8:31 pm

Тоума: Ейс...Ела за малко на саме.

Ейс: ... Добре?

Ейс и Тоума отидоха настрани за малко и проведоха доста така сериозен разговор. Поне Йоуму това можеше да види от израженията им. След около 5-10 мин се върнаха при нея.

Dark Powerful Battle Music: "DARKNESS BELOW" by Red Moth & Beyond Awakening

Тоума: Така, Йоуму. Светът става доста опасно място. Погледна към Ейс. Задал се е враг номер 1 на Кагедома, който цели да отприщи неописуемото зло от което е произлязла Кагедома. В света в момента съществува клоун под името Jester. Същия, който превзе ума на Акаме, срещу която се изправихте в планината. Виновникът за липсващото око на Ейс, заради което той е едва на 30% от това което реално е, иска да върне бога Убиец и да го срази. Разбира се това са теориите до момента. Проблемът е, че ако това е реално планът му и е успял да срази Ейс, означава, че ако се добере до тези сили, той ще подчини целия свят със страха от смъртта. Ще може да убие абсолютно всеки един, който му се противопостави само с поглед, ако не и с мисъл...Обърна се към Йоуму отново. Не можем да позволим това да се случи. По никакъв начин! Богът Убиец е интергалактически мултивселенен проблем, който може дори да навреди на твоя свят ако реши. Причината Ейс да ви е събрал всички вас е защото имате потенциала да се изправите срещу подобен вид противник. Замисли се щом хора като мен и Ейс не могат да предпазят тайните на Кагедома от подобен противник, за какво става на въпрос. Затова...Аз ще те превърна в боец достоен да биде наречен "следващия Тсукуйоми!" Разбира се планът ни не е да изместиш Ейс. Планът е да...Въздъхна Да те науча на всичко което знам и когато този кошмар приключи да можеш да го разпространиш в твоя свят ако решиш да се върнеш там. Кагедома не е просто град. Кагедома е начин на живот, Йоуму.

Ейс: Този начин на живот, както видя от Асфар бива пренесен в различни краища на света. Кагедома е "способността да отнемеш живот". Развивайки тази способност в различни краища на света се раждат едни изключителни кадри, точно като теб. Ти си изключителен кадър, който може да разгърне способностите на Кагедома по един напълно различен и непознат за нас начин щом се докоснеш до съществения път на убиеца, по който всички кагедомци вървят. Точно защото присъствието ти е заплаха те прави толкова квалифицирана да разгърнем тази заплаха и да я превърнем в потециал.

Тогава Ейс и Тоума зададоха въпроса на века на Йоуму в сихнрон:
?!? ПРИЕМАШ ЛИ ДА БЪДЕШ УБИЕЦ ЗА ДОБРОТО НА СВЕТА, ЙОУМУ ?!?
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2689
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

The Moon Shrine Empty Re: The Moon Shrine

Писане by Crimson_YaMi Вто Дек 05, 2023 9:35 pm

Йоуму: Щом се върнаха, тя ги изслуша внимателно, като кимна леко, поглеждайки към земята. Наясно съм, че не сте напълно сигурни дали можете да ми се доверите. Напълно разбирам това притеснение. Аз самата не мисля, че ще си имам доверие на някой като мен. Някой способен да вдигне оръжие срещу най-близките си заради недостатъчно силна воля. Който е готов да загърби всичко без съвестта да му тежи. Но за да отговоря на въпроса ви... Тя вдигна поглед към двама им. Устремен поглед на човек, който без съмнение беше убивал неведнъж в живота си. Ако всичко опира до това да убивам, отнемането на живот не е нещо чуждо за мен. С тези думи обаче, тъмнината, която Асфар беше усетил в нея, стана нестабилна.
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 300
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

The Moon Shrine Empty Re: The Moon Shrine

Писане by Emoran Вто Дек 19, 2023 6:38 pm

Ейс: Много се радвам да го чуя! Ейс се усмихна, като усети отвоно рязката променяа в енергията на Йоуму.

Тоума: Присви очи. Имаш ли някакво логично обяснение, защо енергията ти е толкова нестабилна, Йоуму?

Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2689
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

The Moon Shrine Empty Re: The Moon Shrine

Писане by Crimson_YaMi Вто Дек 19, 2023 8:04 pm

Йоуму: Поклати глава. За жалост... нямам идея. Възможно е да е заради локацията. Но ако имате предположения и идеи как да се стабилизира ще сътруднича.
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 300
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

The Moon Shrine Empty Re: The Moon Shrine

Писане by Emoran Сря Дек 20, 2023 8:55 pm

Тоума: Хм..Скръсти ръце, като се хвана за брадичката. Изглежда, че тялото ти има някакъв лимит от това колко енергия може да поеме..След като достигнеш този лимит, хармонията се нарушава и започваш да трупаш тъмна енергия, която ми прилича на петно? Не съм виждал нищо подобно, но мисля, че знам как можем да се справим в това.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2689
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

The Moon Shrine Empty Re: The Moon Shrine

Писане by Crimson_YaMi Сря Дек 20, 2023 9:01 pm

Йоуму: Разбирам... Поклони се леко. Отново благодаря за гостоприемството и за това, че сте готови да помогнете на някой непознат. Някой, който дори не е от тези земи.
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 300
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

The Moon Shrine Empty Re: The Moon Shrine

Писане by Emoran Чет Дек 28, 2023 12:29 pm

Ейс: Ти ни помогна в битката ни срещу Акаме, затова и съм ти намерил най-готиния учител! Погледна към Тоума.

Тоума: Кимна

Ейс: Добре, за момента ви оставям да се потопите в спокойствие. Наблизо съм и ще наблюдавам тренировката ви. Само ми кажете името и съм тук Ейс се усмихна, като като изчезна. Въпреки изчезването си, някакви листенца от близкото дърво се размърдаха, показвайки реално Ейс къде е. Той е наблюдава случващото се и ще помага.

Тоума: Добре, Йоуму. Ще създам печат на чакрите ти, като за начало.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2689
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

The Moon Shrine Empty Re: The Moon Shrine

Писане by Crimson_YaMi Чет Дек 28, 2023 1:58 pm

Йоуму : Не би трябвало да е проблем, предполагам. Само ще ми трябва да знам аз какво да правя.
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 300
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

The Moon Shrine Empty Re: The Moon Shrine

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите