Valentine's Room

3 posters

Страница 1 от 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Valentine's Room Empty Valentine's Room

Писане by BGDodpul Вто Юни 09, 2020 12:22 am

Кабинетът на Valentine се намира в специална сграда, която представлява неговия офис. На външен вид изглежда почти като Белият Дом, който всички познаваме, но е една идея по - каубойски тип. Сградата обаче е голяма и има всичко, от което един президент би се нуждаел. Охранявана е стриктно и дори в радиус от километър, Valentine би разбрал ако някой неканен гостенин стъпва на личната му територия. Тук, той прекарва огромна част от времето си в мисли за бъдещето на държавата и нейното развитие. От тук изпраща съобщенията си до града, а достъп до този негов офис имат само най - верните му служители, като например братя Princeton.
Valentine's Room P20170820KR-0044-1024x683
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Valentine's Room Empty Re: Valentine's Room

Писане by -bAzikA- Нед Юни 14, 2020 11:21 pm


05.12.2024

Island of Hope > > > Valentine's Room
(Дмитрий Алексеев)

Дмитрий Алексеев: Беше се върнал в столицата Beacon при човекът, за когото работеше или по-скоро шпионираше - Президента Valentine. Веднага като бе допуснат в неговата стая, той се поклони от уважение и го погледа сериозно с примирение в очите. Здравейте, президенте, тук съм да докладвам.


Последната промяна е направена от -bAzikA- на Пон Юли 27, 2020 1:04 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Valentine's Room Empty Re: Valentine's Room

Писане by BGDodpul Нед Юни 14, 2020 11:25 pm

Valentine стоеше с гръб към Дмитрий, като щом чу неговия глас, той се завъртя със стола си в неговата посока. Стоеше по елегантен начин, но се изправи и сложи ръце зад гърба си докато говореше с него. Алексеев. Добре си дошъл. Очаквам да чуя само добри новини от теб. - Valentine
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Valentine's Room Empty Re: Valentine's Room

Писане by -bAzikA- Нед Юни 14, 2020 11:27 pm

Дмитрий: След като чу думите на Valentine, той направи мъчителна изражение и се хвана за сърцето, сякаш го боли. Падна на колене и не можа повече да погледне към президента. Съжелявам, шефе, но новините, които ти нося са само лоши. Изключително лоши. Готови ли сте да ги чуете?
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Valentine's Room Empty Re: Valentine's Room

Писане by BGDodpul Нед Юни 14, 2020 11:30 pm

Надигна вежда. Не е нужно чак такива формалности, Алексеев. Дори и да са лоши, ще намерим начин да се справим с тях. Все пак, не напразно Beacon стои на върха на всички положителни статискити. Нашата държава, както и нейните хора, сме най - силната раса от хора и няма пречка, пред която да не можем да се изправим. Ако бъдем повалени, ставаме още по - силни...та, какви са новините? - Valentine
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Valentine's Room Empty Re: Valentine's Room

Писане by -bAzikA- Нед Юни 14, 2020 11:33 pm

Дмитрий: О шефе, толкова се добронамерен. Простете ми за поведението ми. Без повече да ви бавя имам ужасното нещастие да ви съобщя три лоши новини. Той не се изправи и продължи да стои на колене. Просто си личеше, че наистина го болеше и беше загрижен за шефа си. Поне успя да събере смелост и да го погледне в очите. Първо: Подчинените ми хора - Polnareff и Rohan ме предадоха. Всеха кораба и ме оставиха в една от лодките, с които успях да доплавам дотук. Те трябва да бъдат наказани, шефе.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Valentine's Room Empty Re: Valentine's Room

Писане by BGDodpul Нед Юни 14, 2020 11:38 pm

Въздиша от разочерование. Явно мисията се оказа провал. Е, не е нещо неочаквано или проблемно. Но съм съгласен. Всички врагове на Beacon трябва да бъдат наказани. Надявам се да можеш да се справиш с тази задача отлично, Алексеев. - Valentine
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Valentine's Room Empty Re: Valentine's Room

Писане by -bAzikA- Нед Юни 14, 2020 11:43 pm

Дмитрий: Веднага, шефе. Още сега бих тръхнал, за да накажа тези греховници, но се опасявам, че имаме много по-големи проблеми, за коите да мислим. Нашият враг. Размърдал се е и този път са направили наистина голямо нещо. Визираше TRASH GANG - естествения враг на Valentine и на Beacon. Получихме доста притеснително съобщение от тях. Заплашват ни. Твърдят, че са поставили бомби през последните години из цялата столица. Всеки момент най-голямото пристанище в света може да стане на пустиня.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Valentine's Room Empty Re: Valentine's Room

Писане by BGDodpul Нед Юни 14, 2020 11:46 pm

Заостри очи. Бомби? Предполагам ще искат нещо от нас, за да не ги активират. Но не е проблем. Икономиката ни е достатъчна развита, че каквото и да искат от нас, ще им го предоставим. А при първа възможност, ще се погрижа да ги елиминираме веднъж завинаги. - Valentine
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Valentine's Room Empty Re: Valentine's Room

Писане by -bAzikA- Нед Юни 14, 2020 11:50 pm

Дмитрий: Ще им предоставим какво и да е? Ще им играем по свирката? С пълните ми уважение, президенте, но това не е правилно подход според мен. Как можем да сме сигурно, че ще спазят уговорката си. Защо пък да не я спазят. Все пак всеки знае, че TRASH GANG търся парите и властта. Какъв по-добър начин да получат това от изнудване на президента. Но сякаш Дмитрий чувстваше, че нещо е гнило в картинката. Може би в крайна сметка TRASH GANG не го правят за парите и властта. Също така, президенте. Те не са посочили никакви изисквания. Смятам, че искат да Ви провокират и да ви устроят капан.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Valentine's Room Empty Re: Valentine's Room

Писане by BGDodpul Нед Юни 14, 2020 11:54 pm

Ако искат да ме накарат да действам, няма да стане. Те са тези, които заплашват и очевидно ще ги изчакам да направят първия ход. Давам им шанс...или отстъпват и правят умното решение, или правят голямата грешка да направят Beacon свой враг номер едно. А ако наистина искат да ми устроят капан..хъх, ще трябва да опитат повече от някакви бомби. - Valentine
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Valentine's Room Empty Re: Valentine's Room

Писане by -bAzikA- Нед Юни 14, 2020 11:57 pm

Дмитрий: Но ако те направят първия хов, какво ще се случи с Beacon. За нищо на света не можем да позволим тези бомби да бъдат активирани. Няма да позволя това. Още веднага ще тръгна да ги издиря. Ще ги намеря и ще ги избия до един. Няма да се кротна, докато всички врагове на Beacon не гушнат букета. Млъкна за няколко секундим затвори очи и след това погледна Valentine още по-сериозно. Време беше да каже и последната лоша новина.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Valentine's Room Empty Re: Valentine's Room

Писане by BGDodpul Пон Юни 15, 2020 12:00 am

Прави каквото сметнеш за правилно. Но знай едно..Beacon не може да бъде унищожен. Колкото повече паднем, толкова по - силни ще се изправим. Ако активират тези бомби, те ще ни направят услуга в голямата картина. Да, ще има жертви. Но за просперитета на държавата ни съм готов на всякаква цена. Valentine поставяше на първо място държавата пред всеки, дори самия себе си. Дори и огромна част от популацията на града му да загине, той знаеше, че в бъдеще държавата му ще се развие още по - добре и беше готов за това. - Valentine
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Valentine's Room Empty Re: Valentine's Room

Писане by -bAzikA- Пон Юни 15, 2020 12:12 am

Дмитрий: Твойте думи са закон, президенте. Каквото заповядате ще го сторя, защото държавата ни за мен е номер едно приоритед. Ще направя всичко по силите си тя да бъде на върха. Хмм. Замисли се.

"Колкото повече паднем, толкова по - силни ще се изправим."

Дмитрий: Страхувам се, че това не се отнася само за нас. Нашият първи враг. Може би най-големия ни враг и бивш съюзник изглежда са се завърнали. Разбира се, че говоря за антитерористичната организация NEMESIS. Тази отвратителна организация пълна с доли лъжци, които мислят само за себе си и се преструваха, че правят всичко това за благото на държавата. Стисна юмрук. Президенте, не ви казах как точно Rohan и Polnareff ме предадоха. Срещнахме се с не кой да е, а с хора от NEMESIS. Сигурен съм, защото видях флага им. Rohan и Polnareff се присъединиха към тях и ме изоставиха. Това е третата лоша новина. Не мога да повярвам, че настъпиха такива тежки времена. Освен с TRASH GANG ще трябва да се разправяме и със старите си противници NEMESIS. А бяхме толкова сигурно, че ги елиминирахме за винаги.

Дмитрий определно действаше по необичаен начин. Всякаш не беше той. Защо той издаде организацията си на врага, след толкова години криене. Какво щеше да получи от това. Отделно остава въпроса кога е получил информацията за бомбите на TRASH GANG. Кога е получил това писмо. Не беше ли с лодка през по-голямата част от времето? За Valentine, обачем най-интересно ще му картинката с NEMESIS, който той самия елиминира преди около десетилетие. Ако NEMESIS са оцелели и са се увеличили, то те през цялото време са влагали огромни усилия да запазят съществуването си в тайна. Тогава защо толкова лесно бяха открити от кораба на Дмитрий, като даже не са ги търсели специално. Защо толкова лесно получи тази информация Valentine. Нещо намирисваше, а Дмитрий изглежда също има пръст в цялата тази картинка.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Valentine's Room Empty Re: Valentine's Room

Писане by BGDodpul Пон Юни 15, 2020 12:26 am

Ах, NEMESIS...явно продължават да вървят срещу мен. Това, което ме плаши най - много за тях е тази тяхна съпротива и това, че винаги успяват да се завърват. Ако думите ти са истина, не знам как да процедирам срещу тях в този момент. Ще ги оставя настрана за сега. Първо трябва да се разправя с "боклуците". Но, имам въпрос към теб..как така успя да откриеш тези от NEMESIS толкова случайно..? - Valentine
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Valentine's Room Empty Re: Valentine's Room

Писане by -bAzikA- Пон Юни 15, 2020 12:30 am

Дмитрий: Натъкнахме се на тях. Изглежда Rohan и Polnareff са били на тяхна страна от самото начало. Предадоха ме, взеха ми кораба и ме оставиха да се опрам в лодката. Странно, защо биха го оставили да се върне при шефа, като така ще leak-не важна информация.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Valentine's Room Empty Re: Valentine's Room

Писане by BGDodpul Пон Юни 15, 2020 12:34 am

Заостри поглед отново. И ми казваш, че не са те нападнали..? Познавам враговете си. Те целят да запазят самоличността си в тайна от колкото се може повече хора. Знаеше, че нещо не беше наред в историята на Дмитрий. Въздиша. Обърна се отново с гръб към Дмитрий, като ръцете му стояха кръстосани зад гърба. Алексеев..нали знаеш, че Beacon не толерира хора, които работят срещу държавата...? Мисля, че си наясно с това. - Valentine
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Valentine's Room Empty Re: Valentine's Room

Писане by -bAzikA- Пон Юни 15, 2020 12:38 am

Дмитрий: Хъх.? Изправи се. Какво имате предвид, президенте. Много добре знам това. Държава винаги е на първо място!
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Valentine's Room Empty Re: Valentine's Room

Писане by BGDodpul Пон Юни 15, 2020 12:40 am

Радвам се. В такъв случай, напълно би разбрал моите действия, които ще предприема. Valentine пристъпи напред, като от нищото изглежда сякаш просто влезе в стената и изчезна. Нищо не беше известно за уменията на Valentine от когото и да било. Поради някаква причина тези, които са се изправяли срещу него и са оцелявали нямат никакъв спомен за уменията на президента. Изневиделица, куршум прелетя встрани от Дмитрий, идващ сякаш от стената. Нямаше никакъв звук, нито каквато и да било индикация за този куршум. - Valentine
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Valentine's Room Empty Re: Valentine's Room

Писане by -bAzikA- Пон Юни 15, 2020 12:44 am

Дмитрий: Бе прострелян и оставен в шок. Сгромоляса се на пода и започна бавно да губи кръв. Не му оставяше много време да живее. Факт е обаче, че дори до последния си дъх, той няма да проумее защо така постъпи неговия шеф, но и за секудна не би се поколебял, че това е правилното решение за държавата. Дори той самият да не знае защо.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Valentine's Room Empty Re: Valentine's Room

Писане by BGDodpul Пон Юни 15, 2020 12:48 am

Отвори вратата на кабинета, като влезе от вратата, от която първоначално влезе и Дмитрий. Той беше безпощаден към хора, които са се възползвали от неговата вяра в тях.. Нищо лично, Алексеев. Беше един от най - добрите ми агенти. Но се боя, че партньорството ни свърши..Beacon ти благодари за всичко, което си направил. Законите обаче са си закони.. - Valentine
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Valentine's Room Empty Re: Valentine's Room

Писане by -bAzikA- Пон Юни 15, 2020 12:50 am

Дмитрий: Погледна за последен път към любимия си шеф и въздъхна.

Дмитрий Алексеев is dead.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Valentine's Room Empty Re: Valentine's Room

Писане by BGDodpul Пон Юни 15, 2020 12:55 am

Президентът се чувстваше гадно, защото макар и да е лидер с желание за власт над останалите държави, той също е човек. Искаше да разбере причините заради действията на Дмитрий, и какъв по - добър начин от това да пита самия него. Valentine сякаш насилствено накара пред него да се отвори врата, от която да излезе Дмитрий, но от друга вселена, която наподобява почти изцяло на тази тук. Този Дмитрий щеше да има спомените на същия Дмитрий, който Valentine простреля. Той обаче все едно беше изцяло на страната на Valentine и щеше да му разкрие всичко, което той пожелае.

Алексеев..какво знаеш за NEMESIS и "боклуците"? И какво по - точно е твоята връзка с тях. - Valentine
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Valentine's Room Empty Re: Valentine's Room

Писане by -bAzikA- Пон Юни 15, 2020 1:00 am



След като Valentine зададе въпроса на отварящата се врата пред него, последва тишина. Гробна тишина. Вратата се отвори, но никой не излезе. Всъщнот се забелязаше как излезе малко пепел от след отварянето на вратата, но нищо повече.

Нещата, които се случват тук не са изобщо нормални. В този момент Valentine се сблъсква може би с паранормалното, което щеше да изплаши дори и човек като него. Защо по дяволите Valentine не може да призове Дмитрий от друго измерение. Сега, когато не може да извлече информация от умението си, единствената улика остава трупа на Дмитрий.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Valentine's Room Empty Re: Valentine's Room

Писане by BGDodpul Пон Юни 15, 2020 1:06 am

Учуди се. Наистина се беше стреснал, защото за първи път му се случваше нещо подобно. Дори Dirty Deeds не успя да извика друг Алексеев..? Това е нещо ново...явно дори аз самия не знам границите на моето умение. Мислех си, че е с безкрайни възможности, но явно не е така..възможно ли е да няма нито един жив Алексеев след това? Не, едва ли е това. Но сега нямам времето да се тревожа за мъртъвци. Отиде до тялото на Дмитрий, като го огледа за странни неща, които биха могли да бъдат някаква улика. - Valentine
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Valentine's Room Empty Re: Valentine's Room

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите