Valentine's Room

3 posters

Страница 3 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Valentine's Room - Page 3 Empty Re: Valentine's Room

Писане by Emoran Чет Дек 17, 2020 7:30 pm

Не само на мен, на теб също. Аз може и да съм действаща заплаха за света и да съм и цел, но ти макар и миролюбив също си под прицел. Ето защо Отвори екран във въздуха, на който беше снимката на Ментира от записа и Ментира е хакер, който за разлика от брат си който се занимава с кибер сигурност, се занимава с кибер атаки. Тя прониква в схемите на политици, корпорации и институции и би ти саботирала уменията само и само за да те blackmail-не и да те ползва като пионка. Заради нея съм тук, за да включим сделка - Джестър
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Valentine's Room - Page 3 Empty Re: Valentine's Room

Писане by BGDodpul Чет Дек 17, 2020 7:49 pm

Хммм..наистина звучи като заплаха. Предполагам моята помощ ще ти бъде от полза в тази ситуация. Върна ги и двамата в кабинета си, като погледна през прозореца. Цял живот ловя престъпниците, които смеят да посегнат на страната ми. Ако тази жена е такава, за каквато я представи, тя ще е поредната от списъка. - Valentine
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Valentine's Room - Page 3 Empty Re: Valentine's Room

Писане by Emoran Пет Дек 18, 2020 1:09 pm

Момичето знае неща, които не трябва да знае. Намерят ли я от съпротивата срещу мене тежко ни и горко и на двамата. Това трябва да предотвратим Усмихна се Или да ги оставим да я намерят и да стане клане - Джестър
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Valentine's Room - Page 3 Empty Re: Valentine's Room

Писане by BGDodpul Пет Дек 18, 2020 1:29 pm

Предпочитам да я намеря преди тях. Тези, които чакат винаги са онези, които следват, а не тези, които водят. - Valentine
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Valentine's Room - Page 3 Empty Re: Valentine's Room

Писане by Emoran Сря Дек 23, 2020 1:32 am

Аз също, но съм тук за друго Отвори му портал екран към това което се случва в Адрон Това момче, Кайто, може да ти е от полза. Енергията му е толкова богава, че можеш да правиш с нея каквото си поискаш. Тези двамата, Акира и Тай дори с помощта на тази Вероника не могат да му се опълчат. Ето виждаш ли? Гледаха битката Погледни какъв хаос създават хората ми. Знеш много добре и за тази с Драконит нали? Те са псевдо безмъртни, ще продължават да се връщат и да им губят времето. Точно това време мисля да използваме за да се доберем до нея и тогава стисна юмрук Играта да приключи и за това поколение..! Ахахахахахахаххахахаха! - Джестър
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Valentine's Room - Page 3 Empty Re: Valentine's Room

Писане by BGDodpul Сря Дек 23, 2020 1:36 am

Хммм..но тук идеалите ни се преплитат, клоун. Какво целиш да направиш след като се доберем до това момиче? Едва ли би я убил..знам, че ще я използваш за своите цели. Които са какви....? Какво ще направиш след като се добереш до нея? - Valentine
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Valentine's Room - Page 3 Empty Re: Valentine's Room

Писане by Emoran Сря Дек 23, 2020 1:40 am

За момента ще те оставя с това, че я искам да за се отърва от опасността плановете ми и играта ми да се провалят. Докато гледаше вече стигнаха до моментът в който Джейкъб се появява Ей, виж кой се върна. Детето-Робокоп хаха Засмя се Колко се радвам, най-накрая нещо интересно да се случи! Ето виждаш ли!? Забавно е, какво искаш да кажеш с "идеалите ни се преплитат". Аз съм просто един клоун, който мяза на плашило. Даже нямам пари за здрави дрехи хаха! Засмя се Аз просто си играя играта! Е добре де, за сега само гледам.. - Джестър
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Valentine's Room - Page 3 Empty Re: Valentine's Room

Писане by BGDodpul Сря Дек 23, 2020 1:45 am

Не виждам кое му е забавното...но все тая. Ако аз ще ти помогна, то и ти ще помогнеш на мен. Отвори портал пред себе си, който гледаше към скривалището на TRASH GANG. Ще използвам тези хора да изпробвам какво всъщност прави тази златна стрела и как работи. Никога до сега не съм я изпробвал на свръхчовек освен на себе си и искам да видя нейните способности. Надявам се "Киригая" да не ми се пречка...много. - Valentine
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Valentine's Room - Page 3 Empty Re: Valentine's Room

Писане by Emoran Сря Дек 23, 2020 1:48 am

"Киригая", в момента не се пречка на никого. Той е много по-слаб от това което всъщност е хахаха! Тей де, той е там за да се забавлява и да помага на своите тооооолкова добри и така обичливи приятели. Ще се разпача. Миличките, колко доверие му имат за да го пратя там..Избърса си фалшивите сълзи Колко трогателно. Кхъм, тей де ^^ Как мога да ти бъда от полза..? - Джестър
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Valentine's Room - Page 3 Empty Re: Valentine's Room

Писане by BGDodpul Сря Дек 23, 2020 1:52 am

Усмихна се леко. Научих, че магьосникът много скоро ще се появи на бойното поле там. По - скоро той ми го съобщи преди да напусне кабинета ми. Имам опасението, че крие сила, подобна на нашите и е твърде опасен за моите планове. Непредвидливият му характер не ми позволява да предвидя следващите му действия тъй като не знам мотивите му, нито на чия страна е всъщност. Поради някаква причина, подобно на тази Ментира, аз никога не мога да открия локацията му. Искам Киригая да го държи зает докато аз използвам онези хора там за експеримента си. - Valentine
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Valentine's Room - Page 3 Empty Re: Valentine's Room

Писане by Emoran Сря Дек 23, 2020 1:58 am

Добре, веднага щом разбера къде е ще се заема с него. Стига действията на Киригая да не се налага да са твърде странни и съмнителни за останалите. Кой може да се оправи с един магьосник по-добре от друг магьосник? Триковете му няма да минат пред мен. Усмихна се подло Остави го мен, а ти ми помогни с Ментира Подаде ръка напред Имаме ли сделка? Щом изрече тези думи, Вал усети рязко и моментно увеличение в присъствените сили на Джестър. Тогава на него му светна лампичката как Джестър е това което е в момента. Има нещо много, много подло в неговите сделки. Тогава се досети и си отговори на въпроса какво точно е наследила Саманта от него като сили Е..? - Джестър
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Valentine's Room - Page 3 Empty Re: Valentine's Room

Писане by BGDodpul Сря Дек 23, 2020 2:01 am

Хъх...сделка с дявола, а? Но знай, че замесиш ли моята държава и моите хора в тази твоя игра..Стисна му ръката. Няма да бъда толкова милостив. Не и след това, което им се случи. - Valentine
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Valentine's Room - Page 3 Empty Re: Valentine's Room

Писане by Emoran Сря Дек 23, 2020 2:11 am

Усмихна му се Радвам се, че ще работим заедно и че ще си помагаме! - Джестър
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Valentine's Room - Page 3 Empty Re: Valentine's Room

Писане by BGDodpul Сря Дек 23, 2020 2:17 am

Аз също. Политиката ми е страст от малък, за това знам как да водя и да управлявам. Надявам се нашият съюз да бъде в полза на държавата ми. - Valentine
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Valentine's Room - Page 3 Empty Re: Valentine's Room

Писане by Emoran Нед Дек 27, 2020 12:21 am

Разбира се, това целя Усмихна се. Погледна към битката която отново се развихри в Адрон Нещата обаче загрубяха, ще се наложи да те оставя за сега ^^ - Джестър
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Valentine's Room - Page 3 Empty Re: Valentine's Room

Писане by BGDodpul Нед Дек 27, 2020 12:29 am

Както кажеш...забавлявай се, клоун. - Valentine
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Valentine's Room - Page 3 Empty Re: Valentine's Room

Писане by Emoran Нед Дек 27, 2020 12:34 am

Отвори си портал Ти също. Затова съм тук Засмя се като влезе в него и го затвори след себе си - Джестър
Секунди след това, тя се показа. Явно е била невидима в стаята през цялото време. Не е чула целият разговор, тъй като по едно време Вал ги изолира от света, но с поглед тя всякаш получи цялата информация, която са разменили Мога ли вече да се покажа..? Тя беше наясно, че предпиема опасен ход тъй като се разкрива пред един от враговете си. Защо враг? Защото сключи сделка с клоуна - Ментира
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Valentine's Room - Page 3 Empty Re: Valentine's Room

Писане by BGDodpul Нед Дек 27, 2020 12:40 am

Погледна към нея, като веднага насочи ръка към нея всякаш беше готов да смачка пространството, което тя заема, но го направи по инстинкт. Намръщи ѝ се. Имаш смелост, момиче, ще ти го призная. Малко са тези, които дръзнат да се покажат пред мен в собствения ми кабинет без да съм ги извикал. - Valentine
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Valentine's Room - Page 3 Empty Re: Valentine's Room

Писане by Emoran Нед Дек 27, 2020 12:45 am

Присви очи, като на ръката ѝ се появи кубче от enery data, което отскочи и изчезна във въздуха създавайки силна светлина. Тялото на Вал светна в лилаво след като беше облъчен от енергията Както и предположих..Пръстите на Вал започнаха да се свиват, всякаше искаха да я смачкат, но те го правеха не по негово желание. Добре, че Ментира знаеше това и задейства своят саботаж на Валентайн Това не го направи по своя воля, нали..? Само от това се боях.. - Ментира
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Valentine's Room - Page 3 Empty Re: Valentine's Room

Писане by BGDodpul Нед Дек 27, 2020 12:49 am

Хъх..Усмихна се. Значи ти си момичето, за което клоуна говореше. Боя се, че не мога да те пусна жива в такъв случай. - Valentine
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Valentine's Room - Page 3 Empty Re: Valentine's Room

Писане by Emoran Нед Дек 27, 2020 12:54 am

Боя се, че първо ще трябва да ме изслушаш преди да правиш каквото и да е. В следващите няколко минути, ти си просто един нормален президент. Въздъхна Валентайн, не очаквах точно ти да работиш с клоуна..В момента, ако Джестър отвори портал към тях, той нямаше да я вижда тъй като присъствието ѝ манипулираше информацията която останалите получават спрямо нея, ако реши да дойде обаче през него щеше да я види, но тя вече щеше да е изчезнала. Падна ми в очите.. - Ментира
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Valentine's Room - Page 3 Empty Re: Valentine's Room

Писане by BGDodpul Нед Дек 27, 2020 12:57 am

Въздиша. Виж...не харесвам действията му. Не харесвам мотивите му. Но съюз с него е най - добрият начин да предотвратя хората му да стъпят на територията на моята държава. В момента имам твърде много работа с останали престъпници..нищо лично, момиче. Sometimes, dirty deeds need to be done. - Valentine
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Valentine's Room - Page 3 Empty Re: Valentine's Room

Писане by Emoran Нед Дек 27, 2020 1:02 am

Валентайн, в момента се превръщаш в негова кукла и дори не го осъзнаваш. Как ще обясниш пръстите си от преди малко? Щях да съм мъртва ако не бях предвидила този outcome. Ако не беше така както си мислех, в момента щях да говоря с теб без да спирам уменията ти..Погледна го сериозно Тук съм да помогна - Ментира
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Valentine's Room - Page 3 Empty Re: Valentine's Room

Писане by BGDodpul Нед Дек 27, 2020 1:06 am

Човек трябва да се жертва за народа си. Лидер съм на тази нация от век насам и такива жертви трябва да се правят в името на доброто. Предполагам знаеш..извършвал съм твърде много злини, но за една добра кауза. Работил съм с купища злодеи зад кулисите, за да осигуря безопастността на народа ми. Но с какво можеш точно ти да помогнеш..? Как можеш да гарантираш безопасността на държавата ми по - добре от този клоун...? Надявам се да можеш, но..не ми се вярва, момиче. - Valentine
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Valentine's Room - Page 3 Empty Re: Valentine's Room

Писане by Emoran Нед Дек 27, 2020 1:13 am


Вал в момента..Знаеш ли, погледни си ръката просто Ръката на Вал трепереше. Трепереше, защото това беше страничен ефект от саботажа, когато някой е под контрол Тази ръка иска да ме убие Валентайн..Джестър те контролира и ти дори не го осъзнаваш..Тук съм, за да се опитам да намеря начин по който да разваля сделката ти с него Въздъхна В момента Джестър е слаб, а сте на едно ниво. Силите му са разделени на парчета и той просто пази фрагмент от тях за да може да ги ползва. Единият от тези фрагменти е този с който се е превърнал в този който е в момента..Силата да създава сделки от които не можеш да се откажеш. Накара те да се разправиш с мен, затова и ръката ти в момента бъгясва..Тя иска да ме убие, но саботажът ми я спира. Погледна към часовника си Поне за сега. Сериозно ли икаш да разботиш с такъв човек..? - Ментира
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Valentine's Room - Page 3 Empty Re: Valentine's Room

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите