Yharim's Castle

2 posters

Страница 3 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Yharim's Castle - Page 3 Empty Re: Yharim's Castle

Писане by Srooku Съб Мар 12, 2022 11:57 am

Braelor: Това изблъскване назад беше право към Braelor, защото той беше под Lucky. Щом видя кък бива изблъскван към него, се засили да го ритне докато Кен още се придвижва към него. Щом не искаш фризби... какво ще кажеш за футбол?!
Lucky: Приземи се леко на земята. Благодаря ви... Погледна към Kenji. Ние не искаме да се бием... Ти ще продължиш ли да се биеш с нас...?
Braleor: Говори за себе си, малкия, това е забавно! Пукнатините в бронята му, заедно с раните бързо започнаха да се затварят.
Srooku
Srooku
Moderator
Moderator

Брой мнения : 258
Join date : 11.12.2021

Върнете се в началото Go down

Yharim's Castle - Page 3 Empty Re: Yharim's Castle

Писане by BGDodpul Съб Мар 12, 2022 3:07 pm


Metal Gear Rising: Revengence - The Stains Of Time (Special Edit)
(ignore thumbnail, edit slaps hard)

Kenji: Бива изритан от Braelor, като се заби в една от сградите наоколо, създавайки голяма дупка в нея. Веднага след това, той падна на едно коляно, но щом си пое дълбоко дъх, той се изправи и погледна към тях, дърпайки веригата от устата на буболечката още повече, удължавайки я. Направихте грешка..когато ви казах, че мога да оставя двама да се изправят срещу мен, прецених, че трима от приятелите ви биха имали шанс срещу това, което ги чака напред..но сега, дълбоко се съмнявам..Докато говореше, от устата на буболечката беше изплют малък дагер, който той завърза за външния край на веригата. Сега, когато я хванеше по средата, той можеше да замахва с дагера от големи разстояния. Много бързо той започна да върти веригата, като самото въртене беше с Power Output от 100%, създавайки мощни вятърни вихри.

Ken:
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Yharim's Castle - Page 3 Empty Re: Yharim's Castle

Писане by Srooku Съб Мар 12, 2022 3:17 pm

Braelor: Засмя се силно, като тупна по гърдите си. Ще отнеме около минута изцяло да се излекува. СЕГА започва забавата! Хвана си меча, като изключително много му хареса vibe-a който идва от Kenji. Тупна по щита си с меча три пъти, като приклекна леко, изцяло бивайки покрит от своя щит. Хайде! Ела! Бавно започна да пристъпва към него.
Lucky: О не... Не ми харесва на къде вървят нещата... Кен, моля ви... не искаме да се бием... Видимо се натъжи, като дори си отпусна раменете.
Braelor: Малкия, той може и да се оплаква, че не му плащат достатъчно, но му виж мазната усмивка. И той е Battle Junkie като мен! Изключително силен, харизматичен смях, който заради голямото му тяло се чу на голямо разстояние, достигайки дори Тай. Вибрациите от гласът му се усетиха от тези които стояха по-близо. Kenji, нека направим тази битка легендарна! Да се разказва за генерации напред!
Lucky: Но... не е редно да се бием...
Srooku
Srooku
Moderator
Moderator

Брой мнения : 258
Join date : 11.12.2021

Върнете се в началото Go down

Yharim's Castle - Page 3 Empty Re: Yharim's Castle

Писане by BGDodpul Съб Мар 12, 2022 10:35 pm

Атсуки: (1:47) Пое си дъх, като започна бързо да прави знаци с ръце. Навсякъде около нея започнаха да се създават от розова енергия остриета, които станаха стоманени. Направи точно 100 остриета, като се затича към Kenji. First Dance: Flower Petals! Остриетата се разпръснаха под формата на спирала и се насочиха към Kenji, обкръжавайки го от всички страни.
Kenji: Започна да се върти бясно около себе си, въртейки веригата във всички посоки. С дагера, завързан за нея, той започна да отбива остриетата. Отстрани изглеждаше доста зашеметяващо и красиво как този човек се движеше. Личеше си, че наистина може да движи всяка една част от тялото си индивидуално във всеки един момент. 25...40...65...
Атсуки: Докато остриетата ѝ биваха отбивани, тя отскочи във въздуха и се предвижи към него на две остриета.
Kenji: Забеляза я, като започна да я напада от разстояние с веригата и дагера си. Бойният му стил наподобяваше на тези движения, но той ги правеше изключително бързо и с всеки замах той движеше цялото си тяло. При първата си атака към нея, той хвърли веригата директно към нея. Атсуки избегна настрани и точно в този момент, той я дръпна рязко встрани. Заради огромната дължина на веригата, когато пропусне с нея , хоризонталните му атаки стават много по - опасни. По този начин, той успя да уцели Атсуки и я запрати да лети през 4 сгради. Веднага след това, той дръпна веригата към себе си и продължи да избива остриетата ѝ. 100. Следващия..Насочи поглед към останалите.
Атсуки: Бива ударена през кръста от веригата, което я накара да се разбие здраво. Беше затрупана от отломки от сградите, които разруши, като излезе едвам едвам на повъхрността и се закашля. Това...ще остави белег...
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Yharim's Castle - Page 3 Empty Re: Yharim's Castle

Писане by Srooku Нед Мар 13, 2022 12:12 am

Braelor: Хей, като ме игнорираш, ще ме накараш да искам да ти скоча! Започна да се придвижва към Кен, като държеше щита си вдигнат през цялото време. Warlord's Greatshield! Щита му се промени, като самия той беше голям колкото самия Braelor. Влачеше се по земята, като оставяше огромна следа. Очевидно, този масивен щит не беше само за окраса, като самата тежест заедно с материалът от който е направен го прави един от най-солидните щитове които има, като е перфектен за приближаване до опонент, който използва силни атаки. Дано не е умен и не се сети, че ако замахне хоризонтално, че ще се завърти около щита и ще ме удари в гръб... Да се надяваме да е умен колкото Тай!
Lucky: Атсуки! Прибегна да ѝ помогне.
Braelor: Останахме само ние, приятел! От тебе би станал добър акробат, казвали ли са ти го?
Srooku
Srooku
Moderator
Moderator

Брой мнения : 258
Join date : 11.12.2021

Върнете се в началото Go down

Yharim's Castle - Page 3 Empty Re: Yharim's Castle

Писане by BGDodpul Нед Мар 13, 2022 12:33 am

Kenji: Да..предполагам са ми го казвали. Kenji хвана веригата близо до самия дагер, като това драстично скъси нейната дължина. Той обаче започна да я върти и я метна високо във въздуха, след което я дръпна рязко, насочвайки я към земята пред Braelor. Щом дагера се разби в земята пред него, той създаде огромна дупка на пътя на Braelor, в която той щеше да падне след точно 2 крачки. Kenji можеше да предава своят 100-процентов замах дори и на оръжията си, правейки всеки един негов замах с каквото и да било оръжие свръх-силен. Стой настрана..Наостри поглед. Не си мисли, че изпитвам удоволствие от това да се бия. Изпитвам удоволствие когато получавам пари..
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Yharim's Castle - Page 3 Empty Re: Yharim's Castle

Писане by Srooku Нед Мар 13, 2022 1:34 am

Braelor: Щом чу думите "Не изпитвам удоволствие от това да се бия, а от това получавам пари", той си премести щита настрани. Наистина, пич? Видя дупката. Оле, мале... това беше на косъм... Преглътна. Що просто не каза? Приемаш ли злато? Платина? Или искаш чист кеш? А... чакай... загубих всичките тези неща. Мога да ти ги изкопам по всяко време! Но, жалко че не искаш да се биеш. Тъкмо влязох в настроение да те пребия. Killjoy. Въздъхна. ...та... ще искаш ли да продължим, или да ровя дупка...? Широко отворен е за изненадваща атака, като няма да може да вдигне щита на време или да блокира с меча си.

Lucky: Надигна Атсуки на рамо, като я изправи и ѝ помогна да ходи. Недей да се хвърляш така... можеше да завърши много по-зле...
Srooku
Srooku
Moderator
Moderator

Брой мнения : 258
Join date : 11.12.2021

Върнете се в началото Go down

Yharim's Castle - Page 3 Empty Re: Yharim's Castle

Писане by BGDodpul Нед Мар 13, 2022 1:43 pm

Kenji: За жалост, няма как да ми предложиш повече от офертата, която получих преди години. Когато настане "краят", може и да се срещнете..Усмихна се леко. Но..до тогава, трябва да изпълня задачата си и да ви спра тук и сега. Извади най - обикновен пистолет, като започна да стреля по Braelor. Изстрелите обикновено нямаше и драскотина да му направят, но на тези им беше придаден неговия Complete Body Control, давайки възможността на куршумите да приемат ролята на неговите юмруци. С всеки един изстрел, той все едно нанасяше директен удар по Braelor.

Атсуки: Изправи се с негова помощ. Благодаря..но това все още не е свършило..! Тръгна да тича напред, за да се върне колкото може по - бързо.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Yharim's Castle - Page 3 Empty Re: Yharim's Castle

Писане by Srooku Нед Мар 13, 2022 3:21 pm

Braelor: След втория куршум, той премести щита си пред себе си отново. Ау, хей, това заболя! Спри с тоя peashooter! Започна да заобикаля направената от Кен дупка, като се приближавше бавно, но славно. Абе... яаааа. Леко надигна щита си, като ритна земята, целейки се в камък, като го изтреля към Kenji с невероятна скорост. Продължи да се приближава.

Lucky: Това не е добра идея... Тръгна след нея. Сложи си ръката на меча, готов да реагира на патрон, ако бива изстрелян към него или Атсуки.
Srooku
Srooku
Moderator
Moderator

Брой мнения : 258
Join date : 11.12.2021

Върнете се в началото Go down

Yharim's Castle - Page 3 Empty Re: Yharim's Castle

Писане by BGDodpul Пон Мар 14, 2022 9:52 am

Kenji: Видя какво се опита да направи Braelor, като в мига, в който той дръпна щита си, Kenji стрелна към земята пред него точно там, където той се опита да ритне. Това щеше да направи отново дупка пред него, но много по - малка от тази от преди. Той целеше да го накара да изгуби своя footing и да падне назад. Ако това стане, щеше да започне да го стреля докато е паднал без да спира.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Yharim's Castle - Page 3 Empty Re: Yharim's Castle

Писане by Srooku Пон Мар 14, 2022 10:24 am

Braelor: Първата половина от планът на Кен проработи, но щом загуби footing, той изтърва щита на кракът си вместо да падне, като използва самия щит за подпора. ТОВА БОЛИ! Стъпи по-силно, забивайки кракът си още по-надълбоко в земята, като така го измъкна от под щита си. Това не ми хареса, пич! Стига с игрите... Сложи щита си много по-здраво на ръката си, като цялото му рано се допираше до щита. Започна да бута щита с бясна сила, като започна да се придвижва доста по-бързо към него. Все още не е по-бърз от обикновен човек, но е впечатляващо с каква скорост може да се придвижва с такъв огромен щит.
Srooku
Srooku
Moderator
Moderator

Брой мнения : 258
Join date : 11.12.2021

Върнете се в началото Go down

Yharim's Castle - Page 3 Empty Re: Yharim's Castle

Писане by BGDodpul Пон Мар 14, 2022 10:47 am

Kenji: Не ме интересува как се чувстваш. Аз съм assassin. Знаеш, че ние не играем по правилата и доста често мамим. Изчака Braelor да се доближи малко, като в този момент, той приклекна и отскочи, като във въздуха беше с главата надолу. Докато беше над него, той използва веригата си да започне да замахва яростно с нея, като при всеки уцелен замах я придърпваше към себе си и изпращаше отново. За двете секунди, в които щеше да бъде във въздуха, щеше да успее да нанесе цели 6 удара. Приземявайки се, той погледна отново към Braelor. Не можеш да ме победиш. Не можеш да защитиш и приятелите ти..вече и останалите би трябвало да са се срещнали с опасността, която ги чака напред. Какво ще правиш сега..? Все още ли мислиш, че можеш да си позволиш да се биеш с мен? От отговора ти ще зависят следващите ми действия.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Yharim's Castle - Page 3 Empty Re: Yharim's Castle

Писане by Srooku Пон Мар 14, 2022 11:03 am

Braelor: След първите два замаха, разбра какво се случва, като все пак, не вижда пред себе си. Asgard's Valor! Дашна напред около 5 метра, опитвайки се да избегне останалите замахвания, като мигновено се преби заради понесените щети. Претъркули се два пъти, като бързо се изправи. Целият му гръб нямаше броня и кървеше. Веднага след дашът, щита му се върна обратно към същия материал от който е направена бронята му. Започна да се смее щом беше прав. Интересен факт, познавах assassin, пълен нахалник беше между другото. Нямаше по-досадна муха от него. Въздъхна. А за приятелите ми? Никакъв шанс да загубят. Не че нещо, но аз не съм от най-ефективните в битка, както може и да си забелязал. Бавен съм, но издръжлив и удрям силно. Но двете неща в които съм добър не са от значение ако не мога да те стигна. Започна да бяга към Kenji. Но точно защото знам, че другите са по-бързи от мен, знам, че ще се справят!
Lucky: Изсили се към Кен в гръб. Подготви се да го ритне в главата. Това ще ме заболи повече от колкото теб ще те заболи! ...по два различни начина...
Srooku
Srooku
Moderator
Moderator

Брой мнения : 258
Join date : 11.12.2021

Върнете се в началото Go down

Yharim's Castle - Page 3 Empty Re: Yharim's Castle

Писане by BGDodpul Вто Мар 15, 2022 10:28 am

Kenji: Усети трептенията на въздуха и едвам в последния момент отдръпна тялото си настрани и с ръка хвана крака на Lucky. Беше доста учуден, че не успя да реагира по - рано на атаката. Преди да може да направи обаче каквото и да било друго, от другата му страна го нападна Атсуки с катаната си, която той трябваше да блокира с длан. Катаната ѝ успя да го нарани, но не до такава степен, че да е ефективна атаката. Щом удържа на атаките им, той се завъртя, за да ги разкара от себе си и извади собствената си катана отново. Това беше замалко..Усмихна се. Значи най - накрая започнахте да работите координирано?
Атсуки: Претъркули се щом бе захвърлена, като отново се затича към него, spawn-вайки 10 остриета до себе си. Само започвам..!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Yharim's Castle - Page 3 Empty Re: Yharim's Castle

Писане by Srooku Сря Мар 16, 2022 11:35 pm

Lucky: След като Кен се дръпна, то той си сви кракът по-близо до тялото си, за да избегне това хващане, като просто прехвърча в посоката на Braelor. Винаги сме работили координирано... просто аз не искам да се бия... Аз ги дърпам назад... Приземи се на ръце, като направи две-три салта, като се приземи точно до тежко бронирания маняк. Ако бях хванат, щях да бъда до там...
Braelor: Виждам, че някой много не иска да влезе в битка с мен! Почна да бяга към него, като целия кървеше. Не спря да се смее весело и енергично, като адреналина в кръвта му затъпи всякакво чувство за болка. Искам само малко замаха да обменим. Личи си че не си някой направен от оризова хартия като Lucky! Shield of Wrath! Щита му се промени, като имаше лице на oni на него. Мисля, че този щит ще го изненада.
Srooku
Srooku
Moderator
Moderator

Брой мнения : 258
Join date : 11.12.2021

Върнете се в началото Go down

Yharim's Castle - Page 3 Empty Re: Yharim's Castle

Писане by BGDodpul Пет Мар 18, 2022 3:25 pm

Kenji: Усмихна се мазно след като чу това, което Lucky каза. Сега беше още по - заинтригуван за тази банда странници, която срещна. Не искаш да се биеш..? В такъв случай, ще убия приятелите ти пред очите ти и ще те накарам да се биеш..Наостри поглед към Атсуки, която бясно бе дашнала към него.
Атсуки: Щом първия танц не проработи..нека видим какво ще направиш като си застопорен! Ще те лимитирам отвсякъде! Направи няколко знака с ръка, като остриетата ѝ от 10 станаха отново на 100. Second Dance: Bloom! Остриетата отново се запътиха към Kenji, но този път всяко едно от тях се привличаше директно към него. Атсуки създаде около Kenji много засилено гравитационно поле с него в центъра, която би трябвало да го застопори на място и да накара всички остриета да се привличат към него. Това, което стана обаче, щеше да я учуди.
Kenji: Усети как остриетата започнаха да се движат към него, като обаче вместо да стои на едно място, той създаде мощен трус и отскочи назад, излизайки от гравитационния център. Нещо, което беше почти невъзможно за нормален човек, той направи с лекота. Сега, остриетата се привличаха към нищото в една точка, стаквайки се едно върху друго. А катаната му получи този debuff, който Атсуки се опита да му направи. Сега, следващото му посичане ще привлича всичко към себе си. Добър опит малката. Но не е достатъчно..!

Атсуки: Учуди се, като ококори очи. Никой до сега не бе избягвал с прост отскок след като биваше привлечен надолу към земята с адска сила. Невъзможно..! Това..това няма как да стане..грр..!Стисна юмрук, като се ядоса и направи отново знак с ръка. Third Dance...Scatter!!! Изведнъж, всички остриета се превърнаха в розови цветчета, както и самото ѝ тяло, като бе отвяно от вятъра. Цветчетата се разпръснаха около Kenji, създавайки мрежа. Атсуки започна да се дашва от острие към острие, като целеше с всеки даш Ken да е на пътя ѝ. По този начин, тя щеше да му нанесе убийствени щети всеки път когато премине през него.

Kenji: Бива посечен 4-5 пъти от Атсуки, която премина през него, но с очите си, той започна да вижда някакъв pattern. Имаше определен път, по който Атсуки винаги дашваше преди да стигне до него. Единствено трябваше да я проследи правилно. В главата си, той постави номер на всяко индивидуално цветче и започна да гледа пътя, който Атсуки изминаваше. 2..5..13..64..70! Изведнъж, той успя успешно да блокира атаката ѝ. 2..5..13..64....15! Отново успя успешно да блокира. След като Атсуки се дашнеше към острие номер 64, тя веднага се дашваше към друго , намиращо се зад Kenji. При третия ѝ опит, тя отново премина през острие номер 64 и точно тогава Ken отприщи едно много мощно посичане на пътя ѝ, като макар и от енергия, то успя да я рани фатално. Атсуки вместо да премине през Кен се образува от енергия и падна зад него, с огромна рана на кръста ѝ, като дори локва от кръв се образува заради дълбокото посичане. Тя бе уцелена поради факта, че посичането имаше от нейната гравитационна сила, която привлече Атсуки право към себе си. Остриетата ѝ изчезнаха под формата на розова енергия, като тя разбра колко по - силен от нея бе този човек..

Атсуки: Гхах..! Бива посечена в този момент, като премина през Кен и се сгромоляса на земята, изпускайки оръжието си. З-защо..? Всичките ми атаки...са неефективни...Изкашля кръв.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Yharim's Castle - Page 3 Empty Re: Yharim's Castle

Писане by Srooku Пет Мар 18, 2022 4:34 pm

Lucky: Моля те... недей... Гледайки как се бият, той искаше да се приближи и да предотврати битката, но летящите остриета и гравитацията щяха да го убият с лекота, за това не посмя. Видимо имаше желание, като се приближи достатъчно да остриетата да минават на милиметър от лицето му. Щом видя Атсуки как бива прерязана побеля като хартия. Атсуки! Прибяга до нея, като практически се появи до нея мигновено. Съблече си блузата, като започна да я превързва. Braelor! Моля те, победи го бързо и излекувай Атсуки!
Braelor: Вече се беше приближил достатъчно да замахне с щита си към Кен. Замахна с яростна сила, като се целеше в рамото на ръката с която си държеше меча. Късмет с убиването, не-приятел!
Lucky: Не искам да се бия... Моля, не ме карай да се бия...
Srooku
Srooku
Moderator
Moderator

Брой мнения : 258
Join date : 11.12.2021

Върнете се в началото Go down

Yharim's Castle - Page 3 Empty Re: Yharim's Castle

Писане by BGDodpul Пон Мар 28, 2022 12:09 pm

Kenji: Направи бърз backstep назад, като постави меча си на пътя на щита му. Беше го хванал здраво с две ръце, като щеше да го блокира успешно, дори щеше да успее да го удържи за известно време. Хъх, само това ли беше? Усмихна се леко. И по - силни замаси съм блокирал.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Yharim's Castle - Page 3 Empty Re: Yharim's Castle

Писане by Srooku Пон Мар 28, 2022 12:13 pm

Braelor: Щом щитът и меча се сблъскаха, щита леко започна да свети, но видимо, нищо не се случи. Засмя се. Сигурен съм! Защото това дори не е най-силния удар който мога! Sparta Kick докато го кара да продължава да блокира.
Srooku
Srooku
Moderator
Moderator

Брой мнения : 258
Join date : 11.12.2021

Върнете се в началото Go down

Yharim's Castle - Page 3 Empty Re: Yharim's Castle

Писане by BGDodpul Пон Мар 28, 2022 12:18 pm

Kenji: Бавен си! Когато се опита да го ритне, точно в този момент той отслаби блока си , за да може да избегне встрани. Това обаче накара щита да го фрасне здраво в рамото, което щеше да отслаби макар и малко следващата му атака. Извъртя се встрани от ритника на Braelor, като щеше да се позиционира зад него все едно. Докато се извърташе, с едната си ръка бръкна в устата на бубата, изваждайки от нея стаф, разделен на 3. Това беше най - силното му оръжие откъм груба сила, като го държеше по средата. Започна да се върти около оста си докато беше зад Braleor, като ако бъде ударен от която и да е част на стафа, щеше да усети 100% от замаха му заради CBC.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Yharim's Castle - Page 3 Empty Re: Yharim's Castle

Писане by Srooku Пон Мар 28, 2022 12:35 pm

Shield of Wrath, защото най-накрая открих добра снимка.
Braelor: Щом го удари в рамото, щита отново светна леко. Заради замаха си, щеше да се препъне. Чакай... той ще ме нападне в гръб! Нарочно се препъна, като го превърна на предно кълбо. Заради тежката му броня, не можа да го направи напълно, като се приземи по гръб, с щита си нагоре. Видя оръжието му, като се подготви да блокира замахът. Нещото за този щит беше, че не е defensive, а offensive. Щетите като че ли дирекно бяха пренесени от щита към ръцете на Braelor. Щита светна изключително силно, като започна да излъчва силна аура. Ръцете му бяха потрошени до рамо, като дори гръдния му кош имаше счупени ребра.
Lucky: Braelor!!! Погледна към Атсуки. Можеш ли да се оправиш сама...?
Srooku
Srooku
Moderator
Moderator

Брой мнения : 258
Join date : 11.12.2021

Върнете се в началото Go down

Yharim's Castle - Page 3 Empty Re: Yharim's Castle

Писане by BGDodpul Пон Апр 25, 2022 6:59 pm

Kenji: Усети големите щети, които нанесе на Braelor и си помисли, че той ще остане долу на земята за известно време, през което той може да хване и последната си жертва и тази, която най - много го интересуваше - Lucky. Той рязко се затича към него, изваждайки 2 ножки от устата на бубата. Той метна тези две ножки от двете страни на Lucky, като щом те се забиха в земята, сформираха огромна ограда, разпростираща се от едната ножка към другата. Бариерата беше енергийна и щеше да му попречи ако се опита да избяга назад. По този начин го задължи да се сблъска с него.
Атсуки: И по - зле съм била...Усети идващия Kenji, като докато беше на земята, тя бавно протегна ръка към него и чрез умението си вдигна огромни камъни нависоко във въздуха, след което рязко ги освободи да паднат към него и да го спрат.
Kenji: Със стафа си започна да отбива падащите камъни, но едновременно с това бягаше към тях.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Yharim's Castle - Page 3 Empty Re: Yharim's Castle

Писане by Srooku Пон Апр 25, 2022 7:18 pm

Braelor: Започна бавно да се изправя, всяка една пукнатина в бронята му светейки, активирайки регенеративните си умения на макс. Започна бавно, но възможно най-тихо да се влачи след Kenji, опитвайки се да направи Stealth атака. Не се обръщай... Щита му светеше, съдържайки всичките щети нанесени от Кен върху него, готов да ги използва обратно върху него.
Lucky: Огледа се, забелязвайки че пътя назад е затворен. Погледна право към Kenji. Не искам да се бия... Чакаше го да се приближи, преди да се опита да избегне.
Srooku
Srooku
Moderator
Moderator

Брой мнения : 258
Join date : 11.12.2021

Върнете се в началото Go down

Yharim's Castle - Page 3 Empty Re: Yharim's Castle

Писане by BGDodpul Вто Апр 26, 2022 10:33 am

Kenji: Ако не искаш да се биеш за себе си, бий се за тях..! Отскочи рязко към него, съединявайки стафа си в един голям вместо разделен на 3 части. Щеше да направи дълго хоризонтално замахване, за да не може да избегне в последния момент.
Атсуки: Рязко се изправи в този момент и застана на пътя му, блокирайки стафа му с катаната си. Сблъсъкът създаде лек трус, който тя усети и започна да отстъпва, защото не можеше да се мери по сила с него, особено на 110% CBC. Също така тя беше и ранена и едвам едвам стоеше изправена в момента. Б-бягай...! Щ-ще го задържа...! Но въпреки всичко, тя се опитваше да бъде този герой, който никога не е успявала да бъде преди.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Yharim's Castle - Page 3 Empty Re: Yharim's Castle

Писане by Srooku Вто Апр 26, 2022 3:47 pm

Braelor: Продължи да се влачи, тежко ранен. Но колкото и щети да е поел, отказваше да се предаде. Стига още да диша, ще продължи да се движи направо, докато не свъши своята цел. А сегашната му цел беше точно една - да предпази своите приятели.
Lucky: Атсуки, бягай! Аз мога да избягвам неговите атаки, но ти си ранена! Сложи си ръка на меча. Знаеше, че за да не бъде наранена повече, че трябваше да действа, да направи нещо което не харесва, нещо против неговите принципи, че да не види близък до него да пострада. Кен... ако се бия, ще оставиш ли Атсуки намира...?
Srooku
Srooku
Moderator
Moderator

Брой мнения : 258
Join date : 11.12.2021

Върнете се в началото Go down

Yharim's Castle - Page 3 Empty Re: Yharim's Castle

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите