Yharim's Castle

2 posters

Страница 1 от 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Yharim's Castle Empty Yharim's Castle

Писане by BGDodpul Нед Яну 09, 2022 11:13 pm

Yharim's Castle Latest

Замъкът на Тиранина, разположен в северната част на държавата му, където единствените хора в предградията на този замък са неговите войски.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5087
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Yharim's Castle Empty Re: Yharim's Castle

Писане by BGDodpul Нед Яну 09, 2022 11:29 pm

Подготовка като за война - по този начин можеше да се опише обстановката в предградията на този замък. Нямаше нищо , което да показва признак на живот на това място, а единствено на здраво обучена военна армия..тъжно за очите на жената, която наскоро се беше озовала тук и в момента вървеше бавно към портите на замъка. Макар и тя самата да няма достъп до това място, русата жена лесно успява да се справи с пазачите, които не я пускат да премине напред..шумът на високите ѝ токчета ехтеше навсякъде, а тя със самото си присъствие оставяше омайваща пътека от жизнена енергия, богата колкото тази на вековно дърво. Очевидно беше, че тази жена не беше някоя красива и невинна дама, а нещо доближаващо се до вещица.



Това място...

Ехти от грозота.

Смърт и кръв се усещат във въздуха..

И пепел се рее навсякъде.

Това не е замък..

А затвор.

Което потвърждава едно нещо..

Независимо външният вид на един дворец..

Той винаги си остава затвор за хората в него.



Като една принцеса, тя беше много добре запозната с царската обстановка. Нейният замък обаче много се различаваше от този - той беше прекрасен ту отвън, ту отвътре. Прелестни декори от злато На мястото на армията бе детският смях, който тя толкова много обичаше..но тази красота е просто външността. Колкото и важна да беше външността, тя прикриваше единствено грозната истина.

Жената се спря пред портите и сякаш тя настояваше те да бъдат отворени. Със самото си присъствие и богатата ѝ жизнена енергия, тя заяви, че иска да влезе без дори да изрича и дума.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5087
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Yharim's Castle Empty Re: Yharim's Castle

Писане by Srooku Пон Яну 10, 2022 12:47 am


Започва от 2:08.
Yharon: Докато тя стоеше пред портите, отстрани на двореца се надигна като цяла планина огромен огнен дракон. Щом стъпи на четири крака, гордо си изпъчи гърдите. Погледна надолу към нея, като че ли беше някоя мравка в пресъствието си, или още по-точно. В такава близост до своя господар. Щом се изправи напълно, музиката спря и започна да се чува нещо друго...

Нещо друго:
Srooku
Srooku
Moderator
Moderator

Брой мнения : 258
Join date : 11.12.2021

Върнете се в началото Go down

Yharim's Castle Empty Re: Yharim's Castle

Писане by BGDodpul Пон Яну 10, 2022 12:59 am

Жената: Надигането на дракона развя дрехите ѝ, но тя не откъсна поглед от целта си - замъка. Макар и жизнената ѝ енергия да привличаше създанието тъй като беше много , много богата, точно като тази на самата природа, тя не показа някакъв интерес към него. В мига, в който портите се отвориха , тя погледна към ???. От нея се усещаше много позната жизнена енергия на ??? - тази на малко момиче, което той бе срещал преди. Аз съм Ема Хресвелг, по - известна като Edelgard. Дойдох тук да се срещна с лидерът на тази държава..и първите ми впечатления са, че естетиката на хората тук не им е от силните страни.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5087
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Yharim's Castle Empty Re: Yharim's Castle

Писане by Srooku Пон Яну 10, 2022 1:05 am

???: Не е нужна естетика на практичен народ като Dreyvis. Запъти се към нея, като се опитваше да се сети на кой точно му напомня. Името е Yharim. Не носеше оръжие със себе си.
Yharon: Щом видя че господарят му ще се заеме отново легна на земята. Издиша, като само с това температурата около тях се вдигна с няколко градуса.
Yharim: Предполагам не сте дошли само за кафе.
Srooku
Srooku
Moderator
Moderator

Брой мнения : 258
Join date : 11.12.2021

Върнете се в началото Go down

Yharim's Castle Empty Re: Yharim's Castle

Писане by BGDodpul Пон Яну 10, 2022 1:12 am

Edelgard: Но не е и препоръчително тотално да я отписваш..естетиката е нужна на хората да живеят хубав и ценен живот. Относно кафето..не съм, но не бих и отказала...Започна да върви напред, оглеждайки замъка. Не пропускаше нито един детайл в окрашенията му. Това място наистина е грозно..сякаш е олицетворение на цялата държава. Погледна към Yharim. Толкова ли не намери място за една саксия цветя? Както и да е..не съм дошла за това. Дойдох да ти обясня ситуацията навън.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5087
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Yharim's Castle Empty Re: Yharim's Castle

Писане by Srooku Пон Яну 10, 2022 1:15 am

Yharim: Имах саксия, порастна, почна да свири метал и се скри под земята. Започна да прави кафе. Имаше точно едно чисто място в стаята му - неговото бюро. Беше перфектно подредено, чисто в цялата зона около него и с хубав изглед навън. За каква ситуация става на дума?

Srooku
Srooku
Moderator
Moderator

Брой мнения : 258
Join date : 11.12.2021

Върнете се в началото Go down

Yharim's Castle Empty Re: Yharim's Castle

Писане by BGDodpul Пон Яну 10, 2022 1:26 am

Edelgard: Колко интересно...бюрото ти е чисто, но не и всичко останало. Това говори много за теб..от това мога да разбера, че си много егоистичен лидер - някой, който поставя своите лични интереси на първо място пред всичко друго. Не че е нещо лошо..понякога народ трябва да се ръководи с твърда ръка. Но виждаш ли защо естетиката е важна..? Тя говори много за нас..Усмихна се. Ще стигнем и до там. Първо искам да разбера повече за човекът..или създанието пред мен.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5087
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Yharim's Castle Empty Re: Yharim's Castle

Писане by Srooku Пон Яну 10, 2022 1:32 am

Yharim: Разбирам защо е важна. Засмя се. Все още се опитва да се сети на кого му напомня Еделгард. Близко си с твоята теория, но не достатъчно. Цялата тази държава я създадох защото нещо мое бе откраднато. И семейството ми да не страда повече, трябваше да направя нещо по въпроса. Със сили като моите, не беше никак трудно да залича всичко на пътя ми, за да осигуря безопасно място за живеене на сестра ми и брат ми. Погледна към нея. А твоята естетика ми казва, че ще бъдеш голям трън в задника, каквото и да стане. Та... за каква причина си тука? За каква ситуация става дума?
Srooku
Srooku
Moderator
Moderator

Брой мнения : 258
Join date : 11.12.2021

Върнете се в началото Go down

Yharim's Castle Empty Re: Yharim's Castle

Писане by BGDodpul Пон Яну 10, 2022 1:36 am

Edelgard: Поради някаква странна причина, тя му напомняше на Eri - онова малко момиче, което постоянно се навърташе около екипажът на Тай. Нещо в Edel , той можеше да усети и в Eri - нейната богата жизнена енергия. Да заличаваш и унищожаваш винаги е най - лесният начин..но не се притеснявай. Няма да съм "трън в задника"..кажи ми, какво знаеш за мултивселената?
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5087
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Yharim's Castle Empty Re: Yharim's Castle

Писане by Srooku Пон Яну 10, 2022 1:40 am

Yharim: Питаш ме въпрос, за който знам много, момиче. Изправи се, видимо впечатлен от въпроса който тя зададе. Като започнем от най-простата част... Има безкрайно много от тях - вселените. Всеки един миг създава и разпространява възможните мултивселени като дърво. Всяко решение създава нова. Всяко "ако", "и", "или". Те са директно свързани с времето, но щом напуснеш една, е почти невъзможно да се върнеш обратно в своята. Също така... че да се местиш между тях не е чак толкова голяма работа. Погледна докато казва това изречение. Любопитно ми е, защо зададохте точно този въпрос?
Srooku
Srooku
Moderator
Moderator

Брой мнения : 258
Join date : 11.12.2021

Върнете се в началото Go down

Yharim's Castle Empty Re: Yharim's Castle

Писане by BGDodpul Пон Яну 10, 2022 1:45 am

Edelgard: Усмихна се широко. Много просто...границите, които крепяха всички тези различни вселени, ще бъдат пречупени. Въпрос на време е да се случи събитие, което ще афектира както този свят....така и моят. Да, точно така. Аз не съм от тази вселена. И бях изпратена на произволно място от моят съпруг да разбера повече за другите светове...да видя дали те знаят за нашето съществуване. И още куп други цели.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5087
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Yharim's Castle Empty Re: Yharim's Castle

Писане by Srooku Пон Яну 10, 2022 1:55 am

Yharim: За точно вашата вселена не знам. Дори и да си мисля че знам, е невъзможно да съм сигурен. Все пак, има безкрайно много точно като нея, различавайки се с почти нищо. Въздъхна. По начинът по който се обличаш, мога да си представя какъв е вашият свят. Напреднали са технологиите, даже може би повече от тук. Започна да се разхожда около стаята си. И най-вероятно е пълен хаос в момента. За тази част не съм напълно сигурен. Седна на бюрото си, гледайки към нея. Мога спокойно да отгатна че това няма да е посления път в който ще се срещнем. Въпросът е... на коя страна ще си? На моята или срещу нея?
Srooku
Srooku
Moderator
Moderator

Брой мнения : 258
Join date : 11.12.2021

Върнете се в началото Go down

Yharim's Castle Empty Re: Yharim's Castle

Писане by BGDodpul Вто Яну 18, 2022 5:39 pm

Edelgard: Не виждам причина да съм на твоята страна. Тук, може и да си най - силният, но ако говорим в глобален мащаб, в другите светове има далеч по - опасни от теб. Лично аз ще съм на страната на онзи, чиито мотив се доближава до моят..но дори тогава не гарантирам, че ще му помагам. Розите имат бодли..а моите са отровни. Остави това настрана. Тук съществуват ли 10 свещени артефакта? Някога да си чувал за нещо подобно?
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5087
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Yharim's Castle Empty Re: Yharim's Castle

Писане by Srooku Вто Яну 18, 2022 5:46 pm

Yharim: Далеч по-опасни? Засмя се. Със сигурност. Скъпа, аз не съм опасен. Аз съм мислител, не боец. Но ако стане дума до сила, съм сигурен, че дори в твоя свят щях да бъда на върха на хранителната верига. Самите му думи всяваха страх във всички които ги чуят. Нямаше и една лъжа изречена от него, а само истини и факти които може да потвърди. Издиша дълбоко. Сега, да отговоря на въпроса ти... като се замисля, съм чувал да се споменава нещо такова. Но никога не ми звучеше като нещо, за което да си струва да похабя ценното си време. Все пак имам държава да управлявам, чиято икономика се срива заради войната. Имам инфраструктура да построявам и закони, равни за всички. Седна на стола пред бюрото си, обърнат към нея.
Srooku
Srooku
Moderator
Moderator

Брой мнения : 258
Join date : 11.12.2021

Върнете се в началото Go down

Yharim's Castle Empty Re: Yharim's Castle

Писане by BGDodpul Вто Яну 18, 2022 5:53 pm

Edelgard: Не си първият, който казва нещо подобно, едва ли ще си и последният. Все тая. Изпуснал си в такъв случай доста голяма възможност..не знам как стоят нещата тук, но в моят свят, да кажем твоята алтернативна версия организира състезание точно около тези 10 артефакта, които са под формата на стари артефакти - в нашият случай, златни стрели. Всеки един от тях контролира отделен аспект от вселената, например времето. Щом световете се слеят, те ще са наградата за "най - силният", така да се каже. Който успее да събере всички 10, може съвсем спокойно да се нарече най - силният.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5087
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Yharim's Castle Empty Re: Yharim's Castle

Писане by Srooku Вто Яну 18, 2022 6:00 pm

Yharim: Засмя се маниакално. Десет дребни играчки да те направят най-силния? Пълна шега. Погледна към ръката си, като и я показа. Станах най-силния тук, без дори да използвам и един артефакт. Всичката сила, сам съм я постигнал, всичките инструменти, изобретил сам. Дори Draedon, God of the Forge не може да направи нещо толкова силно. Помогна с коването, но всичко останало аз го направих. Дори без тези "стрели" съм напреднал с владението си над космоса, както и съм създавал живот от нищото. Стисна юмрук. Но щом казваш, че ще се слеят световете ни, ще ти дам съвет. Не стой на пътя ми. Погледна я право в очите. Дори шлемът му да не позволваше тя да види неговите, тя знаеше, че гледаше на нея като на по-низше същество. Но... ако звучи забавно, мога да се присъединя във вашата игра.
Srooku
Srooku
Moderator
Moderator

Брой мнения : 258
Join date : 11.12.2021

Върнете се в началото Go down

Yharim's Castle Empty Re: Yharim's Castle

Писане by BGDodpul Вто Яну 18, 2022 6:09 pm

Edelgard: Усмихна се леко. Радвам се да чуя, че няма да са ти от полза..но ако тази твоя гордост ти коства живота, не вини мен. Колкото и неща да направиш сам, за някои неща ще ти трябва чужда помощ. А през това време, отивам да се срещна и с другите участници от този свят. Обърна му гръб, като тръгна да излиза. Ще се видим когато пристигнеш в Beacon..тиранино.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5087
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Yharim's Castle Empty Re: Yharim's Castle

Писане by Srooku Вто Яну 18, 2022 6:17 pm

Yharim: Моля, тиранин ме наричат само враговете ми. Наричай ме Yharim. Изправи се, като я последва. Все пак, не е културно да не изпрати гостите си на отиване. А и не е гордост, а знание. Не влизам в битки които не мога да спечеля. За това предварително проучвам всичко нужно. Както казах, не съм боец, а мислител.
Srooku
Srooku
Moderator
Moderator

Брой мнения : 258
Join date : 11.12.2021

Върнете се в началото Go down

Yharim's Castle Empty Re: Yharim's Castle

Писане by BGDodpul Чет Мар 03, 2022 11:46 am

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Със смях и с капка веселие, цялата група най - накрая достигна до това така-мрачно и тъмно място, което всички те свързваха единствено и само с отчаянието. Ivy продължи да върви напред, като по едно време спря и се обърна към всички тях.

Ivy: От тук, нашите пътища се разделят. Нещата няма да свършат добре за вас и дори за мен ако ви видят..
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5087
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Yharim's Castle Empty Re: Yharim's Castle

Писане by Srooku Чет Мар 03, 2022 11:57 am

Lucky: Желая ти късмет, Ivy... Ще се нуждаеш от него... Изглеждаше изключително притеснен.
Srooku
Srooku
Moderator
Moderator

Брой мнения : 258
Join date : 11.12.2021

Върнете се в началото Go down

Yharim's Castle Empty Re: Yharim's Castle

Писане by BGDodpul Чет Мар 03, 2022 12:02 pm

Ivy: Обърна им гръб, като тръгна да върви напред. Благодаря ви..щом се прибера, със сигурност ще разкажа на останалите за вас..
Тай: Вече след като мина малко време и когато те вече не можеха да видят Ivy, Тай се хвана за брадичката и започна да мисли за нещо, което го притесняваше. Хмм..
Атсуки: Какво има, Тай?
Тай: Не знам...нямам никакво добро предчувствие за това...Ivy може и да е от чужда вселена, но тук едва ли това ще има някакво значение..имам чувството, че тя може да попадне в голяма опасност ако не влезем навътре..
Malady: Луд ли си..? Да отидем пред вратите на лошия и да кажем "Хей, дойдохме сами да умрем"? Остави я..не виждам защо ви пука толкова много за непозната, която дори може и да ни е лъгъла.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5087
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Yharim's Castle Empty Re: Yharim's Castle

Писане by Srooku Чет Мар 03, 2022 12:20 pm

Lucky: Аз съм с теб, Тай... Нещо не е наред...
Braelor: Това е много опасно решение хора... Malady е права... поне за "Дойдохме да умрем" частта... Не ме разбирайте погрешно, много искам да ѝ помогна, но не е никак безопасно.
Lucky: Но ако бъде ранена, знаейки, че можех да направя нещо да го предотвратя, никога няма да мога да си простя...
Srooku
Srooku
Moderator
Moderator

Брой мнения : 258
Join date : 11.12.2021

Върнете се в началото Go down

Yharim's Castle Empty Re: Yharim's Castle

Писане by BGDodpul Чет Мар 03, 2022 12:31 pm

Тай: Опасно е, така е..и никак не е добра идея да продължаваме напред..но ако Ivy не се върне успешно? И то заради злодеите от нашия свят..няма ли това да е било наша отговорност ако сме можели да направим нещо по въпроса?
Атсуки: Не ни пречи да опитаме..
Malady: Ще ѝ се доверим, така ли? Ако ни излъже и всичко това е просто един капан за наивници?
Тай: Усмихна се. Аз избирам в кого да вярвам..и сега избирам да ѝ се доверя. Ако бъда предаден, така да бъде, моя е вината, че съм избрал да ѝ се доверя!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5087
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Yharim's Castle Empty Re: Yharim's Castle

Писане by Srooku Чет Мар 03, 2022 1:12 pm

Braelor: Аз съм съгласен с капитана.
Lucky: И аз... Ще бъде изцяло наша вината ако ѝ се случи нещо. Наш свят е... И за това е наша вина, че не сме могли да го победим до сега.
Braelor: Засмя се. Ние сме банда кухи глави явно!
Srooku
Srooku
Moderator
Moderator

Брой мнения : 258
Join date : 11.12.2021

Върнете се в началото Go down

Yharim's Castle Empty Re: Yharim's Castle

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите