The Moon Order

3 posters

Страница 6 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

The Moon Order - Page 6 Empty Re: The Moon Order

Писане by Crimson_YaMi Съб Ное 04, 2023 5:02 pm

Йоуму: Щом Ейс я потупа по рамото, тя го погледна. Щом казвате... ще се постарая. И въпреки неговите успокоителни думи последвани от нейния отговор... тя продължи да слага точен лимит на нещата, които тя правеше. Сякаш знаеше точно до колко можеше да си позволи да се докосне до тези енергии без да се случи това, от което тя навярно се страхуваше. За всички останали може би изглеждаше сякаш тя не искаше да направи това, което Ейс обясняваше - сякаш искаше просто да отбие номера и да се свърши.

Лена: Тя от своя страна изглежда знаеше какво точно преминава през главата на Йоуму, дори без да използва новите знаци. Да гледа един от приятелите и да се мъчи я натъжаваше, но точно тази мъка я накара да даде всичко от себе си - да може в бъдеще да е упора за приятелите си. Лена не изпитваше голямо затруднение с тези знаци, тъй като способностите и бяха доста близки до тях на основно ниво.
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 301
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

The Moon Order - Page 6 Empty Re: The Moon Order

Писане by BGDodpul Нед Ное 05, 2023 1:56 pm

Тай и останалите се справиха без проблем да достигнат до последният знак, разбира се, всеки със своето темпо. Натсуми бе най - бърза, даже светкавично бърза и успя да направи знаците още докато Ейс ги обясняваше. Зоро се концентрира да разбере тяхното значение най - вече и му отне повечко време, а Тай се забави най - много, но най - накрая успя да направи последния знак, като си отдъхна и отиде до Ейс. Личеше си, че доста се стараеше макар и да му беше по - трудно от останалите.

Тай: Ей, ей! Научи ме на най - силната ти техника, йо! Искам и аз да правя Domain Expansion както останалите!!! Може и да си голяма работа сега, но някой ден, дори теб ще надмина! Хехе!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

The Moon Order - Page 6 Empty Re: The Moon Order

Писане by Emoran Сря Ное 08, 2023 12:38 pm

Усилията на нашите герои разбира се започнаха да постигат резултати. За герои като Хана и Нацуми беше изключително лесно да channel-нат Ниндото през своите чакра пътища, тъй като вече те са минавали през тази трениворка. Зоро като лунно извисен има достъп до Ниндото също, но с помощта на знаците започна да го контролира в себе си по-лесно. Ейс забеляза, че Йоуму се притесняваше от нещо и щеше да го адресира. Той започна да навързва две и две, че присъствието на Йоуму се промени в момента в който разбра за титлата му. Явно има нещо свързано с Луната, което Йоуму я притесняваше. Въпреки това, енергията в Кагедома започна да влиза в нея и останалите. Това което новобранците в Ниндо като Тай, Сай, Йоуму и Лена щяха да усетят бе хармония. Те се почувстваха едно с природата и околността. Почувстваха се силни, но не и могъщи. Много странно как така тази земя, която ражда убийци. Чиято почва е наторена с кръвта на бога Убиец живее под такова спокойствие и в такава хармония със себе си. Това е същата онази земя, която е воювала със себе си. Какво се е променило?

Ейс: Драги мои ученици, вашето обучение официално стартира! Засмя се. Много се радвам, че си толкова ентусиазиран Тай, но имаш още неща над които да работиш, докато стигнеш до там.
Пригответе се да посрещнете вашите лични треньори!
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

The Moon Order - Page 6 Empty Re: The Moon Order

Писане by BGDodpul Сря Ное 08, 2023 12:43 pm

Тай: Като чу това, което Ейс имаше да казва, Тай се ентусиазира още повече. Лични треньори?!? Супееееер! Къде е моя?! Трябва да е най - силният наоколо, все пак! Огледа се. Зоро, да не би да си ти?!?
Зоро: Разбира се, че не!!! Ти нищо няма да можеш да научиш от мен.
Тай: Значи е Rai'Jin-сан!! Той е тук, нали, нали, нали?!?! И преди съм тренирал с него! Къде е той?
Натсуми: ...?! Тя чу, че Тай познава Rai'Jin , което много я учуди. Тя не беше виждала неговите умения, които бе научил от него, все пак.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

The Moon Order - Page 6 Empty Re: The Moon Order

Писане by Emoran Сря Ное 08, 2023 1:05 pm

Ейс: Много ме кефиш брато и защото нямаш търпение, нека ти бъдеш първия, който се запознае с него! Ейс направи няколко знака с ръце, като направи свой клонинг за всеки един него ученик. Освен вашите лични тренери, аз също ще присъствам на обученията на всеки един от вас! Е, без повече отлагане!

Огромно количество дим се появи пред учениците на Ейс, всякаш нещо току що беше призовано пред тях.

ПРЕДСТАВЯМ ТИ ЕДИН ИЗКЛЮЧИТЕЛЕН MASTER НА НИНДО

???????:
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

The Moon Order - Page 6 Empty Re: The Moon Order

Писане by BGDodpul Сря Ное 08, 2023 1:17 pm

Тай очакваше с нетърпение да види легендарният воин, който ще се появи да го обучава. Бе най - развълнуван от всички особено когато Ейс започна да го представя. Но...тогава се появи Aoi Toad-о и буквално накара всички в доджото да замълчат все едно беше спряло времето. Тай не спираше да гледа към него, защото не можеше да повярва какво вижда с очите си. Той погледна към Ейс.

Тай: Това е жаба. Говореща жаба. А къде е менторът, когото описа, сенсей?
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

The Moon Order - Page 6 Empty Re: The Moon Order

Писане by Emoran Сря Ное 08, 2023 1:20 pm

Ейс: Това е твоят ментор Тай!

Aoi: Посочи го с пръст, както буквално беше в краката му. За него, Тай и останалите бяха като гиганти. Не се шегувай с мен момко!
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

The Moon Order - Page 6 Empty Re: The Moon Order

Писане by BGDodpul Сря Ное 08, 2023 1:24 pm

Тай: МОЛЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ?!? Погледна към Ейс, след това към Aoi, след това към Ейс, след това към Aoi, и така поне още 10 пъти. СЕНСЕЙ, ТОЗИ ЖАБОК Е МОЯТ МЕНТОР?!!? You know what...ня-няма да питам...така да бъде.. Погледна към него. Ей, дядка! Напомняш ми на Тоби, същият vibe на загорял старец имаш! Какъв тип жени харесвам, хмм...Представи си Annie в съзнанието. 'Hot' girl with a big ass..?
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

The Moon Order - Page 6 Empty Re: The Moon Order

Писане by Emoran Сря Ное 08, 2023 1:29 pm

Aoi: "Hot girls with a big ass". УНИКАЛНО! ТИЯ СА МИ ЛЮБИМИТЕ! Отскочи като му се качи на главата. Този малкия ако има толкова добър вкус за тренировки, колкото има за жени ще го превърнем в изключителен боен изрод!

Ейс: Тепърва ще навлезете да разглеждате една страна на Кагедома, която не сте си и представяли, че съществува! Аой ще те научи как да контролираш Ниндото и как да го прилагаш в бойния си стил!

Aoi: Много ми напомняш на един твой съученик с който ще се запознаеш. И двамата имате много топло ниндо. Имам чувството, че задните ми части ще се запалят още малко ако стоя върху теб! Същото изпитах и при него и съм сигурен, че ще се сработите И НЯМА ДА МЕ КАРАТЕ ДА ПОВТАРЯМ ЗАЩОТО ЩЕ ВИ РАЗХВЪРЛЯМ ВСИЧКИТЕ!
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

The Moon Order - Page 6 Empty Re: The Moon Order

Писане by Crimson_YaMi Сря Ное 08, 2023 3:04 pm

Йоуму и Лена гледаха тихо отстрани, като за разлика от Тай, те не трепнеха в толкова силно очакване, даже напротив - Лена изглеждаше притеснена от това колко строг ще е нейният преподавател, а Йоуму беше потънала в собствените си мисли, като дори първоначално не забеляза клонинга пред себе си.
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 301
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

The Moon Order - Page 6 Empty Re: The Moon Order

Писане by Emoran Сря Ное 08, 2023 4:52 pm

Ейс: Засмя се. Много се радвам, че се разбирате прекрасно. В такъв случай, няма какво повече да ви бавя и можем директно да ви изпращам на тренировачното поле. Ейс хвана Тай за рамото като телепортира себе си, Тай и Аой Тоудо на терена на жабата.

/ Ейс, Тай и Аой /

Ейс: Клонингът, който остана при Йоуму и Лена се обърна към тях. Ей, аз все още съм тук Засмя се. Както казах, моя милост ще присъства на абсолютно всяка тренировка за да може да отреагира, ако нещо се случи. Във вашия случай, какво ще се случи? Сега. Ще ви запозная с първият ви тренер, който ще ви поведе и двете да осъвършенствате някои неща. След това, Лена, ти ще продължиш с него за да се фокусира върху твоите умения, а Йоуму ще смени своя тренер отново. Усмихна се. Мога да ви гарантирам, че са много готини хихи ^^ . Хайде луд!

??????:
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

The Moon Order - Page 6 Empty Re: The Moon Order

Писане by Crimson_YaMi Сря Ное 08, 2023 5:23 pm

Лена : Щом видя елфа, тя беше видимо заинтересована, макар и по коренно различна причина от очакваното. Тя не намираше външния му вид за привлекателен, но беше заинтригувана от факта, че той изглеждаше различно от елфите, които беше виждала. Оглеждаше го от глава до пети, сравнявайки чертите му с елфските раси на Тамриел. Уви, единствената прилика между него и тях бяха ушите и факта, че бяха хуманоиди раси.

Йоуму : Щом забеляза, че Лена е потънала в нещо, което тя лично можеше да определи като екзистенциална криза, Йоуму се обърна към русокосия мъж. Тя беше безразлична към произхода му, но също така и прекомерно учтива. Тя се поклони леко и като по етикет, първо представи приятелката си. Това е Лена, моля, простете грубостта и. Аз съм Йоуму. Ще се радваме да бъдем под Вашето напътствие.
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 301
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

The Moon Order - Page 6 Empty Re: The Moon Order

Писане by Emoran Сря Ное 08, 2023 5:51 pm

Асфар: Почеса се зад врата като се засмя Хехе, няма проблем. Приятно ми е да се запознаем, Лена, Йоуму ^^. Аз съм Асфар, както разбрахте. Името ми означава "Жълтия със сините очи", като значението на името ми идва от двойното ми име. То идва от арабски, който е един от езиците на Сахракаш, а фамилията ми е кагедомска, но не ми е по майчина или бащина линия, а просто е направено по Сахракански да всява страх или просто да бъде по-лесно запомнено. О? Пак се отплеснах! Отново се засмя. Много се извинявам за което ^^.

Ейс: Асфар смесица от два напълно различни свята. Баща му е от Сахракаш, което е земя на Слънцето, а майка му е кагедомка. Въпреки произхода си, той е изключителен талант. Умее да комуникира с природата, както и умее да се бие с различни оръжия. Колкото да бойните му умения, просто е уникален. Ще разберете какво имам в предвид след като започне обучението ви.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

The Moon Order - Page 6 Empty Re: The Moon Order

Писане by Crimson_YaMi Сря Ное 08, 2023 6:03 pm

Лена : Ясно... Значи може да се сравни с Yokuda и Wano... Интересна комбинация, наистина.
Йоуму : Поклати глава. Hourai. Или може би Elsweyr. Wano няма толкова близка връзка с Луната.
Лена : Може би си права. Но не мога да си представя Mer да има общо с която и да е от тези култури...
Йоуму : Ако искаш да следваш някаква твоя логика - не е нужно. Няма народ който да почита Слънцето повече от тях, но ще те посъветвам да не правиш паралел с вкъщи. Нещата тук са коренно различни.
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 301
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

The Moon Order - Page 6 Empty Re: The Moon Order

Писане by Emoran Сря Ное 08, 2023 6:48 pm

Асфар: Заслуша се за какво си говорят, като реши да се намеси. Well, в случая както знаете Кагедома почита Луната, а Сахракаш е реално couterpart-а на Кагедома и почита слънцето. Иначе това...Потупа си едното елфско охо с показалеца на единия пръст на ръката...е нещо кагедомско. В горите на Кагедома съществува племе, което е изключително прочуто в световния фолклор при нас със своите уникални способности да контролират енергия. Независимо дали ще е магия, ниндо, техники, заклинания, ритуали и всякакви тем подобни свръхестествени чудесии. Някои от тях, имигрират, тъй като не се харесват с идеала на Кагедома да превръща децата си в убийци и отиват по други краища на света като Сахракаш. Точно това се случва и с майка ми, която забременява от сахраканин и се връща да ме роди тук.

Ейс: Тотално куку си ако питаш мене, ама както и да е ^^. E, готови ли сте да започвате?

Асфар: Кимна. Роден съм готов.

Ейс: Не, роден си странен.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

The Moon Order - Page 6 Empty Re: The Moon Order

Писане by Crimson_YaMi Сря Ное 08, 2023 7:00 pm

Лена : Ние също сме готови... Съжалявам за отклонението ^^"
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 301
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

The Moon Order - Page 6 Empty Re: The Moon Order

Писане by Emoran Чет Ное 09, 2023 12:16 pm

Ейс: ЕТО ТОВА ИСКАХ ДА ЧУЯ! Клонингът на Ейс направи няколко знака с ръка като телепортира себе си, Асфар, Лена и Йоуму.

/ Moon Order >>> Arashiyama /
/ Ейс, Асфар, Лена, Йоуму
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

The Moon Order - Page 6 Empty Re: The Moon Order

Писане by Emoran Чет Фев 08, 2024 3:42 am

Ейс: Така така, останалите ще бъдете под едно крило за момента. Останалите ще бъдете като classmates с двама учителя. Единият ще съм аз, моя милост, а другия ще ви го представя след малко. Така, в момента сте Касуми, Чихана, Натсуми и Зоро. Имате доста неща, които ви свързват, както и доста на които да работите. От сега ви казвам, че вашата тренировка ще бъде доста тежка, но съм сигурен че ще се справите.

Сайкито: Вдигна ръка. Не си ме забравил нали?

Ейс: С теб ще тренираме отделно, аз ще ти бъда треньор. В случая, кой клонинг разбира се, тъй като оригиналът ми е при Тай. Anyway, let's introduce you to your lovely sensei! Ейс се обърна към Касуми, Чихана, Натсуми и Зоро, като изненадващо направи няколко крачки назад. Ще ви съветвам да се отдръпнете, неговото идване е доста тежко. Но, няма да задълбавам да ви го представям тъй като съм сигурен, че ще се опознаете след това ^^

??????:
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
! МОЩТНА СВЕТКАВИЦА УДАРИ ПРОСТРАНСТВОТО ЗАД НЕГО !
??????:
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

The Moon Order - Page 6 Empty Re: The Moon Order

Писане by BGDodpul Чет Фев 08, 2024 5:13 pm

Натсуми: Прикри си лицето с ръка преди да се появи Raiden, като леко се намръщи. Супер...баща ми 2...явно наистина съм прокълната да имам лош късмет до живот. Дано поне не е същият фукльо.
Зоро: Стоеше със скръстени ръце, като се усмихна широко и самонадеяно. Хмпф...this guy looks strong. Няма да остана под неговото ниво за дълго.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

The Moon Order - Page 6 Empty Re: The Moon Order

Писане by Emoran Съб Фев 10, 2024 1:19 pm

Райден: Огледа своите ученици. Вие сте, доста? Какво стана с "1ин - 2ма" Ейс..?

Ейс: Оооо моля те, ще кажеш, че това ти е проблем! ^^ Засмя се

Райден: Погледна отново към тях Добре, представете ми се, вече знаете за мен предполагам..Името ми е Райден Наминари и съм вторият Сусаноо на тези земи. Бях помолен от Ейс да ви обуча по кагедомския път на меча. Съгласих се на това след като ми обеща, че сте достатъчно силни че да ни си хабя времето.

Касуми: Касуми Умака се казвам Макар, че говореше към Райден, тя беше обърната към другите. Приятно ми е да се запознаем.

Райден: Значи това е момичето със силния демон. Демонът направен по идея на нинджа бога Акира. Ясно, защо Ейс реши точно да мене да ми я даде. Вдигна ръка към нея, тъй като чу достатъчно. Достатъчно. Той реално знаеше за всеки един от тях по нещо, но искаше да види как ще му се представят. Следващия Погледна към Чихана.

Чихана: Погледна към Райден, като се поклони в знак на уважение. Чихана Мамори, дъщеря на Мамору Такеши познат още като Хачиман. Изгубила своя път, след битката ми с него, или по-скоро зла версия на него аз отново получих нужното самочувствие и вдъхновение да се уча. Преминала съм през доста от обученията, но ми трябва напътствие как да усъвършенствам силите си. Ще се радвам да работим заедно!

Райден: За мен ще бъде чест. Лично познавах баща ти Присви очи. Чихана..Ще бъде доста трудно с тебе..
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

The Moon Order - Page 6 Empty Re: The Moon Order

Писане by BGDodpul Съб Фев 10, 2024 6:00 pm

Зоро: Скръсти ръце пред себе си, като застана пред него и го погледна в очите. Зоро имаше най - добре подготвеното тяло от всички, като си личеше, че бе преминал през Ада само и само да може да се съревновава с най - силните. Името ми е Ророноа Зоро...и съм бъдещият най - силен мечоносец. А, и предполагам изкачих онзи малък връх. Почеса се зад врата. Наистина не виждам защо е толкова голяма работа...
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

The Moon Order - Page 6 Empty Re: The Moon Order

Писане by Emoran Съб Фев 10, 2024 6:09 pm

Ейс: Протегна се към Зоро отдалече и мълчаливо се сдържаше да не избухне.

Райден: Ророноа Зоро, значи ти си човекът който наскоро е изкачил върха..Хм Усмихна му се Мога да ти повярвам, че мечтата ти е толкова голяма, но и не мога да те лъжа, че ще ти бъде изключително трудно. Акисе Саяма познаваш ли го? Защото със сигурност ще трябва да се сблъскаш с него преди това.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

The Moon Order - Page 6 Empty Re: The Moon Order

Писане by BGDodpul Чет Фев 22, 2024 10:46 am

Зоро: Кимна. Познавам го. И нямам намерението да изгубя от него когато го предизвикам. Но до тогава, искам да съм готов. Можеш ли да задоволиш жаждата ми за труд и упорство, Raiden?
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

The Moon Order - Page 6 Empty Re: The Moon Order

Писане by Emoran Чет Фев 22, 2024 11:02 am

Райден: Говориш с човека, чиято титла винаги се е съревновавала с притежателите на по-възхвалените титли като Аматерасу и Тсукуйоми. Ако аз не мога Погледна го сериозно никой не може! Изведнъж му се покачи настроението, като се усмихна. Предполагам затова и Ейс извика точно мен, кой знае Shrug Ами ти? Погледна към Натсуми.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

The Moon Order - Page 6 Empty Re: The Moon Order

Писане by BGDodpul Съб Фев 24, 2024 6:34 pm

Натсуми: Аматерасу..значи този се познава с единственият ми приятел наоколо. Чудя се какво ли прави..Тя не беше впечатлена изобщо, като отстрани кротко си играеше с малко кученце, направено изцяло от светкавици, което беше на рамото ѝ и я ближеше. Това беше Raiju, но едва ли някой би се досетил, че този митичен звяр всъщност е приел формата на безобидно кученце. Когато погледите на останалите попаднаха върху нея , то изчезна, а тя погледна към Raiden. Аз..? Аз съм...просто Натсуми. Приятно ми е да се запознаем.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

The Moon Order - Page 6 Empty Re: The Moon Order

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 6 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите