The Moon Order

3 posters

Страница 5 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

The Moon Order - Page 5 Empty Re: The Moon Order

Писане by Emoran Пон Окт 23, 2023 10:01 pm

Ейс: Засмя се Много хубав въпрос! Така, да си говорим по същество. Името ми е Ейс! Аз съм сегашния притежател на титлата "Тсукуйоми". За тези, които не знаят, титлите в Кагедома се предават на най-умелите бойци и всяка от тях означава различно нещо! В моя случай, аз съм закрилникът на Луната и нейният най-силен войн в момента. Сега съм събрал войните, които смятам да предадат златата и уникалните способности на Кагедома на бъдещото поколение. Вие имате уникални способности, които са на път да бъдат развити за благото на цялото човечество. За това аз съм тук. Преди да продължим, бих искал да ви представя още един ваш съученик! Плясна с две ръце. БЪДЕТЕ ИЗНЕНАДАНИ!

Касуми: Касуми отвори вратата на доджото, като пристъпи напред ( до 25 секунда ). Самата и стъпка в доджото създаде огромен спад на температурата в стаята, като нейното присъствие създаде усещане за притеснение у останалите. Огромна черна сянка се движеше зад нея, докато търсеше място къде да седне. Преди да седне обаче, тя застана пред останалите, обаче се беше обърнала към Ейс. Здравейте, много ще се радвам да работя с вас..! По погледна и си личеше, че тя е сляпа. Тя реално се беше обърнала към тях настрани за да ги чува по-добре.

Чихана: Когато тя се обърна с идеята да комуникира с тях, Чихана си хвана катаната. Какво по дяволите е това чуждо присъствие от нея..........?

Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

The Moon Order - Page 5 Empty Re: The Moon Order

Писане by Crimson_YaMi Вто Окт 24, 2023 6:47 am

Йоуму: Щом Касуми пристъпи в доджото, Йоуму плавно сложи ръка на катаната си. Това момиче... Тя не усети притеснение, но не откъсваше поглед от сянката, която се извисяваше зад момичето. Сякаш следеше всяко едно движение на този силует, готова да действа при най-малкото нещо. Тя вдигна ръка леко, колкото да привлече вниманието на Лена, като направи няколко знака с ръка.

Лена: За разлика от Йоуму, Лена беше истински притеснена, но не поради предполагаемата причина. Не се страхуваше за останалите, а за самото момиче. Неведнъж беше виждала подобни неща в миналото и според нейните наблюдения, хората придружавани от подобни присъствия бяха тези, които страдат най-много. Тогава тя забеляза че Йоуму се опитва да и привлече вниманието,, като кимна щом видя знаците.

Ако пътешествието им досега ги беше научило на нещо, та беше че по никакъв начин не трябва да си говорят помежду си по диретнен начин. Дори просто мисъл по определен въпрос ги е поставяла в лошо положение. В момента и двете бяха наясно със ситуацията им, което допринасяше към това те да бъдат нащрек повече от всякога. Все пак, все още не знаеха доколко можаха да имат доверие на околните, още повече заради титлата, с която Ейс се беше представил. За Йоуму, това беше името на баща и, който бе умрял преди тя да има възможността да срещне. За Лена, Тсукуйоми беше името на покровителя на династията, която беше довела до страданието на твърде много хора.
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 301
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

The Moon Order - Page 5 Empty Re: The Moon Order

Писане by BGDodpul Вто Окт 24, 2023 10:48 am

Натсуми: Когато новото момиче се представи, тя стоеше в ъгъла и анализираше присъствието и аурата ѝ, за да придобие представа каква беше тя. От това, което усещаше, тя знаеше, че е някой много силен човек, или поне някой с много потенциал. Страшно..
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

The Moon Order - Page 5 Empty Re: The Moon Order

Писане by Emoran Сря Окт 25, 2023 1:34 pm

Ейс: Касуми ще ви бъде от изключителна помощ след като ви обясня за какво става дума. Преди да продължим, всички трябва да се съберем и така като гледам сме почти готови. Ейс ги огледа още веднъж. Заподозря следните: Нацуми, Чихана, Лена, Йоуму, Касуми, Сайкито, Зоро. Мисля, че се посъбрахме. Добре, нека ви представя и последния ви съученик, ако мога така да го нарека. Ейс направи няколко знака с ръка, като извади единия от ножовете си и го заби до себе си. Направи знака на тигъра с ръка, като Тай се телепортира до него. Здравей бе!
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

The Moon Order - Page 5 Empty Re: The Moon Order

Писане by Crimson_YaMi Сря Окт 25, 2023 5:16 pm

Лена : Щом Лена видя Тай, тя не успя да сдържи това колко беше объркана. ТАЙ?!? В следващия момент обаче тя осъзна, че беше казала нещо, което не трябва, и бързо сложи ръце на устата си. Опа...
Йоуму : Въздъхна, като поклати глава разочаровано. Изобщо защо си играхме да си говорим с код, Лена... Тук никой не ни познава, ситуацията само ще стане по-зле...
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 301
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

The Moon Order - Page 5 Empty Re: The Moon Order

Писане by BGDodpul Сря Окт 25, 2023 5:28 pm

Тай: Появи се, като плясна с ръце и направи две малки експлозии, които да създадат ефект от фойерверки. That's right, I'm here! Засмя се, като погледна към Лена учудено. Woooah! Вече имам и фенки, йо...! Наистина започвам да ставам известен значи...ама че е яко да си пират!
Зоро: Хм? Обърна се, като погледна Тай и се усмихна. Ooh? Тай! Пусна щангата, като се чу адски мощно ДЪНННННННННННННННН, че даже и прахоляк се вдигна. Отиде до него и се здрависа. Не съм те виждал от много време!
Тай: Кимна. Радвам се да те видя, Зоро! Усещам, че си станал силен, йо...но аз също!
Зоро: Хех...усещам нещо различно в теб.
Тай: Така е...най - накрая открих собственото си умение! Нямам търпение да ти покажа моят Dragon Soul! Погледна към останалите. Ооо, толкова много нови лица, йо...а, Натсуми също е там! Йооо, Натсуми!
Натсуми: Усмихна му се, като му помаха.
Тай: Аз съм Тай Фулбастър...и съм бъдещият крал на пиратите!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

The Moon Order - Page 5 Empty Re: The Moon Order

Писане by Emoran Сря Окт 25, 2023 8:54 pm

Чихана: Damn, тук много познати се насъбраха, а аз си нямам и на идея кой кой е, освен момичето с което се бихме срещу Мамору. Визираше Лена.

Касуми: Много шумно стана изведнъж...!

Ейс: Хо? Ма вие вече се познате? Това е чудесно! Значи още по-добре ще се сработите. Нищо, че ще ви разделя след първите няколко урока!  The Moon Order - Page 5 1f60b Настана кратка тишина. Каааааакто и да е, продължаваме напред!  The Moon Order - Page 5 1f60c Изражението му изведнъж стана сериозно. Събрал съм ви тук за да ви превърна във войни. Както казах, вие сте следващата генерация, която ще се изправи срещу злото и следващата генерация, която може да предаде уникалните способности на един Кагедомец на поколението след него. Ейс протегна ръка, като всяка хвана пространството. Разкъса го като хартия, отваряйки нещо като портал към нищото, който да ползва като бяла дъска. С разликата, че беше черна, всякаш беше портал към космоса. Показа три пръста на ръката си и започна да изброява, смъквайки един по един.  There are 3 things you need to learn. Започваме с Absorbation, Type and Amplification. Преди да започнем с тях обаче, трябва да разберем всеки един от вас на какво ще започне да учи. На Ниндо или на Кендо.

- Ниндо-то е пътят на нинджата и се фокусира главно върху пътя на нинджата, обучавайки своите специалисти в това да бъдат потайни. Най-често се използват stealth и elusive умения, с които те нападат опонента си по нечестни и недиректни начини. Техниките, които използват нинджо се наричат "Ninjutsu".

- Кендо-то пък е пътят на самурая и се преобразува от Ниндо. Което само по себе си означава, че малко по-трудно се учи в началото. За разлика от нинджите, които наподобяват на магьосници с техните толкова разновидни умения, самураите по-скоро се концентрират изцяло върху това да използват оръжията си за да нанасят смъртоносни и свирепи атаки. Техниките, които използват Кендо се наричат "Kenjutsu".

? ВЪПРОСИ ДО ТУК ?
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

The Moon Order - Page 5 Empty Re: The Moon Order

Писане by Crimson_YaMi Сря Окт 25, 2023 10:36 pm

Йоуму: В момента, в който Тай си помисли, че Лена може би му е някаква фенка, Йоуму веднага се намеси. Ни най-малко. Просто сме виждали лицето ти на wanted poster-и. Това беше и причината тя да е толкова учудена.
Лена: Ъ-ъм... това няма ли само да влоши нещата...?
Йоуму: На този етап няма измъкване от ситуацията и без това...

След изказването на Ейс, Йоуму и Лена се спогледаха. Двете нямаха идея каква всъщност е причината да са тук.
Лена: Реше да се престраши да зададе въпрос, като вдигна ръка. Ъ-ъм, извинете, но... говорите само за начини за нараняване на околните... няма ли и някакъв... по-мирен вариант...? ^^"
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 301
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

The Moon Order - Page 5 Empty Re: The Moon Order

Писане by BGDodpul Чет Окт 26, 2023 10:16 am

Тай: Слушаше това, което Ейс говореше, като скръсти ръце. Това звучи забавно...но стига с тази скучна теория! Кога ще се бием вече, йо?!?
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

The Moon Order - Page 5 Empty Re: The Moon Order

Писане by Emoran Чет Окт 26, 2023 11:36 am

Чихана: Вдигна ръка. Извинете, как точно разбираме върху какво ще се съсредоточим..?

Ейс: Посочи Лена Много добър въпрос от дамата ето там! Нека само направя нещо, че така е малко инкогнито и смутено Махна с ръка пред себе си, карайки имената на всички да се display-нат над тях. Лена, нали? Много хубаво име. Та, относно въпроса ти, да има и по-мирен вариант, просто да си поговорите с противниците си, което не винаги важи при всеки. Но, ако реално не искаш да нараняваш никого, можеш да бъдеш лечебен ниндо ползвател! Погледна към Тай. Оценявам твоята заинтересованост Тай, но преди това трябва да знаем как да използваме тази енергия за която ви говорим. И разбира се, преди да я използваме, нашият първи урок е да я получим..! Погледна към Чихана Добър въпрос Хана с много лесен отговор. Първо трябва да насочим тази енергия към вас, за да може да започнете да я ползвате!
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

The Moon Order - Page 5 Empty Re: The Moon Order

Писане by Crimson_YaMi Чет Окт 26, 2023 5:07 pm

Лена : Ъм... Нямах точно това предвид, но... Благодаря... Засега лечител май звучи добре... Макар и май да имаме достатъчно такива в екипа... ^^"
Йоуму : Енергия...? Битката срещу Акаме беше претоварила тялото и до степен, в която Йоуму не е напълно сигурна какво точно се е случило. И въпреки това, тя помнеше енергията, която усети когато Велвет и помагаше. Тя затвори очи, като се фокусира. Опитваше се да си спомни точно този момент, в който беше усетила енергията. Тя бавно отвори очи, като концентрира същия вид енергия в ръката си. В този момент, тя вдигна другата си ръка, сякаш и тя имаше въпрос. Само да попитам, за това ли става дума? И ако да - ще можете ли да ми кажету какъв е произхода на тази енергия?
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 301
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

The Moon Order - Page 5 Empty Re: The Moon Order

Писане by BGDodpul Чет Окт 26, 2023 5:11 pm

Тай: Добре тогава! Целият съм в слух, funny man! Как мога изобщо да получа тази нова енергия? Това нин-кво звучи наистина интересно! Уви си шал около главата. Аз съм пират-нинджа, йоо...
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

The Moon Order - Page 5 Empty Re: The Moon Order

Писане by Emoran Чет Окт 26, 2023 6:11 pm

Ейс: Я, ти да видиш..! Посочи Йоуму. Вашата съученичка вече има някакъв опит малък и някаква останала енергия от битката и, когато за пръв път се доближи до Ниндо-то! Засмя се Браво! Значи на теб може да ти е по-лесно. Погледна към Тай. Ниндото е като природна енергия в Кагедома. В момента то е навсякъде. Просто трябва да го повикате за да си създадете някакъв резерв с него. Вече по-advanced е да го прилагате в околостта където го няма за да boost-вате вашите умения. Това което вас искам е следното. Нужда е концентрация и медитация за да може Ниндото да проникне във вас и реално да го усетите. На дъската която ползваше, се появиха знаци с ръце. Това което искам от вас е да застанете ето така Показа, след което се изправи. Повтаряте знаци под ред на всеки 2 минути почивка и не мислите за абсолютно нищо друго. Ако искате си поиграйте да ги направите първите няколко пъти и след това започнете с медитацията и правенето им. Умът ви трябва да е в пълен покой. Аз през това време...В ръката му се появи дървета пръчка....ще ви наблюдавам! За целта ще ви помоля да се отдалечите един от друг за да не си пречите и да си крадеде от енергията покрай вас. Имайте в предвид, че Кагедома е земята на убийци. Неправилното и прекомерно абсорбиране на Ниндо, грешното правене на някой от знаците или непокойно подсъзнание с всякакви задни мисли могат да събудят bloodlust-а във вас. Затова, аз ще track-вам енергията която събирате в себе си и ще ви изпраскам с ей тва дрЪво когато се наложи за да ви измъкна от лошата енергия. Та, някакви въпроси преди да започнем?
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

The Moon Order - Page 5 Empty Re: The Moon Order

Писане by Crimson_YaMi Чет Окт 26, 2023 9:50 pm

Йоуму: Хмм... ако това е всичко... не би трябвало да е такъв проблем. От друга страна обаче... Хвърли поглед на Лена, която тъкмо се отдръпна за да заеме позицията си. Не знам идеята колко е добра за нея...
Лена: Започна да пробва да направи знаците, като видимо се затрудняваше. Тш... това е по-трудно от ученето на инструмент...
Йоуму: Докато Лена се опитваше да схване как ставаха нещата, Йоуму се възползва от възможността да попита още един въпрос. Това със знаците задължително ли е...?
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 301
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

The Moon Order - Page 5 Empty Re: The Moon Order

Писане by BGDodpul Пет Окт 27, 2023 9:24 am

Зоро и Натсуми се справяха блестящо с упражнението, като Натсуми дори му хвана цаката почти веднага, все пак беше дъщеря на Rai'Jin и за нея половината неща ѝ бяха понятни вече. А Зоро освен тялото си е тренирал и ума си и се опита да съчетае новите знания със старите, което доста му помогна.

Тай: Хмммм...нека видим...Застана в съответната позиция, като започна да прави знаците един по един. Справяше се доста добре като за начинаещ, но се усещаше, че енергията му беше свръх-студена. Дори Тай усети това, като за миг се разконцентрира и изневиделица, в съзнанието си той чу дълбок глас (Sukuna VA)...

Ей, хлапе тъпо...
До кога ще го слушаш този...?
Очевидно е, че от теб нищо не става.
Let me help you out a bit.

Тай се стресна, като спря да прави знаци и видя, че около него имаше ледени образувания, които се сформираха само и единствено от аурата му.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

The Moon Order - Page 5 Empty Re: The Moon Order

Писане by Emoran Пет Окт 27, 2023 10:54 am

Ейс: Хубав въпрос Йоуму и да, задължителни са и ще обясня защо. Знаците ви помагат да се докоснете до самата същност на енергията на Кагедома. Макар и земя на убийци, ние също си имаме своите дълбочини в собствените си вярвания. По този начин, всеки знам си има своя смисъл. Пръчката му изчезна като започна да ги показва и преди всеки да обяснява. Ще гледам да ви го обясня възможно най-просто, без да изпадам в твърде много детайли преди самата индивидуална тренировка на всеки един от вас. Различните знаци и концентрацията църху тях отключват различна на вид чакра във вас. When all your charkras are unlocked, Nindo comes in. Малко внимание преди да започнете! Та, както казвах:

1. Първият знак е наречен Rin - Power  - The strength of Mind, Body and Spirit. Преди който и да е символ да бъде направен, този трябва да бъде екзекутиран правилно. Power is channeled in your body and it is associated with increased mental concentration and power generation. Рин визуално е представен като огън. Чиста енергия. Рин е асоцииран също със самата Roth Chakra долу във вас самите. Ако изпитвате затруднение със самата концентрация, има специфична мантра на Рин, която ако се фокусирате над думите и, ще успеете да събудите силата. Мантрата гласи Ейс се концентрира, като затвори очи и каза: I am empowered with vital energy. I am strong. След което отвори очи и направи втория знак от картинката.

2. Вторият знак е наречен Pyo - Energy - The Energy within and the Energy outside. Енергията в тялото е свързана с енергията извън тялото. По този начин се създават също толкова complex индивидуални умения, колкото и complex е самия знак на Pyo. It is associated with the beginning of the soul's journey towards higher levels of spiritual consciousness through the second chakra. The Sacral one, right above the Roth Chakra of power. Там се смята да имате резервоар от Vital Energy, която чака да бъде отключена за да развиете пълния си потенциал. Това ще ви помага не само в Кагедома но и за напред за всяко едно нещо с което се захванете. Ейс отново затвори очи. I am not tempted by distractions. I am fearless.

3. Третият знак е наречен Toh - Harmony - Единство с вселената и самите себе си. Да се слеете с енергията на вселената и да медитирате върху нея са важни умения за да бъдете Шиноби от Кагедома. Идеята е дълбока връзка с вселената и по-дълбоко разбиране на обкражението ви в случая, Ниндото около вас. Точно под белите ви дробове е The Solar Plexus chakra path focus points. Представете си го като слънце. Затвори очи. I forgive all past and present injuries, offenses and slights. I am harmony with the infinite Divine Energy. Хармония е от изключителна важност дори за хора като мен, без която аз не бих могъл да имам всичките тези способности до днес и да бъде наречен Цукуйоми.

4. Четвъртият знак е наречен Sha - Healing - Лекуване на себе си и околните. Тох като връзка между себе си и вселената, Ша ви позволява да се доберете до енергията и да я образуване в лечителна и могъща сила. Този знак е много близко и доста често асоцииран с "Ки". Той променя вибрациите на тялото и кара регенериращите фактори да се засилят. И разбира се то отключва чакра пътят на сърцето. Очевидно. Обърнете внимание на мантрата. Затвори отново очи. I am healed. Divine energy flows through me, healing me and others.

Ейс спря да прави знаци, но тогава всички щяха да онемеят. Само за няколко секунди, енергията на Ейс беше разрушила огромна част от Доджото покрай него. За сега ще спрем до тук, докато всички успеете да го направите правилно до 4тия знак. Забеляза какво е направил, при което замахна с ръка и го оправи веднага, всякаш нищо не се беше случило. Опа. Е, виждате за какво говоря. Не се тревожете, тук съм да контролирам нещата. Лена сега може и да се затруднява, но съм сигурен, че това няма да я спре! Тук съм да помагам с всичко що ви е трудно! Забеляза Нацуми и Зоро. Някои от вас започват да му хващат цаката. При други може да е по-лесно, но няма да мръднем докато всички не сме на една страница. Реално той очакваше тези двамата да се справят и има големи очаквания и от Йоуму. Нацуми е ясна, тя е дъщеря на Рай'Джин и бива родена около Ниндо. Зоро като благословен от Мизуки заради изкачването на планината има своите чакра пътища отворени, но тепърва ще трябва да прокарва Ниндо през тях. Тогава Ейс усети нещо от Тай, като пръчката му се появи и го изпраска по главата за да му прекъсне медитацията той. Това накара ледените образувания да се пръснат. Добре ли си хлапе? Видях зла енергия идваща от тялото ти.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

The Moon Order - Page 5 Empty Re: The Moon Order

Писане by Crimson_YaMi Пет Окт 27, 2023 8:08 pm

Ясно, разбирам... Благодаря за подробната информация, оценявам го. След подробното обяснение на Ейс, Йоуму отиде до Лена, като поправи някои неща, които беше забелязала като грешни според показното от Ейс. Докато показваше, тя обясняваше някои неща и със странни термини, които бяха свързани със звука. Когато приключи с обясненията обаче, последното изречение щеше да се набие на уши. Но не се напрягай... Звукът, който търсиш, е примамващ. Една грешна стъпка и няма да има връщане назад. Върна се на мястото си, като започна да прави същото, което правеха и останалите.

Лена: Кимаше докато Йоуму и обясняваше, като кимаше и проправяше грешките си. Изглежда начинът, по който Йоуму обясняваше беше по-лесен за Лена. На последното изказване на Йоуму, Лена кимна и затвори очи. Благодаря ти, Йоуму... Ще се постарая. Тя също започна да изпълнява знаците както бяха инструктирани.
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 301
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

The Moon Order - Page 5 Empty Re: The Moon Order

Писане by BGDodpul Пет Окт 27, 2023 8:13 pm

Тай: След като бива ударен , Тай се хвана за главата и погледна объркано към Ейс. Д-да...добре съм..явно съм се разконцентрирал...Това е странно! Обикновено не чувам гласове...Тай продължи да опитва, като бързо щеше да навакса останалите когато не чуваше глас вече.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

The Moon Order - Page 5 Empty Re: The Moon Order

Писане by Emoran Съб Окт 28, 2023 1:50 pm

Времето започна да лети неусетно. Учениците на Ейс не спираха да напредват. На някои места се наложи да се намеси. Да обясни. Да покаже. За него това не беше проблем. Неговата идея беше да изгради една основа върху която да се тренира. Още по-интересно му беше за тези които нямаха кагедомска кръв. Те не са се родили убийци по божие слово. От тях имаше също толкова големи очаквания, колкото и от тези, които са израснали по тези земи.

Сайкито: Сайкито не беше познат на голяма част от групата тук. Да, до преди няколко часа води битка рамо до рамо с някои от тях, но те реално не знаеха много за него. Едно нещо не се връзваше. Сайкито беше човек, който крайно се отличаваше от останалите заради облеклото му, с което беше дошъл в Кагедома. Други пък като Тай и Зоро много добре го познават. Останалите можеха да усетят нещо нередно в него. Тъмна енергия. Зла енергия. Нищо чудно, все пак той беше дясната ръка на Jester. Но, какво по дяволите прави тук? I am empowered with vital energy. I am not tempted by distractions. I am fearless. I forgive all past and present injuries, offenses and slights. I am harmony with the infinite Divine Energy. I am healed. Divine energy flows through me, healing me and others. Сай не беше с маската си от арта. Изглеждаше като киборг, който се опитваше да се научи да бъде шиноби, което е доста странно. Всякаш бъдещето и миналото се сблъскват в едно. Въпреки това, Сайкито се опитваше да абсорбира цялата информация и да я приложи по възможно най-добрия начин. За него това беше нещо ново и изключително много се стараеше.

Чихана: Тя от друга страна имаше същите вайбове като Нацуми. Хана изглеждаше като някой, който знае какво прави. Тя също изглеждаше в очите на останалите като някой, който вече го е правил това. Разликата беше, че Нацуми е позната като дете на Рай'Джин, а Чихана никой не я познаваше, освен До'Джин, който го няма и Лена от части. Въпреки, че беше напреднала, тя от време на време правеше грешки. Я със знаците, я с някоя от мантрите. Това много я напрягаше психически, въпреки, че не спираше да опитва и да опитва след всяка грешка. Картинката беше, че тя си знаеше материала. Имаше опита в тази сфера, но правеше грешки поради някаква причина, което беше странно. Идеално. Нещата които съм подготвил за тях си прилягат точно по мярка. Тай беше първият който беше нападнат от злата енергия на бога убиец по тези земи. Сигурен съм, че ще се справи, но за момента го държа под око.

Ейс: Обикаляше покрай учениците си и си мислеше на ум. Покрай всеки един от тях той си изграждаше някаква характеристика за тях. Нацуми и Зоро се справят страхотно. За момента не виждам някакви грешки или пропуски. Йоуму бързо хваща цаката на нещата и даже помага на свой съученик. Въпросният и съученик обаче, Лена. Изглежда тя има други виждания над нещата и трябва някакъв по-различен подход за да и се обяснят нещата. Това го накара да се замисли. Може да се измисли нещо. Усмихна се Тай е първият който бе подложен на енергията от земите на Кагедома идваща още от бога Убиец. Сигурен съм, че ще се справи, но за момента го държа под око.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

The Moon Order - Page 5 Empty Re: The Moon Order

Писане by Crimson_YaMi Съб Окт 28, 2023 3:31 pm

Йоуму: Като за някой, който можеше да се съди, че не е от тук имайки предвид единствено и само множеството основни въпроси зададени от нея, тя се справяше учудващо добре. Тя повтаряше мантрата за всеки знак тихичко, като заедно с това ги правеше. I am empowered with vital energy. I am not tempted by distractions. I am fearless. I forgive all past and present injuries, offenses and slights. I am harmony with the infinite Divine Energy. I am healed. Divine energy flows through me, healing me and others. Отново и отново. И въпреки това, поради някаква причина, тя се стараеше да не се задълбочава твърде много във всеки символ. Сякаш знаеше какво точно ще се случи ако се докосне до тази енергия напълно. И въпреки думите на Ейс, че той ще се подсигури нещата да не ескалират.

Лена: Лена от своя страна пък след допълнителните обяснения от страна на Йоуму, доста бързо разбра за какво става дума. Както във всичко, което тя правеше, Лена вложи колкото се може повече старание. Повтаряше мантрата със знаците, като се беше фокусирала напълно върху това да ги изпълнява. Да премахне странични мисли. По едно време обаче, от нея започна да се усеща чиста омраза. Докато продължаваше да изпълнява заданието, това чувство ставаше все по-силно и по-силно, като в един момент около нея започна да се събира пурпурна енергия - подобна на тази, която Чихана беше видяла по време на битката срещу Масару, но с една огромна разлика. Ако енергията по време на битката беше чиста, невинна, като бистра вода в горски поток, то тя сега беше тежка и мътна. За хората, които бяха свързани с луната по някакъв начин, тази енергия беше като отрова.

Йоуму: Заради близостта до Лена, енергията бързо стигна до нея. За щастие, Йоуму не беше твърде фокусирана върху дейността си, като спря да рецитира и да повтаря знаците, при което се хвана за главата. Опитваше се да се бори с ефектите, като отстъпи встрани. Гх... Лена, осъзнай се...! Лена!!! Стисна зъби, като осъзна, че така няма да стане и започна да фокусира въздушна енергия около Лена с надеждата да ограничи разпространението на тъмната енергия. По дяволите... предупредих те да внимаваш...
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 301
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

The Moon Order - Page 5 Empty Re: The Moon Order

Писане by BGDodpul Нед Окт 29, 2023 10:54 am

Тай, Натсуми и Зоро успешно напредваха с упражненията, всеки със своя pacing. Натсуми бе избистрила главата си и най - лесно се справяше, а и защото искаше да стане силна колкото баща си, за да може да го погледне в очите и да му каже как се чувства, което бе истинският ѝ стимул да е тук. Зоро пък никога не отказваше допълнителни тренировки, все пък вървеше по пътя на The Strongest. Докато Тай искаше да разбере повече за себе си и своите умения. Точно сега, неговата ледена енергия беше под контрол, което накара гласът вътре в него да замълчи за известно време. Той никога не се бе концентрирал до такава степен, че да навлезе дълбоко в собственото си съзнание. Но ето, че сега успя и усети, че нещо не беше наред.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

The Moon Order - Page 5 Empty Re: The Moon Order

Писане by Emoran Нед Окт 29, 2023 11:26 am

Ейс: Ейс се усмихна като скръсти ръце, гледайки как започват да му хващат цаката. Добре се справят всички. Харесва ми напредъка им, не съм и очаквал по-малко. По едно време, той усети енергия, която беше усетил преди това по време на битката им с Мамору ( Масару е брат му :D ). Макар и Ейс да е бил в планината по това време, той усети огромната енергия идваща от Ширакауа. Ейс остави пръчката, като направи няколко знака с ръце. Ниндото му се пръсна по цялото доджо и тотално разкъса пупурната енергия.

Чихана: Стресна се. Ей, добре ли сте?

Ейс: Добре са ами...Въздъхна. Трябва да преминем по възможно най-бързия начин към следващия знак, който да успокои убийствените намерения и злата енергия по тези земи. Отново въздъхна. Добре, поемете си дъх, починете малко и започваме със следващия знак. Ейс им даде 5-10 мин почивка, след което започна веднага. За жалост нямаме много време да си почиваме, затова започвам директно. Внимание моля. Ейс започна да прави знаците и да изрича думите от мантрите, като стигна до следващия, на който ще обърне повече внимание преди да продължи. По средата на знаците, стигаме до Kai - Intuition - Premonition of danger, feeling others intent. Това ви позволява да бъдете концентриране с нещата, които се случват около вас. Това включва емоциите на околните, както и предпоставките за болка, страдание и най-вече опасност. Позволява ви да усещате енергията около вас, включително и злата енергия на Кагедома. Предупреждавам ви, картинката която ще се появи в главите ви не е никак хубава, но трябва да се научите да живеете с нея. Все пак, ще се докоснете до силата на бога Убиец, но Kai, ще ви позволи да сте готови за нея. Това отключва чакра пътят във врата ви, през който минава Ниндото. По този начин, Ниндото ви освобождава от злия захват на Кагедома, който всякаш ви държи за гърлата и ви задушава. Мантрата гласи. Ейс отново ги направи и щом стигна до Kai изрече: I see, feel and know the eternal connection between myself and everything else. I am psychic. Ейс нарочно позволи на злата енергия да се натрупа около него, за да им поакже какво реално се случва с тях. Когато той направи знака Кай, всякаш енергията се стресна от невидим пулс, който я накара да спре да се доближава до него. Щом започна да изрича мантрата, тази енергия започна да му се подчинява и да се пречиства и от червена, започна да се превръща в синя. Ейс тогава отвори отново очи и погледна към останалите. Започвайте, докато не се научите на Kai, всички от вас. Няма да продължим напред. Този знак е изключително важен за да се подсигурим. След което Ейс отново взе пръчката си.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

The Moon Order - Page 5 Empty Re: The Moon Order

Писане by Crimson_YaMi Нед Окт 29, 2023 6:14 pm

Лена: Благодаря... с-съжалявам, не знам защо се случи така... ще се постарая да съм по-внимателна занапред...

След почивката и двете момичета продължиха да работят, макар и едната по-усилено от другата. След като Ейс им показа, че има начин да се защитават от негативната енергия, Лена започна да влага доста повече старание в усвояването на показаното. Йоуму от своя страна обаче все още имаше задръжки, и макар и да се справяше добре, тя отказваше да навлезе твърде дълбоко в нещата. Сякаш се страхуваше от нещо.
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 301
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

The Moon Order - Page 5 Empty Re: The Moon Order

Писане by BGDodpul Нед Окт 29, 2023 6:24 pm

Тай: Хаха, кръстили са знак на Акира! И той не ми е казал, че е толкова голяма работа, йо....Тай повтори движенията на Ейс, като сякаш с този знак се справи най - добре. Все пак беше свързано с емоциите и донякъде със сетивата, което беше най - голямата му сила.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

The Moon Order - Page 5 Empty Re: The Moon Order

Писане by Emoran Съб Ное 04, 2023 1:15 pm

Ейс: Кай...Нека не споменаваме това име тук. Тай щеше да усети, че нещо не е наред с Акира тук в родното му място. Поне не пред мен. Нещо за което Тай по-късно ще може да го разпита ако желае. Ейс забеляза колебанието на Йоуму, като отиде до нея и я потупа по рамото. Хей, не знам с какви демони се бориш в главата си, но те съветвам да се концентрираш. Не се тревожи, всичко ще бъде наред. Аз съм тук Усмихна и се. Okay class, moving on with the last 4 hand seals! Ейс отново започна да прави знаците., като стигна до следващите 4:

1. Следващия знак е наречен Jin - Awareness - Feeling thoughts of others, perhaps hiding your own. Макар и да си прилича с Kai, който взехме преди малко, Jin goes much deeper and my even seem intrusive. Това ви позволява да чуете мислите на другите, докато в същото време защитавате своите. Пак, тук особено внимание обръщам, тъй като тук вие ще можеше да се защитите от Ниндото, което ще започнете дори да чувате, но също така ще можете да се докоснете до Ниндото на останалите, ако те не са достатъчно концентрирани. В случая, отваряме чакра пътищата и вие ще можете да усетите чакрите на останалите ви съученици. Този, който се справя по-добре, по-трудно ще стигнете до него. Тук отваряме една много важна чакра - The Third Eye chakra path, която ако не е ясно се намира в центъра на главата ви, директно зад очите. За тази чакра се смеята, че е като gateway, в който душата се среща със свръхчовечното. Мантрата гласи: Through the Infinite, I know the mind of each and all. I am humble and knowing.

2. Продължаваме с един от доста така използваните знаци наречен - Retsu - Dimension - Control of Time and Space. На теория, този знак ви отваря съзнанието към различните пътища на енергията покрай вас. Позволява ви да виждаше нейната посока в околността. С достатъчно тренировка, тази околност вие ще можете да я контролирате, или по-точно енергията в нея. Идеята е, че всичко е енергия, която константно бива пренасочвана във вселената. Сега, до вселената няма да стигаме още, но смея да твърдя, че Retsu е доста използван знак в Кагедома. Дочух, че по света се ползва умение, което контролира околността и го преобразява. Хората са му дали името Ryōiki Tenkai или Domain Expansion, което не е лошо, тук реално нямаше име за това нещо, тъй като то варира в техниките на ползвателя. Идеята зад това нещо тръгва именно от Кагедома и лично се надявам да успея в бъдеще да отключа вашите териториални умения. Някои вече са се изправяли срещи подобни умения, особено Лена и Чихана когато се биха срещу Мамору и той използва цели 2 различни. Обикновено хората могат да отключат само 1 такава техника, всичко над това е вече pure talent и е изключително трудно. Лично аз, имам 3. Който иска да deep dive-не за повече от 1 когато си усвои своето, е добре дошъл при мен. Та, на темата. Виждайки тази енергия около себе си и контролът и над нея ви позволява да се докоснете до самото време, което е beyong human limitations. Затова и чакра пътят е The Crown което най-горната част на главата ви. Мантрата гласи: I am the manifestation of manifested reality. I am charismatic.

3. Следващия на опашката е Zai - Creation - Understanding Nature. Това което говорихме за Retsu, e, Zai е самият контрол. Той ви позволява да се докоснете до всичко живо и да комуникирате с него с цел да го контролирате във ваша полза. Кагедома има уникална и жива природа. Енергията ври и кипи навсякъде. Контролирайки я с мръсно подсъзнание. С омраза и зло. Тя ще ви отвърне със същото. Отново битката срещу Мамору. Мамору можеше да контролира природата за злини, а тя дори не посмя да му отвърне. Героите участвали там сами можеха да се досетят колко опасен беше той. При Акаме също. При битката ни с Акаме, тя успя да се докосне до самия state на Луната, чрез който започна да контролира околността. Тва е нещо което само Мизуки може да го направи, имайте в предвид колко реално е силна Акаме. Зай няма свой собствен чакра път, тъй като представлява огромна струя от светлина минаваща през останалите пътища, позволявайки им да излязат още повече от човешкото тяло. На импровизираната му, черна дъска в нищото, която направи от портал се появи това, за да може още по-лесно да ги ориентира. Мантрата гласи: I manifest reality. I am the consciousness of the laws of nature.

4. Минавайки през всичко това, най-накрая можем да приключим знаците с първия checkpoint във вашата тренировка. Zen - The Absolute Enlightenment! - Illumination and Invisibility. Zen is an infinite vast light, filling the void. С този знак вие вече можете да използвате Ниндото и да започвате да го прилагате във вашите текушни и настоящи умения. Зен е важен точно колкото и Кай. Ако всичките ви чакри, изглеждат по определен начин, то Зен е светлината около тях. Тук вие се превръщате в Yin and Yang войни на природата. Кагедомци не по кръв както някои от вас, но по душа. Минете ли през всичко това и накрая стигнете ли И МИНЕТЕ Зен, сте готови да се наречете мои ученици! Zen is the expansion of the Heavens. Мантрата на Зен гласи: I am the Void and the Light! I am the infinite cycle of Life and Death. I am one with everything.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

The Moon Order - Page 5 Empty Re: The Moon Order

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 5 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите