The Moon Order

3 posters

Страница 2 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

The Moon Order - Page 2 Empty Re: The Moon Order

Писане by Emoran Пет Мар 12, 2021 1:41 pm

И продължават да загиват пак заради моите творения..Някой би си помислил, ще Джестър е избрал грешния човек на който да даде тези сили. Точно обратното. Джестър очакваше такава смъртност и затова избра мен. Погледна към Рай'Джин Не ме защитавай Рай'Джин-сан..Аз съм просто един творец на смъртта. Не ми се искаше да съм това което съм, но за жалост нямаше как. От едното око на Масару се стече сълза Причината, поради която се съгласих на подобно нещо, честно да ви кажа бих предпочел да умра вместо да го направя. Но Джестър ме заплаши с друго. Той ми каза, че ако откажа договора си, ще ми отнеме всичко, ще ме направи безсмъртен и ще ме заточи да гледам как поколението след мен страда. Той...Показа ми снимка на децата ми и на внуците ми.. - Масару

Това я шокира. Нещата които Джестър може да прави да извън пределите на всички които познава. Тя осъзна, ч Джестър може да се върне назад във времето и просто да заличи всеки един от тях. Но вместо това, той си играе с тях. Широ не издържа психически, като отиде да се подпре на някоя стена - Широ

Щом са били пръснати по света и си оставил само Мизуки тук..Как кагедомците зная за тях? И как Джестър не се е опитал да навреди на майка ни? С майка той визираше Мизуки. Кагедомците и особено лунно възвишените я приемат като своя майка, дори да не е А за Рай'Джин и Фу'Джин? - Тадаки
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

The Moon Order - Page 2 Empty Re: The Moon Order

Писане by BGDodpul Пет Мар 12, 2021 1:46 pm

Да се пробва! Ще му разкажа играта..! След като приключа с Акисе разбира се. - Fu'Jin
Не, няма да се откажа! Ще те освободя от този затвор дори и да е последното нещо, което ще направя..! - Rai'Jin
Тадаки, моята цел е да пазя вас. Не бих позволила на каквато и да било сила да ви навреди. Навярно думите ми звучат налудничаво след това, което се случи днес, но...няма да позволя от сега нататък на когото и да било да застраши животите ви. - Мизуки
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

The Moon Order - Page 2 Empty Re: The Moon Order

Писане by Emoran Пет Мар 12, 2021 2:33 pm

Това време може и да настъпи Избърса си сълзата, като се усмихна Митовете и цялата култура на Кагедома е пряко свързана с мен Щракна с пръсти, като факлите се запалиха и осветиха залата. Когато Кагедома бе основан, аз построих този храм. Водопадът който виждате беше направен с мисълта хората да се прочистят от миналото. От къде знаят за него ли..? Протегна ръце встрани Огледайте се Стените на храма бяха изрисувани в красиви рисунки в японски стил на всяка една маска. Те изглеждаха по абсолютно същия същия начин, по който и да ги виждали. Всеки един нинджа бог имаше своя история на тези стени, на герои като Сайгай, Рай'Джин и Фу'Джин бяха изразени без лица. - Масару
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

The Moon Order - Page 2 Empty Re: The Moon Order

Писане by BGDodpul Пет Мар 12, 2021 6:07 pm

Уха! - Тай
Хубаво е, нали? Радвам се, че ти допада, моряко. - Мизуки
Хмф! И по - хубави съм виждал.. - Fu'Jin
Сам ли го построи..? - Rai'Jin
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

The Moon Order - Page 2 Empty Re: The Moon Order

Писане by Emoran Пет Мар 12, 2021 6:26 pm

Усмихна се Със сили като моите, не е много трудно. Въпросът е, тук виждате всички вярвания на Кагедомците. Митовете, легендите, персонажите.. Останалите лесно можеха да разпознаят кой, кой е. Тай забеляза първо това, което дефакто се пада бога на Акира: https://pin.it/2vutFNz Рай'Джин забеляза своите барабани как са зад персонажа на Shadow, а Фу'Джин забеляза рисунка на двама самураи, които повалят дракон. - Масару
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

The Moon Order - Page 2 Empty Re: The Moon Order

Писане by BGDodpul Пет Мар 12, 2021 6:34 pm

Наистина великолепно.. - Окамару
Уха, жестоко! Аз познавам всички тези! А, ето го и сенчестия..! - Тай
Хмф, трябваше да ме нарисуваш по - добре. Не ми харесва. - Fu'Jin
Въздиша. Само себе си ли гледаш..? - Rai'Jin
Аз съм най - важен все пак. - Fu'Jin
Забеляза барабаните си, като се усмихна. Значи тук има от нещо от всеки..? - Rai'Jin
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

The Moon Order - Page 2 Empty Re: The Moon Order

Писане by Emoran Пет Мар 12, 2021 7:01 pm

Навързал съм всичко по такъв начин, по който рисунките са разказват история Погледна към Тай Причината поради която те взех беше, че твоят съперник е специален и също толкова опасен. Тай..Ти.. - Масару

Прекъсна го като погледна към рисунката с дракона Ако това е Фу'Джин, значи другият е Акисе..Нали така..? Масару тези рисунки не разказват само миналото..те показват настоящето! - Широ
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

The Moon Order - Page 2 Empty Re: The Moon Order

Писане by BGDodpul Пет Мар 12, 2021 7:04 pm

По - скоро бъдещето..те са правени в миналото все пак. Което е доста...объркващо. - Rai'Jin
О, специален е да. Само че на моменти трябва да му се вкарва малко акъл в главата, иначе започва да се мисли за контролиращ всичко злодей! Засмя се. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

The Moon Order - Page 2 Empty Re: The Moon Order

Писане by Emoran Нед Мар 14, 2021 11:03 am

Объркващо..Затова ще ви го опресня. Това което виждате на стените не са просто истории в които Кагедомците вярват. Те са..Ключът към сражението на клоуна. След като изрече тези думи, всички замълчаха за известно време. Това беше много неочакван отговор. Поради някаква причина обаче, останалите започнаха да го виждат като възможност. Картината в която е изразен финала на едно от битките в Адрон. Двамата мечоносци как побеждават дракона. Започна лека по лека да се навръзва. Масару не разбити за добрите от началото на споразумението им с клоуна. Напротив, прави го откакто са го прецакали. Всяка минута в която клоуна не е около него, той търси начини да се сразят неговите творчества. Това обаче беше statement, до който щяха да стигнат останалите - Масару

Ключът за падението на клоуна..? Но..Как така? Как така той не знае..? Масару, на два фронта ли се биеш..? - Широ

Тадаки по принцип си беше тихичък, затова и никой не го забеляза, че мълчи. Той отиде да огледа картините. Той не знаеше за случилото се в Адрон и винаги е смятал, че тези красиви рисунки са просто мит. Да..ама не.. - Тадаки
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

The Moon Order - Page 2 Empty Re: The Moon Order

Писане by BGDodpul Нед Мар 14, 2021 11:07 am

Не е ли очевидно? Масару е добра душа, йо. Той иска да ни помогне. Да, направил е хипер много непростими неща. Но като се замисля, всеки е..Удари си юмруците един в друг, като ги запали. И заради това, аз ще победя всеки по пътя ми от сега нататък! Обещавам да нямам нито една загуба повече! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

The Moon Order - Page 2 Empty Re: The Moon Order

Писане by Emoran Нед Мар 14, 2021 1:27 pm

Само едно нещо не ми е ясно..Добре, Масару явно е на наша страна. Много се надявам да ми простиш за всичките неща които изтекох по твой адрес. Но..Ако боговете са си намерили своите host-ове, как преди това са се избирали? Акаме ми е разказвала как за да получиш силите на богове като тези, е трябвало първо да станеш Умбра. Ако ти в началото си ги пръснал по света, то как хората са ги получавали тук..? Съжалявам, просто не се връзва..Така и така сме тук, защо не разберем всичко..? Плюс това, Акира е споменавал че е получил своите сили от Кагедома. Значи все пак не да били пръснати..или се бъркам, или ни баламосваш - Широ

Точно за това помолих Тай да дойде. Защото той трябва да чуе това. Е и не само той, вие също. Погледна към Мизуки и след тва към Рай'Джин Представете си Кагедома като..тесла..Тесла за спомени и съдби Масару ги прикани останалите, зад водопада от мастило. Зад него имаше стена и рисунка. Рисунка на дърво, корени представляваха самата планина, а на тях имаше различни доджота. Клоните на дървото се простираха в различни посоки, по една за всеки бог. Това приятели е "Пътят на Умбра". - Масару
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

The Moon Order - Page 2 Empty Re: The Moon Order

Писане by BGDodpul Нед Мар 14, 2021 1:33 pm

Разбирам.. - Rai'Jin
Врели некипели.. - Fu'Jin
Еееее..? Нищо не разбирам...какво трябва да значи това изобщо? И защо аз трябва да знам за него? - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

The Moon Order - Page 2 Empty Re: The Moon Order

Писане by Emoran Нед Мар 14, 2021 1:41 pm


Пътят на Умбра започва от корените. От същото място, което богът убиец е натирил с кръвта си. Започваш от нищото с проста дарба. Сега ако излезете от храма и погледнете надолу, вие ще видите няколко доджота. Всяко едно се занимава с изучаването на изкуството на нинджата. И така децата на Кагедома, които искат да станат войни започват да катерят. Това е техният път. Всички те да недоразвити умбри. Малки сенки на нощта. С всяко доджо става все по-трудно и по-трудно. Малко успяват да стигнат до горе и малко успяват да преминат последното изпитание за да се превърнат в Умбра - Масару

Вдигна ръка Това е моята история..Аз успях да се извися, за да служа на нашата майка Луна и Кагедома Визираше Мизуки но така и не успях да стана Умбра, за да получа уважението на нинджа бог - Тадаки
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

The Moon Order - Page 2 Empty Re: The Moon Order

Писане by BGDodpul Нед Мар 14, 2021 1:43 pm

И все пак не разбирам..аз нямам нищо общо с това, йо. Не съм Умбра, каквото и да значи това. А и няма и да бъда. Отказвам да убия и един човек. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

The Moon Order - Page 2 Empty Re: The Moon Order

Писане by Emoran Нед Мар 14, 2021 1:51 pm

/ музиката продължаваше /

Усмихна се Малко хора имат честта да се потопят във водопада за лунно възвишение Тадаки..Погледна към Тай Ти не си Тай, но Акира е, а ти си на пътя му. Нека ти обясня. Всички нинджа богове за свързани. Когато получиш една от маските им, ти получаваш всичките спомени на предишните избрани. В момента в който се потопиш след като си минал изпитанията, богът ти ще намери начин как да дойде при теб. При нормални обстоятелства, ти се изправяш от коритото на водопада с маска, точно като Акира. При други, богът си намира човек, но не го чака да мине изпитанията, а го тества той по някакъв начин, точно както Сахир и Браян. След като това стане, късметлията получава шанса да надмине предците си. В момента, Акира почти е надминал всички предишни притежатели на Shadow. Аз го виждам това. Акаме, трябва да надмине майка му, което ще отнеме време. Защо ти си специален Тай? Защото, притежателите на Shadow имат нещо характерно. Имат си съперник, който трябва да го насочва по правилният път. Ти си неговата сянка Тай. - Масару
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

The Moon Order - Page 2 Empty Re: The Moon Order

Писане by BGDodpul Нед Мар 14, 2021 1:54 pm

Хъъъъх? Аз трябва да насочвам Акира по правилния път? Но той си върви по него, йо. Бием се на една страна и сме приятели. Не виждам за какво съм му нужен аз в цялата тази схема. Той е добра душа. А и аз вече видях как този тип Shadow изчезна.. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

The Moon Order - Page 2 Empty Re: The Moon Order

Писане by Emoran Нед Мар 14, 2021 2:08 pm

Тай, Shadow е специален. Shadow е силата която обединява маските в една. Същинското зло и празнотата в галактиката. Вече си забелязал как Акира започва да се държи като злодей макар и за добра кауза. Това е тъмната страна на негови бог. Цената което плащаш е да се превърнеш във враг на близките си. В близкото бъдеще, Акира ще е напълно способен да обедини маските и да се прероди в този бог убиец, за да се изправи отново срещу клоуна. Никой до сега не е успявал да го направи, но Акира има всичките нужни качества и характеристики да го направи. От теб Тай зависи да не спираш да се развиваш. Да не спираш да ставаш по-силен и по-силен за да имаш възможността да го спреш ако решиш. Вариантите са: оставяш го да си прави каквото си иска и да се превърне е нещото което има шанс да убие клоуна за цената на животите на Акаме, Браян, Сахир и Бела или...Да го победиш и да разрушиш този път на Умбрата който му е зададен на Акира. - Масару

Не мога да повярвам...Акира е способен на това? Погледна към Тай Ако е способен да посегне дори на любимата си, значи Shadow наистина е прокълната сила..! Няма да позволиш това да се случи, нали...Тай..? - Широ

Тадаки размишляваше на другото изумително нещо. Фактът, че Кагедома е град изграден от Кагедомците които са вярвали в рисунките в храма и в Мизуки. Тези два фактора всякаш са променили на Кагедомците мозъците и са изградили този огромен планински град. Това е просто невероятно. Хората наистина вярват в митовете. Те.. вярват Това е..Това е изумително..Не мога да повярвам. Главата ми ще се пръсне от всичката тази информация - Тадаки
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

The Moon Order - Page 2 Empty Re: The Moon Order

Писане by BGDodpul Нед Мар 14, 2021 2:13 pm

Усмихна се, по - устремен от всякога след като чу това, което Масару каза. За него, този избор беше лесен. Огънят по ръцете му запламтя още по - бясно, защото той самия беше развълнуван. Хех...тайно се надявах това да стане, йо. Исках да си намеря причина да пребия този глупав нещастник и да го сваля от облаците. Няма да позволя никой да умре , йо. Ще намеря начин да вразумя Акира. А ако думите не помогнат, юмруците ще помогнат. Той може да има тези нинджа богове в една маска, но аз имам богове в юмруците си! А те ще победят всичко по пътя ми! Няма да жертвам приятелите си, за да победя клоуна. Или всички ще го победим заедно, или ще умрем опитвайки се. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

The Moon Order - Page 2 Empty Re: The Moon Order

Писане by Emoran Нед Мар 14, 2021 4:14 pm

Усмихна се Много се радвам да го чуя Тай Обърна се към всички И запомнете, щом барабаните на Рай'Джин забият и клоунът се появи, значи Кагедома е на крака в очакване на своя бог убиец. Точно това трябва да предотвратим. Това е труден избор, защото в единия случай получаваме оръжие на висока цена, а в другия рискуваме животите си с пресни ръце - Масару

Но, Масару..ТИ си на наша страна. Знаеш как да победиш хората му. Това не е ли причина за спокойствие? Все пак можеш да се справиш с всичко освен клоуна в тази мисия. - Широ

Въздъхна Аз ще съм последната ви пречка преди да се изправите срещу него. Нито една генерация не е стигнала до тук и няма да позволя на никой неспособен да се изправи срещу него и да ридкува живота си. - Масару
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

The Moon Order - Page 2 Empty Re: The Moon Order

Писане by BGDodpul Нед Мар 14, 2021 4:18 pm

Хъх? Значи трябва да победим и теб, йо..?! Това е нечестно, ти си по - силен от всички маски взети заедно! Усмихна се развълнувано. Това прави нещата значи още по - интересни! Ще те победя, Масару! - Тай
Сигурен ли си..? Не е нужно да го правиш.. - Rai'Jin
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

The Moon Order - Page 2 Empty Re: The Moon Order

Писане by Emoran Нед Мар 14, 2021 5:20 pm

Предпочитам да ви сразя и да ви върна в първи клас от колкото на сляпо да се изправите срещу него и да умрете. Пък и..Погледна ги сериозно Аз искам да умра още от момента, в който съм подложен на това. - Масару

Значи все пак си ни враг. По един или по друг начин.. - Широ
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

The Moon Order - Page 2 Empty Re: The Moon Order

Писане by BGDodpul Нед Мар 14, 2021 5:28 pm

Жалко, че няма да стане! Както казах, от сега нататък нямам намерението да губя. Ще победя теб, Акира, Х1, Джестър, всички, които се опитват да ме сразят! - Тай
Смърт? Смяташ, че заслужаваш тази привилегия? О, не не не..ти трябва да страдаш още, Масару. - Fu'Jin
Ядоса се, като го погледна и си извади катаната. Кажи още нещо по негов адрес и ще отговаряш пред мен! - Rai'Jin
Хехе...лесна работа! - Fu'Jin
Присъствието ѝ се покачи петорно колкото да им покаже, че който и да си, пред мама си никой. Кротко.. - Мизуки
И двамата отстъпиха.
Тш..все мама ти спасява задника. Някой ден ще си получиш заслуженото! - Fu'Jin
Само се опитай..ще те сразя! - Rai'Jin
И двамата сте антики от миналото на години, но се държите досущ като деца..това означава съперничество значи.. - Окамару
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

The Moon Order - Page 2 Empty Re: The Moon Order

Писане by Emoran Пон Мар 15, 2021 12:57 am

Охо, женската сила тука играе роля Усмихна се леко Тай..Погледна към него Рай'Джин-сан И към него Той го е решил вече и честно казано разбирам защо..Чесно казано след това което научих днес за Кагедома и за миналото му, колкото и да е виновен, никой не заслужава такава съдба Погледна към Масару Прости ми..Погледна към Тай отново Ти също, не ти се доверих за Масару - Широ

Усмихна ѝ се Аз лично ти прощавам..Просто искам едно нещо от вас..Когато го срещнете, моля, приемете сина ми Казвайки го докато се усмихваше - Масару
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

The Moon Order - Page 2 Empty Re: The Moon Order

Писане by BGDodpul Пон Мар 15, 2021 1:08 am

Засмя се. Ама той вече е част от нас, йо! Голям симпатяга е! Даже ми предложи да ми нарисува дракон на гърба, само дето аз отказах. - Тай
Чакай, ти имаш син? Не знаех.. - Rai'Jin
О да, голям симпатяга е. Но сега е малко зает да се бие за живота си, както и аз. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

The Moon Order - Page 2 Empty Re: The Moon Order

Писане by Emoran Пон Мар 15, 2021 1:44 am

Чакай...КАКВО!? Тай, за кого говориш!? - Масару

Масару..Имаш син..? - Широ

Неочаквано.. - Тадаки
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

The Moon Order - Page 2 Empty Re: The Moon Order

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите