Shikogabana

2 posters

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Go down

Shikogabana Empty Shikogabana

Писане by Emoran Сря Ное 08, 2023 4:27 pm

Shikogabana Aomori-oirasekeiryu
Шикогабана е огромно блато, което се намира не много далече от Кагедома, на няколко километра от Ширакауа. Мястото (Шикога накратко) е изключително влажно и разстителността си има свое мнение. Блатото е обсипано със зеленина, а природата е богата на Ниндо. Също така тук е изключително влажно, но мирише на природа, а не на блато. Тук живеят едни от най-добрите ползватели на Ниндо в природата а именно жабите. Те са изключителни бойци и имат уникални познания в променянето на стихиите в ниндото. Жабите са невероятни бойци в ръкопашен бой. Те избягват да използват оръжия, тъй като разчитат единствено и само на Ниндото в атмосферата и собствения си запас от енергия.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Shikogabana Empty Re: Shikogabana

Писане by BGDodpul Сря Ное 08, 2023 5:49 pm

Тай: След като пристигна тук, той се огледа и доста се разочерова. Ей, ей...сенсей, това място макар и да ухае на хубаво, виждам само...гадости! Защо ме пращаш тук, йо?!?
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Shikogabana Empty Re: Shikogabana

Писане by Emoran Сря Ное 08, 2023 5:54 pm

Сиел: Чакаше седнал на един камък, като погледна към Тай и останалите, които тъкмо се бяха телепортирали пред него. За да тренираме Тай Сиел му се усмихна. Тай забеляза, че Сиел не бе облечен като рокер, даже напротив. Беше по тренировачно облекло наподобяващо анцунг.

Ейс: ИЗНЕНАДАААААААА ^^

Аой: Ама вие познавате ли се!? Пресвета майко Жабокряк, само тва ми липсваше!


Последната промяна е направена от Emoran на Чет Фев 22, 2024 2:19 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Shikogabana Empty Re: Shikogabana

Писане by BGDodpul Сря Ное 08, 2023 5:59 pm

Тай: Whooooa!!! СИЕЛ!!!!! Изтича до него, като го прегърна. Сиел, това си ти!!! Тай имаше много развълнувано изражение и се зарадва на Сиел сякаш се срещаше с по - големият си брат, което за него бе нормално - той го чувстваше като такъв. Толкова много се притеснявах за теб, йо..чудех се къде си и какво правиш! Но...честно казано, не очаквах да те срещна точно тук! Имам толкова много да ти разказвам йо, вече научих своето собствено умение Dragon Soul. То представлява.....Тай щеше да продължи да разказва на Сиел всичко, през което е минал в последните няколко дни, седмици и прочие ако някой не го спре. Беше все едно Деку говори адски бързо. Щеше да му разкаже как е успял да усвои СВС, как е научил за Dragon Soul, за събитията на остров Silva. Всичко. А Сиел просто можеше да усети каква коренна промяна се усещаше от него.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Shikogabana Empty Re: Shikogabana

Писане by Emoran Сря Ное 08, 2023 6:48 pm

Сиел: Просто се остави да бъде гушкан и се смееше заедно с Тай докато той му разказва. Разбирам, че си станал доста силен Тай, хе-хе-хе! Започваш да ме задушаваш.......!
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Shikogabana Empty Re: Shikogabana

Писане by BGDodpul Сря Ное 08, 2023 6:57 pm

Тай: О-опа...моя грешка! Отдръпна се от него, като погледна към Ейс, но му беше леко ядосан. Ей, сенсей! Как така няма да ми кажеш, че Сиел е тук, йо?!? Грр!! Но, така и така той е тук, мисля че е удачно да те питам...защо реагира по този начин, когато споменах Акира, йо?
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Shikogabana Empty Re: Shikogabana

Писане by Emoran Сря Ное 08, 2023 7:17 pm

Ейс: А, оу, да...Обещах да ти обясня за това. Въздъхна. Не ме разбирай погрешно, Кай е страхотен човек. Да, някои хора не биха се съгласили с това твърдение, заради начина по който държи, но е факт. Когато Кай започна да оглавява абсолютно всяко едно изпитание през които минаваше, той се превърна в истинска знаменитост. Първо, че както Сиел той е син на Акаме, която е най-голямото злато на Кагедома и второ той беше поел по нейния път. Кай разгроми абсолютно всеки един негов съученик и впечатляващо бързо се превърна в Умбрата на Кагедома. Следващата Умбра след майка си. Всички в Кагедома бяха супер развълнувани. Уважаваха го. Накрая, след като Кай се потопи във фонтана на Масару, за който съм сигурен, че знаеш, Масару трябва да те е водил там, той приема сенчестите способности на Shadow - нинджа бог и фрагмент от вечната тъмнина на Кагедома, която е бога Убиец. Тогава, той просто си тръгна. Всякаш ужаса оставен от Акаме се повтори и Кагедома отново изгуби своя Умбра с разликата, че е жив. Разбира се той остави част от тъмнината си в Кагедома под формата на сенчести нинджа пазачи, заради които с помощта на доста от Кагедомците успяхме да отблъснем интергалактическата атака. И все пак, Кагедома, колкото и да го уважава, той я напусна и основа гилдия, която да се разправя със злото по света извън границите на Кагедома.

Аой: Имах толкова надежди за тва хлапе, мамка му...! Скръсти ръце както е на главата на Тай, като извади едно стръгче трева и го лапна.

Сиел: Да, звучи като нещо, което брат ми би направил...Прави неща без да се замисли или са просто неща, за които е помислил сам за себе си без да споделя на никой друг.

Ейс: Кагедомците просто са разочаровани от него и вътрешно скърбят за своя така наречен "лидер". Сега това нещо пада на моите рамене и на тези на богинята на Луната- Мизуки. Не казвам, че не се радвам или, че това нещо е отегчително, не ме разбирай погрешно...Просто...Кай беше перфектен за този пост. В кръвта му е, буквално. И той се отрече. Кай все още е нашата Умбра и чакаме с нетърпение той да се върнел.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Shikogabana Empty Re: Shikogabana

Писане by BGDodpul Сря Ное 08, 2023 8:15 pm

Тай: Хммм..Усмихна се широко. Не се тревожи, йо! Аз съм сигурен, че Акира ще се върне! Но не и преди да го натупам..Удари си юмруците едни в други. Напоследък прави доста лоши неща и третира приятелите си като оръжия..това не ми харесва! Ще го вразумя някой ден, но до тогава, трябва да стана силен колкото него - нещо, с което ти...и..Погледна Аой. Този жабок ще ми помогнете! Той е мой приятел..и няма да му позволя да потъне в тъмнината си!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Shikogabana Empty Re: Shikogabana

Писане by Emoran Чет Ное 09, 2023 3:29 pm

Сиел: Усмихна се. Много се радвам, че все още имаш вяра в брат ми. Нямам търпение да тренираме заедно.

Аой: Започна да пляска. Alright alright listen yall, enough with the quick chat! Трябва да се захващаме за работа тъй като много ни очаква!

Ейс: Усмихна се.Това е другата ти изненада Тай! Ти ще тренираш със Сиел. Ейс също така много се зарадва на думите на Тай. Ето това искам да чувам от теб! Аз също вярвам, че Кай ще се вразуми и ти като негов rival си способен да го вразумиш! Усмихна се Получих достатъчно информация за него от Kyoko и отделно се поинтересувах за всеки един от тях с който Масару е имал вземане-даване. Вярвам, че Тай е човекът, който ще ни върне Умбрата. Ейс отскочи като се качи на едно дърво и се облегна. Жабчо, ти си. Кажи им какво ги очаква!

Аой: Главната причина вие да сте тук е да ви науча да използвате вашите елементи в заимодействие с Ниндото, за да можем да подсилим вашата офанзива! Това което Ейс ме помоли да направя с вас е да се фокусирам изцяло над вашата огнева мощ. Огънят е вашето най-силно оръжие и нарочно сте тук на едно от най-важните места в гората където е почти невъзможно да запалите каквото и да било и къде е бъкано с Ниндо. "Fire is the element of power." Затова ми покажете вашата сила!
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Shikogabana Empty Re: Shikogabana

Писане by BGDodpul Чет Ное 09, 2023 3:38 pm

Тай: Засмя се след като чу Аой. Ой, ой, чакай малко, дърт жабок такъв! На мен можеш да ми се подиграваш, но знаеш ли кой е това до мен, йо?! Това е синът на най - силното огнено създание, което съществува! Мисля, че Сиел с лекота може да изгори всичко наоколо тук! Колкото и да искам да тренирам, не искам да нараня природата - все пак, майка ми ще ме убие ако го направя!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Shikogabana Empty Re: Shikogabana

Писане by Emoran Чет Ное 09, 2023 3:45 pm

Сиел: Усмихна се като леко се засрами и малко изражението му наподобяваше на това. Виждам, че още ме уважаваш като твой по-голям брат Тай, но...Аой Сенсей вече на няколко спаринга ме натупа. С целия си Fire Power не усях да запаля и едно листенце от гората.

Аой: Слаб си момко и ти също! Затова и двамата сте при мен!
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Shikogabana Empty Re: Shikogabana

Писане by BGDodpul Чет Ное 09, 2023 4:04 pm


My hero Academia | "Vast Hybrid"

Тай: Погледна шокирано към Сиел. Ех?! От този дърт 20-сантиметров жабок на главата ми?!? Гррр!! Ядоса се леко. Явно си се отпуснал, йо! Не го вярвам! В такъв случай..Усмихна се широко. Ще ударя някое дърво с всичко, което имам!!!

Тай знаеше, че ако имаше добър момент за first impression , то това беше той. Набеляза си голямо и дебело дърво, като се затича към него и разпали бясно тялото си, без да му дреме, че жабата е на главата му. Ако е толкова силен, че да може да се разправи със Сиел, то ще може да издържи и на неговия.

Гледай ме...мамо..!
Ти също, Сиел!!
Ще ви покажа и на двамата, че съм станал по - силен...
This is everything I've got!

Първо, ще пренасоча целият потенциал на човешкото тяло...
Само и единствено в ръцете ми!

Complete Body Control: Gear Shift...
Gear...Third!

Тай активира своето СВС умение, което му позволяваше равномерно да разпределя целият потенциал на тялото му в различни части от тялото му. В момента той направи така, че 100% да отиде само и единствено в ръката му, която щеше бясно да се разпали.


Но това не е всичко, жабчо...
Човешкото тяло и човешката душа са свързани помежду си!
И точно сега, ще променя формата на моята душа...

Dragon Soul: Flame!

Тай промени формата на душата си във формата на пламък, което му позволи да третира своите пламъци като част от неговото тяло. Това позволи на СВС да увеличи и тяхната сила на 100%, като сега, Тай използваше 100% не само на тялото си, но и на огньовете си.

Dragon Soul Output: 50%...
Complete Body Control: 100%...

This is...
150% of my power!!!!
Fire Dragon's...Iron fist....!!!!

Тай замахна с всичка сила към дървото, като тъмно-червена светкавица присветна от impact-a и запали цялото дърво, като последва мощна ударна вълна. Тай наистина удари дървото с цялата си сила в този момент, като демонстрира колко бе израснал за толкова кратко време.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Shikogabana Empty Re: Shikogabana

Писане by Emoran Чет Ное 09, 2023 4:18 pm

Тай нападна бясно едно от по-големите дървета в околността, като Сиел и Ейс бяга доста изненадани от силата, която бликаше от тялото на Тай. Когато Тай удари дървото и го запали, огъня по дървото започна да слиза надолу към юмрука на Тай, като запалените места тръгнаха да се въстановяват а от огъня единствено оставаше дим. Юмрукът на Тай започна да бива блъскан назад, като цялото ниндо в околността се фокусира върху дървото за да го запази цяло. Енергията се насъбра пред юмрука на Тай и след като го избута няколко сантиметра назад тя резонира и създаде мощтна ударна вълна, която го изблъска назад със същата сила с която той удари дървото.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Shikogabana Empty Re: Shikogabana

Писане by BGDodpul Чет Ное 09, 2023 4:20 pm

Тай: S-such power...!!! Тай усети как дървото отблъсна неговата атака и го блъсна назад, връщайки го чак до началната му позиция, от която тръгна атаката му. Хах...хах...интересно...!! Не съм бил надвиван от дърво преди, that's a first...! Усмихна се широко, като дишаше задъхано. Дори след всичко, което имах...не успях да го достигна?! Наистина се разгорещявам...!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Shikogabana Empty Re: Shikogabana

Писане by Emoran Пет Ное 10, 2023 11:06 am

Сиел: Добре дошъл в света на жабите Засмя се Аз поех същия удар, когато дойдох тук.

Аой: През цялото време стоеше на главата на Тай и използваше своето Ниндо за да се защити от огньовете на Тай. Когато той бива изблъскан, Аой скочи на земята и застана пред Тай и Сиел. Имате много какво да научите, затова и ви сложихме да треннирате заедно, за да можете да се развивате взаимно. Усети се по-сериозен тон в гласа му от преди малко. Вече имам ясна представа за силата и на двама ви и знак как можем да процедираме за напред.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Shikogabana Empty Re: Shikogabana

Писане by BGDodpul Съб Ное 11, 2023 6:14 pm

Тай: Наистина ли, йо...? Човече, това място вече почна да става прекалено странно...Погледна към Аой. Е, какво следва, дядка? Надявам се си ни подготвил нещо интересно.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Shikogabana Empty Re: Shikogabana

Писане by Emoran Съб Ное 11, 2023 7:05 pm

Аой: За да мога да ви науча на по-интересните неща, с които реално да се гордеете, че сте тренирали в Кагедома, ще се наложи да започнем от някъде. Ейс вече ви показа как да привличате Ниндото в тялото си. Надявам се не сте забравили как се прави. Айде, Сиел има малко повече опит но това не би било проблем. Чакрите на тялото ви взаимодействат по различен начин с енергията в околността, когато се движите. Едно е да медитирате в пълен покой, друго е да се опитвате да се концентрирате когато пред вас свои опонент, който се опитва да ви нападне.

Ейс: Което само показва, че да използвате реално Ниндо в битка и това ниндо да ви подсилва уменията е доста труден процес.

Аой: Точно така, тук идва и проблема при вас. Огънят е елемент който черпи сила от емоциите на своя ползвател. Огънят може да се захрани с гняв, зло и омраза, което само по себе си позволява на лошата енергията в Ниндото идваща от бога Убиец да проникне в тялото ви и тотално да разбие баланса ви между чакра пътищата през които минава Ниндото!
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Shikogabana Empty Re: Shikogabana

Писане by BGDodpul Съб Ное 11, 2023 7:10 pm

Тай: Дядката има право...а и ако този демон, който Сай е останалите усетиха наистина може да ме обладае, неговият гняв ще е ненадминат. Няма проблем, дядка! Освен с огън, мога да охладя страстите с ледените ми умения. Наскоро се научих да контролирам и двете енергии в мен като ги смеся и да използвам моят студен огън, който иска адска концентрация! Мога да се справя с каквото и да е!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Shikogabana Empty Re: Shikogabana

Писане by Emoran Съб Ное 11, 2023 7:55 pm

Аой: Тук си да счупиш своите лимити и да отидеш even further на това което вече можеш. Трябва да се научиш да контролираш своите умения без да се налага да охлаждаш страстите. Ти трябва да си в пълен контрол над тялото ти. Затова ще се фокусираме главно над вашите огнени умения. Жабата отскочи, като застана пред тях за да може да е малко по-надалече от Ейс. Време да ви науча на малко бойни движения през които ще подложите чакрите си на стрес, докато се опитвате да събирате Ниндо. Когато направите това, ще се опитате да използвате вашия огън барабар с движенията си. Задачата ви е следната: Да се научите да събирате Ниндо и да го прилагате в уменията си, докато сте в покой и не нарушавате баланса на чакрите си! За да разберете, че нещо не вършите като хората, атаките ви ще backfire-нат към вас и има опасност да се нараните.

Сиел: Хм, тренировка в която има голяма вероятност да се нараним. Интересно.

Аой: За да спечеля вашето доверие в тази тренировка, искам да видите един мой ученик на какво е способен след като се научи да контролира своето Ниндо по време на битка!

Пред тях се завихри силен огън, който драстично промени температурата около тях. Огъня беше като мини торнадо, което след малко се пръсна и от него излезе човек.

! ONE OF MY GREATEST STUDENTS !
HAILED AS THE FIRST GOD OF FIRE
AND
THE FIRST KNOWN KA'JIN

Докато огньовете бяха около въпросния индивид, неговата фигура на пръв поглед беше доста страховита.

Shikogabana 5d19caac1bc7d02a0cb39e10c3a4fb57
! BEHOLD !

Огъня изчезна за миг и пред тях най-накрая се разкри този величествен негов ученик.

! BENIMARU SHINMON !

THE FIRST KNOWN KA'JIN
Shikogabana 0f16d521b62876a18285ddcbd56eb671

Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Shikogabana Empty Re: Shikogabana

Писане by BGDodpul Съб Ное 11, 2023 8:09 pm

Тай: Какво по-?! Прикри лицето си щом се появи огненото торнадо, като погледна към човека, който се сформира от него и се усмихна широко. Огнен бог ли?!? Ехааа, този пич наистина е голяма работа значи...! Ако го победя него, значи ще мога да победя когото и да било, йо...! Погледна към Бенимару, като се усмихна. Йо! Аз съм Тай! Драго ми е да се запознаем, сенпай...!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Shikogabana Empty Re: Shikogabana

Писане by Emoran Съб Ное 11, 2023 9:22 pm

Сиел: Пикри си лицето, както Тай. Сиел веднага усети енергията идваща от фигурата пред него и веднага я асоциира с демонична от Ада. Присъствието и пламъците му са нереални. Силата му извън пределите на нормалното. Горещината на пламъците му всякаш идват от Ада. Сиел до толкова беше изненадан от силата на Бенимару, че чак очите му светнаха в синьо, всякаш бе готов за битка. Първия Ка'Джин казваш..? Човек чиито огнени умения се сравняват с тези на един бог? Сиел се усмихна като го погледна в очите. За мен е чест да се запозная с човек славен със своите огнени умения в Кагедома! Името ми е Сиел Асара и като син на Сатаната съм склонен да тествам на какво си способен!

Бенимару: Огледа Тай и Сиел. Това са момчетата за които ми говорихте? Съдейки по енергията която усещам от тях не са нещо обикновенно. Не са и нещо кой знае какво...Погледна Тай, след като го нарече сенпай. Наречи ме още веднъж по този начин и ще ти запаля лилавите къдрици. Обърна се към Сиел. Колкото до теб, с удоволствие ще изравня Ада със земята за да видиш колко още имаш да учиш. На пръв поглед, Бенимару изглеждаше супер отегчен и много нахокан. За някои хора това би било дразнещо. Бенимару обаче е склонен да ги научи на всичко, което може и да отговори на техните въпроси. Той е изключителен учител и това негово държание е force by him за да може да разпали учениците си психически. Неговата мисия е същата като тази на жабока Аой и Ейс, а именно да научи Тай и Сиел на всичко, което може.

Аой: Бенимару е специален гост на нашата тренировка и е тук за да тества вашите умения и да види къде и какво може да се подобри. Освен това е тук, защото някой по-добър от него в комбинацията на Ниндо и огнени умения. Ще се изправите срещу него и двамата наведнъж. Чувайки тези думи със сигурност Тай щеше да се разгорещи. Той отдавна не се беше бил със своя идол, а сега имаше възможността да се бие рамо до рамо с него отново след толкова много време.

Ейс: И най-важното е, че Бенимару ще иска да използвате цялата си огнева мощ срещу него! Той however, ще бъде леко така handicap-нат. Аой ще бъде на главата му през цялото време. Докато се биете срещу него, Бенимару ще трябва да се старае Аой да не падне от главата му!
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Shikogabana Empty Re: Shikogabana

Писане by BGDodpul Съб Ное 11, 2023 9:26 pm

Тай: Хоо....? Аз и Сиел заедно..? Усмихна се широко. Знаеш ли, радвам се, че реагираш по този начин, йо...сега изобщо няма да ми е гузно когато те фрасна в лицето! Да му покажем на този, че огнен бог или не, не може да се мери с дракон и демон едновременно, йо!! Хайде, Сиел!!! Зае бойна позиция. Ей, дядка...тоя тип какъв тип жени харесва?
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Shikogabana Empty Re: Shikogabana

Писане by Emoran Пон Ное 13, 2023 11:40 am

Аой: Горещи!

Сиел: Иска да използваме цялата си огнева мощ..? В такъв случай няма какво да го мотая! Протегна ръце напред като катаната му се сформира в тях. Сиел отвори леко катаната си, запалвайки се целия в сатанински сини пламъци, след което я извади изцяло от саята и я насочи към Бенимару.

Бенимару: Ето ги и тях. Легендарните сини пламъци на Сатаната. Говори се, че са по-горещи от всеки познат пламък. Колкото и силни пламъци да имаш сатанински сине, не могат да се мерят срещу raw skill!
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Shikogabana Empty Re: Shikogabana

Писане by BGDodpul Пон Ное 13, 2023 11:50 am

Тай: Не ме игнорирай, йо! Моите пламъци са по - силни от тези на Сиел! Или поне някой ден ще станат! Удари земята под себе си, като отприщи огромен огнен гейзер под Бенимару. Но за разлика от Сайгай, аз няма да ги използвам за лошо!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Shikogabana Empty Re: Shikogabana

Писане by Emoran Пон Ное 13, 2023 12:03 pm

Бенимару: Щом Тай си заби ръката в земята, Бенимару вече беше пред него, като му заби юмрук в лицето и го заби в най-близкото дърво зад него.

Сиел: Нападна го с катаната си от близко разстояние. Бенимару беше толкова бърз, че Сиел не можа да го проследи.

Бенимару: Evade-на атаката на Сиел като in quick succession му направи 3 hit kung fu combo, като с третия го запрати и него към най-близкото дърво.

Ейс: Не ме излагайте момчета Shikogabana 1f62d Quick Tip! Бенимару в момента комбинира сетивата си и движенията си с околността използвайки Ниндо. Той в момента е едно цяло с природата. Разпознава всяко едно движение преди да сте го направили и може да реагира супер бързо на тях, както видяхте. Използвайте знаците, слейте се и вие с нея за да можете да изравните битката и да не може да ви чете като книги. Тук нашите герои щяха да разберат колко е трудно реално да поставиш съзнанието си в пълен покой докато се биеш. Да тренираш своите чакри в доджото докато медитираш и да се сливаш с околността на спокойствие е едно, но правейки под стрес е супер трудно. Знаците не е нуждо да бъдат правени по същия order, стига да бъдат complete-нати правилно. Преценете кой знак за коя ситуация е подходяща и коя чакра ще ви помогне в момента на битката! Спомнете си обучението!

Сиел: Изправи се използвайки катаната си като опора. Много ти е лесно да го кажеш сенсей..!
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Shikogabana Empty Re: Shikogabana

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите