Shikogabana

2 posters

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Shikogabana - Page 2 Empty Re: Shikogabana

Писане by BGDodpul Пон Ное 13, 2023 12:12 pm

Тай: Бива блъснат здраво в дървото, като купчина листа паднаха върху него, при което той веднага се изправи бавно. Гррр....! Погледна към Бенимару, като след като чу Ейс, му хрумна идея. Хмм! Трябва да ползвам тези знаци тук..? В такъв случай...няма да ти позволя да ме удариш нито един път повече! Направи знака за Kai, за да усети кога Бенимару го нападаше.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Shikogabana - Page 2 Empty Re: Shikogabana

Писане by Emoran Сря Ное 15, 2023 12:59 pm

Ейс: Усмихна се Не съм се и съмнявал, че точно този знак ще е първото нещо, което Тай ще използва. Тай добре се досети какво би било от полза.

Сиел: Кай? Това не е лошо като идея..Но дали ще е толкова лесно срещу този? Направи същото като Тай.

Бенимару: Усети разновидностите в Ниндото в околността. Много лесно отключихте единия от чакра пътищата. Впечатлен съм! Сега, Сиел и Тай можеха да проследят движенията на Бенимару и да видят кога той се приближава към тях. Проблемът беше, че Бенимару имаше контрол на Ниндото около тях и реално щеше да прикрие своите движения с него. Реално Тай и Сиел щяха да разберат когато той се приближава към тях, но нямаше да могат да го проследят ако прави движение отдалече. Пак е нещо в сравнение с преди. Let us test your skill!

Сиел: Тай...Демоните ми са готови. Плътно до теб съм!
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Shikogabana - Page 2 Empty Re: Shikogabana

Писане by BGDodpul Сря Ное 15, 2023 2:58 pm

Тай: Dragon Soul: Flame...Тай се концентрира и промени формата на своята душа на пламък. Сега, пламъците бяха част от неговото тяло и той можеше да ги третира като такива. Той протегна ръце към Бенимару и създаде огромна струя дим, която да го обгради. Тъй като душата му беше с формата на пламък, той можеше да прави всичко, което един пламък може, а в този случай , да създава дим. Lightning Flame Dragon Mode! Изневиделица, целият дим и тялото на Тай докато беше запалено се наелектризира, което щеше да парализира Бенимару докато бе вътре в дима. All yours, Ciel!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Shikogabana - Page 2 Empty Re: Shikogabana

Писане by Emoran Сря Ное 15, 2023 8:05 pm

Сиел: Излезе от дима, като материализира огромен хуманоиден демон от сатанински пламъци, който подобно на Сусано започна да мимиква движенията му. Apollyon! Демонът замахна към парализирания Бенимару и щеше да му нанесе огромни щети с гигатския си юмрук, способен да потроши всяка една кост по тялото му.

Бенумару: Отключи чакра пътищата си към сърцето, карайки ниндото покрай него да влезе в тялото му. I am healed. Divine energy flows through me, healing me and others. Ниндото премина през него като премахна зарада от електричеството на Тай и излекува мигновенно парализата. Това се случи когато Сиел се появи, като той вече можеше да се движи и беше изключително опасно за Сиел. Begone..! Бенимару възпламени димната околност направена от Тай със своето Ниндо, като щом замахна бомбандира Сиел point blank с всичката насъбрана огнева мощ.

Сиел: Бива оцелен като, като не беше демона около него щеше да поеме сериозни щети. Въпреки това, атаката на Бенимару тотално разби демона му и го запрати няколко метра назад с изгаряния по тялото.

Бенимару: Той усети след това къде се намира Тай като направи нещо доста така познато за Тай. Той протегна ръка към него и го прикани да се присъедини към битката.

Ейс: Можеше да види ниндо питъщата и отворените чакри на останалите със своето око, което означаваше, че той виждаше битката по доста различен начин, за да може да анализира случващото се. Всичко което Бенимару прави в тази битка, е нещо което вие можете да научите. Забележете как той без да прави знаци отвори чакра пътя си към сърцето и се излекува от парализата за да може да контратакува с опостушителна мощ. Обикновена атака от този калибър не би пронизала през защитата на демона на Сиел, но дори такава обикновенна атака infuse-ната с Ниндо може да бъде смъртоносна. Точно това е идеята на вашата тренировка!
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Shikogabana - Page 2 Empty Re: Shikogabana

Писане by BGDodpul Пет Ное 17, 2023 2:18 pm

Тай: Сиел..! Погледна към Сиел, след което към Бенимару ,като леко се усмихна. Тай направи знака за Jin, при което направи импровизиран знак с ръце. Domain Expansion! Бенимару нямаше как да знае, че Тай вече се е опитвал да прави това умение много отдавна и макар и частично да е успявал, в този случай , той го използва за заблуда. Just Kidding! ^^ Когато Тай направи този импровизиран знак, той използва Fire Essence да запали енергията около Бенимару и да създаде експлозия около него сякаш от нищото, което да му нанесе големи щети.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Shikogabana - Page 2 Empty Re: Shikogabana

Писане by Emoran Съб Ное 25, 2023 1:56 pm

Бенимару: Есплозията на Тай имаше ефект, а той нямаше време да отреагира на почти мигновенна такава атака. След есплозията обаче, Бенимару излезе от пламъците целия покрит в огън, жабата на главата му беше непокътната. Той се разтърси, като потуши пламъците по себе си. Не можете да ми кажете, че това са ви най-добрите опити да ме повалите. Сигурен съм, че пламъците ви са способни на много повече от това..!

Сиел: Гр...Изправи се. ИЗПРОСИ СИ ГО! Огнената му мощ и присъствието му скочиха до небето. Гневът и емоцията като гориво на пламъците му се усетиха от цялото бойно поле. Сиел се дашна към Бенимару като със засилката си се затича към него. Satanic Presence: Demonic Overwhelm! Той замахна към Бенимару като едновременно с това отвори десетки портали над него от които се стовариха обилни количества сатанински пламъци измежду които излязоха и демонични същества наподобяващи прилепи, които се спуснаха към Бенимару да атакуват заедно със Сиел.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Shikogabana - Page 2 Empty Re: Shikogabana

Писане by BGDodpul Пон Дек 11, 2023 4:22 pm

Тай: Massive Flame Essence! Тай протегна ръце и чрез манипулация на огнената енергия в околността, той направи всеки един прилеп бомба със закъснение, като в мига, в който някой от тях се доближи до Бенимару, щеше да избухне и да направи атаката на Сиел двойно по - опасна.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Shikogabana - Page 2 Empty Re: Shikogabana

Писане by Emoran Вто Дек 19, 2023 6:37 pm

Бенимару: Запали тялото си. Ето това чак- Хвана с ръце катаната на Сиел, като вече се беше озовал около прилепите. Хм..? Прилепите става по-силни когато са в пламъците ми? Много интер- Последва силна multi-chain около него, като Сиел усети как натиска върху катаната му изчезна. Бенимару излезе от дима създаден от атаката им с изгорени дрехи. Много добре, това беше достатъчно. Видях потенциала който търсих във вашите огнени умения, затова...Въздъхна съм принуден да ви обуча.

Аой: Браво ученици!

Ейс: КАК ПРОКЛЕТАТА ЖАБА НЕ Е СТАНАЛА НА BBQ СЛЕД ТОВА!?
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Shikogabana - Page 2 Empty Re: Shikogabana

Писане by BGDodpul Вто Дек 19, 2023 6:52 pm

Тай: Погледна издразнено към Ейс. Ааа, сега вече е жаба, а...? Но преди малко беше много уважаван учител мън-мън-мън! Погледна след това и към Бенимару. А ти! Ако това ти е харесало, нищо не си видял, йо! И двамата със Сиел имаме още какво да покажем, хехе!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Shikogabana - Page 2 Empty Re: Shikogabana

Писане by Emoran Вто Дек 19, 2023 6:58 pm

Бенимару: Сигурен съм в това. Нямаме време за губене, така че...Изпука си пръстите. Започваме с така нареченото от Сенсей Тодо - жабешко кунг-фу.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Shikogabana - Page 2 Empty Re: Shikogabana

Писане by BGDodpul Сря Дек 20, 2023 10:39 pm

Тай: Ж-жабешко кунг-фу...? Хей, хей...всички знаем, че жабите НЕ ЗНАЯТ кунг-фу, йо! Дори аз го знам! Кой тъпак го измисли това име?!?
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Shikogabana - Page 2 Empty Re: Shikogabana

Писане by Emoran Пет Дек 22, 2023 9:41 am

Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Shikogabana - Page 2 Empty Re: Shikogabana

Писане by BGDodpul Пет Дек 22, 2023 9:56 am

Тай: Въздиша. Естествено, че ще си ти, дърта жабо...е, какво представлява това чудо?
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Shikogabana - Page 2 Empty Re: Shikogabana

Писане by Emoran Пет Дек 22, 2023 11:29 am

Naruto Soundtrack: Emergence of Talents

Аой: Време е вашата същинска тренировка да започне, затова ме слушайте внимателно! Той обаче продължаваше да стои на главата на Бенимару, явно там и ще си остане. Жабешкото кунг-фу е боен стил, който е в основата на използването на Nindo от околността. Използвайки го, то "активира" тялото по който да надмине себе си. Силата, рефлексите, издръжливостта и скоростта драстично се увеличават. Ниндото около вас, започва да влиза в тялото ви през чакра пътищата и създава мисловно удължение на вашите крайници. С други думи, всичката енергия на природата и на цялата околност около вас ще подсили атаките ви до такава степен, че ако примерно с един шамар не можете да съборите дърво, то след приемането на енергията ще можете да пръснете дървото до пепел. И това е само с обикновен шамар, я си представете да беше с някоя от атаките ви? Друг пример, ако примерно вдигате 50кг от лежанка, с тази енергия имате възможностите да вдигнете огромен кораб. Това накратко са офанзивните качества на Ниндото. Имате и дефанзивни. Те превръщат телата ви в неподвижна и непробиваема крепост до момента в който те абсорбират цялата кинетична енергия и я запращат към противника ви - ПАСИВНО. Ако използвате умения това ще да бъде когато Бенимару с един замах бомбандира Сиел и захвърли всичките ви пламъци от него самия. Друго, острите оръжия изобщо не могат да ви наранят. Единственият човек, който е успял да пореже Бенимару, докато е със своето Ниндо е Акисе Саяма.

Сиел: Стисна катаната си с юмрук като я накара да изчезне, спирайки пламъците по него. Това щеше да се забележи от Тай и щеше да го накара да се сети за trigger думичките на Сиел. А именно: Акисе Саяма...Това копеленце е винаги с една крачка пред мен. Дори когато е на легло отново е по-силен от всеки за когото се сещам..!

Аой: Сега, the main article: KAERU MODE - наречен още "Жабешки Режим". Жабите сме откривателите на този начин за ползване на Ниндо заради малките ни размери и уязвимостта ни към хищниците. Затова е кръстен и на нас от японски "Kaeru" - жаба. Режим е, защото на първо място, вашите очи се променят като тези моите. Жълтото е активно Ниндо, което ми позволява да виждам енергията около вас. За да използвате жабешкото кунг-фу офанзивно и дефанзивно, вие трябва да приемете незавършен Kaero Mode, да тренирате до съвършенство офанзивата и дефанзивата си в него, докато той не еволюира до съвършен Kaero Mode. Тук идва и трудната част. Kaeru режимът се стабилизира и неговата продължителност се увеличава, когато на бойното поле сте ЕДНОВРЕМЕННО - офанзивни и дефанзивни. Както и в природата, режимът е баланс. Без съмнение, офанзивата ще ви е най-лесна да я научите. Огънят се храни с яростта и гнева. ОБАЧЕ, огнените бойци като вас най-трудно могат да тренират Kaeru Mode-a, тъй като е изключително трудно да switch-вате между вашите емоции в равно количество по време на битка. Говорим в един момент да сте бесни като вулкан и в следващия да сте спокойни като вълните на морето. И обратно. В единия момент - вълни, цунами, наводнение, в другия - суша. Емоциите ви и бойният ви стил трябва да са 50 / 50. Най-малката промяна, 51/49 тотално ще разруши баланса и Kaeru Mode-ът ще спре. Тоест вие трябва да използвате толкова силни дефанзивни умения, колкото са и вашите офанзивни. Правейки това обаче, Kaeru Mode-ът ще подсилва НЕПРЕСТАННО уменията ви и в една продължителна битка вие можете да станете недосегаеми. Затова и огнените бойци като вас им е най-трудно. Те са 100 офанзива най-често и 0 дефанзива. Сега, не казвам, че сте и вие така, но за целта е нужен ПЕРФЕКТЕН БАЛАНС. Достигнете ли го, спокойно можете да се наречете БОГОВЕ на бойното поле. Цялата околност ще е на ваша страна. Цялото бойно поле ще ви служи. Въпроси?
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Shikogabana - Page 2 Empty Re: Shikogabana

Писане by BGDodpul Чет Дек 28, 2023 12:31 pm

Тай: Слушайки обясненията на Аои, Тай се замисли и се сети за начина, по който майка му контролира нейните пламъци, който е доста подобен на това, което жабокът обясни. Така било значи...подобно е на умението на моята майка. Това ще е перфектен начин да се свържа с нея по някакъв начин..моят огън има две разновидности - Vengeance и Creation. Ако хора като Сайгай използват Vengeance пътя, а хора като майка ми - Creation...все още се чудя към кой път спадам аз...така че това ще е добър начин да науча!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Shikogabana - Page 2 Empty Re: Shikogabana

Писане by Emoran Пон Фев 05, 2024 12:56 pm

Аой: Ако Vengeance и Creation са офанзива и дефанзива и са също толкова силни колкото своя counter part, ще станеш велик боец Тай! Заостри поглед към него. Ако се докоснеш дори малко до уменията на Сайгай, имаш възможностите да надминеш дори сатанинския син до теб! Засмя се Освен ако Сиел не реши да се съревновава с теб.

Сиел: Удари най-близкото дърво с юмрук. Count me in...Омръзна ми да слушам колко велик е Акисе и да се залъгвам, че съм силен колкото него имайки в предвид на какво е способен и колко неща е свършил тук. Обърна се към Тай Ще станем силни двамата! Можеш да ми викаш вече "батко" само на години. On the battlefield we are equals! From now on WE ARE RIVALS!

Ейс: Засмя се като потупа Тай и Сиел по рамената А такаааа, competition да има хаха! Това още повече ще помогне на процеса за вашето развитие!

Бенимару: In that case, време е да започнем с първия урок Взе Аой и го постави на главата си.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Shikogabana - Page 2 Empty Re: Shikogabana

Писане by BGDodpul Чет Фев 22, 2024 10:45 am

Тай: Rival, you say....Засмя се. Винаги съм те смятал за сенсей, йо...но така да бъде! Направи fist bump с него, като се усмихна. Ще те надмина! И ще бъда най - силният! Погледна към Бенимару. Слушам!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Shikogabana - Page 2 Empty Re: Shikogabana

Писане by Emoran Чет Фев 22, 2024 2:16 pm

Бенимару: Okay, let's start with the essentials fo controling your Fire powers and boosting them. Fire is the element of power, consisting of overpowering force tempered by the unflinching will to accomplish tasks and desires. Огънят се храни с вашата воля да постигнете вашите цели. Преди години обаче, Сайгай измени този факт. Заради неговите действията, огнените възпитаници на Кагедома живеят с мисълта, че огънят се храни с омраза, ярост и зли намерения, което за жалост до някъде е така. Друг начин, който е доста забравен е подхранването на огъня в сърцата ви чрез страст. Любовта може да запали всеки. Ние обаче, не сме тук да ви учим как да сваляте жени.

Аой: За жалост. Много неща можете да научите от жабока познат като най-големия играч по тези земи!

Бенимару: Глупости, не ми се слушат, продължавай да си вярваш. Ще ви научим да обичате природата, за да може тя да ви отвръща със същото. Както сигурно сте наясно или може би не сте, не знам. Времето, околността и общо взето всичко, което би заобикаля може да подсили огневата ви мощ. Може навънка да е топло, може да се намирате на екватора, може пък да ви пречат някои неща като например студа или дъжда. Абсолютно всичко може да има ефект върху уменията ви. Затова и сме тук, за да се научим да abuse-ваме енергията в околността и да я използваме в нашия боен стил. Както казах, бойният ни стил е балансиран между офанзива и дефанзива. Огнените манипулатори обикновено разполагат с много повече агресивни атаки, отколкото пасивни, което прави много трудния самия Kaeru Mode да работи. Обаче, работи ли....Засмя се. Няма нещо по фантастично от това. Както казах, това се постига с перфектен баланс във вашите емоции. За да тренираме този баланс обаче, ще трябва да започнем с някои от обикновените умения. Това, което ще ви покажа едва ли ще ви затрудни, но ще е хубаво да ви го покажа просто като идея, както ще изисквам от вас. Бенимару замахна с юмрук, като от него излезе струя от огън, веднага след което със същата тази струя се slide-на назад. Той тогава запрати ритник напред, издигайки огнена струя направо. Веднага след това се извъртя и с другия си крак направи овално движение отгоре-надолу, създавайки малка струя огън която се застоя пред него преди да се изпари напълно. Е? Той отвори очи след движенията си, като Тай и Сиел можеха да видят как очите му се бяха променили отвътре. Why don't we try again? Ще използвам същото количество енергия, без да се пресилвам.Бенимару направи същите движения като струите бяха 10 пъти по-големи и по-обилни, но тъй като той се отдалечи от Тай и Сиел, струите не можеха да ги доближат. Въпреки това обаче, те усетиха как от тези simple движения, цялата горе се тресеше.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Shikogabana - Page 2 Empty Re: Shikogabana

Писане by BGDodpul Съб Фев 24, 2024 6:33 pm

Тай: Уау!! Невероятни умения притежава този..! Отдръпна се, като даже на него му стана горещо, прикривайки си лицето с ръка. Усещам голяма разлика...но не мога и да си представя колко трудно всъщност е това...да държиш перфектен баланс..!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Shikogabana - Page 2 Empty Re: Shikogabana

Писане by Emoran Нед Мар 10, 2024 10:56 pm

Аой: Забележете, че това са обикновени атаки. Керу режимът работи и върху вашите умее, създавайки още по силни офанзивни и дефанзивни ефекти.

Бенимару: Добре, първа стъпка. Нека channel-нем Ниндо Изключи Керу режима си. Елате пред мен Седна на земята, там където беше по-сухо и както Ейс ви е учил, започнете да използвате нинджа символите за да предизвикате околното Ниндо да влезе във чакра пътищата ви.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Shikogabana - Page 2 Empty Re: Shikogabana

Писане by BGDodpul Вто Мар 19, 2024 3:24 pm

Тай: Започна да следва внимателно насоките на Бенимару, като изпълняваше всичко, което му казваше. Той започна с ръце да прави знаците един по един както Бенимару му каза.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Shikogabana - Page 2 Empty Re: Shikogabana

Писане by Emoran Сря Апр 10, 2024 11:45 am

Бенимару: Нека си припомним какво ВИ научи Ейс. Обясни ви за знаците и техните мантри. Това което разбрах е, че ви е позволил да се докоснете до Ниндо за първи път. След като го направите, знаците се правят по order какъвто на вас ви е нужен за екзекуцията на дадена техника. За вас и за нашата тренировка като цяло, първият и основен знак е именно не кой да е, а Rin Когато изрече тези думи, той го направи с ръце и от него започна да се усеща топлина. Тогава, Сиел и най-вече Тай, който наскоро беше в класа на Ейс, се сети за думите на своя учител.
Ейс написа:1. Първият знак е наречен Rin - Power  - The strength of Mind, Body and Spirit. Преди който и да е символ да бъде направен, този трябва да бъде екзекутиран правилно. Power is channeled in your body and it is associated with increased mental concentration and power generation. Рин визуално е представен като огън. Чиста енергия. Рин е асоцииран също със самата Roth Chakra долу във вас самите. Ако изпитвате затруднение със самата концентрация, има специфична мантра на Рин, която ако се фокусирате над думите и, ще успеете да събудите силата. Мантрата гласи Ейс се концентрира, като затвори очи и каза: I am empowered with vital energy. I am strong.
Огненият знак Рин, е асоцииран със самата сила, както и си говорихме, че по този начин се характеризира огъня. Сила, мощ, ярост. Пламъците на емоцията са един от най-силните огньове познати на свръх-човечеството, защото именно те най-добре показват същността на тази стихия. Въпросът е, че на нас ни трябва хармония за да успеем да се доберем до Керу режима. Там идва и следващата стъпка...
Ейс написа:3. Третият знак е наречен Toh - Harmony - Единство с вселената и самите себе си. Да се слеете с енергията на вселената и да медитирате върху нея са важни умения за да бъдете Шиноби от Кагедома. Идеята е дълбока връзка с вселената и по-дълбоко разбиране на обкражението ви в случая, Ниндото около вас. Точно под белите ви дробове е The Solar Plexus chakra path focus points. Представете си го като слънце. Затвори очи. I forgive all past and present injuries, offenses and slights. I am harmony with the infinite Divine Energy. Хармония е от изключителна важност дори за хора като мен, без която аз не бих могъл да имам всичките тези способности до днес и да бъде наречен Цукуйоми.

В това число, хармонията е ключът към поддръжката на този режим с който ще командвате вашата околност със силите ви. Както казах, не можете да разчитате само на сила, а за да има хармония ви трябва и противоположното, а именно...
Ейс написа:4. Четвъртият знак е наречен Sha - Healing - Лекуване на себе си и околните. Тох като връзка между себе си и вселената, Ша ви позволява да се доберете до енергията и да я образуване в лечителна и могъща сила. Този знак е много близко и доста често асоцииран с "Ки". Той променя вибрациите на тялото и кара регенериращите фактори да се засилят. И разбира се то отключва чакра пътят на сърцето. Очевидно. Обърнете внимание на мантрата. Затвори отново очи. I am healed. Divine energy flows through me, healing me and others.
Тай и Сиел видяха как очите на Бенимару отново се промениха на жабешките. Използвайки знаците, контролирайки ниндото в телата им и вникването в думите на мантрите, Тай и Сиел щяха да отключат и те самия режим. Проблемът не е да го отключат. Проблемът е да го поддържат, което не беше лесна задача.

Сиел: След внимателното следване на стъпките, Сиел отвори очи като те също бяха жабешки. Хей, усещам и виждам всичкото ниндо наок...-Още преди да си довърши изречението, той беше изблъскан назад от невидима енергия и беше забит в най-близкото дърво.

Бенимару: Погледна към Сиел. Ти наруши хармония в чакрите си, защото беше твърде развълнуван. Аз като говоря, не приказвам.

Аой: Братлета, хармонията може да се наруши от най-малкото. Не случайно е хармония и не случайно е толкова трудна. Вие ставате "едно" с всичко около вас и цялата енергия се бие за вас и с вас. Обърна се към Сиел. Млади момко, get your ass back here and start all over again!

Сиел: Разтри си главата където се беше ударил. Да...шефче...
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Shikogabana - Page 2 Empty Re: Shikogabana

Писане by BGDodpul Съб Апр 13, 2024 6:38 pm

Тай: Хмммм...Внимателно слушаше, като се стараеше да не се разсейва. Все пак, за него си е предизвикателство да не се разсейва, но този път, той се потруди и успя да вникне в смисъла на думите на Бенимару. Така било значи. За да има перфектен баланс, трябва не само сила, но и хармония. Човечееее...не ме бива много в тези неща, но...предполагам е подобно на Dragon Force. За да стана дракон, трябва наистина да се концентрирам. Е, да пробваме! Тай започна да прави знаците един след друг и да повтаря мантрите им. И точно като Сиел, той успя да влезе в този режим, но също като него се развълнува. Еха, това е страхотно, усп-! Бива забит в същото дърво след Сиел. Да му се невидииии...точно в това не ме бива, йо! Аааргх! От отегчение издиша, но бързо се изправи. Отново! Тай щеше да продължи да опитва и да се проваля, но рано или късно, щеше да успее. Все пак, беше твърдоглав.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Shikogabana - Page 2 Empty Re: Shikogabana

Писане by Emoran Вто Май 07, 2024 10:08 am

Сиел: Стана свидетел на това което го сполетя Тай, като се обърна към него и започна да се изправя. Браво бе, ще се наложи да го слушаме ми се струва.. Изтупа се. Въпреки и само със слушане да не се случват работите.. Точно тогава, Тай каза "Отново!". Тази една думичка, показа determination-а на Тай, не...Доказа го. Отново. Няма да се откажа...Акисе и на сън да ме бутнат ще му сритам задника. ЩЕ ТЕ ИЗПЕПЕЛЯ! Тялото му се запали в бурни червени пламъци, което след това станаха и сини. Сиел започна да изрича мантрите на знаците, които правеше с ярост. Природната енергия около него започна да го удря все повече и повече, но пламъкът му не угасна. Сиел не беше толкова твърдоглав, колкото Тай, но съревнованието му с Акисе му бъркаше в здравето. Още повече и фактът, че Тай го възприемаше като по-голям брат и вярваше в него.

Аой и Бенимару:
- Бени, наблюдавай ги внимателно...Знаеш, че нещата могат да ескалират когато емоциите се докоснат до пламъците.
- Спокойно дядка, няма какво да стане. Нищо не може да се обър-...
Сайгай написа:Дългоочакваният domain на Сайгай най - накрая бе разкрит...и той обхвана не само Beacon...в дрехата си, той държеше стрела, която в момента засия зверски силно. Стрела, която подсили неговият domain. И това бе The Chaos Arrow - чрез нея, домейнът му обхвана целият свят. Единственият начин това да стане бе чрез тази златна стрела, която той не бе ползвал до сега. Това бе първият път, в който Сайгай използва The Chaos Arrow и то по какъв начин - домейнът му не бе сферичен, което означаваше, че не му трябва бариера, която да поддържа домейна. Най - съвършената техника, която можеше да съществува в неговият арсенал - умение, което да target-не целият свят. Свят, който щеше да изпита ултимативната форма на отчаяние....

Домейнът на Сайгай му позволяваше да заличи каквито и да са положителни събития за неговият опонент - ако имаше шанс нещо да се провали, то би се провалило на мига. Нямаше място за Hope в този домейн, който бе пълен с Despair. Хора по целият свят забелязаха как небето стана мрачно...как самите те започнаха да стават жертва на произволни събития. Мостове пропадаха, гръмотевици започнаха да валят навсякъде, тсунами вълни да се образуват, земетресения да се появяват...сякаш Сайгай бе успял да подчини и Майката Природа на своята воля - нещо, което бе немислимо...
- ...-ка...Какво по дяволите се случва..?
- Бенимару, погледни!

Отчаянието от домейна на Сайгай привлече вниманието на природата в Кагедома и тя се фокусира върху това да я отблъсква. Енергията обаче беше твърде голяма, все пак тя имаше обхвата на целия свят. Ниндото успяваше да отблъсне голяма част от тази негативна енергия, но все пак Кагедома се ражда с мисълта да убива и това отчаяние трябваше отнякъде да избие. Аой бързо скочи от главата на Бенимару и цапардоса Тай и Сиел със своята тояга, за да прекрати приемането им на тази тъмнина. Негативната енергия и despair-а от умението на Сайгай, започна да образува и да поражда след себе си именно това с което Кагедома беше известен като град. Да ражда убийци. Енергията започна да сформира войни от тъмнина покрай тях. Кагедомците биха си помислили, че това е дело на техния Умбра, който ги е предал, а именно Кай Асара а.к.а Акира, но Тай и Сиел много добре знаеха, че тези не са негови.

Бенимару: Ъх...Изглежда, че Кагедома не може да си вземе почивка, а?
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Shikogabana - Page 2 Empty Re: Shikogabana

Писане by BGDodpul Вто Май 07, 2024 10:23 am

Тай: Хъх?! Какво по дяволите?! Небето стана тъмно изведнъж..! Докато тренираше със Сиел, той също усети дисбалансът в природата. Хармонията бе нарушена от може би най - страшният злодей, излязъл от тези земи, като Тай веднага усети неговото присъствие...Хей, Сиел!! Тази енергия...позната ми е...! Тя е на онзи злодей от легиона...!! Няма как да сбъркам това чувство на отчаяние...но какво прави той тук?! Погледна към Аой. Ей, дядо жаба! Знам чие е това умение...! То принадлежи на един наистина зъл човек...и ако той е тук...лошо ни се пише...!! В този миг, Тай видя воините от тъмнина, като застана в бойна позиция. Да му се невиди..наистина съм голям карък..!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Shikogabana - Page 2 Empty Re: Shikogabana

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите