Палубата на кораба "The Rising Sun"

3 posters

Страница 4 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Палубата на кораба "The Rising Sun" - Page 4 Empty Re: Палубата на кораба "The Rising Sun"

Писане by BGDodpul Вто Юни 09, 2020 12:02 am

Все още се разсънваше, като светлината, която пламъците хвърлиха в очите му го раздразни, карайки го да започне да ги отваря изцяло. Хъх..? Ей, ей..Бавно се изправи, като внимателно остави Annie, която все още спеше, до мачтата без да я събужда. Направи няколко крачки и се хвана за парапета, като с ужас погледна към хоризонта. Останалият екипаж все още беше твърде изморен и не беше буден, като в момента само той стоеше изправен на крака. К-какво по..?! Стресна се от гледката до толкова, че да направи крачка назад и да се спъне. Това не е инцидент..толкова голям пожар не би се появил изневиделица..! Това е дело на някого...Ядоса се. Човече...!! Не мога да повярвам, че някой би го направил!! Погледна загрижено към Annie. Трябва да ѝ кажа..сам ме е страх да отида натам..Изтича до нея, като я поразбута. Annie...ставай, йо! Пожар..! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба "The Rising Sun" - Page 4 Empty Re: Палубата на кораба "The Rising Sun"

Писане by -bAzikA- Вто Юни 09, 2020 12:06 am

???: Беше на борда на "The Rising Sun" и изглежда до сега е сталквал Тай и Annie. Изсмя се тихо. Все още те е страх сам да предприемеш дейстивя, а Тай? Но трябва да знаеш, че на колкото повече хора разчиташ, толкова повече ще останеш наранен. Отново се измя мазно и си тръгва. Тай не можеше да го чуе.

Annie: Започна бавно да се събужда от движенията на Тай. Отвори леко очи и погледна към Тай. Ехх.....? Какво става, Тай.....? Сутрин ли е вече.....?
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба "The Rising Sun" - Page 4 Empty Re: Палубата на кораба "The Rising Sun"

Писане by BGDodpul Вто Юни 09, 2020 12:08 am

Не, йо...изглежда сме спали повече от очакваното..но това не е от значение!! Говореше бързо и задъхано. Има кораб...който гори! Трябва да направим нещо преди всички моряци там да са...! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба "The Rising Sun" - Page 4 Empty Re: Палубата на кораба "The Rising Sun"

Писане by -bAzikA- Вто Юни 09, 2020 12:11 am

Труповете вече стигнаха до нашия кораб и започнаха да се удрят в него. Едвам се чуваше този шум, но на Annie ѝ направи впечатление. Тя имаше лошо предчувствие. Хъх?! Изправи се веднага, сложи ръце на парапета и погледа към хоризонта. Прав си, има горящ кораб! Сложи си ръка на устата в шок, след като видя морето от трупове. Всички са..... мъртви..! Стисна здраво юмрук, като даже се запали неусетно. Тай, трябва да отидем там веднага! Отказвам да повярвам, че няма оцелели!
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба "The Rising Sun" - Page 4 Empty Re: Палубата на кораба "The Rising Sun"

Писане by BGDodpul Вто Юни 09, 2020 12:16 am



Погледна надолу, като вместо тъга, в момента изпитваше неописуем гняв. Демоничният марк на ръката му стана с няколко сантиметра по - широк, като Тай изеднъж изрече думи с леко дълбок глас, които той никога не би си и помислил, че ще каже.
Когато намеря отговорните за това..ще ги избия всичките до един..да вървим, Annie!! Скочи от парапета, като замахна с ръка и заледи голямо количество вода пред себе си, за да може да си проправи път до кораба. Ледът, който се появи беше една идея по - тъмен от обикновения му. Аурата, която излизаше и се усещаше от него беше черна на цвят - нещо необикновенно до сега. - Тай

Интересното беше, че Тай до сега никога не бе споменавал, че би убил някого. Той винаги толерираше опонентите си с респект, като Flashback, който Annie можеше да получи в момента щеше да бъде битката му в Beacon Arena срещу Еми, когато изневиделица се превърна изцяло в демон щом си помисли, че тя би могла да умре. Този път беше обаче различно - сякаш този демон отново беше там, но просто в човешка форма..
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба "The Rising Sun" - Page 4 Empty Re: Палубата на кораба "The Rising Sun"

Писане by -bAzikA- Вто Юни 09, 2020 12:31 am



Annie: Тай...?! Лошото ми предчувствие стана още по-голямо...! Стисна зъби и скочи на ледената платформа. Да действаме, Тай.! Казваше го това без никва мотивация, а само с жажда за мъст. Лицето ѝ беше в сянка и не ѝ се виждаха иначе ярките жълти очи. Но точно когато направи една крачка напред и се случи нещо неочаквано. Върху платформата се приземи нещо като метеор с размер на човек. Ледът се напука, но остана цял. Какво по-дяволите беше това?!!! Тай, сигурно причината за цялата тази смърт наоколо е този метеор! ...или по-точно, ТАЗИ ЖЕНА!!!!
Жената:

The Woman: Излезе от пламъците, създадени от разбития се метеор. Всъщност тя беше самият метеор. Правеше уверени крачки напред и застана точно пред Тай и Annie. Ръцете ѝ бяха покрити с пламъци, точно като на Annie, но по-интересното беше, че очите ѝ светеха в жълто, точно като тези на Annie. Мистериозната жена имаше усмивка на лицето и беше заинтересована от Тай, тъй като погледа ѝ беше насочен към него. Нима от теб усетих тази демонична енергия? Те са просто деца... Този свят е толкова жесток. Прости ми хлапе, но ще трябва тук да умреш!

Annie: Х-Х-ХЪЪХ?!!! Секунда след като видя жената, тя замръзна на едно място. С-същите очи като моите....?

The Woman: Погледна към Annie. Какво стана момиче, да не си се припознала с някого? Нямам нужда от теб, за това изчезни! Опъна ръката си към нея и изстреля три огнени кълба, не по-големи от метър.

Annie: Т-този пламък?! Чуствам го по същия начин! Няма грешка! Това е- Кълбата почти я достигнаха, а тя все още беше вцепенена на място.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба "The Rising Sun" - Page 4 Empty Re: Палубата на кораба "The Rising Sun"

Писане by BGDodpul Вто Юни 09, 2020 12:40 am



Учуди се в мига, в който пред тях се приземи непознатата жена, като си прикри лицето от яркостта на огъня край тях. Няма съмнение...такава мощ, щом идва от теб, значи ти си извършителката...ще те унищожа..Погледна към нея, като видя, че очите ѝ светеха в жълто точно като тези на Annie. Това е необичайно..тези очи са точно като нейните...но сега не е време да мисля за такива детайли! Тя е чудовище..! В мига, в който видя как три огнени кълба се насочват към Annie, тялото му мигновено реагира. Демоничният му марк светна и сякаш тялото му само се задвижи. Отприщи огромно количество тъмна демонична енергия. Тя беше по - студена дори и от най - студените ветрове, които можеха да се усетят през зимата. По - студена дори и от самия лед, на който стояха в момента. Дори човек като Тай, който имаше издръжливост към студа, започна да трепери от собствената си енергия. Ice Devil Slayer's Freezing Wall..! Замахна с ръка, като пред себе си създаде дебела ледена стена под лек наклон, която пое атаките. Щом стената се срути, Тай погледна с ядосано изражение към жената. Не посягай на Annie, чудовище..! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба "The Rising Sun" - Page 4 Empty Re: Палубата на кораба "The Rising Sun"

Писане by -bAzikA- Вто Юни 09, 2020 1:20 am



The Woman: Тази демонична енергия, този демоничен студ, тези тъмни ледници, ... няма грешка, това ти си demon slayer, нали? Не е за вярване...! Когато усетих тази енергия идваща от момчето, не можех да го повярвам. Не и докато не го видя със собствените си очи. Но как? Последните два demon slayer-и са отдавна мъртви. Нямам как да има оцелели. Тай вероятно щеше да си зададе два въпроса: От къде тази жена знае за demon slayer-ите и ако това, което казва е вярно, кой е другия demon slayer, за когото Тай не знае.

Annie: След като стената пред нея се напука, тя се светси и осъзна, че се намира посредата на битка. Запали си отново ръцете и се приготви да атакува... но не можа? Вместо това сълза текна от окото ѝ. Хъх? Защо го мисля?! Няма как да е истина! Просто си го изтрии от главата? Тя умря в онази нощ, преди повече от 7 години.

The Woman: Хъх? Поведението на Annie ѝ привлече вниманието. Аааах.... Ясно.... Мисля, че разбирам. Съвпаденията станаха две... Усмихна се злобно. Не мога да повярвам, че попаднах точно на вас двамата... Отвори си очите и погледна с злобен поглед към Тай и Annie. Двамата веднага щяха да почуствах убийствените и намерения, като можеше тръпки да се побие от това.

Вие трябва да сте най-големите каръци в света, нали?!

The Woman: Огнено торнадо се завъртя около нея, вдигайки я във въздуха. Надигна си ръцете и от небето започнаха да падат стотици огнени кълба, същите като предишните. Щяха да начупят леда и някой от тях бяха насочени точно към Annie и точно към Тай.

Annie: НЕЕЕЕЕ!!!! Annie изпищя от ужас. i̝̥̫̯̦͙͜ͅo̸̗e̘̬g҉͙̲͇̤̦ͅj̦̝a̪͚̤̰͕̭̰o͜ͅer̙̯̲̱̺̗g͕̲̖̜̭m̛̪p͖̞A̸͍̳̤̯̲@͔̦̜͇͡q̧0КА̜̣К̳̳͔̮̳͍̭В̡̦О̧̙͓Т̪̪͇̳͙̰ͅР̦̠͍̼̗̗͓Я̗̟̬Б̸̘В͙А̘͚̞̦̗̱̬Д̛А̞О̰̖̗͠З̺̗̮Н̲̦̘̲А̴͇Ч̫АВ̧͓̜͍̟А̫̣̗̤̪̝͝Т̸͎̙̟̰̭О̶В̞̀А3̩ṱ̕ẉ͓̦0͏8͔̻̟͉ͅf̦̱̲̀g̷̣̦̥̣͙ṳ̘͍̥o̖͇̣̟̗s̘͓̯̠̰̘͔̀ì̩͍̝͍̤j̞̻=̘͚̤͙
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба "The Rising Sun" - Page 4 Empty Re: Палубата на кораба "The Rising Sun"

Писане by BGDodpul Вто Юни 09, 2020 1:28 am

Тази жена...знае за баща ми..? Но мислех, че той е единствен..за кого ли говори..? Тш..де да имах времето да я разпитам!! Гледаше право към жената, като не отделяше поглед от нея. Притесняваше се повече за Annie тъй като не знаеше какво се случва. Annie, съсредоточи се, йо..! По тялото му потече ток, като светкавиците му станаха сини. Те един вид поеха тази демонична енергия и приеха малка част ледени способности. Ice Devil Slayer's Chain Lightning! Запрати една светкавица към една от огнените топки, като демоничната енергия, която минаваше по светкавицата му щеше да заледи огненото кълбо и да го направи на ледена топка. Светкавицата много бързо щеше да започне да отскача от кълбо на кълбо във всички посоки и да почне да ги заледява преди да достигнат земята. Нямаше да успее да заледи абсолютно всички, но голяма част от тях щеше. Със свободната си ръка създаде ледена сфера край себе си и Annie с цел да поеме колкото се може повече от атаката. През това време се втурна към Annie, като я събори на земята с тялото си и се претъркули настрани, създавайки ледена стена зад себе си колкото да се облегнат на нещо и да се прикрият. Annie, успокой се, йо!! Какво се случва..?!? - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба "The Rising Sun" - Page 4 Empty Re: Палубата на кораба "The Rising Sun"

Писане by -bAzikA- Вто Юни 09, 2020 2:07 am

Огнените кълба бяха замразени и започнаха да падат навсякъде около Тай и Annie. Мястото заприлича на бойно поле, което е непрестанно бомбандирано. Едно от ледените кълба се разби в кораба, което щеше да събуди всички на борда и също така да нанесе щети на кораба.

The Woman: Видя сблъсъка на кълбото с кораба им. Чудесно, сега ще дойдат и приятелчетата ви. Чудя се до кога ли ще ви следват тези т.н. наречени другари. Кой би искал чудовища като вас за лидер. Тръгнали сте да спасявате света, хаха! Глупости...! Ако се оставите да измуча силите ви ще бъдете в пъти по-полезни за света. Сложи с ръка на устата. Опа, май казал малко повечко. Беше си опънала ръката и върху китката и сякаш "танцуваха" различни видове сили (Подобно на Momoshiki от Boruto). Това бяха сили на силни бойци, също като Тай и Annie, които жената е абсорбирала и сега може да ги ползва за себе си. Хм, това ще свърши работа. Стисна здраво юмрука си, хващайки една определена сила. В ръцете й започваше да се развихря мини-урагани. Сега тя притежаваше контрол над огромни въздушни маси. Започна да ходи към мястото, където Тай и Annie се предпазваха.



Annie: Погледна Тай със сълзи на очите. Няма грешка. Тези пламъците. Това са същите пламъците на майка ми. Виждала съм ги точно един път, но никога няма да забравя този момент: Бях яко загазила. Бях в гората, самичка и обградена от дебнещи зверове. Нямах и идея откъде се бяха появили в тази нощ, но ако не беше майка ми, която използва своите огнени сили и ги пропъди, щях да бъда разкъсана. Но тогава разбра колкото много щети пое тялото на майка ми в този момент. Никога повече не я видях да изпозва пламъците си, но винаги ще помня това чувство, ивдащо от тях - на топлина, на сигурност, на майчина обич, ... на любов! Сега чуството е същото. Пламъците са същите. Но защо това се случва?! Майка ми е мъртва! Това е сигурно! Видях я как умира... все пак, аз я убих... Наведе глава и се облегна на Тай. Цялата беше в сълзи. Жената ги приближаваше и двамата скоро трябваше да предприемат мерки, но Annie беше беззащитна. Тя не можеше да се изправи пред това. Дори тя да е жива, защо би ме нападала?! КАКВО ПО ДЯВОЛИТЕ СЕ СЛУЧВА?!!! Annie отново извика, но секунда по-късно се светси, осъзнавайки нещо.



Дори да е жива? Чакай малко.. тя не е ли жива? Майка ми е жива..? М̶̨̧а̢й̸͞к͟͞а͝ ̀м̨и͝͏ ͟е͏ ̴ж͘͟и̢̕҉в́͢а̧͘/!.?.!.?.! Как знам това?!!! Изведнъж Annie получи голямо главоболие и се хвана за главата. Сякаш започваше да си връща някакви изгубени спомени в главата ѝ, но всичко беше каша и ѝ причиняваше огромна болка. ААААА!!!!
Annie получи болезнен flashback от времето, когато беше в Morugaya Jungle с баща си. Това бяха спомени, които Annie беше изцяло забравила, но сега съвсем малко излязоха на повърхността.

Сайба: Сложи си ръцете на раменете на Annie.Annie....! Изглеждаше супер отчаян и оплашен. Annie!!!!! Майка ти е жива! Но се нуждае от нас! От теб! flashback-овете бяха леко разпокъсани и трудно се намираше смисъл в тях. Трябва да станеш силна! Само така можеш да я спасиш! Annie, прости ми! Дори и целият свят да се обърне срещу теб! Ти трябва да го направиш! Помни, че винаги ще бъда на твоя страна!!! Върви, Annie! ..и ми обещай, че ще се върнеш! Целият flashback в главата на Annie беше нещо подобно на това
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба "The Rising Sun" - Page 4 Empty Re: Палубата на кораба "The Rising Sun"

Писане by BGDodpul Вто Юни 09, 2020 10:39 am

Прегръщаше Annie колкото можеше с цел да се опита да я успокои. Тялото му беше нито много хладно, нито много топло. Помилва я, като притеснено погледна зад рамото си и видя как жената се приближава. Обещах ти, че винаги ще остана до теб, йо..за това сега няма да те пусна да се отдадеш на тъмнината в сърцето ти..Демоничният му марк стана с нормални размери. Той усети промяната в силите на жената, а след като чу думите ѝ, разбра как силите ѝ би трябвало да работят. Annie! Това няма как да е майка ти! Ако това, което тази жена казва е истина, то тя е абсорбирала силите на майка ти! Съжалявам, но...не мисля, че тя е жива.. - Тай
Първа от екипажа, която видя какво се случва беше Скарлет. Тя веднага отскочи, като се приземи с щит и меч в ръка и застана на пътя на жената. Останалите също идваха насам. Не те знам коя си, но не се доближавай повече до тях ако си цениш живота..! - Скарлет
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба "The Rising Sun" - Page 4 Empty Re: Палубата на кораба "The Rising Sun"

Писане by -bAzikA- Пет Юни 19, 2020 2:00 pm

Cinder: Името ти е Тай? Тя го беше чула от думите на Annie. Продължаваше да върви към тях, когато забеляза Скарлет и се спря на едно място. Беше напълно навита да води битка 1v2, та даже и очакваше повече хора да дойдат от екипажа. Това говори за нейната самоувереност и сигурност в победата. Хм.. Завъртя се около себе си и от пламъците на ръката ѝ се образуваха твърди дагери, които тя хвана. Ако не се лъжа, твоето пълно име трябва да е Ty Fullbuster, нали? Усмихна му се. Тъй като мистериозната жена изглежда има големи познания за неща, които нормалните хора едва ли са чували, тя е наясно кои са последните demon slayer-и, един от който е Silver Fullbuster. Така тя заключи, че те двамата са баща и син. Начинът, по който създаде дагерите чрез пламъците си беше напълно еднакъв като този на Annie. Това продължава да прави впечатление на Тай, който вече има предположение за нейните истински способности.

Annie: Не можеше да се изправи на крака. Трябваше ѝ помощ, някой да я изведе от бойното поле. Мозъкът ѝ беше пълна каша. Мътни спомени плъзваха в съзнанието ѝ, сякаш за пръв път ги вижда и това много я объркваше. Изглежда на Annie ѝ липсват спомени, най-вече от времето ѝ в Morugaya Jungle при баща си.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба "The Rising Sun" - Page 4 Empty Re: Палубата на кораба "The Rising Sun"

Писане by BGDodpul Пет Юни 19, 2020 2:05 pm

Напълно си права, йо..Намръщи ѝ се насреща. Тъй като беше пират, той не се учуди, че някой би го познал заради всичките Wanted постери, които има по света за него. Какво си направила с майката на Annie..? - Тай
Застана до Тай, като се преобразува в огнената си броня. Коя е тази..? - Скарлет

Бързо изтича до Annie, като приклекна до нея. Хвана я за раменете, като я поразмърда леко. Ей, Annie!! Успокой се и ми кажи какво се случва..! - Shun
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба "The Rising Sun" - Page 4 Empty Re: Палубата на кораба "The Rising Sun"

Писане by -bAzikA- Пет Юни 19, 2020 2:20 pm

Следващото нещо, което Тай ще забележе, че Cinder също така има супер подобен fighting style като на Annie. Освен, че владее същите пламъци, които могат да създават оръжия, Cinder набляга на agility-то си и на акробатичните си умения.

Cinder: Майката на Annie..? Хаха, значи и за това съм била права, хаха! Направи нещо като Yandere поглед към Annie и се затича към враговете си. Каква късметлийка съм. Натъкнах се случайно на още от тези сочни пламъци, хахах!! ДАЙТЕ МИ ГИ!!!


(0:00)

Cinder: Затича се към тях. Съсредоточи огромно количество пламъци в една точка - стъпалата й и след това ги отприщи наведнъж изтрелвайки я към Тай. Докато летеше, тя се въртеше супер бързо, по този cancer начин и размахваше дагерите си. Огнената броня нямаше бонус към дагерите, освен ако не се разпаднат на пламъци.

Annie: НЕЕЕ!! НЕ НАРАНЯВАЙТЕ МАЙКА МИ!!!! Все още не беше на себе си. Опасно бе да седи там.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба "The Rising Sun" - Page 4 Empty Re: Палубата на кораба "The Rising Sun"

Писане by BGDodpul Пет Юни 19, 2020 2:26 pm

Тялото му стана от стомана, като прикри лицето си с ръцете си. Когато беше от стомана имаше resistance към оръжия, направени от метал, за това докато тичаше към нея не му беше проблем да ги поема. Steel Dragon's Iron Fist! Замахна с една ръка право напред, отприщвайки ударна вълна право към Cinder, с която целеше да създаде мощен вихър от вятър и да издуха всичките ѝ дагери ако тя продължаваше още да ги мята. Ако я уцели директно, ще я накара да изгуби баланс заради силата на вятъра. - Тай
Копието ѝ започна да завихря пламъци около себе си. Тай, поеми! Запрати ги към Тай. - Скарлет
Щеше да започне да се храни с тези пламъци и да се подсилва. I'm all fired up now! - Тай

Тш...не е добре...Вдигна я на рамо, като отскочи обратно към кораба. - Shun
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба "The Rising Sun" - Page 4 Empty Re: Палубата на кораба "The Rising Sun"

Писане by -bAzikA- Пет Юни 19, 2020 2:38 pm

~ (0:40)

Cinder: Зареди бронята, Тай не пое щети от дагерите, но Cinder също намери начин да се спаси. Да уточня тя не копирва умения, а абсорбирва енергия, подобно на Adam от The White Fang. Cinder опъна едната си ръка към юмрука на Тай, създавайки две демонични ръце от рамото й, който хваната ръката на Тай. Изглеждаха подобно на това, но черни на цвят. Дори ръцете, поемащи удара да бъдат разрушени, Cinder щеше да прати още няколко ръце и да хваната здраво юмрука на Тай. В същото време Cinder си опъна другата нейна ръка към копието на Скарлет, което летеше към Тай и го абсорбира, точно преди да стигне до устата на Тай.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба "The Rising Sun" - Page 4 Empty Re: Палубата на кораба "The Rising Sun"

Писане by BGDodpul Пет Юни 19, 2020 2:47 pm



Cinder успешно щеше да хване ръката на Тай, но тогава щеше да усети огромно демонично присъствие, което идваше от него. Това се дължеше на факта, че Тай усети демоничните ръце и смени изцяло на Ice Devil Slayer mode, карайки стоманата му да изчезне. Изведнъж, температурата около тях падна драстично. Ще си платиш...за това, което причиняваш на Annie... Окото му сякаш присветна само за миг и изглеждаше така, но това бързо се промени на нормалното му око. Ice Devil Slayer's Freezing Wave. Отприщи залевядаща вълна от ръката си, която мигновено щеше да замрази всички демонични ръце на Cinder около нея. Ледът му беше много ефективен срещу тях именно защото са демонични. Юмрукът му щеше да продължи право към Cinder ако успее, защото ръцете ѝ щяха да се замразяват при допир с неговата ръка, позволявайки му да ги разруши. - Тай
Бива принудена да се отдръпне, за да не бъде замразена и тя. Усети огромно демонично присъствие от Тай, като се стресна. Капитане..? Това..ти ли си..? - Скарлет
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба "The Rising Sun" - Page 4 Empty Re: Палубата на кораба "The Rising Sun"

Писане by -bAzikA- Пет Юни 19, 2020 8:23 pm

Cinder: Хохоо, ето го и демонът, спящ в теб. Нали Така Ty Fullbuster, това е твоята истинска самоличност. Откъсна ръцете демоничните ръце от рамото си, така че да не бъде засегната от леда на Тай и отприщи въздушни вълни от коляното си, за да се изтласка назад и да се приземи върху заледената вода. Още едно подобно движение като на Annie. Добре съм запозната с тези демонични умения, момчето ми. Трудно ще ме изненадаш. Но ще ти призная, че не очаквах да владееш mark-а си до такава степен. След абсорбирането на копието на Скарлет, цялата се charge-на. Буйни пламъци обикаляха около ръцете ѝ. Дори от очите й излизаха огньове. Е, да те видим всъщност, колко можеш да се контролираш!!! Започва да стреля многобройно огнени кълба към Тай, все едно мята камъни с ръцете си. Камъните ако не бъдат спряни ще продължат към кораба.

Annie:  Н̕҉̨͘͢Е͠͞҉Г͜͠О̧̀͘П̛̕Р̵̢͏͞А̸̵̀͞В̸͝Ѐ͢Т̸̵̡̨Е̵̕҉̸Н̡̢̕Е̢͡͝Г̨̛͜О̸̢̨̀П̴̴̸̷Р̢͟А̧҉̢̛В̶́́Е͢͜Т͏̡͟͏̨Е͝͏Н̛͜͜͡Е̨̨̨̛͡Г̵̢͞О̷̴̀͘П̨̨̨͘͢Р̡̡̛́А̛͠В́͘͟͢͠Е̷͞Т̢̛͟͝Е̸̧҉Н̨̛͘͠͝Е̨́Г̸̨О͠П̡̕Р̢̨́͘А̶̸̧В̛҉̴Е́Т̢͢͠Ѐ̧̛͘Н͏Е̶͞Г̴̧О͟͡П̧͞Р̀͡А̶̵̨͟В͝͏͢Е̕͏͝͏Т̵̧̢͡͏Е́͘͠͏
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба "The Rising Sun" - Page 4 Empty Re: Палубата на кораба "The Rising Sun"

Писане by BGDodpul Пет Юни 19, 2020 8:29 pm

Демон..? Не знам за какво говориш..!!!! Заради гнева си, накара ледът да се превърне в огромна ледена стена под наклон, която служеше като щит за целия кораб. Използваше засилените си сетива да усети къде се намира Cinder без да я вижда тъй като стената блокираше видимостта и на двамата. Започна да чарджва ледена стрела зад стената. Ice Make...Enchanted Frost Arrow!! Изстреля огромна двуметрова ледена стрела право към Cinder, като тя щеше да излезе изневиделица от стената, проправяйки си път през нея. - Тай
Стоеше настрани, тъй като ледът на Тай ѝ пречеше да се намеси без да бъде замразена. - Скарлет

Annie, успокой се, по дяволите..!! Това там не е майка ти! Ти сама си казвала, че е мъртва!! - Shun
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба "The Rising Sun" - Page 4 Empty Re: Палубата на кораба "The Rising Sun"

Писане by -bAzikA- Пет Юни 19, 2020 8:47 pm



Cinder: Огнените топки бяха блокирани от ледената стена на Тай. Това, което той не знаеше, че Cinder също имаше видимост върху противника си, дори и да не е пряк, зареди стената. Много нагоре във въздуха летеше един от Grim чудовищата, наподобяващи птица, но в омален размер. Тя наблудаваше битката отгоре и даваше информация на Cinder. Всички Grim чудовища са демони, със специални маски. Именно с тези маски тези демони биват контролирани. Добри движения. Да те видим този пък как ще се справиш.

(0:54)

Cinder: Тя създаде лък от пламъците си с три обсидиан стрели. Скочи нагоре и се прицели, дори докато е във въздуха тя се прицели към Тай, като стрелите щяха да разбият стената и да се забият в Тай. Бяха толкова твърди и засилени, че без проблем биха пробили човешко тяло или дори ледена стена. Cinder изтреля стрели едновременно. Нека видим, кой е по-точен. Тай щеше да бъде атакуван само с две от трите стрели. Невероятната точност на Cinder и позволи да ги изтреля по начин, така че едната стрела да се оцели в другата във въздуха и да й промени траекторията. По този начин Тай щеше да бъде обстрелян от посока 12 часа и 10 часа едновременно. Четирите стрели едвали биха се засекли.


Annie: Хвана се за глава и се поуспокои за момент. Майка ми е мъртва? Казала съм го? ... Не.. Това не е вярно! Дори и след като я видях как умира със собствените си очи, не мисля че е мъртва. Не знам защо, но просто не мога да приема това, сякаш от някъде съм сигурна, че е жива. Някой ми го беше казал. Беше ми го доказал. Ахххх.... главата ми е каша..!!
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба "The Rising Sun" - Page 4 Empty Re: Палубата на кораба "The Rising Sun"

Писане by BGDodpul Пет Юни 19, 2020 9:04 pm

Тай знаеше, че няма много време да реагира. Мигове преди атаката на Cinder, вътре в него се случваше борба за надмощие. Демоничната му страна искаше да се покаже изцяло, но Тай се опитваше да я държи вътре в себе си, защото не искаше да застраши останалите си приятели. Той много добре знаеше, че думите на Cinder донякъде са прави - Тай беше много по - различен от нормален човек, но не искаше да го приеме, защото той искаше сам да определя какво е. И именно тази негова черта му даде надмощие в собствената му битка. НЕ СЪМ ДЕМОН, ЙО!!!!! АЗ ИЗБИРАМ КОЙ И КАКВО СЪМ!!

                                                                     
АЗ СЪМ...ЧОВЕК, ЙО!!!


Целият му демоничен марк се смали и се нормализира, а демоничното присъствие от него спря да се усеща. Ледът му от демоничен стана нормален, като Тай успя изцяло да си отдъхне. Но нямаше време да си почива, защото вече Cinder беше насочила стрелите си към него. Това е...виждам го! Виждам ключът към следващата си атака! По тялото му текнаха светкавици. Chain...Изчака бавно и търпеливо Cinder да изстреля стрелите си. Веднага като видя тяхното разположение на тетивата на лъка, той знаеше, че стрелите няма да една след друга, а ще бъдат изстреляни едновременно. LIGHTNING!!! Отприщи огромна светкавица от ръката си, която уцели директно едната стрела. След това, тя се пренасочи към другата, създавайки нещо като отсечка от ток. Електричеството обаче имаше вече и друга мишена - Grim птицата в небето. Светкавицата веднага щеше да се насочи и към нея, а щом я уцели, следващата мишена щеше да е и самата Cinder. Тай обаче нямаше накъде да избяга от нейната атака. - Тай
Вече когато ледената енергия я нямаше, Скарлет можеше да се движи. Капитане! С огромен отскок застана пред Тай и щеше да използва щита си да блокира стрелите. Те щяха да пробият през него и през бронята ѝ, но щяха да се забият в нея, а не да минат през нея, защото бронята и щитът ѝ щяха драстично да намалят щетите. - Скарлет

Дори и да е жива, замисли се..майка ти не би ни нападнала! - Shun
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба "The Rising Sun" - Page 4 Empty Re: Палубата на кораба "The Rising Sun"

Писане by -bAzikA- Пет Юни 19, 2020 9:44 pm

Щетите, които Скарлет щеше да поеме бяха минимални, зареди щита и бронята й.

Cinder: Хех, добре се справи. Изглежда все още успяваш да се контролираш. Приятелите ти също не са за подценяваме. Изглежда ще трябва да оставим залавянето за по-късен етап. Погледна към Annie. Ти най-вече, момиче. Точно тези твой пламъци са нужни на *нея* Под нея, явно визираше жената, за която работи. Е, изглежда си създадох малък проблем. Светкавицата бе изтреляна към нея. Остави лъка на страна и опъна ръце към идващата светкавица. Стоеше на пъта на светкавицата. Cinder беше доста смела жена и дори когато знаеше, че ще поеме поражение, не се боеше да се изправи пред врага. Това може да е опасно. По дяволите, дано успея на време. Целеше да абсорибра светкавицата, но нещо толкова бързо нямаше как да бъде абсорбирано навреме. Не и от Cinder.



Adam: От въздуха се приземи този мъж с черно наметало и маска на лицето. Неговото име беше Adam Taurus. Нашите герой все още не знаеха, за него, но можеха да заключат че той е опитен и сериозен водач с ненадминато стратегическо мислене.
Cinder: Adam?! Видя пред себе си гърба на един невероятно уважаван човек. По-точно получовек. Не очакваше, точно сега той да се намеси в битката, но чесно казано тя се почувства облекчена от негово присъстие. Тя се почувства сигурна, когато той е наоколо.
Adam: Приклекна и здраво хвана меча си. Той бе известен, че само в краен случай изважда меча си и когато го прави, той побеждава с един замах. Това се дължеше на неговия fighting style. Неговата първа атака, след изваждането на меча му винаги ще е най-силна. След това трябва отново да си прибере меча и да изчака за момент, за да има същия ефект. Детайлите около fighting style-ът му все още са в мистерия. Adam, този път бе изправен пред силни противници. Първата му атака няма да цели побеждаване, защото ще бъде невъзможно. Той вече беше преценил уменията на Тай и Скарлет, още докато се приземяваше. Хвана здраво ножницата си и извади рязко меча си, замахвайки към светкавицата. Някак си цялата светкавица бе поета от меча му. Но тя не беше абсорбирана. Adam можеше да reflect-ва атаки с бонус, че можеше да задържа вражеските атаки в меча си за кратък период от време. След като пое светавицата, той замахна още веднъж към океана и изстреля светкавицата надалеч, защитавайки Cinder.



След цялата тази сцена, Тай щеше да види в далечината в същата посока, която видяха горящия кораб, наближаващи кораби. Те бяха толкова далеч, че едвам се забелязхваха. Първоначално бяха два, но секунда по-късно от хоризонта се показаха още два. Сигурно ако погледне след още 10 секунди можеха пак да са си увеличи броя. Тай не знаеше какво нещо ги наближаваше и вероятно щеше да е най-добре като капитан да отстъпи. Дори и да са само четири кораба, победата няма да бъде сигурна. Все пак и Annie не е в добро състояние. Съдбата на екипажът бе в ръцете на капитана - Тай.

Adam: Погледна към Cinder. Изглежда сме се натъкнали на големи парчета.
Cinder: Идея си нямаш.. Този там е demon slayer. Посочи Тай. Изглежда, за сега се контролирва. За това сега е момента да ги заловим, щом си вече тук. Сама няма да мога.
Adam: Подценяваш се, Cinder. Хората ми скоро ще са тук. Ако решат да се бият с нас, няма да имат шанс.
Cinder: Не мисля така. Погледна към Annie, Скарлет и Шун. Това момиче там. Посочи падналата на колене Annie. Тя също е необикновена. Ако беше само момчето щях да имам шанс, но ако и тя се намеси нещата ще загрубеят.
Adam: Нима?
Cinder: Тя е нейна дъщеря. Дъщерята на Sara Rose е това момиче. Пламъците ѝ са същите. Всъщност вероятно са дори по-мощни.
Adam: Веднага като чу това, той се стегна и стана още по-сериозен.
- Дъщерята на Sara Rose?
- Ако това е вярно, тя може да стане по-силна дори и от Evelyn. Само като произнесе в съзнанието си това име, тръпки щяха да го побият. Evelyn Rose е бабата на Annie. С всяко раждане майките от семейство Rose пренасят пламъците си детето си, като умират в резултат на това. Всяко следващо поколение е по-силно от предното, тъй като поема развитите пламъци от миналото поколение. и ги развива докато не ги предаде на следващото поколение. Evelyn Rose е жената, която отключи истинският потенциал на тези пламъци. Хората започваха да се страхуват от тях. Не бяха специални пламъци, но сякаш горяха по различен начин. Хората по това време можеха да ги разпознаят. Силата на тези пламъци бе обемността. Можеха за миг да станат толкова обширни, че да запалят цял град. Adam и Cinder, както и хората, с които работят, са запознати добре с историята на тези пламъци. За това не биха подценили врага в тази ситуация. Adam водеше със себе си цяла флота, но въпреки това намеренията му бяха да отстъпи.
Adam: Cinder, отстъпваме. Трябват ни заповеди от по-горе. Не можем сами да направим това решение. Не знаем колко жертви ще имаме ако ги нападнем.
Cinder: Изглежда си прав, Adam. Ще трябва да съберем повечко хора. Да вървим.
Двамата се приготвиха да се отеглят.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба "The Rising Sun" - Page 4 Empty Re: Палубата на кораба "The Rising Sun"

Писане by BGDodpul Пет Юни 19, 2020 9:53 pm

Изненада се от появата на Adam, като даже леко се стресна като го видя на какво е способен. Видя идващите кораби насам и веднага си направи заключението, че може и повече да дойдат ако не се оттеглят бързо. По дяволите...този пич е бая силен ако успя да се справи с гръмотевицата ми. Ако останем тук, най - много да рискувам животите на останалите ми приятели..тш, явно ще трябва да поемем една загуба тук. Но е правилното решение. Скарлет, назад! - Тай
Бягаме ли..?! - Скарлет
Нямаме избор, сигурно още много като тези двамата идват насам! Отскочи на кораба си заедно със Скарлет, като даде сигнал на Франки, който постоянно беше на руля, да отпрашва. Той обаче гледаше към Cinder и Adam, като стискаше зъби и едвам се сдържаше да не ги нападне още сега. Посочи ги. Никога няма да ви простя, че убихте невинни само за да стигнете до нас..! Съдбата ще ви го върне тъпкано, йо!! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба "The Rising Sun" - Page 4 Empty Re: Палубата на кораба "The Rising Sun"

Писане by -bAzikA- Вто Юни 30, 2020 6:30 pm

Adam: Хъх? Като чу вика на Тай, се обърна със сериозно и леко раздразнено изражение към него. Невинни? Вие хората наистина ли се смятате за невинни? Скоро цялата истина ще ви се стовари на главата и тогава ще разберете кои са истинските зверове на този свят. Когато това се случи, ще видим дали наистина си достоен човек, който ще успее да защити близките си.
Cinder: Adam, готова съм.
Adam: Направи го. Гледаше право към Тай, докато Cinder удари един розов кристал в леда до краката си, което предизвика тяхното изчезване. Adam щеше да чуе последните думи на Тай.

Annie: Гледаше към Cinder. Никой все още не знаеше нейното име. За Annie, това беше една мистериозна жена, която наподобява майка й, зареди пламъците които използва. Annie се свести и погледна към Cinder преди да изчезне. Която и да си ти, моя майка или самозванка, аз ще разбера истината за теб. Когато те победя ще ми отговориш на всичките ми въпроси. Хвана се леко за главата. Всеки път кат си спомня за майка си, Annie си спомня за последния път, когато чу името ѝ. От Сайба. Подтиснат и неясен спомен, който караше Annie да получава остри главоболия.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба "The Rising Sun" - Page 4 Empty Re: Палубата на кораба "The Rising Sun"

Писане by BGDodpul Вто Юни 30, 2020 6:36 pm

Стисна зъби, защото беше много ядосан на Adam и Cinder. Не знаеше нищо за тях, но нямаше намерението да им прощава за действията им. Щом толкова мразиш хората, ще се погрижа да се изправя срещу теб не като човек, йо...!! Не прощавам на който и да било за това, че посяга на моят екипаж..и за тях не бих имал нищо против да се превърна в чудовище..! ЗАПОМНИ МИ ИЗРАЖЕНИЕТО, ЗА ДА НЕ СЕ ИЗНЕНАДАШ В БЪДЕЩЕ! - Тай

Отиде до Annie. Rose, какво стана? Клекна до нея. Да не би да познаваш онази жена? - Скарлет
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба "The Rising Sun" - Page 4 Empty Re: Палубата на кораба "The Rising Sun"

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите