Палубата на кораба 'NEMESIS'

2 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Палубата на кораба 'NEMESIS' Empty Палубата на кораба 'NEMESIS'

Писане by -bAzikA- Пон Авг 24, 2020 3:16 pm

Навремето когато антитерористичната организация NEMESIS е работила лично за президента, тя, макар и съставена предимно от убийци, е разполагала с редици бойни кораби, всичките произведени в Beacon и връчени на NEMESIS като възнаграждение за труда им. Столичните плавателни съдове били известни като най-бързите в целия свят и NEMESIS умело са се възползвали от това тяхно качество, хващайки престъпниците в открито море.
В днешно време антитерористичната организация NEMESIS е cancel-ната от президента Valentine, защото хората се страхуват от тях и отказват да оставят бъдещето си в ръцете на убийци. Корабите, които били отпуснати към организацията, сега са или разрушени или върнати отново на държавата. NEMESIS са запазили един единствен кораб, който носи името на самите тях. Тук е подфорумът за палубата на именно този кораб.


Последната промяна е направена от -bAzikA- на Пон Окт 24, 2022 5:54 pm; мнението е било променяно общо 1 път
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба 'NEMESIS' Empty Re: Палубата на кораба 'NEMESIS'

Писане by -bAzikA- Пон Авг 24, 2020 4:04 pm

Saihara: Хъх...? Успя да ме последваш чак дотук? Обърна се към Тай, като имаше гневно изражение, но всякаш се оптиваше да се контролира. Е, все още ли ще ми разправяш, че не си съюзник на тез боклуци. Дори след като ги остави да изтрепят целия отряд на приятеля ми?!!! Sai говореше на висок тон, все едно се караше на Тай. Личеше си, че го боли зареди жертвите, които притърпя и искаше възмездие. Annie беше завързаха за мачтата, точно зад Sai. Пълни глупости! Не вярвам и на думичка, излязла от твоята уста! Annire Rose и Ty Fullbuster..., вие сте врагове на обществото. Вие трябва да бъдете елиминирани. Sai показа и своя убийствен поглед, като до сега да беше вече атакувал, но реши, че ще е по-ефикасно да се отбранява, докато не дойде лидера на NEMESIS. Мъдро решение и доказателство за това, че Sai владее повече гнева си от преди.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба 'NEMESIS' Empty Re: Палубата на кораба 'NEMESIS'

Писане by BGDodpul Пон Авг 24, 2020 4:08 pm

Сай, по дяволите..!! Тай също беше ядосан на Сай за това, че посегна на Annie, но въпреки всичко все още се контролираше да не излезе извън контрол. Не мога да се намеся в битка, която е лична...! Не беше лесен избор, но иначе нямаше да мога да стигна до тук..! Моля те, изслушай ме и пусни Annie..! Не трябва да се бием точно в този момент, йо! Повечето от приятелите ми останаха в града да оправят ситуацията! Посочи огромното дърво в града, където беше лагера на Синтия. Това там е Синтия, която лекува всички оцелели..! Не сме от лошите!! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба 'NEMESIS' Empty Re: Палубата на кораба 'NEMESIS'

Писане by -bAzikA- Пон Авг 24, 2020 4:12 pm

Saihara: Синтия? Ококори очи. Имаш предвид момичето, което лекуваше ранените служители на банката в онзи ден? Отново си стегна очите. Пфу! Лекувате ранените след взрива? Дори и да говориш истината, то нямам доказателство, че не си съюзик на президента! Стой настрана и няма да те нараня! Но не си мисли, че ще пусна това момиче. За нея поне имам 100%-тово доказателство, че е враг. Тя е една от тях - член на TRASH GANG.Погледна учуденото изражение на Тай. Не ми казвай, че не знаеш за това, момче! Въобще каква ти е връзката с нея?!
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба 'NEMESIS' Empty Re: Палубата на кораба 'NEMESIS'

Писане by BGDodpul Пон Авг 24, 2020 4:16 pm

Изключено..!! Annie постоянно е била с мен от деня, в който стъпих в Beacon! Познавам я достатъчно, че да знам, че момиче като нея не би било членка на терористична организация..грижа я е за хората и не би ги наранила! И няма как да съм съюзник на президента...сигурен съм, че той не би се съюзил с пират като мен..за това, моля те..! Пусни Annie! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба 'NEMESIS' Empty Re: Палубата на кораба 'NEMESIS'

Писане by -bAzikA- Пон Авг 24, 2020 6:53 pm


Saihara: Постоянно сте били заедно? Пълни глупости! Извади нещо като телефонно устройство от екипировката си и започна да натиска бутони. И сега даже ще докажа това, че ме лъжеш... Опъна ръката си, с която държеше устройството и създаде пред Тай реална холограма. Гледай! Тай можеше да види пред очите си как Annie прекарва време със Сайба, за който се смята, че има връзки с TRASH GANG. Двамата тренираха приятелски, в което нямаше нищо лошо. Но изведнъж всичко стана много по-зле. Тай нямаше да повярва на това, което вижда.



След тренировката на Annie, дойде друг човек. Човек с маската със зъби. Маската на TRASH GANG. И това не беше кой друг, а именно лидера им - X1. Навсякъде беше обявена награда за главата му, която скоро достигна ЦЯЛ МИЛИАРД ЙЕНИ. Известността му толкова е скочила в последно време, така че шансът Тай да не е виждал обява с неговото маскирано лице е доста малък. Именно този световно известен престъпник и лидер на една от най-бруталните организация, които буквално взривиха Beacon, се доближи до Annie и започна сякаш да я лекува. Изглежда Annie си говореше приятелски и с нея. Но защо? Ако всичко това е вярно, защо не е казала на Тай за това? Какво по дяволите се случва би се чудил Тай.
Saihara: Внимателно наблюдаваше реакцията на Тай. По нея разбра, че Тай всъщност е нямал идея за това. Sai можеше да заключи, че Annie е измамница и само се е възползвала от връзката си с Тай. Но дали и Тай ще заключи подобно нещо? Е какво ще кажеш сега? Това са кадри, заснети от снайперистката, която видя по-рано.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба 'NEMESIS' Empty Re: Палубата на кораба 'NEMESIS'

Писане by BGDodpul Пон Авг 24, 2020 6:57 pm

Тай наистина беше учуден и изненадан от това, което видя. Стисна юмрук от гняв, но не гняв към Annie, а към себе си, че не е разбрал за нещо подобно. Човече...нима тя наистина има връзки с тази организация? Отказвам да го приема...това не е Annie, която аз познавам! Погледна към Сай, като посочи завързаната Annie. Ще кажа, че тя знае за това най - добре от всички ни..просто я остави да каже каквото има! Сигурен съм, че пропускаме нещо, което само тя знае, йо..! Приятелката ми не е и никога не е била член на терористична организация..!! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба 'NEMESIS' Empty Re: Палубата на кораба 'NEMESIS'

Писане by -bAzikA- Пон Авг 24, 2020 7:18 pm

Saihara: Изключи холограмата и погледна леко разочаровано Тай. Съжалявам пирате, но това са фактите. Не съм толкова добросклонен, че да ти повярвам толкова лесно. В момента не те считам за враг, но ще трябва да напуснеш. Вземи една от лодките и се върни на брега. Но ако не го направиш и ме нападнеш, горчиво ще съжаляваш. Дори и да успееш да преминеш през мен, то шефа ми, който всеки момент ще бъде тук, ще прекрати всичко... Направи своето решение!
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба 'NEMESIS' Empty Re: Палубата на кораба 'NEMESIS'

Писане by BGDodpul Пон Авг 24, 2020 7:36 pm

Затвори очи, като си пое дъх. В такъв случай, Сай...отговорът ми е много прост...ние пиратите сме свикнали да сме на война с целия свят..за това... - Тай

...

...

...

...

Защо изобщо се колебая..? Има само един отговор в тази ситуация..




Тай рязко отвори очи.


Тялото му се запали в хипер буен огън, който прикриваше дори очите му , след което мощна гръмотевица го удари, наелектризирвайки го. Силата на неговия огън беше неговия firepower - колкото повече емоционално нестабилен беше Тай, толкова по - мощни и буйни бяха неговите огньове. А сега, той беше на прага на емоционална криза. Извисиха се чак до небето, като най - накрая му се видяха очите, които бяха станали драконови.



ЩЕ СЕ СБИЯ С КОГОТО И ДА Е, ЗА ДА ДОСТИГНА ДО НЕЯ!!!





В момента, цялото му тяло гореше както отвън, така и отвътре. Тай, колкото и да не иска да нарани Сай, защото все още го смята за близък, нямаше как да издържи на това да гледа как Annie стои завързана за мачтата, а той да е принуден само да стои и гледа. Сърцето му отвътре се късаше, но точно това го накара да се разгорещи. Сега, той беше готов да загърби всичките си морални ценности, само и само да достигне до Annie. Беше на границата на човечността си - малко невнимание и Тай от човек щеше да започне да придобива драконови черти. Но той не мислеше за това. Мислеше колко повече трябваше да се развихри, за да достигне до Annie
.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба 'NEMESIS' Empty Re: Палубата на кораба 'NEMESIS'

Писане by -bAzikA- Нед Авг 30, 2020 2:08 pm



Saihara: Гледаше към буйните пламъци, които биваха отприщвани непрестанно от Тай. Съзираше огромния им обем и въпреки това той не трепна. От последните минути в Сай се биеха две сили - силата на търпението и силата на яростта. До сега Сай търпеливо изчакваше и навярно това беше правилното решениев тази ситуация. Но сега... сега Сай бе обзет от силите на яростта. Беше гневен на Тай. Стисна здраво меча си, насочвайки го към Тай и го погледна със страшен поглед. Ty Fullster. Твоята наивност няма край! Фактите са налице и въпреки това ти отказваш да приемеш истината! Ти си просто използван от тази жена!


Вашата връзка...

...няма никаква цена!


След като изрече думите, които допълнително щяха да предизвикат гнева на Тай, Сай се наведе и изстреля към врага по този начин
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба 'NEMESIS' Empty Re: Палубата на кораба 'NEMESIS'

Писане by BGDodpul Нед Авг 30, 2020 2:17 pm

Разгорещеният Тай все повече и повече завихряше пламъците си около ръката си, концентрирайки по - голямата част от тях там. Ще те премажа за това, което си ѝ направил... - Тай



САААААААААЙ!!!!




Тай се чарджна право към Сай по същия начин, като концентрира огромно количество огън и светкавици в юмрука си, подсилвайки замаха си почти двойно. Той щеше да замахне право към Сай с всичка сила без да го жали. В момента умът му беше обвзет от гняв, като щеше да си го изкара точно върху Сай заради това, че е отвлякъл Annie. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба 'NEMESIS' Empty Re: Палубата на кораба 'NEMESIS'

Писане by -bAzikA- Нед Авг 30, 2020 2:40 pm



Двамата warrior-и се нападнаха взаимно с всичко, което имат. В този момент и двамата нямаха пълен контрол над себе си. Тя бяха водени не от воля или разум, а изцяло от гнева си. И Тай и Сай, бивши съюзници, бяха свръх гневни един на друг и бяха напът да се избят помежду си. Не е за вярване, че това се случи толкова бързо. Въобще как се стигна до тук? Тай отприщи своите пламъци и електричество срещу Сай, докато той си имаше своите козове в ръкава и сега беше момента да ги изкара. Но точно преди да го направи, се случи нещо, което и двамата неочакваха. Те бяха спряни от някаква сила. Но каква? Сай знаеше, че на Esmeralda щеше да и отнеме още малко време да пристигне. Кой се беше намесил тогава? Силата, която ги спираше беше енергия. Когато двамата отвориха очи и се спогледа, видяха ще гиганска огнена стена, чиято плътност беше толкова голяма, че сякаш пламъците бяха здрави колкото стомана. Отгоре на всичко буйни вретове излизаха от стената и един момент по-късно тя отблъснаха Тай и Сай настрана, прекратявайки атаките им. На Тай нямаше да му трябва повече от секунда, за да разбере кой е отговорен за тая стена. Той познава само един човек, които може да борави по този начин с огнения елемент, че да го прави по-плътен, по-твърд и по-буен. Следкато Тай и Сай се приземи настрани, целият този буен пламък започна бързо да се измуква в една точка, докато не беше изцяло измукан. И тогава се видя фигурата на човекът, отговорен за това. Това разбира се беше Annie Rose.

Annie: След като измука целия пламък, които отприщи преди малко, тя се приземи на земята и погледна към Тай и после към Сай. Какво правите? Ума ли си изгубихте?

Saihara: Хъх? Как успя да се измъкнеш от въжето ми? Създал съм го, така че да се стяга винаги, когато се мърдаш. Стисна меча си и веднага след това отново се изстреля, този пък към Annie. Дори не я остави да си довърши мисълта. Сай няма и капка колебание в действията си. В момента беше контрлиран от гнева си и не знаеше що е милост. Преди малко се изправи безрасъдно срещу буйните пламъци на Тай без дори да има гаранция, че ще оцелее, а сега, когато враговете са двама, той отново не се поколеба дори за секунда. Той беше готов на всичко, за да елиминира враговете си. Но дали Annie и Сай са негови врагове?

Annie: Сай, недей! След като Сай игнорира молбата ѝ, тя приклекна, за да получи повече опора и концентрира голямо количество енергия в ръката си. Тя стана супер гореща, но от нея не се отприщиха пламъци както обикновенно. Тя концетрираше огнената си енергия, за да втвърди ръката си и да блокира меча на Сай. Annie можеше просто да превърне тялото си в пламъци и да изгори Сай, но тогава атаката му щеше да продължи към Тай. Пък и Annie не искаше да го наранява. Тя и за момент не го е мислила за враг и сега нейна цел беше да разбере какво по-точно се случва и защо Сай е толкова враждебно настроен.

Saihara: Беше супер засилен към Annie, но когато замахна меча му беше изцяло спрян от ръката на Annie. От сблъсъка се създаде въздушна вълна, която напука дъските отдолу. Меча се заби надълбоко в ръката на Annie, което я нарани, но тя беше окей с това. Сега Сай не можеше да си изкара меча от ръката ѝ, а без него не можеше да продължи да се бие. Какво по дяволите?! Кажи ми! Как успя да се измъкнеш?!

Annie: Изглежда не познаваш добре бойните ми способноси, Сай. Мога да преобразувам всяка част от тялото си на пламък. Да, въжето ти беше огнеустойчвео, забелязах. Но това не ми попречи просто да премина през него, след като пламъците ми нямат физическо тяло.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба 'NEMESIS' Empty Re: Палубата на кораба 'NEMESIS'

Писане by BGDodpul Нед Авг 30, 2020 2:48 pm

След като Тай бива изблъскан назад, той веднага погледна право напред и се изненада щом видя Annie. Само чрез поглед, гневът му сякаш за секунди се изпари, а огньовете му изгаснаха. Той си отдъхна, като от тялото му излизаше пара. Човече...радвам се, че нищо ти няма, Annie..Той си фиксира погледа след това към нея, сякаш искаше да я пита нещо. Нещо, което го раздираше отвътре да узнае. Имаме си причина да се бием..и то много добра, йо. Защо...не си ми казала, че си говорила с член на тази организация, йо..? Или е лъжа? Сигурен съм, че не е истина, но Сай е твърдо обеден, че се е случило..! Аз знам, че не си лоша, йо...! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба 'NEMESIS' Empty Re: Палубата на кораба 'NEMESIS'

Писане by -bAzikA- Нед Авг 30, 2020 2:55 pm

Annie: Стисна зъби за момент от болката на пронизването на ръката ѝ. Ауу-ч-ч. Това боли, знаеш ли, Сай? Каза го с леко ядосана усмивка, след което срита силно в корема Сай, изстрелвайки го на десетина метра назад. Мечът му обаче остана забит в ръката на Annie. Ах.. чесно казано не те съдя..., Сай. Склонен съм да ти простя, но ПО ДЯВОЛИТЕ ТОВА БОЛИ!!! КАКВО по-дяволите си направил?! РАНАТА ми боли повече от нормалното! Annie стисна здраво меча на Сай и го изкара болезнено от ркъата си. АааХ! По-дяволите!

Saihara: Изправи се със затруднение. Беше поел щети. Увеличих чувствителността на кожата ти, причинявайки ти повече болка, чудовище такова. Изплу малко кръв и отново зае бойна позиция. Макар и обезоражен той все още имаше волята да се бие.А и не ми трябва симпатиите ти! Е, Annie, сега, когато си будна, защо не обясниш на приятелчето си, какво си правила в Morugaya Jungle..?

Annie: Тъжен поглед обзве лицето на Annie, след което тя погледна към Тай.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба 'NEMESIS' Empty Re: Палубата на кораба 'NEMESIS'

Писане by BGDodpul Нед Авг 30, 2020 3:01 pm

Наречи я още един път чудовище и ще видиш какво е да се изправиш срещу такова...!! Щом видя колко болка изпита Annie, Тай веднага покри тялото си със светкавици и по най - бързия начин достигна до нея. Ръката му се охлади, като я сложи върху нейната, заледявайки ѝ раната. Щеше доста да облекчи болката ѝ. Хей..не го слушай. Никога не си била чудовище в моите очи, йо. А и честно да ти кажа...Усмихна ѝ се. Не ме интересува вече. Не трябваше толкова много да се вслушам в думите на Сай и да се съмнявам в теб. Дори да си говорила с когото и да било, вече е минало, йо. Аз познавам Annie Rose достатъчно добре, че да знам, че не си зла. Единствено ме интересува, защо не си ми казала ако е истина..? - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба 'NEMESIS' Empty Re: Палубата на кораба 'NEMESIS'

Писане by -bAzikA- Нед Авг 30, 2020 3:50 pm

Annie: Внимателно слушаше какво говореше Тай и когато го излуша, тя се разчувства. Прегърна го силно и каза. Наистина ли мислиш така? Ще ми простиш всичко?
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба 'NEMESIS' Empty Re: Палубата на кораба 'NEMESIS'

Писане by BGDodpul Нед Авг 30, 2020 3:56 pm

Прегърна я силно. Разбира се, йо. Никога не съм ти се сърдил дори..не си била зла в очите ми в нито един момент, а даже обратното. Героите не са зли! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба 'NEMESIS' Empty Re: Палубата на кораба 'NEMESIS'

Писане by -bAzikA- Нед Авг 30, 2020 4:35 pm

Saihara: Погледна леко объркано към Тай. Дори след като видя с очите си доказателство, че тя е съюзника на тези хора. Същите хора, които погубиха стотици хиляди животи само днеска, както и отнеха щастието на милиони хора по света. Тай, не ми казвай! След всичко това, ти все още я мислиш за добра? То в такъв случай. ..Сянка падна на лицето на Сай. ...не само тя, но и ти, Тай...и двамата сте отрепки...! Погледна ги с най-ядосания си поглед. Гневът отново започваше да превзима тялото му и дори повече. Всеки момент щеше да им се нахвърли самоубиствено.

Annie: Сай, недей! Моля те! Не съм тази, за която ме мислиш! Или... или поне така си мисля...

Saihara: Така си мислиш? Хъх?! ...  КАКВО ТРЯБВА ДА ОЗНАЧАВА ТОВА?! ЩЕ СИ ПРИЗНАЕШ ЛИ ПОНЕ ИЛИ НЕ, ИЗМАМНИЦО?!!!



Annie: Видях всичко - клипчето, което показа на Тай. Бях будна още от тогава. Още тогава можех да те нападна, но не го направих.... не беше случайно... Annie сякаш щеше да пусне сълза, но тогава с висок и гневен тон се развика на Сай. НАРОЧНО НЕ СЕ НАМЕСИХ, ЗАЩОТО ИСКАХ ДА ВИДЯ СЪС СОБСТВЕНИ СИ ОЧИ!!! ДА ВИДЯ КАКВО СЪМ НАПРАВИЛА!!! След това Annie наведе тъжно поглед надолу. Защото тези кадри са много важни за мен. Те са част от живота ми, които аз не помня. Частичка от мен, която аз съм изгубила, за която аз не знам нищо и без която аз продължавам да живея в мъгла. Започнахте да ми мислете за предателка и аз дори не мога да го отрека ;-; Погледна към Сай. Да, точно така... аз страдам от амнезия... Без да знам как и кога съм я получил, но изглежда почти всичките ми спомени от времето ми, прекарано в Morugaya Jungle са изчезнали. На тяхно място са останали само някакви мътни спомени, които нищо не ми говорят. Притеснявам се за себе си. Какво съм правил тогава? Защо съм имал връзка с лидера на тази ужасна организация? Дали не съм наистина от лошите? Стисна още по-здраво Тай. Болеше я като мислеше за това. От къде мога да знам това?? Докато не си върна спомените от тогава, как мога да отговоря на въпросите ви? Не е чесно...

Saihara: Хъх...?





Амнезия...?

Да не би да ми казваш...

...че оправданието за всичко това...

...е някаква амнезия...?


Сай беше загубил вече желание да я слуша повече...

Изведнъж аурата около Сай се промени. Небето сякаш почерня черна мъгла обзе кораба. Annie и Тай загубиха изцяло видимостта си към океана. Единственото нещо, което се намираше в погледа им беше Сай, Ако това въобще можеше да се нарече Сай. В този момент това, което се случваше с него бе, че неговата насъбрана омраза достигна прекалено голямо количество. Толкова голямо, че не можеше повече да се побере в тялото му и за това се опитваше да излезе под формата най-вероятно на демон. Енергията, излизаща от Сай бързо увеличи размерите си и сега се сравняваше с огньовете, които Annie и Тай са способни да отприщят едновременно. Сай кипеше в черна енергия, която представляваше омразата му.

Saihara: Говореше с тон, подобен на този на Gon, преди да влезе в Adult Gon формата.



Амнезия, викаш, хаха..??

Разбира се...

...как ли не се досетих...?

...

КАК ЛИ ПЪК НЕ!!!

ИЗМАМНИЦИ ПРИГОТВЕТЕ СЕ ДА УМРЕТЕ!!!


Annie: Беше парализирана на място. Държеше здраво ръката на Тай и сякаш нямаше волята да се отбранява или поне да избяга. За момент гиганската омраза на Сай просто я смачка душевно и тя беше приела смъртта си.



Но точно тогава - преди Сай да стовари цялата тази тъмна енергия върху Annie и Тай, тя изчезна. Изчезна само за миг и Сай загуби омразния поглед на лицето си. Беше изненадат да види човека пред себе си. Пред него стоеше не кой да е, а неговия шеф - Esmeralda. Лидерът на организацията, създадена изцяло от хладнокръвни убийци. Лидерът на NEMESIS. Тя беше хванала с ръка рамото на Сай и това сякаш изцяло успокои Сай. Не е наясно за Annie и Тай на какво е способна тя, но да укроти така сила само за миг, то тя трябва да е много умела и силна.

Esmeralda: Почини си, Сай. Аз, през това време, ще разясня нещата с тези двамата тук. Погледна към тях и си махна качулката. След това дългата ѝ и красива коса започна да се вее приказно назад. Изглеждаше красива колкото Annie, а и беше по-зряла от нея.

Annie: Ъх..? К-коя сте вие.?
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба 'NEMESIS' Empty Re: Палубата на кораба 'NEMESIS'

Писане by BGDodpul Нед Авг 30, 2020 4:46 pm

Тай беше готов да се отбранява срещу Сай, като вече беше готов той самия да отприщи демоничната си енергия срещу него в отговор. Човече...! Какво му стана на тоя..? А си мислех, че ми е приятел, йо...явно си бил чудовище през цялото време, Сай..!! Стисна юмрук, като беше много разочерован, че Сай толкова лесно би скъсал връзките си с него и Annie. Тай направи знака за Ice Make, като започна да насъбира ледена енергия, готов да я отприщи срещу Сай. В същия този миг обаче, Esmeralda се появи и успокои Сай, което изненада Тай. Хъх...? П-предполагам е на една страна със Сай. Защо ли обаче го спря да не ни убие, не знам, йо.. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба 'NEMESIS' Empty Re: Палубата на кораба 'NEMESIS'

Писане by -bAzikA- Нед Авг 30, 2020 5:00 pm



Докато Annie и Тай гледаха към Esmeralda, черната мъгла се разсея и тогава се видяха те - четири на брой големи и въображени кораби бяха обградили от всички страни този, на когото се намираха героите. Всеки кораб беше пълен с хора, които насочваха оръжията си към Annie и Тай. Повечето от тях бяха огнестрелни, но някои от тях бяха по-специални, подобно на Enzo и Ze'ev. Почти нормален soldier носеше моторска каска с логото на NEMESIS на нея. Без съмнение това са хора на Esmeralda.

Annie: К-какво..?! Не е за вярване, кога са успели? Щяхме поне да ги чуем...

Esmeralda: Глупаво е да мислиш, че винаги ще имаш контрол над сетивата ти пред лицето на врага ти, скъпа Annie. Изведнъж цялата убиствена аура, която беше започнала да излиза от Esmeralda просто се изпари в нищото. Тя с усмивка и затворени очи погледна към Annie. Нека първо се представя. Моето име е Esmeralda. Аз докарах тези кораби тук.

Сай: През цялото време не смееше да я прекъсне. Уважаваше я и за това остави цялата тази ситуация с Annie и Тай в нейни ръце.

Esmeralda: В момента, в който Annie и Тай забелязаха кървавите ѝ очи, те сякаш промениха цвета си. Станаха зелени. Сега не изглеждаха толкова страшни, но отново бяха доста красиви и ярки. Аз ръководя организацията Nemesis.

Annie: Nemesis? Спогледа се с Тай. Изглежда за пръв път чува името на тази организация - организацията, в която членува приятеля ѝ Saihara.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба 'NEMESIS' Empty Re: Палубата на кораба 'NEMESIS'

Писане by BGDodpul Нед Авг 30, 2020 5:10 pm



Огледа се, като видя срещу колко много души се изправяха. Nemesis? За първи път чувам подобно име, йо. Но изглежда все още ни смятат за членове на лошите, Annie..не мисля, че ще бъдат благосклонни към нас. Е, все тая! Усмихна се предизвикателно. Тай беше доста хладнокръвен в ситуации, в които трябваше да се бие срещу повече от един опоненти. Както можеше да е дързък и разгорещен, така можеше да е и хладен и спокоен. Тялото му беше станало доста студено, като ледената му енергия се превърна в хладен снежен вятър, който задуха покрай него. Този вятър обаче много скоро щеше да се превърне във вихър. Нека и аз да се представя в такъв случай. Аз съм Тай...просто пират! Засмя се много леко, като погледна към Esmeralda. И не ме интересува ако смятате мен и Annie за терористи, йо. Казвал съм го много пъти... - Тай



Способен съм да отида на война с целия свят, йо! Така че, елате ми...!!



Разбира се, това беше преувеличение от страна на Тай, но смисълът зад тези думи щеше да покаже колко голяма беше неговата собствена воля. Да бъде под обстрел от всички страни и все още да не се страхува си беше впечатляващо за едно хлапе. Вече беше приготвил своята Ice Make магия и щеше да я отприщи в случай че бъде нападнат той или Annie. Около ръцете му се завихри цялата тази енергия, като всички край тях усетиха студения вятър, който излизаше от Тай. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба 'NEMESIS' Empty Re: Палубата на кораба 'NEMESIS'

Писане by -bAzikA- Нед Авг 30, 2020 5:41 pm

Esmeralda: След като чу думите на Тай, тя постави ръка на устата си. Опитваше да си сдържи сладкия смях, но неуспешно. Хахах, о прощавай просто не можах да се сдържа. Нямам никакви намерения да се бия с вас ^^ Може да сме убийци, но силно се опитваме да избягваме излишни убийства. Сигурно ме разбираш. Но съм впечатлена от теб, пирате. Смело сърце имаш. Мхм, спечели моето уважение ^^ Виждам, че не сте чували за нас... което е добре. Това означава, че все още не са плъзнали слухове за нас. Обръщам вниманието на това, защото ние сме тайнствена организация. Погледа ги още веднъж и след като чу думите на Тай, тя им се усмихна и им каза:



I see.

So that is the root of your desire?

How very interesting.



Веднага след като изрече тези думи, Annie, Тай и Esmeralda сякаш се прехвърлиха в друг свят. Този изглеждаше много по-спокоен и красив. Навсякъде около тях се разпростираше супер чисти и свежи зелени полянки, а небето беше блестящо синьо. Мястото, на което се намираха изглеждаше така

Esmeralda: Погледна изненаданите лица на Annie и Тай и каза. Oh, did i startle you? По този начин тя издаде новото си местоположение в този "нов" свят, в който бяха попаднали тримата. Тя стоеше седнала под чадър на един от зелените полегати хълмове. Пред нея имаше също и масичка с чайче и два стола, които вероятно бяха предназначени за Annie и Тай.

Annie: Разбира се беше изключително учудена от случващото се, но също успя да запази самообладание. Ако не друго, поне сегашната обстановка беше по-спокойно от миналата, където стотици оръжия бяха насочени към тях. Очите ти? Те почервеняха?

Esmeralda: Хохо, набито око имаш. Точно така. Очите ми получават кървът нюанс, когато използвам умението си. Умението ми, да създам илюзия, която да заблуди сетивните ви органи, че се намирате в друг свят. Огледайте се. Усещате бриза от вятъра, миризмата на свежест и яркостта от слънцето. Всичко това е илюзия ^^

Annie: Разбирам. Това е невероятно умение. Annie сякаш малко по малко започваше да разбира личността на Esmeralda и намеренията ѝ. За това и беше останала напълно спокойна. Тя погледна към Тай, хвана го за ръка и му каза: Тай, да вървим при нея. Всичко ще бъде наред. Не е нужно да се бием повече с тях. Ще ги убедим, че не сме техни врагове!

Esmeralda: Канеше ги с поглед да седна при нея на чаено парти.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба 'NEMESIS' Empty Re: Палубата на кораба 'NEMESIS'

Писане by BGDodpul Нед Авг 30, 2020 5:47 pm

Щом Тай разбра, че се намират в друг илюзионен свят, той се зарадва, защото харесваше да е сред природата. Ехааа! Тук е страхотно, йо! Радвам се, че нямате намерения да ни убиете в такъв случай. Е, Сай все още има..но с него ще се разправям после изглежда. Погледна към Annie, като кимна. Така да бъде. Дано ни разберат в такъв случай, йо. Отиде заедно с Annie и седна на единия стол. Погледна към чая пред себе си, като извади бутилка ром и си наля малко вътре. Мм! Грог! Отпи. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба 'NEMESIS' Empty Re: Палубата на кораба 'NEMESIS'

Писане by -bAzikA- Нед Авг 30, 2020 6:02 pm

Annie: Седна до Тай, като го погледна как си налива ром. Тай не се отпускай все още..

Esmeralda: Сай си има пълното оправдание да ви счита за врагове, както и всички останали, които бяха насочили оръжия към вас :) Погледна към Тай, който отпи от чая с ром, и се озадачи за момент. Хмм..., не мога да преценя дали си просто глупав или си прекалено смел. Да пиеш безгрижно алкохол пред врага си? Интересна персона имаш, момче. След това погледна с усмивка към Annie. Също така дрехите ѝ се бяха сменили на не толкова заплашителни. Сега изглеждаше така. Е, мила Annie. Ще потвърдиш ли това, което каза преди малко? Че имаш амнезия?

Annie: Да, несъмнено имам. Спомените ми от дните ми, прекарани в джунглата липсват. Навярно тогава са били заснети онези кадри, които Сай по-рано показа на Тай.

Esmeralda: Хммм.. Усмивката не напускаше лицето ѝ. Доста мистериозно. Да не помниш точно тези дни, не мислиш ли, че това работи прекалено удобно за теб?

Annie: Ах? А-ами... да, сългасна съм с вас, но това е, което знам. Ако не можете да ми повярвате ще ви разбера, но не си мислете, че ще се предадем без бой!!

Esmeralda: Нали ви казах, повече вражда между нас няма да има ^^ Ако това, което казваш е измислица, то тогава вие просто ще умрете ^^ Никакво сражение няма да има. Погледна към Annie с леко yandere поглед. Изпитваше симпатии към Annie и Тай, но не можеше да остави врагове си живи. Не и убиец като нея. Също така, дори това, което Annie да говори да е истина, то фактът, че те видяха хората ѝ от тайната организация Nemesis, е достатъчен да принуди Esmeralda да ги убие, за да им държи устите затворени. Тя не искаше тази информация да достига до някои хора, най-вече до президента на Beacon - Valentine.

Annie: Хъх?! Погледна предизвикващия поглед на Esmeralda и леко се оплаши.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба 'NEMESIS' Empty Re: Палубата на кораба 'NEMESIS'

Писане by BGDodpul Нед Авг 30, 2020 6:15 pm

Както спокойно си пиеше от чая, Тай погледна заплашително Esmeralda, защото я видя, че плашеше Annie. От него се усети студ, тъй като не харесваше някой да заплашва членове от екипажа му в негово присъствие, особено пък Annie. Гласът му беше малко по - дълбок от обикновено. Хей. Ако си мислиш, че глупавите ти илюзии ще са достатъчни да ни убият, то тогава ти самата си под влиянето на илюзия. Annie говори истината и само истината и това е. Продължи да си пие. Иначе, ту съм глупав, ту съм смел, хаха! ^^ - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба 'NEMESIS' Empty Re: Палубата на кораба 'NEMESIS'

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите