Палубата на кораба 'NEMESIS'

2 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Палубата на кораба 'NEMESIS' - Page 2 Empty Re: Палубата на кораба 'NEMESIS'

Писане by -bAzikA- Нед Авг 30, 2020 6:24 pm

Esmeralda: Погледна към Тай. Аха, разбирам. Изглежда нещата са навързани. Тази твоя смелост..тя идва просто от глупоста ти, хаха. Така вече нещата имат по-добра логика 😆. След като приключи да се шегува с Тай, тя отново погледна с по-сериозен поглед Annie. Вярвам, че ти поне разбираш ситуацията, в която се намирате. Ако наистина искате да оцелеете, ще трябва да се постарайте да ми доставите доказателството, че не сте съюзници на TRASH GANG. Друг начин да излезете от тук живи не съществува. Е? Какво ще ми кажеш сега, скъпа Annie?

Annie: Наведе глава надолу. Аз.. аз съжалявам, но такова доказателство нямам. За това казах, че всичко това не е чесно. Имам амнезия и не мога да го докажа. Наясно съм колко удобно работи тази история за мен, но това са фактите. От вас зависи дали ще ги приемете или не. В противен случай сражение ще има! Защото, както каза Тай, намирате се в голяма илюзия ако си мислите, че наистина ще бъдем победени без бой.

Esmeralda: Не, не остави това настрана. Не искам да се мислиш за това сега. Отпи от чая и след това въздухна. Ахх.. какво да ви правя вас двамата? Момичето има амнезия и не може да ми отговори каква работа е имал с боса на TRASH GANG. Също така и не знае какво може да е причинило тази амнезия. Наистина ме поставяте в трудна ситуация. Трудно ми е защото, вярвайте ми, исках да ви оставя живи. Харесах ви, за това. Но не ми оставяте друг избор...

Annie: Рязко се изправи и зае бойна позиция, запалвайки юмруците си. Значи това е вашето решение? Ще се бием?
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба 'NEMESIS' - Page 2 Empty Re: Палубата на кораба 'NEMESIS'

Писане by BGDodpul Нед Авг 30, 2020 6:27 pm

Застана до нея, като направи знака за Ice Make. Устройва ме..! Дори и да умрем, имаме приятели, които ще се погрижат да сринат организацията ви до основи след като разберат за смъртта ни! Така че не ме е страх дори и от това! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5093
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба 'NEMESIS' - Page 2 Empty Re: Палубата на кораба 'NEMESIS'

Писане by -bAzikA- Нед Авг 30, 2020 6:36 pm

Esmeralda: Ех? Недоверието ми къв вас ме обижда :( Нали ви казах, че сражение няма да има. Имам стотици въоражени убийци, които могат да ви атакуват, без дори да разберете откъде и кога, тъй като аз контролирам сетивните ви органи в момента. Истината, която Annie и Тай не знаеха е, че ако изгубят очен контакт с нея или по-скоро си затворят очите, след няколко секунди илюзията ще изчезне и ще могат да се бият с всички, докато ви виждат. Но дори и така, оцеляването им не беше сигурно. Сражение няма да има при всички случай. А доказателството ти към мен все още не е свършило.

Annie: Хъх?! Нали ви казах, че нямам какво повече да ви кажа!

Esmeralda: Същестува и друга възможност да ми докажеш, че това, което казваш е истина. Виж, аз, освен че мога да контролирам сетивата ви, мога и да проникна в спомените ми. Но за целта ми трябва допир с главата ти. С други думи трябва да ми се довериш.Изправи се и опъна ръката си към Annie. Искаше да види дали, Annie би се навила на подобно нещо, излагайки се на голяма опастност под носа на врага си. Ако историята ти с амнезията ти е вярна, то аз ще мога да потвърдя това. Само трябва да ми доставиш достъп до спомените ти. Това е единствения начин да ми докажеш невинноста си и да ви се доверя. Тъй като нямаш никакви доказателство, аз ще си създам свое. Е, Annie? Какво е твоето решение? Ще ми се довериш ли? ^^

Annie: Да проникнеш в спомените ми? Ако се съглася, то така все едно се предавам, оставяйки се отворена под носа на врага си. Но имам ли друг начин? Шансовете ни за оцеляване са прекалено малки. Дори не сме сигурно как ще излезем от този свят. Annie наистина се колебаеше какво да стори. Не знаеше, дали това, което Esmeralda говореше е истина и дали е способна на това. Тя дори не знаеше, дали Esmeralda има някакви намерение да ги пощади. Беше иѝ трудно да вземе този избор сама, за това се обърна към Тай и го погледа сериозно. Това е важно решение, Тай. Какво е твоето мнение?
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба 'NEMESIS' - Page 2 Empty Re: Палубата на кораба 'NEMESIS'

Писане by BGDodpul Нед Авг 30, 2020 6:39 pm

Замисли се. Ако това, което казваш е истина, бих ѝ се доверил. Това е глупавото решение в този случай. А аз принципно вземам глупавите решения! Усмихна се широко. Давай! Не се страхувам от тази. Ти също нямаш причина да изпитваш страх. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5093
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба 'NEMESIS' - Page 2 Empty Re: Палубата на кораба 'NEMESIS'

Писане by -bAzikA- Нед Авг 30, 2020 6:49 pm

Annie: Хм. Значи това е твоето мнение, Тай? Чесно казано не очакваше да получи подобен отговор от него и се изненада. В интерес на истината това наистина изглеждаше като по-глупавото решение, защото всичко това можеше просто е измислица на Esmeralda, за да ги хване неподготвени. Annie все още се двоумеше.

Esmeralda: След като чу думите на Тай, тя погледна към Annie и видя, че малко ѝ трябваше, за да се съгласи. Тогава тя реши изясни още нещо... Има и друго, Annie. Ако си имала амнезия и си спомняш нищо от тези дни, то аз ще мога да ги видя. Амнезията не може да попречи на уменията ми, бъди сигурна. Е, какво е твоето решение, Annie?

Annie: Хъх?! Нима си способна на това? Annie силно искаше да си върне спомените от тези дни и сега получаваше възможност, поне някой друг да ги получи вместо нея. Ако всичко, което казва Esmeralda е истината, то самата Annie ще може да разбере какво е правила там с X1. Това я убеди и тя вече беше направила своето решение. Добре тогава! Да го направим! Изгасна пламъците по ръцете си и направи решително няколко крачки, заставяйки до Esmeralda. Наведе си главата и чакаше, тя да си постави ръката на нея и да започне. Направи го! Проникни в спомените ми!

Esmeralda: Това беше моментът, в който Esmeralda разбра, че те не са врагове. Но любопитството ѝ я караше да провери все пак, какво се е случило. Отделно по този начин NEMESIS могат да получат допълнителна информация за TRASH GANG. Радвам се, че направи правилния избор, скъпа Anniе. Отпусни се. Скоро всичко ще бъде ясно ^^

Annie: Притесняваше се, но нямаше друг избор. Беше твърдо решена. Гледаше към Тай и му се усмихваше.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба 'NEMESIS' - Page 2 Empty Re: Палубата на кораба 'NEMESIS'

Писане by BGDodpul Нед Авг 30, 2020 7:23 pm

Гледаше я притеснено. Макар и да ѝ каза да се довери на Esmeralda, той все пак беше притеснен за нея. Дано наистина е бил правилния избор. Понякога е хубаво и малко разум да вкарвам когато избирам, йо. Въпреки всичко, той реши да се пошегува дори в този момент. Той посочи Esmeralda. А сега ще кажеш "Казах ви, че няма от какво да се притеснявате! Благодаря ви, че ми се доверихте", toyu! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5093
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба 'NEMESIS' - Page 2 Empty Re: Палубата на кораба 'NEMESIS'

Писане by -bAzikA- Чет Сеп 03, 2020 10:10 pm



Esmeralda: Зае позиция, слагайки си ръката на глата на Annie и се концентрира. Изглеждаше така. Тогава тя започва бавно да прониква из спомените на Annie. Можеше да види абсолютно всичко. Тя видя как Сайба, който NEMESIS считат за престъпник и член на TRASH GANG, всъщност е бащата на Annie. Неговото пълно име е Saiba Rose. Нещата започнаха още от началото да се навързват. За това Annie прекарваше време с него. Sogeki ги наблюдаваше от много далеч и докладваше на щаба. Тя виждаше как Annie и Сайба тренират заедно, приказват си и прекарват щастливо време заедно. И сега от перспективата на Annie, нещата не изглеждат по-различно. Annie изглежда вече не счита баща си за лош човек. Той е успял да спечели изцяло доверието на Annie. Сайба научава Annie да наблюдава по-внимателно противника си и да го анализира. Научава го на купища нови бойни техники и стратегии. Междувременно Annie упражнява и усвоява въздушния елемент и започва да го използва като помощна сила, с която да контролира тези свои опасни пламъци. Идеята за контролирането на пламъците, чрез помощен елемент бе изцяло на Сайба и той ѝ помогнал да го усвои. Въобще ако не беше той, Annie в момента нямаше да може да се контролира толкова добре и щеше постоянно да излага живота си на опасност. Това само доказва, че баща на Annie ѝ мисли само доброто. Дотук всичко изглежда нормално. Просто дъщеря и баща, които тренират и се забавляват в красивата Morugaya Jungle. Никой член на TRASH GANG не се е показвал, но нещата изглеждаха прекалено хубави, за да са истина. Не случайно Sogeki шпионираше този район. Последния сигнал, който тя получи от проследяващото устройство, което беше поставила на Suzuya, беше дошъл от това място. Някъде тук сигналът спира и точно тук, тя вижда Сайба. За това Sogeki заключва, че скривалището на TRASH GANG е някъде наблизо. И сега, когато Esmeralda гледа из спомените на Annie, тя достигна до часта, която Annie не може да си спомни добре. Сайба предлага на дъщеря си да я заведе на друго красиво място и там да си починат. Annie беше уморена и ранена от интензивните тренировки. Двамата стигат до един водопад и преминават през него. И тогава Esmeralda видя всичко...



Десетина зловещи черни фигури сякаш ги чакаха да влязат. Всеки от тях носеше от онези маски. Esmeralda усети, че Annie не разбираше какво се случва и изпитваше чувство на страх. Тогава баща ѝ се обърна към един от маскираните черни фируги и му рече:

"Приключих с нея. Благодаря ти за тази възможност. Можеш да го направиш вече."

Annie започваше да прави бавни крачки назад от оплаха. Но в крайна сметна не можеше да избяга. Път за бягство нямаше. Рязко за главата я хвана един от маскираните хора. Annie беше прекалено уплашена от аурата на хората пред нея, както и беше супер объркана. За това тя не забеляза кога този маскиран човек се беше доближил до нея и сега я държеше. Този човек изглеждаше така. Първите секунди, той излекува абсолютно всички рани на Annie и сега тя сякаш беше като чисто нова. Но след това изглежда той е активирал някакви mind умения, защото тотално е разбутал съзнанието на Annie. Той скри повечето спомени от времето ѝ в Morugaya Jungle надълбоко в подсъзнанието ѝ. И в точно в този момент, Esmeralda усети зловещата аура на този човек, сякаш той БУКВАЛНО се намираше пред нея.



Esmeralda: Аах! Извика за кратко и бързо се отдръпна от Annie. Тя не можеше да продължи да използва умението си, защото аурата на този маскиран човек отблъскваше страховито тази на Esmeralda. Дап, до тук бях. Но това се оказа доста по-информативно от колкото очаквах. Радвам се, че се съгласи, Annie. Вече официално имаме точните кординати на скривалището на TRASH GANG. Зад онзи водопад... Точно там са! А що се отнася за теб, Annie. Чесно казано съжалявам те. Била си супер оплашена. Беше парализирана от страх. Горката теб. Сложи си ръцете на раменете на Annie и я погледна със сериозна усмивка.

Annie: Хъх?

Esmeralda: Съжалявам.Не можах да видя много от тогава и няма да мога да отговоря на въпросите ти точно сега. Но! Но имам по-добро предложение за теб. За вас. Погледна и Тай за секунда. Предлагам да се обединим. Да съберем силите си и заедно да ги атакуваме без те да очакват! Да ги елиминираме веднъж за винаги! И така и ще получиш отговори на въпросите си, мила Annie. Какво ще кажете? Annie? Тай? Нека обединим сили!
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба 'NEMESIS' - Page 2 Empty Re: Палубата на кораба 'NEMESIS'

Писане by BGDodpul Чет Сеп 03, 2020 10:18 pm


Тай погледна радостно към Annie и Есмералда щом всичко това приключи. Той не знаеше какво беше видяла Esmeralda, но се разгорещи много след като чу, че Annie е била изплашена. Сега има още по - голяма причина да срази TRASH GANG и да им отмъсти за това, че са посегнали на може би най - близкия му човек. Напълно съм съгласен! Сигурен съм, че всички вече ни чакат, за да тръгнем точно към тях. Щом вече успешно намерихте локацията им, спокойно можем да обединим сили. И благодаря ти, че не посегна на Annie когато тя ти се довери, йо. Удари си юмруците, като се създаде малка експлозия между тях. Хехе! Ще ги потроша!! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5093
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба 'NEMESIS' - Page 2 Empty Re: Палубата на кораба 'NEMESIS'

Писане by -bAzikA- Чет Сеп 03, 2020 10:33 pm

Annie: Хех?! Изглежда беше глупаво от моя страна да мисля, че ще получа отговорите на въпросите си по лесния начин. Усмихна се на Esmeralda и се здрависа с нея, сключвайки официален съюз с нея. От този момент нататък екипажът и NEMESIS ще работят заедно, ще обменят инфомация и ще се бият на един фронт. Е, Тай.Погледна към Тай. Изглежда няма да мога да ти отговоря и на твоя въпрос. Защо съм имала контакт с лидера на TRASH GANG и прочие. Но точно това ще разберем скоро, след като ги сразим. Ще изчистим света от още едно зло. Ще се справим нали? ^^
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба 'NEMESIS' - Page 2 Empty Re: Палубата на кораба 'NEMESIS'

Писане by BGDodpul Чет Сеп 03, 2020 10:36 pm

Хех, казах ти, че това не ме вълнува, йо. Никога не съм се съмнявал в теб. А и само да видя възможност да се сбия с него, ще го накараме да си каже всичко! Засмя се. И разбира се, че ще се справим! Щом сме заедно, нищо не може да ни спре. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5093
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба 'NEMESIS' - Page 2 Empty Re: Палубата на кораба 'NEMESIS'

Писане by -bAzikA- Чет Сеп 03, 2020 10:47 pm


Annie: Усмихна се на Тай и му кимна радостно.

Esmeralda: Е сега щом съюза ни е на лице, ще е добре да обясните и на жената отвън. И докато Annie и Тай се опитваха да разбера за какво говоре тя, Esmeralda плясна с ръце два пъти и илюзията изчезна. Annie и Тай се намираха на същото място, изправени, но до тях беше застанал Сай в пълна бойна готовност. Той всъщност водеше битка с една жена и това беше именно Скарлет. Благодарение на проследяващото устройство на Genos, тя достигна до Сай, Annie и Тай. Това не променяше факта, че от всички страни бяха обградени с кораби, пълни с екипажи, готови да се бият, но те всеки момент щяха да получат нови инструкции от Esmeralda.

Annie: Тя веднага усети присъствието на своята приятелка. Дори и да не я беше виждал откакто я плениха, тя душевно се беше свързала с нея по време на нейната свръхтрудна битка с Genos. Скарлет!!! Annie мина покрай Сай сякаш до сега не бяха врагове и се метна да прегърна Скарлет. Тя доста се беше притеснила за нея. Беше решила, че може да я загуби в тази унищожителна битка, която тя водеше до преди малко. Радвам се, че си жива, Скарлет! Всичко е наред! Вече няма нужда се биеш! Те са вече наши съюзници!

Сай се канеше да намушка Annie в гръб, но тогава Esmeralda си сложи ръката на рамото му и буквално прехвърли нова информация в него. Сега той знаеше за токущо сключения съюз.

Saihara: Погледна към Тай. Хм? Значи сте говорили истината? Вие не сте наши врагове?
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба 'NEMESIS' - Page 2 Empty Re: Палубата на кораба 'NEMESIS'

Писане by BGDodpul Чет Сеп 03, 2020 10:53 pm

Първата ѝ работа след като дойде на борда беше да потърси Annie. Тя очакваше отново да трябва да води хипер трудна битка, но щом я видя как тича срещу нея, тя бързо се зарадва и я прегърна. Радвам се да те видя...толкова много се притесних..Беше напът да се разплаче от щастие. Колкото и свиреп войн да беше тя, вътрешно е доста чувствителна. - Скарлет

Погледна ги отдалеч и им се усмихна. Радваше се и за двете момичета, но бързо смени погледна си към Сай. Никога не сме били. Това се опитвах да ти обясня, но ти не искаше да ми се довериш, йо. Познавам Annie и знам, че тя не би мислила злото на когото и да било, Сай.. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5093
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба 'NEMESIS' - Page 2 Empty Re: Палубата на кораба 'NEMESIS'

Писане by -bAzikA- Пет Сеп 04, 2020 4:41 pm

Saihara: Изведнъж цялата ярост, цялото нетърпение и жажда за мъст у него просто се изпари. От него остана един супер мил и добродетелен човек. Той се усмихна на Тай. Осъзна какъв грях бе извършил и за това той клекна на едно коляно, навеждайки си главата пред Тай. Тай, искрено съжалявам за моите действия. Ще ми простиш ли? Тази рязка промяна в поведението на Сай би изненадала Тай първоначално. Но в интерес на истината именно това е Aomine Saihara, който Тай познаваше.

Esmeralda: Доближи се до момичетата и понече да се сдрависа и със Скарлет. Привет ^^ . Вече сме от една страна. За мен е удоволствие да се бием на един фронт.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба 'NEMESIS' - Page 2 Empty Re: Палубата на кораба 'NEMESIS'

Писане by BGDodpul Пет Сеп 04, 2020 4:45 pm

Въздиша след като погледна Сай, след което го потупа по рамото. Не харесваше формалности, повече предпочиташе приятелски извинения, за това просто се засмя радостно сякаш се познаваха от години и просто се бяха сдърпали. Няма нужда. Ще ме черпиш ром някой път и ще сме квит. Разбира се, че ще ти простя. Знам, че ти също имаш твои хора, които искаш да защитиш и те разбирам. За това и за съжелявам, йо. - Тай

Здрависа се със нея. Срамуваше се от нови запознанства, затова гласът ѝ трепереше леко. Здравейте...благодаря Ви, че не сте наранили приятелката ми... - Скарлет
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5093
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба 'NEMESIS' - Page 2 Empty Re: Палубата на кораба 'NEMESIS'

Писане by -bAzikA- Пет Сеп 04, 2020 4:51 pm

Esmeralda: Хеей, не се притеснявай! Вече сме другарки, хеххе ^^ Трудно можеше някой нов да повярва, че Esmeralda е лидер на организация, създадена от хладнокръвни убийци или че тя самата е такава. Тя изглеждаше толкова весела и добросърдечна. Едвам сега се запозна със Скарлет, но ѝ се метна да я гушне за момент. Така тя се опитваше да разчупи леда с нея. След това погледна към кораби си и сякаш само с поглед им даде инструкции какво да правят. Е какво още чакаме тук? Да потегляме? Къде се намират останалите от вашите хора?
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба 'NEMESIS' - Page 2 Empty Re: Палубата на кораба 'NEMESIS'

Писане by BGDodpul Пет Сеп 04, 2020 4:54 pm

Д-да...приятелки сме...^^ Отвърна на топлите чувства на Есмералда със същото, като вече се поотпусна, но малко. Скарлет не беше много добра в новите запознанства, като за всяка нова връзка поотделно щеше да ѝ трябва време да свикне тъй като от скоро започна да си прави истински приятели. Все още ни чакат в Beacon..надявам се нищо лошо не се е случило от както битката ми с Genos свърши.. - Скарлет
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5093
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба 'NEMESIS' - Page 2 Empty Re: Палубата на кораба 'NEMESIS'

Писане by -bAzikA- Пет Сеп 04, 2020 4:59 pm

Esmeralda: Погледа развълнувано и учудено към Скарлет. Битката ти с Genos? Ако имаш информация моля сподели, докато пътуваме към Beacon. Междувременно всички кораби тръгнаха към Beacon. Бяха 5 на брой кораба. Точно колкото са и капитаните в NEMESIS.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба 'NEMESIS' - Page 2 Empty Re: Палубата на кораба 'NEMESIS'

Писане by BGDodpul Пет Сеп 04, 2020 5:11 pm

Облегна се на палубата, като започна да разказва за битката си с Genos на Есмералда. Опитваше се подбробно да каже всичко най - важно, което е разбрала за него самия, като даваше само най - важната информация. Genos е свръхчовек, който е киборг и изпитах доста трудности срещу него. Въпреки това, успях да достигна до сърцето му и го обърнах на наша страна..мисля, че ще ни помогне с информация както и със сила срещу TRASH GANG. Знам, че той много цели лидерът им...и именно затова смятам да му помогна да му покаже светлината. - Скарлет
Лидерът им? Човечееее! Само да го намеря, ще го пребия! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5093
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба 'NEMESIS' - Page 2 Empty Re: Палубата на кораба 'NEMESIS'

Писане by -bAzikA- Пет Сеп 04, 2020 5:18 pm

Esmeralda: Слушаше внимателно и остана приятно изненадана от прогреса на Скарлет. Това е невероятно, Скарлет. Справила си се чудесно. Не само, че си го победила, но и си го привлякъл на наша страна. Ако наистина е на наша страна, то това със сигурност ще бъде от голяма полза. След това като чу,че говоря за лидерът на TRASH GANG, тя си спомни за маскирания човек, които проми мозъка на Annie. Досети се, че най-вероятно той е въпросния лидер. Спомни си и ужасната му аура, която я отблъсна от това да използва умението си върху Annie. Не мисля, че ще е толкова лесно, Тай. Този човек навярно е доста опасен. Погледна сериозно към Тай. Esmeralda беше напът да мотивира Тай свръхмного. Всъщност да ти кажа нещо. Вярвам, че именно той е отговорен за амнезията и страданието на Annie.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба 'NEMESIS' - Page 2 Empty Re: Палубата на кораба 'NEMESIS'

Писане by BGDodpul Пет Сеп 04, 2020 5:21 pm

Наистина се надявам Genos да остане на наша страна...не се и съмнявам в него. Затова, можете да му вярвате..! - Скарлет
Хъх..? Наистина?!? Грр..! Удари си ръцете, като ги запали. Само да го пипна, йо...!!! Колкото и силен да е, ще го смачкам! Знам, че няма да е лесно, но честно казано, никога не е било! Ще го сразим, хехе! Усмихна се. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5093
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба 'NEMESIS' - Page 2 Empty Re: Палубата на кораба 'NEMESIS'

Писане by -bAzikA- Пет Сеп 04, 2020 5:27 pm

Annie: Оценявам думите ти, Тай, но нека бъдем колкото можем по-внимателни. Ако съдя по поведението на Esmeralda, този човек наистина е доста опасен. Не трябва да избързваме, а внимателно да обмисляме плановете си.

Esmeralda: Е, такъв случай, нямам търпение да говоря с Genos. Усмихна се, предизвикателно.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба 'NEMESIS' - Page 2 Empty Re: Палубата на кораба 'NEMESIS'

Писане by BGDodpul Пет Сеп 04, 2020 5:28 pm

Спря огъня по ръцете си, като се почеса зад врата. Добре де, ще внимавам, обещавам! Моят план е да го пребия! Ето виж, имам план! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5093
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба 'NEMESIS' - Page 2 Empty Re: Палубата на кораба 'NEMESIS'

Писане by -bAzikA- Пет Сеп 04, 2020 6:04 pm

Annie: Засмя се за кратко, но го прекри като си сложи ръка пред устата. Кого заблуждавам? Теб никой не може да те спре, Тай. Нито аз, нито някакъв бос, хаха ^^

Saihara: Изглежда наближаваме пристанището. Пригответе се да акостираме.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба 'NEMESIS' - Page 2 Empty Re: Палубата на кораба 'NEMESIS'

Писане by BGDodpul Пет Сеп 04, 2020 6:24 pm

Хоо, пристигнахме ли? Сай, на пристанището все още може да има хора, йо..! Трябва да внимаваме. - Тай

BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5093
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба 'NEMESIS' - Page 2 Empty Re: Палубата на кораба 'NEMESIS'

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите