Пристанището

3 posters

Страница 4 от 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Пристанището - Page 4 Empty Re: Пристанището

Писане by BGDodpul Сря Апр 29, 2020 2:57 pm

Радостно ѝ помаха за чао, като кимна в знак, че ще си спази обещанието. - Ери
Тя също им помаха за чао, като си избърса сълзите. Благодаря ви... - Bonnie

Погледна към Annie. Аз също се надявам. Отиде и тя до парапета. - Kyoko

Засмя се леко, като се почеса зад врата. Изчерви се. Аах, да, тогава се запознахме, нали? Беше сякаш вчера..ама че бързо лети времето, нали? - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Пристанището - Page 4 Empty Re: Пристанището

Писане by -bAzikA- Сря Апр 29, 2020 3:21 pm

Annie: Като се замисля тогава бяхме само аз, ти и Kristina. След кратка пауза, Annie се нацупи. Ох ще ми се и тя да беше тука. Все пак вие двамата първи се запознахте. Сигурно сте се харесали още от тогава и сега се избягвате, за да накрате другия да ревнува.  Очевидно Annie не мислеше че това е истина, но пък искаше да се закача с Тай малко. Погледна с намръщено, но и със сладко лице към Тай. Така е нали?! Признай си Тай! Ах ти палавнико!

Nick: Дочу разговора. Kristina? Коя ли е тя? Доближи се повече до тях, за да ги слуша.

Mercury: Стоеше облегнат за парапета със скръстени ръце. Отвори едното си око и погледна към Nick. Niick.., не прави глупости...

Nick: Шш тихо, глупако.!


Последната промяна е направена от -bAzikA- на Сря Апр 29, 2020 3:30 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Пристанището - Page 4 Empty Re: Пристанището

Писане by BGDodpul Сря Апр 29, 2020 3:28 pm

Изчерви се доста, като започна да трепери гласа му. Беше го срам да говори за такива неща пред нея. Аааа, не не не не не, н-н-н-не е вярно! Няма такова нещо, йо! Хехе, ъм, такова, Кристина със сигурност не е мой тип! - Тай
Chrono дочу разговора им, като веднага се смени с V, а на рамото му се появи Griffon, който долетя до тях и кацна на рамото на Тай.
Perhaps you're forgetting someone..? - V
Започна да им се смее. Ама че смешни сте станали! Клъвна Тай по челото. Станал си по - тъп и от безмозъчна риба! А ти си станала по - грозна и от баба ми Гина! А тя е стар лешояд! - Griffon

Гледаше ги отстрани със скръстени ръце заедно с Ник. Пхах, какво ли би очаквал някой от теб, смешник. Само знаеш да подслушваш. - Леорио
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Пристанището - Page 4 Empty Re: Пристанището

Писане by -bAzikA- Сря Апр 29, 2020 3:39 pm

Annie: О да, V, извинявай.. Сложи си ръце на бузите, все едно играе роля, че се е застрамила. Разбира се, че не съм те забравила. Просто исках да се пошегувам с Тай, хехе..! 😋
Annie: Но все пак, Тай.. Отново погледна Тай, сякаш ще го претисне в ъгъла. ..дали това, което казах не е истина...? Хмммм........ 🤔

Nick: Като чу шепота на Леорио зад него и разбра, че той разбра, че подслушва, се стресна и подскочи на място. ААХХ!! Ей дългуч смотан! Разкарай се от тук! Пречиш ми да разбера повече за тази Kristina! 😣

Mercury: Facepalm-на се, тъй като Nick каза намеренията си на висок тон и всички го чуха.

Annie: Погледна към Nick. Хехх..?! Искаш да знаеш повече за сестра ми? 😏😏

Nick: Даа! ... Хъх?! Чакай, тя ти е сестра?

Annie: Засмя се за кратко. 🤭 Е не точно.. тя ми е доведена сестра, но аз си я обичкам с цялото си сърце.. Точно колкото Скарлет. Погледна към нея и ѝ се усмихна. 😊
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Пристанището - Page 4 Empty Re: Пристанището

Писане by BGDodpul Сря Апр 29, 2020 3:45 pm

Хей, не лъжааааа! Има друго момиче, което харесвам! Нацупи се. Реши и той да се пошегува с нея. Нооо, няма да ти кажа кое е то, хихихи! - Тай

Този малкия хлапак като чуе име на момиче и веднага почва да се оглежда! Нали така, смотльо?! - Леорио

Усмихна се на Annie. Наистина значи много за мен, Rose. И аз те виждам като моя сестра...Получи бърз Flashback на смъртта на истинската ѝ сестра, като се хвана за главата, но бързо се разсея и за това не се натъжи. - Скарлет
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Пристанището - Page 4 Empty Re: Пристанището

Писане by Emoran Сря Апр 29, 2020 3:47 pm

Ъм..Хехе, чувствам се излишен Почеса се зад врата - Киригая
Брато, отпусни се. Започни просто разговор с някого - Райт
Замисли се Добре ! Отиде при Ани Здравей! Fuck, какво да кажа, какво да кажа.. Обичаш ли трикове с карти !? Усмихна се широко - Киригая
Ой, crew-то. Тук имаш фокуси с карти Провикна се докато сочи към Киригая - Райт
С най-милата усмивка погледна към него Ще те убия - Киригая
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Пристанището - Page 4 Empty Re: Пристанището

Писане by -bAzikA- Сря Апр 29, 2020 3:54 pm

Annie: Погледна учудено към Тай. Моляяя?!! Коя е?! Кажи ми, кажи ми!!!! Светнаха ѝ звезди в очите.

Nick: STFU Леорио! Майната ти! Ти пък сигурно си някво цвете! Или пък искаш цял живот да си остаснеш virgin! Пхах смотльоооо!!!

Annie: Погледна към Киригая, който join-на компанията ѝ. Т-трикове? хеех, д-добре. Звучи интересно, покажи ми! Усмихна му се, но леко нервно. Явно само с близките си се държи толкова уверена. Но пък е въпрос на време да се сближи и с новите на борда.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Пристанището - Page 4 Empty Re: Пристанището

Писане by BGDodpul Сря Апр 29, 2020 3:58 pm

Нямааааа! Хихи, глупчо. smiling-face6 - Тай

МОЛЯ?!? Това е война! Ще си намеря гадже преди теб, смотаняк! Само гледай и се учи на мъжкарство от великия ЛЕОООРИОУУ! - Леорио

Очите ѝ светнаха. Трикове с карти? Отиде до Киригая. Покажи, покажи! - Скарлет
Синтия също иска да гледа. ^^ - Синтия
Когато бях малък играх на много игри с карти с приятелите ми, така че си струва да ми покажеш какво можеш, новия! - Франки
Затвори си книгата, като отиде до тях. A little entertainment didn't kill nobody. Гледаше внимателно към Киригая. - V
Прошепна на Киригая. Очевидно беше адски ревнив щом се trigger-на от едно простовато "Здравей". Ей, брато, само не сваляй Annie и няма да си имаме проблеми. Ухааа, трикове с карти! ^^ - Тай

Санджи реши да отпуши малко стреса и да си поговори с неговия любим ментор и учител - Mercury. Той отиде до него и веднага се поздрави с него. Сенсей. Радвам се да те видя все още, че поддържаш добра форма. - Санджи
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Пристанището - Page 4 Empty Re: Пристанището

Писане by Emoran Сря Апр 29, 2020 4:34 pm

Успокой се казанова Now...Let's play ! Запретна си ръкавите на ризата за да се види, че не крие нищо. Ръцете му бяха празни като с няколко движения изведнъж се появи цяло тесте с карти. Сплеска го като се превърна на прах който миришеше хубави и го духна в лицето на Ани. Не беше дразнещ за очите или носа. - Киригая
Ти фокусник ли си или магьосник..? - Ерик
Братоооо, как го правиш тва ? - Райт
След като издуха този прах, той си затвори ръцете все едно крие нещо в тях като щом ги отвори излезе една прекрасна роза без бодли. Розата обаче беше синя и интересното беше, че не беше изкуствена. Ухаеше невероятно. Подаде я на Тай като го подтикна да я подаде на Ани. В мига в който тръгне да я подава, тя ще стане червена, а щом я отдалечаваше от нея ставаше с все по-студен цвят - Киригая
Продължаваше да си гледа морето. Дори и не разбра, че Киригая ще прави трикове - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Пристанището - Page 4 Empty Re: Пристанището

Писане by -bAzikA- Сря Апр 29, 2020 4:45 pm

Annie: Стресна се за секунда, но осъзна, че това е част от номера. Вдиша от аромата със затворени очи. Ахх ухае превъзходно. Сякаш има теменужка не само в косата ми, а и навсякъде около мен. Добър си, Киригая! 😊

Mercury: Беше със затворени очи и кръстосани ръце, облегнат на парапеа. Щом Санджи го заговори, той отвори очи и го изгледа с номралния си поглед. Хъхх..? Разбира се, че поддържам форма. Що за въпрос беше това? А ти, дребен? Нали не си отслабнал, след като свършиха тренировките ти с мен?
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Пристанището - Page 4 Empty Re: Пристанището

Писане by BGDodpul Сря Апр 29, 2020 4:50 pm

Веднага подаде цветето на Annie, като се зарадва. Хубаво е колкото теб! - Тай
Уаааааааааау! :O Учуди се много от номера на Киригая. Как го направи? Дори Синтия не може да си отгледа толкова хубави цветя! - Синтия

Дребен? Скръсти ръце, като се засмя леко. Ни най - малко, сенсей. Не съм спирал с тренировките ми, всъщност. За жалост не отделям вече толкова време, колкото отделях преди на готвенето, но напълно си струва. - Санджи

Отиде до Варис след като видя, че нещо го притеснява. Облегна се до него, като и тя гледаше към морето. Нещо те кове от вътре, нали? Сподели. Ще ти олекне вместо да го задържаш вътре в себе си. - Kyoko
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Пристанището - Page 4 Empty Re: Пристанището

Писане by -bAzikA- Сря Апр 29, 2020 6:08 pm

Annie: Хъх? Взе розата, като леко се застрами. Благодаря ти, Тай! На теб също Киригая! Много мило от ваша страна, хаха. ^^

Mercury: Можел си да готвиш? Хей, това не си ми го казвал. Изправи се и изведнъж стана много сериозен, но сякаш на шега. Тогава защо все още не съм опитвал твое ястие?! Обиждам се! Замисли се, че ако иска Historia да го хареса ще му трябва повече положителни качества. Готвенето може да е едно от тях. При всички случаи, да се науча да готвя няма да бъде излишно. Ей Санджи! Погледна го право в очите дори още по-сериозно. Научи ме да готвя! Сега Санджи имаше интересната възможност да стане учител на учителя си.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Пристанището - Page 4 Empty Re: Пристанището

Писане by BGDodpul Сря Апр 29, 2020 6:32 pm

Р-р-р-р-разбира се, йо! Усмихна ѝ се. За теб, винаги! - Тай

Кимна. Както кажеш. Мога да те науча на няколко основни неща. Последвай ме. - Санджи
Санджи и Mercury се запътиха в кухнята, която се намираше зад бара на горната палуба. Веднага след като влезнаха в кухнята, Санджи, тъй като за първи път влизаше в нея, видя колко добре беше обзаведена тя. Хладилниците бяха пълни, имаше даже приготвени заготовки и килер с продукти.
Хъх, за първи път ще готвя в такава хубава кухня..! Изчисти си плота, като започна да си подостря ножове. Погледна към Mercury. Хей, сенсей. Готвил ли си преди? И защо така изневиделица искаш да се научиш да готвиш? - Санджи
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Пристанището - Page 4 Empty Re: Пристанището

Писане by Emoran Чет Апр 30, 2020 12:44 am

Тук съм за да се забавлявам, а аз се забавлявам..Усмихна се като играете моята игра - Киригая
Супер, още едно клише от магическата школа.. - Райт
Какво каза ?! - Киригая
Ето, казах ти Райт, дразниш всички Тупна го по рамото - Ерик

Вече споделих..Пред целия свят на meeting-а на Сай с мисълта тя да ме чуе. Сестра ми, трябва да я открия преди лошите.. - Варис


| 05/12/2024 |

(Екипажът)
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Пристанището - Page 4 Empty Re: Пристанището

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 4 Previous  1, 2, 3, 4

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите