Hallway

2 posters

Страница 3 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Hallway            - Page 3 Empty Re: Hallway

Писане by -bAzikA- Чет Окт 03, 2019 9:12 pm

Annie: КАКВО?!! НЕ МОЖЕ ДА Б-... Бива ударена от светкавиците и понася големи щети, като бива изблъскана няколко метра назад и пада на земята, пускайки копието до Скарлет. Спря да използва аура и изпитваше затруднение да се изправи на крака. По дяволите... не може всичко да свърши така..!
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Hallway            - Page 3 Empty Re: Hallway

Писане by BGDodpul Чет Окт 03, 2019 9:18 pm

Започна да върви бавно към нея. Виждаш ли...? Всички вие сте обречени..сбъркахте в мига, в който се изправихте срещу Overhaul. А сега се приготви на ум- - Скарлет
Хвърли камъче към Скарлет и я уцели по шлема. Май забравяш за някого..! Все още не се беше възстановил да използва духове, дори трепереше от страх. Въпреки това обаче не се поколеба. - Chazz
Обърна се към него. Хъх.. измета реши да проговори..Започна да върви към него. - Скарлет
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Hallway            - Page 3 Empty Re: Hallway

Писане by -bAzikA- Чет Окт 03, 2019 9:21 pm

Annie: Н-нее..! Успя да се изправи след големи усилия и носочи ръката си към Скарлет. Няма да нараниш другарите ми! Никога не ще го позволя! Изтреля огнено кълно към Скарлет с радиус половин метър.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Hallway            - Page 3 Empty Re: Hallway

Писане by BGDodpul Чет Окт 03, 2019 9:25 pm

Дори не го погледна, като протегна ръка към него, освобождавайки светкавици, които да унищожат кълбото. Битката ми с теб свърши. Стой долу..не ме карай да те убивам. Продължи да върви напред. - Скарлет
Телепортира се до Annie, като ѝ помогна допълнително да се изправи. Беше се справил с по - голямата част от армията. Annie, добре ли си?! - Mystogan
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Hallway            - Page 3 Empty Re: Hallway

Писане by -bAzikA- Нед Окт 06, 2019 9:27 pm

Annie: Игнорира въпроса на Mystogan, като веднага посочи Chazz. Бързо! Ако някои не ѝ попречи сега, той ще умре! Не мога да гледам как другарите ми си заминават. Започна да събира енергия в ръката си. Ставаше бавно, защото беше изтощена, но удара, който щеше да нанесе ако оцели, ще бъде много силен. Обърна се към Mystogan. Ще можеш ли да направиш портал между Скарлет и Chazz?!! Мисля, че ще проработи!
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Hallway            - Page 3 Empty Re: Hallway

Писане by BGDodpul Нед Окт 06, 2019 9:30 pm

Погледна към нея. Концентрира се, като затвори очи. Разбира се.. - Mystogan
По мечът ѝ плъзна червена светкавица. - Скарлет
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Hallway            - Page 3 Empty Re: Hallway

Писане by -bAzikA- Нед Окт 06, 2019 9:45 pm

Annie: Веднага след като пред Скарлет се отвори портал, Annie мина през него. Тя беше събрала огромно голямо количество аура в дясната си ръка под формата на огнени пламъци, чиито нуанси започва от синьо до жълто (от китката до пространството на половин метър от нея). След като мина през портала, Annie посегна към Скарлет, за да удари и отблъсне назад.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Hallway            - Page 3 Empty Re: Hallway

Писане by BGDodpul Нед Окт 06, 2019 9:49 pm

...! Отреагира в последния момент и кръстоса меча си пред себе си, като бива изблъскана бая назад. Това я ядоса хипер много. Не спираш да си трън в петата ми..Annie..!!! - Скарлет
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Hallway            - Page 3 Empty Re: Hallway

Писане by -bAzikA- Нед Окт 06, 2019 9:52 pm

Annie: Радвам се, но не съм приключила още!! След като я изблъска назад, енергията в ръката ѝ все още кипеше. Тя направи няколко удара във въздуха към Скарлет и изтреля към нея няколко огнени кълба с радиус половин метър. След това щеше да се обърне към Chazz. Chazz u alright?
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Hallway            - Page 3 Empty Re: Hallway

Писане by BGDodpul Нед Окт 06, 2019 9:58 pm

Замахна няколко пъти към огнените кълба, разсичайки ги. По тялото ѝ потече червена светкавица, като се усмихна, а шлемът ѝ се появи. Беше радостна. Така да бъде. Провъзгласявам те за моят достоен съперник..ще те помня до края на живота си след като те убия тук и сега! - Скарлет
Изправи се. Да...нищо ми няма.. - Chazz
Застана пред Chazz. Поеми армията, повелителю на духовете. Аз ще помогна на Annie. - Mystogan
Кимна, като се затича към рицарите. Все още имам духове...! - Chazz
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Hallway            - Page 3 Empty Re: Hallway

Писане by -bAzikA- Нед Окт 06, 2019 10:10 pm

Пусна се тази demo песен на авера ми в background-а. (Might delete later cuz its illegal)

Annie: Гледаше право към Скарлет с уважение. Боя се, че няма да можеш да ме помнеш след смъртта ти, но не се притеснявай... Концентрира аура в краката си и се отблъсна към Скарлет. ...аз лично няма как да те забравя, след тази битка!! По време на dash-а си опъна ръцете назад, сякаше държи меч и тогава в ръцете ѝ се сформира меч, подобен на нейния оригинален, от огнената енергия. Целият меч гореше буйно в пламъци, както очите на самата Annie. Хааааа..!!!! Нададе боен вик и замахна със всичка сила към Скарлет.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Hallway            - Page 3 Empty Re: Hallway

Писане by BGDodpul Нед Окт 06, 2019 10:25 pm


(3:37)

Затича се бясно към Annie. Няма да загубя...ANNIEEEE!!!! Концентрира огромно количество червена светкавица в меча си, като докато тичаше го държеше назад, като зад нея всичко беше станало вече в червени светкавици. Толкова много искаше да победи, че това вредеше вече и на самото ѝ тяло, но нея вече не я интересуваше това. Замахна с всичка сила към Annie, сблъсквайки се с нея. - Скарлет
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Hallway            - Page 3 Empty Re: Hallway

Писане by -bAzikA- Нед Окт 06, 2019 10:50 pm


> Annie започна да чува тази мелодия в съзнанието си

Annie: Малко преди сблъсъка на Annie и Скарлет времето сякаш се забави. Наоколо всичко се движеше 100 пъти по-бавно. Chazz даваше всичко от себе си да удържи армията от рицари. Mystogan седеше зад Annie и cast-ваше поредната магия. Тъй както беше намръщена преди замахът ѝ към Скарлет, сега лицето ѝ се отпусна и успокой. Цялото това явление ставаше в главата на Annie. Тя за пръв изпитваше такова нещо. Най-вероятно това беше предизвикано от прекалено много събрани емоции наведнъж. Вероятно в този момент ти изпитваш същото... - си мислеше Annie докато замахваше бавно към Скарлет. Чустваше, че са минали цели минути откакто излезе от портала на Mystogan преди секунди. Annie започна да си мисли, че това представлявало предсмъртващото чуство. Това ли чустват хората, преди да умрат...? Това явление в съзнанието ѝ може да е предизвикано от това, но може и от нещо друго. Точно преди да направи своя замах, Annie чу вика на Скарлет. Тя крещеше името ѝ, което накара Annie да започва да си връща забравени спомени от миналото. Започна да чува сякаш не Скарлет, а баща ѝ Сайба ѝ вика името. Изглеждаше подобно на това



(3:37)

Annie: Времето отново се върната към нормалното и Annie направи своя замах към Скарлет. Лицето ѝ отново се намръщи и след сблъсъка ѝ със Скарлет, се отприщи на мястото огромна експлозия, заедно с въздушна вълна. Наметалото на Mystogan започна да се вее буйно назад от създадения вятър, а Chazz усети вълната с костите си и вероятно беше много изненадан.


Последната промяна е направена от -bAzikA- на Пон Окт 07, 2019 7:51 am; мнението е било променяно общо 3 пъти
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Hallway            - Page 3 Empty Re: Hallway

Писане by BGDodpul Нед Окт 06, 2019 11:07 pm

Погледна назад да види какво се случва. Ей, ей...! Направо щеше да фръкне още малко, като прикри лицето си с ръка. - Chazz
ВЪЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ! Държаха се за якето му, като се вееха назад. Едвам едвам не фръкнаха и те. - тримата глупаци
Също прикри лицето си с ръка. Знаеше, че нещата бяха напът да свършат, но не и по добрия начин. - Mystogan


> Скарлет започна да чува тази мелодия в съзнанието си

Подобно на Annie, за нея времето също всякаш се беше забавило. Тя изпитваше абсолютно същото чувство като нея заради всички емоции, които тя също изпитваше в момента. Помисли си, че беше напът да умре. Мисълта ѝ всякаш беше станала едно с тази на Annie. Тя не я чуваше, но усещаше, че тя изпитва същото чувство и мисли както нея самата в този момент. Вероятно в този момент ти изпитваш същото... - си мислеше в момента Скарлет. Точно като Annie, тя също си помисли, че това е предсмъртното чувство. Това ли чустват хората, преди да умрат...? Погледна към Annie през шлема си. За нея, Annie ѝ напомняше на собствената си сестра - Рин. Тя е имала същия боен дух и характер като този на Annie и в нейните очи, тя виждаше нея. Вътрешно ѝ идеше да заплаче, но знаеше, че не може в момента. Знаеше, че Рин е мъртва и отдавна я няма на този свят. Единственото нещо, което тя искаше да направи е да свърши тази битка. - Скарлет
Замасите им се сблъскаха, като настаналата експлозия повали всички рицари на земята заедно с Chazz и Mystogan, като изблъска Annie и Скарлет назад, забивайки ги в стените на коридора.
Беше цялата в кръв. Бронята ѝ беше на части потрошена, като се виждаше половината ѝ глава, но в много по - брутално състояние. Дишаше тежко. - Скарлет
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Hallway            - Page 3 Empty Re: Hallway

Писане by -bAzikA- Пон Окт 07, 2019 12:11 pm



Annie: Заби се в срещуположната стена на коридора. Запази съзнание, но беше в по-лошо състояние от Скарлет, защото не носеше броня. Цялата ѝ лице беше в кръв, (Като това, но много по-зле) като едвам си отвори очите и както е легната, облегната за стената, тя си надигна ръката и я насочи към нея, все едно държи пистолет. Х-хехе... Изкашля кръв при опита ѝ да каже нещо. Говореше супер пресипнало, защото гърлото ѝ беше понесло щети. ...б-беше неудържима до самия край..., н-но е време да се сбогуваме...Скарлет-т... Бъди сигурна, че цял живот ще помня тази битка. Жалко, че съдбата не ни е сложила на една страна...наистина жалко... Скарлет беше покрита с леснозапалима течност. Тя беше залята при сблъсъка между нея и Annie, защото Annie винаги до сега е държала със себе си малки бомбички с такава течност. И преди ги е използвала, но това ѝ беше последната. От показалеца ѝ, опънат към Скарлет се изтреля огнен куршум. Тя стигна до Скарлет, но тъй като мишената беше надалеч, по пътя си куршумът загуби своята скорост и просто беше като малка огнена искра, която щеше да запали цялата течност около и по Скарлет.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Hallway            - Page 3 Empty Re: Hallway

Писане by BGDodpul Пон Окт 07, 2019 12:30 pm

Погледна към огъня, който идваше към нея. Сега ли ще умра...? Човече...имах още неща, които трябваше да свърша..Погледна нагоре. В края на краищата си останах провал...мамка му...Затвори очи. Беше готова да приеме смъртта си. Сбогом.. - Скарлет
Протегна ръка напред, като създаде бариера около Скарлет, която беше като сфера. - Mystogan
Мерлин...защо го правиш...остави ме да умра.. - Скарлет
В теб все още има светлина, Мордред. Тропна със стафа си по земята, освобождавайки енергия, която да започне да възстановява бавно раните на Annie и Скарлет. Позволи ни да те спасим.. - Mystogan
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Hallway            - Page 3 Empty Re: Hallway

Писане by -bAzikA- Пон Окт 07, 2019 12:35 pm

Annie: След като Mystogan започна да лекува раните на Annie, тя се свести и успя да се изправи на крака. Гледаше към Mystogan, слушайки го внимателно. Искаше да разбере каква го кара, да спасява Скарлет от нея. От уважение към него не го прекъсна и остави Скарлет да бъде също излекувана, но беше нащрек ако тя отново предприеми офензивни действия. Благодаря ти, Mystogan.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Hallway            - Page 3 Empty Re: Hallway

Писане by BGDodpul Пон Окт 07, 2019 12:41 pm

Изправи се бавно. Благодаря ти, Мерлин...Изсмя се като психично болен човек. Това продължи поне 30 секунди. Да бе да! Това ли очакваше да чуеш, а Мерлин?!? Направи грешка, че се опитваш да ме излекуваш...животът ми принадлежи единствено и само..HA OVERHAUL!!! Бронята ѝ се появи отново, този път здрава. - Скарлет
Погледна надолу. Явно и последната светлина в теб е умряла.. - Mystogan
Застана пред Mystogan. Ей, магьосника. Знам как да я върна към добрите. - Chazz
Ти ли ще се биеш сега с мен, а? Не ме баламосвай..дори няма да си достоен опонент. - Скарлет
Не, няма да съм аз...а той! Извади Фараон от мешката си и го постави на земята пред себе си. - Chazz
Измяука. - Фараон
Беше на път да се спука от смях. - Скарлет
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Hallway            - Page 3 Empty Re: Hallway

Писане by -bAzikA- Пон Окт 07, 2019 12:46 pm

Annie: Държеше се за рамото с едната ръка. Не ѝ беше много ясно какво се случва, но беше тъжна, че Скарлет не използва своя втори шанс и отново се обърна срещу тях. Скарлет, престани вече! Моля те...!
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Hallway            - Page 3 Empty Re: Hallway

Писане by BGDodpul Пон Окт 07, 2019 8:30 pm




Да престана...? Хъх, докато вие сте живи, никъде няма да ходя...! Overhaul възложи на мен задачата да ви спра...и аз ще я изпълня! - Скарлет
Фараон си отвори устата, като от нея излезе една душичка.
Благодаря ви, че я удържахте до този момент..от тук нататък поемам аз. Душичката почна да свети хипер здраво. - душата
Прикри си очите. Ъгх, само някаква светлина няма да ме спре..! - Скарлет
Беше започнала да приема човешка форма. Видяха ѝ се рицарските доспехи, а светлината идваше от мечът ѝ, който се образува в ръката ѝ. Държеше го пред себе си с две ръце, а от него се отделяше светлината. Отвори очи. Погледна към Скарлет. Сестричке...време е това да спре веднъж завинаги. - Рин
Артурия...добре дошла отново. Коленичи. - Mystogan
Ококори очи. Не можеше да повярва, че вижда собствената си сестра пред себе си. Човекът, който тя мислеше за мъртъв и заради който тя се присъедини към Overhaul сега стоеше пред нея. Рин...не...това е лъжа, нали...?! ТОВА Е ЛЪЖА!!! ТИ НЕ СИ РИН!!! ТЯ Е МЪРТВА!!! Не искаше да повярва на очите си, защото в нейното съзнание, сестра ѝ отдавна бе умряла. - Скарлет
Поклати глава. Мордред...Скарлет..сестричке..време е да разбереш всичко..Потече ѝ една сълза от окото. Идеше ѝ да заплаче с цяло гърло, защото в главата ѝ се появяваха хиляди спомени от детството. Боли ме да те виждам така...за това ми позволи..Захвана меча си, готова за бойна позиция. В ръцете си държеше оригиналният Екскалибур. Да запечатам твоята тъмнина веднъж завинаги..! - Рин
Ти...няма как да си Рин...!! Как по дяволите излезе от котката..?! Това няма никаква логика! СЕСТРА МИ Е МЪРТВА!! Ако беше жива...Разплака се. Ако беше жива..тя щеше да ме потърси... - Скарлет
Съжалявам, че чак сега се срещаме...знам, че трябваше по - рано да ти кажа...но не забравяй кои сме ние...всички потомци на Артур и Мордред до сега са водили свирепи битки...а ние не сме изключение... - Рин
Изправи се. Гледаше и към двете. В продължение на векове, тази вражда за трона никога не е спирала...явно днес ще бъде последният път, в който ще мога да я видя със собствените си очи. Две сестри...две кръстосани съдби..това е битката за трона, която виждах само във видения! - Mystogan
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Hallway            - Page 3 Empty Re: Hallway

Писане by -bAzikA- Пон Окт 07, 2019 9:56 pm

Annie: Гледаше с удивление. Цялата беше настръхнала, защото усещаше, че се случва нещо голямо, което ще остане в историята..., нещо което е извън нейните разбирания.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Hallway            - Page 3 Empty Re: Hallway

Писане by BGDodpul Пон Окт 07, 2019 10:28 pm



Скарлет...искам толкова много неща да ти кажа сега...но просто имаме дълг, който трябва да изпълним..нали знаеш...? Помниш какво си обещахме като малки, нали..? Че щом пораснем, ще се бием постоянно..е, нека това да е началото. Като твоя сестра, настоящ наследник на Артур и...наследник на трона, аз ще те спра в името на Авалон..! Започна да върви към нея. - Рин
Стисна юмрук. В момента бе ту тъжна, ту бясна. През цялото това време..си била жива...Започна бавно да върви към Рин. Те бяха в двата края на стаята всяка. - Скарлет
(0:37)
Докато вървеше към Скарлет, през главата ѝ минаха куп мисли за това как след днескашния ден, всичко ще се оправи. Беше оптимистично настроена, че ще успее да върне сестра си на добрата страна. Започна лека полека да забързва крачката. Сега е моментът да ми покажеш какво си научила..! - Рин
Тш...млъквай...Вървеше към нея. Емоциите ѝ бяха напът да изригнат под формата на омраза. Заради това по тялото ѝ преминаха повече червени светкавици от обикновено, защото този път беше пълна с омраза. Омраза към това, че чак сега се среща със сестра си. АРТУРИЯЯЯ!!! ПРОКЛЕТА ДА СИ!! Побягна към нея. - Скарлет
(2:16)
И Рин се втурна да бяга към Скарлет. Чуваха се тежките стъпки от броните им из цялата стая. Зад Скарлет се беше появил път от червени светкавици, а зад Рин - от светлинна енергия. И двете се сблъскаха една с друга и в този момент започнаха да валят замаси един след друг. Тази битка се развиваше много по - бързо от тази на Скарлет и Annie, защото и двете момичета знаеха всяко едно движение на другата. Всяка имаше отговор за атаката на другата и всичко ставаше адски бързо. Изглеждаше подобно на това, но замасите бяха много по - силни и тежки.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Hallway            - Page 3 Empty Re: Hallway

Писане by -bAzikA- Пон Окт 07, 2019 10:43 pm

Annie: От силните замаси на Рин и Скарлет, чак косата ѝ леко биваше издухвана назад. Едвам им проследяваше движенията и като друг майстор с меча, започна да анализира всичко. Не след дълго тя успя да свикне и започна да разгадава движенията им, но двете жени все още си остават по-опитни мечоносци. Нямаше намерението да се намеси и пазеше дистанция. Лол.. Тва се нарича двубой между мастъри с меча. Напомнят ми на баща ми. Отново се сети за момента в битката между нея и Скарлет, когато чу сякаш баща ѝ да казва името ѝ. Споменът беше много неясен и не беше сигурна кога се е случвало и защо го е била забравила.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Hallway            - Page 3 Empty Re: Hallway

Писане by BGDodpul Пон Окт 07, 2019 10:53 pm




Отстрани все едно се наблюдаваше битка на един и същ човек, който се бие със своя огледална версия. Всички движения като че ли се повтаряха и никоя от двете не отстъпваше. Всяка атака на Скарлет биваше посрещана с абсолютно същата, но вместо червени светкавици имаше светлина по меча на Рин. Скарлет започна да става доста агресивна и да се опитва да пробие блокадите на Рин, но тя пък винаги отстъпваше на време и успяваше да контрира. Рин пък от своя страна започна да се бие много по - технически. Нейните замаси наподобяваха тези на самурай, като гледаше да намали силата на замасите си, но да увеличи тяхната скорост, започвайки да се бие като нещо като това. Атаките и на двете не спираха да се увеличават докато накрая не последва сблъсък. От страната на Скарлет се отделиха супер много червени светкавици, а от тази на Рин - светлина. Накрая, и двете бяха изблъскани до стартовите им позиции - в краищата на стаята. И двете дишаха тежко и бяха изморени, а се бяха били за не повече от 2-3 минути. И двете захванаха своите мечове и щяха да отприщят най - силните си атаки.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Hallway            - Page 3 Empty Re: Hallway

Писане by BGDodpul Пон Окт 07, 2019 11:19 pm

Гледаше учудено. Това беше първият му път, в който беше освободил Рин и не можеше да повярва, че неговият най - силен дух всъщност е духът на крал Артур. - Chazz
Не смееше и да трепне. От уважение към двете момичета стоеше на едно място и наблюдаваше. Какъвто и да беше резултатът, той щеше да го уважи, защото е част от вековния ритуал потомците на Мордред и Артур да се бият. - Mystogan




И двете се погледнаха в очите.

Сестричке моя...мисля, че е време да се свършва. Захвана меча си с две ръце и освободи огромно количество червени светкавици по него. Усещаше се колко много омраза беше вложила в тази атака. - Скарлет
Вдигна меча си спокойно, като затвори очи. Започна да чардвжа своя меч с огромно количество светлина, която идваше към нея под формата на светулки. Вземаше енергия от всички наоколо, която я преобразуваше в светлинна енергия. Започна да изговаря заклинание. My sword shines, a dream that all warriors scattered in battle, past, present, and future, hold and mournfully exalt as their final moments approach. I carry their will as her pride, bidding them to remain steadfast in their loyalty. Now, the undefeated king sings aloud the name of the miracle she holds in her hands. Its name is...Отвори рязко очи. Видя, че Скарлет беше готова със своята атака. По нейният меч се беше насъбрала светлинна енергия, голяма поне 20 метра. При Скарлет беше същото, само че от червени светкавици. - Rin
CLARENT...BLOOD ARTHUR!!!!! - Скарлет
EX...CALLIBUR!!!!!! - Rin
Двете огромни атаки се сблъскаха, като се създаде огромен сблъсък между тях двете. Нито една атака не отсъпваше пред другата, защото бяха почти идентични. Тъй като бяха почти идентични обаче, червените светкавици преминаха през светлината, както и тя през тях. Така двете атаки уцелиха и двете момичета, които се сгромолясаха на земята.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Hallway            - Page 3 Empty Re: Hallway

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите