Hallway

2 posters

Страница 5 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Hallway            - Page 5 Empty Re: Hallway

Писане by BGDodpul Чет Окт 17, 2019 12:13 am

Вървеше до Annie. Хей, Annie...другите сигурно ме мразят, нали...Гледаше встрани. Нещо ми подсказва, че не е добра идея да дружа с вас.. - Скарлет



Вървеше до Mystogan. Бяха леко зад Annie и Скарлет. Знам, че си усетил нещо, магьоснико. - Chazz
Погледна към него. Няма такова нещо. - Mystogan
Погледна го ядосано. Ще ми кажеш още тук и сега какво си научил. - Chazz
Mystogan знаеше, че Chazz е мега упорито хлапе и няма да се откаже докато не получи това, което иска точно както малките деца. Тогава той предприе едно рисковано движение. С едно от уменията си той проникна в бъдещето на Chazz и видя съдбата му ако той научи думите на Mystogan - а тя беше гибел. Почти е невъзможно да бъде променен резултатът от видението му, но той реши да остави това в ръцете на Chazz. Хм, така да бъде..но знай, че ако получиш тази информация и направиш нещо прибързано...ще умреш със сигурност. - Mystogan
В очите му се четеше ярост, тъга и скръб. От началото на случилото се в гората имаше една цел и тя беше да спаси Akira Kirai.  Дори да е така...съм готов да го направя стига тя да живее. А и..цял живот са ми натяквали, че съм отрепка. Едва ли ще е загуба за някого.. В момента не мислеше като The Chazz, а просто Chazz. - Chazz
Затвори очи и въздъхна. Явно това, което ти е на ума не може да бъде променено, Chazz..щом дори си готов да посрещнеш смъртта лице в лице, не мога да те спра..Щракна с пръсти, като една топчица енергия излезе от главата на Mystogan, а в нея беше пълно с букви. Тя влезе в главата на Chazz и той мигновенно получи същото видение като Mystogan. - Mystogan
В мига, в който видя маските си спомни за тези хора. Сега предприе спонтанно решение, като се обърна. Хора..оставям ви. Късмет с Overhaul. Тръгна по обратният път. Ще ви намеря...дори и да не знам къде сте...дори и да не знам кои сте...няма да ви се размине..аз ще съм този, който ще ви съди...! Сърцето му беше изпълнено с тъга, която бавно се превръщаше във възмездие. Той вече не беше The Chazz, а просто Chazz. Неговата истинска същност щеше да си проличи. В този миг, дори неговите духове усетиха промяна, която те смятаха за невъзможна. - Chazz
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Hallway            - Page 5 Empty Re: Hallway

Писане by -bAzikA- Чет Окт 17, 2019 12:28 am



Annie: Погледна я. Макар че се усмихваше, лицето ѝ изразяваше и сериозност. Мислише какво да ѝ каже и се сети за приказките от майка ѝ. Тези спомени провокираха доста чувства у нея. Знаеш ли...? Чувал съм безброй приказки как добрият побеждава злия, героите надделяват над злодейте и така нататък. Но веднъж чух и по-различна приказка. Разправяше се за герой, който побеждаваше злодейте не със сила, а с думи. Никой не му вярваше, че ще успее и му се приспиваха, но след години,  до него вече бяха застанали цяла приятелски шепа бивши злодей. "Вчерашните врагове са ти днешни приятели..."  Погледна я в очите. Това, което се опитвам да кажа, че никога не е прекалено късно да тръгнеш по друг път и да оставиш всичко назад. Изисква се голяма воля за това и само най-смелите го правят, но след това те не съжеляват за избора си. Дори и да не успеят, фактът, че са се опитали дава мир в душите им...

След това изказване Annie, докато гледаше право към Скарлет, измести леко погледа си встрани и забеляза как Chazz направи точно това, за което говореше. Той направи своя избор и пое по свой път. Той имаше смелостта да следва целите си безпрепятствено. Изглежда пътищата ни се разделят, Chazz. Беше за малко, но се радвам, че прекарахме време заедно и до нови срещи. Пожелавам ти късмет в твоя път...
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Hallway            - Page 5 Empty Re: Hallway

Писане by BGDodpul Чет Окт 17, 2019 12:39 am



Опитваше се да сдържи сълзите си, но не успя. Стисна юмрук, като започна да бяга направо към изхода на сградата. Ще я спася...повече няма да съм отрепка..!! Ще ви покажа аз кой е The Chazz...!! Тичаше все по - бързо и по - бързо докато най - накрая не излезе от сградата. Навън валеше порой. В този момент, емоциите му станаха неудържими, защото непрестанно мислеше за Akira Kirai. Аз...ще те спася...Избърса сълзите от лицето си, но веднага след това му потекоха още повече. Пороят го измокри целия - принципно Chazz не дава нищо да мокри или цапа любимото му черно яке, но сякаш беше забравил за това в момента. Падна на колене от немощ. В същия миг удари гръмотевица, а той погледна нагоре към небето и извика: SHIZUKAAAAAAAAA!!! ЩЕ ДОЙДА, ЧУВАШ ЛИ!?!? ОБЕЩАХ ТИ, ЧЕ ЩЕ ДОЙДА!! КЪДЕТО И ДА СИ...!!! Плачеше, като бършеше сълзите си. Протегна ръка нагоре към небето. Чуй ме....моля те... - Chazz

(Chazz)
Hallway (The Eight Precepts of Death)) > > > Градската област (Northern Addron)


Думите ѝ много я разчувстваха. Искаше да бъде като тези, за които Annie разказваше. Аз...също искам да съм герой..като малка продавах цветя, защото исках всички да виждат красивото в този свят..ако бях осъзнала, че съм била манипулирана по - рано...всичко това можеше и да не се случва.. - Скарлет
Усмихна се под кърпата си след думите на Annie. Радвам се, че чувам подобни думи. Всички вие тук сте ключ към побеждаването на злото..от една страна, Overhaul...който ще ни източи силите на макс..особено моите..а от друга тези хора, които видях. Chazz..вървиш към сигурна гибел. Но ти имаш смелост, която дори аз нямам..аз се поколебах какво да правя щом получих това видение, но ти реши на секундата. Явно наистина нямаш какво да губиш, а...? Успех... - Mystogan
Ей, Мерлин...какво стана с това момче? - Скарлет
В момента той води 2 битки...една вътре в себе си със сърцето си и една с разума си. Тази, която победи от двете страни ще реши неговото бъдеще. - Mystogan
Почна да се чува капене на течност в коридора.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Hallway            - Page 5 Empty Re: Hallway

Писане by -bAzikA- Чет Окт 17, 2019 1:28 am

Виковете на Chazz успяха да достигнат до Shizuka...

Annie, Mystogan и Скарлет продължиха пътя си по коридора и започнаха да чуват капане на течност.
Annie: ...? Опитваше се да разбере от къде идват тея звуци.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Hallway            - Page 5 Empty Re: Hallway

Писане by BGDodpul Чет Окт 17, 2019 1:36 am

Спря на място. Усети нещо много опасно. Всички, бягайте..!! Тропна с жезъла си по земята, създавайки лека изблъскваща вълна, която блъсна Скарлет и Annie на 10 метра от него. Приклекна. - Mystogan
Бива изблъскана напред. Тш..! Обърна се към Mystogan. Мерлин! - Скарлет
Около него почнаха да се надигат огромни изпарения зелен газ. Mystogan почна да кашля, като се хвана за врата. Имаше някаква течност край Mystogan, която се изпаряваше на стайна температура, а газовете ѝ бяха хипер задушливите.
Стоеше точно над Mystogan с бутилка, наклонена надолу. Той самият беше с главата надолу и се видя, че той беше източникът на капките. Хехе...опа, разлях си питието.. - Сакаки
Кх..мамка...му...Припадна. - Mystogan
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Hallway            - Page 5 Empty Re: Hallway

Писане by -bAzikA- Чет Окт 17, 2019 1:50 am

Annie: Беше изблъсната и се приземи на десетина метра от Mystogan. Погледна нагоре към Сакаки. Ахх, тези нямат край!! Видя, че Mystogan изведнъж припадна. Мерлииин!!! Застана до Скарлет, в бойна позиция. Скарлет, изглежда по-скоро от очакваното ще имаме обща битка като съюзници. Време е да разберем какво можем в екип! Беше си насабрала сумати чувства от миналия час и изобщо не мислеше да си губи времето. Яростта и кратката почивка бяха причината, тя все още да се държи на крака и даже да е способна да се бие след всичко, през което мина по-рано. Запали си ръката, а от огъня ѝ се появи нов меч. Запали го си и концентрира енергия в краката си. Започна да бяга към облака, но щеше да скочи преди да навлезе в него. Скокът щеше да я отведе до Сакаки и щеше да замахне с огнения си меч към него.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Hallway            - Page 5 Empty Re: Hallway

Писане by BGDodpul Пет Окт 18, 2019 1:18 am

Annie, почакай! Тъй като беше съюзник на тези хора, тя знаеше бая подробности за тях. Не е добра идея да се доближаваш до него! - Скарлет
В мига, в койтo Annie навлезе на около 5 метра радиус от него, главата ѝ се замая все едно беше пияна. Това беше негова аура, която постоянно държи. Изведнъж, замахът на Annie премина настрани от него, а той самия се дръпна леко назад да пази дистанция. Щом излезе от този радиус, тя няма странични ефекти. Какво става? Да не си пияна? - Сакаки
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Hallway            - Page 5 Empty Re: Hallway

Писане by -bAzikA- Пет Окт 18, 2019 12:22 pm

Annie: Свести се и се преземи след провалената си атака. Още повече се ядоса. Колко подло от твоя страна, да опияняваш хората. Затича се към него, като нямаше намерение да влиза отново в радиуса на аурата му. Четери.., не, пет. Неговият En се разпростира на 5 метра от нея. В такъв случай, ще пазя дистанция от него. Превърна меча си отново на огнени пламъци, а от тях сформира наново огнен камшик, дълъг почти 10 метра и скочи във въздуха, като започна да замахва с камшика към Сакаки.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Hallway            - Page 5 Empty Re: Hallway

Писане by BGDodpul Пет Окт 18, 2019 12:33 pm

Добър опит, но няма да ти се получи. Water Potion! Хвърли една бутилка към камшика на Annie, която беше пълна с някаква течност. Течността в нея беше проста вода, но главното му умение беше да може да увеличава количеството на течностти многократно. Така той го увеличи до толкова, че щом водата излезе от шишето да може да залее камшика на Annie и да го изгаси. - Сакаки
Сакаки е добър в създаването на отвари и алкохоли. Има отговор за повечето ни атаки..не е добра идея да го нападаме без план! - Скарлет
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Hallway            - Page 5 Empty Re: Hallway

Писане by -bAzikA- Пет Окт 18, 2019 11:45 pm

Annie: Усмихна се. Хмм... Огънят около камшика бе успешно загасен, но самият камшик не беше създаден само от огън. Той бе реален физически камшик, създаден от аурата на Annie. До сега мечовете които си създаваше също бяха такива. Камшикът беше достатъчно засилен да прониже водата и достигне до левия крак на Сакаки. Голямото количество вода щеше да затрудни виждането на камшика.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Hallway            - Page 5 Empty Re: Hallway

Писане by BGDodpul Съб Окт 19, 2019 12:01 am

Учуди се като видя камшика ѝ да продължава към него. Бива уцелен по крака, като това му причини силни болки. Ах ти...! Метна 5 отвари към Annie, 1 от която беше подобна на коктейл Молотов, но тя направо създаваше много малка експлозия когато бъде счупена. Другите 4 бяха пълни с лесно запалим газ. В другата си ръка държеше пистолет автоматичен пистолет, с който с лекота гръмна и петте бутилки. Чрез умението си увеличи количеството многократно на леснозапалимия газ, а другата отвара предизвика огромна експлозия, достатъчна да покрие огромна част от коридора. Самата енергия щеше да е достатъчна да изблъска Annie и Скарлет назад. - Сакаки
Дашна пред Annie право към експлозията. Requip! Активира своята Flame Empress броня, като уголеми щита си колкото да закрива нейното тяло изцяло. Застана пред Annie, като щитът ѝ все едно разделяше експлозията да минава покрай тях двете и да не бъдат изблъскани. След това бронята ѝ абсорбира цялата топлина наоколо и се зареди. Погледна към Сакаки. Сакаки Спаркс, спукана ти е работата! - Скарлет
Хъх, предателка.. - Сакаки
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Hallway            - Page 5 Empty Re: Hallway

Писане by -bAzikA- Съб Окт 19, 2019 12:14 am

Annie: Приземи се зад Скарлет. Нямаше поражения от експлозията, благодарение на нея. Благодаря ти, Скарлет! Не знам колко още ще мога да се задържа на крака, но в момента чувствам как горя от енергия. Яростта беше главен фактор в генерирането на енергия. Изведнъж на Annie и светна нещо, няколко секунди след като чу пълното име на Сакаки по думите на Скарлет. Спаркс? Седеше изправена и беше останала без думи. Нима това е възможно...? Погледна заинтересовано към Сакаки. Този човек....е роднина на Крис...? Визираше изчезнала ѝ доведена сестра Kristina Sparks. Изчака димът от експлозиите да се разсее и погледна нагоре към Сакаки. Хей, ти! Познаваш ли човек на име Kristina Sparks?! Роднини сте, нали?!
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Hallway            - Page 5 Empty Re: Hallway

Писане by BGDodpul Съб Окт 19, 2019 4:11 am

Погледна объркано към нея. Името му навяваше някакъв спомен, но неясен за какво точно. Просто всякаш не чуваше името за първи път. Хъх...Кристина....не знам, не мога да си спомня нищо за това име.. - Сакаки
За какво говори той? - Скарлет
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Hallway            - Page 5 Empty Re: Hallway

Писане by -bAzikA- Съб Окт 19, 2019 12:03 pm

Annie: Отговорът му ядоса още повече Annie, но сякаш не си личеше. Кипеше от ярост, но тя запази спокойствие и погледна Сакаки с една единствена мисъл - побеждаване на врага. Хакартерно за фамилия Rose е да черпят енергията си от емоциите си. Създаде два меча в ръцете си, подобни на оригинала си, който бе счупен и погледна към Скарлет. Не мога да го трая този. Нека го нападнем заедно, Скарлет!
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Hallway            - Page 5 Empty Re: Hallway

Писане by BGDodpul Съб Окт 19, 2019 12:13 pm

Скочи на земята, като извади 2 отвари. - Сакаки
Кимна. След теб съм! - Скарлет
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Hallway            - Page 5 Empty Re: Hallway

Писане by -bAzikA- Съб Окт 19, 2019 12:27 pm

Annie: Да действаме! Целта ѝ беше да стигне до Сакаки, докато Скарлет я прикрива и да му нанесе решаващ удар. Концентрирайки аура на краката си, тя бягаше доста бързо към Сакаки, държайки меча си назад. Тя беше готова да си задържи дъха, ако навлезе в облаците на Сакаки.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Hallway            - Page 5 Empty Re: Hallway

Писане by BGDodpul Съб Окт 19, 2019 12:33 pm

Adamantine Armor! Появи ѝ се най - тежката броня, като тя си беше един огромен щит и намялаше щетите ѝ драстично. Затича се към Сакаки. - Скарлет
Хвърли двете отвари пред себе си, създавайки този път токсичен облак, който не беше отровен, но разяжда това, което мине през него. - Сакаки
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Hallway            - Page 5 Empty Re: Hallway

Писане by -bAzikA- Нед Окт 20, 2019 6:15 pm

Annie: Забеляза, че този облак не беше като предишния. Продължи да бяга към Сакаки и затвори очите си за няколко секунди. В мига, в който ги отвори, Annie покри цялото си тяло в огнена аура. Ten!!! По този начин, аурата щеше да защитава временно тялото на Annie. Тя charge-на още повече аурата си, докато бягаше с всичка сила към Сакаки и когато стигна на 3 метра застояние от него, Annie dash-на към него да го посече. Изглеждаше подобно на това.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Hallway            - Page 5 Empty Re: Hallway

Писане by BGDodpul Нед Окт 20, 2019 6:20 pm

Force Potion! Взе друга отвара, която я счупи пред себе си и освободи лека ударна вълна от нея. Беше под формата на експлозия, но без огън, а само изблъскването. Целеше да върне Annie обратно към киселинният облак, а той самия се изблъска още по - надалеч. - Сакаки
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Hallway            - Page 5 Empty Re: Hallway

Писане by -bAzikA- Нед Окт 20, 2019 6:33 pm

Annie: В момента, в който Annie видя как Сакаки бе напът да счупи друга отвара пред себе си, тя инстинктивно направи рязък dash наляво. Тя беше способна на такива дживения, но това натоварва тялото ѝ. В този случай, тя беше изтощена, а краката ѝ ранени от миналата битка. Веднага след страничния dash, тя се опита instant да dash-не към Сакаки без той да очаква, но тогава Annie усети остра болка в краката си. Тцч.! Спря се на едно място. Краката са ми ранени. Не съм в кондиция да правя такива движения.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Hallway            - Page 5 Empty Re: Hallway

Писане by BGDodpul Нед Окт 20, 2019 6:37 pm

Докато все още биваше изблъскан назад от своята отвара, той метна една към Annie и я застреля с пистолета си. Тя предизвика този път нещо като удърна вълна, но вместо да изблъска Annie и Скарлет назад, тя разтресе част от тавана и започнаха да падат отломки към Annie. - Сакаки
Веднага дашна до Annie и надигна щита си да я предпази от отломките. - Скарлет
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Hallway            - Page 5 Empty Re: Hallway

Писане by -bAzikA- Нед Окт 20, 2019 7:01 pm

Annie: Скри се зад щита на Скарлет. Благодаря ти, Скарлет.. Седна и се хвана за крака. Не мисля, че ще мога да продължа, но имам една идея. Прошепна ѝ на ухото. Идеята ѝ се състоеше, Annie да се качи наконче върху Скарлет и да се затичат заедно към Сакаки. Скарлет щеше да защитава с големия с щит и двамата, докато Annie се приготвя да атакува врага. Какво ще кажеш?
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Hallway            - Page 5 Empty Re: Hallway

Писане by BGDodpul Нед Окт 20, 2019 7:33 pm

Кимна. Клекна, за да можe Annie да се качи. Давай! - Скарлет
Хъх..? - Сакаки
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Hallway            - Page 5 Empty Re: Hallway

Писане by -bAzikA- Нед Окт 20, 2019 7:40 pm

Annie: Скарлет се затича към Сакаки, докато носеше на гърба си Annie. Annie се криеше зад щита на Скарлет и тайно оформи единия си меч на камшик. Чакаше да се доближат достатъчно, за да атакува Сакаки.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Hallway            - Page 5 Empty Re: Hallway

Писане by BGDodpul Нед Окт 20, 2019 8:09 pm

Започна да мята Force отвари към тях с цел продължително да ги избутва. - Сакаки
Тъй като бронята на Скарлет беше почти immovable, тези отвари само ги забавяха. След като видя това, Сакаки буквално се панира. - Скарлет
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Hallway            - Page 5 Empty Re: Hallway

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 5 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите