Hallway

2 posters

Страница 6 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Hallway            - Page 6 Empty Re: Hallway

Писане by -bAzikA- Нед Окт 20, 2019 8:29 pm

Annie: Когато се доближиха на 5 метра от Сакаки, той беше паниран и на крачка да бъде препариран от камшика на Annie. Тя замахна супер рязко и щеше да го увие около десния му крак, набивайки му огнени щети и обездвижвайки го. Напред, Скарлеееттт-ооо!!!!
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Hallway            - Page 6 Empty Re: Hallway

Писане by BGDodpul Нед Окт 20, 2019 8:34 pm

Бива обездвижен. Кх...! Няма да ви се размине!! Посегна да метне друга отвара, но бива изблъскан от чардж-а на Скарлет и пада на земята. - Сакаки
Всичко свърши, Спаркс! Поздрави на сестра ми..! Замахна да го довърши. - Скарлет
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Hallway            - Page 6 Empty Re: Hallway

Писане by -bAzikA- Нед Окт 20, 2019 8:47 pm

Annie: Точно преди Скарлет да направи своя решаващ удар, Annie осъзна нещо много важно. Нее! Скарлет, почакай!! Дръпна камшика, който беше завързан за десния крак на Сакаки. По този начин издърпа Сакаки встрани от атаката на Скарлет и го спаси. Слезна от гърба ѝ, като можеше да ходи, но накуцвайки. Недей го убива! Зареди мен..., зареди сестра ми. Погледна към Сакаки. Той е единствената роднина на сестра ми Kristina Sparks. Не знам точно, какво се е случило, но семейството им е било нападнато от невероятно мощен мъж с дълга кървата коса. Единствено бе оцеляла моята доведена сестра, но сега се оказва, че е имало още един останал жив след масовото клане. Тези думи вероятно възбудиха мътни спомени на Сакаки. В тази ужасна нощ, той се пребираше самичак и заварва цялото си семейство заклато. Подът на цялата къща бе залят от кървави реки. Annie се обърна към Скарлет. Беше сериозна и се опитваше да я убеди да не го убива. За това Скарлет, не го прави...
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Hallway            - Page 6 Empty Re: Hallway

Писане by BGDodpul Нед Окт 20, 2019 8:52 pm

Въздиша. Свали меча си. Хубаво..щом е толкова важно да оцелее клана, няма да го убия. Погледна към Сакаки. - Скарлет
След думите на Annie, изведнъж видя в главата си касапницата, която беше видял когато беше малък. Едно към едно се беше върнал в миналото и всякаш го изживя отново. Целият този ужас му се отрази зле и се хвана за главата. Семейството ми...избиха ги до крак...!!! ВСЕКИ ЕДИН ОТ ТЯХ!! Дори не знам кой...но с помощта на Overhaul ще го намеря... - Сакаки
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Hallway            - Page 6 Empty Re: Hallway

Писане by -bAzikA- Нед Окт 20, 2019 8:59 pm

Annie: Съмнявам се Overhaul да ти помогне. Създаде чрез огнена аура, белезници и отиди да му ги сложи, като внимаваше да не се противи. В такъв случай щеше да запали отново камшика си, който беше увит около крака му и щеше да го изгори. Overhaul не му пука за теб! Осъзнай се! Отиваш в затвора да си излежиш присъдата. След това ще те запозная със сестра ми. Точно като теб, тя е оцелала от това клане. Доста вероятно е да я помниш. Изкара нейна снимка и му я показа. Е, спомняш ли си?
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Hallway            - Page 6 Empty Re: Hallway

Писане by BGDodpul Нед Окт 20, 2019 9:02 pm

Ядоса се. Самата снимка на Кристина го върна още по - назад във миналото, а това го вбеси. Как смееш...В момента, в неговото съзнание беше една пълна мъгла, а чувствата му бяха изключили тотално мозъка му. Помисли си, че Annie е била тази, която е избила техният клан просто защото беше единственият човек срещу него. Ти си виновна...какво сте ѝ направили?! Къде е сестра ми...?! ОТГОВ- Сакаки
Писна ѝ, като го шибна зад врата, вкарвайки го в безсъзнание. Стана досаден. - Скарлет
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Hallway            - Page 6 Empty Re: Hallway

Писане by -bAzikA- Нед Окт 20, 2019 9:12 pm

Annie: Каза му докато беше в безсъзнание. Крис е повече моя сестра отколкото твоя, мафиоте. Защо ти беше влизаш в мафията на Overhaul... Дано дните ти в затвора ти вкарат разум. Обърна се с гръб и тръгна към Meeting Room, накуцвайки. Добра работа, Скарлет! Нямаше да се справя без теб! Ти спаси живота ми! Време е да те запозная с другите! Да тръгваме! Зад себе си, влачеше Сакаки, като го дърпаше с камшика си.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Hallway            - Page 6 Empty Re: Hallway

Писане by BGDodpul Нед Окт 20, 2019 9:15 pm

Кимна, като продължи след Annie. Дано не ме мразят.. - Скарлет


(Annie, Mystogan, Scarlet & Sakaki)
Hallway(The Eight Precepts of Death) > > > Meeting Room(The Eight Precepts of Death)
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Hallway            - Page 6 Empty Re: Hallway

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 6 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите