Edelgard's Domain Expantion

2 posters

Страница 1 от 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Edelgard's Domain Expantion Empty Edelgard's Domain Expantion

Писане by -bAzikA- Пет Фев 02, 2024 8:06 pm

Domain Expantion-ът на Еделгард, където вътрешният ѝ свят се пресъздава във външния. Това беше едно грозно и мрачно място, където природата не царуваше. Животът на всяко растение и животно тук беше измукано и омрътвено. В далечината се намираше двореца на семейство von Hresvelg, който отдавна бе изгорял и потъмнял в пламъци. Истински кошмар и трагедия.

Edelgard's Domain Expantion B4ff1f10
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2740
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Edelgard's Domain Expantion Empty Re: Edelgard's Domain Expantion

Писане by -bAzikA- Пет Фев 02, 2024 8:16 pm

(Edel, Annie)

Annie: Не предприе никакви мерки. Нещо се задава. Нещо голямо! Annie усещаше енергията на Едел по-различно. Тя нарастваше дори над вече впечатляващите си размери. Тази жена е луда! Навярно беше таква в очите на Annie. Тя тепърва ще разбира за чувствата и мотивите ѝ. Значи всичко е зареди Ери, хъх? Annie бе вкарата в черна сфера, представляваща domain-а на Едел, но вместо да се панира, бързо анализира ситуацията. Докато се оглеждаше, тя продължи разговора: Значи ти си майката на Ери? Със сигурност виждам външната прилика. Това място... то смърди на смърт! За това ли тъиш тази омраза към мен и Тай? Защото сме спасили дъщеря ти, преди ти да го направиш? Защото сме ти отнели възможността? ЩО ЗА ГЛУПОСТ?! Ако само беше по-добра майка, Ери никога нямаше да става жертва на мафията! Хм, беше ли добра идея да я провокирам? Във всеки случай, не мисля че има начин по мирен път да разрешим нещата тук. Ще трябва да я победя! Ще го направя сама! Зае бойна позиция и фиксира сериозен поглед върху Едел.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2740
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Edelgard's Domain Expantion Empty Re: Edelgard's Domain Expantion

Писане by BGDodpul Пет Фев 02, 2024 8:38 pm

Домейнът на Едел буквално изсмукваше животът от природата около Annie, както и от всяко живо същество. Навсякъде бе пълно с трупове и умрели животни, от които жизнената енергия се насочваше право към пламтящия дворец. Точно там се намираше и Еделгард - на терасата, от която се виждаха някогашните прелестни градини, сега пълни само и единствено с пепел и жар, тя погледна в далечината към Annie и протегна ръка, като под нея се сформира огромен дървен шип , който се насочи към нея точно от краката ѝ и щеше да я набучи.

Еделгард: Глупаво момиче...какво знаеш ти за мен?! КАК СМЕЕШ да ме наричаш лоша майка без да знаеш на какво се подложих, за да предпазя детето си от съпруга ми?!? Нито ти, нито гаджето ти сте спасили дъщеря ми, малката....спасили сте нищо! Вие единствено....направихте нещата в пъти по - зле...като я накарахте да заобича грозните ви идеали!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5086
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Edelgard's Domain Expantion Empty Re: Edelgard's Domain Expantion

Писане by -bAzikA- Пет Фев 02, 2024 9:36 pm

Annie: Дървеният шип не успя да я нарани. Тя се затича към двореца, като отговаряше на думите на Едел на висок тон зареди разстоението. Грозните ни идеяли? Какво не е наред с теб? Ние спасихме Ери от ръцете на онзи мъж, а не ти. Ние го направихме, защото ни стискаше. Ако си толкова добра и обичлива майка за колкото се изкарваш, защо тогава ти не беше на наше място? Защо постави Ери в положение, където да трябва да бива спасявана от непознати?! ЗАЩО?! Можеше значително да съкратиш страданието ѝ ако не я беше оставил на произвола, в този случай - нас! Докато бягаше тя сътвори от пламъци едно копие и го метна баш като спартанец към тераса и по-точно към Едел.


Последната промяна е направена от -bAzikA- на Нед Фев 04, 2024 12:19 pm; мнението е било променяно общо 1 път
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2740
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Edelgard's Domain Expantion Empty Re: Edelgard's Domain Expantion

Писане by BGDodpul Пет Фев 02, 2024 10:05 pm

Еделгард: Wither..Тя видя как огненото копие я доближаваше и само с един замах на ръката си накара целият огън да се превърне на малки пламъчета и да изчезне. Изглежда умението ѝ да премахва жизнената енергия от живите същества работеше и срещу умения. Тя след това погледна към Annie строго и ѝ се намръщи. Напротив...вие я заведохте право в ръцете на истинският дявол...бях толкова близо да я измъкна от всичко, на което я подложи моят съпруг...ДОКАТО НЕ СЕ НАМЕСИХТЕ ВИЕ!!!! Изричайки тези думи, стотици шипове започнаха да валят като игли от небето, като се бяха насочили право към Annie. Цялата гора беше нейн враг в този миг. Ако не бяхте вие, той нямаше да направи това, което направи...нямаше да я има и тази смотана война...и Ери нямаше да е проклето дете!!!! Защо се опитвате да се месите в чуждите животи!?!? Не осъзнавате ли, че заради грозните ви идеали, цялото човечество сега страда?!? ААААААААААА?!? ОТГОВОРИ МИ, ДЕТЕ!!!!!!!!!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5086
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Edelgard's Domain Expantion Empty Re: Edelgard's Domain Expantion

Писане by -bAzikA- Нед Фев 04, 2024 12:33 pm

Annie: Когато видя иглите тя спря на едно мято и зае поза, все едно ще влиза в Super Saiyan.  За щастие на Едел, тя не стана Гоку, но пък отприщи въздушна вълна от тялото си във всичките посоки. Щеше да продължи да изтласка въздуха от себе си, докато не премахне всяка опасност от иглите. Веднага след това възвърна тичането към двореца. Загледа се дали терата е достижима само с един скок. Преди да нападне, изслуша Едел и се озадачи още повече от думите ѝ. What? What are you talking about woman? Зареди нас цялото човечество страда? Колко сляпа трябва да си, за да пропуснеш да видиш, че ние сме тези, които му помагат. Ти не си ли една от тях.. от злодейте, срещу които се бием? Защо се правиш на ударена и ме баламосваш с глупости? Това бойна стратегия ли е?
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2740
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Edelgard's Domain Expantion Empty Re: Edelgard's Domain Expantion

Писане by BGDodpul Нед Фев 04, 2024 1:11 pm


Music for a Villain (Powerful Hybrid Orchestral) - Promethean Gifts

Annie с лекота можеше да достигне терасата, на която се намираше Еделгард, но нещо вътре в нея сякаш я караше да се замисли дали това е добра идея - енергията, идваща от замъка, бе в пъти по - голяма от тази на околната среда. Сякаш самият domain правеше Еделгард по - силна от природата - нещо, което никой нормален не би си помислил. Все пак, domain-ът представлява вътрешният свят на човека и как той се вижда. И изглежда Еделгард се виждаше като някой по - силен дори и от Майката Природа. Тя погледна разочаровано към Annie, като за солидни 4-5 секунди просто замлъкна...но когато пак си отвори устата, интонацията ѝ се промени не на psycho woman, а на спокойна, горделива и всемогъща кралица.

Не те виня, госпожице Rose, че не разбираш за какво говоря.
Все пак, все още си млада да разбереш чувствата на една влюбена жена...
Твоят любим Тай...
Обичаш го, нали...?
Но какво всъщност за теб е тази любов?
Заедно, ръка за ръка, се опитвате да спасите когото и да било, без да се замислите за последиците.
Какво ще стане когато онзи мъж, Тобирая Тогами, обратно се върне към старият си път?
Ще поемете ли отговорност за всичките животи, които той отново ще отнеме?

Еделгард написа:Uglyness is a disease unlike any other...because once born ugly, no matter how you try to cover it up, you will never truly change.

Всички сме грозни.
Цялото човечество е пълно с грозници...аз, ти, всички.
И това няма как да се промени....
То е в природата ни.
Ние вечно ще сме грешници, вечно ще сме раса, пълна с егоисти.
Раса, пълна с индивиди, които мислят само и единствено за себе си.
Потъпквайки всички останали, които не са като тях...
Ако нямаш его, ти си обречен на смърт!
И на мен не ми харесва, Роуз!
Презирам този свят!
МРАЗЯ ГО!
Искам да живея в хубав, красив свят, който моят съпруг ми обеща...
Питах те какво е за теб любов...нека ти кажа какво беше за мен.
Киригири Джин, моят съпруг...
Той опожари тази сграда, която сега виждаш.
Изгори майка ми - кралицата, докато вземаше последният си дъх, готова да отпътува към един по - добър свят...
И въпреки всичко...аз му простих.
Бях сляпа от любов.
Родих му прелестна дъщеря, която той използва като оръжие и до ден днешен...
И въпреки всичко, аз непременно вярвах, че той ще се промени.
Това ли е любов...?

...или НАИВНОСТ?!

Ти страдаш от същата болест, Роуз!
Любовта ти ти пречи да видиш по - голямата картинка....
Когато ти и Тай "спасихте" Ери, вие насочихте погледа на моят съпруг директно към вас.
Станахте мишени точно в онзи миг.
Това момче Чисаки ще си плати за греховете си когато аз лично го разчленя, но заради вас, всичко това няма как да се случи.
Питаш се къде съм аз в цялата тази картинка...?
Мога да ти кажа...
Бях тук - в кома.
Оставена на произвола на съдбата от собственият ми съпруг.
И какво виждам аз когато най - накрая се събудих...?

В съзнанието на Annie се появи спомен от деня, в който тя и Тай спасиха малката Ери. В спомена, тя можеше да се види отстрани, сякаш гледаше през очите на трети човек - жена, облечена с дрипи на просякиня, обгърнала лицето си с качулка и шал, който да скрива самоличността ѝ. Това бе Едел - тя също беше там в този съдбовен за всички ден. Но за нейно съжаление, тя бе пристигнала точно накрая, когато Ери вече беше спасена. Излизайки от сградата, за един миг, тя успя да зърне дъщеря си и бодро затича към нея, махайки качулката си, а лицето ѝ огряно с усмивка.

- Ери, дъще моя...! Ти си добре...! О боже мой, колко се радвам да те видя, дъще...добре, че са тези деца да те спасят! Изтичвайки до нея, Едел я прегърна, но усети...нещо странно. Това момиче сякаш не изпитваше никаква любов към нея, а само и единствено страх. Тя веднага се отдръпна от майка си, като изплашена затича към Ани и Тай, които през това време бяха заети да разговарят с останалата част от бандата. Полицаи след това грубо грабнаха Еделгард и я ескортираха настрани....при което, споменът свърши, но Ани усети огромното отчаяние, което тази жена изпита в този миг.

Видях как собствената ми дъщеря...ми бе отнета.
С какво заслужих това...?
Бях използвана...бях унижена...бях съкрушена..
И накрая...?
Собстевната ми дъщеря не искаше да ме погледне.
Тогава...аз разбрах защо това ми се случва.


Запомни от мен, Роуз!
Единственото нещо, което всички получаваме в този свят...
Е несправедлива реалност....
И аз няма да позволя на дъщеря ми да живее в такъв грозен свят...

Еделгард протегна ръка назад, като огромни количества жизнена енергия започна да пренася огньовете, които горяха зад нея право към нея и да образува сякаш рокля от пламъци, която след това се материализира в истинска такава...това бе част от умението на нейният домейн - да материализира жизнена енергия. Този огън, който гореше зад нея, бе собствената ѝ жизнена енергия, която в този миг гореше. Смесвайки нейната енергия с тази на дървото от острова, Еделгард отключи едно много свирепо умение, срещу което Ани сега трябваше да се изправи - The Flames of Creation, които принадлежаха на самата Майка-Природа.

Spoiler:
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5086
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Edelgard's Domain Expantion Empty Re: Edelgard's Domain Expantion

Писане by -bAzikA- Нед Фев 04, 2024 2:01 pm


The Huntress - A RWBY Orchestration

Annie:
Тъкмо се готвеше да отскочи към Едел и да ѝ вкара малко акъл в психо главата, ала се спря. Спря се рязко, когато усети масивната енергия. Океан от жизнена енергия? - помисли си тя, когато пряко се докосна с двореца, от където извираше тя. Толкова много сила? От къде идва тя? От Майката Природа? Не.. има и още нещо. Annie отложи атаката си и изслуша търпеливо думите на Едел. Накрая, след кратка пауза, Annie даде своя отговор:
Съжалявам, че е трябвало да изживееш това, че е трябвало да преживееш раздялата с детето ти и е трябвало да видиш нейния оплашен поглед. Сигурна съм, че това е най-голямата болка за една майка. Още повече за случилото се в този дворец. За жестоките действия на твоя съпруг, въпреки неизмерната ти обич към него. Наистина съжалявам и ти съчувствам, но това е всичко. Няма да проявя милост ако застанеш пред нас в тази война. Трагедиите сполетили в животати не са оправдание или мотив да станеш злодей или вещица. Това е лесния път, знаеш го! Разбирам. Била си сама. Останала си сама самичка и сега можеш да вярваш само на себе си и да разчиташ само на своите сили. Едва ли би приел помощ от някой друг. За това се стремиш да се сдобиеш с толкова много сила само за себе си. За това крадеш от Майката Природа. Не мога да те оправдая, но ТЕ РАЗБИРАМ!
...Ала не мога да се съглася с действията ти, нито с думите ти. По-рано спомена и чичо Тоби, както и Тай. Говориш за мен и близките ми сякаш ни познаваш лично! Не се самозалъгвай Едел, може наистина да си мъдра магьостница или вещица ако щеш, ала не знаеш нищо за семейството ми! Чичо Тоби никога няма да се върне към предишната си версия. Той винаги е бил герой като този от приказките. Обичам и уважавам го до небесата и той мен обратно. За това знам, че греховете му няма да се повторят.
Продължаваш да обвиняваш мен и Тай за това, че сме ти отнели право да бъдей майка, но след като чух и видях историята ти, мога да потвърдя че грешиш! Ако държиш да има виновник, то това е не кой да е, а именно съпруга ти. Киригири Джин е името му, нали? Той е наш враг. Истината е, че за всички е виновен единствено той. Знаеш това! Пък после ако щеш наричай живота грозен, а хората егоисти. Не ме бърка за светогледа ти, стига да не го натрапваш, макар че отчасти мога да се съглася
This world is cruel... And it's also very beautiful.
След това изкаване, Едел можеше да усети топлината в жизнената енергия на Annie. Не беше горещината на пламъците ѝ. Не.. Това беше топлината на любовта, която тя изпитваше.
Ако възнамеряваш да участваш в тази война... Ако смяташ да използваш цялата тази сила, за да воюваш. Тогава твоята мишена логично трябва да е именно този, отговорен за всичко - Киригири Джин. Така и ще си върнеш дъщеря си, нали? И уверявам те, сториш ли това, няма да има причина да се повтори случката от онзи път. Никой няма повече да ти отнема най-ценното, гарантирам ти го.
Ако смяташ, че животът е жесток и несправедлив, тогава използвай цялата тази твоя сила, за да промениш това! Не прави грешката на Тобирая. Няма нужда да разрушаваш света, за да го изградиш наново по твой стандарт. Точно това се нарича ЕГОИЗЪМ. Протегна ѝ ръка.
Хайде, свали тази омраза от раменете си.
Защото отлично знам колко много тежи...
Няма нужда да се врагове в тази война.
Нека обединим сили!
НЕКА ЗАЕДНО СПАСИМ ДЪЩЕРЯ ТИ!!!
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2740
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Edelgard's Domain Expantion Empty Re: Edelgard's Domain Expantion

Писане by BGDodpul Нед Фев 04, 2024 2:42 pm

Чувайки думите на Annie, тя си спомни съдбовния момент от историята си когато напусна горящото в пламъци кралство Хресвелг, за да отпътува с Джин за Beacon, където тя започна своят нов живот. Въпреки това обаче, тя не промени своето изражение, сякаш не беше кой знае колко докосната от думите на Annie, но все пак имаше и малко колебание за действията си, което бързо изчезна.

Еделгард: Не...твърде късно е за мен, дете. Мислиш си, че мога просто да загърбя всичко, което съм правила до сега, само защото заблудено дете ме е помолило...? Не работи така. Живяла съм повече от теб и мога да ти кажа, че няма как да ме разбереш...не си майка, все пак. За детето си, аз съм готова да се превърна и в най - голямото чудовище, стига то да може да продължи да живее хубав и дълъг живот. Това е новата любов, в която аз имам вяра...относно Джин. Ери е при него в момента..и ако аз съм с него, то Ери е и при мен. Така че ако се обърна срещу него...за жалост, се обръщам и срещу дъщеря си. Аз не съм на негова страна, колкото и да не иска да го повярва. Аз съм на страната на моята дъщеря...и докато той я държи в плен, аз ще бъда до нея. Само така мога да гарантирам безопасността ѝ. Не мога да се откажа сега..почти изградих връзка с дъщеря си отново. А това за мен значи всичко. Гледайки високо над Annie, тя се качи на парапета на терасата, като запали единият си крак. Гледаше надолу към нея, сякаш я виждаше като по - нисшо създание от нея.


Да, егоист съм...
Но само така мога да оцелея, момиче.
Такива като теб и Тай...
Cа обречени само и единствено на смърт.
Колкото и да се опитвате да сте герои....
Жестокият свят няма да ви го позволи.


The world...is very beautiful...
...but it's also very
cruel...

И двете имаха един и същ поглед над света, но докато Ани се фокусираше върху красивото в него въпреки жестокостта, при Едел бе обратното. С един голям отскок, тя се насочи право към Annie с цел да я ритне с петата си, като щом се приземи на земята, тя щеше да създаде огромна огнена ударна вълна, която да изблъска Annie надачен и да запрати огнена вълна към нея.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5086
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Edelgard's Domain Expantion Empty Re: Edelgard's Domain Expantion

Писане by -bAzikA- Нед Фев 04, 2024 3:27 pm


New Valkyrie Theme - Honkai Impact 3

Annie: Права си.. Погледна затъжено встрани. Не съм майка и ще е арогантно от моя страна да твърде, че напълно те разбирам, ала съм сигурна в едно - това, че можеш да си върнеш дъщеря си без да си роб на онзи мъж! At this point той просто те използва! Ти си като негова пионка, която да жертва срещу нас. Замисли се, ако преборим сили тук и загинем и двете, който ще се грижи тогава за Ери? Съпругът ти ли? Та това е най-лошото развитие на нещата! Annie зае бойна поза, докато очакваше атаката на Едел.
Напразно ли е? Напразно ли се мъча да я разубедя? Не.. аз трябва да опитам. Не трябва да се отказвам. Колкото и малък да е шанса, ако тази жена заеме наша страна, то не само ще се сдобием с впечатлващо силен войн, но и с подробна информация за този мистериозен мъж. Точно така, длъжна съм да опитвам до последно. Щом Тай успя да разобеди Тоби от пътя му, то тогава и аз мога да помогна на тази жена!
Annie лесно можеше да избегне сблъсъка, ала не го направи. Вместо това тя хвана крака на Едел и пое ритника, но с намалена засилка. Стискаше глезенът ѝ толкова силно, че ако принадлежеше на обикновена жена, отдавна да беше го потрошил. Действията ѝ демонстрираха повече от думите ѝ. Annie беше готова да се бие.
Права си, Едел.
Не само ти си егоист.
Всички сме такива.
Точно зареди това аз ще те разубедя от пътя ти.
Ще го направя, защото АЗ смятам, че ТИ грешиш.
И щом ти си готова да се превърнеш в чудовище за целите ти, то тогава...



:

Ала Annie беше забравила колко опасен беше този нейн ход. Тези действия щяха да имат..

:
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2740
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Edelgard's Domain Expantion Empty Re: Edelgard's Domain Expantion

Писане by BGDodpul Нед Фев 04, 2024 4:03 pm

EPIC ROCK | ''I'm Dangerous'' by The Everlove

Еделгард се учуди когато Annie успя да блокира атаката ѝ. Разликата в енергиите им сякаш беше огромна, но като че ли за миг се изравниха силите. Сърцето ѝ затуптя адски силно, като това се усети в целият домейн. Като че ли за пръв път от много време насам, Едел бе истински развълнувана. Back in the days, тя бе доста умел воин в кралството, макар и да беше принцесата. Тя можеше да борави с всякакви оръжия и дори бе изявила желание да се бие на фронта заедно с армията на семейството си. Така че когато силен опонент се появи срещу нея, истинската Салем показва своите цветове.

Еделгард: Това момиче...все още е младо и не знае как да контролира енергията си в пълният ѝ потенциал. Също както и момчето до нея. Все още имате много път да вървите...малко ме е яд, че точно вас трябва да убия сега, но не ми оставихте друг избор. Усмихна се сякаш наистина ѝ харесваше , че Ани успя да блокира атаката ѝ, защото сега тя можеше да се развихри също. Тя започна да влива още повече жизнена енергия в тялото си чрез домейна си, който превръщаше тази енергия в огън, а заради The Flames of Creation, огънят можеше да се превръща в каквото и да било - дори в друг тип енергия. Едел все още нямаше пълният контрол над тези огньове, но имаше достатъчно количество от тях, че да се сражава с Ани. Напомняш ми на мен когато бях млада..и аз бях толкова наивна! Но...ако искаш да ме победиш, ще трябва да овладееш това голямо количество енергия, с което разполагаш! Едел успя да надделее над Annie и ритникът ѝ я изблъска назад, но не чак толкова много, показвайки, че бяха що-годе равни по сила. Тя ѝ се усмихна. Подобно на Ани, нейните огньове също бяха слети с тялото ѝ, но тя имаше предимството - все пак, тя знаеше как да работи с огромен енергиен резервоар, докато Ани все още се обучаваше. Наблюдавайки Едел, това бе добра възможност за Ани да получи просветление как да започне да владее нейното най - силно умение.

Малко хора са ме карали да се чувствам развълнувана.
Мислех си...
Какви шансове имаш ти срещу мен?!
Та ти дори не можеш да отприщиш своят domain!
Имаш толкова много да учиш...ала времето е на твоя страна.
Всяко поколение е по - силно от предходното...
Но аз съм поредното изпитание, което трябва да преодолееш...
Аз НЯМА да умра тук, Роуз.
Никога няма да умра докато не съм сигурна, че Ери ще е в безопасност.
Beware when you're playing with fire, little girl...


♪ I'm Dangerous...! ♪

Edelgard's Domain Expantion F6a685e2f816c7fbe74e85a37020cc2c
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5086
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Edelgard's Domain Expantion Empty Re: Edelgard's Domain Expantion

Писане by -bAzikA- Нед Фев 04, 2024 4:26 pm


Impatience - JJK OST
(0:26)

Annie: Ъгх! Беше изблъскана назад, но бързо стъпа на крака и се приготви за следващия ход. Дори и да съм по-млада и наивна, пак ще те победя, Едел! Ще се сдобия с нужния опит още сега в тази битка, за да го направя! Идвам!
Annie отприщи пламъци от дланите си, като този път ги концетрира колко се може повече в една миниатюрна точка. Пламъците придобиха син цвят, а след това бял. Тя държеше една минисфера, която светеше ярко все едно държеше Слънцето.
Edelgard's Domain Expantion I-hope10
Концетрирана енергия трепереше и изглеждаше все едно всеки момент щеше да гръмне като бомба, ала преди това да се случи Annie я отприщи като камехама право към Едле, но дори извън ръцете ѝ, енергията задържа своята концентрация и щеше да я удари като огнена игла, способна да пробие тялото ѝ без проблем. 

CHOSO - 'Blood Manipulation!'

Концентрирана огнена струя щеше да продължи само една секунда, преди Annie да я развали, ала тя вече беше подготвила следващия си ход.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2740
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Edelgard's Domain Expantion Empty Re: Edelgard's Domain Expantion

Писане by BGDodpul Нед Фев 04, 2024 4:35 pm

Edelgard: Ще трябва повече да се постараеш ако искаш това да се случи, малката...! Едел зае дефанзивна позиция, като огромна ръка на дървен голем се появи пред нея, подобна като на golem-ът на Hashirama, която бе обляна с rotate-ваща се непрестанно жизнена енергия. Атаката на Annie се сблъска с ръката и започна да се върти, премахвайки изцяло нейният piercing ефект. Rotation - the perfect way to deflect piercing attacks. Now, right BACK AT YOU!! Големът хвърли топката огън обратно към Annie, като щом се сблъска с нещо, щеше да предизвика огнена експлозия.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5086
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Edelgard's Domain Expantion Empty Re: Edelgard's Domain Expantion

Писане by -bAzikA- Нед Фев 04, 2024 4:49 pm

Annie: Впечатляваща реакция и то с каква умра техника само. Опонентът ми този път не е малка риба. Нещата тук.. могат доста да загрубеят. Annie приклекна, за да отскочи и избегне атаката на голема - нещо, което без проблем би направила с нейната скорост и рефлекси, ала този път не успя. Този път сякаш остана залепена за земята. К-какво?! Не мога отскоча? Тя бързо се прикри с ръце под формата на X, 

Edelgard's Domain Expantion Ll_as_10
BOOOM!!!


След като експлозията се разсея, Едел можеше да види Annie приклекнала и силно задъхана. Огнената ѝ обвивка беше поела повечето щети и се беше напукала от удара.
Тц! Тази форма се оказа по-трудна за контролиране отколкото си мислих. Чувствам се сякаш имам 500 килограмови тежести на краката си. Ще ми е нужно известно време да се адаптирам, но дори и така... Тя се изправи и възвърна нормалното си душане. Напуканата ѝ кожа се възстанови и всички околни пламъци след експлозията бързо се вляха в тялото ѝ. По нищо не си личеше, че Annie току що беше поела цяла експлозия. Изглежда атаки от такъв калибър трудно биха ме наранили. И на теб ще ти трябва нещо повече, Едел! За щастие нашата битка едва сега започва! Annie отприщи обикновени пламъци от ръцете си, които веднага концетрира в камшици. 
Edelgard's Domain Expantion Annie_31
Концетрирани ѝ пламъци придобиха светлосини нюанси подсказвайки че при удар с тях ще боли. Тя замахна два пъти последователно от двете страни на Едел. Върха на камшика преминаваше звуковата бариера и се чуваше все едно експлозия връхлита право към Едел.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2740
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Edelgard's Domain Expantion Empty Re: Edelgard's Domain Expantion

Писане by BGDodpul Нед Фев 04, 2024 7:26 pm

Еделгард: Интересно...значи успя да поемеш цялата експлозия..? Но това е различно от проста абсорбация..Не бих казала...! Еделгард щракна с пръсти, като превърна огъня, който се намираше по огнената обвивка на Ани в дървени шипове, които се забиха в реалното ѝ тяло. Макар и тя да не може да я нарани по този начин с огнените си атаки, Ани не може да си позволи да рискува да бъде оцелена от каквото и да било, защото Едел може да материализира жизнената енергия в живи същества. Когато Ани замахна с камшиците, тя бе принудена да отстъпи, като с акробатични движение успя да избегне първият замах, залягайки в последния момент, след което с ръце се изтласка назад във въздуха, където погледна към Ани. Докато си в моят domain, няма да ти дам да дишаш...! Поеми това!! Зад нея се материализира огромна 20-метрова риба, която отвори уста и отприщи огромна водна струя право към Annie, която имаше огромно водно налягане и щетите, които тя щеше да поеме можеха да се равняват от това да я блъсне камион с 200 км/ч. Атаката сякаш премина и през самата Едел, но тя се дематериализира в последния момент и щеше да излезе от кората на едно от дърветата, превърнала ръката си изцяло в дървен шип, с който щеше да пресрещне Ани и да се опита да я посече през врата.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5086
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Edelgard's Domain Expantion Empty Re: Edelgard's Domain Expantion

Писане by -bAzikA- Пон Фев 05, 2024 6:41 pm

Annie: Едел активира своето умение и пламъците от експлозията, които Annie не можа да абсорбира навреме и да ги направи част от тялото си, се превърнаха в шипове, които нанесаха повърхностни, но обширни щети на Annie. Тц! Освободих тази форма, за да имам надмощие, но уви дори така съм на нагорнище. Едел, може да се окажеш най-силния ми опонент до сега, но дори и така пак няма да отстъпя. 20-метровата риба се появи зад Annie и тя имаше по-малко от секунда за реакция. Инстинктивно понече да dash-не встрани, но неуспешно. Краката ѝ едвам мръднаха. По дяволите! Тя започна да се навежда рязко назад в стил Матрицата, но времето не ѝ стигаше. За кратко време тя трябваше да блокира струята с голи ръце, преди да я избегне, но успя драстично да намали щетите използвайки въздушния си елемент на маск, концетриран да излиза с пълна мощ от дланите ѝ. От неопитността ѝ обаче тя отново пое щети и се доближи опасно близко до Едел, която я чакаше с дървения шип. По дяволите! Имам физическата сила да се движя дори и с тази тежест, ала реакцияте ми не са калибрирани. Опитвам се да изтласкам тялото си, без да съобразя тежестта си и докато направя втори опит, струята вече да беше ме достигнала 5 пъти. Трябва да се адаптирам! Това е най-важното в момента! Изпод земята излезна едно скрито въже, което свързваше ръката на Annie с опашката на рибата. Това вързано тайно с възможно най-малко прикрита енергия. Annie се издърпа рязко веднага след струята, за да нокаутира с един юмрук рибата въпреки размерите ѝ. Новата ѝ форма позволяваше да удря тъй силно както Тай и Тоби, стига да има засилка. С това действие тя също така избегна шиповете на Едел, като се изстреля в противоположна страна.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2740
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Edelgard's Domain Expantion Empty Re: Edelgard's Domain Expantion

Писане by BGDodpul Пон Фев 05, 2024 7:45 pm

Едел: Тш! Досадно дете..успя да избегне атаката ми. Ако не мога да те надвия с живот...ще те надвия със смърт!Тя погледна към посоката на рибата си, която бе пребита с един удар от Annie, но дори и да беше далеч от нея, сега тя беше близо до рибата, карайки Едел да се усмихне коварно и да протегне ръка към рибката, която падаше. Wither! Стисна ръката си в юмрук, като накара рибата да се пръсне сякаш експлодира бомба в нея, разпръсквайки от вътрешностите си навсякъде около и към Annie. Кръвта на рибата, както и костите ѝ, се превърнаха в опасни оръжия - кръвта беше с огромен процент киселина, като дори малко да попадне върху Annie, тя щеше да усети сякаш киселина попада върху нея и да ѝ причини още повече повърхностни щети, а костите ѝ се превърнаха в дъжд от шипове, който сега летеше към нея. Life and Death go together, child...and I can wield both!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5086
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Edelgard's Domain Expantion Empty Re: Edelgard's Domain Expantion

Писане by -bAzikA- Пон Фев 05, 2024 8:02 pm

Annie: По дяволите! Тя видя идната опасност и веднага предприе мерки. От огънят, който се отдели от юмрукът ѝ, вместо да го абсорибра обратно, тя го трансфомира на спартански щит. Тези щито бяха достатъчно обширни да предпазят цялото ти тяло, стига да се свиеш достатъчно. Това и направи Annie. Щитът ѝ пое всички щети, като непрестанно се възстановяваше, докато не пое всяка кост или киселина, която летеше към Annie. Изглежда тя все така използваше въображението си в битка. След блокадата, тя метна щита си към Едел, все едно е щита на Капитан Америка.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2740
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Edelgard's Domain Expantion Empty Re: Edelgard's Domain Expantion

Писане by BGDodpul Пон Фев 05, 2024 8:13 pm

Еделгард: Тялото ѝ се превърна на корени, които се разтвориха по такъв начин, че щита да мине през нея без да я докосва, при което пак се сляха. Тя след това протегна ръка, създавайки 2 скелета от костите на умрели хора под почвата, като те се затичаха към Annie и я заобиколиха, нападайки я от двете ѝ страни докато Едел бавно ходеше към нея и зареждаше топка с енергия над едната си длан.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5086
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Edelgard's Domain Expantion Empty Re: Edelgard's Domain Expantion

Писане by -bAzikA- Пет Фев 09, 2024 5:44 pm

Annie: Сметна, че скелатите не представляват голяма опасност и фиксира погледа си върху Едел и по-точно върху топката енергия, която charge-ваше, а когато скелетите я нападаха, тя моментално ги отблъскваше с въздушна вълна без дори да ги докосва. Ако нямаха специални способности, скелетите щяха да се разпаднат само при една поета атака.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2740
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Edelgard's Domain Expantion Empty Re: Edelgard's Domain Expantion

Писане by BGDodpul Пет Фев 09, 2024 5:57 pm

Еделгард: Скелетите ѝ се разпаднаха, но тя изчака правилният момент и ги сформира наново, като нападнаха Annie в гръб. Ако тя отново реши да използва въздушната си атака, в същият миг Едел щеше да изстреля струя от decay-ваща енергия право към нея, която излизаше от сферата. Енергията бе подобна на умението на Tomura, като всичко живо , което докосваше, щеше да започне да гние и да се разпада. Едва ли можеш да отприщваш въздушните си атаки мигновено една след друга..! Скелетите са просто капан, който да те накара да си свалиш гарда! Пипнах те!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5086
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Edelgard's Domain Expantion Empty Re: Edelgard's Domain Expantion

Писане by -bAzikA- Пет Фев 09, 2024 6:26 pm

Annie: Бързо разбра какво се опитва да направи Едел и се усмихна предизвикателно. Хм, това ли са твоите summon-и? Хайде, знам, че можеш повече да се постараеш. Тези не стават нито за decoy, нито дори за загрявка за моите ВОИНИ. Във вътрешността на скелетите, зад ребрата им се създаде ярка жълта светлина, която секунда по-късно се отприщи в яростно буен огън. Arise. Двата горящи скелета получиха нова форма и нов Бос. Вече не бяха скелети, а инфернали, които престанаха да отговарят на заповедите на Еделгард и започнаха да слушат Annie вместо нея. Инферналите този път бяха The Warrior & The Monkey.  Относно decay-ваща енергия, Annie реши просто да я избегне ако има възможност. В случай, че не успее, някои от инферманилте щеше да поеме атаката.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2740
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Edelgard's Domain Expantion Empty Re: Edelgard's Domain Expantion

Писане by BGDodpul Пет Фев 09, 2024 6:50 pm

Еделгард: I'm not the one being tested...you are. Атаката ѝ бе успешно избегната от Annie, но тъй като излизаше от сферата, тя с просто движение предвижи ръката си и уцели The Warrior, който при контакт с атаката ѝ започна да се разпада. Тя стисна сферата с ръка, карайки воинът да избухне и да създаде експлозия от decay енергия, която се разпростря наоколо и щеше да попадне и върху другият infernal, както и по Annie ако не се отдалечи. Навсякъде всичко около тях започна да гние и да умира, докато край Едел все никнеха треви, цветя и храсти заради жизнената ѝ енергия.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5086
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Edelgard's Domain Expantion Empty Re: Edelgard's Domain Expantion

Писане by -bAzikA- Вто Фев 13, 2024 6:59 pm


All Out · Masaru Yokoyama


Едел не случайно успя да оцели именно The Warrior, вместо The Monkey. Воинът беше специализиран в атака и защита, като избягването на атаки не беше нито негова специалност, нито част от нрава му. Маймунката обаче беше най-бързата на бойното поле. Тя надминаваше дори Annie по скорост, като за по-малко от секунда достигна Едел и щеше да забие свръх засилен юмрук в главата ѝ, но отвъд полезрението ѝ. Благодарение на лекото ѝ тяло и дълга опашка, тя изключително лесно маневрираше в горите. Това ѝ позволяваше като истинска маймуна да обиколи за нула време голяма площ преди да атакува Едел в перфектния момент. Отвсякъде, където минаваше, оставаше огнени следи, но дори и с тяхна помощ беше почти невъзможно да се проследи инфернала с очи. Тези пламъци нямаше просто се изпарят безцелно. Не, нямаше как Annie да остави огън да вирее без контрол. Това не беше в стила ѝ, особено сега. Trail-ът, оставен от маймунката, беше с дължина 200 метра и обикаляше Едел 2 пъти. Цялата тази опашка от пламъци се преобрази в ножки и едновременно бяха изстреляни към Едел, като всички заедно щяха да я достигнат от всички страни една секунда след удара на маймуната. Ножките можеха да преминат без проблем през инфернала, за да достигнат Едел през него.
Annie: Беше останала на едно място, задъхана. Изглежда изстрелването на ножките ѝ отне доста от въздушните ѝ сили. Така е. По-силна и по-възрастна си от мен, но имам предчувствие, че в динамична битка не можеш да ме победиш. По всичко ме водиш, ала мисълта ми е тече по-бързо от твоята. Където не мога да те победя със сила, ще наваксам със скорост! Нормализира дишането си и се приготви за следващата си атака.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2740
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Edelgard's Domain Expantion Empty Re: Edelgard's Domain Expantion

Писане by BGDodpul Вто Фев 13, 2024 8:57 pm


"Through the Fire" by Supreme Devices | Most Epic Heroic Battle Rock Music Ever

Атаката на маймунката като че ли щеше да уцели Едел, но на пътя на инфернал-а, точно преди да удари Едел, лиани се образуваха върху мъртвите дървета, които успяха да хванат маймунката на място. Макар и да не можеше да я проследи с очите си, Едел имаше поглед върху всичко, което се случва в нейният домейн. Нищо не можеше да остане скрито от нея, все едно имаше един огромен Byakugan. Лианите щом хванаха маймунката се превърнаха в дървени шипове, които се забиха в нея, карайки я да изчезне.

Еделгард: Топката, която тя държеше в ръката ѝ се уголеми, като осъзна планът на Annie да я нападне от всички страни. Сега, тя придържаше сферата си с двете си ръце все едно държеше огромно кълбо от decay-ваща енергия.

Edelgard's Domain Expantion ?imw=637&imh=358&ima=fit&impolicy=Letterbox&imcolor=%23000000&letterbox=true

Хмхм...наистина ли това си мислиш...? Скоростта ти е нищо, което да не мога да преодолея, момиче...в моят domain, всичко живо и дори мъртво може да бъде усетено от мен. Имам очи...навсякъде. Мога да реагирам на атаката ти дори преди да си тръгнала! В мига, в който те затворих тук...битката беше решена! Au revoir..!

Edelgard's Domain Expantion Gojo-blue
Едел започна да върти това огромно кълбо от енергия около себе си точно когато ножките бяха изстреляни. То имаше огромно гравитационно привличане и щеше да привлече всички ножки към себе си. Но тя не спря до там - когато то пое целият огън, огромното кълбо бе изстреляно към Annie и щеше да експлодира отново и да отприщи огромни количества decay-ваща енергия право към нея щом я достигне.

Edelgard's Domain Expantion 4e7820b25417583d16dbbff37d8f3962050bc37f
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5086
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Edelgard's Domain Expantion Empty Re: Edelgard's Domain Expantion

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 4 1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите