Edelgard's Domain Expantion

2 posters

Страница 4 от 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Edelgard's Domain Expantion - Page 4 Empty Re: Edelgard's Domain Expantion

Писане by -bAzikA- Пет Апр 26, 2024 6:44 pm

Annie: Отново започна да слуша с внимание и интерес думите на Роуз, но още на второто изречение тя трябваше да я прекъсне. 
Ч-ч-чакай малко! 7ми юли 2017 година?!
Тя отвори широко очи, зениците ѝ се свиха и започнаха да треперят. Annie добре помнеше този ден. Това може би бе най-ужасяващия ѝ момент в живота - смъртта на майка ѝ.
Но това е в миналото..! И защо точно този ден..
Тя прихапа устната си в опит да спре треперенето си. Беше неуспешно.
Annie събра сили и надигна поглед, като видя пред себе си фрагмет от The Power Arrow. Тя, разбира се, не знаеше за силите ѝ, но само по долавящата енергия от нея можеше да предположи колко мощ съдържа една цяла стрела.
Да я забия в сърцето си..? Annie взе парчето в ръцете си.
Annie изслуша остатъка от думите на Роуз, но преди отново да изпадне в шок и да я прекъсне, тя получи ново видение. Това видение щеше да е най-неочаквано и шантаво от всичко до сега. Този път Annie се срещна насаме с мъж. Един странно познат мъж със също толквоа познат шал и цвят на коса. Annie онемя. Остана без думи. Тя не можеше да повярва на очите си. Мъжът пред нея, партньорът на Киригири Роуз, беше не кой да е, а именно ADULT TY.

Sorairo Days [Lagann-hen Movie Version] HQ FLAC
T-Taй...? ТАЙ!!! Тай, това си ти! One of the 4 emperors of the sea? Хъх?!
Като чу това, треперенето от по-рано спря. Все още беше в шок, но успя да се усмихне. Дори се засмя. Тай, u did it! На една крачка си от това да станеш крал на пиратите! Знаех си, че ще се справиш! Но как е възможно това? Как е възможно да те срещна..? I mean.. ти си от бъдещето, нали? И защо срещата ни ще е в миналото? Защо точно този ден... Кажи ми, Тай! Имам толкова много въпроси да ти задам!
Тялото на Annie се задейства от само себе си и тя налетя да прегърне Тай. Ала дали въобще думите и действията можеха да го достигнат не беше ясно. Все пак това беше просто едно видение и нямаше нищо общо с реалността. Но ако думите на Роуз са вярни, то въпросите стават само повече...
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Edelgard's Domain Expantion - Page 4 Empty Re: Edelgard's Domain Expantion

Писане by BGDodpul Пон Апр 29, 2024 2:27 pm

(Музиката продължаваше)
Annie премина през Тай когато се опита да го прегърне, защото все пак беше видение. Всичко е част от планът на Роуз, все пак. Гледката на бъдещето на Annie, което се намираше в миналото ѝ (lmfao), щеше да ѝ даде достатъчно голям стимул да продължи да се бие, независимо какво бе видяла тя. Роуз можеше само да гадае , все пак. Но бе предвидила дори този момент - тя знаеше, че каквото и да е видяла Annie, ще трябва да го пребори. Това беше нейният gamble - че надеждата, която ще ѝ предостави когато види Тай, ще е достатъчна да я стимулира да продължи напред. Реалността край тях започна да се разпада, а Роуз бавно бавно да изчезва като мъгла.

Роуз: Е , времето ни заедно изтече..но само в тази реалност. Сложи си ръката върху главата ѝ, като изведнъж, едното око на Annie стана Heavenly - тя прехвърли точно 50% процента от съзнанието си в това на Annie, като по този начин, тя отслаби адски много истинското си тяло, където и да беше то, но пък подсили Annie. За жалост, обаче...ако злодеите разберат този нейн ход, новата им мишена ще бъде именно тя. Но това е поредният gamble, който тя трябва да направи. Аз ще съм с теб. Ще помагам когато мога...но ме намери. 7ми юли, 2017-та година...ще те чакам, хлапе. Не ме разочеровай...ти си моят последен коз...Rose.

Rose рязко бутна Annie, като тя тръгна да пада сякаш във Void-a. И докато това ставаше, цялата реалност около нея започна да изчезва, но ѝ даде достатъчно време тя отново да събере мислите си и да се концентрира - защото когато тя се приземи успешно, долу ще я чака точно Едел за последният им сблъсък! И то вече като младата Ема, която Annie добре бе опознала...
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 4 Previous  1, 2, 3, 4

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите