Тайното скривалище на Shadow Step

2 posters

Страница 11 от 14 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next

Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 11 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Сря Дек 23, 2020 1:41 am

Усмихна се. Разбирам...значи е великолепен човек щом е вашият лидер. Надявам се да ни помогне..! - Rai'Jin

Слушайки разговорът им, тя се сви в ъгъла и се разплака. - Атсуки
Намръщи се на останалите щом я погледна. Застана пред Атсуки, като сложи ръка на катаната си и освободи неописуемо количество демонична енергия с цел да сплаши всички наоколо. Все едно имаше присъствието на Sukuna. Всички просто видяха в главите си точно за една секунда как Fu'Jin се появява до тях и ги посича смъртоносно, но разбира се това беше просто да ги накара да се спрат. Говореше сериозно, като ако до сега се майтапеше и се държеше неуважително, сега беше сериозен. Ей, ей..личните ви истории не касаят нас останалите. Не и по време на война. - Fu'Jin
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 11 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Сря Дек 23, 2020 1:45 am

Вдигна разтроената Акаме Акаме ела с мен, нека поговорим..Ще се почувстваш по-добре - Широ
Гледаше как Широ изнасяше Акаме и реши да ги последва. Тя също искаше да бъде до Акаме както тя винаги е била до нея като по-голяма кака - Бела
Въздъхна Благодаря Блейк..Погледна към Фу'Джин На тебе също, въпреки това което научи от Джейкъб ти ми помогна. Мерси - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 11 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Сря Дек 23, 2020 1:49 am

Виждаш ли, братко..? Светлината на мама е в нас, колкото и да го отричаш. Усмихна му се. Знаех си, че има нещо добро в теб. - Rai'Jin
Скръсти ръце, като погледна намръщено към Варис. Хакерче...или какъвто е терминът, който вие младите използвате. Има нещо гнило в историята на онзи негодник Джейкъб. От къде по дяволите имате тази информация за мен, брат ми, и може би сумати други антики от миналото? Някои от тях не са потвърдени дори..считани са за мъртви. Защо точно ти знаеш? - Fu'Jin
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 11 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Сря Дек 23, 2020 1:54 am

Присви очи. По изражението му си личеше, че не смяташе да казва каквото и да е - Варис
Варис, мисля, че точно тук трябва да отвориш на въпроса. Щом Джейкъб разкри всичко това, мисля, че и за теб е време - Сиел
Хммм.....Въздъхна Добре, добре..Погледна към Фу'Джин Сестра ми.. - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 11 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Сря Дек 23, 2020 1:56 am

Сестра ти? Заинтригува ме..човек, способен да знае за миналото ми без да го е чул от мен..хех. Защо не е сред нас? Да не е умряла? - Fu'Jin
Братко! - Rai'Jin
О стига, няма как да знам. - Fu'Jin
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 11 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Сря Дек 23, 2020 2:05 am

Въздъхна Сестра ми е тази, която саботира огромни бази данни. Кара корпорации и институции да фалират. Общо взето абсолютно всичко що е над нея тя обича да го саботира. От както намери информация за клоуна, тя изчезна. Аз съм сигурен, че тя е един от ключовете му неговото унищожение и затова в момента се опитвам да я намеря преди него. Джестър отчаяно се опитва да я намери, но заради нейната способност да крие информацията за себе си само с присъствието си и да саботира източниците на такава, дори той явно изпитва затруднения щом не се е похвалил.. - Варис
Да, това обяснява къде е и защо не е тук, но как точно има тази информация? В случая за Фу'Джин.. - Виджил

Много просто..Както вече казах, Ментира разваля всичко. Аз от друга страна го оправям [0:18] Ментира колкото и добра да е в намирането на информация, никога не е била по-добра от мен. Вероятно няма и да бъде. - Варис
Значи вие сте нещо като съперници? - Сиел
Ние сме баш съперници. Тя разваля, аз оправям. Black Hat хакер, срещу White Hat. Както в момента. Предупредих я да не си вре носа където не трябва и сега се опитвам да ѝ оправя бакиите като ѝ спася живота и я намеря преди клоуна - Варис
Информацията Варис...Как е стигнала до нея? Виджил нещо го тревожеше в цялата тази работа с намирането на изгубена инфорамация - Виджил
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 11 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Сря Дек 23, 2020 2:15 am

Засмя се. Пхахаха! Защо ли не се учудвам, съперничевство между две хлапета от една кръв. Е, какво още знаеш за мен? Изненадай ме! Знаеш ли коя е ма- Fu'Jin

В този момент се чу мълния посред бял ден, като буквално се чу за един миг протичане на електричество по метал. Rai'Jin замахна с катаната си за милисекунда към врата на брат си, като спря на милиметър от нея. Замахът му беше без да се сдържа и създаде много лека ударна вълна, като гледаше надолу към земята. Ако Fu'Jin имаше скрита светлина в себе си, до брат му имаше своята тъмна страна. Гласът му стана леко тъжен, но страшен и дълбок. Не завършвай..изречението си..Кисе.. - Rai'Jin

Не трепна, като запази спокойствие и си допря пръста до катаната му. Ей, Иказучи...ще те помоля да се отдръпнеш от врата ми.. - Fu'Jin

Това и направи, като си прибра катаната. - Rai'Jin
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 11 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Сря Дек 23, 2020 2:24 am

Какво стана с "Личните ви истории не касаят нас останалите. Не и по време на война."? - Варис
Ще започна да ви изолирам всичките един от другиго. Успокойте се ако обичате - Виджил
Събуди се от звука на мълнията Ъх, главата ми..Затваряйте ги тия прозорци при буря Огледа се Хъх? Какво става тук? - Райт
Добро утро, реши най-накрая да се събудиш - Дейвид
Млъквай татус.. - Райт
Погледна към Фу'Джин и Рай'Джин след това Какво има? Защо не искате да узнаем и ние? - Сиел
Без тяхно разрешение няма да издам каквото и да е. Плюс това, обичам да съхранявам информацията за себе си - Варис
Да, затова и Акаме реагира така. Защото обичаш да го правиш..Поклати глава По демоните.. - Сиел
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 11 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Сря Дек 23, 2020 2:27 am

Кажи го на тъпият ми брат.. - Fu'Jin
Въздиша. Извинявам се. Реагирах на инстинкт. Истината е, че тя също е велик войн от нейното поколение. Мизуки, богинята на луната, дала живот на нас двамата. Истината е, че тя жертва живота си , за да запази семейството ни цяло, и въпреки всичко, селото ми прокуди брат ми. Винаги ми става гузно когато стане дума за нея. Извинявам се, че ви въвлякох в това. - Rai'Jin
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 11 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Нед Дек 27, 2020 12:28 am

Обърна им гръб като си отиде на пулта и погледна към битката в Адрон Нещата отново ескалираха Обърна се към Рай'Джин Знам коя е майка ти, също така знам и за различията ти с брат ти. Единственото нещо което не ми е ясно в момента е локацията на сестра ми. Погледна отново към битката през рамо Намерим ли я. Играта на клоуна приключва.. - Варис
Чакай, сериозно ли..? - Сиел
Напълно съм сигурен в това - Варис
Ъх, нещата са толкова объркани мамка му..Изправи се до седнало положение - Райт
Ой, Райто-сан. Не се напрягай, претърпя жестока битка. Ако не беше ти едва ли Акисе щеше да е жив - Дейвид
А да, относно него. Той как е? Обърна се към неговото легло, като надникна Ей, спяща красавице, как си? - Райт
Беше отворил очи, като със зор се изправи Кой го казва.. - Акисе
Акисе, ти си добре? Слава богу, много се радвам, че се изправи - Сиел
Спести ми ги тези неща Сиел Огледа се Защо сме в толкова умален състав..? Екранът с битката му хвана окото Какво по дяволите се случва..? - Акисе
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 11 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Нед Дек 27, 2020 12:37 am

Погледна към Акисе. Йооо, Акисе! Най - накрая се събуди, нещастник. Но сега нямам време за теб. Обърна поглед към екрана. Ъгх, малкият досадник реши да използва силите ми..хехех..най - накрая. - Fu'Jin
Погледна натъжено към Акисе. А..кисе..? - Атсуки
Гледаше го изумен. В-Впечатляващо..Погледна отново към екрана, като тялото му се наелектризира. Ще се намеся..! - Rai'Jin
Ей ей, да не си посмял! Усмихна се подло. Малчото и приятелите трябва да се справят сами. - Fu'Jin
Какви ги говориш?! Могат да умрат! - Rai'Jin
Човече, до кога ще се държиш като мама? Не можеш вечно да спасяваш положението. Та теб те нямаше с години, пхахаха! А и..Стана сериозен, поне докато говореше на себе си. Потенциалът на хората се отключва когато са изправени пред смъртта. Ако този негодник иска да ми докаже, че е човек, ще трябва да се справи. - Fu'Jin
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 11 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Нед Дек 27, 2020 12:41 am

Здравей малката Усмихна се на Атсуки Това са пълни глупости, трябва да се намеся Скочи от леглото да става, но щом си стъпи на краката се сгромоляса на коляно Ъгх..! - Акисе
Точно ти от всички няма да ходиш никъде. Не си в състояние да се биеш..Почини си, възстанови се и чак тогава - Сиел
Ще се справя Сиел, животът им виси на косъм..! Загледа се Това Джейкъб ли е..? - Акисе
Усмихна се Дълга история Акисе, ще наваксаш - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 11 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Нед Дек 27, 2020 12:43 am

Въздиша. Ама че глупави хора...дори когато са в състояние да не могат да се движат, пак искат да се намесят.. - Fu'Jin
Отиде до него, като му помогна да се изправи. Добре...ли..си..? - Атсуки
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 11 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Нед Дек 27, 2020 12:48 am

Да, супер съм. Както никога до сега Усмихна ѝ се Благодаря ти - Акисе
Не мисля, че точно така се чувстваш Акисе..Играй го по-полека - Райт
Искам да им помогна..! - Акисе
I am afraid that's not going to happen. Не и в това състояние. Ще останеш тук. Плюс това, нещо ме притеснява в теб Атсуки веднага се сети за какво говоре Варис. Последните думи които Акисе изрече в края на битката преди да припадне бяха шокиращи - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 11 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Нед Дек 27, 2020 12:53 am

Наведе тъжно глава. Акисе....можеш ли...да използваш..силите ти..? - Атсуки
Намръщи се. Разбира се, че не може...глупакът не осъзна какво направи с това свое действие. Погледна към Акисе ядосано. Нали така, негодник..? - Fu'Jin
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 11 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Нед Дек 27, 2020 1:00 am

Не мисля, че схващам за какво говорите..Защо да не мога? Е да, сега едва ли мога, тъй като съм в това състояние, но съм сигурен, че щом се възстановя ще мога отново да режа планини Усмихна се - Акисе

Думите на Акисе бяха в шок за всички. Как така не помни какво е казал? Как така не помни или по-точно не знае за страничните ефекти и ужасяващите последици на уменията му. Сиел и Варис гледаха с ужас към него, а Райт и Дейвид не знаеха какво да кажат в подобна ситуация
Акисе..По-добре седни.. - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 11 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Нед Дек 27, 2020 1:03 am

Засмя се като луд. Ама че си тъп...ти наистина не осъзнаваш...нали? Няма да можеш повече да използваш силите си, негодник...не и когато се отказа от тях, за да спасиш деня. - Fu'Jin
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 11 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Нед Дек 27, 2020 1:05 am

Какво съм направил..? Това не е истина! - Акисе
Акисе..СЕДНИ! - Варис
Седна на леглото си Добре..Слушам. За какво по дяволите говорите? - Акисе
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 11 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Нед Дек 27, 2020 1:07 am

Когато победихме дракона, ти използва и последната ти капчица енергия, за да го направим. А това изобщо не беше нужно...можех да го довърша сам! Но ти реши да се направиш на герой...е, цената този път беше твърде голяма. Дори аз не правя толкова дръзки решения.. - Fu'Jin
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 11 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Вто Дек 29, 2020 4:02 pm

По дяволите..Защо не си спомням абсолютно нищо..? Спомням си бурката, но края от нея ни най-малко..Хвана се за главата Вие ми се свят.. - Акисе

[ Малко по-късно ]

Връзката с дроните му прекъсна след рева на Атрей Ъх..? Какво се случи..? Започна да пише нещо за да се опита да върне гледката. След малко успя, но му се щеше да не беше Не..Всички станаха свидетели на случващото се. Как Адрон бе разрушен от рева на Атрей. За Варис, беше кошмар. Под негова команда, той видя как Джейкъб и Акира, заедно с Акаме Неее...!!! - Варис
Сложи ръка на устата си Как!!! Стани мамка му!!! - Сиел
Погледна надолу, след това се обърна към Чисаки И престава си нямаш колко искам да те убия в момента..Защо хората са ти толкова побъркани всичките..? - Дейвид
Не всички..Погледна към Сетсуно и след това към екрана Тай..Дръж се - Райт
Хвана Варис за раменете като му помогна да седне на един стол Почини си войнико, поеми си дъх.. - Виджил
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 11 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Вто Дек 29, 2020 4:10 pm

Защото си идиот, затова не си спомняш нищо. - Fu'Jin
Побъркано е само мисленето ви..нима не сме всички забъркани в тази ситуация заради силите на някого? Изправи се, като погледна през прозореца. Знаете ли...мисля да ви разкажа една история. История, която всички вие трябва да чуете и да проумеете. - Overhaul

Затвори очи, като тялото му се наелектризира. - Rai'Jin
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 11 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Вто Яну 19, 2021 3:41 pm

Джейкъб отвори вратата на скривалището, като носеше Акира на гръб, а Масару носеше Кайто. Всички посрещнаха радостно Тай и Джейкъб, но Масару...с бая смесени чувства. Стана точно така както предполагаше, не беше желан тука. Щом ги оставиха на легла, Масару седна и погледна към останалите
Ако знаеш колко много искам да те разрежа на две.. - Акисе
Акисе... - Варис
Какво? Той е виновен за всичко! - Акисе
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 11 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Вто Яну 19, 2021 3:43 pm

Държеше се за сърцето, като дишаше тежко, но се зарадва когато видя Масару. Масару..Усмихна се. Ти се върна. - Rai'Jin
Хей, не е виновен чак за всичко...предполагам за по - голямата част, но клоунът е главният злодей, йо! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 11 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Вто Яну 19, 2021 3:47 pm

Не променя факта, че ако не беше той, в момента клоунът нямаше да има армия с която да се разправяме! - Акисе
Погледна към Джейкъб Предполагам щом ти си тук, ти поемаш ролята ми Усмихна му се - Варис
Не мисля, справяш се страхотно. Нека аз съм мускулите, а ти да си мозъка. Както винаги Засмя се - Джейкъб
Той...Тъкмо влизаше и беше на вратата ТОЙ КАКВО ПРАВИ ТУК!? Посочи Масару - Широ
Изблъска Широ от пътя си като отиде до Акира Какво му се е случило!? - Акаме
Момичета.. - Сиел
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 11 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Вто Яну 19, 2021 3:51 pm

Хей, хей..! Дори и да е направил нещо лошо, поне сега ще ни помогне да го поправим заедно! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 11 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 11 от 14 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите