Скривалището на TRASH GANG

3 posters

Страница 1 от 16 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next

Go down

Скривалището на TRASH GANG Empty Скривалището на TRASH GANG

Писане by -bAzikA- Пон Май 06, 2019 11:08 pm

Скривалището на TRASH GANG Milita10
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by -bAzikA- Сря Авг 28, 2019 8:28 pm

(Annie, Saiba, ZERO X) Планините на Адрон >>> Скривалището на TRASH GANG

Докато Annie е била в безсъзнание, след битката ѝ със Скарлет, Saiba я качва във въздушния кораб на Zero Two и за няколко часа стигат до Murugaya Jungle, където се намира скривалището на TRASH GANG. Annie обаче няма представа какво се случва, защото прекарва пътя в безсъзнание. След пристигането, тя бива изцяло излекувана от лидерът на организацията и след тва си тръгва, оставайки Annie насаме със баща си. Малко след това тя се събужда. Намира се сред природата, а наблизо се чувало спускащата вода от гиганския водопад. Именно зад този водопад се намира базата на TRASH GANG, но Annie е нямало как да разбере това. Когато се свестява, тя вижда природата наоколо и се учудва, защото такава нямаше в Addron. Разбира, че нещо не е наред и тогава се оглежда и вижда баща си Saiba да ходи към нея.

Annie: Хъх?!! Татко?!! Първоначално се стресва и веднага се изправи, готова за битка. Посяга да хване меча си, но той го няма. Спомни си, че той дружеше с човек от терористичната организация TRASH GANG и за това вече нямаше доверия на баща си.
Saiba: Това ли търсиш? Извади меча ѝ и го метна към нея за да го хване.
Annie: Хвана го и веднага го запали, насочвайки го към него. Не се приближавай татко! Не съм вече същото безобидно момиче.
Saiba: Усмихна се. Хаха...надявам се да е така скъпа Annie. Нямах намерение да те изплаша или да се бия с теб, но щом толкова искаш да примерим сили няма как да откажа. Нагъна си ръкавите и съсредоточи Nen в китките си.
Annie: Съсредоточи енергия в краката си и отприщи въздушна вълна, изтрелвайки се към Saiba. След това посегна да посече с огнения меч.


Последната промяна е направена от -bAzikA- на Нед Окт 13, 2019 12:21 pm; мнението е било променяно общо 5 пъти
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by -bAzikA- Сря Авг 28, 2019 9:15 pm


Saiba: Отдръпна се от атака в последния момент за да удари неочаквано Annie с ръка по корема колкот да я събори.
Annie: Разбра какво се случи. Както казах...вече не съм същото безобидно момиче. Изпусна меча си по време на маневрата, за да отвлече вниманието на баща си. След това отприщи още една въздушна вълна, завъртайки се около себе си и засилвайки запаления си крак, тя щеше да нанесе undodgeable удър.
X11: Гледаше от разтояние скришом Никък не е зле хлапе! Добре боравиш с въздушния елемент и не ти липсват рефлекси! Сайба, има голям потенциал в дъщеря ти!
Saiba: Усмихна се. Знаеше, че няма как да избяга крака ѝ и се гордееше, че дъщеря ѝ е станала толкова силна за толкова кратко време. Хвана без усилия огнения ритник с гола ръка, подсилена от аурата му.
Annie: Какво?!!
Saiba: Наистина си пораснала, но ти липсва още някои неща. Докато държеше крака ѝ я избута, накарайки я да загуби равновесия и да падне на земята.
Annie: Хъх? Как отблъсна крака ми толкова лесно? И защо отказваш да контраатакуваш? Какво означава това?
Saiba: Точно каквото си означава Annie. Нямам намерение да те наранявам. Усмихна се отново. Никога не съм бил твой враг Annie. Никога не съм ти мислиш лошото. Сега хвани ръката ми и ме последвай. Подаде ѝ ръка за да се изправи.

Объркана от чуствата си Annie решава да се довери на баща си и отива при него. Тогава той ѝ разкрива смръзяващата истина.

Saiba: Помниш онзи ден нали? Когато изгори цялата къща на майка си, заедно с нея. Сигурно си мислиш, че тя е мъртва..., но това не е така.
Annie: Какво говориш?! Видях я със собствените си очи как изгаряше. Като се сети за този момент веднага се разстрои и беше напът да пусне сълза. Как може да говориш така?!
Saiba: Чуй ме. Говоря ти истината. Майка ти е жива, но не е същата каквато я помниш. Трябва да бъде излекувана и за това ми трябва твоята помощ. Усети енергията, с която с лекота отблъснах крака ти. Тази енергия се нарича Nen. Тя представлява аурата ти и контрола над нея. Обясни ѝ подробно за Nen-а
Annie: След търпеливо слушане няколко минути не изтърпя и го прекъсна. Защо ми говориш тези неща?! Какво общо има това с майка ми?!
Saiba: Въздъхна. Просто гледай. Изкара една от иглите на Annie и я метна към едно птиченце наоколо, сваляйки го на земята.
Annie: Почакай! Защо го направи?!
Saiba: След това той отиди при паднатало птиченце и си сложи ръката върху раната. Концентрира енергия в китката си той започна да лекува раната. Виждаш ли Annie? Виждаш ли на какво е способна тази сила. Способен съм да върна времето и да поправя всяка грешка.

Annie беше изумена от случващото се. Тогава тя му се довери. Попита го дали наистина овладявайки тази сила ще може да види отново майка си. Saiba ѝ обещава, че ще може, но за тази цел е трябвало нейната помощ. Той сподели с нея, че вече остарява и тази сила избледнява. Но Annie е била специално момиче, което е можела да овладее до такава степен тази сила, че да може да спаси майка си. Saiba продължавал да я заблуждава...
Saiba: Трябва ми твоята помощ и ще успеем да поправим всичките си грешки. Отново ще сме щастливото семейство, което бяхме. Разказах това и на Kristina, но тя не ми повярва. Отхвърли ме без да се замисли. Сега единствената ми надежда си ти Annie! Да започнем още сега. Ще тренираме тук всеки ден докато не отключиш скрития си потенциал.

Първоначално Annie не можеше да повярва на думите на баща си, но след като разбра за надеждата да спаси майка си се размекна. Започна да вярва на всяка негова дума. Беше готова да свърши всичко, което баща ѝ ѝ нареди за да върне обратно любимата си майка. Възвърна доверито си към баща си. Те започнаха да тренират още на същия ден. Saiba отвори нейните aura pores. След това направиха "водния тест", от което Annie разбрала, че Nen-ът ѝ принандлежи към Transmutation категорията ѝ. Тоест тя е Transmutter. На края на деня, тя беше ацки уморена. Едвам стоеше на крака, но беше истински щастлива, че отново прекарваше време с баща си и че той отново се гордеел с нея. Преди да заспи тя помолила баща си да изпрати съобщение до приятелите си и най-вече Тай, че е добре и след време ще се завърне по-силна. Saiba нямал проблем с това и създал от аурата си един гарван, на когото дал писмо от Annie и го изпратил към човек на име Тай в Addron. На следващия ден тя продължила с тренировките. Това щяло да продължи няколко месеца. През цялото време те тренирали на поляната близо до базата на TRASH GANG, без изобщо Annie да подозира. Даже докато спяла тя била "маркирана" от лидерът на организацията, позволявайки му да използва умението си върху нея когато си поиска.

{Annie}
Скривалището на TRASH GANG >>> Центъра на града (Addron)


Последната промяна е направена от -bAzikA- на Нед Фев 27, 2022 4:24 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by -bAzikA- Нед Окт 13, 2019 7:38 pm

1000ният ми коментар pog


01.12.2024


( Сайба, X10(ZERO X), X1(???), X2(Genos), X3(???), X4(Shoto), X5(???) )
Някъде из северните планини на Addron >>> Скривалището на TRASH GANG



X1: Лидерът посрещна завърналите се членове на TRASH GANG. Те минаха през водопада с кораба на ZERO X и се приземиха в средата на гиганската зала, зад водопада. От кораба излязоха Genos, X3, X4 и X5. Всички носиха TRASH маски. Веднага щом видя X5, лидерът разбра, че мисията е била успешна и нямаше търпение за предстоящото. Хаха...изглежда план А е проработил. Добре дошла..! Приветстваше X5 в TRASH GANG. С план А, визираше първоначалната идея за залавянето на Laplace's Demon - чрез манипулационните умения на X3
X5: Поклони глава в знак на уважение. Излъчваща ужасяваща демонична аура, която сякаш бива постоянно потискана.
X1: Твоята самоличност и умения трябва да останат в неизвестност, мила. Кодовото ти име ще бъде "UNKNXWN". Време е. Да вървим към мястото.
X3: Привет шефе. Знам, че губиш търпението си, но може би Сайба ще има нужда от помощта ти. Засмя се подигравателно за кратко. Имахме леко затруднение в укротяването на демона. Надявам се да не си разочарован от това.
X1: Не се притеснявай не сте ме разочаровали, даже напротив. Не съм и очаквал залавянето на Laplace's Demon да се случи толкова скоро. Доволен съм от вас. Скоро всичките ви мечти ще бъдат осъществени, уверявам ви. Сега покажете ми какви са пораженията.

От кораба излязоха ZERO X и Сайба. Сайба лежеше на левитиращо легло и от безбройните си рани, той не можеше да помръдне. Имаше затруднения в дишането, но беше щастлив. Беше му по-трудно от очакваното, но той успя да залови Laplace's Demon с помощта на Genos и другите. Genos също имаше поражения за това отиди в своето отделение да смени частите си. Леглото долетя до лидера.
Сайба: Усмихна му се и прошепна. Как е шефе...? Пак свърших цялата работа... Опита се да се засмее, но го заболя.
X4 Shoto: Пак си помисли, аучно копеле.
X1: Хаха.. всички сте от голяма полза, не се притеснявайте. Всичко това е възможно благодарение на вас, другари! Сайба... Сложи си ръка върху него. ...ти си ключът към осъществяването на главната ни цел. Все пак, твоя беше идеята да използваме силите на Laplace's Demon в машината на ZERO X. Аз никога нямаше да се сетя да улесним изпълнението на целта ни по този начин. Усмихна се и се обърна към ZERO X, която седеше зад Сайба. Междувременно всички рани на Сайба бяха излекувани и той се изправи и започна да се разтяга. Време е, Зеро.
X10 ZERO X: Разбира се, последвайте ме.

Седемтимата отидоха в отделението на ZERO X, където се намираше машината на времето, построена от самата нея.
X10 ZERO X: Посочи я с поглед и огледа реакциите на другите. Беше се трудила много по този проект и се гордееше супер много. Тя самота нямаше търпение да види машината в действие. Да действаме... Подкарваше нетърпеливо останалите. Дали най-накрая ще мога да те видя отново, Акаши...? Аз ще бъда първа. Пристъпи напред, но лидерът я спря.
X1: Съжелявам, но не бързай толкова. И аз нямам търпение да вляза в нея, но нека друг бъде опитното зайче. Ако те загубим няма как да оправим машината. Разбираш ли колко важна си за нас.
X10 ZERO X: Разбрано. Съгласи се и се отдръпна.
X15 Juu Kisei: Аз ще бъда първа...! Обади се от нищото и се включи към компанията им. Всички бяха изненадани от това, че не усетиха нейното присъствие.
X2 Genos: Насочи ръка към нея, зареждайки я беше готов да я изпепели за част от секундата. Какво прави долен номер като теб тук?! Внимавай, от отговора ти зависи живота!
X15 Juu Kisei: Изплаши се, защото знаеше колко силен е Genos. Въпреки това тя не показа страха си и решително го гледаше право в очите му
X1: Също беше учуден, но за него това беше перфектна възможност. Реши да й позволи да бъде опитното зайче. Погледна към Genos. Втори, свали ръката си. Не е нужно да прибързваме. Погледна страховито към момичето с картечница на гърба си. Страхотно Zetsu притежаваш момиче. Изглежда си усъвършенствала уменията си. Впечатлен съм! Дори и аз не можах да те усетя... Е, щом си тук, няма какво вече да крием от теб. Така или иначе, след като се уверя, че машината действа щях да извикам всеки друг член. Обещал съм, че всеки ще може да поправи грешките от миналото си... Заповядай в машината момиче. Обърна се към ZERO X. Зеро, увери се, че всичко е настроено.
X10 ZERO X: Разбрано! Влезна в машината, заедно с Kisei и започнаха подготовката.
X1: Погледна към UNKNXWN. Е, твой ред е, скъпа. Заедно с твоята демонична енергия, запазила се векове наред, вярвам, че ще успеем да активираме машината и да я пратим в миналото!
X5 UNKNXWN: Поклати глата в знак на съгласие и влезна в машината. Настани се в средата, седнала на специално място, изградено от ZERO X, с цел машината да черпи енергия от човека, седящ на това място.
X10 ZERO X: Приключих с настроиките. Всичко е наред. Остава само да изпиеш това. Даде и чаша с червена течност. Увери се, че UNKNXWN е свързана със системата и след това се обърна към Kisei.
X15 Juu Kisei: Изпи течността и изпита огромна болка в стомаха. Редом с това, тя  си припомни най-болезнените й спомени, сякаш отново се случват. Тази ужасяваща болка траеше само няколко секунди, но беше достатъчно да я повали на колене. След като се успокои, Kisei се изправи с решителен и дори малко гневен поглед. Тя беше готова. Единствено трябваше да реши кога в миналото да се върне и да даде знак на ZERO X.

Всички наоколо наблюдаваха болката й и знаеха какво тя чустваше. Всеки в тази зала предварително е пил от тази червена течност. Тя била също създадена от ZERO X и всеки, пийнал от нея, присвоявал умение, крстено Reading Steiner, позволяващо на човек да запази спомените си, докато сменя времевите линии.

X10 ZERO X: Е, къде и кога искаш да се върнеш..?
X15 Juu Kisei: Решително отговори. 2016 година, 15 януари, около 8 часът вечерта в центъра на Beacon.
X10 ZERO X: Направи изчисленията и всичко беше готово. Трябваше само Kisei да натисне бутона. Зеро излезе от машината и се обърна към Kisei. Когато си готова, натисни бутона и ще се върнеш в миналото, на избраната от теб дата и час. Действай...!




След десетки секунди колебания Juu Kisei успя да събере решителност и натисна бутона, точно в 10:30 часът. В този момент настана анархия...
След натискането на бутона абсолютно всеки човек, някога пил от червената течност, изпитъл огромно чувство за дисбаланс. Всеки в залата при машината загубил равновесие и паднал на земята. Светлината около машината започнала да премига многобройно, докато изведнъж не изчезнала. Усети се и земетръс в областа. Абсолютно всяко живо същество се беше прихвърлило от времева линия ALPHA към времева линия BETA. Обаче само хората, пили от течността, усещаха това, примесено с чувство на голяма болка. Главите им всичко беше станало на каша. Огромно количество информация под формата на спомени се вливаха и излизаха в мозъците им. Обикновените хора не усещаха нищо като при тях сякаш целият им живот е бил в новата времева линия BETA.
Zero Two:  Нещо не е както трябва!!! Нещата не трябва да се случват по този начин!!! Какво се е объркало?!!!
Изведнъж машината на времето се върна на същото място, а всичко извън нея се върна постаромо. Всяко живо същество отново се бе върнало към оригиналната времева линия ALPHA след като прекараха няколко секунди в BETA времева линия. Аномалията, която се случи бе, че Kisei и UNKNXWN прекараха цял месец в новата времева линия. Създадената BETA времева линия спря да функционира.
X15 Juu Kisei: Отвори вратата на машината, като всички я гледаха и бяха готови да я съсипят с купища въпроси.
X1: Беше ядосан. Какво стана?!!!
Сайба: Проработи ли?!! КАЗВАЙ!!!
X10 ZERO X: Въздъхна като каза. Изглежда нещо се е объркало. Нещата не протекоха по план. Тя най-добре разбираше какво се е случило, а след нея по знания беше Kisei. Тя беше втора по технологични разбирания след ZERO X, но тя сякаш беше по-концентрирана в изграждането на високотехнологични оръжия от колкото научните открития.
Сайба: ПОО ДЯволите! Беше най-разгневен от всеки друг. КАКВО Се Е Объркало?!!! ГОВОРИ, KISEI !!!
X15 Juu Kisei: Беше изключително спокойна. Имаше цял месец да осмисли какво точно се е случило и притежаваше отговори на повечето въпроси. Обаче, тя реши да запази голяма част от информацията за себе си, за да си даде предимство.
X5 UNKNXWN: Излезе от машината. Очите й бяха уморени и изглеждаше като жив труп. Въпреки всичко, тя беше запазила контрола над Laplace's Demon.
X3: Гледаше внимателно UNKNXWN. Изглежда манипулационните умения не са загубили своя ефект. Всичко е наред. Успокои се, че няма да се налага отново да укротяват Laplace's Demon. X5 можеше да бъде използвана отново след като разберат проблема с машината.
X15 Juu Kisei: Всички погледи бяха насочени към нея. Събра мислите си и започна да говори. Внимателно си подбираше думите и спестяваше много неща. ZERO X усети това и загуби доверието си към нея, но нямаше какво да направи. Kisei продължи да говори...


Последната промяна е направена от -bAzikA- на Нед Фев 27, 2022 4:37 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by -bAzikA- Чет Окт 17, 2019 1:15 am

Kisei им разказа за изживяването си и какво е правила през този един месец в миналото. Спестяваше голяма част от истината, но никой не забелязваше с изключение на ZERO TWO, която си имаше своя идея какво точно се е случило. Но за едно нещо Зеро беше съгласна с Kisei - текущия проблем на машината. Тя не можеше да задържи енергията, идваща от източника (UNKNXWN). Голяма част от енергията се загубвала в пътуването между времевите линии и изчезвала безследно. На машината ѝ липсва невероятно мощен и практичен стабилизатор. Като чул това лидерът се сетил как да разреши този проблем. Споделил със Сайба и го пратил на мисия за намирането на този стабилизатор...

X5 UNKNXWN: Стоеше безучастно в центъра на вниманието. Слушаше какво си говориха другите и не обелваше и дума. До сега никой не я е чувал да говори. На нея сякаш и беше се тая какво си говориха другите членове.




X5 UNKNXWN: Момичето зад маската, Akira Kirai беше сякаш затворена в затвор. Тялото ѝ беше инструмент, подчинен на собственика и нищо не можеше да направи, за да се освободи. Беше просто невъзможно и непосилно на този етап. Искаше ѝ се да заплаче, но не можеше... Искаше ѝ се да избяга, но не можеше.. Но най-много ѝ се искаше да види своя приятел Chazz, който я беше приел такава каквато е. Това също беше невъзможно. В осъзнаването на безсилието си, тя сякаш започна да усеща, че някой я вика. След това започна да чува неясен глас. Постепенно гласът се изясни... Това е той...! Това е Chazz!!! Akira сякаш чуваше Chazz да я вика.. Той ме вика! Трябва да се върна при него! Трябва да му отговоря, да му пратя съобщение някак си. Продължаваше да го чува и беше изцяло концентрирана как да отвърне обратно на думите му. Мъчеше се, защото нищо не ѝ хрумваше. Akira се намираше в тесен затвор, представляващ тялото ѝ. Тя чу думите на Chazz, но не можа да му отговори и това я съсипа още повече. Толкова беше съкрушена, че се затвори още повече в себе си. Вече нямаше и следа от Akira Kirai. Тук беше само UNKNXWN. Тогава тя се обади за пръв път и другите веднага я погледнаха. Използвайте ме! Използвайте ме колкото си искате! Не се страхувайте да ме пратите срещу врага! Няма да ви разочаровам! Усещаше се фалшива утеха в нея, но хората наоколо точно това искаха да чуят.
X1: Разбира се, че няма да ни разочароваш. Ти си невероятна, не се притеснявай! Пак ще настъпи твоето време, а до тогава стой наоколо и наглеждай района! Не позволявай на никого да се доближи!
X5 UNKNXWN: Разбрано... Akira Kirai напусна мястото изцяло, а нейно място зае Номер Пети от TRASH GANG...


Последната промяна е направена от -bAzikA- на Нед Фев 27, 2022 4:40 pm; мнението е било променяно общо 1 път
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by -bAzikA- Вто Окт 13, 2020 10:39 pm


Annie и Тай пристигнаха тука и бяха пуснати от X1 - Боса на TRASH GANG, който успешно беше телепортирал двамата млади и твърде смели войни точно в сърцевината на скривалището на организацията.

Annie и Тай бяха изхвърлени като кучета на земята и първото нещо, което щяха да направят и да си поемат бързо въздух, защото до сега бяха задушавани от големия захват на X1. След като си поемат въздух и надигнат погледа си, те ще ги видят пред тях... Всички бяха тук... От първият до последния член...

TRASH GANG:



Пълният състав на TRASH GANG бяха обградили Тай и Annie и нещата изглеждаша твърде напечени. Всеки носеше една от тези черни и заплашителни "TRASH" маски и бяха изцяло въоражение до зъби и запасени със супер зловещата аура, наподобяваща тази на самият им Бос, който стоеше в центъра на всичко. Той им обърна гръб, драматично, и докато изчезваше в тъмнината, продума на подчинените си:

X1 - ???: Момчето е вашо, но избягвайте да се биете с момичето. Визираше Annie. Не искам случайно да попадне в обсега на атаките ви и да бъде изтрита. Аз имам малко работа да свърша и ще се върна. А до тогава... забавлявайте се...

X3 - ???: Изглеждат доста оплашени... Съжалявам ги...
X4 - Garou: Пфу! Не изглеждат достойни дори за загрябвка. Ей шефе, каза ми, че ще ми донасяш силни противници! Какви са тез деца?!
X5 - UNKNXWN: ...
X6 - Shoto: Хм? Огледа Тай и Annie, но присъствието на Тай му направи повечко впечатление. Нещо гнило имаше тук и той го усещаше. Кой си ти, лилавокосо момче...?
X7 - ???: Погледна към по-малката си сестра. Е, май си намери нови играчки.
X8 - ???: Урааа, нямам търпение да си поиграя с тях ^^
X9 - Katsuya: Пхах, нямам търпение да им покажа моето изкуство, ахам!
X10 - ZERO X: Вие двамата, отново?
X11 - Natalie: Вятъра около тях трепти доста буйно. На ваше място не бих подценил тези млади войни.
X12 - Wizyou: И аз бих искал да им покажа моето изкуство. Колко жалко, че трябва първо да загинат.
X13 - Suzuya: Ей, ей, тези са моя плячка! Набрал съм им, тейче не се месете, нещастниции!! Беше изцяло излекуван от X1 и беше натрупал доста гняв към Annie и Тай.
X14 - Елмаз: Красиви сте, но сте все още нешлифовани. За съжаление, едва ли ще доживеете достатъчно, че да мога да ви видя в пълния ви разцвет.
X15 - Juu Kisei: Доста сте преебани, като гледам. Ваши са! Мен не ме бройте. И без това имам и аз друга работа да върша. Също напусна залата.

Всеки един член беше необикновен и изпъкваше с някакво необикновено качество, било то странно, зловещо или просто налудничаво. Всички тези хора имаха причина да са тук и тя е, разбира се, тяхното нещастие. Някои отхвърлени от обществото, други пък просто презират начина, по който светът работи. Всеки имаше мотив за действията си.

Annie: Изправи се, леко разтреперана от страх, но веднага щеше да се оправи, щом хване ръката на Тай. Точно сега нямаше да се отпусне. Време е! Време е да покаже на какво наистина е способна тя. Противниците са супер мощни и многобройни, но тя имаше вяра в себе си и в Тай. След като хвана Тай за ръка с очевидно разтреперен от страх глас, но с усмивка на лице, каза: Тай, мисля, че оттук излизане няма ^^". Не ми се иска да го кажа, но нека вземем колкото можем повече проклетници в отвъдното с нас. Тя може би вече беше приела съдбата си, че ще загине тук, заедно с Тай, но някак си го приемаше добре. Усещаше, че смъртта ще облекчи гиганстаката тежест на раменете ѝ. Искаше да даде всичко от себе си тук и сега и всичко да приключи веднъж за винаги. Нямаше да се даде без бой - това беше сигурно. Въпросът бе, колко време ще могат двамата да оцелеят в това напечено положение.

Скривалището на TRASH GANG 0bd0ed10


Последната промяна е направена от -bAzikA- на Нед Фев 27, 2022 4:46 pm; мнението е било променяно общо 4 пъти
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by BGDodpul Вто Окт 13, 2020 10:51 pm


Пристигайки тук, Тай просто погледна сякаш въплъщението на думата "отчаяние" за втори път, но този път в лицето на цялата терористична организация. Заедно с Annie бяха изправени не пред лицето на смъртта, а направо стояха в нейната прегръдка. Тай обаче в този момент леко се усмихна, сякаш приел този факт с удоволствие. Хвана здраво Annie за ръка. Ей, смотльовци..може би сте големи каръци, че точно ние двамата трябваше да се появим в този момент. Не си мислете, че числено превъзходство ще ви помогне..ще набавим достатъчно време на приятелите ни да дойдат и да ви изпометат преди да умрем, йо...!!! Сега....кои ще са първи?! В този момент, Тай запали тялото си бясно, като огънят му гореше свръх-буйно, сякаш щеше да го използва за последно. Съжалявам, хора. Тук със сигурност няма бягане. Но ще се погрижа да ви улесня работата преди да умра! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by -bAzikA- Чет Окт 15, 2020 5:58 pm

Изглежда няма всички да се бият едновременно с Annie и Тай. Тъй като тяхната загуба е гарантирана, то членовете от TRASH GANG прецениха, че този с най-малко опит трябва да се бие, за да се развие. То беше малката Aki Akiyoshi - номер седми. Нейната по-голяма сестра Maki Akiyoshi ще join-не битката също, за да може да се увери, че сестричката ѝ няма да пострада. Но няма никаква гаранция дали няма някой друг да се присъедини по някое време.

Annie: Видя как Aki и Maki пристъпиха напред и си направи заключение, че това ще са първите им противници. Тя стисна здраво ръката на Тай и запали цялото си тяло. Заедно с Тай, тя гореше в супер буйни пламъци, които няколко секунди по-късно концентрира в себе си и ги преобразува старателно в здрава броня. Сега Annie изглеждаше като истински войн, готова да отдаде живота си на предстоящата битка.

Annie Rose:

Aki: Малката сестра пристъпи напред, подскачайки си като Annie от League of Legends, и също така държеше в ръце плушено меченце, което имаше много зловеща усмивка, зад която се криеха остри зъби.

Maki: По-голямата сестра пристъпи до нея. И двете сестри бяха с прекрасни снежно бели дълги коси. За ся нито на Maki, нито на Aki нямаше информация как се бият и какви оръжия използват.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by BGDodpul Чет Окт 15, 2020 6:05 pm

Тай стоеше плътно до Annie, готов за действие. Йо, не си сваляй гарда..може да ни нападнат всички по всяко време.. Оглеждайки всички опоненти, погледът му се спря на Шото за момент. Ти си най - странен от всички..усещам нещо нередно от теб. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by -bAzikA- Чет Окт 15, 2020 11:36 pm

Shoto: Докато гледаше внимателно към Тай, по едно време очите му светнаха. В този момент той осъзна, че може би това момче, пред него, е Тай - негов брат. След като се осъзна, той получи още по-голям интерес от битката му срещу сестрите белокоски. Щеше да изчака подходящо време да говори с него. Тогава най-вероятно ще му предложи да се присъедини към TRASH GANG и да изпълният мисията на Боса заедно. Ако откаже, разбира се, ще бъде убит на място, дори да е от собственият му брат.

Aki: Хийяя!! Имаше големи и остри нокти, покрити с кръв, все едно са драли някого до сега. Нейните очи и тези на мечето ѝ бяха кърваво червени, и това им носеше зловещо присъствие. Меченцето имаше големи и дълги уши, които размятваше постоянно и най-вероятно може да ги ползва и за mobility и за dmg. То постоянно подскачаше около Aki, усигорявайки ѝ защита и сигурност. През това време Aki си насочи ръката към Annie и сякаш я изстреля напред, удължавайки я (подобна на врата на Orоchimaru). Целеше с острите си нокти да разпори Annie от разстояние.

Annie: Бързазо концентрира пламъци в ръката си и създаде от тях своя меч. Нямаше и секунда по-късно тя замахна мигновенно и отряза идващата ръка на Aki. От нея започна да тече голямо количество кръв и тя си върна останала част при себе си. Преди да отвърне на Aki тя я наблюдаваше какво ще направи сега, когато няма китка.

Maki: Гледаше към Aki. Изглежда от рано ще ставаш сериозна. Доста силно искаш тези за твой игрички, а?

Aki: Хихи, разбира се! Извика мечето си и започна да излива кръвта от раната си в устата му. Мечето поглъщаше с голяма си уста цялата кръв и ставаше все по-голямо на размер.

Maki: Докато това се случваше, Maki застана на пътя на Тай и беше готова да се изправи срещу него. Все още не се знаеше какви са ѝ специалните умения, но изглежда криеше разни неща под широките си дрехи.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by BGDodpul Чет Окт 15, 2020 11:41 pm

Погледна сериозно към Маки, но бързо смени персоната си на онзи Тай, когото всички познават. Ако щеше да се бие за последно, Тай със сигурност нямаше да позволи на отчаянието да повлияе на съзнанието му. Йо хо..! Името ми е Тай и съм капитан на пиратски екипаж! А ти си...?! Докато казваше това, той зареди много бързо Ice Make магия и заби ръцете си в земята, създавайки вълна от ледени шипове към нея. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by -bAzikA- Чет Окт 15, 2020 11:53 pm

Aki: Изглежда мечето ѝ трупа енергия, когато се храни с кръв. В случай, когато е изправено срещу силни противници, като Annie, се налага Aki да жертва от собствената си кръв, но това не е никакъв проблем. Aki и Maki са последните оцелели от клана Akiyoshi, които е известен освен със своите красиви белокоси дами, но с невероятните си възстановяващи умения. Ръката на Aki вече беше започнала да заздравява (подобно като на Deadpool, no много по-бързо.), а мечето ѝ, Monokuma беше поело достатъчно кръв и вече се наяди. Ествествено той винаги има място за още, но този път ще си набави кръв от врага. Monokuma се charge-на към Annie и така започна тяхната битка...

Maki: Отскочи назад, за да избяга шиповете. Не мислиш ли, че е леко подло от твоя страна да ми задаваш въпрос и да ме нападаш по едно и също време?
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by BGDodpul Чет Окт 15, 2020 11:55 pm

Хех, съжалявам, но нямам уважение за хората, носещи маски като твоята..! Изстреля се към нея с експлозия от краката си, като възпламени ръката си и замахна право към нея да я удари. Все пак, вие сте отговорни за смъртта на милиони! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by -bAzikA- Пет Окт 16, 2020 12:02 am

Maki: Както и ще сме отговорни за спасението на милиарди скоро, ако не ни се пречкате! Наведе се и бързо от широките си ръкави изваде два шурикена (големи колкото на Zed, от League) и ги метна в ляво и в дясно от Тай. Той щеше да се зачуди що за крив мерник има тя, но един момент по-късно около шурикени започна да излизат светкавици и в същия миг тези светкавици се свързаха, привличайки се супер бързо двата шурикена един в друг, подобно на магнит. А Тай се намираше точно тогава между двата шурикена, отваряйки се на голяма опасност и най-вероятно шурикените щяха да се забият в раменте му. Зареди неочаквана промяна на посоката на шурикените, блокиране им, отколкото избягването им изглежда дори по-възможно, макар че бяха доста големи и доста тежки.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by BGDodpul Пет Окт 16, 2020 12:10 am

Тай нямаше начин изцяло да блокира атаката, но можеше да я блокира наполовина - тъй като замахваше с едната си ръка, той направи другата си ръка от стомана и я постави на пътя на единия шурикен, блокирайки го, но другия го уцели успешно. Кх..! След като бива уцелен, Тай щеше да се спре на място и да извади шурикена от раната си, след което да го заледи и строши в ръката си. Никой не ви е дал правото да решавате кои да умрат и кои да живеят..! Тай генерира огнени топки в ръцете си, като започна да ги мята към Маки, всяка една от които създаваше малка експлозия. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by -bAzikA- Пет Окт 16, 2020 6:23 pm

Всички огнени топки достигнаха мишената си и създадоха множество малки експлозии, които блокираха видимостта към Маки за десетина секунди. Но след като дима се разсея Тай щеше да види Маки вече в пълна бойна готовност.

FALLEN - EGOIST


Преди Тай да види лицето на Маки отново, щеше да забележи искрите от сини светкавици, които постоянно премигаха от мястото на дима. След разсейването на дима, Тай щеше да види и самата Маки, заедно с нейните оръжия. Точно така, нейното оръжие не е само едно, а бог знае колко много. Около тялото ѝ левитираха стоманени дагери, подобно на този арт. За сега бяха само 4 на брой, но силата им няма да е в мнозинството, а в прецизния контрол на Маки върху тях. Тя използваше своите необичайни тъмносини светкавици, придавайки силни магнитни свойства на дагерите и по този начин ги контролираше във въздуха. Също така това ѝ позволява да засилва рязко магнитните качества на дадени дагери, карейки ги да правят резки странични движения, които са изключително трудни за предвиждване и dodge-ване. Изглежда тези остриета бяха достатъчни, за да блокират всички огнени топки на Тай. Маки стоеше неподвижно и гледаше сериозно към Тай. Да те видим от какво си направен, огнено момче!


Последната промяна е направена от -bAzikA- на Нед Фев 27, 2022 4:55 pm; мнението е било променяно общо 1 път
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by BGDodpul Пет Окт 16, 2020 6:32 pm



Тай се усмихна, като вътрешно веднага се разпали готов за битка. Така да бъде..! Затича се към Маки, като вече разбра горе-долу какво да очаква от боец като нея с много оръжия. Той бръкна в джоба си, в който имаше димки от запалим дим и хвърли 3 по бойното поле, като едната се целеше към Маки. Тай щеше да отскочи с лека експлозия във въздуха и да види следващото ѝ движение. В момента той си мислеше, че тя ще цели или да излезе от дима или да го премахне, за това щеше да чака точно подобно движение от нея. Щом тя направи своята контра, Тай чрез експлозия щеше маневрира до нея и ще отприщи мощна заслепителна експлозия, насочена право към очите ѝ с цел да я заслепи и да ѝ попречи над прецизния ѝ контрол. Ако по бойното поле случайно остане някакъв дим от димките, той ще се разпали и ще удължи range-а на експлозията. Stun Grenade..! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by -bAzikA- Пет Окт 16, 2020 6:45 pm

Маки: Изглежда не е "бия се без да мисля" тип боец, макар и да изглежда точко като такъв. Има си мозък момчето, но тепърва ще тествам неговия капацитет. Замисли се няколко секунди преди да направи своя ход. Не всяка битка се решава от силата или скороста. Трябва и интелект. Пребързаните движения биха обърнали хода на битката много бързо. Огнен и експлодиращ тип умения, хм? Добре тогава. В такъв случай, просто трябва да внимавам да не попадна в close range. С другите му атаки ще се справя лесно, както се справих с тези бавни огнени кълба. Дори кълбата на Тай да са били доста бързи за него, на Маки ѝ се сториха достатъчно бавни, че да ги блокира прозявайки се. Все пак става дума за боец от по-горен калибър от Suzuya или ZERO X. Маки беше номер 7ми в класацията и мястото ѝ е напълно заслужено. Хайде момче! Защо се скри сега от мен?! Маки започна да се ходи бавно към мястото, където преди беше Тай. Докато вървеше, тя задейства светкавиците си и те задвижиха супер бързо дагерите ѝ, карайки ги да се въртят около Маки по този начин. Правеше го продължително и от всички страни, с изключение под краката си, и това ѝ оказваше добра защита. Също така те създаваха неслаби въздушни течения, които щяха да издухат димките до десетина секунди, както и да издухат евентуално идващи пламъци.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by BGDodpul Пет Окт 16, 2020 6:54 pm

Целият му дим беше издухан от атаката на Маки, като това попречи на експлодиращата му атака да се разрастне в нещо по - опасно. Човече, ама че защита..! Тай не успя да пробие с експлозията си през защитното умение на Маки, но той също така видя и негова слаба страна. Имаш точно едно място, от което ще си уязвима с подобна защита..! Не мога да нападам отгоре, отпред, нито отстрани...но...мога...ОТ ТАМ..! Тай заби едната си ръка в земята, като тя светна в синьо. Ice Make: Ice Geyser! Земята в 3 метра радиус под Маки адски бързо щеше да се издигне в огромен леден гейзер, в който тя да бъде заледена заедно с остриетата си за него. Ако Тай уцели тази атака, той ще последва с директна огнена топка, която да уцели Маки и да експлодира, унищожавайки гейзера в процеса. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by -bAzikA- Пет Окт 16, 2020 7:13 pm

Маки: Хм?! Видя странни дживения на Тай и миг след това, усети странно напрежение под краката ѝ. Всъщност в момента тя беше в голяма опастност ако остане на земята, но и в същото време нямаше никакво време да отскочи. Това, което ѝ оставаше да направи бе да използва най-бързото си умение, а именно светкавиците си. Както китките ѝ бяха насочени надолу, тя ги отвори рязко, отприщвайки сини светкавици към пода, придавайки му невероятно силни магнитни качества в радиус от метър и половина. По този начин, в момента, в който ледения гейзър раздроби металния под краката на Маки, то раздробените части веднага се залепиха едни за други, зареди силните си магнитни качества. Цялата метална плоча под Маки, в радиус от метър и половина, беше наелектезирана и полусите постоянно се сменяха по избор на Маки. В същото време Маки наелектрезира металните си обувки и, предавайки им и на тях магнитност, ги прилепна здраво до металната плоча. Гейзерът обаче поддаваше супер силно и дори и да не успя да строши металната плоча и да нарани Маки, то той изстреля плочата на десетина метра във въздуха. Сега Маки се намираше във въздуха върху металната плоча и четирите ѝ дагеря я последваха. Damn, това не го очаквах. Изглежда не си можел само да отприщваш пламъци и експлозии. Трябва да бъде повече нащрек за неочаквани атаки като тази занапред.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by BGDodpul Пет Окт 16, 2020 7:19 pm

Усмихна се. Замалко..изглежда това момиче владее своите магнитни сили чрез светкавиците, които използва. Това ще бъде полезно занапред. Тай протегна ръка към металната плоча, върху която стоеше Маки и изстреля 2 ледени копия към нея. Те се движеха под самата плоча и се целяха в нея. Първото копие щеше да заледи плочата, а второто да я строши, карайки Маки да падне от въздуха. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by -bAzikA- Пет Окт 16, 2020 7:41 pm

Маки: Момент преди плочата да бъде разрушена, тя скочи от нея към един от дагерите си и започна да левитира на него, все едно го сърфира във въздуха. Металните ѝ обувки бързо прилепнаха към дагера и това ѝ позволяваше да лети с голяма скорост, без да падне. Въпреки скоростта, която можеше да развие, тя реши да пази разстрояние от Тай за сега и остана там на десетина метра височина във въздуха. Вярваше, че нямаше с какво да бъде оцелена тук и сега ѝ оставаше да опита да нарани Тай от това разстояние. тя насочи ръката си към Тай и изстреля електричество, под формата на обемна синя светкавица, която за половин секунда щеше да стигне Тай. Той вероятно можеше да го избегне, но в този случай светкавицата щеше да удари металния под и оттам Маки щеше да продължи атаката си към Тай. Също така тя запрати един от дагерите си около Тай, а другите два държеше около себе си за всеки случай.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by BGDodpul Пет Окт 16, 2020 7:54 pm


Най - накрая..Тай широко се усмихна щом усети, че Маки запраща светкавиците си към него. Вместо да избяга, той направи немислимото - протегна ръка към тях, като я направи от стомана и пое атаката ѝ. Кх..! Цялото му тяло пое електрошока, но Тай сякаш точно и това целеше. Силите ти...разчитат на тези светкавици, за да поддържаш своите дагери да левитират...затова ще се погрижа те да отиват към друг източник...мен! Тай се възползва от това, че той също имаше начин да контролира магнитните свойства стига да има електричество и метал. В този случай, той направи и двете си ръце от стомана и ги протегна напред, като едната от тях пое цялата атака на Маки, зареждайки се със същия заряд, с който е и нейното електричество. Със своите собствени електрически сили, Тай наелектризира свободната си ръка и я насочи към Маки. Технически той създаде електрическа верига, в която той беше нещо като кондензатор - задържаше електричеството, което идва в себе си. Обаче се създаваше и много силно магнитно поле заради стоманата, която се намираше навсякъде около Тай - това магнитно поле щеше да е достатъчно силно да накара всеки източник на светкавици от Маки да се насочва към земята, от там към ръката на Тай. Това му предизвика чудовищна болка, която той обаче търпеше. Хех..сега..нямаш начин..да караш остриетата ти да левитират...а аз мога да направя...ТОВА! Изведнъж, Тай щеше да отприщи огнена струя от свободната си ръка, но с тази огнена струя щеше да пропътува и електричеството по тялото му, а то беше насочено право към Маки в една огромна струя от светкавичен огън. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by -bAzikA- Пет Окт 16, 2020 8:33 pm



Маки: Хъх?! Пое светкавицата ми? Що за ненормалник би сторил такова нещ-. Изведнъж речта ѝ беше прекъсната, защото дагера, на който левитираше във въздуха, започна да се привлича от магнитното поле около ръката на Тай. Маки не загуби баланс и обувките и все още бяха прилепнали за дагера, но той постопенно губеше височина, защото полето, което Тай създаде беше по-силно. По-дяволите! Добър си! Но не пазиш гърба си. Дагерът, който Маки беше изпратила по-рано при Тай, сега се намираше на няколко метра разстояние зад Тай в сляпото му петно. Той разбира се беше също привлечен от силното магнитно поле и се насочи към ръката на Тай доста по-бързо тъй като се намираше много по-близко до Тай. Проблемът за Тай беше, че най-прекият път на дагера до ръката на Тай бе да премине през гърба му. Това ѝ направи дагера - насочи се с голяма скорост към гърба на Тай.

Преди огнените светкавици да достигнат до Маки, мечето Монокума се появи и сякаш изяди/измука/абсорбира атаката на Тай. То се предвижи толкова бързо до мястото, използвайки големите си уши, с който буквално можеше да лети и да се изстрелва във въздуха само като ги размахва. Изглежда Annie има hard time с него, понеже и нейните пламъци бяха абсорбирани от него. Но Annie вече имаше план за побеждаването му. Тя забеляза, че когато мечето яде чужда енергия, а не кръв, тогава то има лимит колко може да изяде/абсорбира и малко след това трябва да я изплюе/отприщи под формата на своя атака. Беше различно от яденето на кръв, което просто уголемяваше тялото му и засилваше физическите му способности (най-вече бързината). Annie е добра точно в това да отприщи неизмеримо количество пламъци, които Монокума няма да може да изяде наведнъж. Подобно при битката ѝ със Сиел, неговите сатанински пламъци не можеха да "изядат" нормалните пламъци на Annie навреме, защото те просто бяха прекалено обширни. Annie бързо follow-на битката и се позиционира на разстояние няколко метра до Тай. Аки също follow-на мечето си. Тя се намираше пред Annie и Тай, на десетина метра разстояние.

Маки: Хъх?! Монокума, това си ти! Благодаря ти! Спасяваш ми кожата! Маки скочи върху мечето и те заедно щяха да се приземят до Аки на безопастност.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by BGDodpul Пет Окт 16, 2020 8:57 pm


По дяволите...! Щом атаката му бива блокирана, Тай нямаше какво повече да направи след като електричеството напусна тялото му. Той временно беше парализиран за около 10-на секунди, като мечът със сигурност щеше да му нанесе адски фатални щети ако го уцели. Няма как да избягам...! Тай затвори очи, но в същия този миг, нещо странно се случи. Чу се звук на сблъсък с метал, като след това се видя как нещо беше изблъскало острието надалеч от Тай. Това го накара да се учуди и да отвори очи. Хъх..? Ани, ти ли беше..? Щом видя, че дори и тя не го беше спасила, Тай се огледа. И това, което видя наистина го учуди.. - Тай

Връщайки се още в началото на случилото се, всичко започна с внезапното озарение на цялата база с лунна светлина. Луната тази вечер сякаш предвещаваше немислими и непредвидливи обрати да се случат. След това, като че ли от нищото нещо от дрехата на Annie излезе от нея и точно това нещо се оказа оръжието, което изблъска острието на Тай. Тогава, като ехо из цялата стая се чу женски глас:

Rose....

Наистина ли мислиш...

...

...

че един феникс е способен да умре завинаги...?

(1:15)
Изведнъж, пред всички започнаха да се вихрят мощни лилави пламъци, които започнаха да горят около човек и да сформират човешка фигура. И най - накрая, те приеха образ на жена..
Жената:

Да, това беше Ivy. Жива от плът и кръв. Огънят по нея пламтеше буйно, а в ръката си, тя държеше карта, която беше дала на Annie преди много, много време... Точно тази карта изблъска острието, което щеше да се забие в гърба на Тай, а щом Ivy се сформира, картата се върна в ръката ѝ, а тя се усмихна дяволито.




Неочакваните обрати винаги са най - приятни, а Rose..?
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 16 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите