Градската област

3 posters

Страница 6 от 27 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 16 ... 27  Next

Go down

Градската област - Page 6 Empty Re: Градската област

Писане by Emoran Чет Авг 01, 2019 11:21 am

Phantom Presence! Бива уцелен, като цялото му се замрази, но душамата му вече беше излязла и влезе в Тай като излезе през гърба му биейки му X щети през гърба. Щом излезе, ще си материализира тялото наново и ще получи 1 soul fragment - Райт
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 6 Empty Re: Градската област

Писане by BGDodpul Чет Авг 01, 2019 11:43 am

Кх..! Джак...!!!!! Обърна се рязко след като получи щетите и насочи длан към него. Отприщи огромна експлозия право пред Райт. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 6 Empty Re: Градската област

Писане by Emoran Чет Авг 01, 2019 11:52 am

Не го очакваше като бива изстрелян назад от Тай с изгаряния. Докато лети се виждаше как този фрагмент се опитва да го излекува - Райт
Там го причака Акисе като го набучи с катанате си и го изрита към земята. След като Райт се заби в нея, той го dive-на. Акисе беше на път да го убие - Акисе
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 6 Empty Re: Градската област

Писане by BGDodpul Чет Авг 01, 2019 11:54 am

Акисе, не! Концентрира се, като активира светкавиците по тялото си с цел да се забърза изцяло. Дашна обратно към Райт, като го tackle-на встрани от Акисе с цел той да пропусне. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 6 Empty Re: Градската област

Писане by Emoran Чет Авг 01, 2019 12:01 pm

Заби си катаните в земята като се обърна към Тай Тай ! И после към Райт Копеленце ! Запъти се към него - Акисе
Какво му има на този Акисе !? Този е нереално бърз ! Харесва ми ! Докато беше ранен на земята се изправи на колене Come..Kill me ! - Райт
Около Райт се завихриха сатанински пламъци които му нанесоха щети до толкова, че да изпадне в безсъзнание от загубата на кръв. Излезе от пламъците като със своята катана блокира тази на Акисе Достатъчно..! - Сиел
Сиел ! Какво правиш тук !? - Акисе
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 6 Empty Re: Градската област

Писане by BGDodpul Чет Авг 01, 2019 12:08 pm

Появи се до Сиел. - Shun
Отдъхна си. Пфю...на време.. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 6 Empty Re: Градската област

Писане by Emoran Чет Авг 01, 2019 12:11 pm

Отведете го в гилдията, не е нужно да го убиваме. Акисе.. - Сиел
Тш..Добре..Премахна си бъфовете като си прибра катаните и те изчезнаха - Акисе
Отново се овлече Акисе, успокой се - Сиел
Разбира се..Взе Райт на гръб От мен да мине - Акисе
Погледна към Шун Да вървим - Сиел
А, вие какво правите тук двамата ? - Акисе
Издирваме престъпник - Сиел
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 6 Empty Re: Градската област

Писане by BGDodpul Чет Авг 01, 2019 12:23 pm

Излезе от сградата. Ъм...Сиел...Погледна към планината и огромният пожар, който се вихреше. - Shun
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 6 Empty Re: Градската област

Писане by BGDodpul Чет Авг 29, 2019 8:25 pm

Напът обратно към гилдията, пред Тай започна да се материализира мистериозна фигура, която се изпречи на пътя му. Това беше Mystogan. Само от самото му появяване задуха лек вятър, който поклати наметалото му. Тай го погледна учудено тъй като за първи път го виждаше.
Йо...човече, изглеждаш жестоко! Не си злодей, нали? Не ми се иска да ти наритам задника. - Тай
Тай Фулбастър..сега разбирам, че ти си човека, за когото червенокосия говореше. - Mystogan
Погледна го учудено. Червенокосия...? Да не би..? Хей, за кого говориш!? Има само един човек известен с това име.. - Тай
Усмихна се под кърпата,с която закриваше лицето си. Мисля, че се сещаш за кого говоря. - Mystogan
Не може да бъде..срещал си се с Shanks?!? - Тай
Кимна. Това сега не е от зна- - Mystogan
ЧОВЕЧЕ, ТОВА Е ЖЕСТОКО!! Какво прави той, как е?! Много ми липсва! Знае ли какво правя сега? Видях, че цената за главата му се е вдигнала...! Трябва да ми разкажеш всичко, което знаеш...!!! - Тай
Yare yare daze..(Божичко)..не очаквах да е толкова енергичен..хех, но не се учудвам честно казано. Ще отговоря на всичките ти въпроси, но при едно условие. Обърна се с гръб към Тай, като погледна към небето. Тай...само след известно време, светът ще го сполети ужасно зло... - Mystogan
Ей ей, какво говориш, йо? Току що се разправихме със Сай, всичко свърши! - Тай
За съжаление, не мога да ти кажа точно в този момент, но от време набирам хора, които да се изправят с това зло, което съществува вече от десетилетия насам. Но идва моментът, в който то решава да се покаже пред очите на всички...Обърна се отново към Тай. Тай. Трябва ми твоят нарастващ потенциал. - Mystogan
Замисли се. Не можеше да прецени веднага на момента какво иска да прави, но пък се учуди, че Mystogan познава Shanks. Това му даде капка доверие в него. Кимна. Ще помогна! Хайде да отидем още сега и да ги наритаме! - Тай
Поклати глава. За съжаление, в момента не си достатъчно силен дори да оцелееш за миг срещу това зло. Ако искаш...Около жезъла, който държеше в едната си ръка започна да се завихря магическа енергия. Мога да ти покажа твоето бъдеще ако не решиш да дойдеш с мен. - Mystogan

Можеш да виждаш бъдещето..? Това е страхотно! Покажи м- В мига, в който каза това, цялата усмивка от лицето му се срина, а изражението му от весело стана на изпълнено със страх. Това, което Тай видя и най - вече изпита не можеше да се сравнява с всякакъв страх, който до момента беше изпитвал. Падна на колене. Не..това е лъжа, нали..? Ще загубя...баща ми..? - Тай
Това зависи изцяло от теб, Тай...има още нещо, което можеш да загубиш...Показа на Тай още едно видение, но този път беше неговата собствена смърт. - Mystogan
Annie...не..не мога да умра...тя ще страда..както и всички останали, йо...Заби юмрук в земята. По дяволите..!!! Не искам да я оставя..Беше на прага да се разплаче. - Тай
Точно в същия миг, писмото на Тай от Saiba пристигна в ръцете му от гарвана. Точно на време. Прочети го. - Mystogan
Хъх..? Отвори писмото и прочете всичко. Annie...тя също тренира, йо.. - Тай
Тай. Време е за окончателното ти решение. - Mystogan
Изправи се, като го погледна сериозно. В момента мислеше за целият си екипаж, Игнийл и най - вече Annie. Няма да оставя никой да умре..ще тръгна с теб! - Тай
Усмихна се под кърпата. Значи все още има надежда. Обърна се, като тръгна нанякъде. Да вървим..очаква ни дълъг път, Тай. - Mystogan
Кимна, като тръгна след него. Човече..Погледна към небето. Банда, ще се видим много скоро..Усмихна се. Ще ми липсвате, йо! Надявам се да видя вие на какво ще сте способни когато ви видя отново! Настроението му обаче бързо се срина, но въпреки това продължи да върви. - Тай


(Тай, Mystogan) Центъра на града (Addron) > > > > > > > > Dragon's Valley
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 6 Empty Re: Градската област

Писане by BGDodpul Нед Сеп 01, 2019 12:26 pm

01.12.2024

(Ty)
Dragon's Valley > > > Градската област(Addron)

След 2 месеца интензивна тренировка, най - накрая Тай се завърна в града. Интензивните му тренировки се бяха отразили на външният му вид, като вече от кльощаво хлапе имаше натрупана лека мускулна маса.
Вървеше из града с раница на гръб и Нокиа 3310 в ръка.
Човечеее...Акира, отне ми 20 минути да ти се обадя, можеше да ми обърнеш поне още малко внимание! Засмя се. Поне той не се е променил! Ех? Забеляза оберджии да обират магазин за хранителни стоки. Хехе, време е да се намеся! Затича се натам, като спря пред витрината. - Тай
Витрината беше изпотрошена, целият магазин беше в хаос, а по - голямата част от хранителните стоки бяха унищожени. Служителите се криеха докато крадците обираха касовия апарат.
Хей, ти там! Направи поза, след което посочи бандитите. Спри това, което правиш, разбойнико! Законът пристигна и ти е отсъдил як пердах! - Тай
Погледна към Тай. Ъгх? Ти за къв' се вземаш, келеш малък? Искаш ли да ти разстрелям физиономията? - престъпника
Охооо, страшно! А сега ще кажеш "По - добре се разкарай преди да съм убил заложниците!" - Тай
По - добре се разкарай преди да съм убил заложниците!...Какво?! Как по дяволите?! - престъпника
Хехе, готин трик, а? Засмя се. - Тай
Копеленцеее....!!! Насочи си автомата към Тай, като почна да стреля. - престъпника
Падна назад все едно е трупясал. Истината беше, че куршумите бяха безполезни срещу него, защото вече можеше да прави тялото си все едно е от метал. - Тай
Хех, убихме го тоя..да продължаваме.. - престъпника
Изправи се, като отново зае същата поза и посочи престъпника. Не толкова бързо, приятелю! Сега ще кажеш "Невъзможно, как така си жив?! Трябваше цялото ти тяло да е на дупки!" - Тай
Невъзможно, как така си жив?! Трябваше цялото ти тяло да е на дупки!...КАКВО?!? Ъгх, много ме дразниш! Момчета, убийте го!! - престъпника
Изведнъж, Тай го заобиколиха към 20-на мъже, всичките с ножове, прътове, винкели и метални бухалки. Нападнаха го от всички страни.

(0:45)
Въздиша. Е..време е за тупаник! С жест предизвика престъпниците. - Тай
Направо го ръшнаха от всички посоки. - Престъпниците
Тай отскочи във въздуха, като се хвана за главите на двама от тях, блъскайки ги една в друга. След това се завъртя държейки се за тях и с краката си ритна още 6-ма. Приземи се и почна с ритници да отблъсква всички, които идваха към него. Единият от престъпниците удари Тай с метален прът, но той само се изви в тялото му. Тай се обърна, като го цапардоса с нокиата в главата, мигновенно вкарвайки го в безсъзнание.
Хохо, а така! Това е ритъма! Продължи да заляга и да рита всеки, който идваше към него. Погледна към последният престъпник. - Тай
Побягна, но там вече го пресрещнаха полицаите. - престъпника
Хехе, мисията изпълнена! Намести си шала. I'm back, baby! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 6 Empty Re: Градската област

Писане by Emoran Нед Сеп 01, 2019 1:01 pm

Тъкмо пристигаше Отцепете района, нека не притесняваме гражданите Забеляза Тай О не, пак ли ти..? - Виджил
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 6 Empty Re: Градската област

Писане by BGDodpul Нед Сеп 01, 2019 1:02 pm

Йооооохо, и това ако не е Виджил! Погледна към него. Не сме се виждали от много време, приятелю! Сега ще кажеш "Само ти ми липсваше, хлапе.." - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 6 Empty Re: Градската област

Писане by Emoran Нед Сеп 01, 2019 1:49 pm

Ъъъ, кво..? - Виджил
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 6 Empty Re: Градската област

Писане by BGDodpul Нед Сеп 01, 2019 1:51 pm

Хахаха! Засмя се. Огледа се. Кво става, брато? Имам да ти ритам задника на теб също! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 6 Empty Re: Градската област

Писане by Emoran Нед Сеп 01, 2019 2:23 pm

Нищо интересно, все боклуци като тези дето нарита. Последните месеци е пълна скука - Виджил
Довлече се и той Скука, но поне е спокойно - Ерик
А да, S. O. S и Бунтарите работим в екип. Сай се занимава с продажба на оръжия за армиите на държавите по света и..така - Виджил
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 6 Empty Re: Градската област

Писане by BGDodpul Нед Сеп 01, 2019 2:26 pm

Йо, наистина?! Работите заедно? Радвам се да го чуя! Мислех си, че все още сте врагове, йо. Предайде поздрави на Джак от мен! Засмя се. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 6 Empty Re: Градската област

Писане by Emoran Нед Сеп 01, 2019 2:27 pm

Много скоро ще го видиш и него - Виджил
При теб? Кво става? - Ерик
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 6 Empty Re: Градската област

Писане by BGDodpul Нед Сеп 01, 2019 2:29 pm

Йо, прекарах два месеца интензивна тренировка със съперника на баща ми! Той е дракон изцяло от метал, йо! Да знаеш какви неща ме караше да върша..Въздиша. Все още ме боли цялото тяло.. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 6 Empty Re: Градската област

Писане by Emoran Нед Сеп 01, 2019 2:31 pm

Тежко.. Надявам се да си е струвало - Ерик
Ерик, стига си се обяснявал. Да вървим.. - Виджил
Yeah, right.. Е Тай, до скоро. Щом си се върнал ще се виждаме по-често - Ерик
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 6 Empty Re: Градската област

Писане by BGDodpul Нед Сеп 01, 2019 2:34 pm

Разбира се, че си струваше! Сега мога да наритам Виджил когато си поискам! Засмя се. До скоро, Ерик! Радвам се, че те видях! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 6 Empty Re: Градската област

Писане by -bAzikA- Пон Сеп 02, 2019 4:00 pm

01.12.2024

{Annie}
Скривалището на TRASH GANG >>> Центъра на града (Addron)

Изведнъж гиганска експлозия се появи отдолу на десетина метри до Тай. Отломки разхвърчаха навсякъде, а от мястото на експлозията се отвори дупка.

Преди това тренировката на Annie далеч не бе свършила, но Annie много искаше да се види с Тай и другите си приятели. Поради това нейно силно желание Сайба ѝ позволи да си почине. Той спомена, че сега е момента, когато Annie трябва да натрупа опит в използването на Nen и да не се отпуска. След недълго време той ще дойде да я вземе за да я научи на advanced техниките на Nen-а. Той също така ѝ обеща, че когато се срещнат отново ще ѝ разкрие истината за майка ѝ и това как може да бъде спасена.

Annie: Корабът 'Rose' акостира на брега на Северен Addron. Annie имаше малко време да разгледа града и да види как хората живеят на това място. След утрепването на десетки бандити, които исках да отвлекат Annie да я ползват за неща като проституция, на нея ѝ омразва и отива да вземе метрото към центъра на полуострова. По едно време метрото спира. Шофьора беше подкупен от бандити. Този път бяха трима. Отново ли? Е поне наближих мястото. Сама ще стигна до там. Бандитите изкараха мошни оръжия, но Annie реши просто да взриви всичко наоколо и да направи дупка нагоре за да излезе на повърхността. Секунди след отварянето на дупката тя изкочи от нея и започна да се отглежда и не може да повярва на късмета си. Хаха, не може да бъде. Явно късметът ми се усмихна. Тръгна да бяга към него като беше готова да го прегърне.


Последната промяна е направена от -bAzikA- на Пет Апр 17, 2020 12:13 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 6 Empty Re: Градската област

Писане by BGDodpul Пон Сеп 02, 2019 4:05 pm

Прикри си лицето от експлозията, но като видя, че е Annie веднага я прегърна щом тя го доближи. От радост направо я вдигна и се завъртя един път. Хехехей, нямаш си и представа колко много исках да те видя! Липсваше ми, Annie...! Хоо? Станала си по - висока май! Усмихна ѝ се широко. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 6 Empty Re: Градската област

Писане by -bAzikA- Пон Сеп 02, 2019 4:08 pm

Annie: Призими се и продължи да го прегръща. На мен ли го казваш?! Хаха! Погледни се само! Пипна му мусколите на ръцете. Какво си правил през тези два месеца, че си се напомпал така? smiling-face2
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 6 Empty Re: Градската област

Писане by BGDodpul Пон Сеп 02, 2019 4:12 pm

Само лоши неща...^^" Все още ме боли цялото тяло от това, през което преминах..но си струваше! Беше неописуемо радостен, като си личеше по физиономията му. Ами ти? - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 6 Empty Re: Градската област

Писане by -bAzikA- Пон Сеп 02, 2019 4:22 pm

Annie: След като видя Тай, настоението ѝ веднага се дигна. Беше ѝ омразнало от глупаците по пътя. Хаха, така ли?! Удари го леко и закачливо по корема с юмрък. Тай почти нищо не усети. Да не мислиш, че само ти си се трудил през това време?! Ще те видя колко силен си станал още сега!! Юмрукът ѝ започна да се възплеменява.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 6 Empty Re: Градската област

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 6 от 27 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 16 ... 27  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите