Dragon's Valley

Go down

Dragon's Valley Empty Dragon's Valley

Писане by BGDodpul Чет Авг 29, 2019 9:50 pm

Dragon's Valley 5e1f27db735e922c7d396a77806f0c39
Това митично и прелестно място, пълно с природни красоти се намира много далеч от човешката цивилизация, на хиляди метри надморска височина. Тук се намират част от останалите живи дракони, които все още бродят наоколо, но много рядко се вижда такъв заради географското ѝ положение.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Dragon's Valley Empty Re: Dragon's Valley

Писане by BGDodpul Чет Авг 29, 2019 10:13 pm

Излезе от портал тук заедно с Тай. Огледа се. Това място ти е познато, предполагам. - Mystogan
Огледа се. Не можеше да повярва къде се намира. Йо...тук...тук прекарах детството си с Игнийл.. - Тай
Не случайно избрах това място Тай. Обърна се към него. Тук ще прекараме известно време докато не научиш как да контролираш своята аура. - Mystogan
Аура...? Как така? - Тай
Mystogan седна пред Тай, като с поглед му даде знак и той да направи същото. Той вече започна да обяснява на Тай детайлно за основите на Nen-a и неговото приложение. На Тай обаче му беше прекалено скучно и едвам едвам стоеше буден слушайки Mystogan, докато по едно време не започна да се унася.
Извади си стаф-а и шибна Тай хипер силно. - Mystogan
ОХ!!! ЕЙ, ТОВА ЗА КАКВО БЕШЕ!? - Тай
Ще го правя винаги докато не чуеш всичко, което имам да кажа. - Mystogan
Ъх..просто е твърде много информация..и е скучно.. - Тай
Тогава защо не ти покажа? Изправи се, като се запъти на някъде. - Mystogan
Последва го. Очакваше да види нещо тъпо и скучно, за това не беше много ентусиазиран. - Тай
Mystogan започна да демонстрира на Тай възможностите на Nen-a, като му показа как работи всяка една от 4-те основи първо. Това адски много го заинтригува да научи Nen.
Йо, това изглежда жестоко! Искам и аз! - Тай
Първо ще започнем с отварянето на аура порите ти. Докосна Тай с Nen в опит да отвори порите му, но това не се случи. Внезапно се учуди, като дори Nen майстор като него не знаеше какво става. Какво по..?! - Mystogan
Погледна го объркано. Нещо трябваше да се случи ли...? - Тай
Това хлапе...защо не мога да отворя порите му..? Всички хора трябва да могат да отключат Nen..Въздиша. Явно ще трябва да стане по трудния начин. Преди да започнем тренировките се подготви за тежки физически изпитания. - Mystogan
Оо не... - Тай

Известно време Тай правеше физически упражнения, които излизат от границите на нормалното 24 часа на ден всяка седмица. Той постоянно натоварваше тялото си на макс, а още дори не беше започнал истинската тренировка.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Dragon's Valley Empty Re: Dragon's Valley

Писане by BGDodpul Пет Авг 30, 2019 12:32 am

Въпреки всичките си тренировки, Тай все още не можеше да научи Nen.
Невъзможно..нима той не е един от избраните..? Shanks ме е излъгал..? Защо не се получава..? - Mystogan
Ей, чичка..напредвам, нали..? Скоро ще науча тези готини неща, които ти правиш..! - Тай
Време е за план Б. Ако няма да научиш Nen..ще научиш нещо друго. Обърна се с гръб към него. Хлапе..знаеш ли, че баща ти имаше съперник? Дракон, достоен да носи титлата крал. - Mystogan
Наистина ли? Нямах си и на идея! Мислех, че Игнийл е най - силният! - Тай
Сега ще те срещна с вторият най - силен дракон след него..Вдигна жезъла си в небето, като от него излезе огромен сив лъч от енергия, която създаде мощен вятър наоколо. Беше нещо като сигнал. - Mystogan
След броени мигове, над Mystogan прелетя огромен стоманен дракон, който кацна пред него с гръм и трясък.
Ъх, Mystogan, какво по дяволите искаш от мен този път..? Излегна се пред него. Беше много отегчен и не искаше да се занимава с каквото и да било, а на главата му имаше момиче. - Metalicana
Учуди се от огромните размери на дракона, който видя. Мисълта, че това е бил съперникът на Игнийл го развълнува. Човечееее, изглеждаш огромен! - Тай
Погледна Тай намръщено. От всичко най - много мразеше хората. Единственото изключение беше момичето на главата му. А ти там долу приличаш на мижитурка, която чака да бъде смачкана.. - Metalicana
Ъгх? Какво каза..?! Просиш си боя, старче!! - Тай
Погледна към Mystogan. Защо ме извика..? Не ми казвай, че искаш да науча това дете на нещо.. - Metalicana
Искам да научиш това дете на нещо. - Mystogan
Ядоса се. ПРОКЛЕТ ГЛУПАВ МАГЬОСНИК ТАКЪВ!! НЯМА ДА НАУЧА ЧОВЕК НА МАГИЯ КАКВОТО И ДА МИ КОСТВА!! - Metalicana
Ей, не съм просто човек! Аз съм синът на великият Игнийл! - Тай
Ти? Синът на Игнийл? Не ме карай да се смея, дете! Ти си прост човек, а Игнийл е дракон! Няма как да си негов син! - Metalicana
Това го ядоса адски много. И какво като съм човек, йо..мислиш си, че не съм достоен да бъда наречен синът на драконовия крал..? Тогава нека ти покажа какво мога! Затича се към Metalicana. Fire Dragon's...IRON FIST!! Ръката му се възпламени, като удари челото на Metalicana тъй като той се беше излегнал и можеше да го стигне. От удара обаче го заболя адски много, а драконът не усети и гъдел. Изпищя от болка. МАМКА МУ! Корав е...!! Разтърси си ръката. Ау ау ау... - Тай
Този пламък..Не можеше да повярва. Огънят, който Тай използва привлече вниманието му, защото му напомняше на този на Игнийл. Погледна към Mystogan. Няма начин това дете да е синът на Игнийл..нима е вярно..? Нима моят съперник е имал дете човек точно като мен..?  - Metalicana
Кимна. - Mystogan
Чакай, и ти имаш дете човек? - Тай
Помаха на Тай. Здрасти. Тук съм временно да се видя с баща ми. - момичето
Уха... - Тай
Дете..Надигна се, като го погледна. Като син на Игнийл носиш голяма отговорност...знаеш ли каква е тя!? - Metalicana
Кимна. Да стана огненият драконов крал! - Тай
Засмя се. Пхах! Малък темерут като тебе да води драконите? Не ме баламосвай, келеш..ЧОВЕК КАТО ТЕБ...Разпери стоманените си криле, като сами по себе си създадоха мощен тайфун към Тай. НИКОГА НЯМА ДА СТАНЕ КРАЛ НА ДРАКОНИТЕ!! - Metalicana
Тш..! Кръстоса ръце пред себе си и се опита да издържи на силата му, но разбира се не успя и се заби в скала. - Тай
Какво безобразие..Обърна се да си ходи, но спря, защото усети нещо. Погледна към Тай. - Metalicana
Беше се изправил, макар и с бая строшени кости. Мислиш си...че един глупав метален гущер като теб...ще спре мен..бъдещият огнен драконов крал..!?! Затича се към Metalicana. - Тай
Усмихна се. Изведнъж Тай започна много да напомня на Metalicana за Игнийл. Може би наистина е твой син..има същият нрав и е твърдоглав точно като теб самия..хех..Както казах, човек е невъзможно да бъде крал, дете!! Откажи се тук и сега или умри! Ахахахах, обзалагам се, че не можеш дори да ме мръднеш ако ще да използваш всичките си сили!!! Направи го и ще те науча на всичко, което поискаш! Отприщи още един тайфун към Тай. - Metalicana
Така да бъде...! Ще преместя глупавият ти метален задник ако това е условието...! Този път дашна рязко към тайфуна и вместо да се сблъска с него и да се опита да го издържи, той влезе в центъра му и беше изхвърлен право нагоре във въздуха, поемайки щети. - Тай
Какъв глупак..! Чакай малко..Загледа се към Тай. - Metalicana
Беше използвал силата на тайфуна да се издигне нагоре, като дори все още се движеше. Знаеше, че опонентът му ще е достатъчно силен да го изпрати да лети на купища метра над земята. Запали тялото си и бясно dive-на Metalicana. Dragon Slayer Secret Art...!!! Crimson Lotus: Phoenix...BLADE!!! Щом доближи главата му го удари с всичка сила със своята глава. Беше използвал цялата си сила в един удар с това умение, като се отдели неописуемо количество огън. Черепът му се пукна и получи огромна рана на главата си, като падна върху тялото на Metalicana. - Тай
Хех..загуби. Не съм мръднал никак, виждаш ли? - Metalicana

(2:27)
Дишаше тежко. Погледни..отново..Усмихна се, като припадна от сблъсъка. - Тай
Гледаше към него. Мина през всичко това...защо..? - момичето
Погледна много внимателно и не можеше да повярва. Той не стоеше в същата позиция, в която беше когато бое удара на Тай. Това хлапе...успя да ме премести с простичък милиметър?!? Не може да бъде..Колкото и да не искаше да го признае, беше подценил Тай, но в този момент му се издигна леко в очите за храбостта му. Това дете...за първи път някой човек успява да ме премести..единствено твоят син би могъл да направи нещо подобно, Игнийл. Сега вече разбрах всичко.. Усмихна се. Егоистичен дракон като него никога не би очаквал, че ще даде признание на човек, но уви, сега изпитваше огромно възхищение към Тай. Беше надминал всичките му очаквания и сега беше готов да върне жеста. Надигна си леко главата колкото да плъзне тялото на Тай до гърба си и отпраши нанякъде. Mystogan, аз поемам това дете..някой ден, може би е възможно..човек да стане крал на драконите.. - Metalicana
Усмихна се, знаейки, че работата му тук беше свършена, макар и не по план. - Mystogan

И така, Тай прекара известно време тренирайки нова магия със стоманеният дракон. Единственото му желание в момента беше да стане достатъчно силен, за да защити близките си и да се види жив и здрав с Annie.

(Ty)
Dragon's Valley > > > Градската област(Addron)
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Dragon's Valley Empty Re: Dragon's Valley

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите