Скривалището на TRASH GANG

3 posters

Страница 2 от 16 Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next

Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 2 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by -bAzikA- Пет Окт 16, 2020 9:25 pm



Annie: В мига, в който видя новопоявифлата се фигура, сълза се събра в окото ѝ и падна на колене. I-Ivy?!

Маки: Хм? Нещо блокира острието ми?
Аки: Маки, виж! Някаква жена се появи до Annie! Още една играчка за мен, хехе.
Маки: Как по дяволите се случи това? Гърба на момчето вече щеше да бъде пробит, ако не беше ти, мистериозно момиче.

Annie: Чудо. Всякаш наистина чудо се беше случило току що за Annie. Нейната стара приятелка, която тя не можа да спаси и чувстваше цялата вина на света, сега се появи от нищото. Един истински феникс току що се прероди, дори след като цялото ѝ тяло бе унищожено. Ivy! Ти си жива?! Свести се от шока и се изправи бързо на крака. Тръгна да бяга към Ivy, за да я прегърне и сълзи от лицето
ѝ се ронеха по пътя. Неописуемо беше щастието, което в момента изпитваше Annie. Не само, че си върна човек, който уважава, и с когото е искала да се сприетели, но не е имала възможност, а ами се отърва от вината, която чувстваше през цялото време до сега. Една окова по-малко за Annie, сякаш камък ѝ падна от сърцето. Една от многото тежести, на раменете ѝ изчезна. Беше само една, но беше голям напредък. От този момент се очаква уж психическото състояние на Annie да се подобрява и да може да по-често да се бие на 100%. Естествено ако оцелее тази битка, защото и това не беше ясно. Но сега когато има и Ivy на нейна страна, освен Тай, тя се чустваше още по-сигурна.
Ivy, толкова се радвам да те видя отново! Ох, аз толкова съжалявам, че не успях да ти помогна! Никога нямаше да си го простоя, но хей ето те тук до мен! Как го постигна?! Невероятна си какво в онзи ден. Никога няма да го забравя. Липсваше ми ;-;
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 2 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by BGDodpul Пет Окт 16, 2020 9:30 pm

Усмихна се след като видя Ivy и Annie заедно. Пфю...наистина ти благодаря, Ivy..и за това, че ме спаси, и за това, че правиш Annie радостна. - Тай
Тя също прегърна Annie, като се чувстваше адски щастлива, че вече се е измъкнала от оковите на мафията и може да бъде такава, каквато тя пожелае. Смъртта ми беше най - хубавото нещо, което можеше да ми се случи. Един феникс винаги се преражда по - силен от предходния път, затова няма за какво да се виниш. А и картите предсказаха, че ще се срещнем отново някой ден, Rose. И този път, на една страна. Погледна към Маки и Аки. Хей, Тай! Остави тези двете на нас! Ти поеми някой друг..! - Ivy

Кимна. Разчитам на вас, йо... - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 2 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by -bAzikA- Пет Окт 16, 2020 9:52 pm

Annie: Хех, виждам, че все още си запазила буйния си характер. Тай ние ще се справим с тези сестри, не се притеснявай. Разчитам на теб да победиш някои друг от тези боклуци ^^ Не се отдалечавай от нас за всеки случай, нека си помагаме при нужда!

Suzuya: Край! Не издържам! Хаха, сега е мой ред да се раздам, АХХА!
Shoto: Бързо го прекъсна, като с ръка блокира пътя му. Съжалявам, тринадесети, но по-добре да не се намесваш още. Не си възстановил енергията си напълно все още. Остави най-добре момчето на мен.
Suzuya: АаАхх, искаАм дАа се биЯЯЯЯ Аз с негоо!!
Shoto: Погледна го строго и edgy, казвайки му да отстъпи или ще предприеме сила.
Suzuya: Ахх, изглежда трябва още да почавам... :/ Ще ти го върна, надуто копеленце.

X6: Todoroki Shoto:

Shoto: Пристъпи напред, заставяйки пред Тай. Косата му беше наполовина черна и наполовина бяла, а на лицето му имаше петно от изгаряне около лявото си око. Това око беше леко кървясало, a другото му беше черно на цвят. Също целия му врат беше покрит с edgy татуировки, които силно привличаха вниманието. Погледна внимателно към Тай и го поздрави, както той би го поздравил. Йо, Тай...!
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 2 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by BGDodpul Пет Окт 16, 2020 9:56 pm

Ще го имам в предвид, Ани! Погледна учудено към Shoto. Ей, ей.."йо" си е моята крилата фраза, йо! Хмф! Както и да е..Присви очи, като погледна към Shoto директно в очите. Кой си ти? Усещам нещо странно, идващо от теб. Миризмата ти ми е твърде позната, но те виждам за първи път.. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 2 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by -bAzikA- Чет Окт 22, 2020 12:53 pm


(3:55)

Shoto: Todoroki Shoto е по-големия брат на Тай. Именно за това Тай усеща присъствието му или по-скоро миризмата му за позната. Той все още не го осъзнава, но рано или късно ще го. Все пак ще забележи сходството между неговите сили и тези на Shoto. Shoto също владее огън и лед, но определено на по-високо ниво. От трите деца на Irene и Silver, Shoto най-много е наследил техните умения, плус че той най-много време е прекарал с тях, абсорбирайки техните знания. Shoto не е живял с дракон и за това не притежава драконови качества, като при Тай, но това няма да му отнеме предимството. Тай му предстои да навлезе в битка, в която пламъците и ледовете му са напълно безполезни. Ако не се адаптира навреме и не използва другите си умения също толкова добре, той ще загуби. Направи още няколко крачки към Тай и го погледна спокойно. Лицето му изглеждаше доста заплашително, дори и той да не се опитва да изглежда така. Белегът около лявото му око щеше да привлече вниманието на Тай. Ако все още не можеш да се сетиш, то може би ако преборим сили ще си припомниш.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 2 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by BGDodpul Чет Окт 22, 2020 1:01 pm

Тай зае защитна позиция, като започна да зарежда Ice Make магия. Беше много объркан тъй като усещаше, че Shoto има нещо общо с него, но просто не искаше да го приеме или осъзнае. Човече...защо този ми е толкова познат..?! Подобно на онзи с обгореното тяло...този човек също ми изглежда сякаш го познавам..но от къде...? Явно сме се срещали щом ме познаваш..кой си ти..? - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 2 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by -bAzikA- Чет Окт 22, 2020 1:13 pm

Shoto: Отвърна на движенията на Тай, като започна да зарежда Silver Ice Make магия. Изглеждаш доста объркан и предпазлив. Е в такъв случай ще ме извиняваш, но аз ще предприема първото действие. Shoto се затича към него и с дясната си ръка отприщи толкова голямо количество сребърен лед, че избягването му беше близко до невъзможно, за който и да е. Сребърния лед не може да бъде разтопен така лесно, като обикновения. Огнените пламъци ще са почти безполезни срещу него, тъй като супер бавно ще го разтопят. Физическата сила е най-лесния начин да се справиш с тези ледници, но дори със сила може да бъде трудно, тъй като сребърния лед е здрав колкото стомана. Но въпреки големите отприщени ледници към Тай, Shoto не целеше да го нарани, а по-скоро да го обездвижи и го победи само с една атака. Shoto не би убил своят по-малък брат, когато има избор. А в момента той избра да се опита да го привлече към своята страна.

Големите ледници за нула време разделиха Тай и Shoto от другите.

Annie: Хъх?! Обърна се назад, като усети студа от ледовете. Тя беше супер притеснена за Тай, защото е принуден да се изправи пред такова чудовище. Тай.., дано си добре...
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 2 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by BGDodpul Чет Окт 22, 2020 1:17 pm

Усети огромната идваща опасност от ледовете на Shoto. По дяволите, този също умее Ice Make..! Хаааа! Тай се завъртя около остта си и направи ледена сфера около себе си, която да бъде поставена в огромния ледник на Shoto. Той със сигурност нямаше как да избегне тази атака, но си набави време да реагира на нея. Имаше 3 секунди преди неговия лед да бъде пречупен от идващия на Shoto, затова Тай си пое въздух и направи едната си ръка от стомана и я изпъна назад. В мига, в който сферата му се пръсна и ледът на Shoto се насочи към него, Тай отприщи адски силен удар, който дори щеше да пръсне стоманата по ръката му. Създаде се мощна шокова вълна, която да разбие ледника и да го пръсне на пърчета. Гх..! Това обаче причини болка на Тай, защото стоманата му принципно ѝ отнема време да зареди сила в себе си. Когато Тай я освобождава рязко, това води до доста тежки болки. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 2 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by -bAzikA- Чет Окт 22, 2020 1:26 pm

Shoto: Изглежда успя да избягаш от немислимото, но не и без поражение по ръката ти. Въздъхна по edgy начин. Колка досада... ако не се противопоставяш всичко щеше да свърши много по-бързо и безболезнено. Нямах намерения да се бия с теб, но изглежда не ми оставаш друг избор. Shoto стъпи здраво с крака си на земята, насочквайли ледена магия към Тай, през земята. Тай щеше да усети лек земетръс под краката си половин секунда, преди от земята до него да се подаде рязко сребърен лед (подобно на W-то на Taliyah) и да изстреля Тай право към Shoto.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 2 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by BGDodpul Чет Окт 22, 2020 1:29 pm

Какви ги говориш, йо..?! Естествено, че ще се биеш с мен..все пак, ти също носиш от тези проклети маски...!! Тай усети как земята се разтресе под него, като бива изстрелят право към Shoto. Въпреки всичко това обаче, той разпали бясно ръката си, че чак струя излезе от лакътя му. Поеми това..!! Замахна право към Shoto с всичка сила. Замахът му беше доста подсилен ту от огъня, ту от силата, с която беше изстрелян към Shoto. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 2 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by -bAzikA- Чет Окт 22, 2020 1:35 pm

Shoto: Създаде стена от сребърен лед пред себе си, която Тай може да счупи с удара си, но това ще му прекрати цялата засилка. Също така, Shoto spawn-на своят Amaterasu Minion на рамото си, който по всяко време можеше да се уголеми и да нападне Тай. В случай, че Тай се опита да заобиколи стената.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 2 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by BGDodpul Чет Окт 22, 2020 1:41 pm

Усмихна се. Тай удари стената, но вместо да напъва напред да я строши и да си прекрати цялата атака, той концентрира струята огън от ръката си в юмрука си, като щеше да я отприщи наведнъж, но напред с цел да пробие дупка с отприщената енергия. Умението му приличаше на нещо като това, но с огън. Целеше да не разбие цялата стена, а само да си проправи дупка през нея и да уцели Shoto от другата страна. Поеми това..! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 2 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by -bAzikA- Чет Окт 22, 2020 1:51 pm

Shoto: Да пробие дупка в стената с физическа сила - възможно, но трудно, а да пробие дупка в стената с огън - и дума да не става. Сребърния лед е напълно устоим на горещини и се разтапя изключително бавно. Shoto нямаше да мръдне от мястото си може би, докато Тай не стане сериозен. Amaterasu демонът, който Shoto spawn-на, щеше да порастне до 2 метра и да се позиционира отстрани на Тай, замахвайки с ръката си към него. На ръката си, той имаше три големи и остри нокатя, с който целеше да одере Тай.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 2 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by BGDodpul Чет Окт 22, 2020 1:58 pm

Учуди се, че огънят му не успява да пробие дупка в стената. Този явно е по - различен от моят лед..дори с огън не мога да го докосна..! Тай видя Аматерасу демона, като бива изблъскан и одран от него. Предварително обаче си постави ръцете пред себе си и ги заледи, за да намали максимално щетите. Ъгх..! Човече...ако използвам демоничният си лед, с лекота ще мога да се справя с защитата на неговия лед. Но от друга страна, така поставям себе си и дори останалите в опасност ако издивея...не мога да поема такъв риск. Не и когато Annie е тук. В такъв случай..явно ще съм без огън този път. Хмф..! Тялото му се наелектризира, като ръцете му станаха от стомана.


Lightning Steel Dragon Mode..!


Тялото му в този mode беше комбинация от скорост и сила - светкавиците по тялото му го правиха по - бърз, а стоманата му даваше едновременно защита и атакуваща мощност. Все още не съм тренирал тези две стихии достатъчно, че да се бия с тях на добро ниво..но ще се наложи да използвам всичко от арсенала си..! Имаш уникални ледени умения, че да ме лимитираш толкова много..! Жалко..можехме да станем добри приятели ако не носеше тази маска! Затича се към него, като щеше да нападне Shoto с юмрук отдалеч, който да създаде мощна електрическа ударна вълна към него. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 2 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by -bAzikA- Пет Окт 23, 2020 6:59 pm

Shoto: Хм.! Доста наивно е да си мислиш, че ще ти позволя да се доближиш до мен. Amaterasu, застани пред мен! Извика своя демон Amaterasu, който играеше в случая роля на танк, който предпазваше Shoto. Той блокира юмрука на Тай, хващайки го. Щеше да го стисне здраво, опитвайки се да го задържи на едно място, докато Shoto започна да charge-ва пламъците си. Shoto издишваше студен въздух и сякаш тялото му трепереше. Време беше да включи другата си страна и активира пламъците си, за да се стопли и да продължи да се бие на 100%.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 2 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by BGDodpul Пет Окт 23, 2020 7:03 pm

Ръката му бива хваната, но тъй като се беше наелектризирал, той щеше да запрати това електричество към Аматерасу демона и да го парализира, след което да го удари със свободната си ръка. Със сигурност ще те достигна, йо..! Ако всичко това се получи, той щеше да се насочи чрез бързи светкавични дашове към Shoto. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 2 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by -bAzikA- Пет Окт 23, 2020 7:59 pm

Тъй като Amaterasu демонът беше живо същество, създадено от Nen-а и черните пламъци на Shoto, той успешно беше наелектрезиран, но за много кратко. Shoto беше Nen user от категория Conjurer и умело беше създал демонът, така че да е неуязвим към повечето атаки. Поради това няма да е добре идея за Тай да се фокусира върху него, но и няма да лесно да не го прави, тъй като ако иска да достигне до Shoto, първо ще трябва да се справи с него. Amaterasu демонът успешно беше ударен от Тай, но той бързо се свести и щеше да нападне Тай преди да започне своите dash-ове към Shoto, прекъсвайки го.

Shoto: Не беше мръднал от мястото си. Откакто стопли тялото си, той престана да издишва студен въздух и започна направо да издишва изпарения. Сега можеше да използва ледовете си без ограничения, но и също можеше да включва могъщи огнени атаки междувременно. Това и направи. Концентрира супер голямо количество черни пламъци на лявата си страна и в един момент ги изстреля в една свирепа и бърза огнехвъргачка към Тай. Ако дори най-малката искра от този черен пламък попадне по Тай, то тя ще бъде достатъчна да запали цялото му тяло, горейки го, докато не остане само пепел от него. Потушаването на този пламък е може би невъзможно.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 2 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by BGDodpul Пет Окт 23, 2020 8:22 pm

По дяволите...!! Тай бива принуден да тропне бързо с крак и да създаде огромна 10-метрова ледена стена, която да поеме атаката докато той се разправи с демона. Това копеле владее и пламъци, които със сигурност са по - мощни от моите..! Явно твърде много си приличаме..! Тай бива принуден да отстъпи, като започна да мисли по какъв начин можеше да се доближи до Shoto. Дори като съм наелектризиран, този дух успява да се справи с мен и да ме държи на разстояние..трябва да намеря някаква слабост тук.. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 2 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by -bAzikA- Сря Ное 11, 2020 9:12 pm



Малко по-малко Тай ще осъзнава, че битката му с този човек е обречена на загуба. Shoto владее най-развитите умения на Тай на съвсем друго ниво, контрирайки изцяло атаките му. Времето само ще покаже дали останалите умения в арсенала на Тай ще са достатъчни, за да победят това счупено чудовище. Но Тай вече е приел, че тук ще загине и сега само му остава обещанието му към Annie - да вземе колкото се може повече хора в отвъдното със себе си. Не след дълго той ще осъзнае, че не му остава друго да направи освен да all in-не врага пред себе си, надявайки се на чудо.

Shoto беше убеден, че може по всяко време да приключи битката, тотално разгромявайки Тай, но той не искаше това. Не би направил нещо толкова жестоко над своя по-малък брат. Не и толкова скоро. В момента умишлено удължаваше битката, за да види колко се е развил Тай и да прецени що за човек е станал. След това, Shoto най-вероятно ще реши да се опита да привлече брат си на своя страна и да го покани в TRASH GANG. За да го направи, разбира се, ще трябва да изложи мотивите си, защо спасението на света се крие именно в тази организация, а не в NEMESIS или която и друга да е. (От решението на Тай зависи до голяма степен посоката, към която ще се развиват останалите ми арки, тоест той има пълния избор - да се присъедини към TRASH GANG или да продължи битката си с Shoto и най-вероятно да загуби, от където биха последвали други събития. )



Междувременно битката на Annie и Ivy срещу сестрите Маки и Аки е напът да започне. Всички останали членове на TRASH GANG ги наблюдаваха от разтояние, така че бягане нямаше. Отделно от това битката на Тай и Шото беше изолирана, зареди големите ледници и Annie не можеше да види какво се случва при него. Това  притесняваше до сега, но в крайна сметка тя реши, че е най-умно да се довери на Тай, че ще се справи и да се концентрира напълно върху своята битка, защото и тя няма да е лека. Аки - малката сестра, с която до сега Annie премерваше сили се оказа доста корав противник.

Annie: Стоеше до Ivy и със сериозно изражение, не отместваше поглед от враговете си. Започна да говори на Ivy, така че те да не ги чуват. Изглеждат ми на сестрички. Човече, толкова са млади, за да се занимават с подобни работи. По-млади са дори и от нас. Та малката сигурно няма и 15 години. Аки беше на 14, а Маки на 16. С тези прекрасни бели коси, как да не им завиди човек. Но защо са се присъединили към подобна организация? Е, възнамерявам да получа отговор по този въпрос. Да вървим, Ivy! Нека този път, заедно сразим врага!

Маки: Стоеше до сестричката си и двете гледаха към Annie и Ivy. Изглежда X6 ще се заеме с момчето. За нас остават момичетата. Предполагам се справяше добре с червенокосата до сега?

Аки: Разбира се, че се справях прекрасно. Но все още не ми е показала всичко, което може. Хихи, нямам търпение да разбера на какво още е способна бъдещата ми играчка, хехе. Макар и само на 14 години, малката Аки не беше никак глупава. Жестокия свят, в който бе принудена да живее я е принудила бързо да порастне, заедно с Маки. Умее да преценява противника и избягва да го подценява. Дори и да не се държи като зряла жена, Аки всъщност е способна да предвижда ходовете на противниците и бързо да ги контрира.

Маки: Дори и само на 16, Маки вече си е изградила личноста на зряла и силна жена, която умее както да убива хора, така и да защитава близките си. А най-скъпият ѝ човек бе именно сестричката ѝ. Маки е готова на всичко да я предази и в интерес на истината именно зареди малката си сестра Маки е член на TRASH GANG. В такъв случай ще е добре да внимаваме докато не видим истинската ѝ сила, както на червенокоската, така и на новодошлата.

Аки: Разбрано, сестричке. Няма нужда да се притесняваш! Добре знаеш на какво съм способна, хехе ^^ Навярно Аки бе по-опасна дори от по-голямата си сестра. Достатъчно опасна, че да затрудни Annie, дори когато тя се бие на 100%.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 2 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by BGDodpul Сря Ное 11, 2020 10:58 pm

Тай знаеше, че няма изход от тази ситуация, за това той моментално активира максималното количество огън, което можеше тялото му да поддържа и зае бойна позиция. Ако ще умира тук, той си помисли, че поне ще даде всичко от себе си в това сражение. Жалко, че все още не съм достатъчно силен да избирам къде и как да умра..щеше ми се да мога да доживея до този момент. Но..това не е от значение! Ако улесня работата на всички, това ще е достатъчно. Приготви се, негоднико! Няма да се дам лесно! - Тай

Изпука си врата, като извади две карти от тестето си с Таро карти. Жалко, че толкова много потенциал като вашия ще трябва да бъде премазан, малки момиченца...съдбата ви отрича хубаво бъдеще, но ще променя това още сега. - Ivy
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 2 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by -bAzikA- Чет Ное 12, 2020 7:58 pm



Маки: Четирите й остриета левитираха зад нея. Погледна към Ivy. Ще видим тази работа. Аки! Обърна се към Аки и я погледна още веднъж сериозно, за да се увери, че сестра й е приела думите й на сериозно. Тя не искаше да подценяват врага и да сдържат силите си. Все пак не би си го простила ако още нещо се случило със сестра й. С нея те споделят тъжна история, но тяхната надежна все още не е огаснала и именно това е причината двете сестри да са членове на тази опасна организация.

Аки: Погледна сестра си. Добре де.. Казах, че разбрах. Спокойно сестричке, знам, че се притесняваш за мен, но имай ми вяра. След това се обърна със зловеща усмивка към враговете си. Е изглежда нямате никакъв късмет. Сестра ми не ми дава да ви жаля, така че времето ви изтече. Време е да станете мои играчки, хехе!

Annie: Хм.? Широко отвори очи към сестрите, когато усети, че голямо киличество енергия от стомаха на по-малката сестра. Ivy, нещо се задава! Бъди нащрек! Създаде своя меч и зае защитна позиция, докато не види какво ще направи врага.

Аки: Изкара това цвете и още преди Annie и Ivy да добият някаква представа какво предстои, Аки рязко го захапа. Лапна го почти цялото и остана така за няколко секунди със затворени очи. И изведнъж Аки се задави и ѝ се догади. Момент след това, тя отвори широко уста и неочаквано започна да повръща огнена истинска лава, създавайки на земята пред нея все едно блато от лава. След като изповръща цялата лава, тя си избърса устата и погледна уверенео към Annie и Ivy. Мразя да правя това, така че дано си е заслужавало. По-добре да се окажете достойни играчки или ще ви изхвърля на боклука, хехе.

Annie: Хъх, какво по дяволите?! От къде дойде цялата тази лава?! От корема ѝ?! Не е за вярване!

В този момент голямата локва лава започна да се събира в една точка, надигайки се и започна да сформира сякаш човешка фигура.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 2 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by BGDodpul Чет Ное 12, 2020 8:03 pm

Беше заела защитна позиция, като едната от картите ѝ светна когато Аки започна да повръща лава. Заостри поглед, като погледна към Annie. Остави защитата на мен за сега...имам достатъчно карти, които могат да ни предпазят от тези двете. - Ivy
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 2 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by -bAzikA- Чет Ное 12, 2020 8:17 pm

Annie: Разбрано, Ivy! Разчитам на теб! Заостри поглед към врага и зае бойна позиция. Беше готова всеки момент да се втурне към тях.

Маки: Погледна към образуващата се човешка фигура в центъра на локвата от лава и в един момент очите й светнаха, сякаш се сети кой беше човека вътре. Точно този ли трябваше да избереш, сестричке...? Явно наистина си ме послушава да станеш сериозно още от началото -.-

Цялата локва от лавата се вля в тази човешка фигура, образувайки я в рамките на десетина секунди и когато беше готова, Annie и Ivy щяха да видях младо момче с буйна оранжева коса на мястото, където беше лавата. Веднага щом момчето бе призован, той си пое дълбоку въздух, все едно се е задушавал до сега. След това приклекна и сложи ръката на лицето си. Погледна към Annie и Ivy с нервна усмивка и веднага разбра какво се случва.

Момчето:

Annie: Хъх..?! Появи се младо огнено момче на мястото на лавата?! Що за способност е това?!
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 2 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by BGDodpul Чет Ное 12, 2020 8:45 pm

Тялото ѝ се разпали в отровен огън, като с ръка го предизвика. Няма да сте първите, чиито мечти съм разбивала с моите предсказания. - Ivy
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 2 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by -bAzikA- Чет Ное 12, 2020 9:24 pm



Данзо беше името на огненото момче. Всъщност той е наполовина елф (огнен елф) и наповина човек. Аурата, която се излъчваше от него беше изключително силна. Толкова голямо количество енергия се отделяше от това ниско момче, че дори косата му левитираше във въздуха и сияеше в ярко жълтеникъв цвят. Макар и да изглежда леко skinny, физическата сила на Данзо можеше да се сравнява на тази на Тай, когато се подсилва с огън, метал и светкавици. Тоест, Данзо си беше чисто чудовище. Интересен факт за него бе, че той всъщност беше от подчинените на Сайхара в един отбор с Enzo и Ze'ev и със сигурност по физическа сила и скорост той беше най-силния в целия отряд. За съжаление Данзо бе вече мъртъв. Неотдавна бе убит от друга играчка на Аки, което води до мисълта, че Аки има и по-силни играчки дори и това чудовище. Данзо беше съживен в undead форма, като ходещ труп, от X12 Wizyou, но способностите му си остават същите. В бонус с тях, Данзо вече не чувства болка, умора, страх или всички останали чувства, които живите същества изпитват.

X12 Wizyou: Междувременно той, заедно с повечето членове на TRASH GANG, продължаваха да наблюдават битката от разстояние. Като видя Данзо се усмихна. Все пак той беше превърнал тялото му в жив труп. За него това беше изкуство и беше любопитен да види какво може Данзо сега, когато не чувства болка и т.н.

Данзо: П-поДЯВОЛИТЕ!! ТОВА ДЕТЕНЦЕ ЩЕ МЕ ПОДЛУДИ!! Беше ядосан. Очевидно не му харесваше да бъде използват като войник от някакво си 14-годишно момиченце. Обърна се отегчено към Annie и Ivy. Хора, кви сте? Силни ли сте? Дано да сте! Защото не искам да ви убивам без причина. Нищо лично, но след малко ще ви нападна. Не мога да се противопоставя на това момиче. Може да ме контролира все едно съм някаква пионка. ТОВА НАПРАВО МЕ ПОДЛУДЯВА!!!!! Както и да е... На бързо ще ви кажа на какво съм способен. Силен съм! Невероятно мощен съм! Мога с един юмрук да разруша цял танк и не само. Ще трябва да избягвате атаките ми на всяка цена! Но няма да е лесно! Бърз съм! Изключително бърз съм! Дано не сте скипвали сутришните си гимнастики, защото ще ви трябва добри рефлекси, за да оцелеете срещу мен. Пожелавам ви късмет, хора...! Погледна надолу, като започна да събира енергия. Стегна юмруците си и всички останали мусколи и не след дълго щеше да нападне с мълна мощ Annie и Ivy.

Аки: Хайде играчке, не се заяждай с мен! По-добре се приготви да сразиш врага и гледай да не ме разочароваш. В противен случай, хехе... ще те изхвърля. Зловещата усмивка не напускаше лицето ѝ. Отново бръкна с цветето в устата си и се задави. Изведнъж. тя рязко повърна огнено кълбо, което се изстреля с голяма скорост към Данзо, обгръщайки го с обширни огнени пламъци. Данзо ще, неще, започна да абсорбира тези пламъци, които още повече щяха да boost-нат силата и скоростта му.

Annie: Усмхна се неврно на Ivy и каза: Ivy, нищо лично, но не съм напълно убедена, че ще се справиш, защитавайки ни от атаките му. Чесно казано дори не съм сигурна, че ще успея да избягам от тях. Погледни го! Продължава да набира сили и енергия. Пламъците, излизайки от него достигнаха сигурно десет метра! Не няма да я бива тая! Ще поемам атаките му смело! За това е тази броня по мен! Но за всеки случай ще извикам и малко подкрепление. Започна да концентрира пламъци в ръцете си и секунди след това ги отприщи в огнехвъргачка на метър пред себе си, създавайки, подобно на Аки, свой войник, в случая Inferno Warrior. Пламъците образуваха големия му меч и щит, с които щеше да се опита да защитава Annie и Ivy. Е, и аз се извинявам момче, но не мисля че имам друг избор. Ще се бием с теб! И да, бъди спокоен... Силни сме! ;)
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 2 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 16 Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите