Morioh: Downtown

4 posters

Страница 4 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Morioh: Downtown - Page 4 Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by BGDodpul Чет Дек 28, 2023 12:41 pm

Ryuji: Щом чу отговора на Варис, той се усмихна леко. Еееех...? Не знаеш как си се озовал тук..? Доста странно! Но слушай...като един легионер, моя отговорност е да помагам на всеки, който има нужда от помощ! Иначе нямаше да бъда лидер на мой собствен отряд! Варис сега разбра, че всъщност Ryuji е част от легиона и даже има свой отряд, който може да предположи, че е съставен от тези танцьори. Но това създаваше още въпроси - като например, къде беше той в настоящето? Така че, слушай какво ще направим сега...Както беше до Варис, той сложи ръка на сърцето си и се усмихна кръвождано, като amplify-на звука на сърцебиенето си и го увеличи няколко стотин пъти, че да може да отприщи лека ударна вълна, която да блъсне Варис на около 20 метра от него. Той му се провикна, като застана в бойна позиция.

Brother, няма да бъда твоят най - добър приятел...
Ако бих те жалил в битка!
Начинът да възвърнеш твоят ритъм е прост!
Спомни си защо си тук, като за начало...
Ще раздвижа ритъма в тялото ти с моите убийствени движения, йо!
You're facing Goda Ryuji...
Lieutenant of the Legion and the 3rd in command!
Show me what moves you got....

BROTHER!!!!!


Последната промяна е направена от BGDodpul на Пон Фев 26, 2024 1:56 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown - Page 4 Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by Emoran Чет Дек 28, 2023 1:14 pm

Варис: Легионер ли? Чакай, какво мислиш да прав-Ъгх! Бива изблъскан, като се претъркули и се балансира до крекнала позиция. Той надигна глава към него и забеляза заплашителния му поглед. Защо...съм тук? Той се изправи като погледна ръцете си. Дойдох тук и аз не знам как, но мястото е перфектно за да намеря отговорите на въпросите си. Имам възможност да изясня изчезването на Вай, превръщането му в Гличтрап, червената шапка и толкова много други неща покрай него и... Стисна ръце като погледна към Рюджи. Легиона! Варис застана в бойна позиция, същата която Ани от Attack on Titan ползва, която е добре позната и се ползва масово във военните обучения по света. Нея, беше научил от Ерик, който беше бивш военен в Адрон. Ерик, твоите тренировки ми трябваха когато се изправих срещу Вай. Сега отново ми трябват да се справя с него. Рюджи ме има за приятел, жалко как само срещу приятели се бия напоследък.. It's on "BROTHER"!
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown - Page 4 Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by BGDodpul Чет Дек 28, 2023 1:29 pm


Rival - Throne (ft. Neoni) [Official Lyric Video]

Ryuji: Да...ДА!!! Такава страст искам да видя...хохохо...! Наистина си интересен индивид, braza...! В такъв случай...Ryuji извади телефона си и сложи слушалките си на ушите си, като отвори Spotify на телефона си и си пусна разбъркан плейлист, който пускаше тази песничка, която аз съм пуснал. Нека видим какъв ще е късметът ми днес...дали ще ми се пусне нещо по - ритмично...? Предстои да разберем! Ryuji захвърли дрехите си точно като един якуза, който се готви за истински трудна битка. Все пак, точно от тях легионерите взимаха вдъхновение. Тялото му изглеждаше много по - нацепено, и това не бе случайност. Той бе използвал едно от уменията си да amplify-не част от себе си, а в този случай, той бе amplify-нал своята физика. Brother, ритъма вече минава през мен...но да видим дали и ти го усещаш! Той приклекна, като отскочи бясно към Варис и посегна да го помете със саблен удар още от самото начало. Скокът му към него бе достатъчно силен, че да създаде лек трус. Навярно не си играеше , но знаеше, че трябва да постави Варис в трудна ситуация ако иска да събуди уменията му.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown - Page 4 Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by Emoran Чет Дек 28, 2023 1:40 pm

Варис: Усети трусът, но запази равновесие. Варис осъзна реално колко бързо той се движеше към него и се метна встрани в опита да го избегне. Това ескалира бързо..!
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown - Page 4 Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by BGDodpul Чет Дек 28, 2023 1:46 pm

Ryuji: Атаката му бива избегната , като видимо се зарадва. Добри рефлекси! Но...! В мига в който атаката му бива избегната, Ryuji реши да запази кинетичната си енергия вместо да я пропилее, той се завъртя около себе си и удари земята, създавайки силен трус още веднъж. По този начин, макар и Варис да избегна атаката му, той щеше да бъде блъснат чак към една дървена ограда и щом се трясне в нея, малко листа щяха да паднат върху главата му. Странно чувство за Варис щеше да бъде когато тази ударна вълна го блъсне. Сякаш бе ударен от лек електрошок, но това беше нещо като side effect, който нямаше влияние върху битката. Това се дължеше на движението на енергията му вътре в него - атаките на Ryuji целяха да раздвижат тази енергия вътре във Варис , за да може да бъде използвана и от по - младото му тяло. I've still got a lot to show!

Вай: Шумотевицата навън го накара да отвори прозореца в стаята си на втория етаж, като седна на перваза и се опря но него, като гледаше битката. Ееех...? Ryuji си е намерил нова играчка..? Но..чак толкова много да се раздаваш срещу новобранеца..? Не е в твой стил..
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown - Page 4 Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by Emoran Пет Дек 29, 2023 11:50 pm

Варис: Гах! Удари се в сградата като листата паднаха върху главата му. Ъгх! Разтърси си главата да могат те да паднат. Усетих някакъв шок, всякаш цялата ми кръв кипна.. Варис заостри поглед към Рюджи, като се изправи бавно заради удара, който беше поел и отново зае позиция.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown - Page 4 Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by BGDodpul Съб Дек 30, 2023 12:00 am


ONLAP - Running Out of Time (ft. @SilverEndMusic) - [COPYRIGHT FREE Rock Song 2021]

Ryuji: Смени песента в плейлиста си, като за негов късмет се пусна Hard Rock. Той се усмихна широко, като се изсмя. Лицето му прие изражение сякаш на пълен звяр, който бе в разгара си. Точно от това се нуждаех...ТОЗИ ТЕЖЪК РИТЪМ В КРЪВТА МИ!!! Авера се затича към Варис, като започна да го налага с юмруци докато той блокираше умело. Разбира се, Варис знаеше как да се отбранява срещу по - силен опонент, но Ryuji не бе също за подценяване. Физическата му сила можеше да се равнява дори с тази на Тай.

Вай: Kagayuki Ryuji не е някой, който можеш да надвиеш само с мозък...макар и да е пълен глупак, той има огромно бойно IQ. На бойното поле могат да му се противопоставят много малко хора...ще трябва да мислиш out of the box ако искаш да оцелееш, новия...но е достатъчно интересно, че си провокирал интереса му.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown - Page 4 Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by Emoran Съб Дек 30, 2023 12:08 am

Варис: Блокираше умело ударите на Рюджи, като с всеки блокаш, ръцете му го боляха все повече и повече. Това не може да продължава още дълго..Ударите му са ненадминати, всякаш се блъскам в скала.. Изведнъж очите на Варис се "заиграха", като вдигна ръка да блокира идващ удар към лицето му и замахна с крака си да го ритне в ребрата.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown - Page 4 Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by BGDodpul Съб Дек 30, 2023 12:15 am

Ryuji: ...!? Атаката на Варис го изненада, като не очакваше точно по този начин да контраатакува. Stance-ът му бе на някой, който разчита на хватки, като точно за това бе подготвен, но бе изненадан и изблъскан назад, като почти му изкара въздуха. Въпреки всичко това обаче, Ryuji залитна назад с усмивка на лице. Block turned into a retaliation...очаквах нещо съвсем различно! Ти наистина си мой брат...!! Когато се възстанови от атаката, Варис имаше достатъчно място между него и Ryuji. Той се усмихна, като клекна до една шахта и я взе с ръка, изпъвайки се сякаш ще мята диск. Try to DODGE THIS, BROTHER!! Той се извъртя няколко пъти около тялото си и метна шахтата право към Варис, очаквайки да я избегне встрани. Той обаче я бе метнал по такъв начин, че шахтата да се отбие в дърво, близо до Варис, и да рекошира под 45-градусов ъгъл обратно към него. Един вид се опитваше да predict-не неговият dodging pattern.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown - Page 4 Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by Emoran Съб Дек 30, 2023 12:35 am

Варис: Той се стресна от шайбата, като настръхна целия след като Рюджи я метна и изобщо не помръдна. В следващия момента обаче, за изненада на всички, Варис събра ръцете си и я спря пред себе си, като я хвана. След като я спря, той се усмихна и я пусна пред себе си на земята, чувайки се как издрънчава заради тежестта си. Тогава се пусна и този трак:
[OST] Yu-Gi-Oh ! VRAINS - Revolver theme (Extended)
Той се усмихна на Рюджи, като отново застана в бойната си позиция. Бий се като мъж, брат ми, не ме замеряй с тези железа..! Варис го предизвика след изненадващото нещо което направи. Човек със силата с Рюджи да метне тази шахта беше невъзможно за Варис с неговото телосложение да я спре. Със сигурност нещо е станало когато на Варис очите се заиграха преди малко.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown - Page 4 Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by BGDodpul Съб Дек 30, 2023 12:43 am

Вай: Хооо....? Не ми приличаше на силовия тип. Какво направи?

Ryuji: Надигна вежда щом видя как Варис спира шахтата, като зае бойна позиция, готов да му скочи, и се усмихна. So, you've finally realized who you are...? Затича се към него, като този път отскочи от земята на 10 метра във въздуха, като се извъртя и се спусна с drop kick към Варис чак от въздуха. Твоят ритъм...покажи ми го най - накрая!!!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown - Page 4 Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by Emoran Съб Дек 30, 2023 12:47 am

Варис: Погледна нагоре към Рюджи, като леко приклекна. Той започна да го вижда всякаш се спуска към него на забавен каданс и започна да пресмята атаката му Освен да заключвам умения, мога да променям характеристиките на атаките към мен, както и на технологията. Нямам си и на идея как успях да го направя преди малко, но сега ако променя музиката в ушите му, която слуша, както и да намаля кинет-.. Изведнъж музиката прекъсна и Варис бива ритнат от Рюджи право в гърдите, изкарвайки въздуха му. В следващия момент, Варис се заби в земята а Рюджи беше стъпил върху него след атаката си.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown - Page 4 Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by BGDodpul Съб Дек 30, 2023 12:56 am

Ryuji: Приземявайки се върху Варис, той веднага усети промяна в енергията му, но и в своята, тъй като тя вървеше ръка за ръка с музиката, която слушаше. Когато тя спря, той разбра, че нещо не е наред. Хъх?! Слушалките ми се повредиха?!? Дори не реагира, че бе уцелил Варис , като отскочи от него и ги свали от ушите си. Погледна към Варис. Не е за вярване! Успял си да се досетиш къде е слабото ми място?!? Впечатлен съм! Ставай, Brother! Имаш все още много неща да ми покажеш!!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown - Page 4 Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by Emoran Съб Дек 30, 2023 12:57 am

Варис: Малко зор..! Дишаше тежко.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown - Page 4 Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by BGDodpul Съб Дек 30, 2023 1:02 am

Ryuji: Виждам, че се нуждаеш от помощ...Усмихна се. Но...както ти казах...Той плясна с ръце, като в този миг, Варис щеше да почувства как stamina-та му се възвръщаше, а костите му сякаш се раздвижваха и се наместваха. Тялото му изпука супер силно, но той не усети болка. Авера току що подобно на Варис смени начина, по който работеше своето умение - всеки един удар, който нанасяше на Варис, предаваше част от неговата енергия на него и тя му нанасяше тези допълнителни щети от неговият enhanced strength. Когато плясне с ръце обаче, тази енергия започна да се движи по обратния път и да възвръща това, което е нанесла, като по този начин възстановяваше предишния state на Варис. Ритъмът е във всичко..! И аз мога да го контролирам до перфектност..! Това е моето умение....Boogie Woogie!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown - Page 4 Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by Emoran Съб Дек 30, 2023 1:05 am

Варис: Изумен от случващото се, той усети пулсът който беше достатъчен да се изправи на краката си. Невероятно...Умението ти е страхотно..! Можеш да правиш каквото си поискаш с него!
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown - Page 4 Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by BGDodpul Съб Дек 30, 2023 1:10 am

Ryuji: Скръсти ръце, като поклати глава. Не бих казал, brother. За жалост, моето умение има 2 огромни ограничения. Първото..е че не мога да го активирам без да плясна с ръце. Ако по някакъв начин бъда обездвижен, няма да мога да го използвам. Второто...е че не мога да променям различните типове ритми. Не мога да променя ритъма на енергия с ритъма на материя..и обратно! Ако някой ме нападне с чиста енергия, не мога да променя тази енергия! Освен ако няма друг източник на енергия в околността.
Вай: Слезе долу при тях, като се почеса зад главата. Ей, ей...не беше зле, новобранец. Погледна към Варис, като го потупа по гърба. Не всички могат да оцелеят срещу този твърдоглавия.
Ryuji: Посочи го. ДОСТАТЪЧНО ЧУХ ОТ ТЕБ! Нито един от легиона няма хубав вкус за жени...така че мненията ви не значат нищо за мен!
Вай: Yeah whatever dude..
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown - Page 4 Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by Emoran Съб Дек 30, 2023 1:14 am

Варис: Мязаш на огромно беазмозъчно бруте на пръв поглед брато. Нали знаеш, от типажа много мускули - малко мозък. Това обаче далеч не е вярно и много хора биха те подценили в битка. Усмихна му като му вдигна палец. Уникален боец си, точно толкова уникален колкото и вкусът ти за жени! Обърна се към Вай, като след като той се изказа, Варис ги спогледа. Таааа, явно се познавате. Да не би да е от така наречения легион?
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown - Page 4 Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by BGDodpul Съб Дек 30, 2023 1:26 am

Ryuji: Благодаря ти, braza! Твоите думи винаги са били толкова прелестни...още от мига на нашето запознанство години назад...!
Вай: Току що се срещнахте...
Ryuji: Глупости! Познавам моят брат от както съм се родил! Той беше там когато Ai-Chan ме отразя...Погледна нагоре, като сълзи се стекоха от очите му. Ааах, Ai-Chan...аз никога няма да се откажа от теб!!!!!!!
Вай: Въздиша, като погледна към Варис. Да, но се познаваме още от много преди това. Когато избягах от родителите си и нямах къде да живея, ме приюти Еди..същият човек, който бе приютил множество други деца, които няма къде да отидат. И заедно, сформирахме нашата банда - The Legion.
Ryuji: Може да сме просто една малка банда в момента, но ще се разрастнем и ще станем велики! Дори якузите няма да могат да ни се противопоставят! Кагамине задници, идваме за ваааас!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown - Page 4 Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by Emoran Съб Дек 30, 2023 1:29 am

Варис: Сръчка с лакът Вай, когато му каза, че току що са се срещнали. Да, спокойно. Разбирам те, мене също ме отряза един прекрасен човек и си тръгна от живота ми. Anyway, да се върнем на проблема. Погледна Вай и после Рюджи. Аз не съм от тук Jesus!
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown - Page 4 Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by BGDodpul Чет Яну 18, 2024 9:46 pm

Вай: Както и да е..Рюджи. Ще се наложи да свикаме бандата отново в скоро време. Тези негодници идват за Роуз и аз не мога да си позволя целият град да се напълни с мафиоти.
Рюджи: Хехе...чаках те да го кажеш! Но не ни трябва цялата банда! Прегърна Варис през рамо, като се отпусна върху него. Аз и моят brother сме предостатъчни за каквато и да е мисия! Нали така, brother!?!
Вай: Въздиша. Да му се невиди...
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown - Page 4 Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by Emoran Чет Яну 18, 2024 9:49 pm

Варис: Няма и да разберат от къде им е дошло! Наежи се. Изглеждам ли достатъчно нахъсан? ТЕЗИ ТОКУ ЩО ДА НЕ БИ ДА МИ ИГНОРИРАХА ВЪПРОСА!? Обърна се към Вай. Цял живот съм се разправял с мафиоти, тези едва ли са по-специални.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown - Page 4 Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by BGDodpul Пет Яну 19, 2024 12:36 pm

Рюджи: Достатъчно съм разочерован от вкуса на останалите за жени...нямам намерението да си партнирам с когото и да е от тях!
Вай: Добре, добре....явно тримата ще трябва да намерим начин да се справим с това. Извади телефона си. Офисът им е добра първа стъпка.
Рюджи: Хах! Ще ги пребием с лекота!
Вай: Не, тъпако...ако ги нападнем директно, все едно им обявяваме война. Трябва да сме потайни. И трябва да разберем мотивите им. Ако претърсим мястото, на което пребивават в този град, може и да има някакви улики.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown - Page 4 Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by Emoran Пет Яну 19, 2024 1:45 pm

Варис: Leave the security to me. Ще им замразя камерите и ще ги направя да записват вече направен запис, като loop за да не се усетят. Мога също така да спра алармите и да пратя false info на централната им за СОТ-а, за да си мислят, че алармите са активни. Усмихна се леко. Тия зелени светлинки много лъжат хах
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown - Page 4 Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by BGDodpul Нед Яну 21, 2024 1:44 am

Вай: В такъв случай, пригответе се. А ти..Погледна към Варис. Не можеш да отидеш на мисия, облечен по този начин. Погледна към Рюджи, като му се усмихна леко. Заведи го при Сузи. Аз ще подготвя останалото.
Рюджи: Тъй вярно! Обърна се към Варис, като се усмихна широко. BROTHER!!!! Време е да се присъединиш официално...с твоите първи дрешки, по твой личен дизайн!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown - Page 4 Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите